هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مرکزی جوخه بازرسی
پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱۰:۳۴:۵۴
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
امیدوارم حرفایی که اینجا میزنم همه چیز رو روشن کنه و بعد از اون بحث دیگه ای انجام نشه.اول از همه فراموش نکنین در هر بحثی در سایت ادب و نزاکت رو فراموش نکنین.روی حرفم با شخص خاصی نیست.اگه احتمال میدین موقع بحث بخازر هیجان عباراتی رو به کار ببرین که در شان سایت و اعضا اون نیست اول صبر کنید تا به خودتون مسلط بشین و بعد پستتون رو ارسال کنین.

و اما در مورد ماجرای پست ها.در قانون به طور واضح ذکر شده:

نقل قول:
مهلت رزرو در همه تاپیک ها چه تاپیک های پرطرفدار مانند هنگام جنگ و چه تاپیک های معمولی و راکد 1 ساعت میباشد.در صورتیکه بعد از 1 ساعت شخص دیگری اقدام به ارسال پست نکرده باشد شخصی که قبلا رزرو کرده است میتواند پست خود را ارسال کند.اما در صورتیکه که بعد از 1 ساعت قانونی شخص دیگری پستی ارسال کند حق با وی بوده و رزرو اول باطل میشود.

یعنی اگر در تاپیکی شخصی برای پست زدن رزرو کرد،و از مهلت قانونی یعنی 1 ساعت رد شد،اگه بعد از یک ساعت شخص دیگه ای پست زده باشه حق با نفر دومه و نفر قبلی دیگه حق نداره پستش رو ارسال کنه.ولی اگه رزرو از یک ساعت گذشته بود اما هنوز کسی پست نزده بود شخص اول که رزرو کرده میتونه پستش رو ارسال کنه.و نفر بعدی که پست میزنه باید بدون در نظر گرفتن اینکه نفر قبلی بعد از مهلت رزرو پست زده پست ایشون رو ادامه بده.

این از این.در مورد اینکه گروهی سوژه رو تموم کرده بود هم این به قوانین ایفای نقش یا دخالت مدیر ارتباطی پیدا نمیکنه.این یه موضوع بین دو گروه شرکت کننده است که باید با هم هماهنگ باشن و این مشکلات رو باید گروه ها خودشون،بین خودشون حل کنن.اکیدا توصیه میکنم،اگه قراره ماموریتی با گروه دیگه ای داده بشه حتما دو گروه با هم هماهنگی کرده باشن از قبل تا مشکلاتی مثل این پیش نیاد.

در این بحث متاسفانه چند نفر به همدیگه توهین کردن.به توهین ها رسیدگی میشه و افراد خاطی مجازات میشن.
به عنوان اخرین حرف یاداوری میکنم،فراموش نکنیم که این سایت فقط برای تفریحه و جایی برای دعوا و تصفیه حساب نیست.اگر مشکلی هست یا مودبانه در تاپیک های مربوطه در موردش حرف بزنید یا با پیام شخصی و مسنجر موضوع رو حل کنید.توهین به هیچ کس به هیچ وجه پذیرفتنی نیست و باعث اعمال مجازات میشه.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۰:۳۳ شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۸

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
دفتر مرکزی جوخه جای این حرفاست؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۳ شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۳ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۵ جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳
از ايفاي نقش حالم بهم ميخوره
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 316
آفلاین
نقل قول:
خوب، مديون بودن به كسی بحث ما نيست، بحث ما سر نحوه عملكرده... بهتره اين طوری بهت بگم، شما اومدی ايده من رو كپی برداری كردی و با جوخه فعاليتت رو آغاز كردی، در حالی كه جوخه قانونا" بايد توسط خودم شروع به كار می كرد... پيام شخصی های زيادی برام ارسال شدن و گفتن چرا خودت جوخه رو اداره نمی كنی... مدير ها هم آماده بودن كه اگه من رياست جوخه رو بخوام، اون رو بهم تحويل بدن... محض اطلاع بگم، دلسوزی من برای شما بود كه باعث شد خودت رييس باشی!

من 2 هفته برای شما صبر کردم.
چرا گروه رو تشکیل ندادی؟

در حالی که وقتی من درخواست تشکیلشو دادم کوییرل در عرض دو روز به من گفت مجازم!

لطف کن حرفای دور از عقل نزن چون من 2 هفته هم صبر کردم شاید خودت گروه رو تشکیل بدی.که ندادی!

