هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: بررسی پست های خانه ی ریدل ها
پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۹:۵۰:۵۳ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 548
آفلاین
ارباب وینکی نقد خواست. وینکی تونست نقد خواست؟

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۱۳:۴۱ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

لیلی لونا پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۸ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۰۴ چهارشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 51
آفلاین
سلام سرورم...
درخواست نقد رول دوئل ام رو دارم...
ممکنه لطف کنین و نقدش کنید؟!
سپاسگزارم

پیام زده شده در: ۱:۱۹ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۴

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۷ پنجشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۸
از یو ویش.
گروه:
کاربران عضو
پیام: 279
آفلاین
اربوب!
خعلی پسرفت کردم
احساس میکنم اصن دیه نمیتونم عین قبل بنویسم
قبلنا پستای خودمو میخوندم با خودم حال میکردم ولی علان اصن دلم نمیخواد بخونم حتی

نقد ارباب لدفن البته! نه غلط کردم... از اول... "لطفا" البته!

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
سلام ارباب.

میشه لطفا اگر فرصت دارید، نقدی بر ایشون بزنید؟

پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
بررسی پست شماره 312باشگاه دوئل، اورلا کوییرک:

به اشتباهای تایپی دقت کنین. این اشتباها خیلی مهم نیستن. با خوندن جمله می تونم حدس بزنم که کلمه چی بوده. ولی اینا هم ظاهر پست رو خراب می کنن و هم حس و حالش رو از بین می برن. اشتباه های املایی هم همینطورن. نسل جدید املای افتضاحی داره! اشتباهایی دارن که آدم باورش نمی شه این کلمه رو می شه اشتباه نوشت! دلیلش احتمالا اینه که اینترنت جایگزین کتاب خوندن شده و تو فضای مجازی کسی اهمیتی به درست نوشتن کلمات نمی ده. همین باعث شده شکل درست کلمه ها تو ذهن نسل جدید شکل نگیره و جا نیفته. گاهی گفته می شه که غلط املایی در ایفای نقش مهم نیست...ولی مهمه! غلط املایی تاثیر بدی روی جو پست می ذاره.
خوشبختانه شما حداقل در این پست غلط املایی زیادی نداشتین. فکر کنم فقط یکی بود. این خیلی خوبه.

نقل قول:
کوچه دیاگون طبق معمول پر از جنب و جوش ود. جادوگران و ساحره های مختلف دنبال خرید های خودشان بودند. ساحره ای حوان هم از این قاعده مستتثتنی نبود.
- ای بابا! آخه من زهر آکرومانتیولا از کجا گیر بیارم. چرا برا ترفیع تو اداره باید زهر گیر بیارم؟
شروعتون خیلی خوب بود. سوژه شما کوچه ناکترنه. و شما از کوچه دیاگون شروع کردین. انتخاب خیلی خوبی بود. انگار دست خواننده رو گرفتین و قدم به قدم با خودتون به جلو می برین.
نکته خوب بعدی شروعتون هم این بود که به شکلی خلاصه و واضح، دلیل این که اورلا دنبال کوچه ناکترن می گشت رو توضیح دادین. ایده زهر آکرومانتیولا خوب بود.

نصیب درسته.

نقل قول:
اورلا کوییرک به سختی از میان مردم رد میشد. تا حالا از چندین نفر درباره محل فروش زهر آکرومانتیولا پرسیده بود و تنها چیزی که نسیبش شده بود، پرسش های پی در پی ای درمورد کاربرد استفاده ی آن برای اورلا بود.

جمله هاتون با توجه به سنتون سنگین و درست و زیبا هستن. خیلی خوبه که می تونین منظورتونو اینقدر راحت و واضح و روشن بنویسین.

نقل قول:
اورلا گوشه ای در خلوتی ایستاد تا اطلاعتش را بررسی و مرور کند. او کاغذ پوستی تا خورده ای را از درون ردایش بیرون آورد و شروع به خوادن کرد:
- خوب این که انجام شد... انجام شد... انجام... همشون انجام شده به غیر از این زهر آکرومانتیولا...
- ببخشید؟

اورلا با سرعت برگشت. مردی با صورتی کشیده جلوی اورلا ایستاده بود. اورلا او را نمی شناخت و این برایش عجیب بود که چرا همچین کسی با او کار دارد. مرد ادامه داد:

اینجا از فاصله خیلی خوب استفاده کردین. این کار رو خیلیا نمی تونن انجام بدن. شما مکثی رو که اون وسط وجود داره به خوبی نشون دادین.

