هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۰:۰۳ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
سلام

دوستان لطف کنید کمی آروم تر صحبت کنید !!!
من پستم رو نکته بندی میکنم که مشکلی پیش نیاد ...

اوایل عضویت من:

دقیقا یادمه در اون زمان عده ای از اعضا امضاهایی میزاشتن که در اون امضا به طور مثال (در اون زمان کرام در جیب ققنوس بود کوییرل در دستان ققنوس بود) در اون زمان به این صورت مدیران سایت مورد توهین قرار میدادند ... البته مدیران سایت چیزی نمیگفتند و بعد از یک مدتی امضاها هم تعویض میشد !!!

بعدا که کمی به ایفای نقش وارد شدم فهمیدم که این اعضایی که این امضاها رو قرار میدادن در واقع همان اعضای حذب هستند ...

این از نکته ای که میگفتن بعضی از دوستان چه توهینی اعضای حذب کردن به مدیرا !!! البته این مال زمان قدیم بود ...

توهین های جدیدشون هم که پستهایی هست که میزنن در خود تاپیک حذب که مورد توجه همه قرار میگیرد !!!

بازم کاری به این حرفها ندارم ...

نقل قول:
مديريت محترم سايت يا نبايد به گروهكي اين چنين با عقايد و تفكرات خاص خودشون از اول قدرت و اختيار بده و فقط آن را محدود به يك تاپيك كنه، يا اگر چنين كاري ميكنه به بقيه گروهك ها و تشكل ها هم چنين قدرتي بده! خب اگر هم اين حالا دوم پيش گرفته بشه، شاهد اين خواهيم بود كه كم كم مقام مديران انجمن حذف ميشه و همه ميشن وبمستر و فروم ها ميره زير دست اين گروهك ها‌

دقیقا ... دوستان عزیز اگر ما بخوایم دقت کنیم خیلی گروه هایی توی سایت هست از جمله محفل و مرگخواران ... ولی واقعا هیچ کدومشون به اندازه ی این تاپیک قدرت نداره !!!

نقل قول:
چیزایی اینجا دیدم که به طور کامل امیدم رو به درست شدن رول پلیینگ از دست دادم.

مهمترینش بلاک شدن ققی بود(که اگر بلاک همیشگی باشه خیلی خیلی خیلی خطرناکه) و بعدش صحبت هایی که شد.

پیش بینی میکنم رول پلیینگ سایت تا یه مدت کوتاه بیشتر دووم نیاره و بعد نابود میشه!

دوست عزیز شما تازه از رول پلینگ نا امید شدی؟؟
خیلی وقت پیش بود که یکی از دوستان گفت رول پلینگ از داخل داره نابود میشه !!!
بلاک شدن ققی هم ربطی به رول پلینگ نداره ایشون حرفی زدن که طبق قوانین نباید میزدن... همین !!!

نقل قول:
اگر بیل ویزلی داره به عنوان یه معترض با اختیارات بیشتر و اینکه قابلیت ویرایش داره کاری انجام میده،شما به حساب حمایت یه مدیر در نظر نگیرینش.چون اگه به گروه ها نگاه کنین همه مدیرا و ناظرا و حذبیا و معترضا قبل از هر چیزی کاربر عضو هستن(گذشته از اونایی که شناسه های بسته شدن).

عزیزان هر کس میاد توی این تاپیک طرفداری یا اعتراض میکنه به گروهش نگاه نکنید شاید شخص کاربر عضو باشه و از وضع رول پلینگ ناراضی باشه چون میخواد عضو بشه و شرایط رو میبینه و میکشه عقب ... شایدم مدیر باشه و میخواد کاری کنه که رول پلینگ از دست نره ... قبل از همه چیز کاربر عضو هستن اعضای سایت !!!

نمیدونم یکی از دوستان بود که گفت شخصیت بیل ویزلی در کتاب بعضی اوقات بهش توهین میشه ... ولی در رول پلینگ بزرگ سایت جادوگران بیل ویزلی یک مدیر به حساب میاد و ضمنا کسی هم نیست که زیاد توی رول پلینگ پست نمایشنامه بزنه ... ولی به دلیل اینکه با عده ای از اعضا مخالفت میکنه باید بهش توهین بشه ... !!!! آیا این درسته ؟؟؟

نقل قول:

عضو، عضوه...هرکسی میتونه بی ناموسی بنویسه،چون در هر صورت نوشتن مستقیم و غیر مستقیم، توی سایت جادوگران، مجازات یکسان داره.مثلا بیایم بگیم اگه کوئیلو بی ناموسی بنویسه چون نویسنده خوبیه و پوستش هم از ما رنگین تره پس باید پرستیدش!!

این یک بحث جدا داره که این صحبت میرسونه به همون...الان بر فرض بگیریم یکی پست بی ناموسی بزنه ... سریعا رسیدگی میشه چرا چون یک فرد تازه ای هستش ... مشخص نیست کیه !!! ولی اگر همون پست توسط اعضای حذب زده بشه هیچ کس کاری نمیکنه چرا؟؟
دلیل واضحی داره چون اعضای حذب همیشه این طوری مینویسن و کاریشم نمیشه کرد عادت کردن ... اگر یک شخص عادی بیاد توهین کنه سریعا بلاک میشه یا پستش پاک میشه ولی اگر اعضای حذب پستی پر از بی احترامی به مدیران بزنن هیچ کس توجه ای هم بهش نمیکنه چون عادت دارن ...

