هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

من یه چیزی در این رابطه بگم!
پیام زده شده در: ۲۰:۴۷ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

ماتیلدا(طلا.م)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۰۱ چهارشنبه ۳ فروردین ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 271
آفلاین
با سلام خدمت دوستان خوبمون در سایت جادوگران!
خدمت سالازار اسلیترین عزیز عرض کنم که باید به عده ای فرصت داد تا مثل همون افرادی که شما نام بردی بشن!
همه ی اونایی که گفتی طی مدتی طولانی به این افتخارات دست یافتن!
شما یه لطفی بکن و به من وامثال من اجازه بده تا بتونیم در سایت فعالیت خوبی داشته باشیم!

متشکرم
ماتیلدا استیونز

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۰:۱۸ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
ببخشید پارازیت میندازم بین بحث فلفی بسیار مهم و اساسیتون که طبق معمول به هیچ نتیجه ای جز درگیری نمیرسه(!!).

تازگی ها اگر توجه کرده باشین همین اعضای تازه وارد و بی اطلاع دائم سعی دارن خودشون رو نشون بدن.ولی بدبختی به هر قیمتی که شده این کارو میکنن.از راه انداخت انواع دعواها و ژانگولر بازی ها تا شهید کردن سوژه یه تاپیک.
متاسفانه از هر 1000 نفر عضو تازه وارد فقط 1 یا نهایتا 3 نفر عضو خوب میشن.بقیه ول معطلن!!!!
اعضای تازه وارد دست خودشون نیست(اون 999 یا نهایتا 997 رو میگم)...کلا ارزشین
ببینین اون ارزشی بازی هایی که من(زمانی گویل بودنم)یا آنی مونی(زمان آناکین بودنش)یا بقیه انجام میدادیم یه جور ارزشی ساختگی بود.سعی میکردیم چیزی باشیم که نبودیم!!یعنی اگه میخواستیم میتونستیم خیلی خوب هم باشیم(که آنی مونی خواست و منم الان میخوام).
ولی این اعضای تازه وارد(999-997)انگار باید حتما یک سال زور بزنن تا خوب بشن.اگر هم بخوایم کمکشون کنیم دو اتفاق میفته

1-متاسفانه بعضی هاشون فکر میکنن در حد تیم ملی مینویسن و اگه ازشون نقد بکنیم میخوان پارت کنن.(همر)
2-دسته ای که مطیعن ولی متاسفانه توی این سایت باید پررو باشی تا کلات پس معرکه نباشه.برای همین نسل این دسته چند وقتی میشه که منقرض شده.(مثلا نانسی دیگوری خوب بود ولی خیلی زود روش جلو مری تات و کتی بل و امسال اونا کم شد)

در هرصورت از اونجایی که من نظر ملتو خیلی دوست دارم(و براش همش دوتا قلب میفرستم و در حد هری بهش عشق میورزم) میخوام شمام نظر بدین.

همین.

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

اوریک عجیب و غریبold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۷ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۵
از ار کاراژ بلر سگ کش
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 49
آفلاین
نقل قول:
بادراد ریشو نوشته:
این حرفو قبول ندارم ، اگر طرف مورد بحثمون نویسنده ی خوبی باشه ، نباید از نقد ناراحت بشه . اون طوری که ما میگیم نویسنده ی خوب ، یعنی کسی که همه چیزش تکمیله ! چیزی تو نوشتن کم نداره ! پس نقدی که از پستش انجام میشه ، نمی تونه چیزی داشته باشه که از نقد کردن زده بشه !

منظورم اینه که کسی در نوشتن رول کامل نیست همه یه سری ایراداتی دارن حتی اگه از بهترینها باشن

کار هیچ کس بی اشکال نیست

بعد همه ی نویسنده های خوب اینطور نیستن بعضیا هستن که غرور بیجا دارن و دیگه خودشونو خدای رول میدنن و کوچک ترین ایرادی که از پستش گرفته بشه یه ننگ بزرگ به حساب میاد .

کلا به نظر من اینا کسایی که به یه حدی که رسیدن در جا میزنن در جا زدن این جور افراد هم نوعی در جا زدن رول سایت به حساب میاد

به هر حال همه ی این افراد دارن زیر پوشش رول جادوگران فعالیت میکنناز افراد مغرور تا انتقاد پذیر به نظر من وقتی کسی وارد رول سایت و شد و جا افتاد دیگه تلاش برا تغییر دادنش بیهودست یعنی سخت تر از قبله اگه از همون اول سخت گیری هایی برای تایید کردن اعضا بشه(که تو تاپیک ناظرین هم بحثش بود حالا چون دسترسی ندارم نیمدونم به کجا رسیده)بهترین کاره .