نقل قول:
اورلا که خیلی از پیشنهاد مرد خوشحال شده بود سریع کاغذ پوستی را در دستش پشت و رو کرد و بعد از آن با حرکت قلم پرش که از درون کیفش بیرون آورده بود، به مرد علامت داد که آدرس را بگوید.
توصیف عجیب و غریبی بود! این که یکی یا حرکت قلم پر به یکی علامت می ده که حرف بزنه! ولی مهم اینه که این صحنه رو می شه تو ذهن تصور کرد؟...خیلی راحت می تونیم این کار رو انجام بدیم. برای همین این توصیف درسته.

ظاهر پستتون خیلی خوبه. مکان ها و زمان ها رو جدا کردین. جاهایی که لازم بوده فاصله گذاشتین.

نقل قول:
آخر کوچه دیگر آن دیگون همیشگی نبود. بوی بدی می آمد. همه جا کثیف بود و از همه بدتر جادوگر ها و ساحره هایی که در آن جا بودند، به نظر می آمد معتاد باشند. ناگهان پیرزنی آشفته جلوی اورلا سبز شد.
این قسمت احتیاج به توضیح بیشتری داشت. اورلا وارد محیط جدید و عجیبی شده. تعجب کرده. خواننده هم همراه اورلا تعجب می کنه. و برای همین بهتره محیط و فضای اونجا رو بیشتر توصیف می کردین. اینجا هم همینطور بود:
نقل قول:
سر تاسر مغازه را مواد عجیب فرا گرفته بود. اورلا دور تا دور مغازه را نگاه کرد که ناگهان زنگ کوچک بالای در با وارد شدن چندین جادوگر و ساحره با هم وارد مغازه شدند.
اینجا هم اورلا وارد مغازه عجیبی شده...خواننده کنجکاو می شه که بدونه تو مغازه چه خبره. می تونستین کمی بیشتر درباره مغازه و اون مواد عجیب توضیح بدین.

در مقایسه با پست دوئل قبلیتون اشکالای زیادی برطرف شدن. خبری از اتفاق های بدون منطق نیست. زمان ها و حالت نوشته و فعل هاتون هماهنگ شدن. بی خودی قضیه رو کش ندادین و از اشتباهات نگارشی هم خبری نیست.

نقل قول:
پیرزن با اخم به اورلا نگاه کرد و بعد با سرش به کاغذ پوستی ای که روی دیوار بود اشاره کرد. روی آن نوشته شده بود:
زهر آکرومانتیولا تازه
30 گالیون
اینو به خودتون هم گفتم. ولی چون درخواست نقد کردین اینجا هم باید تکرار کنم. سوژه تون خیلی ساده پیش رفت. پست های دوئل باید متفاوت باشن. خواننده( و داور) منتظر یه اتفاق خاصه! یه چیزی که غافلگیر کنه...یه سوژه خوب و جالب...یه طنز قوی...یه فضاسازی قشنگ.
هر کدوم از اینا می تونه رول شما رو از اون سادگی در بیاره و خاصش کنه.
در مورد ایده های دوئل به داستان هایی فکر کنین که به ذهن هر کسی نمی رسه.

نقل قول:
فقط یه خواهش، میشه یه مقایسه کوتاه با پست های قبلی دوئلم هم بکنین و بگین کلا نویسنده خوبی هستم یا نه؟ (نسبت به مشخصاتم، مثلا تازه واردیم، سنم و... )
شما خوب نیستی...خیلی خوب هستی. تو این سن می نویسی...و با اعضای سایت که سنشون دو برابر شماست، تحصیلاتشون بیشتره، اطلاعات ادبیشون بیشتره، به دلیل بیشتر بودن سن شاید بیشتر از شما کتاب خوندن و دانشگاه هم رفتن، رقابت می کنی و امتیاز های خوبی می گیری. این فوق العاده اس. جیمز رو می شناسی حتما. جیمز سیریوس پاتر. جیمز نویسنده فوق العاده ایه. وقتی تو این سایت شروع به نوشتن کرد 13 سالش بود. کسایی که در سن و سال شما شروع می کنن، می تونن جیمز سیریوس پاتر های آینده بشن. برای همین هیچوقت ناامید نشو و ادامه بده. از انتقاد ها ناراحت نشو...ازشون استفاده کن. اینجوری خیلی زود پیشرفت می کنی. و هیچوقت فکر نکن وقتت اینجا تلف می شه. اینجا نوشتن رو یاد می گیری...طنز رو یاد می گیری. رسوندن منظورت به وسیله جمله ها رو یاد می گیری. ابراز احساسات جدیت رو هم همینطور. اینا خیلی مهمن.خیلی به درد می خورن. شما خوبی...روز به روز بهتر هم می شی.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱:۴۵ جمعه ۲۰ شهریور ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
سلام با عرض معذرت اینو برام نقد کنین.
فقط یه خواهش، میشه یه مقایسه کوتاه با پست های قبلی دوئلم هم بکنین و بگین کلا نویسنده خوبی هستم یا نه؟ (نسبت به مشخصاتم، مثلا تازه واردیم، سنم و... )