در کل دوستانی که بحثو ادامه میدن کمی ملایمتر رفتار کنن !!!

ارادتمند
استرجس پادمور

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۲۰ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

استابی بوردمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۸ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۱۷ سه شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱
از بالاتر از دست راست !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 291
آفلاین
منم پست بزنم که نگن از سایت رفته !
اول از همه به خاطر حرفام و احتمالا ناآشنایی هام معذرت میخوام !
اولا که من یه چیزی که تو حرف خیلی از اعضای حذب دیدم این بود :
نقل قول:
قدرت رول

اول از همه میخوام بدونم جناب خدای رول * هدویگ جان خود تو از روزی که اومدی توسایت عضو حذب و ناظر انجمن و ..... بودی ؟!
اگر خیلی به رول نویسیت مینازی که من شخصا همینجا سر تعظیم فرود میارم و کلا اینو بدون که پستات فقط از سر خود بینیه زیاده نه کمک به حل مسئله و تشریح بحث .... پس لطفا الکی بحثو سر قدرت رول نویسی و غیره منحرف نکن چون هیچ کس به فکرش هم خطور نمیکنه به قدرت نویسندگی اعضای حذب شک کنه
برسیم به ادامه ...
اولا که خود من کلا با حذب موافقم* توجه کن گفتم حذب نه این حذب یه طرفه !
حذبی که هر کسی توش حق رای داشته باشه و عادلانه باشه نه به صورت توده و من دراوردی و گیر سه پیچ به یه سری خاص .... مثلا خنده دار ترین حرف تاریخ : نقل قول:
چون تو کتاب به بیل بدتر از اینا متلک میگن عیبی نداره

جدا اگه ایده شما از حذب اینه که فقط دور هم باشید و با مافیا بازی الکی هر چند وقت یه بار یه متلک بپرونید و کمی سرگرم شید که کلا کار مضحکیه !
مگه تویه کاربر چه فرقی با من داری ؟ سرعت اینترنتت بیشتره ؟! وبمستری ؟! ..... آها راستی یادم رفت خدای رولی و دارای قدرت رول
فقط بدون که بیشتر کار شما به اصطلاح خودتون خدای رولها چیزی جز تضعیف انگیزه نیست !
مثلا همین رنک که اینقد براش خودتونو میکشید .... که اگه یادت باشه سر همین چه بلایی سر آنی مونی اوردی که تقلب کرده و .....
من به عنوان یه عضو تازه وارد اومدم و بی سر و صدا تر از همه فعالیت کردم و دو روز مونده به پایان رای گیری جادوگر ماه فهمیدم که کاندید 2 عنوان ودم که به نظرم پشیزی ارزش ندارن این چیزا ... بعد اومدم پستارو خوندم .... یکی از خدای رولها مثلا به جای تشویق نوشته که ... این جدیدا بوقی و ارزشین و لیاقت رنک رو نداره !
آخه مگه خود کاندید میاد میگه منو انتخاب کیند ؟! خوبه این کار هم دست خود ناظراس ... ففط اینو گفتم برای یه نمونه از شکوفا کردن استعداد های اعضای جدید توسط خداوندهای رول !
در مورد حذب هم کاملا با سالازار موافقم !
اگه من کاربر با یوزر به اصطلاح یکی از خدایان رول تاسف آور 5 رقمی ! بیام پستای آنچنانی برای مدیها بزنم از منم همینطوری استقبال میشه ؟!
که مثلا یه مدیر بیاد بگه منم پست زدم حالشونو گرفتم ؟! پس اگه اینطوره که ما هم پست میزنسم در صورت نیاز با رول حال ما رو هم بگیرید ولی تنبیه و بلاک نکنید! چطوره ؟
در ضمن در جواب یکی ! :
کسی که ناظر میشه باید تمام پستها رو بخونه ..... نمیتونه بکشه کنار .... حتما به وب مستر هم میگم که یه ماژول جهت ارتقا بازدید پستهای یوزرهای به اصطلاح ارزشی از نظر تو نصب کنه تا ناراحت نشی که پستی که نقد میکنی چقدر بازدید داره !
در کل فکر نکنم جواب این بحث با بلاک و سر هم بندی حل شه .... چون اینطور که معلومه حذب کم کم داره میشه خاله بازی چون از طرز پستا معلومه که همه بدون خوندن پستا طرفداری کورکورانه از بقیه حذبیا میکنن بدون اینکه محتوای پستو درک کنن ....
بهتره به جای اینکه الکی خودتونو به اون راه بزنید و فقط مدعی رول نویسی باشید یه کم به حرف بقیه هم گوش کنید !