یا اقل با این کار نسل چهارم جادوگران سطح رول بالا میارن .

دلبستگی من به نیک بی سرو و ارشام خیلی بیشتر از اونبه که فکرشو میکنید

[b]

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۶ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 378
آفلاین
نقل قول:
بادراد ریشو نوشته:
هوووم ، خیلی خوشم اومد از این که یه هافلپافی اومد اینو گفت !
مگه من نبودم با شناسه ی زاخاریاس اسمیت !؟
مگه من نبودم که با آناکین الان ( آناکین استبنز سابق ) اومدم تو هافل واسه فعال سازی !؟
تو که اون موقع اون جا بودی ، سر چی ما از هافل رفتیم !؟
دقیقا سر همین چیزهاش بود دیگه . یه نقد می کردی ، یارو انگار دشمن خونیته ، هزار جور زیر آبتو میزد ، بدت رو می گفت و فلان !

نقل قول:
اوریک عزیز نوشته:
وقتی من خودم ناظر هافل پاف بودم به وضوح این مشکل وجود داشت که اعضا از نقدهای منو و ناظر دیگه ناراحت میشدند مثلا به نقدشون نمره میدادی پست هم بسیار ارزشی بود بعد طرف میومد طلبکار میشد که چرا به من یه همچین نمره ای داره حالا اید فکر کنید فقط مشکل از من و نقد من بوده اما جالبه بدونید که هم در زمان ناظر قبلی و هم در زمان ناظر حال این اتفاقات به وضوح میفته و میبینیم که کاربر از نقد خیلی ناراحت میشه و نتیجش کم شدن فعالیتش میشه یا اینکه دیگه ناظر دست از نقد کردن بر میداره

با سلام.من همیشه آرزو داشتم که هیچ موقع اینجا پست نزنم ولی وقتی میام میبینم طرف در حال گفتن چیزهای ناحق است باید یک سری نکته ها گوشزد شود.اولا بادراد جان یا همان زاخاریاس عزیز شما خودتان خوب می دانید که دلیل رفتن شما از هافلپاف نقد بچه ها نبود بلکه چند دلیل دیگر بود که عبارتند از:
1-عدم فعالیت شما در تالار هافلپاف
شما که می گویید ناظران قدیمی بسیار فعال هستند و فلان وبهمان .زاخاریاس عزیز یک ماه بعد از ورودش و انتخاب وی بعنوان ناظر دیگر هیچ پستی از وی مشاهده نشد و تمام زحمات و فعالیتها به عهده آناکین عزیز افتاد.ایشان فکر می کردند کسی که ناظر شد نه تنها نباید رول بزند حتی نباید سری به تاپیکهای تحت نظر خود نیز بزند.وقتی علاقه به پی گیری در شخص نباشد فرد نمی تواند وظیفه خود را بخوبی انجام دهد.
2-عدم نارضایتی برو بچز هافلپاف از فعالیت شما نه نقد شما
البته این مورد در ارتباط بال آناکین صدق نمی کند و من قبول دارم که ایشان کمی اذیت شدند و بعد هم زمانی که می خواستند بروند تمامی اعضا خواستار ماندن وی شدند.ولی شما وقتی حتی در جلساتی که در یاهو مسنجر برگزار می شد بعد از پنج دقیقه چون جوابی نداشتید بدهید از کنفرانس می رفتید مسلما این مورد نارضایتی بچه ها را به دنبال داشت.

و اما اوریک عزیز.اوریک جان شم خودت خوب می دانی که در زمان نظارت شما,شما خودتان داوطلبانه استعفا دادید و تمامی اعضا خواستار ماندن شما در سمت ناظر بودند.علاوه بر آن موضوعی که در چند روز اخیر پیش آمده اصلا بر سر یک نقد عادلانه نیست که شما می گویید همین مشکل در حال حاضر وجود دارد کما اینکه در طی صحبتی هم که با شما داشتم به این موضوع واقف شدید.نقدهای زیبایی که اریکا و لودو در هافلپاف و یا اسکاور عزیز انجام می دهند اینها نقدهای معقولانه است.در ضمن شما طرح خود را در هافلپاف نیمه کاره رها کردید و استعفا دادید.در صورتی که هیچ کدام از بچه ها با شما درگیری خاصی نداشتند و همه حامی شما بودند.در حقیقت این به همه عدم علاقه به گروهی که در آن عضو هستید بر می گردد پس دلیلی ندارد اعضای هافلپاف را مقصر بشمارید.