نقل قول:
بين، رياست هر وقت دچار اشكال بشه اعضا ازش جدا می شن... نمونش رو توی كشور خودمون بارها و بارها ديديم، از دوران مشروطه بگير تا به حال. شما توی محفل نرفتی، از كجا معلوم اونجا ضعيف تر از مرگخوارا باشن. اگه كسی بهت گفته كه مرگخوارا گروه خوبين، حتما" گروه خوبين، اما چه كسی مياد ميگه جوخه ای ها گروه خوبين؟ هوم؟

نقل قول:
منم بهت می گم كه تعداد مرگخوارها و محفليا رو مقايسه كن! عزيز من،شما يه گروهين كه فعاليتتون توی سايت قابل مشاهدس، اما گريفيندور و يا هر گروه ديگه ای اين وضعيت رو نداره... اگه خوب فعاليت می كردين به مراتب اعضای بيشتری هم داشتين...

اولندش حرفای سیاسی نزن میبرنت کهریزک!

دومندش، محفل به نسبت مرگخوار ها اعضای بیشتری داره!
فقط اسم مرگخواراست که زیادیم، در حالی که کمیم، لااقل از کسایی که زنده هستن در کل (یه موقعی از سال رو میان!) فقط 9 نفر الی 11 نفریم.

اما محفل، توی تابستون ها که اعضای مرگخوار 11 نفرن محفل میشه بیش از 15 نفر.

میتونی ببینی که اعضای محفل بیشترن، و البته با پیوستن اعضای الف دال که هنوز محفلی نشدن به محفل بیشتر هم میشن.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۲۴ شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
خوب، ببينيد، برای اينكه اين قدر راحت به من اتهام نزنيد كه دوره من با شما بی تفاوت بوده، من ايوان روزيه رو به اين تاپيك می يارم تا كاملآ" عاقلانه قضاوت كنه... از شما هم می خوام كه در اين رابطه حرفی نزنيد تا خودِ مدير ايفای نقش جوابمون رو بده.

نقل قول:
یادت باشه ریاستت رو هم مدیون من بودی، چون انتخاب اول من بارتی بود اما به خاطر اینکه ایده رو داده بودی تو رو به عنوان رئیس بعد از خودم انتخاب کردم.

خوب، مديون بودن به كسی بحث ما نيست، بحث ما سر نحوه عملكرده... بهتره اين طوری بهت بگم، شما اومدی ايده من رو كپی برداری كردی و با جوخه فعاليتت رو آغاز كردی، در حالی كه جوخه قانونا" بايد توسط خودم شروع به كار می كرد... پيام شخصی های زيادی برام ارسال شدن و گفتن چرا خودت جوخه رو اداره نمی كنی... مدير ها هم آماده بودن كه اگه من رياست جوخه رو بخوام، اون رو بهم تحويل بدن... محض اطلاع بگم، دلسوزی من برای شما بود كه باعث شد خودت رييس باشی!

اين چيزايی هستن كه نمی دونی!

نقل قول:
میدونی دلیلش چیه؟ چون اعضایی دارن که حتی اگر ریاست دچار اشکال بشه گروه رو ول نمیکنن و هرکدوم به روش خودش به گروه کمک میکنه. البته همه ی همه هم نمیرن اونجا، افرادی مثل من که از یکی شنیده باشن اونجا جای خوبیه میرن. در صورتی که مورگانا به من نگفته بود مرگخوارا به نسبت بقیه رول نویسی قوی تری دارن من الان باید محفلی میبودم نه مرگخوار! در مورد حرف روفوس

ببين، رياست هر وقت دچار اشكال بشه اعضا ازش جدا می شن... نمونش رو توی كشور خودمون بارها و بارها ديديم، از دوران مشروطه بگير تا به حال. شما توی محفل نرفتی، از كجا معلوم اونجا ضعيف تر از مرگخوارا باشن. اگه كسی بهت گفته كه مرگخوارا گروه خوبين، حتما" گروه خوبين، اما چه كسی مياد ميگه جوخه ای ها گروه خوبين؟ هوم؟

نقل قول:
محض اطلاع، لورا موقعی که شما توی سایت پیدات نبود و بارتی داشت همه چی رو میگردوند استعفا داد. بارتی هم که دیروز استعفا داد.

