هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۱۷:۲۴ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

همزاد؟ محمد؟

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۸ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۰۰ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از این بقل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
نقل قول:
پست شما در تاپیک حذب به دلیل غیر هری پاتری بودن نمایشنامتون(و چیزهای دیگر...) پاک شد.

من فکر میکنم خود شما مدیرها هم درست مفهوم هری پاتری نوشتن رو نمیدونید. هری پاتری نوشتن فقط به اینه که توش یه ولدمورت آدم کش و یه هری پاتر قهرمان و چند تا سفید و سیاه باشن؟ یعنی اگه من توش بجای هری ولدمورت رو دیکتاتور قرار میدادم و بجای مردم عادی محفلی ها رو اون وقت پستم هری پاتری بود دیگه؟ یعنی اگه پستی راجع به مسائل سایت باشه اون وقت دیگه هری پاتری نیست؟ جالبه! پس حداقل 70 درصد پست های سایت باید پاک بشن رو این حساب!
به هر حال من که تا میتونستم سعی کردم پستمو هری پاتری کنم (مثلا روزنامه پیام امروز به جای اطلاعات) و بیشتر از این اگه میکردم پستم از موضوع اصلیش دور میشد یا خیلی لوس و بی مزه! مثلا اگه برای هری پاتری کردنش میومدم بجای شکنجه با مشت و لگد از ورد و جادو یا چیزای دیگه استفاده میکردم اصلا دیگه شباهتی به مسائل ساواک و این ها پیدا نمیکرد.
احتمالا الان میگید میتونستم صد جور پست دیگه بزنم ولی نه! شما دوست دارید اعضا در عین هری پاتری نوشتن فقط چیزایی که شما میپسندید رو موضوع پست هاشون قرار بدن و این مشکل اصلی آدمایی مثل منه که نمیتونن پست بزنن...کمبود سوژه!... اون وقت همین من وقتی با هزار جور فکرای مختلف یه ایده به ذهنم میرسه که واسه همه روشنه، به مسائل سایت ربط داره و قبلاً هم استفاده نشده، به هزار و یک دلیل پاک میشه! مهم ترینش هم غیر هری پاتری بودنشه... من که نمیفهمم هری پاتری نوشتن یعنی چی! نوشتن جلد بعدی هری پاتر؟
پی نوشت:ضمناً حزب رو هم اینجوری مینویسن!

گوشت ذن... استخوان ذن؟

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
ببخشید، ولی اینجا چقدر پستهای بیخودی داره میخوره!
منظورم اصلا به شخصیت خاصی نیست، کلا دارم میگم!
به جای اینکه بحث بشه، آقا جان چرا بعد از یه مدتی، توی یه تاپیک پست نمیخوره و صحبتهایی از این قبیل برای رول، جفنگیات به هم می بافین!

آخه مسئله حذب و مدیران، و داشتن یوزر و پسورد و چمیدونم این حرفا، ربطی داره به صحبت در مورد رول پلینگ؟! جدی ربط داره؟!! نداره والا!

من فکر میکنم بهتره به جای اینکه این بحث ها رو اینجا مطرح کنید، اجازه بدید همون حذب و مدیران، خودشون با هم اگر مشکلی دارند _ که ندارند_ رو حل کنند!

---
مسئله ی بعدی:
آقای محترم مالدبر، اولا که هم بادراد عزیز پست شما رو خونده، هم بنده. دقیقا چیزهایی که میخواستم بگم رو بادراد گفت.
اینجوری انگشت اتهام رو به طرف کسی نگیرید.
بعدشم، ایا پست شما با پست اش ویندر یا ادوارد جک که تایید شدند، قابل قیاس بود؟1 مسلما نه! وگرنه تایید شده بودید.
ناظر انجمن هم وظیفه نداره که به خاطر کارش به شما جواب پس بده. اگر بخواد جواب بده، باید به مدیر جوابگو باشه.

این از این

نکته ی بعدی که مسئله ای جائز اهمیت هست، اینه که شما برداشتت از سایت یه چیز دیگست!
اینجا یه سایت فرهنگیه. ما می یام اینجا تا تفریح سالمی( تاکید میکنم سالم) انجام بدیم.
پس اینقدر دم از بیناموسی بیناموسی نزنید لطفا.
اگر یک ذره صبور باشید و اجازه بدید که با جریان سایت حرکت کنید، می فهمید که چجور باید نوشت که نه سیخ بسوزه نه کباب.

