هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: هاگزهد!!!!!
پیام زده شده در: ۲۰:۳۹ سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
با تشکر از پرفسور گرابلی عزیز و بتی بریسویت گرامی که نسبت به سایر اعضای ایفای نقش، احساس مسئولیت بیشتری از خودشون نشون دادن.

توضیحات پرفسور گرابلی عزیز بسیار کامل بود. ممنون از بیاناتشون. کاش یه چن تا پیشنهاد هم می دادین تا برای زدن تاپیک های مختلف ازشون استفاده می کردم.

منتهاش شما توی تاپیک دروازه ی مدیریت، خواسته بودید «صدای جادویی» قفل نباشه تا اعلامیه هاتون و اطلاعیه هاتون رو اونجا بزنید. خوب گمونم الف دال برای زدن اطلاعیه هاش، همون تاپیک «گالیون های تقلبی» رو داره و گمونم قوانین الف دال با قوانین انجمن مخلوط نشن بهتره. الف دال یه گروه بسیار عزیز در این انجمن هست ولی اطلاعیه های «صدای جادویی» کلی خواهند بود.

پس به نظرم، همون «گالیون های تقلبی» رو هم مهم (چسبان) قرار بدیم و اطلاعیه های الف دال توش قرار بگیرن و «صدای جادویی» مخصوص کل انجمن باشه که البته، بر و بکس الف دال هم مطیع قوانین انجمن خواهند بود.

البته امیدوارم ریموس هم بیان و نظرشون رو بگن.

بتی گرانقدر:

نقل قول:
آزمایشگاه جادویی که بچه ها هر دفعه یک چیز جدید درش پیدا می کنن یا با بررسی بر روی اجسام باستانی دچار مشکلاتی می شوند مثلا به گذشته می رن و جای سازنده ی اون رو می گیرن و یا خیلی چیز های دیگه.

اینم فکر خوبیه. میشه درموردش با ریموس صحبت کنم.

نقل قول:
به نظر من اگر صدای جادویی فعالیت می کنه بهتره انجمن گالیون ها تقلبی قفل بشه

خوب به نظرم، بچه های الف دال بهتره هم صدای جادویی رو بخونن و هم گالیون های تقلبی رو. گالیون های تقلبی یه جورایی میشه اخصاصی ِ اونها مث دروس اختصاصی و عمومی. به هرحال الف دال گروه بزرگی هست و یه سری از آینده سازان سایت (یعنی بهترین نویسنده های آیندۀ سایت، ناظرین و مدیران احتمالی آینده) توش فعالیت می کنن و حق دارن اطلاعیه های اختصاصی شونو توی یه تاپیک داشته باشن تا گیج و سردرگم نشن.

توی صدای جادویی، نهایتا یکی دو تا اطلاعیه و اعلامیه بخوره. اگه با گالیون های تقلبی ادغام بشه قوانین انجمن لا به لای اطلاعیه های الف دال گم میشن!!!

نقل قول:
بهتره قوانین رو هم در آن جا هر چه زود تر قرار بدی

توی همین فکریم. منتهاش دلم می خواست تنظیم اون قوانین با همکاری همۀ اعضای ایفای نقش باشه. گویا به خاطر بی اعتنایی سایرین ناچاریم من و ریموس خودمون قانون بذاریم و بعد از اون به انتقاداتی که دیگران بکنند هیچ اهمیتی نخواهیم داد. چون زمانی که لازم بود، پیشنهاداتشون رو ارائه ندادن!!!

نقل قول:
همچنین با گذاشتن یک تایپیک به عنوان راهنما و معرفی تایپیک های این انجمن ، به بهتر شدن این انجمن کمک می کنید.

درسته. به زودی من و ریموس چند تا تاپیک می زنیم و توش موضوعات مختلفی رو برای رول نویسی بچه ها میذاریم. بعد که تعداد تاپیک ها به حد معقولی رسید، یه توضیح برای هرکدومشون میذاریم تا به بچه ها کمک کنه.

از هردوی شما ممنونم.

موفق باشید.

Re: دروازه ی هاگوارتز(مدیریت)
پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آبرفورث عزیز، تا جایی که سواد کوتاه مدت نظارتی من قد میده، ناظرین دسترسی انجام این کار رو ندارن!!!

