هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
1-جانوری، به نوعی بیماری دچار شده که باعث میشود قدرت پرواز کردن از او گرفته شود، این بیماری از چه نوی بیماری هاست؟؟؟(6 امتیاز)

بيماري اين جانور وخيم است چون معمولآ پرواز كردن براي موجودات بالدار ضروري است و راه رفتن براشون سخت است.

.2-در میان قفس هایی که پرفسور آورده بود 4 قفس نیز باقی ماند که پرفسور در مورد آنها توضیحی نداد،برای جانوران درون 4 قفس باقی مانده یماری و نوع بیماری بیابید.(9 امتیاز)

1:توپك=اين توپك در توالت رفع عطش كرده و حالش وخيم است.مي بينيد كه موهايش ريخته و تكون نمي خوره.
2:جن خاكي=اين جن خاكي سرخچه گرفته و بيماري اش براي خودش سطحي به حساب مياد اما براي بقيه نه و بايد ازش دوري كرد. براي همين پارچشو كنار نمي ديم و عكسشو نگاه مي كنيم.
3:جن كوتوله=اين جن از كاكتوس تغذيه كرده و بيماريش سطحي است چون تا يك هفته از گرسنگي رنج مي بره و بعد خوب ميشه.
4: داكسي=به اين داكسي با سم مورچه كش حمله شده.بيماريش وخيم است چون ديگه نمي تونه پرواز كنه.اميدي بهش نيست.

3-مقاله ای در رابطه با چگونگی ابتلا ی جانوران به بیماری ها را بنویسید به طور مثال:جانوران فلان را از طریق غذای آلوده گرفت است.(15 امتیاز)

بيماري هاي مخصوص توپك ها:
توپك حيواني زباله گرد است و كم تر مريض ميشه اما اگر بهش آب ندي خشك ميشه پرپر ميشه ميريزه زمين(اي واي ببخشيد )اگر آب نديدميره تو دستشويي و اونجارفع عطش مي كنه بعد بايد يك هفته مداوم مراقبش باشيد و شربت داكسي بهش بديد.بيماري ديگه اي مبتلا نميشه مگر اينكه بهش مشروبات الكلي بديد كه اونوقت تا آخر عمرش ديونه باقي مي مونه و تاثيرش از بدنش خارج نميشه.

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
1.جانوری، به نوعی بیماری دچار شده که باعث میشود قدرت پرواز کردن از او گرفته شود، این بیماری از چه نوی بیماری هاست؟؟؟(6 امتیاز)

خب پرواز كردن يكي از كارهاي اصلي جانوراني كه داراي قابليت پرواز كردن هستند محسوب ميشه بنابراين بر اساس اين نظريه كه جانور در صورتي كه به بيماري دچار شده باشد و نتواند كارهاي اصلي را انجام بدهد بيماريش وخيم است،دراين صورت جانوري ذكر شده توسط شما به بيماري وخيمي مبتلاشده است.

2.در میان قفس هایی که پرفسور آورده بود 4 قفس نیز باقی ماند که پرفسور در مورد آنها توضیحی نداد،برای جانوران درون 4 قفس باقی مانده یماری و نوع بیماری بیابید.(9 امتیاز)

قفس شماره ي 1.اين جانور دچار كهير هايي شده كه علاوه بر گرفتن اشتها باعث مي شود جانور از پاي درآيد.
اين بيماري از نوع وخيمش هست.

قفس شماره ي 2.اين جانور به نازكي پوست دچار شده است كه با كوچكترين برخوردي پوستش از بدنش جدا ميشه كه اين هم ا نوع وخيمش هست.

قفس شماره ي 3.اين حيوان كه به لطف پروفسور به بيماري خار خار مبتلا شده بود كه تمامي خار ها رو به به طرف خودش مي كشيد.
اين بيماري نيز وخيم گزارش شده است.