یک مسئله ای هم که هست، کم طاقتی شما و دیگر تازه واردین عزیز هست:
عزیز من، شما که هیچ اطلاعی از گشذته ی حذب، حاجی، برادر حمید یا چمیدونم هر کس دیگه و هر تاپیک دیگه ای رو در سایت نداری، چرا الکی چیز می نویسی؟!
یک ذره طاقت بیار و پستها ی قبلی رو بخون تا بفهمی که قضیه چی بوده!
از راه می یای و خودتو و به حالت گوپسی میندازی توی گود، خب معلومه که طرد میشی.

اگه واقعا خواستار تفریحی، یه کم صبور باش تا بفهمی قضایای سایت چی بوده.
اگرم نه، حوصله نداری، پس تفریح سالم( تاکید میکنم سالم) ما رو به هم نزن.

----
عذر میخوام اگه یه کم لحنم تند شد، اما واقعا گاهی وقتا، مردم نیخوان اشتباهاتشون رو بپذیرن.
اینقدرم هی حذب و مدیر نکنین، هر کی از راه بیاد، فکر مکینه چه خبره!
به قولی: آتش کشی نکنید.

با تشکر.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

ممد زاده ی ممدآبادیِ مملی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۰ جمعه ۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۴۵ دوشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۹
از یورقشاخر
گروه:
کاربران عضو
پیام: 65
آفلاین
با اجازه من اومدم اذیت کنم... مدیران جیگر یک راه پیش گرفتن که به اعضای ارزشی ای چون من جواب ندن... که متاسفانه دارم و خودشونم میدونن که من چی دارم!(لطف کنین نگین جون من! جان هرکی دوست دارین دوباره من رو لو ندین!)
مثلا بادراد اومده زیر پستم ویرایش کرده: فضا سازیِ کم...دیالوگ زیاد...استفاده ی زیاد از کلمات محاوره ای!
اولا: من ندیدم کسی کلمات محاوره ای رو ملاک پایین اومدن سطح پست بدونه... دو سوم اعضای خوب رول پلیینگ همینجچوری مینویسن.
دوم دوتا چیزیه که گفته و معلوم میشه بادراد که من همیشه باهاش رفتار خوبی داشتم و خصومتی هم باهاش ندارم، اصلا نمایشنامه رو نخونده! پیشناهد میکنم دوباره بخونه... منهم از رو نمیرم... من نمیدونم اعضای حذب چطور به مدیریت دسترسی دارن ولی من یک جور دیگه دسترسی دارم که با بلاک آی پی درست نمیشه! همه ی اعضا هم دوست دارم!
بیخیال بریم سر بحث:
نقل قول:
یعنی دلیل بیناموسی نوشتن یه تازه وارد،دیدن شوخی یک قدیمیه؟و اون با دیدن یه شوخی ،میاد و بیناموسی مینویسه؟

خوب... چرا بیناموسی ننویسیم ارشی جون؟ مگه سایت بسته میشه؟ چرا ننویسیم؟ به پست پایین من مراجعه کنین...(البته سعی کنین بخونینش نه به سبک اولین ناظرایی که نقد میکردن(منظورم اسکاور نیست!) مگه بیناموسی عیبه؟ برعکس بیناموسی غیر مستقیم قدرت میخواد!

نقل قول:
من اصلا نمیگم شما اقدام نمیکنید بارها شده پویان به همین دلایل افرادی را بلاک کرده.

من اوایلی که اومدم سایت(یعنی زمانی که شانس به شما رو کرد و من اومدم!) یک بار بلاک شدم و هرچی سابقه داشتم خراب شد... چرا؟ توهین به حاجی دارکی که اصلا اون زمان نمیدونستم کیه... به امضای من گیر داده بود... اسکاور( که اون زمان دومبول بود) بدون اینکه بره دیکشنری نگاه کنه من رو بلاک کرد... و شروع شد درد من! هرچی نگاه کردم دیدم کسی به اندازه ی من اینقدر اخطار نگرفته و بلاک نشده! آخه این انصافه! منم موافقم ملت رو نباید بلاک کرد!(باید حذف شناسه کرد)

نقل قول:
من باز هم شک دارم که یه مدیر بیاد و یوزر و پسووردش رو در اختیار دیگران قرار بده.خودمون که کاربر عادی هستیم،گاها این عمل رو انجام میدیم ولی یه مدیر هیچ وقت مقام خودش رو در نزد عموم پایین نمیاره.

چرا شک داری؟
شاید پسوورد رو داده باشه به پسرخالش! سایت از بین میره روزی شاید ولی پسرخاله ش که میمونه!

