هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: رسانه ی سایت جادوگران
پیام زده شده در: ۱۸:۱۰ دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
من متأسفانه الان وقت ندارم کل پست رو بخونم. برای همین بخشی از اون رو خوندم و گفتم نظرم رو در مورد همونا بگم اول :دی اولا اینکه زمان پخش اون برنامه ی صوتی خیلی بده. ساعت 10 صبح تا 14 جمعه ها خیلی بده. توی ایران که این موقع ملت خوابن :دی توی خارج هم که روزای جمعه صبح ملت مدرسه ان. پس خیلی ها نمیتونن اینو بشنون. اگه بذاریش واسه بعد از ظهر یا شب خیلی بهتره که من خودم شب رو پیشنهاد میکنم :دی

در مورد مصاحبه ی تصویری کارای دیگه ای هم میشه کرد. برای مثال ما چند عضو توی شهر X داریم. این افراد میتونن بر اساس فرم و البته هماهنگی با رئیس یا همون سرپرست با هم مصاحبه کنن و بعدش فیلم مصاحبه رو از طریق اینترنت یا پست برای رئیس یا همون سرپرست ارسال کنن. اینجوری با کسایی که توی تهران نیستن هم میشه مصاحبه کرد.

برای جفتش من حاضرم همکاری کنم... فقط اینکه من آلمان زندگی میکنم و نمیتونم بیام بشینم با ملت توی تهران مصاحبه کنم. ولی اگه بخوای میتونم کارای جانبی رو انجام بدم و اینا. برای کارای صوتی هم که مشکل خاصی نیست. فقط باید صدا ضبط بشه و آپلود بشه و اینا که واسه من مشکلی نداره اصلا... در هر صورت هر کمکی از دستم بر بیاد سعی میکنم انجام بدم و تمام توانم رو در اختیارتون بذارم :دی

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

ایگور کارکاروف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۱ پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۲:۲۱ شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۹
از تالار خصوصی اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 84
آفلاین
بله دوست داریم پاتربان و جادوگران تی.وی اجرا بشه ولی خیلی خیلی مشکلات داره و ...
خیلی هم سخته . چطوری آخه میخوای اجراش کنی ؟
مثلا اگه بخوایم مصاحبه صوتی با لرد کنیم باید چه کار کنیم.
اینیگو جان یه ذره بیشتر توضیج بده تا بیشتر آشنا بشیم و اینا اگه میشه . بای

*We Love Slyterin*

* We Love Order Phoenix*

I am Igor Karkaroff

[url=ht

پیام زده شده در: ۱۸:۰۴ دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اینیگو ایماگو، ممنون بخاطر اینکه بفکر سایت هستی اما اتاق ضروریات انجمنی برای بحث در مورد قوانین سایت و مسائل اصلی، اساسی و مهمه. این تاپیکی که شما زدی چون قراره با مشارکت، همکاری و همفکری اعضا باشه مناسب انجمن مطالب اشتراکیه.

من این تاپیکو به انجمن مطالب اشتراکی انتقال دادم.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۹/۲/۶ ۱۸:۰۷:۳۱

رسانه ی سایت جادوگران (ورژن قدیمی)
پیام زده شده در: ۱۷:۳۵ دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
رادیو پاتربان
جادوگر تی.وی

سلام کاربران محترم

به منظور هرچه متنوع تر کردن سایت و بخشیدن جذابیت دو چندان به سرگرمی و تفریح شما در اینجا، قصد دارم تا یک صفحه (به نوعی یک ماژل) برای سایت ایجاد کنیم و اون رو رسانه سایت نامگذاری کنیم. قصد داریم ابتدا برای این پروژه در اینجا از شما نظرسنجی کنیم و نظرات و پیشنهادات شما را دریافت کنیم. بعد از دو ماه در تابستان این موضوع را عملی کنیم.

رادیو اینترنتی جادوگران(آفلاین) – رادیو پاتربان

خب از اسمش معلوم هست. این رادیو با همکاری حداقل ده نفر از اعضای جدید و قدیمی تدوین میشه. به این صورت که هر دو هفته یک بار روی سایت قرار خواهد گرفت( اون هم روز های جمعه)
در مدت اون دو هفته اعضای گروه رادیو هر کدام با ضبط صدا و برنامه ی خودشون یک بخشی از برنامه کلی رادیو رو فراهم میکنن و تا دو سه روز قبل از روز جمعه اصلی مواردی را که کار کردن در اختیاز سرپرست رادیو قرار میدن (از طریق آپلود) تا سرپرست اشکال زدایی و میکس های لازم رو روی برنامه ها انجام بده و شب قبل از روز اصلی (که جمعه باشه) روی سرور سایت آپلود کنه.

