هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ چهارشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۹

ارنى پرنگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ دوشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۷:۴۴ یکشنبه ۲۷ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
قدیمی هستیم.

استاد جان نگفته بودین جانوش جادویی باشه یا نه. پس برای جواب تمرین یک من قناری رو انتخاب کردم تا برای کلاس توضیح بدم.

1- ببینید طریقه ی تشخیص دادن قناری واقعی و قناری نما در ذات طبیعی قناریه. اگر قناری واقعی پهلوی شما باشه و بزنه زیر آواز هر چی صدای اطراف زیاد تر باشه قناری هم صدای خوندنش رو زیاد تر میکنه. میشه گفت شاید دوست داره صداش از بقیه بلند تر باشه. شایدم به خاطر اینه که مثل ما که اگه گوشمون هدفون داشته باشه بلند تر حرف میزنیم. این بنده خدا هم نمیشنوه برا همین بلند تر میخونه.

خاطره: برای قناری خودم هر موقع میخونه صدای ضبط رو زیاد میکنم. دیگه یه جور میخونه که بعدش براش اب جوش میارم گلوش باز شه.

اثبات: با توجه به توضیحات بالا یک قناری نما هرگز تن به چنین کاری نمیده و حتی اگه صدای اهنگ رو زیاد کنی شاکی میشه و میگه "قط کن اون بی صاحابو. "
بعله...

این ارائه و نکات علمی که مطمئنم نمیدونستین چند تا امتیاز داره؟ چند تا؟ چند تا؟

2-من همیشه از مقایسه ی انسان با بقیه ی حیوان ها بدم اومده. به نظرم خدا بسیاری از نعمت هایی که به ما داده رو درون حیوانات قرار داده تا درس بگیریم و بفهمیم که اگه شعور نداشتیم یعنی هیچی نداشتیم واقعا. برای همین هیچ وقت دوست نداشتم جانورنما بشم(جواب سوال 3) اما اگه مجبور به انتخاب باشم دوست دارم زنبور بشم. چون اولا که زرد و سیاهه( زنده باد هافلپاف) دوما هم که توی جامعه ای بسیار شلوغ زندگی میکنن که خوشم میاد و همینطور بسیار منظم و تمیز هستن. یک ملکه هم دارن که هر روز جلوش زانو میزنن. که خب اونم از ذات موجودات مذکره که هوس یک ملکه دارن که هی جلوش زانو بزنن یا اون جلوشون زانو بزنه. (به هر حال حالا).

خسته نباشید استاد.

ویرایش شده توسط ارنى پرنگ در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۸ ۱۱:۴۹:۲۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۲۸ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹

آرتمیسیا لافکین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۳:۱۳ سه شنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱
از زیرزمین هافلپاف و خانهٔ شمارهٔ ۱۲ گریمولد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 72
آفلاین
1. یک جانور رو انتخاب کنین و توضیح بدین که چطور می‌شه نوع جانورنماش رو از واقعیش تشخیص داد. (5 امتیاز)
برای این کار سعی می‌کنم حیوونایی که اهلی نمی‌شن رو انتخاب کنم یا حیوونای وحشی‌ای که آدم می‌خورن! مثلاً یه خرس... اصولاً اگه بری جلوی یه خرس گرسنه اگه واقعی باشه که دیگه رفتی اون دنیا ولی اگه اون خرسه برا خوردنتون یکم صبر کرد و با دقت به شما و لباستون خیره شد لابد یه جانورنماس! خب خرس گرسنه که چیزی حالیش نمی‌شه! ببینه یه غذای آماده جلوشه سریع حمله می‌کنه ولی خرس جانورنما با دقت به شما خیره می‌شه تا ببینه دوستین یا دشمن، یا اگه شما رو بخوره چه اتفاقی می‌افته، به نفعشه یا با خوردنتون به دردسر می‌افته یا کلاً ببینه طرف آدم حسابیه یا نه تا یهو جادوش نکنه! و... همینا دیگه.