جواب پروفسور کوییرل رو توی همون گفتگو با مدیران دادم و ازشون خواستم که اگه واقعا ما دسترسیشو داریم، نحوۀ انجام کار رو به من یاد بدن. الانم میرم از ناظرای دیگه بپرسم، ببینم همچین کاری ممکنه یا خیر.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۵:۵۸ سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سیـــــــــــــــلام به دوتا جونیور عزیزم،ریموس و لیدی.

باب بیاین این انجمنتونو یه نوچه جدی نویسی رو رواج بدین.
الان جو طنزه میدونم،اما ملت همه تا اومدن فقط طنز دیدن،البته منظورم رفقای جدیدمونه،اگه جدی ببینن،بنویسن خوششون میاد میبینن چه حالی داره.

ممنونیوس قربونیوس

ویرایش : این مورد رو توی گفتگو با مدیران گفتم پروفسور کوییرل فرمودن خدمت ناظرا بگم

این متن توی توضیحات انجمن قلعه هاگوارتز اومده.
نقل قول:
قلعه ی هاگوارتز بخش های متفاوتی در خود را جای داده است . این بخش ها هماننده تالار اسرار , حیاط هاگوارتز و ... است.

خواستم بگم این یه کم از نظر جمله بندی مشکل داره.
و چون اسم جذب کننده ای داره این انجمن و مهم تر اینکه هر بازدید کننده مهمونی اول به صفحه اصلی انجمن ها میاد،این اشکال کوچیک میتونه وجهه سایت رو خراب کنه.
اگه صلاح میدونید تصحیحش کنید

به نظر من بهتر هست که بعد از جمله اول نوشته بشه

نقل قول:
این قلعه قسمت های مختلفی از جمله(یا مانند/همانند) حیاط هاگوارتز،جنگل ممنوعه و ... را در خود جای داده است.

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۸ ۱۹:۲۶:۱۸

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲:۱۷ سه شنبه ۱۸ فروردین ۱۳۸۸

بتی  بریسویت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۲۹ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۴:۳۴ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸
از بین سؤالام
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 63
آفلاین
با عرض سلام خدمت ناظران محترم قلعه ی هاگوارتز:

قلعه ی هاگوارتز دارای موضوعات قشنگ برای رول زدن برای اعضای ایفای نقشه و همون طور که می بینیم انجمن هایی مانند الف و دال و کلاس شطرنج جادویی درش تشکیل شده که فعالیت خوبی هم دارند. به نظر من اگر چند انجمن مانند این ها در این جا تشکیل بشه باعث بهتر شدنش می شه.(مثلا :آزمایشگاه جادویی که بچه ها هر دفعه یک چیز جدید درش پیدا می کنن یا با بررسی بر روی اجسام باستانی دچار مشکلاتی می شوند مثلا به گذشته می رن و جای سازنده ی اون رو می گیرن و یا خیلی چیز های دیگه.)

به نظر من اگر صدای جادویی فعالیت می کنه بهتره انجمن گالیون ها تقلبی قفل بشه . این باعث راحتی کار همه ی افرادی که عضو الف دال هستند یا می خواهند در قلعه ی هاگوارتز فعالیت کنند میشه چون در اون جا اعلام شده اعلامیه ها و قوانین باید در آنجا باشند.(بهتره قوانین رو هم در آن جا هر چه زود تر قرار بدید.) همچنین با گذاشتن یک تایپیک به عنوان راهنما و معرفی تایپیک های این انجمن ، به بهتر شدن این انجمن کمک می کنید.

من به عنوان یک عضو تازه وارد نظرم رو درباره ی این انجمن گفتم و امیدوارم موفق باشید.

ممنون برای خوندن نظرم و توجهتون بهش.

این شناسه رو دوست داشتم . امیدوارم همه از این شناسه خاطره خوبی به یاد داشته باشن.

فعلا بای

پیام زده شده در: ۱۳:۰۴ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
راستی این جواب من تو هاگزمید رو نمیخواید بدید؟

منظورتون هاگز هد هست؟ راستش من رفتم جواب بدم ولی دیدم جز تشکر چیز دیگه ای به ذهنم نمی رسه. زدن پست تشکر هم گمونم ارزشی بازی باشه. برای همین منتظر بودم توی مسنجر ببینمتون و ازتون تشکر کنم. خوب پس همینجا تشکر می کنم از همکاری که با ناظرین نشون دادید.