من كوچترين وظيفه ای در جوخه ندارم كه بخوام آمار دقيق اعضاش رو داشته باشم. معاون شما اعلام كرد كه لورا توی جوخهاست، شما می گی نيست، لا اقل در دوران من، من و معاونم می دونستيم كيا تو گروهمون هستن...

نقل قول:
در مورد حرف روفوس هم باید بگم که همین الان تعداد اعضای گریفیندور رو با اسلیترین مقایسه کن تا به حرفش برسی.

منم بهت می گم كه تعداد مرگخوارها و محفليا رو مقايسه كن! عزيز من،شما يه گروهين كه فعاليتتون توی سايت قابل مشاهدس، اما گريفيندور و يا هر گروه ديگه ای اين وضعيت رو نداره... اگه خوب فعاليت می كردين به مراتب اعضای بيشتری هم داشتين...

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
نقل قول:
خيلی ازت ناراحت شدم! به همين راحتی جلوِی ملت گفتی كه بهت حسادت كردم و به خاطر اين كه معاونت رو ازم گرفتی از جوخه بيرون اومدم... آخه اين گروهيه كه بخوام معاونش باشم؟ من حاظرم ساده ترين عضو الف دال باشم ولی معاون جوخه با وضعيت فعليش نباشم!

کینگزلی جان ... برادر من ... عزیز من ... من کی گفتم تو به من حسودی میکنی ؟ آخه من چی دارم که تو بخوای بهش حسودی کنی ؟ باور کن من بیشتر از اونی که فک کنی ازت ناراحت شدم . چرا ؟ چون تو صمیمی ترین دوست من بودی و اگه بخوای هستی ! من اگه میخواستم با تو بد باشم که نمیومدم عضو کلوپ شطرنج جادویی بشم . جنابعالی بد برداشت میکنی و وقتی میگم جدا شدی ، به من حق بده که من از تو ناراحت بشم . نیا همه تقصیرهارو بنداز گردن من ! این حرف رو میزنم چون وقتی که من هنوز معاون نبودم تو نیومدی استعفا بدی . تو بودی شک نمیکردی ؟

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
زمان شما رو یادم نیست چون از سایت رفته بودم، ولی موقعی که داشتم میرفتم یادمه تنها کسی که به طور محسوسی خوشحال بودی شما بود!

علاقه ای به حرفات ندارم فقط سوالاتو جواب میدم:

نقل قول:
ببين آقای محترم، هر كاری راهی داره، مگه فقط شمايی كه بايد پست ملت رو نقد كنی؟

با این یه مورد موافقم.
ولی مسئله اصلی اینجاست، تنها سه نفر عضو جوخه هستن که همه شون در یه سطح رول مینویسن.
حالا هر کدوم در یه قسمت رولشون نقاط قوت و در قسمت دیگه ضعف دارن اما در نهایت در یک سطح قرار دارن.

نقل قول:
در مورد زمانی كه من رئيس جوخه بودم، بايد خدمتت عرض كنم كه بد نيست تعداد اعضای اون موقع جوخه رو با الآن مقايسه كنی. محض اطلاع می گم، جوخه اون موقع تازه تشكيل شده بود و فعاليت هاش تازه در حالِ شكوفايي بود، نكته جالب اينه كه باز هم در اون زمان پست ها رو نقد می كرديم، به فعاليت ها می رسيديم و ...

موقعی که شما رئیس جوخه شدی، یعنی بعد از استعفای من، موقعی که من استعفا دادم اینا عضو جوخه بودن:

خودم
خودت
لورا
بارتی
روفوس

میشه بگی چه فرد جدیدی دوره شما اضافه شد؟
نقل قول:
ول تعداد مرگخوارهای فعلی رو با محفليا مقايسه كن... الآن همه می گن مرگخوارها يكی از قوی ترين گروه های جادوگرانن، به همين خاطر اكثر اعضا ميرن پيش گروه قوی... اگه شما هم طوری قوی خودتون رو تو سايت مطرح می كردين ( كه در دوره ی من داشتيم مطرح می شديم، اگه قبول ندارين می تونين از مدير ايفای نقفش بپرسين! ) الآن وضعتون اين طوری نبود. اين پاراگراف جنابعالی هم ربطی به صحبت هام نداشت!

میدونی دلیلش چیه؟
چون اعضایی دارن که حتی اگر ریاست دچار اشکال بشه گروه رو ول نمیکنن و هرکدوم به روش خودش به گروه کمک میکنه.

البته همه ی همه هم نمیرن اونجا، افرادی مثل من که از یکی شنیده باشن اونجا جای خوبیه میرن.

