هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دروازه ی هاگوارتز(مدیریت)
پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
میس آلتیدا (درست گفتم دیگه؟)

هرچند تا پست که دلت می خواد، بذار برات نقد بشه. میندازم گردن ریموس عزیز.

از شوخی گذشته، می تونید تمام درخواست هاتون رو (اهمیتی هم نداره مربوط به چه زمانی باشه) توی یه پست بذارید. اگرم شخص خاصی مورد نظرتونه که دلتون میخواد نقد شما رو انجام بده، می تونید بیان کنید. حتی اگه ناظر یه انجمن دیگه باشه، یا اصن ناظر نباشه.

درمورد سالی یه بار به روز شدن... هیچ تضمینی بهت نمیدم.

خوش اومدی عزیز.

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۱۶ ۲۲:۲۷:۲۰

پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸

آلتیدا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۷ یکشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۰:۱۱ جمعه ۲۶ تیر ۱۳۸۸
از یه گوشه دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
سلام به مادموازل مورگانا و موسیو لوپین !

اینکه تاپیک نقد هم زدین خیلی خوبه ! این انجمن فقط یه تاپیک نقد کم داشت که الان داره ! امیدوارم مثل تاپیک های نقد بعضی از انجمن ها سالی یه بار به روز نشه . حالا یه سوال :میشه چند تا پست رو با هم داد واسه نقد ؟ یا پست های قدیمی رو ؟ نه خیلی قدیمی ها ! مثلا واسه آخر فروردین به بعد !

مغسی !

نمی گویم فراموشم نکن هرگز
ولی

پیام زده شده در: ۸:۰۰ چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
علیک سلام روح جیگر... یا جیگر روح... یا یه همچین چیزی.

خوش اومدین، قدم رنجه فرمودین، لطفا اون بمب های کود حیوانی تونو بذارین دم در، بعد تشریف بیارین داخل! اوهوم. حالا بهتر شد.

همۀ انتقاداتت رو خوندم. مرسی از اینکه «برنامه ها» یا همون رویاهاتو برامون گفتی. انتقاداتت رو هم با هم بررسی می کنیم:

در مورد کم طرفدار بودن انجمن، چیزی بهت نمیگم! چون هنوز انجمن راه نیفتاده تا بخوایم درمورد آمار طرفدارهاش صحبت کنبم! ناظرینشم (مخصوصا خودم) تا الان دسترسی به نت نداشتن به اون صورت، که بخوان کاری درمورد انجمن انجام بدن.

اینکه می بینی چن تا تاپیک پشت سرهم خوردن، کاریه که درطول دو سه هفتۀ گذشته باید انجام می شد و روی هم مونده بود. اینه که یکجا انجام شدن و مطمئن باش نه درهم ادغام میشن و نه پاک! مگر اینکه ناظرین فعلی کنار برن و نفر بعد، هرکی که باشه و هر برنامه ای که داشته باشه خودش اجراش می کنه و به فعلی ها ارتباطی نداره.

انتقاد از مدیران هم برای خودش تاپیک داره عزیز! آدرسشو من که نباید بدم! و گمونم قرار بود همچین چیزایی رو توی انجمن ناظرین بگیم!

درمورد کافۀ مادام پادیفوت، از ریموس خواهش خواهم کرد یه سری به هاگزمید بزنه. اگه صلاح دونست اسم تاپیک رو به همونی که شما گفتی تغییر میده. مرسی از نظرت. واقعا لطف کردی.

لطفا الف دال رو با اوباش هاگزمید مقایسه نکن! با ابنکه اوباش هاگزمید کارش خیلی درست بود و بچه های باحالی داشت، من شخصا حاضر نیستم اسمم به عنوان «اوباش» شناخته بشه. هرچند یه اوباش واقعی باشم!!! ولی اگه مرگخوار نبودم شاید توی الف دال فعالیت می کردم! تفاوت رو می بینی عزیزم؟ الف دال اسم خوبی داره و هروقت بچه ها امتحاناتشون تموم بشه و همینطور توی تابستون، این امیدواری هست که رونق بگیره. بگذریم از این حقیقت که تاپیک هاشون دیگه کافیه و بعد از این به تاپیک های غیر رول اجازۀ زده شدن داده نمیشه. مگر اینکه متقاضی (هرکی که باشه) دلیل محکم وغیرقابل انکاری بیاره! ولی فعلا ادغام هیچ تاپیکی رو لازم... یا مفید نمی بینم.