درمورد صدای جادویی هم، به نظرم قفل بمونه بهتره. شما اگه اطلاعیه ای می خواین بذارین توش، قبلش یه پیغام شخصی به من یا ریموس (هرکدوم دم دستتون بودیم) بزنین تا بازش کنیم. بعد که اطلاعیه تونو زدین دوباره قفلش می کنیم. به نظرتون بهتر نیست اینطوری؟

الان بازش می کنم و شب که برگشتم قفلش می کنم. موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۲:۵۷ دوشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
با سلام خدت ناظرین محترم

من با اجازه یه پیشنهاد برای تاپیک صدای جادویی داشتم:

میخواستم بگم به نظر من بهتره این تاپیک رو باز کنید تا همه بتونن توش بپستن، همچنین خودتون و هم ما(الف دالیون) اطلاعیه های خارج از ارتش و شما اطلاعیه های کلی انجمن رو توش بذارین.

اگه موافق بودید پیشاپیش ممنونم و اگرم نه هر جور که صلاح میدونید، بازم ممنون.

راستی این جواب من تو هاگزمید رو نمیخواید بدید؟

با احترام و تشکر فراوان از زحماتتون
بای
سران الف دال

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۸:۵۹ شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
با عرض سلام خدمت ناظران محترم قلعه

نقل قول:
از سران الف دال، یعنی جناب زنوفیلیوس لاوگود و پرفسور ویلهلمینا گرابلی پلنک می خوام برنامه های مدون خودشون برای پیشبرد الف دال، نوع امتیازدهی به بچه های الف دال، نحوۀ امتیازدهی به پست هاشون و تاپیک مورد نظرشون برای درج امتیازات رو بیان کنن. همچنین، می خوام بگن که برای افزایش علاقمندی بچه ها به عضویت در الف دال، و فعالیت بیشتر در اون، و بالا بردن سطح رول نویسی اونا، چه نظراتی دارن.

راستش زینوف جان خیلی نمیتونن توی سایت حاضر بشن اینه که فعلا برنامه ها اینایی هست که مینویسم اگر تغییری صورت گرفت، عرض خواهم کرد.

در مورد برنامه های الف دال برنامه ی فعلی الف دال تقویت سطح رول نویسی و فعال نگه داشتن الف دالیون محترم هست که این کار بطور فعلی با ماموریت هایی که داده میشه و نقد هایی که صورت میگیره، امکان پذیره.

در ضمن الف دال فعلا دارای تعداد کمی عضو فعال هست که البته واقعا فعالیت میکنند، ولی در راستای افزایش تعداد الف دالیون نیز کارهایی صورت خواهد گرفت.
اعضای فعال الف دال فعلا عبارتند از:
ریموس لوپین
دیدالوس دیگل
لیسا تورپین
گودریک گریفیندور
دورکاس میدوز

و در آینده قصد داریم برای سهولت در کارها و نظارت بیشتر، معاونی را برای الف دال انتخاب کنیم.

همچنین در نظر داریم که الف دالیون را از نظر رول نویسی به شدت تقویت کنیم، البته نیازمند زمان هست، بخصوص که در ماههای آخر سال تحصیلی اکثر بچه ها، وقت پست زدن نمی کنن.

در مورد نحوه امتیاز دهی و تاپیک آن
باید عرض کنم که: نحوه امتیاز دهی به پست های الف دالیون از روند رایج در سایت و نسبت به نوشته های اونها صورت میگیره، که البته چون بیشتر آنها تازه وارد هستند، نحوه امتیاز دهی پستها با محفل یا سایر گروه ها کمی تفاوت دارد. و بسته به نوع ماموریت سقف امتیازات تغییر میکند.

در مورد تاپیک امتیازات، همانطور که ناظر بودید، در تاپیک دروازه هاگوارتز پست ریموس عزیز به ما برای تاسیس تاپیک امتیازات الف دال مجوز داده شد، که بنا بر این شد که امتیازات الف دالیون در این تاپیک به اطلاع عزیزان ارتشی برسد.

در مورد بالا بردن سطح رول نویسی ارتشیان دامبلدور به نظرم نقد و راهنمایی آنها در پستهایی که میزنند میتواند به آنها کمک زیادی بکند.

