هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "رودولف لسترنج"
پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
بیانه شماره چهار رودولف لسترنج!

من...رودولف...فرزند بابام...صدام خفه نمیشه!

یه خورده روراست باشیم...همه چی به هم ریخت...برنامه قرار نبود این باشه...ولی خب...بعضی چیزا با زور درست نمیشه...چون دست آدم نیست!

برای اینکه بعدا دلخوری پیش بیاد حرفام رو سانسور میکنم...فقط تیکه آخرش که "من هرچی بشه تا آخرش پاش میمونم!" رو نگاه میدارم و میگم من به هیچ وجه انصراف نخواهم داد عمرا!

تا روز آخر انتخابات هم هست!

همین بود بیانه شماره چهار بعد سانسور...برین دم خونه هاتون بازی کنید!

رودولف لسترنج!

پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
مورگانا

من بوق خوردم اصلا!خوبه؟!
اصلا هر کی هر وعده ای میخواد بده،بده!
منم به جای برنامه جدی میام به ملت قمه و ساحره میدم...والا چیمون کمتره از بقیه ملت که کیک وشام و معجون و چیز میدن؟!

تازه برنامه میریزم کلی چیز جدید که سایت رو دگرگون کنه...مهم نیست که میتونم یا اصلا میشه یا نه...پول میدم به اونایی که ثبت نام میکنن اصلا...هر روز جوایز مادی و معنوی میدم...هر رول یه پروشه!

شما که خودتون رو به خواب زدین بگین:"رودولف...بوق نزن...ما اینجوری دوست داریم!"

بیانه شماره چهار و مهم به زودی منتشر میشه!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ جمعه ۱۲ تیر ۱۳۹۴

مورگانا لی فای old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۷:۵۵ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
از من دور شو جادوگر!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 403
آفلاین
آقای قمه کش
شما تو مناظراتتون گفتید مردم درباره هاگوارتز وعده می دن در حالیکه در حیطه شون نیس
ولی کسی درباره هاگوارتز حرفی نزده اصلا ( که تازه اونم با صحبت های دوستانه درست میشه. همه چیز که دست پیچ و مهره مدیریت نییس. گاهی باید دوست بود)
مضاف بر اینکه شما با این حرکاتتون دارید جلوی حرکت های جدید رو می گیرید
اصلا خودتون چی دارید جز بی ناموسی نویسی که نود درصد ملت مخالفن باش؟

تصویر کوچک شده

?How long will you have me in your memory
Always

Перерыв сердца людей. Осколки может сделать вас ударить ...
Кинжал в сердце иногда ... иногда ... иногда горло вашим отношениям веревки!
Святые люди ... черные или белые ... не сломать чью-то сердце.

پیام زده شده در: ۱:۳۷ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
مورفین...عه؟!موفین؟!دبل عه!؟موفین!

مورفین...خوش اومدی داداش...حاج تراورز...چایی بیار...نبات هم یادت نره...بغلش دو بسته از "اونا" هم بگیر بذار بلکه مورفی رو چیز گیر...عه!ببخشید...نمک گیر کردیم!
مرسی از تعریفت...تازه نتها ماچته هستم،بلکه "بَد ***" هم هستم...به معنای کله خراب...ذهنتون منحرف نشه!
جونم آقا...موشکل چیه؟!چه دوشواری پیدا کردی؟!دوشواری لودوئه؟!

خب...این لودو مظلوم واقع شده...پاک دست ترین دولت رو همین لودو داشت...به جان شما!
یعنی شما فکر کن یکصدم این بشر جزایر موجود توی دریایی سیاه رو فروخته باشه!

لودو معجزه قرن بود...شما خبر نداری مورفین جان...لودو رفته بود سخنرانی کشور های جادویی...من تو سالن بودم...این همینطور که حرف میزد،یه هاله تاریکی(میدونی دیگه...تاریکی نهایت زیباییست!)دور شیکم این شکل گرفت...رابستن رو کفن کنن راست میگم!
بعد این که حرف میزد هیچکی از جاش تکون نمیخورد..عینهو صندلی شده بودن...البته واقعا صندلی بود...چون وسط سخنرانیِ لودو یادشون اومد یه کار مهمی دارن و یه سر باید برن جایی خارج بشن از اجلاس...ولی خب نماینده کشور بومبابومبا که یه جزیره است هون طور که لودو میگفت در شرق اروپا،نشسته بود و با گوش جان به حرفاش گوش میداد!