درمورد ناگفته های جنگل ممنوعه، دقت کرده باشی کاملا موضوعش با تاپیک جنگل ممنوعه فرق داره. این مربوط میشه و اختصاص داره به موجودات جادویی که توی جنگل ممنوعه وجود دارن. یعنی یه چیزی تو مایه های همون تاپیکی که پرفسور دامبلدور چن تا پست پایین تر خواستن. اوکی؟

ما هم دلمون می خواد خبرگزاری خودمون رو داشته باشیم. مگه بخیلی؟ تازشم! این یه خبر گزاری مخلوطه. یعنی حتی توش میشه تمرین فیلم نوشتن کرد و بعد رفت توی هالی ویزارد تلپ شد! تو هالی ویزارد همش کله گنده ها پست می زنن. مگه ما بچه مدرسه ای ها دل نداریم؟

و اما درمورد بی ناموسی نویسی! می دونم عقدۀ بی ناموسی نویسی نداری. ولی بهتر بود قبل از ارائۀ این نظرت به قوانین نظارت که اخیرا آنیتا توی انجمن خصوصی گذاشته نگاهی مینداختی.

اگه خواستی بی ناموسی بنویسی، باید اونقدر با ظرافت و در لفافه پوشیده باشه که یه بچۀ معصومی که چشم و گوشش بسته است با پست جنابعالی یه آدم .... نشه! درست؟ کسی که بلد نیست هنرمندانه بنویسه، و نوشته هاش وقیحانه میشن، بهتره که یا یه همچین پستی رو ننویسه و یا پستش بی بروبرگرد پاک میشه.

دیگه... دیگه... دفعه آخرت باشه ساعت پنج صبح هوار میشی سر من و کود حیوانی می پاشی به سر و روم!

خیلی خوشحال شدم اومدی. بازم از این کارای خوب خوب بکن.

ویرایش:

درمورد تاپیک نظرسنجی های الف دال باهات موافقم. گمونم دادن مجوز بهش عجولانه بود. در این مورد با ریموس و پرفسور گرابلی پلنک صحبت می کنم. به نظرم می تونن این دوتا درهم ادغام بشن و لزومی به وجود دو تا تاپیک مجزا نیست.

مرسی از پیشنهادت.

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۱۶ ۸:۰۶:۲۳
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۱۶ ۱۵:۲۹:۲۲

پیام زده شده در: ۴:۰۲ چهارشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
سلام به ناظرین جیگر قلعه هاگوارتز

خوب عرضم به حضورتون که ...

چند کلمه حرف بزنیم به عنوان یک عضو نسبتا قدیمی بلکم این ناظرین عزیز و گوگوری متنبه بشن

متوجه شدم که 3-4 تا تاپیک زدین تو این انجمن همینطور پشت سر هم ! خوب چند تا تاپیک جدید یکدفعه همزمان به نظرتون زیاد نیست ؟ اونم تو انجمنی مثل این که نسبتا میشه گفت تازه تاسیسه و هنوز اونقدر ها توی ایفای نقش سایت جا نیافتاده ؟ بماند که من از اول هم با زدن این انجمن مخالف بودم (این به شما ربطی نداره انتقاد به مدیران بود )

به نظرم اینطوری هم سوژه هاتون به هدر میره و هم بعد طرفدار پیدا نمیکنه و مجبور میشین پاکش کنین یا دو تا دوتا ادغام کنید ! به هر حال من اگر تو هافل سه تا تاپیک بزنم میدونم که چهارنفر هستند که بپستن ! اما شما برای این انجمن نسبتا کم طرفدار چقدر پشتوانه دارین ؟ فکر نمیکنم این روش خوبی باشه برای فعال کردن انجمن !