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱ ۱۲:۴۰:۰۴

پیام زده شده در: ۲:۴۹ جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۸۵

اش‌ویندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲:۵۹ چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 151
آفلاین
ها...نظرم رو در مورد حرف های الستور و سایرین،در اینجا میگم....چون اون تاپیک برای این مسائل ایجاد نشده و مشکلات رول مربوط به نحوه ی برخورده
نقل قول:
ایگور نوشته:
مدیر یک سایت احترام و مقام زیادی دارد.الان من میدونم که فلانی داره با برای مثال کریچر شوخی میکنه ولی فرد تازه وارد چی؟آیا اون هم چنین رابطه ی دوستانه بین این دو نفر را میداند.
خب اون میبینه که فلانی این شوخی کرده فردا میاد یک پست خفن بی ناموسی میزنه بلاک میشه.آیا غیر از این هست

خوب....احتمال میدم که کنایه ی شما به من نیز مربوط بشه.
شوخی درجات مختلف داره.آدمیزادی،افغانی و .....
یعنی دلیل بیناموسی نوشتن یه تازه وارد،دیدن شوخی یک قدیمیه؟و اون با دیدن یه شوخی ،میاد و بیناموسی مینویسه؟
به قول معروف:غلط میکنه(با لهجه بخونید)
به نظرم هر فردی که پست بیناموسی خفن بزنه،چه قدیمی و چه جدید،باید اخطار بگیره و همچنین پستش پاک بشه.ولی به هیچ وجهی با بلاک شدن موافق نیستم(اخراج هم بذارید روش:نشانه ی تفنگ به سمت بیل ویزلی).

نقل قول:
ایگور نوشته:
من اصلا نمیگم شما اقدام نمیکنید بارها شده پویان به همین دلایل افرادی را بلاک کرده.
همانطور که همه میدونید من همیشه سپاسگذار زحمات شما مدیران عزیز هستم واقعا میدونم شما خیلی زحمت میکشید و از من و بقیه بیشتر دلتون برای سایت میسوزه و من اصلا حرفم این نیست که شما لیاقت مدیریت ندارید.اتفاقا شما از همه بیشتر این لیاقت رو دارید.این فقط صحبت دوستانه ای بود با شما مدیران!

یه انتقاد سازنده:ایگور جان اینارو خود مدیران هم میدونند.قرار نیست به فردی برای اینگونه بحث ها اخطار داده بشه......
به جای اینکه حاشیه نویسی کنیم و شش متر پست با درون مایه ی پاچه خواری و اندکی هم انتقادی بنویسیم؛بهتره سه خط انتقاد سازنده انجام بدیم.میتینگ های جادوگران،حاکی از روابط دوستانه ی مدیران و کاربران با یکدیگره.

در راستای حذب و باقی صحبت های انجام شده

نقل قول:
الستور نوشته:
آیا اگر من به عنوان یک عضو ایفای نقش پستی که چندی پیش توسط ققنوس زده شد را میزدم ، بلاک نمی شدم ؟
- آیا اگر کسی از اعضای ایفای نقش بجز حذبی ها پست هایی پر از جملات غیر اخلاقی و توهین آمیز را به
مدیران نسبت میداد بلاک نمیشد

حقیقت گاهی تلخه.....من نمیگم حذبی هایی که پست غیر اخلاقی میزنند،باید بلاک شوند.نظرم اینه که تازه واردینی که پست غیر اخلاقی میزنند نیز،نباید بلاک شوند.و باید به همان حذف پست رضایت داد.اخراج هم نباید وجود داشته باشه(اشاره به بیل ویزلی)
حتی با اخراج مالدبر هم مخالفم و کلا با هرگونه اخراج و بلاک کردن به همین صورت مخالفم.
اینجاست که با"جادوگران برای همه به یک اندازه:میتونم فریاد خودم رو به گوش همه برسونم.

نقل قول:
الستور نوشته:
ما فقط بر علیه مدیرانی هستیم که به مانع فعالیت های غیر قانونی ما در سایت می شوند و حامی مدیرانی هستیم که ما را در رسیدن به اهدافمان یاری می کنند .

این نیازی به گفتن نداره.مشخصه که حذب با کریچر و اسکاور ،هیچ مخالفتی نداره و گیر اصلیش روی بیل ویزلی ،هری پاتر و کوییرله.
البته اگر این مسئله فقط به نوشتن چند رول و ایجاد سوژه در ایفای نقش خاتمه پیدا کنه،خیلی خوبه.ولی باز هم مغایر با منطق و مردیست.
هیچ مدرکی هم وجود نداره! که نشان دهنده ی یاری رساندن مدیران به حذب باشه،مگر چند تا حرف در مسنجر و چند تا شوخی.

نقل قول:
همه میدانند مدیرانی بی لیاقت در سایت قانون را زیر پا میگذارند و این مطالب را به نحوه های مختلف در اختیار این گروهک میگذارند .

وقتی بحث جدیه و هدف،گفت و گوی سالمه؛این نوع جمله بندی،توهین محسوب میشه.