4.قفس شماره ي 4.اين حيوان بدبخت كه لك لك بود به بيمري خنده ئدچار شده بود و بدبخت هي زور مي زد نمي تونست بخنده و به همين دليل باد كرده بود.اين بيماري سطحي اعلام شده است.

3.مقاله ای در رابطه با چگونگی ابتلا ی جانوران به بیماری ها را بنویسید به طور مثال:جانوران فلان را از طریق غذای آلوده گرفت است.(15 امتیاز)
در اين مقاله به تحقيق و بررسي چگونگي مبتلا شدن تك شاخ به سفيدك پوستي مي پردازيم.
اين جانور نجيب كه كمتر به بيماري مبتلا مي شود از دوران حيات خود با بيماري مزمني به نام سفيدك پوستي دست و پنجه نرم مي كند.اين بيماري كه باعث مي شود تك شاخ ها به سفيدي بسيار شديد تري نسيت به رنگ خود دچار شوند همواره از طريق غذاهايي كه مي خورند بوجود مي آيند.اين بيماري كه در برخي مواقع براي تك شاخ ها از نظر استتار بسيار خطرناك است بسيتر توسط حيواني به نام وروجك كه غذاي مورد علاقه ي تك شاخ ها نيز محسوب مي شود به بدن اين حيوان بيچاره سرايت ميي كند كه البته سازمان دفاع از حقوق حيوانات جادويي در چند سال اخير تحقيقات و برنامه هاي دراز مدت خود را در جهت پيشگيري اين بيماري در تك شاخ ها به اجرا گذاشته كه تاثيرات بسيار مثبتي در پي داشته است.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

لیو تایلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۲ شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۵۶ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
1.بیماری سطحی چون می تونه کارای دیگرو انجام بده.

چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
hide your heart under the bed love is a demon

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
بچه ها با به داخل کلاس دویدند، طبق آماری که بچه ها از سرایدار مدرسه گرفته بودند پرفسور الکتو از دیروز تا به حال در کلاس به سر می برد. پرفسور الکتو با چهره ای خندان و البته ترسناک، در مقابل بچه های ایستاده بود وآماده بود تا کلاس درس را آغاز کند.
بچه ها یک صدا گفتند:سلام پرفسور الکتو
- سلام بچه ها همون طور که می دونید من کلاس ها رو یه خرده دیر شروع کردم اما مشکلی نیست.پس سریع تر از همیشه میریم سر درسمون.درس امروز ما ، مربوط میشه به بیماری ها جانوران، من از دیروز تا به حال اینجا بودم و تونستم حدود 37 جانور رو مریض کنم!!!!!!در این راستا 5 جانور هم کشته شدند!!!
ملت:اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
- اول باید گفت که بیماری های جانوران هم مثل قدرت های دفاعیشون به دو دسته تقسیم میشن.یکی بیماری ها وخیم و دیگری بیماری های سطحی.بیماری های وخیم ، به بیماری هایی میگن که جانور نتونه کاری های اصلی رو انجام بده مثلا بیماری سرماخوردگی چرخان که معمولا غول های کوهستانی بهش دچار میشن یه نوع بیماری وخیم جانوری ، هست.کی می تونه یه نوع بیماری وخیم دیگه مثال بزنه؟؟؟
آنیتا دومبل دستش رو بالا می کنه و میگه:برجستگی چشمان
پرفسور با خوشحالی میگه:درسته، 10 امتیاز به نفع گریفندور.شوخی کردم 10 امتیاز رو نمیدم!!!!!!!!
آنیتا دومبل با حالتی دلخور سر جاش میشینه و پرسفور ادامه ی درس رو میده:و بیماری های سطحی هم به بیماری هایی میگن که جانور تنها مقداری از قدرت خودش رو از دست بده اما بتونه کارهای اصلی رو انجام بده به طور مثال بیماری سفیدک پوستی که یه بیماری هست ، مختص تکشاخ ها، یه نوع بیماری سطحی هست.حالا با صف بیاین بیرون از کلاس، کار عملی داریم.
همه ی بچه ها ، به صورتی دهشتناک به طرف در حمله ور میشن و پرفسور رو زیر پا له می کنند.