در ضمن ریموس جان از من خواسته بودند در مورد تاپیک نقد الف دال هم مطلبی رو بگم: میخواستم بگم که میتونید این تاپیک رو برای بقیه نقد ها هم استفاده کنید، البته بهتره که یک نقد کننده دیگه هم براش در نظر بگیرید، تا مسئولیت نقدهای غیر الف دالی رو بر عهده بگیره.

خیلی ممنون که به فکر هستید.
با احترام
بای

ویرایش شده توسط پروفسور گرابلی پلنک در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۵ ۱۹:۰۱:۲۲
ویرایش شده توسط پروفسور گرابلی پلنک در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۵ ۱۹:۰۸:۲۹

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۴:۰۹ شنبه ۱۵ فروردین ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
خوب کینگزلی عزیز، مذاکرات من و ریموس به اتمام رسید. درمورد باز کردن تاپیک های جدید، با توجه به اینکه هنوز خط سیر و قوانین انجمن مشخص نشده، هردوی ما عقیده داریم که تاپیک های جدید، در حال حاضر لزومی ندارن.

مخصوصا که تمام تاپیک های پیشنهادی شما، سوژه های محدودی دارن و میشه همۀ اون ها رو توی یه تاپیک جا داد.

و بیشتر مخصوصا که تاپیک کلاس شطرنج جادویی که شما زدین و مسئولش هستین، پست های ارزشی توش خورده (در چند مورد که البته خودتون هم یه پست دوخطی توش دارین) و همچنین، اصلا معلوم نیست خط مشی و طرز کارش چطوریه.

خلاصه کنم: شما توش راحتین و هرکاری دلتون می خواد دارین انجام میدین!

ما تصمیم گرفتیم به شما تنها یک مجوز بدیم: «تاپیک سرسرای عمومی» که البته اگه دلتون خواست اسمشو یه چیز دیگه بذارین، بهتره. چون تمام سوژه هایی که برای جغددونی و سالن امتحانات سمج دادین رو میشه به صورت فلش بک یا سوژه های فرعی، توی همین تاپیک قرار داد. کلبۀ هاگرید هم میره توی همون حیاط هاگوارتز که قبلا بهتون معرفی کردم قرار می گیره و می تونه یه سوژۀ زیبا (یا چند سوژه) بشه.

پس می تونید سرسرای عمومی رو بزنید با این شرط که من و ریموس به شدت روی اون تاپیک حساسیت به خرج میدیم و هرپستی رو که ارزشی تشخیص بدیم، پاک می کنیم. پس به عنوان مسئول تاپیک، مراقب نوع پست هایی که اونجا می خوره، باشین.

گمونم دیگه اونقدر تازه وارد به حساب نمیاین که بشه درمورد نوشتارتون ساده گرفت. شما دیگه دارین توی سایت جا می افتین و انتظار داریم کم کم تاپیکتون یکی از ارزشمندترین تاپیک های انجمنمون بشه.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۹:۵۶ پنجشنبه ۱۳ فروردین ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
خوب ممنون كه اينقدر خوب و زود رسيدگی كردی مورگانای عزيز، همون طور كه گفتی، می خوام در مورد چند تا مورد كه شما موافقت نكردی بيشتر توضيح بدم:

كلبه هاگريد: به عنوان سوژه ميشه خيلی چيزها رو در نظر گرفت. مثلا چند نفر از مدرسه يا جای ديگه قصد ترور هاگريد رو داشته باشند يا مثلا چند تا ارازل و اوباش ميريزن تو مدرسه و هاگريد به عنوان اولين خط دفاعی از مدرسه دفاع بكنه و يا چند نفر به طور مخفيانه به كلبه ی هاگريد ميرن و فنگ رو آزار ميدن و از اونجا چيزی می دزدن و هاگريد در سدد پيدا كردن اونها بر مياد.

اگه مشكلتون سر سوژه است، به نظر من سوژه های زيادی رو ميشه ساخت.

سرسرای عمومی: به عنوان مثال يك يا چند غول غارنشين وارد سرسرا ميشن يا در سرسرا كسی مسموم ميشه و همه دنبال فرد سم دهنده ميگردن يا چند نفر وقتی بچه ها تو سرسرا در حال خوردن غذا يا هر كار ديگه ای هستند واردش ميشن و به علت كينه ای كه از قبل از دامبلدور داشتن به بچه ها حمله ميبرن و ...