نقل قول:
جادوگران برای همه به یک اندازه .

من این جمله رو یه کم تغییر میدم.
ویرایش:حذب بر علیه تمامی مدیران،به یک اندازه.

این ،حذبی میشه که رول و سایت رو به جلو هدایت میکنه.

نقل قول:
حرفم رو با موضوع بحث هایی که بین حذبی ها و مدیرا بود شروع میکنم و اون داشتن دسترسی به انجمن مدیران بود.حتی روز تولد سه سالگی سایت هری داشت با تعجب به اطلاعات حذبیا از دسترسی به انجمن مدیران گوش میکرد

من باز هم شک دارم که یه مدیر بیاد و یوزر و پسووردش رو در اختیار دیگران قرار بده.خودمون که کاربر عادی هستیم،گاها این عمل رو انجام میدیم ولی یه مدیر هیچ وقت مقام خودش رو در نزد عموم پایین نمیاره.

یه توصیه ی خیلی دوستانه به همه میکنم:ما ایرانی ها عادت داریم که گاها با تشکیل گروه هایی،عده ای را بی دلیل بکوبیم و عده ای را نیز بی دلیل بر روی چشمان خود قرار دهیم.....وقتی میشه با همه ی افراد در یک سطح برخورد کرد،چرا باید با ایجاد تعصب بدون دلیل در خودمون،بساط پارتی بازی و رفیق بازی رو فراهم کنیم؟

ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۰ ۲:۵۴:۴۸
ویرایش شده توسط اش ویندر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۰ ۳:۰۱:۳۶

[b][size=small][color=660000]گریه میکردم که کفش ندارم،یکی را دیدم ، پا نداشت[/c

پیام زده شده در: ۱۴:۰۰ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵

گراپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۲۰ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۴۰ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۵
از جنگل سیاه آخوریسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
سلام
من بحث رو بهم نمیزنم.
فقط به مدیرای انجمن بگم من از این دفعه توی ایفای نقش فقط پشت سر ارزشیا پست میزنم و دیگه ارزی بازی در نمیارم.
از این دفعه هم اینجوری مینویسم:

صبح زود آرشی و مالدبر از صف شیر در یک پارک برف آلود در حال قدم زدن هستند.
یکدفعه یک ساحره ی 6 از 3 از درِ پارک وارد میشه و به سمت اونها میاد.
آرشی: ایول مالدبر یک چراغ بهش بده.
مالدبر: آهاس خانوم بیاین میخوام بهتون چراغ بدم!
آرشی:
ساحره به سمت اونها میاد و شروع به جیغ و داد میکنه و سه تا توی گوش مالدبر و آرشی میزنه.
مالدبر: هاه انگار یک سوراخ گندده تو آسمون درست شده از افتاده پایین زنیکه...
یکدفه سایه ای به صورت ققنوس بالای سر مالدبر و آرشی میفته.
بــــــــــــــــــــــمب
مالدبر و آرشی هرکدام به یک سمت پرت میشوند.

صبح روز بعد------

مالدبر چشماش رو باز میکنه و میبینه توی یک سلول تاریک که یک فن بالای سرشه به یک صندلی بسته شده و سرژ با یک چوب بیسبال به این حالتــــ> بالای سرش وایستاده.
مالدبر: من کجاست؟ اینجا کجام؟
سرژ به طرز خشنی چوب بیسبال رو به کله ی مالدبر میکوبه و داد میزنه:
ـ مرتیکه تو خجالت نمیکشی؟ چرا با نوامیس مردم کنش میکنی؟
ـ من تنش کردم نه کنش. فقط اومدم بهش یک چراغ بدم...
ـ یعنی تو باهاش تنش داشتی فقط؟
ـ مگه قرار بود چی بشه؟
ـ تو باهاش کنش داشتی یا تنش؟
ـ مثل فراورده شیمیایی؟
سرژ دوباره طی یک حرکت خشن چوب رو به کله ی مالدبر میکوبه که یکدفعه دیوار شکافته میشه و یک جارو که بالای سرش نوشته شده: ستاد رفع سد معبر به داخل میاد.
سرژ با چوب شروع به ناز کردن کله ی مالدبر میکنه.
یک آدم خفن با ته ریش از جرو پیاده میشه و میگه:
ـ ما به عنوان ستاد سد معبر ماموریم تا حذب رو از میان بر داریم!
سرژ: ما که مکان داریم...
مامور: نخیر. شما سدِ راه مولکولهای هوا شدین و باید رفع شین!
سرژ: ولی حذب مکان داره...
مامور: تو خجالت نمیکشی با اون ریشات حرف بیناموسی میزنی؟ ژانگولریوس!
سرژ و مالدبر از مقر حذب به وزارت پرتاب میشن...