این لودو حیف شد...اینقدر به این آدم احترام میذاشتن که نگو نپرس...خودم یادمه مراسم ختم یکی از وزرای جادوگری خارجی رفته بودیم،مادر مرحوم از مجلس زنونه با داد و هوار که "کو؟!کو؟!کو؟!کو؟!لودو کو؟!کویی کجایی لودو جان؟!قوت جانی ورد زبانی لودو جان!" اومد سراغ لودو و لودو رو بغل کرد...اینقدر لودو محبوب بود!

شاید باورت نشه...این لود اینقدر پاک دست بود...اینقدر محبوب بود...میرفتیم هاگزمید مردم از ساعت 9؟!نه...8؟!نه...7؟!نه...6؟!نه...5؟!آره...از ساعت پنج میومدن تو آفتاب وایمسادن و به سخنرانی لودو گوش میدادن...بعد بهشون میگفتیم خسته شدین؟!میگفتن نه...میگفتیم که خسته است؟!جواب میدادن کله زخمی!
حتی از بندرگاه تا محل سخنرانی ملت پشت تسترالش میدویدند و اصلا یه وضعی!

حالا منظورم چیه...میخوام بگم این لود قربانی بود...تمام مشکلات از دولت های قبلی،مثل دولت مینورا روی دوش این مونده بود!

به هر حال به لودوریش نگاه نکنید...جادوگر کار درستیه!
هان؟!چی میگی مورف؟!

پیام زده شده در: ۱:۰۳ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
بیانه شماره ی سه رودولف لسترنج(در مور بیناموسی نویسی)

به نام نامی ارباب!

به اطلاع میرسانم که با توجه با حواشی که در مورد یکی از برنامه های من(احیای حمام مختلط و هدفمندی سبک بیناموسی نویسی) به وجود آمد،بر آن شدیم تا ضمن صدور بیانه ای این بحث را تمام کنیم بره پی کارش!

شخص من بارها و بارها در باره ی این موضوع صحبت کردم و دلایلم رو گفتم که برای اینکه دوباره کاری نشه دیگه دلایلم رو توضیح نمیدم چندباره.
همچنین اینجانب شدیدا مخالفین این امر رو درک کرده برای اینکه این بحث بلاخره به سرانجام برسه،پیشنهاد یک راه حل رو میدم!

اگه مرلین بخواد ما در دولت بعد برای امور و تصمیمات مهمی که بر ایفا تاثیر خواهد گذاشت،چه از نخبگان سایت و چه از تمامی کاربرها نظر سنجی کرده و یا بهتر بگم که رفراندوم برگزار میکنیم!

یکی از این امور بحث بیناموسی نویسیه...چون این امر توی سایت طرفدارانی داره(هرچند کم،ولی هستن!)و قبل از رفراندوم مدتی یک تاپیک رو مشخص میکنیم تا موافقان و مخالفان این امر با هم چالش داشته و نظرات خودشون رو به هم بگن،با هم مناظره و مباحثه کنن و در نهایت نظر سنجی رو انجام خواهیم داد!

این راه حلی بود که به ذهن من رسید که فکر میکنم بهترین کار ممکن همینه!

در پایان باید بگم که منتظر بیانیه های بعدی باشید...ولی تا اون موقع...فرار کنید!