ویرایش شده توسط استابي بوردمن در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۲۳:۲۷:۱۵

اینجوری پیش بره باید کم کم گفت:
نقل قول:
دلبستگی من به جادوگران و اعضاش کمتر از اون چیزیه که قبلا فکرشو میکردی

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب،من نمیخواستم فعلا بحثی بکنم ولی لازم شد نکاتی رو بگم:

آقایان من حذبی رو دوست داشتم که گیلیدی رو انداخت و چو رو آورد وزیر کرد.حتی حذبی رو دوست دارم که تو انتخابات زمان وزارت تقلب هم کرد(1 نفر با آی پی چنجر چند تا رای دادن).اون حذب اینقدر کارا رو هیجان انگیز کرده بود که وقتی دراکو وزیر شد واقعا چسبید.چون از پس کسانی گذشته بودیم که شاید بهتر از ما بودند.ولی طرف دیگه حذب پست زدنشون بود.اون موقع من اصلا کسی نبودم که درباره پست سرژ اظهار نظر کنم.یعنی جوی که حاکم بود در سایت باعث شده بود که من چنین فکری بکنم.ولی در واقع میدونستم که پستهاشون بی ناموسی توش هست.اون زمان من رول نویسی سرژ رو بیشتر از بقیه حذبیا دوست داشتم.جوری فکر میکردم که سعی میکنه بی ناموسی رو به حداقل برسونه .خلاصه من 2 ماه از سایت دور بودم بعد از دو ماه که اومدم چو استعفا داده بود.

اگر من الان مخالف حذبم و قبلا نبودم دلیلش این هست افرادی مثل آنیتا یا چو که واقعا حرمت رو نگه میداشتن دیگه تو حذب پست نمیزنند اگرچه شاید هنوز حذبی باشند.

در مورد قدرت رول،خب رول کجاست؟از حذب فقط هدویگ پست میزنه و فقط اون میتونه ادعا کنه که قدرت رول فلان.افرادی مثل ققی که پست نمیزنند حق چنین حرفی ندارند.درست شما خیلی تو رول نوشتن قوی هستی ولی آیا تو 6 ماه اخیر 10 تا رول زدی؟اگر اینجوری هست که مثلا دالاهوف قدیم هم قدرت رول هست.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۴۶ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
اوه...جالبه!!نابودی سایت؟!اسکاور عزیز،میلاد جان،خواهشا پیاده شو با هم بریم یا حداقل یه نیش ترمز بزن!!

این پست رو صرفا برای این میزنم که به چند تا چیز جواب محکم بدم که انقدر حول حوشش نچرخین.

اولی حمایت مدیراس، و حرفی که آنیتا گفته.جنگ نیست خانوم،جنگ نیست...اما اگه بحث حمایت باشه با عرض معذرت باید بگم که کریچر جبهه خودشو در پشتیبانی حذب اعلام کرده.

اگر بیل ویزلی داره به عنوان یه معترض با اختیارات بیشتر و اینکه قابلیت ویرایش داره کاری انجام میده،شما به حساب حمایت یه مدیر در نظر نگیرینش.چون اگه به گروه ها نگاه کنین همه مدیرا و ناظرا و حذبیا و معترضا قبل از هر چیزی کاربر عضو هستن(گذشته از اونایی که شناسه های بسته شدن).

پرسی، میخوای بپیچونی موضوع رو؟اصلا بیناموسی نباشه،این خیلی تفکر اشتباهیه که آدم فکر کنه چون یکی خوش چشم و ابرو بی ناموسی مینویسه نه تنها نباید مجازاتش کرد،که قربون صدقشم رفت.

عضو، عضوه...هرکسی میتونه بی ناموسی بنویسه،چون در هر صورت نوشتن مستقیم و غیر مستقیم، توی سایت جادوگران، مجازات یکسان داره.مثلا بیایم بگیم اگه کوئیلو بی ناموسی بنویسه چون نویسنده خوبیه و پوستش هم از ما رنگین تره پس باید پرستیدش!!

اصلا برای رول پلینگ بد فرهنگ سازی شده، این مشکل از ریشس و نمیشه به این سادگیا حلش کرد.یا اون اتفاقی که اسکاور گفت، صد برابر بدترش برای سایت اتفاق میفته و یا اینکه باید یه فرهنگ سازی تازه برای رول پلینگ بشه.

فرهنگ سازی جدید کاری بود که خیلی وقت پیش کمیته تحمیل سعی داشت انجام بده اما خیلی استقبال نشد چون قوانین فوق العاده دست و پاگیری داشت.

من رد نمیکنم که حذب خوب بوده(توجه کنین،بوده!!).اونا کارشون رو با انتخابات اول خوب نشون دادن اما انگار این افراد دیگه ای هستن که جنبه ندارن.سریع خودشون رو گم کردن و احساس کردن زئوسن!بعد مرحله بدتر کارشون این بود که به بقیه گیر دادن.آخه یکی نبود بگه آقایون و خانومای محترم، این بنده های خدا چه هیزم تری به شما انداختن که اینجوری بهشون میپرین؟

اصلا بیاین فرض کنین من اعتراضی نسبت به حذب ندارم.یک طرفه هم قضاوت نکنم(در هر صورت هرکی سعی داره حرف خودشو به کرسی بشونه) و من مدعی العموم هستم.
باز هم نباید ساکت میشستم تا هر کی هر کاری میخواد بکنه.

در هر صورت...
شبتون بخیر!

خیلی چیز عجیبی نیست من ترجیح میدم پست افرادی مثل آوریل فنگ ققنوس برادر حمید و غیره رو بخونم تا پست افرادی مثل ایگور الستور و خودت حاضرم نظر سنجیم بزاریم میبینی که این حرف من نیست اگر 500 نفر شرکت کنن 450 نفر اونا رو انتخاب میکنن . حرفامم به عنوان یک عضو معمولیه نه مدیر البته فکر نمیکنم فرقی داشته باشه . حالا خیلی راحت میتونی توی هر پستت بگی کریچر طرفدار حزبیاست

ویرایش شده توسط کریچر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۲ ۱:۰۳:۵۰

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۲۱:۵۵ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

بدون توجه به پستهایی که زده شده میخوام نظرم رو درباره مشکلات اخیر و حذب بگم ، اگر خواستید میتونید بخونید ، اگر هم نخواستید که هیچی !من تا حالا در این موارد بحث نکردم ولی خیلی چیزها در مورد حذب و ... میدونم که شاید لازم باشه مطرح بشن .