با احترام.

فریا

پیام زده شده در: ۸:۵۵ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
نقل قول:
وقتی من خودم ناظر هافل پاف بودم به وضوح این مشکل وجود داشت که اعضا از نقدهای منو و ناظر دیگه ناراحت میشدند مثلا به نقدشون نمره میدادی پست هم بسیار ارزشی بود بعد طرف میومد طلبکار میشد که چرا به من یه همچین نمره ای داره حالا اید فکر کنید فقط مشکل از من و نقد من بوده اما جالبه بدونید که هم در زمان ناظر قبلی و هم در زمان ناظر حال این اتفاقات به وضوح میفته

هوووم ، خیلی خوشم اومد از این که یه هافلپافی اومد اینو گفت !
مگه من نبودم با شناسه ی زاخاریاس اسمیت !؟
مگه من نبودم که با آناکین الان ( آناکین استبنز سابق ) اومدم تو هافل واسه فعال سازی !؟
تو که اون موقع اون جا بودی ، سر چی ما از هافل رفتیم !؟
دقیقا سر همین چیزهاش بود دیگه . یه نقد می کردی ، یارو انگار دشمن خونیته ، هزار جور زیر آبتو میزد ، بدت رو می گفت و فلان !

خلاصه این که جنبه ی نقد تو بچه ها نیست رو قبول دارم !

وقتی آرامینتا ملی فلوا ( پیتر پتی گرو سابق ) بود و ناظر خانه ی ریدل ها بودیم با هم ، مگر جز این بود که همه ی پست ها نقد میشد و همه ی اشکالات گرفته میشد !؟ نقد هاش هست دیگه ، هم تاپیک داره ، هم زیر پست ها ویرایش شده !

ولی متاسفام واسه خودمون که هر وقت چیز خوبی داریم ، همیشه خودمون باعث رفتنش میشیم !

نقل قول:
اینکه جنبه نقد در اعضا موجود نیست.یعنی نویسنده های خوب نمینویسن که وجهشون خراب نشه و اعضای تازه واردم نمینویسن پیش مدیرا ابروشون نره

این حرفو قبول ندارم ، اگر طرف مورد بحثمون نویسنده ی خوبی باشه ، نباید از نقد ناراحت بشه . اون طوری که ما میگیم نویسنده ی خوب ، یعنی کسی که همه چیزش تکمیله ! چیزی تو نوشتن کم نداره ! پس نقدی که از پستش انجام میشه ، نمی تونه چیزی داشته باشه که از نقد کردن زده بشه !
در مورد اعضای تازه وارد هیچ حرفی نمیزنم ، ولی اعضای تازه وارد تا وقتی بخوان این تفکر مسخره رو سرمشق کاراشون قرار بدن ، هیچ وقت پیشرفت نمی کنن و نمی کنیم !

همین ، تا ببینم دیگه کی چی میگه !

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۷:۵۹ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

اوریک عجیب و غریبold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۷ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۷ چهارشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۵
از ار کاراژ بلر سگ کش
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 49
آفلاین
بابا بیچاره ناظرا!

یعنی با یه نقد ناظر تمام مشکلات حل میشه پس لازمه دو نکته رو بگم!

وقتی من خودم ناظر هافل پاف بودم به وضوح این مشکل وجود داشت که اعضا از نقدهای منو و ناظر دیگه ناراحت میشدند مثلا به نقدشون نمره میدادی پست هم بسیار ارزشی بود بعد طرف میومد طلبکار میشد که چرا به من یه همچین نمره ای داره حالا اید فکر کنید فقط مشکل از من و نقد من بوده اما جالبه بدونید که هم در زمان ناظر قبلی و هم در زمان ناظر حال این اتفاقات به وضوح میفته و میبینیم که کاربر از نقد خیلی ناراحت میشه و نتیجش کم شدن فعالیتش میشه یا اینکه دیگه ناظر دست از نقد کردن بر میداره