در صورتی که مورگانا به من نگفته بود مرگخوارا به نسبت بقیه رول نویسی قوی تری دارن من الان باید محفلی میبودم نه مرگخوار!

در مورد حرف روفوس هم باید بگم که همین الان تعداد اعضای گریفیندور رو با اسلیترین مقایسه کن تا به حرفش برسی.

یادت باشه ریاستت رو هم مدیون من بودی، چون انتخاب اول من بارتی بود اما به خاطر اینکه ایده رو داده بودی تو رو به عنوان رئیس بعد از خودم انتخاب کردم.

محض اطلاع، لورا موقعی که شما توی سایت پیدات نبود و بارتی داشت همه چی رو میگردوند استعفا داد.
بارتی هم که دیروز استعفا داد.
خودتم که معلوم نیست کی استعفا دادی ولی جایگزین واست آورده شده.

یعنی دو نفر افت اعضا داشتیم، یکی زمان ریاست جناب عالی، یکی زمان ریاست من.

سوال دیگه هم داری بپرس

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
با سلام،

خيلی ناراحت شدم از عدم شرافت و كارآمدی شما... فقط از روفوس تشكر می كنم كه حداقل يه جوابی به من داد...

نقل قول:
شما چی کار کردی که بهش مینازی؟ شما جوخه رو تشکیل دادی؟ فقط یه ایده دادی من بودم که عملیش کردم. پس لطف کن با پست هات وقت ما رو تلف نکن!

طبق قوانين مربوط به گروه ها، از شما انتظار می ره به ابهاماتی كه درباره گروهتونه به وضوح پاسخ بدين. نمی دونم اين حرف های بی ربط، كجاش جواب سوال هايی بود كه من پرسيده بودم.

نقل قول:
کینگزلی جان ، شما میگی چندتا پست رو نقد کردی ؟ ببینید ... شما خودتون وقتی رییس بودی ، هرکس توی جوخه رول میزد ، نقد میکردی ؟؟؟؟ خب عزیز من ... میومدن درخواست میدادن ... الان عضوهای اصلی ما مثلا سارا مدلی .... ایشون ناظر یه انجمنه ... سطح رولش بالاست ... خب مسلمه نمیاد پیش من درخواست نقد بده ... میره به فرض پیش لرد درخواست میده ... یا مثلا روونا ریکنلاو .... ایشون هم همینطور .... نکته ی دوم : رییس ما ، مارکوس فلینته ! رییسمون هم هرروز عوض نمیشه ... ایشون چون سرشون شلوغه ، یکی رو گذاشته جاش ... که اون من هستم .... میدونم که جنابعالی ، فقط و فقط به خاطر اینکه من معاون شدم ، استعفا دادی ! من از هرکس انتظار داشتم ولی از تو انتظار نداشتم . من هنوز یادم نرفته که وقتی یه دونه پست بیشتر نداشتم ، کی اومد راه و چاه رو به من نشون داد ... من آدمی نیستم که این چیزیا یادم بره ولی من از رفقای صمیمی ام بیشتر انتظار دا

ببين آقای محترم، هر كاری راهی داره، مگه فقط شمايی كه بايد پست ملت رو نقد كنی؟ خودت ميگی كه لورا مدلی از تو بهتر می نويسه، خوب اون رو بذار نقاد گروهت و ازش بخواه كه پستای اعضا، از جمله خودت رو نقد كنه... تو هم می تونی پست های بقيه رو نقد كنی... اين شمايی كه چهارچوب رياست رو بلد نيستی، يك معاون واقعی هيچ وقت اين حرف های غير منطقی رو نمی زنه.

در مورد زمانی كه من رئيس جوخه بودم، بايد خدمتت عرض كنم كه بد نيست تعداد اعضای اون موقع جوخه رو با الآن مقايسه كنی. محض اطلاع می گم، جوخه اون موقع تازه تشكيل شده بود و فعاليت هاش تازه در حالِ شكوفايي بود، نكته جالب اينه كه باز هم در اون زمان پست ها رو نقد می كرديم، به فعاليت ها می رسيديم و ...

خيلی ازت ناراحت شدم! به همين راحتی جلوِی ملت گفتی كه بهت حسادت كردم و به خاطر اين كه معاونت رو ازم گرفتی از جوخه بيرون اومدم... آخه اين گروهيه كه بخوام معاونش باشم؟ من حاظرم ساده ترين عضو الف دال باشم ولی معاون جوخه با وضعيت فعليش نباشم!