هیچ وقت فکر نمیکردم که انقدر اعضای سایت با حذب مشکل داشته باشن .
بزارید مشکلات رو بررسی کنیم :

شماها میگید که چرا اعضای حذب میتونن بی ناموسی بنویسن ، ولی اگه اعضای دیگه بنویسن بلاک میشن .

اول شما بگید که برای چی با حذب مشکل دارید ، اسم و گروه حذب یا اعضاش ، اگه با گروه مشکلی داشته باشید یعنی با اعضاشم دارید و همینطور بالعکس .
حذب تشکیل شده از :
ققنوس ، بینز ، سرژ ، هدویگ ، برودریک ، فنگ ؛ 6 نفر !
من کاملا با اینکه میگید مدیران با حذب نرم تر برخورد میکنن ، مخالفم . در واقع این 6 نفر که حذب لیبرات رو بوجود آوردن ، از بهترین رول نویسان سایت گلچین شدن .
با اینکه نمیخوام اینطوری بگم ولی مجبورم ، اگر اعضای حذب بیناموسی مینویسن ، اصل اعتدال رو رعایت میکنن ، اونا خیلی قشنگ و جذاب رولشون رو مینویسن و در رول خودشون از این مسائل هم استفاده میکنن .

در واقع اونها اجازه نمیدن رولشون فقط صرف بیناموسی نوشتن بشه و از موضوع اصلی منحرف نمیشن .
حالا اعضای دیگه ، توجه کنید که من همه رو میگم و ربطی به قدیمی و جدید نداره ؛ وقتی رولشون رو مینویسن یا باید اون رو در چهار چوب موضوع سوق بدن و یا اینکه به نوشتن بی ناموسی مورد نظرشون بپردازن .
پس این جور افراد چطور انتظار دارن که باهاشون رفتاری بشه که با بهترین های رول نویسی یا همون حذبی ها میشه ؟
من به شخصه به رول ها دقت کافی میکنم ، خیلی جاها شده ، فکر کنم این اواخر توی محفل بود که یکی یه پست بی ناموسی نوشته بود که هدویگ ویرایشش کرد . ببینید اون پوست یه نشون میتونه باشه ، کسانی که میخوان پست بزنن و به اصطلاح جالب هم در بیاد انقدر بیناموسی رو وارد پست میکنن ، که از اون طرفش میزنه بیرون .
حالا حذب چطور ؟ حذب همونطور که گفتم اعتدال رو رعایت میکنه ، به قول معروف نه به شوری شور مینویسه و نه به بی نمکی بی نمکی .
یا از نمونه های دیگه گیلدی یا گیلدروی لاکهات رو مثال میزنم : چند وقت اخیر یه پستی زده بود که توش تبلیغ خمیر دندون شده بود . در عین حال که خیلی جالب و طنز بود اعتدال رو رعایت کرده بود . شلوغش نکرده بود .

حالا اگه یکی از اعضای دیگه یا تازه وارد میخواست اون پست رو بزنه انقدر وارد جزئیات میشد و کشش میداد که ...

حذب رو میشه اینطور به ساده ترین شکل تعریف کرد :
گروهی هست که تعدادی از رول نویسان نمونه اون رو تشکیل میدن و علاوه بر این که با رول هاشون مشکلات سایت رو به طور غیر مستقیم نشون میدن ، محیط طنز و جالبی رو پدید میارن . ولی گویا عده کثیری با مشکلات فوق العاده پیش پا افتاده سعی در زیر سوال بردن اون و اهدافش دارن .

موارد بعدی رو بعدا در پست دیگه ای میگم ، به عنوان حسن ختام پستم میخوام درباره اعضا یه چیزی بگم :

آهای اونایی که میگید من قدیمیم و کی گفته تازه واردم و ... ، شما قدیمی ترین عضو سایت هستید ، شماره یوزرتون هم 1 هست . اینجا بحث سره چیزه دیگه ای هست ، شما میگید من که قدیمیم ، قدیمی بودن فرقی نداره مهم اینه که داره به طور غیر مستقیم گفته میشه که جنبه بین اعضا وجود نداره .
مثلا به خودم میگم :
پرسی 500 بار اسمت توی رول ها رفت و چهار بار وقتی نظر دادی گفتن دمت گرم چه نظره خوبی دادی حال کردیم ، با همه هم رفیق جون جونی شدی ، عضو تازه وارد هم نیستی ، قدیمی ترین عضوه سایتی !
وقتی جنبه نداری اینا هیچ فایده ای نداره . پرسی ، وقتی نمیتونی یه پست رول بنویسی که برای تنوعش یه موضوع ساده که مثلا بیناموسی اسمش هست تو داستانت وارد کنی و انقدر ادامش ندی که آدم حالش بهم بخوره ، چه فایده ای داره ؟!