داخل حیاط:
همه ی دانش آموزان با چهره های خندان،دارند به اطراف نگاه می کنند تا شاید بتونن جانوران مریض رو ببینن.
در همین لحظه پرفسور به همراخه چندین قفس وارد حیاط میشه لبخندی میزنه و قفس ها رو روی زمین می ذاره.
- خوب بچه ها جانوران توی این قفس هر کدوم به یه نوع بیماری دچار شدن.من دونه به دونه این بیماری ها رو براتون شرح میدم.
پرفسور به کلپی که به شدت سبز شده بود اشاره کرد و گفت:این جانور به تحوع مفرط دچار شده که یه بیماری وخیم هست
سپس به قفس نسبتا بزرگی اشاره کرد و گفت: اینم یه بچه مکبونه که به ریزش دندان مبتلا شده که یه نوع بیماری سطحی است.
ملت:این چه قدر شبیه مکبون خودمونه
پرفسور: خوب ... اهم اممم ولش کنید حالا بریم سر تکالیف.

1.جانوری، به نوعی بیماری دچار شده که باعث میشود قدرت پرواز کردن از او گرفته شود، این بیماری از چه نوی بیماری هاست؟؟؟(6 امتیاز)
2.در میان قفس هایی که پرفسور آورده بود 4 قفس نیز باقی ماند که پرفسور در مورد آنها توضیحی نداد،برای جانوران درون 4 قفس باقی مانده یماری و نوع بیماری بیابید.(9 امتیاز)
3.مقاله ای در رابطه با چگونگی ابتلا ی جانوران به بیماری ها را بنویسید به طور مثال:جانوران فلان را از طریق غذای آلوده گرفت است.(15 امتیاز)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۰۱ شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
بچه ها با به داخل کلاس دویدند، طبق آماری که بچه ها از سرایدار مدرسه گرفته بودند پرفسور الکتو از دیروز تا به حال در کلاس به سر می برد. پرفسور الکتو با چهره ای خندان و البته ترسناک، در مقابل بچه های ایستاده بود وآماده بود تا کلاس درس را آغاز کند.
بچه ها یک صدا گفتند:سلام پرفسور الکتو
- سلام بچه ها همون طور که می دونید من کلاس ها رو یه خرده دیر شروع کردم اما مشکلی نیست.پس سریع تر از همیشه میریم سر درسمون.درس امروز ما ، مربوط میشه به بیماری ها جانوران، من از دیروز تا به حال اینجا بودم و تونستم حدود 37 جانور رو مریض کنم!!!!!!در این راستا 5 جانور هم کشته شدند!!!
ملت:اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو
- اول باید گفت که بیماری های جانوران هم مثل قدرت های دفاعیشون به دو دسته تقسیم میشن.یکی بیماری ها وخیم و دیگری بیماری های سطحی.بیماری های وخیم ، به بیماری هایی میگن که جانور نتونه کاری های اصلی رو انجام بده مثلا بیماری سرماخوردگی چرخان که معمولا غول های کوهستانی بهش دچار میشن یه نوع بیماری وخیم جانوری ، هست.کی می تونه یه نوع بیماری وخیم دیگه مثال بزنه؟؟؟
آنیتا دومبل دستش رو بالا می کنه و میگه:برجستگی چشمان
پرفسور با خوشحالی میگه:درسته، 10 امتیاز به نفع گریفندور.شوخی کردم 10 امتیاز رو نمیدم!!!!!!!!
آنیتا دومبل با حالتی دلخور سر جاش میشینه و پرسفور ادامه ی درس رو میده:و بیماری های سطحی هم به بیماری هایی میگن که جانور تنها مقداری از قدرت خودش رو از دست بده اما بتونه کارهای اصلی رو انجام بده به طور مثال بیماری سفیدک پوستی که یه بیماری هست ، مختص تکشاخ ها، یه نوع بیماری سطحی هست.حالا با صف بیاین بیرون از کلاس، کار عملی داریم.
همه ی بچه ها ، به صورتی دهشتناک به طرف در حمله ور میشن و پرفسور رو زیر پا له می کنند.