پس جنبه افراد هم خیلی مهمه الان توی همین انجمنا یی که ناظرینش زحمت میکشن و نقد میکنن دیاگون و هاگزمید من فقط دارم میبینم یه سری اعضای محدودی فعالیت میکنن مثل:بادراد اسکاور توبیاس اسنیپ و چند تا دیگه که شاید تعدادشون به انگشتای دست برسه

خوب حالا جادوگران چند تا عضو داره؟!خیلی زیاد ایا درسته که در این سایت پر جمعیت فقط 10 نفر باشن که تو این دو انجمن فعالیت میکنن

این دو تا فرضیه میسازه:

1.اینکه جنبه نقد در اعضا موجود نیست.یعنی نویسنده های خوب نمینویسن که وجهشون خراب نشه و اعضای تازه واردم نمینویسن پیش مدیرا ابروشون نره

2.اعضا بی وقتن پس تلاش ما برا فعال کردنشون بیهودست

نظریه دم رد میشه چون دیدیم که این اعضای خوب در بقیه تاپیک ها شرکت دارن

به نظر من حالا به این نقد فقط تکیه نشه و در پی فکر کارایه دیگه ای هم باشید و خودتونو محدود نکنید

در اینجا هم باید بگم چه خوش گفت ارشام خوش نام که تک تک جملاتشو من قبول دارم

دلبستگی من به نیک بی سرو و ارشام خیلی بیشتر از اونبه که فکرشو میکنید

[b]

پیام زده شده در: ۲:۱۱ سه شنبه ۱۰ بهمن ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
به نظر من ایگور جان تو درست میگی .. شاید خودت یا خودم یا خیلی های دیگه هم اینجوری باشن که پست هاشون کیفت خوبی نداشته باشه ... ولی این ناظرها هستن که می تونن اعضا رو بسازن ... وقتی بعضی ناظرها سالی یکبار هم پست ها رو نمی خونن چه انتظاری داری اعضا بیان وقتشون رو توی اون انجمن بگذارن یا که بیان پست هایی که زده میشه رو بخونن . ولی مثلا زمان هدویگ شاهد این بودیم که خیلی ها رشد کردن و مشکلاتشون رو فهمیدند ، مثلا خوده من اگر بگیم الان پست های قابل قبولی میزنم فقط بخاطر رفع اشکال ها توسط سینا بود .

به نظر من بهتره که اعضا برای ناظر شدن فعالیت بکنن ولی بهتره به این هم فکر کنن وقتی ناظر شدن با ایده های جدید جلو بیان تا انجمنشون جذاب بشه نه اینکه بدتر از قبل بشه در ضمن استفاده از یک گروه که به عنوان ناظر فقط جاهاشون عوض میشه کاره خوبی نیست شاید دیگران ایده های نو داشته باشن و انجمن ها رو بتونن فعال کنن .

البته مدیرا هم اگر یک زحمتی بکشن و مثلا مثل اسکاور بیان توی انجمن ها فعالیت کنن بد نیست ... حداقل اعضا می فهمن فعالیتشون یک طرفه نیست و نگاه به مدیرا میکنن و سعی میکنن سطح پست هاشون رو بالا بیارن .

تصویر کوچک شده

[b][size=med

پیام زده شده در: ۱۰:۳۶ دوشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اعضای تازه وارد،ناظر شدن و ادامه راه ناظر شدن سخت هست.من هم اول خیال میکردم ناظران الکی میگن سخت هست.
درسته،قبول دارم نظارت خیلی چیز خوفیه ولی باورکنید 50 درصد و ظاهرش این هست.50 درصد دیگر تبدیل فینگیلیش کردن ها،بحث سر درخواست مجوز ها.گزارش ناظران که واقعا اگر کاری نکرده باشی برای فرومت چیزی نمیتونی بگی و به دادخواست میرسه کارت.پس برای نظارت فعالیت نکنید.برای اینکه یک روزی بیاد که وقتی مثلا فلانی میبینه توبیاس تو تاپیکی پست زده هرچقدر هم طولانی باشه بره بخونه چون میدونه چیز جالبی هست حتما.نه که مثلا ببین توبیاس اخرین پست تاپیک رو زده حتی نره داستان رو ادامه بده چه برسه بخونه پست رو!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
نقل قول:
چرا همچین توضیحی وجود نداره که ملت خیال کنن با ارزشی بازی و فعالیت الکی میتونن ناظر شن؟

ببین ، مشکل تمام تازه واردای به این سایت اینه که هیچ وقت نرفتن دنبال یه چیزی تا ته و توشو در بیارن ، به تمام زیر و بمش آشنا بشن ، بعد فعالیت کنن .