2. فرض کنین به شما حق انتخاب دادن که یک جانور رو به میل خودتون برای جانورنما شدن انتخاب کنین. چه جانوری رو انتخاب می‌کنین؟ چرا؟ (4 امتیاز)
به افتخار گروهم یه گورکن!
البته خب این تنها دلیلش نیس! خب گورکنا یجورایی نه وحشی‌ان که مردم بخوان برا محافظت از خودشون به اونا صدمه بزنن... و اهلی هم نیسن که اونا رو بگیرن و بخوان اهلیشون کنن! کلاً گورکنا زندگیه آرومی دارن و سرشون تو کار خودشونه و پیدا کردن غذاشون زحمت زیادی نداره، کلاً حیوون خوب و بی‌دردسریه من که ازش خیلی خوشم می‌آد!

3. دوست داشتین جانورنما بشین؟ چه آره و چه نه، دلیلش رو بگین. (1 امتیاز)
آره.
جالبه برام! همش انسان بودن هم خوب نیس... می‌دونین... اگه جانورنما باشی می‌تونی خیلی کارا بکنی! مثلاً هرجا که خواسی بری و هرکاری که بخوای بکنی مخصوصاً اگه ثبت نشده باشی! زندگیه آدمو متفاوت‌تر می‌کنه... دوسش دارم!

ویرایش شده توسط آرتمیسیا لافکین در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۷ ۱۳:۴۳:۲۸

در کشاکش شجاعت و اصالت، در هیاهوی هوش و ذکاوت، اتحاد و پشتکار سوسو می‌زنند... فرزندان هلگا می‌درخشند!

شادی رو می‌شه در تاریک‌ترین لحظات هم پیدا کرد، فقط اگه یه نفر یادش باشه که چراغ رو روشن کنه!

پیام زده شده در: ۱۲:۴۰ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹

وین هاپکینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۲۱:۴۵ سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱
از تون خوشم نمیاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 236
آفلاین
1. یک جانور رو انتخاب کنین و توضیح بدین که چطور می‌شه نوع جانورنماش رو از واقعیش تشخیص داد. (5 امتیاز)

خب ... مثلا اگه یه موش کور جانور نما باشه، شما می تونی مشاهده کنی که موش کور مذکور، مثل دریل زمین رو سوراخ می کنه و میره پایین!
چرا؟! خب معلومه چون بازوهاش قدرت بازوی انسان رو داره دیگه!

اما یه موش کور معمولی طبیعتا خیلی باید تلاش کنه برای حفر یه تونل کوتاه. آدم دلش می سوزه برای اون بازوهای بی جونشون!

2. فرض کنین به شما حق انتخاب دادن که یک جانور رو به میل خودتون برای جانورنما شدن انتخاب کنین. چه جانوری رو انتخاب می‌کنین؟ چرا؟ (4 امتیاز)

موش کور.
آیا از بیل های چینی خود خسته شده اید؟
آیا می خواهید زمین را بدون هیچ دردسری حفر کنید؟
خب موش کور جانورنمایی که قدرت بازوهای انسان رو داشته باشه و علاوه بر اون، رد عینکش هم روی چشاش باشه چاره ی این مشکل هستش.

صد البته!
شما تصورش رو بکنید موش کوری باشید که بدون استفاده از تولیدات خارجی مزخرف و داغون، از زور بازوی خودش استفاده بکنه، چی از این بهتر اصلا؟

ویرایش شده توسط وین هاپکینز در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۷ ۱۲:۴۴:۰۲
ویرایش شده توسط وین هاپکینز در تاریخ ۱۳۹۹/۵/۷ ۱۲:۴۸:۰۰

See the dark it moves
With every breath of the breeze

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹

روبيوس هاگريد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۵ جمعه ۲۸ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۲۵:۳۴ جمعه ۱۷ آذر ۱۴۰۲
از شهری که کودک نداشت.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 459
آفلاین
برگه‌ی تکلیف آقای روبیوس هاگرید عزیز و دوست‌داشتنی

بله. چشم. جانورها موجودات جذابی می‌باشند؛ مثلن من خودم. من خودم به شخصه شکاربان می‌باشم و با جانورها سر و کار می‌دارم. از جومله‌ی جانورها می‌شود به دایناسورها اشاره کرد. دایناسورها هم مثل باقی جانورها موجودات جذابی می‌باشند. برای تشخیص اینکه دایناسور روبروی ما یک جانورنماست یا یک دایناسور راس‌راسکی، باید به این نکته توجه کرد که دایناسورها میلیون‌ها سال پیش منقرض شده‌ند و مومکن نیست که یکی‌شان جلوی ما باشد. درست گوفتم؟