داخل حیاط:
همه ی دانش آموزان با چهره های خندان،دارند به اطراف نگاه می کنند تا شاید بتونن جانوران مریض رو ببینن.
در همین لحظه پرفسور به همراخه چندین قفس وارد حیاط میشه لبخندی میزنه و قفس ها رو روی زمین می ذاره.
- خوب بچه ها جانوران توی این قفس هر کدوم به یه نوع بیماری دچار شدن.من دونه به دونه این بیماری ها رو براتون شرح میدم.
پرفسور به کلپی که به شدت سبز شده بود اشاره کرد و گفت:این جانور به تحوع مفرط دچار شده که یه بیماری وخیم هست
سپس به قفس نسبتا بزرگی اشاره کرد و گفت: اینم یه بچه مکبونه که به ریزش دندان مبتلا شده که یه نوع بیماری سطحی است.
ملت:این چه قدر شبیه مکبون خودمونه
پرفسور: خوب ... اهم اممم ولش کنید حالا بریم سر تکالیف.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۵ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵

رولاندا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۴ دوشنبه ۲۲ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۲۶ شنبه ۲۵ آذر ۱۳۸۵
از یه جای گمنام توی سازمان جاسوسی TMM(تاریکی مطلق مرگ)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
گزارش کار این جلستون رو در 15 خط بنویسید(8 نمره( من به دنبال یک مورد ازمایش می گشتم ودر همان حال داشتم دور قلعه راه می رفتم که یک دفه چشمم افتاد به یک حیوان بسیار بزرگ که خم شده بود به طرف زمین واحتمالا داشت چیزی رو از روی زمین بر می داشت .این مورد ازمایش بدن بسیار پشمالویی داشت . به ارامی پشت یکی از دیوارها پنهان شدم وچوبدستی ام رو ارام به طرفش گرفتم و ورد رو به طرفش شلیک کرد م. ولی وقتی ورد بهش خورد اصلا عمل نکرد . این کار رو چند بار تکرار کردم ولی هیچ فایده ای نداشت. پس تصمیم گرفتم شخصا بفهمم که قدرت دفاعیش از کدام گروه است . پس به ارامی به او نزدیک شدم ومشت ارامی به بدنش زدم. ولی انگار او از من خیلی خشن تر بود. به سرعت برگشت و منو رو روی سرش بلند کرد و محکم به زمین کوبید. من هم با کمری که تمام استخوان هاش خورد شده بود و پاها یی لرزان به سختی بلند شدم و با سرعت وردی به طرفش شلیک کردم . به خاطر قدرتی که داشت فقط یک متر ان طرف تر پرت شد.من که با ان کمر نمی توانستم تکان بخورم به سر نوشت شومی که شاید اتفاق می افتاد فکر کردم. او وقتی بلند شد نگاهی به من کرد وگفت: رولی ؟ من هم گفتم:مک بون؟ - رولی اینجا چیکار می کنی ؟ من هم تصمیم گرفتم چیزی به او نگویم تا ناراحت نشود ومهمتر از ان خودم اسیب نبینم.