دو ساعت بعد---

سرژ و مالدبر توی سازمان اسرار به هوش میان و شروع به کتک کاری میکنن تا به یک سالن پر از گوی میرسن .
سرژ یک گوی برمیداره و میکوبه به کله ی مالدبر. مالدبر هم یک گوی ورمیداره تا بکوبه به کله ی سرژ که سرژ نگاهش به نوشته ی روی گوی جلب میشه...

ه.ج.پ به ب.آ.و
حذب(؟) و بیناموسی رول پلیینگ

سرژ گوی رو به کله ی مالدبر میکوبه و مالدبر از هوش میره.
دو تا روح از گوی بیرون میان و شروع به صحبت میکنند...

ویرایش شده توسط گراوووپ در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۳ ۰:۱۶:۱۱

گراپ امضا دوست نداشت!

پیام زده شده در: ۰:۳۰ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵

بلاتریکسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۱ پنجشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۹:۴۵ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۲
از لیتل هنگلتون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
سلامی چو بوی خوش اشنایی به همه دوستان عزیز.
بسیاری از شما دوستان منو نمی شناسید و حقم دارید!
من مودی اول سایت و بلاتریکس قدیمی سایت هستم. و در واقع زننده ی این تاپیک و همچنین کسی که پیشنهاد داد به جای پست های معمولی، نمایشنامه بزنیم.
مدتیه که دوستان در مورد نمایشنامه نویسی و مشکلات اون در این تاپیک با هم به بحث و گفتگو نشستن و من دورا دور شاهد اون هستم.
خواستم به تمامی دوستان عزیزم خوندن دوباره ی تعرفه ی نمایشنامه نویسی رو که در قسمت بیا تو جادوگر زده شده رو، پیشنهاد کنم.
البته من اون تعرفه رو حدود 3 سال پیش زدم، ولی نحوه ی نوشتن و قوانین نوشتن تغییری نکرده.
نوشتن نمایشنامه در واقع نوشتن به اختصار و بهترین حالت اتفاقی است که صرفا در چند دقیقه افتاده...و در صورت لزوم قطع اون در حالت و موقعیتی که دوست دارید نفر بعدی با ایده ی خودش اونو ادامه بده.
و حتما هم لازم نیست از شخصیت های فعال در رول پلیینگ بنویسید...می تونید شخصیت هایی که دوست دارید رو خودتون وارد نمایشنامه تون کنید.

و برای بهتر نوشتن..وقتی پست نفر قبلی رو می خونید، تک تک صحنه های اون رو در ذهنتون تصور کنید...و بعد که احساس کردید امادگی دارید...شروع کنید به نوشتن.
یعنی خودتون رو دقیقا در اون صحنه ببیند..و احساس کنید...فکر کنید اگر جای فلان شخصیت بودید چی کار می کردید...یا اگر طنز می نویسید، چه موقعیتی از همه خنده دار تر میشد؟
اگر خودتون رو در موقعیت احساس نمی کنید، چند باره و چند باره پست نفر قبلی رو بخونید...و تا زمانی که واقعا حس رو نگرفتید...شروع به نوشتن نکنید.

پست رو قبل از فرستادن بخونید، خودتون رو جای نفر بعدی بزارید که می خواد رو پست شما، پست بزنه...ببینید حس لازمه رو بهش منتقل کردید؟
از شکلک ها در موارد لزوم استفاده کنید،

و در اخر هم، اگر رغبت کردید دوباره و دوباره پست خودتون رو بخونید، اونو بفرستید!!!

در پایان هم میگم که نگید بعد از بوق سال پاشده اومده چی میگه!!! احساس کردم شاید لازمه چنین حرفای به ظاهر ابتدایی دوباره گفته بشه.
و صد البته نمایشنامه نویسی راهی بود پیشنهادی برای داشتن اوقاتی خوش.
اگر الان احساس می کنید که با جور دیگه ای نوشتن...در کنار دوستانتان اوقات خوشی رو خواهید داشت، روش دیگه ای رو ابداع کنید.
شاید واقعا نمایشنامه نویسی برای زمان ما خوب بود.. ما واقعا با نوشتن اونا لذت می بردیم...و شاید الان لذتی در این کار برای شما دوستان نباشه...پس می تونید راه های دیگه ای ابداع کنید.

باشد که مانند زمانی که ما در این سایت لحظاتی خوش رو می گذروندیم، شما هم لحظاتی خوش و پر از دوستی رو بگذرونید.