درسته. چشم. الان توضیح می‌دم. من خودم دایناسور رو انتخاب می‌کونم چون قوی است و همه‌ی آدم‌های بد را می‌زند. درست گوفتم؟

نwda.ه!! چsojdasون که دسwsتم کوsadsتاهsdaj's میasdjشد. و. و. و. دیگر نمی‌توpwfcانستم درست و بیasdjsipd'ی غغلsdط بنwdoویسم ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, و حsd[jsdتی چیزSdojsjی بخوw[dh'cdcرم.
پاسdsdjs/خ مsds'pjdp'fhdishن به به به بهبهبهبهبهeoipjf9c این سوdf'sdjال. خیDsfر. خیر.میdsfjباشsaد خیر. خیر. خیر. میsdf[\emc;dnm;dباnvشد. درsd'sjست گوtsiفتم؟!؟؟!؟!؟@#$%

ویرایش شده توسط روبیوس هاگرید:

موعلم عزیزم سلام. حال من بهتر می‌باشد. مشکلی پیش آمده بود. ولی حالا حل شوده. شاید. من با خودم فکر کردم که تکالیف من خوب نمی‌باشد و نیاز به کار فوق برنامه می‌دارم. برای همین یک جانورنما شودم و سعی کردم کمی تمرین کونم ولی نتوانستم کمی تمرین کونم و مردم و لازم شد من را ببرند زنده کونند. بگذریم. الان داشتم برای خودم راجع به علاقه‌هایم جستجو می‌کردم و به این مطلب بر خوردم. آن آدم توی فیلم من می‌باشم که از همه جا مانده و رانده، بی‌تابانه به دونبال راهی برای در آمدن از جانوری می‌گشتم. و فیلم را آن آقاعه که دارد می‌خندد گرفته. و آن آقاعه‌ی توی ماشین همان آقاعه‌ست که من را بردند زنده کردند و بگذریم، برای شما هیستوری مرورگرم را کپی می‌نمایم تا خودتان ببینید.

قنادی‌های فعال در دوران پاندمی
عکس جدید مادام ماکسیم‌های جوان
فیلم لو رفته از یک دایناسور در خیابان‌ها
قنادی‌های تعطیل در دوران پاندمی
چگونه قنادی بزنیم؟
چگونه به قنادی‌های تعطیل دستبرد بزنیم؟
Mr.Beast donates 99999$ to random dinosaur guy
چگونه مطمئن بشویم جواب‌های تکلیفمان را درست گوفته‌ایم؟

تصویر کوچک شده

«میشه قسمت کرد، جای اینکه جنگید، میشه عشقو فهمید، باهاش خندید
میشه سیاه نبود، سفید نکرد. میشه دنیا رو باهمدیگه ببینیم
رنگی
منو حس میکنی؟ نه؟ نه! تو سینه‌ت دیگه شده سنگی.
و سنگین. و سنگین‌تر بیا روی سطح برای روز بهتر...»

پیام زده شده در: ۱۰:۵۶ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹

rosa.riahi

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۳۹ سه شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۶:۴۸ پنجشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
۱-اممم...جونور ...اهان ! گربه !
اگه تو خیابون با ماشین بذاری دنبال یه گربه اگه جانور نما باشه دستشو میگره بالا و میگه میو میو میو میو خرررر!
( آقا حان مگه مریضی میذاری دنبال من )
اورجینال باشه می پره رو درخت و کلی به زبون گربه ای میگه این ادما هم روانه شدن میذارن دنبالم
۲- من گربه ام دیگه و چون گربه همه جا جاش می شه ( آره ! گربه استخونای نرم داره!)
۳- آره! و هستم
گربه ها همه جا می رن وتو هی چیزی جا می شن و برای این من دوس دارم

Only me

پیام زده شده در: ۱:۴۱ سه شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۹

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۲:۱۱:۲۴
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
ارشـد گـریـف (زپلشک!)