شاید بحث رو زیاد به بیراهه کشیده باشم ، در پست بعدی حتما به نکات بیشتری میپردازم . هر کسی هم که قبول نداره ، با لحن درست و منطقی اشکال حرف هام رو بگه تا توجیهش کنم ! تو پست بعدی بیشتر درباره مدیرا میگم !

با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
نقل قول:
به نظر من برخی اعضا برای مخالفت با حذب این شیوه رو انتخاب کردن چون قدرت رول ندارن چون تو رول نمیتونن به گرد پای اعضای حذب برسن چون در رول باهاشون شوخی میشه و افرای مثل مودی که برای رول سایت مثل سم هستن اومدن و دارن به حذب گیر میدن من موندم اصولا حذب این افراد رو در حدی نمیدونه که بخواد که براشون مشکلی ایجاد کنه

خوب.....در توانایی برخی از حذبیان هیچ شکی نیست ولی شما در سطحی نیستی که این شکلی صحبت کنی......پروفایل هر فردی نشان از توانایی نویسندگیش داره.دوست دارم بدونم شما چند تا پست غیر ارزشی زدی و همین طور دوست دارم بدونم چه شکلی ناظر شدی.......یعنی چه ویژگی خاصی در شما وجود داشته که به این مقام رسیدی

نقل قول:
افرادی مثل مودی وقتی پست میزنن کلا سه نفر پستشون رو نمیخونه و برای من که ناظر انجمن هستم و باید همه ی پست ها رو بخونم خیلی مشکله که بتونم یکی از پست های چنین افرادی رو بخونم ولی طبق وظیفه میخونم تا تخلفی صورت نگرفته باشه چون فقط برای بالا رفتن تعداد پست رول میزنن

اگر قصد بر تخریبه،من تا فردا صبح اینجا پست میزنم و همه رو میکوبم....با دلیل هم میرم جلو که دلیل برای بلاک شدن،دست مدیرا ندم.......از این روش وارد نشید.....چون مشکل پیش میاد
این حرف رو شما نباید بزنی....این حرف رو باید یکی بزنه که چند تا پست زیبا در سایت داره و مردم منتظرند که پست بزنه....
راستی ای ول وظیفه شناسی...

فعلا در مورد سایر نظرات صحبتی نمیکنم.......منتظرم که پاسخ تمامی افراد را ،در پست خودشون پیدا کنم.

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
چیزایی اینجا دیدم که به طور کامل امیدم رو به درست شدن رول پلیینگ از دست دادم.

مهمترینش بلاک شدن ققی بود(که اگر بلاک همیشگی باشه خیلی خیلی خیلی خطرناکه) و بعدش صحبت هایی که شد.

پیش بینی میکنم رول پلیینگ سایت تا یه مدت کوتاه بیشتر دووم نیاره و بعد نابود میشه!

بعد از اون هم که مشخصه...کتاب هفتم میاد و قضیه کتاب هم تموم میشه...و بعد فعالیت های مثبت سایت به صفر درصد نزدیک میشه!

امیدوارم اشتباه دیده باشم یا اشتباه فهمیده باشم!

به هر حال خوبی این پست هایی که اینجا زده شد اینه که بعدا معلوم میشه کیا رول پلیینگ رو از بین بردن

نکته مهم: اینو باید همیشه بگم تا ملت یه موقع فراموش نکنن!...اینجا نحوه ی برخورده و هر کسی اینجا پستش رو بر اساس دیدگاه خودش میزنه و من اینجا نه مدیرم نه ناظرم...من یه عضو معمولیم که اینارو گفتم

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۲۱:۱۴:۴۵
ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۲۱:۵۸:۰۴

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۱:۱۲ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
اول اینکه معذرت میخوام اش ویندر. اصلا منظورم تو نبودی، ولی بیشتر پست تو توی ذهنم بود. منظورم به همه بود. معذرت میخوام.

مالدبر هم که یادمه پپستایی که توی حذب میزدی! یادمه!

----

واقعا چه حرفهایی، پشتیبانی مدیران از حذب! خیلی خنده دار بودن، باعث انبساط خاطرمان گشت!
مسئله اینه که مدیر رول رو میبینه. بذارید اینجوری براتون شرح بدم:
حذب فقط( تاکید میکنم فقط) یک تاپیک در رول پلینگه.
در رول با مدیران شوخی میکنه.
وقتی که پای حذب از گلیم رول پلینگ، فراتر بره، مدیر برخورد قانونی میکنه.
برخورد با یک عضو حذب، دقیقا برخورد با یک فرد عادیه!
مثال برای اینکه نگین الکی حرف میزنه:
چند بار بلاک شدن ققی و ... ! پاک شدن پست اعضای حذب حتی خودم و ...

همچین میگین حذب حذب، که آدم فکر میکنه با یکی از احزاب بزرگ سنای آمریکا طرفه! و چقدر هم قدرت داره!! وا مرلینا!

بعدشم، خود شماهایی که میگین حذبیا چقدر بد حرف میزنن:
مگه خودتون وقتی از عمل کرد کسی ناراحتین و میخواین گوشزد کنین، توی رول بهش چیزی نمیگین؟!
چرا خیلی شده که میگین! اصلا هم انکار نکنین چون این کار در همه جای دنیا هست و اصلا نمیتونین انکارش کنین.
مسئله اینه که چند نفر، یه نقطه نظر خاصی دارن، با هم جمع شدن به نام حذب!
حالا بیا و هر چی کاسه کوزه هست رو بزن سر این حذب بیچاره بشکن! راحت باش!