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۰ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
رودولف

با حضورت از زیبایی تاپیکمون کاستی!

چرا نقد نشه؟! سر ما برای مرگخوارا شلوغ نمی شه.

بررسی پست شماره 281 اتاق تسترالها، رودولف لسترنج:

نقل قول:
کراب آنقدر درد داشت که نتواند فکر کند...اصولا کراب اگر درد هم نداشت نمیتوانست زیاد فکر کند...ولی خوب دیگر اینقدر بی فکر نبود که نتواند بفهمد که دقایقی پیش تسترال پیشگویی کرده بود...آن تسترال افتادن کراب از پله ها را پیشبینی کرده بود و لحظاتی پیش کراب از پله ها به پایین پرت شد!
در پایان پست قبلی نکته ای به شما داده شده بود که هر خواننده کم دقتی می تونست اونو ندیده بگیره. می تونست وانمود کنه سوژه اصلی همینه که کراب می تونه با تسترال ها حرف بزنه. و این سوژه کافی نبود! سوژه پیشگویی باید ادامه داده می شد. باید روش تاکید می شد که خوشبختانه شما همین کار رو انجام دادین.
کراب شخصیتیه که اصولا همه می زنن تو سرش! این قسمت علاوه بر دقت احتیاج به احترام داشت! احترامی که به شخصیت هایی که دیگران ساختن می ذاریم. این ماموریت رو هم به خوبی انجام دادین و همین موضوع می تونه خواننده رو جذب کنه.

نقل قول:
کراب به سختی بر روی پاهایش ایستاد...بر سردوراهی مانده بود...آیا بهتر بود که پیش لرد و باقی مرگخوارها رفته و آنها را از این پیشامد مطلع سازد و یا آیا بهتر این بود که دوباره نزد تسترال ها برگشته و در این مورد با آنها صحبت و از آنها سوال کند؟!
_هوووووم...بهتره یکم فکر کنم...هععععع(افکت زور زدن!)نه...فکری به ذهنم نرسید...یه بار دیگه...هعععععععععععععع...پق!(فکر بد نکنید صدای خاصی نبود!صدای روشن شدن چراغ بالای سر به نشانه "فهمیدن!")آها ...فهمیدم...اگه برم پیش لرد و مرگخوارا بازم باور نمیکنن و بهم میخندن...اونا هیچوقت نبوغ و هوش من رو باور نکردن ...میرم پیش تسترالا ببینم داستان چیه...آره...همین کار رو میکنم!
وقتی قصد داریم مطلبی رو توضیح بدیم یا دیالوگی رو بنویسیم باید روش ارزش گذاری کنیم! باید ببینیم این مطلب یا دیالوگ چقدر می ارزه؟ حقشه چقدر جا بهش اختصاص بدم؟
این کار باعث می شه قسمت های ضعیف تر جای زیادی اشغال نکنن و در نتیجه کیفیت رول شما بره بالاتر.
این قسمت به نظر من کمی بیشتر از حقش جا اشغال کرده. می تونست خلاصه تر و کوتاه تر نوشته بشه.

نقل قول:
_کدوم تسترالی افتادن من رو پیشبینی کرد؟!
_هوی...حرف دهنت رو بفهم آدمیزاد!تسترال چیه؟!درست صحبت کن!
_خب پی بگم...تسترالین دیگه!
_میدونم...ولی لحنت لحن فحشی بود!
احساس می کنم شکل طنزتون کمی عوض شده... بهتر شده. راحت تر شده! راحت تر یعنی غریزی تر!
سه نوع رول طنز داریم!
1- من سعی می کنم خنده دار باشم ولی موفق نمی شم.
2- من سعی می کنم خنده دار باشم و موفق می شم.
3- من ذاتا خنده دارم!