(!) پس گفتم : داشتم قدم می زدم. تو داشتی چی کار می کردی؟ مک بون با هیجان گفت: می درنی من و هوکی داریم قایم موشک بازی می کنیم من هم پشت این علف های بلند قایم شده بودم.و به علف های زیر پایش اشاره کرد. من هم تا اتفاق دیگری نیفتاده و او از من نخواسته در بازیشان شرکت کنم از ان جا دور شدم .و در همان حال در طومارم نوشتم: هر موجود پشمالویی مخصوصا مک بون پشمالو از قدرت فیزیکی(نوک زبونمه ها ولی الان یادم نمی یاد) بسیار زیادی برخوردار است. 2.بیشتر تک شاخ ها نیازی به دفاع کردن از خود ندارند، چرا؟؟؟(7 نمره( تک شاخ ها می توانند با سرعت بسیار زیادی بتازندو از خطر دور شوند در ضمن ادم ها انقدر پروانه ای هستند که دلشان نمی یاد این موجود بسیار زیبا را اذیت کنند. وانها در مکانهای تاریک وساکت زندگی می کنند و پیدا کردنشان کمی مشکل است . 3.مقاله ای بنویسید و در آن 7 ،جانور را با ذکر نوع و چگونگی قدرت دفاعیشان شرح دهید؟؟؟(15 امتیاز( ققنوس: پرنده ای بسیار زیبا وجاودان با پر های نارنجی و قرمز رنگ که ابهت وجلال خاصی دارد.این پرنده چنگال های بسیار تیزی داردودر بعضی مواقع از نوک خود هن استفاده می کند. هیپوگریف : موجودی مخلوط از جند جانور مانند عقاب شیرببرو... است که بسیار قوی است و بدن بزرگی دارد این موجود پنگال های بسیار تیز و مرگ باری دارد وبال های بسیار قوی که در صورت احتیاج می تواند از خطر فرار کند.مانتیکور:این موجود دارای دندا ن های بزرگی است و گوش های مانند انسان وبدنی مانند شیر و دمی است که به نیش عقرب ختم می شود. این موجود گوشت انسان را خیلی دوست داردو دندان های مرگ اوری دارد.در ضمن این موجود به غایت سریع است .دم انفجاری جهنده :خرچنگ دریایی بدون پوسته ی بد قواره هستند که پا های بسیار زیادی دارند. بعضی از ان ها نیش داند و دم هایشان منفجر می شوپد. شاخدم مجارستانی :ان ها مانند مار مولک های بزرک و سیاه ودم شاخدار هستند .انها دم های خطر ناکی دارند در ضمن اتش از دهان خود بیرون می دهند.باسیلیسک: مار غول پیکری است که با نگاه کردن به فردی در صورتی که فرد هم به او نگاه کنداو را می کشد و در ضمن دندان های نیش داری دارد که سم ان ها بسیار سمی است.عنکبو ت های بزرگ: این عنکبوت ها بسیار بزرگند و نیش های خطر ناکو سمی دارند ودر ضمن پاهای بسیار قوی دارند . سنتور ها: این ها موجودات باهوش هستند با نیم تنه ی انسان و پاهایی مانند اسب ولی این پاها بسیار قوی و مرگ بار هستند.