و نكته بعدی... دلايل خودم رو در مورد نظراتت در مورد رياست خودم گفتم... ولِ فرض می كنيم كه دوره من فرقی با دوره شما نداشته! آيا اين باعث ميشه كه پيشرفت رو رها كنين؟

نقل قول:
ببین ... همه زمین و زمان میدونن که با توجه به داستان کتاب ، هرکس میاد توی این سایت ، نصف بیشترشون میره با سفیدا ! ما هم اینو میدونیم و سعی کردیم توی این چندروز ، عضو گیری کنیم ... بعد از اینکه عضو گیری کردیم ، گفتیم بیایم یه جنگی با الف دال داشته باشیم تا هم یه تجربه ای بشه و هم بچه ها رو یه ماموریتی فرستاده باشیم .

اول تعداد مرگخوارهای فعلی رو با محفليا مقايسه كن... الآن همه می گن مرگخوارها يكی از قوی ترين گروه های جادوگرانن، به همين خاطر اكثر اعضا ميرن پيش گروه قوی... اگه شما هم طوری قوی خودتون رو تو سايت مطرح می كردين ( كه در دوره ی من داشتيم مطرح می شديم، اگه قبول ندارين می تونين از مدير ايفای نقفش بپرسين! ) الآن وضعتون اين طوری نبود. اين پاراگراف جنابعالی هم ربطی به صحبت هام نداشت!

و در پايان برای ماركوس فلينت متاسفم كه به جای اينكه مثل يك رئيس واقعی بياد جواب ابهامات گروهش رو بده، مياد با چهارخط حرف بی خود و بی اساس بحث رو تموم كنه... اگه ايشون رئيس جوخه هستن، خدا عاقبت بقيه اعضای جوخه رو بخير كنه.

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۸

ماركوس فلينتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
ول کن روفوس، حتی خودمون سه نفر هم میتونیم سایت رو به آشوب بکشیم.
به زودی یه ماموریت برای خودم و خودت و سیریوس دارم.

پست های هر دو تون رو هم نقد میکنم کیف کنید

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
سلام علیکم ... من چند روز نبودم و توی چت باکس و اینجا دیدم که مسائلی مطرح شده که وظیفه خودم دیدم جواب بدم ...

اولین موضوع ...
میخوام به بعضی از صحبت های کینگزلی جواب بدم .
نقل قول:
عزيزان، اعضای شما، توی رول هاشون چه تغييراتی رخ داده؟ چه كسی پيشرفت كرده؟ چند تا پست رو نقد كردين؟ رئيستون كيه؟ چرا رئيس شما هر روز عوض ميشه؟ و ...

کینگزلی جان ، شما میگی چندتا پست رو نقد کردی ؟ ببینید ... شما خودتون وقتی رییس بودی ، هرکس توی جوخه رول میزد ، نقد میکردی ؟؟؟؟ خب عزیز من ... میومدن درخواست میدادن ... الان عضوهای اصلی ما مثلا سارا مدلی .... ایشون ناظر یه انجمنه ... سطح رولش بالاست ... خب مسلمه نمیاد پیش من درخواست نقد بده ... میره به فرض پیش لرد درخواست میده ... یا مثلا روونا ریکنلاو .... ایشون هم همینطور ....
نکته ی دوم : رییس ما ، مارکوس فلینته ! رییسمون هم هرروز عوض نمیشه ... ایشون چون سرشون شلوغه ، یکی رو گذاشته جاش ... که اون من هستم .... میدونم که جنابعالی ، فقط و فقط به خاطر اینکه من معاون شدم ، استعفا دادی ! من از هرکس انتظار داشتم ولی از تو انتظار نداشتم . من هنوز یادم نرفته که وقتی یه دونه پست بیشتر نداشتم ، کی اومد راه و چاه رو به من نشون داد ... من آدمی نیستم که این چیزیا یادم بره ولی من از رفقای صمیمی ام بیشتر انتظار داشتم

دومین نکته
نقل قول:
با اين همه مشكل اسم خودتون رو گذاشتين يه گروه؟ گروهی كه مي خواد در برابر الف دال بايسته؟ اين راهش نيست، ببخشين كه اين حرف ها رو می زنم، شما اگه رياست بلد بودين، الآن جوخه می تونست خيلی قوی تر از الف دال باشه.