خود من !
وقتی اومدم تو سایت ، چی فکر کردم !؟ نوشتنه دیگه ، فوقش اینه که این قدر می نویسی تا درست بشه !
ولی این نوشتن باید تو چارچوب قانون باشه ، حتما این مشکل قبل از من هم بوده و یه راه حلی برای رفع این مشکل به وجود اومده !
اگر نه ، این ضعف مدیریته !
مدیریت قوی یعنی این که تمام مشکلاتی که الان پیش میاد رو کاری کنیم که بعدا دوباره با اونا دست و پنجه نرم نکنیم ! ( دومبولیسم !! )

در کل ، این که میگی چرا توضیحی وجود نداره ، یه حرف غلطه چون کاملا برای اعضا این واضحه !
این به شکل یه پرسش همگانی هم مطرح شد و جواب داده شد .
کسی که میاد و می خواد از چیزی استفاده کنه ، بهتره قبل از شروع به کار کردن ، یه کمی هم دفترچه راهنماشو بخونه ! بهتر نیست !؟

خوشبختانه برای تمام موارد و مشکلات قبلی توی پرسش های همگانی ، پاسخ پیدا میشه . اگرم نباشه که بفرستین ، مدیرا جوابتونو میدن حتما !

در ضمن ، اگر اومدی این جا ، یه تعریف درست و کامل به من دادی از کلمه ی « سطح » اون وقت می تونم به حرفت فکر کنم که جدی نویس بودن رو در سطح ویکتور هوگو بودن می دونی !

برای اطلاع شما هم بگم که کم نداریم از این اعضا ! فکر کن ببین چند تاشونو می شناسی !؟ البته فکر نمی کنم جوابی پیدا کنی !
سطح از نظر تو یه چیزه ، از نظر من یه چیزه !
اسم مشخص کننده ی سطح نیست ، هر چند شاید نقش مهمی توی فکر امثال شما داشته باشه !

همین !

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۸۵

گراپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۴:۲۰ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۴۰ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۵
از جنگل سیاه آخوریسم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
اووووووووه...گیلدی...

خوب من هم به روش پروردگاران نت عمل میکنم و میرم(یعنی به روش پروردگار نت میرم)، اما قبل از رفتن یک چیزی بگم.

Role Playing Game
یا
Role Playing War
؟
این مشکلیه که گریببانگیر سایت شده(البته بعد از من)
من اولا با چندتا تازه وارد توی رول چت میکردم تا هویجوری، و متوجه شدم اومدن تو رول تا ناظر شن! اصلا هدفشون این نیست که تفریح بکنن، میخوان بجنگن با بقیه تا ناظر شن و حتی مدیر!
و متاسفانه نظارت رو توی فعالیت زیاد و تعداد پست میدونند.
خوشبختانه من چون از اول میدونستم نظارت به این چیزا نیست، اصلا دنبالش نرفتم و اگر سوالی پرسیدم، برای همون اعضای دیگه بوده.

خوب، چرا همچین توضیحی وجود نداره که ملت خیال کنن با ارزشی بازی و فعالیت الکی میتونن ناظر شن؟ و چرا خیال میکنن نظارت فقط به اینه که اسمشون جلوی انجمن بیاد؟ باید بدونن که حتما باید گزارش فروم رو بدن، یک اشتباه بکنن باید جواب مدیرا رو بدن، باید فینیگلیشها رو ترجمه کنن و...
و وقتی هم میبینن نمیشه میرن برای خودشون سایت میزنن. ( و سی اف امهای طفلی رو خز میکنن)
حالا این وسط تنها چیزی که ضربه میخوره، رول پلیینگه.
امیدوارم ملت توجیه شن و کمتر ارزشی بازی در بیارن.
حالا اگه مایلین بیاین دعوا کنین با هم، سر اینکه:

رول جدی یا طنز؟

(حالا خودم نظر بدم نگفته نرم:
اگه میخواید جدیِ جدی بنویسید، باید در سطح ویکتور هوگو بنوییسید!
البته بعضیا هستن به اشتباه اسمشون جدی نویس در رفته. سوژه ی اونها طنزه ولی رولشون جدیه. پیشنهاد میکنم اینجوری باشید(بیخیال!)

گراپ امضا دوست نداشت!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.