ویرایش شده توسط بلاتریکس در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۲ ۰:۴۳:۵۵

پیام زده شده در: ۱۹:۵۳ چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۶ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 378
آفلاین
با سلام خدمت تمامی اعضای غیور جادوگران.هیچ زمان فکر نمیکردم مجبور بشم به این تاپیک نیاز پیدا کنم ولی حالا فهیدم که موسس این تاپیک بهترین کار ممکن را کرده تا اعضا ناراحتیشان و دلگیریشان را در این تاپیک بیان کنند.امیدوارم در و دل من در اینجا کسی را ناراحت نکند.اگر هم اینگونه شد من پیشاپیش عذرخواهی میکنم.هر چند در طول مدت اخیر بسیار شده است که ناراحت شوم و یا حتی ناراحت کنم ولی امیدوارم که دیگر این موضوع پیش نیاید.
وقتی این سایت را کشف کردم باورم نمیشد که چنین سایت گسترده ای در مورد هری پاتر آن هم به زبان فارسی باشد.حتی اصلا باورم نمیشد در کل ایران هری پاتر این تعداد علاقمند داشته باشد چون به هر کس این موضوع را میگفتم که من عاشق هری پاتر هستم و تمامی وسایلش را در کلکسیونم جمع آوری کردم ,لبخندی تمسخر آمیز تحویل من میداد و میگفت:
-تو چقدر بچه هستی!از همین کتاب تخیلیها هست نه؟
و وقتی سعی میکردم هری پاتر را به آنها بفهمانم آنها مرا با دنیای خود تنها می‌گذاشتند.
مسلم است برای چنین آدمی پیدا کردن این سایت آن هم به طور کاملا اتفاقی امری هیجان انگیز بود.با ذوق و شوق در آن قدم گذاشتم و شناسه اسپراوت را از آن خود کردم.هنوز چند روزی از عضویتم نگذشته بود که با یکی از بهترین و مهربانترین اعضای سایت به دلیل نادانی خودم بر سر مجوز یک تاپیک مشکل پیدا کردم و آن شخص هم کسی جز تانکیان عزیز نبود که هم اکنون نیز باز هم از وی عذرت خواهی میکنم هر چند بعد از آن مدت ایشان من را به عنوان دوست پذیرفتند و به من لطف بسیار کردند.
در همین حال در تالار هافلپاف ابتدا با کمکهای ریموس لوپین سابق و بعد از آن با صبر و حوصله و کمک فراوان پیتر پتی گرو رشد کردم.