ببین ... همه زمین و زمان میدونن که با توجه به داستان کتاب ، هرکس میاد توی این سایت ، نصف بیشترشون میره با سفیدا ! ما هم اینو میدونیم و سعی کردیم توی این چندروز ، عضو گیری کنیم ... بعد از اینکه عضو گیری کردیم ، گفتیم بیایم یه جنگی با الف دال داشته باشیم تا هم یه تجربه ای بشه و هم بچه ها رو یه ماموریتی فرستاده باشیم .

موضوع دوم ...
که بر میگرده به صحبت های بارتی
نقل قول:
من بعنوان کسی که یک دوره معاون جوخه بوده و یه دوره هم رئیس بوده، از همه چیز در این گروه استعفا میدم. حرف های کینگزلی کاملا صحت داره. در زمان ریاست ایشون و معاونت بنده، همه چیز سر جاش بود. ما به موقع مأموریت میدادیم، به موقع امتیاز دهی و نقد میکردیم، به موقع اعضا رو میاوردیم، به موقع میبردیم و همه چیز سر جاش بود! نه قبل از ریاست کینگزلی و معاونت من، و نه بعدش همچین حالتی هیچ وقت ایجاد نشد...

بارتی گفته که به موقع ماموریت میداده ... خب چرا از وقتی که شناسه اش باز شد و من و اون بارها راجع به جوخه صحبت کرده بودیم ، ایشون هیچ پیشنهادی در مورد ماموریت دادن به من تحویل نداد ؟ اگر اون موقع همه چیز سر جاش بود ، پس چرا چندروز پیش هم که شما ، معاون بودی ، سعی نکردی که چیز ها رو مرتب کنی ؟ پیشنهاد جنگ رو هم که من دادم ! و شما موافقت کردی . اگر شما میخواستی چیزی رو سرو سامون بدی ، وقتی توی مسنجر بهت گفتم رول بزن ، نمیگفتی اول خلاصه بده ، بعد رول میزنم . اگه جوخه رو دوست داشتی ، از همون اول با ما همراهی میکردی و رول ها رو میخوندی . جوخه ارزش چند دقیقه وقت رو نداشت ؟؟؟؟؟

در مورد الف دال هم صحبت نمیکنم چون به من مربوط نیست !

ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جیور در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۲۲ ۲۲:۳۹:۵۴
ویرایش شده توسط روفوس اسكريم جیور در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۲۲ ۲۲:۴۳:۲۴

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۸

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
من بعنوان کسی که یک دوره معاون جوخه بوده و یه دوره هم رئیس بوده، از همه چیز در این گروه استعفا میدم. حرف های کینگزلی کاملا صحت داره. در زمان ریاست ایشون و معاونت بنده، همه چیز سر جاش بود. ما به موقع مأموریت میدادیم، به موقع امتیاز دهی و نقد میکردیم، به موقع اعضا رو میاوردیم، به موقع میبردیم و همه چیز سر جاش بود! نه قبل از ریاست کینگزلی و معاونت من، و نه بعدش همچین حالتی هیچ وقت ایجاد نشد...

من واقعا افتخار میکنم که زمانی معاون کینگزلی بودم و سعی کردم که در رکابش کمی فعالیت کنم و این گروه رو درست کنم. ولی حالا از این گروه بیرون میام، چون این گروه هیچ چیزی نداره که ارائه کنه. نه پیشرفت، نه مأموریت درست... هیچی! و تنها دلیلی هم که میشه ارائه کرد، کم کاری رئسای گروهه!!

مارکوس جان. من احترام زیادی برات قائلم. ولی این نوع حرف زدنت، فقط یه مدل جواب داره و اون رو میتونی در ادامه بخونی!

ایده رو هر کسی میتونه بده. ولی مهم عملی کردنش به نحو احسنته که شما تا به حال اصلا نتونستی همچین کاری رو انجام بدی. اگه از چهار تا آدم حسابی توی سایت بپرسی که بهترین زمانی که جوخه فعالیت داشته کِی بوده، صد در صد زمان ریاست کینگزلی و معاونت من رو میگن. برو اطلاعیه های جوخه رو ببین. ما هر روز یه چیزی برای گفتن داشتیم و همش فعالیت میکردیم و سعی میکردیم که اعضا پیشرفت کنن. ولی حالا...

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ در تاریخ ۱۳۸۸/۱۱/۲۲ ۱۸:۵۱:۰۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.