طنز تغییر یافته ای که در شما می بینم متمایل به نوع سومه. البته نوع دوم هم اصلا بد نیست. نتیجه تلاش طرفه...ولی اون تلاش برای خنده دار شدن تو نوشته ها مشخص می شه! البته قسمت های متمایل به نوع دوم هم وجود داره. مثل روشن شدن لامپ بالای سر کراب!
یکی از قسمت های خیلی خوب هم این قسمت بود:
نقل قول:
_معلومه...تنها سه موجود توی جهان میتونن پیشگویی کنن...تسترالها و سانتور ها و تسترالها!
_دو بار تسترال رو گفتی!
_چون تسترالها خیلی بهتر و بیشتر از سانتور ها پیشگویی میکنن...سانتور ها به ما حسودیشون میشه...واسه همین طی جنگ نرم طوری توی جامعه القا کردن که فقط خودشون میتونن پیشگویی کنن!واسه همین تقریبا اکثر مردم نمیدونن ما چنین قدرتی داریم!

شخصیت کرابتون جالبه...ولی شخصیت های جالب تری تو پست شما هست. تسترال ها! تسترال هاتون خیلی خوب و حرفه ای نقششونو بازی می کنن! خواننده باور می کنه که اینا سالهاست دارن با هم حرف می زنن و اشکال از ما بوده که نمی شنیدیم!

نقل قول:
تسترال مذکور که به نظر میرسید رهبر دیگر تسترالها باشد،نگاه عاقل اندر سفیهی به کراب کرد و گفت:
ربطی به نقد و پست شما نداره...ولی اینجا ناخودآگاه دنبال شباهت هایی بین لرد و این تسترال رهبر می گشتم! دماغ نداشته ای...کله کچلی...و حتی یه مار نامرئی تسترالی که دور گردنشه!

نقل قول:
_یعنی الان من ازتون بپرسم در آینده چه اتفاقی میفوته میتونید بهم بگین؟!
_آره...ولی شرط داره...

کراب آب دهانش را قورت داد و جواب داد:
_چه شرطی؟!

این شرط، ایده خوبی بود. امیدوارم نفر بعد ازش خوب استفاده کنه. چون دستش کاملا بازه. یه تسترال می تونه هر شرطی بذاره. حتی شرطی که ظاهرا غیر منطقی باشه!

چهره زشتتو بردار و از تاپیکمون خارج شو!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۴ یکشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
ارباب...ببخشید!

رول نوشتم...نقد میشه یا نمیشه...ارباب...من کلا چه کنم رولام رو؟!

ببخشید ارباب که سرتون شلوغه ولی من درخواست نقد دادم!
ارباب...کلا ببخشید!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ چهارشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
علف!

اون دو تا دو تا نقد خواستن مخصوص اون ماموریت بود!...البته نظر خواهی اشکالی نداره.

بررسی پست شماره 46 گلخانه تاریک، مرلین خشک و خالی!

تموم کردن سوژه کار سختی به نظر می رسه...ولی نیست. حداقل در حالت عادی نیست. چون سوژه ای که تموم می شه معمولا سوژه ایه که فعال نبوده و داشته خاک می خورده. فقط یک پست برای هم آوردن سر و ته ماجرا و بلاتکلیف نموندن داستان زده می شه.
در مورد ماموریت ها اینطور نیست. سوژه فعال و در جریانه و برای همین باید پایان خاص و قابل قبولی داشته باشه.
در حالت عادی نباید زیاد روی منطق ماجرا تمرکز کنیم. حتی می تونیم کارای عجیب و غریب انجام بدیم...چیزی رو به شکل مسخره ای به سرانجام برسونیم...چیزی رو حذف کنیم. چون سوژه مدتهاست داره ادامه پیدا می کنه و احتمالا گره های زیادی داره.

نقل قول:
- وینکی جن خانگی خوووووب بود!
شروع با دیالوگ های آشنا معمولا شروع خوبی محسوب می شه.خواننده رو جذب می کنه. چون خواننده این شخصیت و دیالوگش رو می شناسه و باهاش احساس نزدیکی و راحتی می کنه.

نقل قول:
وینکی بعد از تکرار حرف خود سعی کرد حرکت کند. اندازه خانه ریدل امکان حرکت چندانی را برای وینکی نمیتوانست فراهم کند و به همین دلیل بعد از برخورد سرش با سقف، به زمین افتاد.
اینجا بد نبود یه اشاره ای به دایناسور شدن وینکی می کردین. البته این اتفاق جدیدیه و فراموش نشده، ولی باز یه اشاره مستقیم می تونست جالب تر باشه.
حتی وینکی به جای "جن خانگی" می تونست از اصطلاح " دایناسور خانگی"..."سوسمار بزرگ خانگی" استفاده کنه.