ما ارباب ها هستیم ما برده ها هستیم ما همه جا هستیم

پیام زده شده در: ۱۶:۰۵ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
+گزارش کار این جلستون رو در 15 خط بنویسید(8 نمره)

کلاسی بس پر هیجان بود کلاس مراقبت از موجودات جادویی. وقتی خودم را –یا آن چیزی که از من باقی مانده بود- به طرف قلعه می کشاندم متوجه این نکته شدم. آشنایی با نیروهای دفاعی جانوران آن هم به طور عملی، چیزی نیست که در زندگی دوبار اتفاق بیفتد. پروفسور الکتو از جمله کسانی است که اعتقاد به تجربه دارند، نه مطالب تئوری.

وقتی حرف های پروفسور تمام شد، بدون هیچ هشداری همه جا سیاه شد. ناگهان خودم را در محوطه ای محصور شده با درختان تنهای تنها دیدم. البته نه کاملا تنها. به زودی جانورانی به من نزدیک شدند.
من با حیرت به جانوران کوچکتر که جلوتر می دویدند، و با ترس به جانوران بزرگتر که آرام آرام جلو می آمدند نگاه کردم. عقب عقب رفتم. اما جایی دیگر نتوانستم عقب بروم. دیواری نامرئی اطرافم را گرفته بود. چاره ای نبود. باید مبارزه می کردم.
با لگد مرتلپ ها را از خودم دور می کردم و خودم را از دسترس آتش خرچنگ آتش کنار کشیدم. به زحمت از شر جن کوتوله ای که به گوشم چسبیده بود خلاص شدم. در حالی که سعی می کردم داکسی را از خودم دور کنم، دستم را روی درختی گذاشتم. به زودی از آن کار پشیمان شدم، چون داربد ها می خواستند کورم کنند.
بالاخره توانستم چوبدستی ام را بیرون بیاورم و همه شان را بیهوش کنم. وقتی دستم را بالا بردم تا عرق پیشانیم را پاک کنم، متوجه خون روی دستم شدم. درد وجودم را فرا گرفت.
ردایم در چند نقطه پاره شده بود. جای شاخ گرافون روی تنم، بد جوری آزارم می داد. از کفشم چیزی باقی نمانده بود. نیزل حسابی خدمت آن رسیده بود. جای دندان های ریز جانوران دیگر روی دستم پیدا بود.
خیلی خوب قدرت های دفاعی موجودات جادویی را یاد گرفتم!

+بیشتر تک شاخ ها نیازی به دفاع کردن از خود ندارند، چرا؟؟؟(7 نمره)

چون تک شاخ اسب چابک و گریز پایی است که به دام انداختن آن کاری بس دشوار است. بنابراین معمولا به دام نمی افتد که نیازی به دفاع از خود داشته باشد.

+مقاله ای بنویسید و در آن 7 ،جانور را با ذکر نوع و چگونگی قدرت دفاعیشان شرح دهید؟؟؟(15 امتیاز)

قدرت های دفاعی موجودات جادویی ممکن است منشائی جادویی داشته باشند یا آمیزه ای از فرآیندهای فیزیکی باشند. ژنتنامیس و رنتنامیس نامی است که به این دو قدرت داده اند.

تیبو که نوعی گراز افریقایی خاکستری رنگ است، از قدرت ژنتنامیس برخوردار است. این جانور از قدرت نامرئی شدن برخوردار است و به همین دلیل شکار آن یا گریختن از چنگ آن بی اندازه دشوار است.

جن کوتوله جنی است که آبی رنگ با قامت کوچک که توانایی پرواز کردن دارد و دارای نیروی رنتنامیس است. این جانور به گوش افراد نا آگاه می چسبد و آن ها را با خود به جاهای بلند حمل کرده و همان جا می گذارد.

خرچنگ آتش لاک پشت بزرگی با لاک جواهر نشان است که با آتش جادویی از خود دفاع می کند. نیروی این جانور ژنتنامیس است.

داربد محافظ درخت است که قدرت رنتنامیس دارد. او با انگشتان دراز و تیزش می تواند چشم را از حدقه بیرون بیاورد.

گرافورن جانوری بزرگ و کبود رنگ است که در مناطق کوهستانی زندگی می کند. این جانور بسیار وحشی و درنده خوست و با شاخ تیزش از خود دفاع می کند. نیروی این جانور رنتنامیس است.

ناندو جانور بومی افریقای شرقی، خطرناک ترین جانور جهان است که دارای نیروی ژنتنامیس است. نفس بسیار مهلک و خطرناکش می تواند تمام ساکنان یک دهکده را هلاک کند.

نیمدار در خاور دور یافت می شود. اما مشاهده آن بسیار دشوار است. زیرا قادر است در زمان خطر برای دفاع از خود نامرئی شود. قدرت دفاعی نیمدار ژنتنامیس است.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۶:۴۵ شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
گزارش کار این جلستون رو در 15 خط بنویسید(8 نمره)