پارت 1:

ببینین، مگس‌های اوریجینال و مگس‌نماها از چندین لحاظ تفاوت دارن. اصولاً مگس‌نماها علاقه‌ی عجیبی به کوییدیچ مشنگی دارن و مخصوصاً عاشق تیم ملی کوییدیچ مشنگی آلمان هستن و مخصوصاً مخصوصاً عاشق تونی خروس... نه چیزه... عاشق تونی کروس هستن و تا بازی تیم ملی آلمان تموم نشه، تلویزیون رو خاموش نمی‌کنن. در حالی که مگس‌های اوریجینال می‌چسبن به تلویزیون و از توش عسل استخراج می‌کنن.
فرق دیگه‌شون هم اینه که مگس‌نماها خیلی دوس دارن جلوی مانیتور و کیبورد بشینن و نمایشنامه بنویسن. ولی مگس‌های اوریجینال می‌چسبن به مانیتور و از توش عسل استخراج می‌کنن.
یه فرق دیگه هم بگم... این یکی دیگه خیلی تابلوئه. اصولاً مگس‌نماها خیلی بوگندوتر از مگس‌های اوریجینال هستن و دلیلش هم اینه که هر روز توی پاتیل‌های هکتور شنا می‌کنن. امّا از اون طرف، مگس‌های اوریجینال هر روز دور و بر موهای هکتور می‌چرخن. گویا هکتور معجوناش از موهاش بوگندوترن!

پارت 2:

گاومیش پوستردار نمره‌بگیر!
چرا هم نداره آخه. شما اصلاً به هیکلش یه نگا بنداز. قیافه‌شو نگا. صلابتش می‌زنه الستور مودیر رو آب می‌کنه. حالا یه‌کم برو پایین‌تر. از رنگ دست و پاهاش معلومه که بچه‌ی ناف مونیخه. پس خوراک رشته‌های فنی و حرفه‌ایه. حالا شیکمشو! پوستر Girls Generation داره! ینی در حد اساطیر K-POP استعداد داره توی خوانندگی! پوستر تونی کروس هم نشون‌دهنده‌ی اینه که این گاومیش مدیریتش خوبه و جامعه رو تغذیه می‌کنه. همونطور که تونی کروس با سانترهاش کریم بنزما رو تغذیه می‌کنه. البته اون مانوئل نویر کلاً بی‌ربطه و صرفاً داره سانسور می‌کنه گاوه رو. انصافاً خیلی دروازه‌بان خفنیه. همه‌چی رو Save می‌کنه. حتی آبروی ملّت رو!
ولی آخه کدوم مگسی دلش میاد که همچین گاومیشی رو ببینه و بهش نمره‌ی کامل کلاس رو نده؟

پارت 3:

ببینین، من همینجوریشم روباهم. ولی آره، بعضی وقتا نیاز میشه که گاومیش پوستردار نمره‌بگیر باشم تا لینی با دیدنم کیف کنه و بهم نمره‌ی کامل کلاس رو بده.

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۸ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹

مرگخواران

الکساندرا ایوانوا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۸ پنجشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۱۰:۳۵ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 312
آفلاین
تکالیف جلسه اول مراقبت از موجودات جادویی الکساندرا ایوانوا:
سلام پروفسور.
پاسخ به پرسش شماره 1:

یه جانور...یه جانور...اها!
سوسک! اگه بخوای بفهمی سوسکه جانورنما هست یا نه باید با دمپایی بیفتی دنبالش، اگه سوسک باشه مثل دیوونه ها اینور و اونور میدوه و آخرش قربانی میشه. ولی اگه جانورنما باشه، رو پاهای عقبش بلند میشه دستشو میذاره روکمرش و میگه:
_آقا این جلف بازی ها چیه راه انداختی؟ مگه سوسک ترس داره؟ برو ببینم زورت به ما میرسه؟
البته شاید اینو نگه ولی خب...

پاسخ به پرسش شماره2:
خب دوست داشتم جانورنمای تنبل دو انگشتی بودم، چون کسی کاری به کارش نداره میگه تنبله دیگه. سرش غر نمیزنه پاشو ظرف شویی رو خالی کن. (آقا من نمیدونم مامانم چه علاقه ای به این وسایل خونه های مشنگی داره!)
یا شایدم فیل. من عاااشق خوردنم ولی معدم توان انقدر زیاد خوردن رو نداره متاسفانه. ولی وقتی فیل بشم عالی میشه.