رودولف لسترنج

پیام زده شده در: ۱:۰۱ چهارشنبه ۱۰ تیر ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
من پرسیدم رایمو به کی بدم، تو میگی کی عالیه؟ گفتن رودلف لسترنج! مرگخوار نیس که هست! تیزی به دست نیس که هس! از بچه های گوش شکسته ی خط نیس که هس! ماچته نیس که هس! منم گفتم کی ازین بهتر؟ چی ازین بهتر؟ مگه میشه؟! مگه داریم؟! اومدم بگم "حاج رودلف، فدایی داری" که... ناگهان... چشمم افتاد به این:

نقل قول:
مفتخرم که بگم برای معاون اولی ،مدیر سابق و همچنین وزیر سابق،یکی از قدیمی ترین اعضای سایت و از بهترین نویسنده های سایت، کسی که چندین مسئولیت مهم رو در این سایت داشته و از همه مهمتر یکی از مرگخواران وفادار لرد سیاه،جناب لودو بگمن رو معرفی کنم که برای این این پست درنظر دارم!

می دونی رودل جان! من اینِ رِ نمی پسندم! می دونی؟!
این بگمن رِ من بزرگش کردم، می دونی؟! این همون دوره ای که همزمان با من کاندید بود هی ستاد زد و هیچّ... غذا داد و هیچّ... افطار داد و هیچّ... رای خرید و هیچّ... دم اینو ببین، دم اونو ببین، هیچّ... آخرشم هیچّ به هیچّ اومد وزیر شد و هیچّ! مملکت به فنا رفت! من در طول دوره ی وزارتم همش داشتم خرابکاری های این مردی دکل دزده رِ جمع می کردم و آخرش هم جمع نشد. می دونی؟!
وزارت رو سه لودر ویران کردن؛ لودر غزنوی؛ لودر افغان؛ لودر بگمن!
حالا شما اینه رِ ورداشتی آوردی میگی معاون اول من می باشد؟! مگه میشه؟! مگه داریم؟! البته شما رودِلی اون لودره. بالاخره یه قرابت و آشنایی با هم دارین. شاید هم اصن مث تام ماروولو ریدل و لرد ولدمورت خودِ دکل دزدش باشی، از کجا معلومه؟! یعنی الان حقش نیست من دست بندازم این دهنِ منه جر بدم؟! ها؟! چی میگی رودل؟!

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۴:۴۵ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
رون!

نقل قول:
چون دشمن محسوب میشویم شایان مجازات با قمه های شما هستیم؟

منظورم از دشمنان،دژمنان بود!()
نه...منظورم دشمنان ایفا بود...نه محفل و مرگخوار و اینا!

نقل قول:
اینطور که مشخصه پس شما می پذیرید که مسولین ویزن را تهدید کرده اید ایا تهدید کردن کار درستی است؟ایا اینگونه می خواهید جامعه ی اینده را کنترل کنید ؟با تهدید؟

بله...البته تهدید بعضی مواقع خوبه...تهدید یه جورایی هشداره!

خوش اومدی...بازم بیا!

بلک!

میخند؟!

چرا وقتی من حرف میزدم،سیریوس بلک میخند؟!ها؟!

رودولف بعد از ارباب اوله!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۹ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:
من بهشون تیکه میندازم درست...ولی بیشتر انتقادم به حمایت کننده هاشونه که هیچ برنامه ای ازشون ندیدن...نه اینکه اونا برنامه ای نداده باشن...این حامیاشون اصلا دنبال برنامه نرفتن...دیدن یارو گریفیه،صرفا به خاطر گریفی بودن طرفدارش...یارو اسلیترینه صرفا به خاطر اسلیترین بودن طرفدارشن...مرگخواره،صرفا سر مرگخوار بودن طرفدارشن...محفلیه،سر محفلی بودن طرفدارشن...دختره،پسره،صرفا به خاطر جنسیتش ازش حمایت میکنن...از اون بدتر...رفیقشون به دلیلی طرفدار یکیه،به خاطر رفیقشون طرفدار اون میشن!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
از
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
رودولف لسترنج با تشکر از پاسخ هایتان و اینکه به گرمی پاسخ دادید اما متاسفانه پاسخ های شما از نظر من قانع کننده نبود

شما گفته اید....
نقل قول:
رودولف بی قمه یه رودولف مرده است! قمه نداشتن رودولف مثل اینه که آدم سر نداشته باشه...غیر ممکنه! بله...بسپارین...این قمه انگشتان دشمنان رو قطع میکنه...فرزندان شما دشمن هستن؟!