نکته بعدی در مورد تاپیک «کافه مادام پادیفوت» !!! به نظرتون این تاپیک نباید توی هاگزمید باشه ؟ ضمن اینکه من فکر میکنم قبلا همچین تاپیکی توی هاگزمید دیدم ! بهتره با ناظر هاگزمید صحبت کنید و اگر لازمه این تاپیک رو پاکش کنید ! تاپیک عشقولانه هم میخواین بزنین چیزی بزنید که با محتوای قلعه هاگواتز جور در بیاد ... مثلا : «ملاقات های کنار دریاچه»

بعد دیدم همینطور دارین به این الف دال مجوز تاپیک میدین ! بابا چند تا ؟ گروه «اوباش» وقتی سه برابر الف دال فعلی فعالیت داشت یک تاپیک بیشتر نداشت ! الف دال دیگه وقتی خیلی توی اوج باشه 3 تا تاپیک بسشه ! الان من دیدم هفت تا تاپیک داره این گروه !!!! بابا مگه چه خبره ؟
اونم گروهی که فکر نکنم تعداد اعضای فعالش به انگشتای یک دست من حتی برسه ! صبر کنید یه ذره گروه عضو گیری بکنه فعالیت بکنه بعد بهش مجوز بدین ! در کل پیشنهاد میکنم تاپیک «نظرسنجی الف دال» با «اعلامیه های ارتش سفید» یکی بشه و هر دو استفاده رو از یک تاپیک بکنید !

هاگوارتس اکسپرس سوژه خوبیه اما به نظرم یه ذره تکراریه ! فکر کنم دیگه همه انجمنا یک خبرگذاری دارن ! تکراری شده ...

ناگفته های جنگل ممنوعه هم تکراریه ! بهتره سوژتون رو توی همون تاپیک جنگل ممنوعه پیاده کنید !

تنبیه سرای هاگوارتز باحاله ... سوژه خوبیه حال کردم باهاش
آما ...

چرا نباید بیناموسی داشته باشه ؟ من عقده بیناموسی نوشتن ندارم اما اینکه ناظران یک انجمن هم علایق شخصیشون رو توی قوانین انجمنشون دخیل کنن درست نمیبینم ! مثلا من از بیناموسی خوشم میاد باید تو هافل یک اعلامیه بزنم بگم پست های (غیر) بیناموسی پاک میشن ؟ نمیشه که ...
من توجیهی در این مساله نمیبینم اما اگر دلیل موجهی دارین ارائه بدین که ملت برداشت اینطوری نکنن در موردش !

آخر هم در مورد دفتر اساتید ! خوبه ... اگر بتونید طوری برنامه ریزی کنید که بیشتر تازه وارد ها جذب این انجمن بشن و با مدیرا و مشاورین هم در این زمینه همکاری کنید ، این انجمن میتونه بعد از تالار های خصوصی محلی باشه برای پیشرفت تازه وارد های رول ! برنامه ای که من از ابتدا برای این انجمن داشتم هم همین بود ! در واقع بهتره بگم رویایی که داشتم

و در کل ممنون از مورگانا و ریموس ! مطمئنم با یه ذره رسیدگی بیشتر این انجمن میتونه بهترین انجمن رول بشه !

شاد باشید ...

پ.ن : اینا همه اش ساعت 5 صبح نوشته شده اگر غلط املایی یا تایپی داشت به بزرگی خودتون ببخشید !

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۲/۱۶ ۴:۱۳:۲۶

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۸:۲۲ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸

ریـمـوس لوپـیـنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۶ چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
از قلمروی فراموش شدگان !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 395
آفلاین
سلام

پرفسور گرابلی پلنک عزیز :
نقل قول:
من در خواست اینجاد یه تاپیک جدید برای الف دال رو داشتم...میخواستم اگه ممکنه یه تاپیک با عنوان نظر سنجی الف دال تاسیس بشه که بتونیم توش نظر سنجی ها و رای گیری های الف دال رو انجام بدیم. * این همیشه قفل باشه و در زمان های نیاز باز بشه. * تاپیک محدود به الف دال بشه.

در خواست شما برای زدن تاپیک جدید تایئد شد .