درسته، خیلی از نقطه نظرات حذب درست نیست و خودمم که عضو حذب هستم و خیلی هم دوستش دارم، با خیلی از حرفاشون مخالفم و بهشون خیلی دوستانه میگم.( مثل مرلین عزیز که واقعا از روی منطق و نه از روی احساس صحبت کرد و حرفش فقط برای بهبود رول بود)
مثل مدیران که ممکنه کار اشتباهی بکنن. مثل هر آدم دیگه ای! معصوم که نیستند که هیچ خبط و خطایی انجام ندن! قبول ندارین؟!

مسئله ی اصلی اینه که شماها جوش حذب رو نمیزنین، چوش خودتون رو میزنید که چرا پیشرفت نمیکنیم! شماها بی هیچ اطلاعی هی میگین حذب حذب حذب حذب! وکیل وصی مدیرانید و ما نمیدونستیم احیانا؟! حرفتون اینه که چرا مدیرا پشت حذبیان؟!
پس کجای این حرفتون شد برای رول؟!

تا اونجایی که یادمه، هر پستی که" مغایر شرع و عرف" بوده، چه توسط حذبی و چه ناحذبی زده شده، پاک یا ادیت شده.
پس الان کجای مدیریت پشت حذبه؟!
شماها هم برید در حیطه ای که حذب پست زده، پست بزنید! مسلما اگه اون پست فلان حذبی که این شکلی بوده، پاک نشده، شما هم برو بزن!
ولی اگه دیدی با اون پست بلاک شده، برو بزن تا ببین بلاک میشی یا نه!

اینقدر این مسئله ی ساده رو الکی بزرگ نکنین.

اگه شما کاری میخواید بکنید برای رول، مثل همین حذبیا، عقایدتون رو در رول بنویسید! نیازی به دعوا نیست!
من خودم خیلی با بیناموسی مخالفم. و توی رول( تاکید میکنم توی رول) خیلی به مبارزه با این امر می پردازم.

یه مسئله ی دیگه اینجا وجود داره که اسمشو میگن" قبول نکردن اشتباهات" !
همه ی ما دیگه عالم کل جهانیم؟! همه ی ما اشتباهات زیادی داریم که باید اونقدر شجاع باشیم که قبولشون کنیم، ولی متاسفانه قبول نمیکنیم.
حذب بعضی وقتا بی انصافی میکنه در برخی موارد، خودمم خیلی وقتا به صورت کاملا دوستانه( تاکید میکنم دوستانه) بهشون گفتم. و خب اونا هم در اکثر موارد قبول کردند.
ولی وقتی می یان جبهه میگیرید، توقع دارین آدم جبهه نگیره؟! در صورتی که حرف الکی و از روی شایعات هم در بیشتر این پستها خورده؟!

یه چیز دیگه:
طرف نمیتونه پله های ترقی رو طی کنه، کسی که بالا سرش هست رو میکشه پایین!
سعی کنید بفهمید که چرا سرژ، با سابقه 2 بار بلاک یه چمیدونم حذف شناسه، چی کار کرد که به اینجا رسید؟!

و حرف دیگه هم به سالازار عزیز:
دوست خوب من، شما قدرت رول رو دست کم میگیرید؟!
بذار برات مثال بزنم:
تو الان خودت، چیزی از بووبو یادت هست؟! بووبو نهایت 3-4 ماه توی جادوگران فعالیت کرد. اما توی اذهان مونده( حداقل من یکی) چون قدرت رولش واقعا چیزی اعجاب انگیز بود.
یا نارسیسا، یا همین گیلیدی!
پس قدرت رول هست و نمیشه انکار کرد. قدرت رول یه چیزیه که هنر میخواد.
قدرت رول همون تلقینی هست که میگی. پس خودت هم به این اعتقاد داری و نباید اون رو در نظر نگیری، چون خود من به واسطه ی قدرت رول این 4 نفر به سمت حذب جذب شدم.

و یه حرفی زدی:
کریچر با این ویرایشت موضعتو مشخص کردی!!!

نکنه اینجا میدون جنگه احیانا؟! چه باحال! کوکو تفنگ؟!!

یه چیز کوچولو، اینقدر نگین که رول و خارج از رول یکی شده و حذبیا واقعا سر جنگ دارن! خود من توی رول برای تولد بیل ویزلی پست زدم و کمی تا قسمتی ابری اذیتش کردم، ولی در حد رول! خارج از رول اصلا اینجوری نیست و برای من شخص قابل احترامی هستن، مثل بقیه ی مدیرا .
---

اینقدر این مسائل رو بزرگ نکنید. آره حذب گاهی وقتا تند میره جلو و این به خاطر برخورد عجولانه ی مدیران و یا مغایرت با ارزش هاشون هست.
که در هر صورت، هر دو گروه یک ایراداتی دارند.

و یه چیز کوچولوی دیگه:
وقتی منی که ناظر بودم، نمیتونستم ببینم کسی توی فرومی که ناظرشم، بیناموسی مینویسه، چطور یه مدیر میخواد این رو تحمل کنه؟!
این یه بحثیه که همیشه بوده و تنها زمانی رفع میشه که دو طرف بر طبق قوانین سایت رفتار کنند و عقاید شخصیشون رو در رول پلینگ همگانی دخالت ندن.