پاسخ به پرسش شماره 3:
راستش آره! به دلایلی که بالا گفتم دوست دارم جانورنما بشم. اونوقت شاید به یه دردی خوردم. شاید لرد ولدمورت قبولم کنه برای مرگخوار شدن.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۷ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۹

جرمی استرتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۱ شنبه ۴ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۰:۵۷:۲۷ پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۴۰۲
از کی دات کام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
سلام استاد

تکالیف:

نقل قول:
یک جانور رو انتخاب کنین و توضیح بدین که چطور می‌شه نوع جانورنماش رو از واقعیش تشخیص داد. (5 امتیاز)

۱- اول از همه باید بگم از رفتارشون. جانوران حقیقی معمولا بر اساس قریضشون عمل میکنن اما جانورنما ها کار هایی که می کنن فرق میکنه، مثلا عکس العمل هاشون.
۲-من خودم جانورنمای عقابم همین الان. باز هم عقاب چون هم می تونه خیلی سریع پرواز کنه، چنگال ها و نوک تیزی داره و همینطور چشاش تیزبینه
۳-جانورنما هستم و دوس دارم باشم. علتش هم اینه که می تونی دو حالت مختلف داشته باشی، حیوون بودن رو تجربه کنی و همینطور قابلیت ها و ویژگی های بیشتری هم داری (از جمله پرواز و داشته چشمانی تیزبین).

RainbowClaw

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

ربکا لاک‌وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۷ چهارشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۳:۳۱ شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲
از از تاریک‌ترین نقطه‌ی زیر سایه‌ی ارباب!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 326
آفلاین
1. یک جانور رو انتخاب کنین و توضیح بدین که چطور می‌شه نوع جانورنماش رو از واقعیش تشخیص داد.
میشه ربکا رو به عنوان یه جانورنمای قابل مشاهده انتخاب کرد! چرا؟ خب این جانور هر بار که اسم کتاب، فیلم، بازیگر و نویسنده به گوشش برسه، با سرعت زیاد و فریاد بلند به سمت شخص گوینده میره و با خوشحالی دور و برش حرکت میکنه.

2. فرض کنین به شما حق انتخاب دادن که یک جانور رو به میل خودتون برای جانورنما شدن انتخاب کنین. چه جانوری رو انتخاب می‌کنین؟ چرا؟
خفاش! خب الانا یه ابهت خاصی داره که هرجا اسمش میاد همه فرار میکنن!

3. دوست داشتین جانورنما بشین؟ چه آره و چه نه، دلیلش رو بگین.
هستما... ولی خب باشه میگم.
خفاش شدن چیز خوبیه. نه تنها قبل از این دوران جرونا ابهت خاصی تو شب داشت (بله! مگه تو فیما نمی‌بینین همه از دستمون فرار میکنن؟! ) بلکه الان بیشترم شده! به یکی بگو خفاش. اصلا ابهتی داره که همه سکوت میکنن!

Mon Grand Seigneur
fille française
♡ Only Raven ♡

پیام زده شده در: ۱۰:۰۴ یکشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۹

آیرین دنهولم (کج‌پا)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۳ پنجشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۴:۴۵ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 15
آفلاین
تکالیف:

1. یک جانور رو انتخاب کنین و توضیح بدین که چطور می‌شه نوع جانورنماش رو از واقعیش تشخیص داد. (5 امتیاز)مثلا همین ریتا اسکیتر خودمون هرمیون از رفتارش که شبیه سوسک ها نبود و اینکه قیافه ی سوسک با قیافه ی بقیه سوسک ها یکی نبود و بیشتر شبیه به ریتا بود فهمید این سوسکه همون ریتاست
2. فرض کنین به شما حق انتخاب دادن که یک جانور رو به میل خودتون برای جانورنما شدن انتخاب کنین. چه جانوری رو انتخاب می‌کنین؟ چرا؟ (4 امتیاز)گربه:چون هیچ وقت هیشکی کاری بهش نداره تازه نازشم میکنن گوگولیم صداش میزنن و هیچ کاری نمیکنه جز لم دادن تازه بهش غذای میدن و یکی دیگه از دلیلاش اینکه سریعه
3. دوست داشتین جانورنما بشین؟ چه آره و چه نه، دلیلش رو بگین. (1 امتیاز)اره چون خوبه که ادم توانایی های زیادی داشته باشه و بتونه بجز توانایی بدن انسان از توانایی بدن بقیه جانوران استفاده کنه و درمواقع لزوم که خیلی بدرد میخوره برای استتار

ازتون می‌خوام که بگین "چرا و با چه هدفی" انتخاب شما اون جانوره. مثلا ریتا اسکیتر سوسک بود و می‌تونست هرجا که می‌خواد بدون جلب توجه بره و اطلاعات جمع کنه. من بالا توضیح دادم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.