هر زمان پستهای آنیتا دامبلدور,هدویگ,آلبوس دامبلدور ,تانکیان و تعدادی دیگر را میخواندم به آنها حسودی میکردم که چرا من نباید مانند آنها در سایت پیشرفت کنم و بتوانم در بزرگترین سایت هری پاتری به زبان فارسی محبوب باشم.در این زمان پیتر پتی گرو عزیز رفت و جای خود را به آناکین و زاخاریاس سپرد.
با وجود مشکلاتی که با این دو عزیز داشتم ولی باز آناکین عزیز به پیشرفت و ترقی من کمک کردند و در آن زمان به من افتخار کاپیتانی تیم کوییدیچ هافلپاف را دادند.باورم نمیشد!از آن سمت نیز با پیام های شخصی مدام خود به پروفسور کوییرل عزیز سوالات و مشکلاتی که در سایت داشتم را با صبر و حوصله وی حل میکردم. کوییرل عزیز نیز سمت استادی گیاه شناسی را به من سپرد تا بیش از پیش به هدفم که همان محبوبیت در سایت و بالا رفتن سطح رول نویسی ام بود برسم.
ولی در همان زمان مشکلاتی را با چند تن از مدیران و ناظرین پیدا کردم که بدون توجه به مشکلات ایجاد شده با عشق و علاقه به فعالیت خود ادامه دادم.در همین زمان ناگهان توجهم به حیطه سلطه مرلین کبیر و پروفسور بینز عزیز یعنی کوییدیچ جلب شد.سعی در شروع فعالیت در آن کردم در حالی که با مشکلات همچنان دست به گریبان بودم بدون اینکه راه حلی برای آنها بیندیشم.
چون احساس میکردم این عشق و علاقه بین اعضای جادوگران است که مانع توهین آنها به یکدیگر میگردد پس به راه خود ادامه دادم.پس از آنکه تیمی را در تاپیک کوییدیچ با نام ریش سفیدان تاسیس کردم شروع به عضویابی برای آن کردم,ولی هیچ کس نمی‌خواست در تیم فردی که هنوز در رول به شمار نمی‌آمد عضو شود.با اعضای عادی تیم خود را تکمیل کردم و رفته رفته به دنبال اعضای دیگر رفتم تا بلکه بتوانم نظر برخی دیگر را جلب کنم که در طول همین راه به افرادی نظیر دنیس و جاگسن اون برخوردم که دعوت مرا پذیرا شدند.
در آن سمت ناگهان خبری به دستم رسید که هدویگ سرپرستی محفل را در اختیار گرفته است.من که از همان بدو ورود به پستهای او غبطه میخوردم و دوست داشتم زیر نظر او که بی شک یکی از سلطانهای بلامنازع رول جادوگران است رشد بیابم فعالیتم را نسبت به قبل در محفل بیشتر کردم.
در تالار نیز پس از رفتن زاخاریاس و آناکین,و نظارت کوتاه مدت ادوارد و سدریک که ادوارد بنا به خواسته خود و سدریک هم بدلیل فشارهای بوجود آمده از نظارت استعفا دادند ,لودو بگمن و اریکا آمدند.به ظاهر اوضاع بر وفق مراد بود ولی من که مشکلاتم را در سایت فراموش کرده بودم غافل از این بودم که قرار است مدتی از سایت به دلیل برخی مشکلات دور باشم.بهرصورت بعد از وقفه ای حدودا یک ماهه به سایت بازگشتم.
اوضاع به ظاهر بدون تغییر باقی مانده بود.احساس میکردم که آن مشکلات دومرتبه در حال هویدا شدن هستند ولی نمیخواستم به آنها توجه کنم چون فکر میکردم مانند دفعه قبل اگر از کنارشان بی تفاوت رد شوم خواهم توانست بر آنها به خیال خام خود غلبه کنم.در همین ایام ترم جدید هاگوارتز بار دیگر شروع شد و من دومرتبه به تشخیص پروفسور کوییرل به سمت استادی گیاه شناسی برگزیده شدم.اولین شوک وارده بر من زمانی ایجاد شد که شاهد رفتن هدویگ ,کسی که مدیون کمکهای بی دریغ او بودم و خواهم بود از محفل شدم.
کم کم متوجه بی توجهی و بدبینی مدیران نسبت به خود شدم البته به غیر از پروفسور کوییرل و بارون که مقصر آن فقط و فقط رفتارهای خود من بود و بس و کس دیگری را جز خود مقصر نمیدیدم.ولی سهل انگاری و بی توجهی من سبب شد تا سرانجام آن مشکل قدیمی برای من بار دیگر عرض اندام کند ولی این بار بسیار قدرتمندتر و تواناتر از قبل.در طول این مدت من نهایت سعی خودم را کرده ام که اگر مسئولیتی به عهده من سپرده میشود آنرا به بهترین و کاملترین شیوه ممکن در سایت به انجام برسانم و مسلما همین طور نیز اگر ادامه ای باشد باقی خواهم ماند ولی گلایه کوچکی که من دارم این است که فکر نمیکنم طرز برخوردی که برخی اعضای حال چه کاربر عادی و یا ناظر و یا حتی مدیر با من داشته اند جوابگوی تمام فعالیتهای من که در طول این مدت انجام داده ام باشد.امیدوارم ببخشید که خیلی پرحرفی کردم .قصد من این بود که فقط از افرادی که در طول این مدت اذیتشان کردم عذرخواهی کنم و بس.با آرزوی موفقیت و محبوبیت روزافزون جادوگران.با احترام.

ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۱ ۲۰:۰۴:۳۴
ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۱۱ ۲۰:۱۴:۴۹

فریا

پیام زده شده در: ۲۲:۴۰ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
بحث نقد می خواید بکنید منم یه نظر بدم .

نقد درست از نظر من نقدیه که انقدر به فضا سازی و دیالوگ و فلان و بهمان گیر نده ... اینا به مرور زمان برطرف می شه .

نقدی خوبه که در کنار پرداختن جزئی به این مسائل ، مشکلات سوژه و پیشبرد داستان رو گوشزد کنه ... منی که شدم هدویگی که الان می بینید ، اون اولا که مطرح نشده بودم هنوز ، همینجوری می نوشتم ... سبک نگارشم تغییر زیادی نکرده ... ولی چیزی که یاد گرفتم استفاده درست از سوژه بود .

باید خوب نوشتن و قشنگ نوشتن رو به اعضا به بهترین نحو آموزش داد ، تا بتونن رولای قشنگ بنویسن ... همه زبانشون فارسیه و بلدن جمله بندی کنن و یه رول بدون غلط املایی بنویسن ولی هر کسی بلد نیست یه رول با سوژه خوب بنویسه .

البته توی پستای که جدی ان ، یه خورده شیوه نگارش پررنگتر می شه و در کنار سوژه ، استفاده از آرایه های ادبی و زیبا کردن نوشته هم خیلی به چشم میاد و باید رو اینا هم خیلی کار شه .