برای رادیو پاتربان برنامه های متنوعی دارم. مثل:

1. مصاحبه صوتی با اعضا
توضیح: با اعضای سایت به شکل صوتی و از طریق تلفن (یا حضوری) مصاحبه میشود. همانند "قلم پر تندنویس"

2. اخبار هری پاتر
توضیح: اخبار دنیای هری پاتر (چه کتاب، چه فیلم و هرچیز دیگر)

3. اخبار ایفای نقش
توضیح: اخبار تاپیک های ایفای نقش و توضیح جامع در مورد سوژه و مسیر داستان هایی که در آنها برقرار بوده (طی دو هفته ای که مثلا گذشته)

4. نقد
توضیح: نقد جامع چندین نمایشنامه ایفای نقش به شکل منتخب، در چندین سطح

و موارد دیگر. در مجموع اگر پیشنهادات و نظراتی در رابطه با این برنامه های رادیو ارائه نشه، شاید در مجموع کل برنامه رادیو برای روزهای جمعه به بیش از 4 ساعت نرسه. اما با نظرات شما می توان آنرا به 6 ساعت هم رساند شاید.

رادیو بر روی بخشی از سایت قرار خواهد گرفت و برنامه های آن زمان بندی میشوند و در هر ساعت خاص، برنامه خاص آن ساعت را خواهید شنید. اگر از زمان آن برنامه مورد نظر بگذره، دیگر از طریق صفحه رادیو پخش نخواهد شد، اما تا شب همان جمعه نسخه ای MP3 هر برنامه از رادیو به شکل مجزا قابل دانلود خواهد بود.

رادیو از ساعت 10 صبح جمعه تا ساعت 14 به شکل استاندارد پخش میگردد. (یعنی برنامه ها زمان بندی می شوند)

تلویزیون اینترنتی جادوگران(آفلاین) – جادوگر تی.وی

این بخش رو هم در واقع به شکل دو هفته یک بار و برای روزهای جمعه در نظر دارم و مدت زمان آن هم 2 تا 3 ساعت خواهد بود. در این بخش با بهره گیری از دوربین فیلم برداری مناسب و ویرایش های تلویزیونی ساده اما مناسب قصد داریم برنامه های داشته باشیم که برای اعضای محترم سایت فراتر از کالبد صوت باشه.

در واقع اصلی ترین موضوعی که می توانم آن رو پوشش بدم مصاحبه با اعضای سایت هست. هم صدا و هم تصویر. در اماکن مختلف. یک عضو سایت جادوگران در واقع فراتر از آنچه که در سایت بروز میدهد، شخصیت واقعی و زندگی روزمره خود را به شکل سپری می کند. مورد دیگر رو می توان جلسات حضوری سایت معرفی کرد.

موضوعات دیگری هم هست. بدون شک از 2 ساعت تلویزیون، 45 دقیقه یا 1 ساعت آن به مصاحبه تصویری با یک عضو یا اعضای سایت در پایتخت و حومه ی آن اختصاص داره و نیمه باقیمانده رو باید به برنامه های دیگری که قابل نمایش تلویزیونی باشن اختصاص داد. ویدیوهای جالب از پشت صحنه های مجموعه فیلم های هری پاتر و سایر موارد. حداقل کار گروه رسانه سایت اگر دوبله نباشد( که واقعا نیست) ترجمه و درج زیر نویس برای ویدیوهای مذکور می تواند باشد.
و هر مورد دیگر.

خواهشمندم که اعضای عزیز سایت با پیشنهادات و نظرات سازنده خودشون در رابطه با این پروژه، گروه رسانه رو در هرچه با کیفیت تر کردن برنامه ها و تنوع آنها یاری کنند. بی شک هدف این گروه ایجاد جوی صمیمی تر از گذشته می باشد و قصد دارد تمام جذابیت و تفریح سایت برای اعضای اون محدود به محیط نوشتن و تایپ و رول پلیینگ نباشد، بلکه از طریق راهکارهای دیگر هم گاهی این تفریح و با هم بودن ها را تقویت کند.

پس از دو ماه بررسی جامع و پیشنهادات در این تاپیک، پروژه رو از تابستان آغاز می کنیم. لازم به ذکر است که هزینه هایی همانند تهیه فیلم و یا فراهم آوری فضای هاستینگ بیشتر برای فایل های رادیو تلویزیون بر روی وبگاه جادوگران، بر عهده سرپرست گروه رسانه است.

با سپاس

ویرایش شده توسط تام ریدل در تاریخ ۱۳۹۴/۱۱/۲۰ ۳:۱۳:۰۳

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.