من شروع كردم به كار كردن با موجوداتي كه برخورد ژنتنامیس داشتن البته پروفسور از قبلش به من گفته بود با اينها كه كار ميكني خطر كمتري داره ولي من گوش نكردم
به هر صورت اين موجودي كه من باهاش كار ميكردم طرز حمله اي داشت كه به صورت كاملا عجيبي زلزله اي كوچك اما تكان دهنده رو به وجود مي آورد !!!
من شروع كردم به ور رفتن با موجود ولي نميدونم چي شد كه يك دفعه محكم زدم توي سر موجود....
موجودم عصباني شد و خودش شروع كرد به لرزش ....
همزمان با اون زمين هم به لرزش افتاد....پروفسور كه داشت راست و چپ ميرفت گفت:
استر!!!!!!
استر:
ملت داشتن راست و چپ ميرفتن ولي هيچ كس چيزي نميگفت بالاخره لرزشها ايستاد ولي بچه ها هنوز داشتند ميلرزيدند....
پروفسور:استر
استر:چرا ميزني خب به من چه

بیشتر تک شاخ ها نیازی به دفاع کردن از خود ندارند، چرا؟؟؟(7 نمره)

تك شاخ ها موجوداتي چابك و گريزپايي هستند و به دام انداختن ان كاري بس دشوار است و در بعضي مواقع غير ممكن!!!
تك شاخ ها با سرعتي حركت ميكنند كه حتي تله هاي شما رو به راحتي رد ميكنن....
تك شاخ دفاعي از خودشون ندارند ولي همين سرعت آنها خودشان يك نوع دفاع است!!!

مقاله ای بنویسید و در آن 7 ،جانور را با ذکر نوع و چگونگی قدرت دفاعیشان شرح دهید؟؟؟(15 امتیاز)

1.آكرومانتيولا - ماده ي زهرآگيني ترشح ميكند
2.باسيليسك - نيشي زهري دارد!!!
3.داكسي - دندان هاي تيز و زهر آگين دارند!!!
4.اژدها - قدرت آتش
5.هيپوگريف - داراي چنگالهايي بسيار تيز
6.كلپي - سوار كردن افراد و بردن آنها به قعر درياچه و تكه تكه كردن آنها
7.ايرامپنت - شاخ او هر چي را ميشكافد و از بين ميبرد

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۵ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین

پروفسور با اجازهاين سوالو به صورت شعر نوشتم.

دوان دوان دويدم..........................تا به جنگل رسيدم.

ديدم يه آكروي گوگول .......................از اون آكرو هاي منگول.

گفتم :آكرو جان من يار مهربانم............................ دانا و خوش بيانم

گويم سخن فراوان ......................... با آنكه بي چوبدستيم.

بذار بينم تو چي داري .................. ژنتناميس يا رنتناميس.

گفت به من:وهو وهو .....................به تو چه كه من چي دارم

من گفتم:سانينو راسك .................... يه خط اومد به شكل ماسك

نوشته بود هردوتاشون.................. خاك برسرم برو باهاشون.

فرار كردم به مدرسه ................... پريدم توي هندسه

گزارش دادم به پرفسور ....................... جزوه هامو دادم به پرفسور

گفت به من خاك بر سرت ......................... يه دونه بزنم توي سرت

روفسور به من عيدي داد .................... يه صفر قلقلي داد.

شاعر:فلامل ..... قالب شعر:مثنوي دري

بيشتر تك شاخ ها چون داراي قدرت تفكر و احساس بسيار بالايي هستند به محض اينكه خطري در اطرافشان وجود داشته باشد از روي حس قوي و بسيار بالاي خود آن خطر را تشخيص داده و همچنين به دليل سرعت بالايشان كه بر اثر شاخي كه بر سرشان است بوجود آمده بلافاصله شروع به دوين مي كنند.
و به تخمين جادوگران جانور شناس سرعت آنها 75 كيلومتر در ساعت است.
تك شاخ هاي كوچكتر و حس خطر ضعيفتري نسبت به بقيه دارند.