اگه بهتر می خواین منظورمو بفهمین برین محفل و نقدای با فونت آبی زیر اکثر پستای سه ماه اخیر رو بخونید تا ببینید من شیوه نقدی که مد نظرمه چه شیوه ایه .

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

اوریک عجیب و غریبold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۷ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۵
از ار کاراژ بلر سگ کش
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 49
آفلاین
نقل قول:
سالازار اسلایترین نوشته:
اعضای تازه وارد دست خودشون نیست(اون 999 یا نهایتا 997 رو میگم)...کلا ارزشین
ببینین اون ارزشی بازی هایی که من(زمانی گویل بودنم)یا آنی مونی(زمان آناکین بودنش)یا بقیه انجام میدادیم یه جور ارزشی ساختگی بود.سعی میکردیم چیزی باشیم که نبودیم!!یعنی اگه میخواستیم میتونستیم خیلی خوب هم باشیم(که آنی مونی خواست و منم الان میخوام).

ببین من عقیده دارم که اعضایی که تازه وارد سایت میشن عینه گچ شل میمونن یعنی چی یعنی هر قالبی بهشون بدی به خودشون میگیرن

این عضو ارزشی که میاد تو سایت و ما انتظار رول غیر ارزشی داریم ازش یه انتظار بهودست

اون سه نفری که موفقن از 1000 نفر میرن کسب تجربه میکنن از پستای دیگرانن

اما اون 997 نفر اماده خورن میخوان بدون تلاش کار یاد بگیرن

از 997 نفر هم یکی دو نفر دووم میارن و در برابر سر کوفتا مقاومت میکنن و اعایی میشن مثله مادلبر(البته با پوزش از مادلبر)

خب وقتی کسایی مثله اینا تو سایت جا بیفتن دیگه تغییر دادنشون عمری محال و سخته به قول تی وی سخته ولی ممکنه

در حقیقت مثله یه گچ قالب گرفتن(چه گیری دادم به گچ)

حالا راحت تره ما اینا رو قبل از اینکه جا بیفتن تغییر بدیم یا وقتی جا افتادن

تنها روشی که میشه اعضای گروه دوم رو تغییر داد همین نقده

که البته نقد داریم تا نقد

بعضی از منتقدامون هستن میان به طرف میگن در پستت فضاسازی دیده نمیشه دیابوگ هم زیاده

خوب به نظر من این نقد نیست

دیالوگ و فضاسازی جزوه چیزای کلی برایه پست زدنه

اما شمای منتقد که یه پستو نقد میکنه نباید این چزا رو بگی باید چیزای مخصوص همون پستی بدی

یه چیزی مثله نقد های اسکاور بیشتر نقده غلطی که گفتم در برخی تالارهای خصوصی و در کار بعضی ناظرین کم تجربه دیده میشه

دلبستگی من به نیک بی سرو و ارشام خیلی بیشتر از اونبه که فکرشو میکنید

[b]

پیام زده شده در: ۲۱:۰۰ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
اول یه بوق بزنم

بوق

سالازار اسلی جون و بقیه ی اساتید گرامی نمیدونم به این نکته توجه کردین که اینجا سایت هری پاتری نه سایت نویسندگی؟ من شک دارم کسی به خاطر نویسنده شدن یا نوشتن و .. اینجا عضو شده باشه هر کسی اومده برای هری پاتر اومده و قاعدتا یه نگاهی هم به رو انداختی شاید هم عضو ایفای نقش شده باشه ولی توی ایفای نقش این سایت چیزی به اسم هری پاتر وجود خارجی نداره هیچ کدوم از شخصیت های کلیدی فعال نیستن هیچ چیزش هم مثل کتاب نیست توی کتاب همه ی کار ها رو سفید ها و محفلی ها انجام میدادن ولی توی ایفای نقش این سایت اگه حرکتی هم بشه ( ماهی یک بار) یه بوق ازدن از طرف مرگخوار هاست شخصیت های مثل رون هری و هرمیون دامبلدور مک گونگال و ویزلی ها و .... هیچ کدومم یا اصلا شخصیتشون واگذار نشده یا فعال نیستن با این حساب شما نباید توقع داشته باشی کسی که وارد این بخش از سایت بشه خوب بنویسه چون تا جایی که من متوجه شدم ایفای نقش برای هری پاتری نوشتن وقتی توش هری پاتر نیست پس اصلا دیگه چیزی مهم نیست توش ( چون اینجا سایت نویسندگی ینست که خوب نوشتن معیار اصلی باشه)

نکته: دوستانی که ممکنه فکر کنن منظورم از هری پاتر شخصیت خود هری بهتر کلا این پست رو نادیده بگیرن

راستی هیچ پیشنهادی هم برای تغییر این وضعیت ندارم

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.