پس اینطور که مشخصه شما قمه هایتان را کنار نخواهید گذاشت اما مشکلی که اینجا وجود داره این است که اگر بخواهید از طرفی نگاه کنید بنده گریفیندوری و همچنین محفلی هستم ولی شما مرگخوار و اسلیترینی ...خب باتوجه به این نکته پس من در مقابل شما قرار گرفته و دشمن محسوب میشوم بسیاری دیگر یز مانند من وجود دارند حال تکلیف چیست؟چون دشمن محسوب میشویم شایان مجازات با قمه های شما هستیم؟ :worry:

نقل قول:
نه...با قمه زیاد تهدید نکردم...بیشتر با "شیر" تهدیدشون کردم!

اینطور که مشخصه پس شما می پذیرید که مسولین ویزن را تهدید کرده اید ایا تهدید کردن کار درستی است؟ایا اینگونه می خواهید جامعه ی اینده را کنترل کنید ؟با تهدید؟

باز هم از پاسخ های گرم شما متشکرم

موفق و موید باشید

رونالد ویزلی

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۰ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
وندلین!

چی شده؟!
کامل حرف بزن...باو من خودم هافلی بودم...توقع هوش ریونی از من نداشته باش...کامل بگو منظورت چیه خو...شونصد ساعت باس بشینم رمز گشایی کنم حرفات رو!
با گوش و کنایه حرف نزنید با من...مثل سوزان نباش یه سفسطه باز گفت دو روزه درگیرشم که داشت ازم تعریف میکرد یا فحش داد!

من با هر چهار کاندید دوستم و با دوتاشون رابطه دوستی عمیقتری دارم خیلی...تمام بحث ها ایفای هست...شخصیت ایفای رودولف یه آدم خودشیفته و مغروره...طبیعتا خودش رو از بقیه بالاتر میدونه...من بیام به روش خاله شادونه بگم دوست باشین با هم...به من حقیر اگه خواستین رای بدین ولی اصلا مهم نیست...مهم دوستی و صفا و صمیمیته...این شخصیت رودولفه؟!

من بهشون تیکه میندازم درست...ولی بیشتر انتقادم به حمایت کننده هاشونه که هیچ برنامه ای ازشون ندیدن...نه اینکه اونا برنامه ای نداده باشن...این حامیاشون اصلا دنبال برنامه نرفتن...دیدن یارو گریفیه،صرفا به خاطر گریفی بودن طرفدارش...یارو اسلیترینه صرفا به خاطر اسلیترین بودن طرفدارشن...مرگخواره،صرفا سر مرگخوار بودن طرفدارشن...محفلیه،سر محفلی بودن طرفدارشن...دختره،پسره،صرفا به خاطر جنسیتش ازش حمایت میکنن...از اون بدتر...رفیقشون به دلیلی طرفدار یکیه،به خاطر رفیقشون طرفدار اون میشن!
چیزی که ما متاسفانه به طور کلی توی فضای سیاسی کشور هم شاهدش هستیم!

هیچ تهمتی نزدم...هیچ تحقیری نکردم...انتخابات هم برام مهمه چون مسیرم انگیزه ام رو توی سایت که خیلی دوسش دارم مشخص میکنه...ولی انتخابات و سایت که سهله...من سر چیزای خیلی بزرگتر هم اخلاق و ارزش هام رو فدا نمیکنم!

تو هم اگه این حس که بهت داره توهین میشه دست داد،تو بهش دست نده...بذار ضایع شه...والا!

در کل من با دوتا از کاندید ها حداقل اتمام حجت کردم که تمام حرفایی که اینجا میزنم بر پایه ایفاست...شما هم به هرکی میخوایی حق دارین رای بدین...به هرکی که فکر میکنید منطقی تره...ولی خیلی ها فقط "فکر میکن"!

گرفتی؟!نگرفتی؟!توضیحات بیشتر؟!

به رودولف رای بدین!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.