همین!
پی نوشت: اگه بعضی جاها لحنم تنده، ببخشید.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
ببین اینیگو جان ، جمله م رو با دقت بخون و جمله ی خودت رو با دقت تر بنویس !

الستور ما رو به این متهم کرد که یک یا دو تا مدیر به صورت های مختلف ما رو ساپورت می کرده و ما هم سوء استفاده می کردیم . کم تهمتی نیست ! بیاد ثابت کنه حداقل !

بعدشم حرف من این بود ، اگر این حرف الستوره ، که بیشتر تا الان فقط یه تهمت به حساب میاد و فقط و فقط یه حرفه ، حرفه من اینه که پشتیبانی بیل ویزلی توی گیر دادن به ما حداقل الان دیگه واضحه !

من همیشه از یه چیز مدیرا ایراد گرفتم ، این که همیشه خودشون بدترین رفتار رو دارن در مواقع عادی ، وقت دعوا واسه ما میشن معلم اخلاق !

حرف من این بود ، اگر حمایت اون طوری که شما میگین بده ، یعنی حمایتی که در سایه ی اون بشه هر کاری کرد ، چه انداختن کسی ، چه بسته شدن تاپیکی یا هر چی ، اگر اون طور حمایت بده ، خب باید واسه ی شما هم بد باشه .
الان دقت کن ، ببین این همه شما دارین تهمت میزنین ، چه ناروا ، چه روا ، هیچ کس هیچی نگفته ! واقعا اگر سوء استفاده می خواستیم بکنیم از به قول شما مدیریت ، میشد تا الان یه کاری کرد ! نمیشد !؟

ما حتی یه حمایت خشک و خالی هم نداشتیم ! توی وزارت هم همین طوری بود ( نمی دونم چرا هر چی می خوام بگم این وزارته توش هست )
وزارت قضیه ش چی بود !؟ قرار بود حمایت بی قید و شرط از برنامه های وزیر باشه دیگه ! دقت کن ، حمایت بی قید و شرط از برنامه های وزیر !
توسط کی !؟ توسط مدیرا ! ولی دیدیم که زیر آب ماها توسط یه مدیر زده شد !

اون مدیر جایی که قرار بود حمایت کنه ، حمایت نکرد ، زیر آب زد و کاری رو کرد که خودش می خواست . این بارم همینه ! کاری رو می کنه که خودش می خواد .
کاری که شاید اگر عده ای نبودن تا مدت های زیادی نمی تونست انجام بده . پس میاد چی کار می کنه !؟ شما رو از پشت پستیبانی می کنه !

چرا با کنایه حرف بزنم !؟
چرا بیل الان داره از شما حمایت می کنه !؟ پس شما هم الان قدرت مدیریت پشتتونه ! ببین همه ی مدیرا نیستن ، پس نمی تونی بگی که این درد روله ،این کاریه که همه باهاش موافقن !
این جا یه نفر داره واسه کلی آدم تصمیم میگیره و کار انجام میده .

تو که حداقل بیشتر از اینا تجربه ی صحبت با هری پاتر رو داری . یعنی چیزی رو که زور میزنه به ما ها حالی کنه اینه که اگر می خوایم کاری انجام بدیم توی رول انجام بدیم !
اومدیم این جا که با رولمون خودمون به بقیه بشناسونیم(دومبولیسم!)
پس اگر کاری داریم می کنیم باید توی رول باشه . بیشتر کسانی که اومدن توی حذب نویسنده بودن . هر طور می خواستن ، هر کاری می خواستن توی رول می کردن .

فرضا ، اگر من بیام و با یه سوژه ی بزرگ ، خودمو بکنم وزیر سحر و جادو ، تو می خوای چی کار کنی !؟
میری توی گفتگو با مدیران پست میزنی که این چرا وزیر شده !؟
واقعا اگر رول نویس باشی میای توی رول منو می کشی پایین و مثلا خودتو می بری بالا ! اون وقت میشه گفت جفتمون به چیزی که واسه ش اومدیم توی سایت رسیدیم !

این موضوعم همینه ! امیدوار بودم توی رول حل بشه . چیزی که ماله روله ، چرا با حرف عادی حلش کنیم !؟ اون وقت واقعا چه هیجانی به پا میشد !!! چه حالی میداد ! اون وقت بود که هر کس بهتر می نوشت بالاتر می رفت ! اون وقت می تونستیم بگیم که حذب قدرت مدیریت پشتشه که این جا رسیده یا نه ، قدرت نویسندگی خودشه ! یا شما قدرت نویسندگی خودتونه که از حذب زدین بالاتر یا قدرت بیل ویزلی پشت سرتونه !

با کنفرانس توی نت واسه حل مشکل مخالفم ، چون فکر کنم مثل بقیه ی کنف ها هر کس حرف خودشو بزنه و به حرف کسی گوش نده ، آخرشم همه با فحش و فحش کاری از کنف بریم بیرون !

کسی که خواست جواب منو بده ، خواهشا مسخره نکنه . بشینه روی پستش فکر کنه و با فکر جواب منو بده .
هرجاش رو بد گفتم ، بزن تو دهنم(!) تو درستش رو بنویس جاش ! اوکی !؟

فقط حذب ، فقط سرژ !

نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
به نام او كه ما را اصيل پاك آفريد!

نقل قول:

بادراد ريشو نوشته اند:

تا الانش پست نزدم و نمی زنم ، این پست فقط برای طرح یه سواله !