با تشکر

در قلمروی ما چیزی جز تاریکی دیده نمی شود !
اینجا قلمروی فراموش شدگان است !

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام بر ناظران

من در خواست اینجاد یه تاپیک جدید برای الف دال رو داشتم...میخواستم اگه ممکنه یه تاپیک با عنوان نظر سنجی الف دال تاسیس بشه که بتونیم توش نظر سنجی ها و رای گیری های الف دال رو انجام بدیم.

* این همیشه قفل باشه و در زمان های نیاز باز بشه.
* تاپیک محدود به الف دال بشه.

ازتون خیلی متشکرم
واقعا که ناظرید.
بای

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۰:۴۷ دوشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۸۸

ریـمـوس لوپـیـنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قلمروی فراموش شدگان !
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پدر روشنایی

در خواست شما برای زد تاپیک جدید تایید شد .

پیام زده شده در: ۱۱:۲۱ پنجشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
قفس حیوانات.. باغ وحش هاگوارتز باغ جادو یا ...

تاپیک ادامه دار. در مورد ماجراهایی که ممکنه در یک باغ وحش یا بهتر بگم محل نگهداری حیوانات جادویی اتفاق بیوفته، توش می نویسن و هووم.. این که چه جور جونورایی اونجا باشن رو من نباید تعیین کنم که.. شاید کسی دلش خواست یک اورانگوتان عجیب الخلقه رو بفرسته تو باغ وحش ..شایدم یک جادوگر نژادپرست در ابعاد دلورس پیدا شد و خواست خون آشام ها و گرگینه ها رو هم بندازه اون تو!

دیگه ...!

همینا فرزندم.

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۱۲ دوشنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۸

ریـمـوس لوپـیـنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قلمروی فراموش شدگان !
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

ممنون پدر !

نقل قول:
با وجود زیاد بودن جک و جونورها تو جادوگران و اینکه شما در هاگوارتز هاگرید رو هم دارید یه منطقه ای رو حوالی خونه ی هاگرید به این جونورهای بی آزار و خوشگل اختصاص بدید.. هم هاگرید بی کار نیست و بعد از مدتی شما می تونید گونه های پیوندی از این جونورها به دست بیارید و هم دانش آموزا با جونورهای جادویی آشنا می شن و از همه مهم تر توی این بحران اقتصادی جهانگیر یک منبع درآمدیه برای قلعه..

پدر روشنایی عزیز

این تاپیک رو قبل از شما کینگزلی عزیز درخواست داده بودن که به دلایلی رد شد .

به نظر من تاپیک زدن در مورد هاگرید زیاد جالب نیست ولی در مورد جک و جونورهای میشه همچین کاری کرد .

لطفا در مورد این جک و جونورها و نوع رول (ادامه دار بودن یا تک پستی ) توضیح های بدهید .درمورد نوع جک و جونورهای که مورد نظرتان هم هست کمی توضیح دهید .

امیدوارم به گرگینه نگفته باشید جک و جونور

ممنون

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ شنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
سلام به ناظران قلعه ی هاگوارتز.

خوبی فرزندم؟

من پیرمرد با این کهولت سن و این ریش سفید امروز صبح سوار فاوکس شدم و از لندن تا اینجا اومدم. غرض از اینکه به شما سعادت دیدار خودم رو دادم اینه که:

با وجود زیاد بودن جک و جونورها تو جادوگران و اینکه شما در هاگوارتز هاگرید رو هم دارید یه منطقه ای رو حوالی خونه ی هاگرید به این جونورهای بی آزار و خوشگل اختصاص بدید.. هم هاگرید بی کار نیست و بعد از مدتی شما می تونید گونه های پیوندی از این جونورها به دست بیارید و هم دانش آموزا با جونورهای جادویی آشنا می شن و از همه مهم تر توی این بحران اقتصادی جهانگیر یک منبع درآمدیه برای قلعه..

اسم تاپیک هم با خودتون من اسم خوبی به ذهنم نمی رسه فعلا!

خداحافظ شما.. زت زیاد..یعنی چیز.. موفق باشید!

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.