نقل قول:
مورگانا با سرعت هر چه تمامتر در حال نوشتن بر روی دفترش بود. خودش هم نمی دانست که چه چیزی می نویسد، حتی کنترلی بر روی دستانش نداشت، فقط می نوشت و می نوشت و می نوشت!
این قسمت کمی بی هدف بود. از جملات و توضیحات بی هدف فاصله بگیرین...برای رفع این اشکال یا باید مورگانای این قسمت کار خاصی انجام می داد یا در اثر لرزش ها اتفاق جالب تری براش میفتاد. الان فقط می نویسه...همین!

نقل قول:
اسنیپ نمی توانست جواب بدهد. تمام عضلاتش منقبض شده بودند و قادر به انجام هیچ کاری نبود. مدت ها قبل آرزو کرده بود که خشک و رسمی باشد؛ اما باید مراقب چیزی که آرزو می کرد، می بود. مرلین پیر شده بود و قوه شنوایی چندان جالبی نداشت!
چیزی که قصد داشتین توضیحش بدین جالب بود. این که مرلین آرزو ها رو مستقیم می گیره و توجهی به مفهومشون نمی کنه. ولی شکل توضیح دادنش اشتباه بود. این اشتباه ربطی به قوه شنوایی مرلین نداشت. چون سوروس یک جمله رو گفته و مرلین هم اونو درست شنیده...ولی بد برداشت کرده! اینجا باید به درک و فهم مرلین شک کنیم.
ولی به هر حال این سوژه خوبیه...این که مرلین(عمدی یا غیر عمدی) آرزو های ملت رو هر جوری دلش می خواد بر آورده کنه. مثلا یکی بگه کاش الان یه تیکه کیک می خوردم...اونقدر کیک به خوردش بده که طرف خفه بشه. یکی بگه سردمه..بره آتیشش بزنه که گرم شه.

ملاقه شدن آگوستوس بامزه بود. پاک کردن شماره ها هم همینطور...هر چند ممکنه خیلی از خواننده ها متوجهش نشن...ولی اینجور طنزا که مخاطب های محدودی دارن، اگه پایه و اساس پست رو تشکیل ندن قابل استفاده هستن.

نقل قول:
- اوه بله فرزندم. ولی دیگه ربطی به ما نداره که نویسندگان پست مشخص نکردند که در طی چند روز این اتفاق براتون افتاده! میتونید برید و یقه نویسنده رو بگیرید!
منظورم از چیزی که بالا گفتم همین بود. در رول های عادی این کار اشکال داره. این که سوژه رو طبق میل و خواسته خودمون تغییر بدیم. ولی در پست پایانی اشکالی نداره. چون زمان و جای محدودی برای تموم کردن ماجرا داریم.

رول پایانی یکی از معدود موقعیت هاییه که توش دنبال منطق نمی گردیم...دنبال شخصیت های خیلی خوب و پرداخت شده نمی گردیم. اینجا مهم سوژه اس. موضوعی که باید به پایان برسه.
داستان تموم شد. به نظر من خوب هم تموم شد. حالا که یاد گرفتین دست بکار شده، سوژه های خاک خورده دیگه رو هم تموم کنین!

نظر در مورد اون یکی پایان!

کمی بیشتر از حدی که لازمه براش وقت گذاشتی و روش کار کردی. البته این کار بد نیست. خوبه. ولی می خوام بگم که در پست پایانی اگه خیلی وارد جزئیات نشی و روی شخصیت ها کار نکنی هم اشکالی نداره. می تونی بصورت کلی فقط سوژه رو در نظر بگیری. حتی اگه لازم باشه می تونی داستان رو یهو ببری به مدتی بعد. با این روش گاهی مشکلات خود بخود حل می شن. خواننده هم اهمیتی نمی ده که تو اون مدت چطوری گره ها باز شدن.
قسمت آخرش(اهدای حوری به آرسینوس) خیلی خوب بود.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۳۲
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 705
آفلاین
ای عالمی به فدایتان

ما اولین باری بود که سوژه ای رو تموم کردیم؛ نقدی بزنید بر جامه این پست ای قدرتمند تمام زمان ها.
+ ارباب، یه نظر هم در مورد این یکی پایان بدید. ممنونیم پیشاپیش!

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۱۰ ۲:۳۴:۱۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.