تا اون جا که من دیدم ، همه ی این دعواها و جنگ ها واسه ی اینه که چرا حذبی ها قدرت مدیریت پشتشون بوده ! یعنی عده ای میگن چرا حذبی ها با قدرت مدیریت می تونن هر کاری می خوان بکنن !

واقعا جالبه ! فقط یه چند تا نکته بگم !
اگر ما ها قدرت مدیریت پشتمون بود ، مطمئن باشین یه مدیر ِ زیر آب زن نمی تونست کل وزارت رو بندازه !

در ضمن ، اگر جادوگران به یک اندازه درسته ، و نباید پشت سر هیچ کس نیروی مدیریت باشه و کسی توسط مدیرا نباید پشتیبانی بشه ، چه طور شده که بیل ویزلی عزیزمون این قدر مشتاق این دوستان شده و هفت هشت جور بهشون حال میده و ازشون پشتیبانی می کنه و قول باز شدن شناسه بهشون میده و زیر پستاشون رو ویرایش می کنه که آفرین که این طوری نوشتین !؟

نه واقعا اگر مدیر نباید پشت سر کسی باشه چرا الان این طوری شده !؟

حمايت مي كنند چون حرف اين افراد معترض درسته واقعا !
اصلا چرا حذب؟
چرا در اين ميان گروه مرگخواران يا محفلي ها نتونند تو سايت در اين حد قدرت دخالت داشته باشند و يه جورايي قدرت بگيره براي خودش !
چرا ارتش دامبلدور يا گروهك هاي ديگه نتونند !
اين انصافا ميشه گفت اسمش تبعيضه !
سايت جادوگران يك سايتي كه هيچ كس از اعضا توش سهمي ندارند و فقط در حد يك آيدي و كاربر ساده هستند، لذا طبق حقوقي كه وبمستر براشون تعريف كرده است نبايد فرقي بينشون قائل شد.
چرا، شايد چون حذبي ها خيلي عضوهاي مشهوري دارند و هر كدومشون كلي رنك و مقام برنده شدن؟
مديريت محترم سايت يا نبايد به گروهكي اين چنين با عقايد و تفكرات خاص خودشون از اول قدرت و اختيار بده و فقط آن را محدود به يك تاپيك كنه، يا اگر چنين كاري ميكنه به بقيه گروهك ها و تشكل ها هم چنين قدرتي بده! خب اگر هم اين حالا دوم پيش گرفته بشه، شاهد اين خواهيم بود كه كم كم مقام مديران انجمن حذف ميشه و همه ميشن وبمستر و فروم ها ميره زير دست اين گروهك ها‌!
در كل افراد معترض خيلي زياد هستند، پيشنهادي كه دارم اينه كه يك كنفرانس يا محفلي تشكيل بشه و مديران و حذبيان و مخالفين با هم در اين مورد صحبت كنند و يك جمع بندي نهايي داشته باشند تا ديد كه چه مي شود كرد، جلسه حضوري ايده خوبيه، رو در رو ! يا حتي كنفرانس مسنجر هم بد نيست .
در ضمن اقاي بادراد ريشو، ما نمي گيم مديري شما رو حمايت ويژه مي كنه و شما نهايت سو استفاده رو از ساپورت هايش مي بريد خير حرف ما اين نيست؛ ما ميگيم روي حذب كنترل درستي نيست و متاسفانه اين گروه مي تونه به راحتي افكار و عقايد خودشو در مرحله اجرا بذاره و اينطور به نظر ميرسه كه مديران مخالف نيستند، چون تا حالا سكوت ديديم ازشون، به اين صورت جدي وارد بحث نشدند.

نقل قول:

اگر این مدیر نبود ، کی جرات داشت شلوغش کنه ؟ ها !؟

بايد بگم كه متاسفانه ترس از بلاك شدن چيزي بودي كه باعث شده بسياري از معترضين و مخالفين نتونن و بيان حرفشونو بزنن اگر هم زدن به خاطر كم تجربه بودن و نداشتن سياست بالا در حرف زدن در اين گونه موارد زود از كوره در رفتن و به توهين كردن قانع شدن و چه راحت هم بلاك شدند !
مديريت اگه با حذب باشه يا نباشه فرقي نداره، مگر مديريت سايت ترسناكه ! خير اين سايت كه سايت ديكتاتوري اي نيست كه! خوشبختانه مديرانش اكثرا منطقي و خوب هستند و حرف هاي ما هم مفهومي توهين آميز ندارد، بلكه اعتراض رو بيان مي كنيم و من فكر نمي كنم بيان كردن اعتراض اشكالي داشته باشد !
اشكالي داره وبمسترهاي عزيز ؟

خب اگر حذب كار خاصي نكرده من به كنار چرا بقيه باهاش مخالفن؟ آيا دليل رو ميشه حسادت دانست؟
مثلا ديديم حذب پيشرفت كرده و ما نكرديم؟
من و چند نفر ديگه حسود، بقيه اين هم عضو رو چي ميگيد، الان خيلي از عضوهاي تازه وارد هم نسبت به اين موضوع معترض اند و ميگن از حذب كلا خوشمون نمياد با كلي دليل و حرف!

ویرایش شده توسط اينيگو ايماگو در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۱۸:۰۹:۵۵
ویرایش شده توسط اينيگو ايماگو در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۱ ۱۸:۴۱:۵۳

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.