مقاله ای بنویسید و در آن 7 ،جانور را با ذکر نوع و چگونگی قدرت دفاعیشان شرح دهید؟؟؟(15 امتیاز)
1.آكرو مانتولا:داراي جثه اي غول پيكر و همچنين نيش سميشان.
2.موجودات دم انفجاري:انفجار خطرناكي كه در دمشان صورت مي گيرد.
3.سنتورها:داراي سم هاي قوي و همچنين تير و كممان هايي كه در اختيار دارند.
4.هيپوگريف:داراي نوك و چنگالهاي تيزي هستند.
5.باسيسيلك:ماري عضيم الجثه كه داراي چشماني مرگبار و همچنين نيش خطرناك و دندان هاي تيزي است.
6.اژدها.موجودي كه بسيار غول پيكر وهمچنين داراي قدرت آتش و همچنين چنگال ها تيز است.
7.غول هاي غار نشين:موجو غول پيكري با ارتفاع بسيار زياد و داراي قدرتي بسيارو همچنين چماق بسيار خطرناكي هستند.

ویرایش شده توسط دارن الیور فلامل در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۵ ۱۶:۵۹:۴۵
ویرایش شده توسط دارن الیور فلامل در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۵ ۱۷:۰۴:۲۲

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۲۳:۵۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
من رفتم به يكي از جانوران داراي ژنتنامیس غذا بدم به اسم اژدها بامنشا آتش .
جلوش وايستادم و لبخندي بهش زدم از آن لبخند هاي هميشگي مامان ها به بچه هاشون موقعي كه مي خوان خرشون كنن
دهنشو باز كرد و آتيششو فرستاد طرفم من به موقع كنار رفتم
بعد تيز پريدم يه گيتار آوردم و شروع كردم به خوندن چون ازش دور بودم مجبور شد بياد طرفم اون وقت منو بلعيد ولي گيتارم نصف دندوناشو ريخت براي همين نتونست منو بجوه و من از جاي ديگري موفق به فرار شدم
بعد فكري به سرم زد رفتم بهش گفتم :
اژدها جونم مياي با هم بريم قزوين؟
اژدها هماهنگي جسم و عقل پيدا كرد وجلو اومد من هر موقع مي خواستم كسيو خر كنم اينو بهش مي گفتم به نظر نمي اومد اژدها قصد آسيبي به من داشته باشه ظاهرا اماده بود تا باهم بريم قزوين
من گفتم : اما قبلش بايد اينا رو بخوري بعد به كيسه اي سبزيجات اشاره كردم و گفتم : اينو !
اژدها :
من :
اما اين دفعه قبل از اين كه منو دوباره بخوره كيسه رو پرت كردم طرفش و كيسه ي سبزيجات مستقيما در دهان اژدها فرو رفت
اژدها :
من :

به دليل سرعت فرار قابله ملاحظشان و هماهنگي جسم و عقلشان كه با استفاده از اين دو صفت به راحتي شكارچيان نمي توانند او را بگيرند براي همين نيازي به دفاع كردن ندارند

باسيليسك :ماري عظيم الجسه است وبا نگاه كردن به چشمان حريف و نيشش كه هردو مرگ را به ارمغان مي آورد.

تك شاخ :اسب شاخداري است با سرعت فرار عالي و بي نظير

ققنوس : پرنده اي است كه به راحتي مي توانداجسام سنگين را حمل كند و در هنگام مرگ به كپه اي خاكستر تبديل و بعد از خاكستر ها دوباره به صورت جوجه در مي آيند و با نوك و پنجه هايش از خود دفاع مي كند

هيپوگريف : اين جانور از با هماهنگ ترين جسمي و عقل است او مخلوطي از چند جانور اسب ، شير ، عقاب و غيره است
و روش دفاعيش پنجه هاي مرگبارش هستند

ترول : غول بالغ آن 6 متر است و در رودخانه و غار زندگي ميكند و روش دفاعيش چماق و جسه ي بزرگش است

اژدها : انواع گوناگوني دارد و روش دفاعيش آتش است

پوپك : يك پرنده است و به رنگ هاي مختلفي وجود دارد و آوازش شنونده را ديوانه ميكند

آكرومانتيولا : عنكبوتي بزرگ و عظيم با چنگك هاي مرگبار است آن ها به طور گروهي حمله مي كنند

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.