*با تشكر از ناظرين خوب و فعال اين انجمن

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ چهارشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
کینگزلی عزیز

همونطور که ریموس گفتن، باید درمورد تاپیک کلبۀ هاگرید بیشتر توضیح بدین. اینکه میگین ادامه دار هست، ابدا توضیح کاملی نیست. می خوایم بدونیم عملکرد تاپیک در ذهن شما به چه صورتی هست. چه جور ماجراهایی رو می خواین توش بنویسین و بچه ها هم همراهی تون کنن؟

همونطور که می دونید، کلبۀ هاگرید توی کتاب محل پر طرفداری نبود و جز هری، رون و هرمیون کسی به اونجا رفت و آمد نمی کرد. اینه که سوژه هاش محدود میشن و بعد از یه مدتی تاپیک به جمع تاپیک های خاک خورده می پیونده.

اگه موضوع خاص و جالبی که بشه تا مدت های طولانی ادامه داد در نظرتون هست، برامون توضیح بدید وگرنه این تاپیک و تاپیک بید کتک زن می تونن جزو سوژه هایی باشن که میشه توی تاپیک حیاط هاگوارتز ارائه داد. این تاپیک در انجمن هاگوارتز و زیر نظر ایگور کارکاروف هست پس قبلش حتما با ایگور کارکاروف هماهنگ کنید. اگه موافقت کردن که سوژه بدین توی اون تاپیک وگرنه دوباره درموردش بحث می کنیم. به هرحال تا زمانی که یه تاپیک مناسب وجود داره، معنی نداره که تاپیک جدیدی زده بشه.

درمورد دستشویی پسران، دستشویی میرتل گریان و حمام ارشدها... من نمی دونم این ها چه دلیلی برای ایجاد کردنشون می خواین بیارین؟ توی دستشویی چه ماجرایی اتفاق می افته که نوشتنی باشه؟ یه مسئلۀ طبیعی رخ میده که ابدا خوشبو و دلچسب نیست. () اگرم ماجرای جالبی قراره توشون رخ بده، می تونید بازم اون ماجراها رو توی تاپیک ماجراهای مرموز مدرسه هاگوارتز جا بدید. همینطور تاپیک پیشنهادی حفره اسرار هم در همین زیرمجموعه قرار می گیره. درنتیجه، مجوزی به این تاپیک ها داده نمیشه.

زمین کوییدیچ هاگوارتز، برای خودش یه انجمن جداگانه داره و شما راهش رو به خوبی یاد دارید. نمی دونم دیگه به چه منظوری اینجا پیشنهادش میدید. ما خارج از سایت نیستیم. جزئی از همین سایت و تکمیل کنندۀ اون هستیم. وقتی می تونید فعالیتی رو سرجاش انجام بدید، خوب سرجاش انجام بدید. به اینم مجوز داده نشد.

و اما، جغددونی، سرسرای عمومی و سالن امتحانات سمج... با اون توضیح ناقصی که دادید، خوب من نمی تونم تصمیمی بگیرم.

جغددونی و سالن امتحانات سمج می تونن تک پستی باشن. همونطوری که خودتون هم گفتید، ماجراهایی که توی جغددونی اتفاق می افته (و گمون نکنم خیلی زیاد باشن، ولی جای دیگه ای برای این موضوع نمی شناسم) و تقلب ها و اتفاقاتی که سر جلسۀ امتحان برای بچه ها رخ میدن. ظاهرا که جالب به نظر می رسن. باید با ریموس مشورت کنم و اگه توی انجمن های دیگه مشابه این تاپیک ها وجود نداشت، و ریموس هم موافق بود، مجوز رو میدیم ولی فعلا شما مجوزش رو ندارید.

درمورد سرسرای عمومی هم که اصلا توضیحی ندادید. قراره اونجا چی بنویسیم؟ موضوع چیه؟ سوژه ای درنظر دارید؟

کلا خیلی خوشحالم که یه عضو فعال توی این انجمن ظاهر شده. امیدوارم با دقت بیشتری این انرژی خودتون رو هدایت کنین و هرچیزی رو سرجاش قرار بدین. درمورد سرسرای عمومی، حتما توضیح بدین و درمورد جغددونی و سالن امتحانات سمج، بعد از مشورت با ریموس نتیجه رو بهتون اطلاع میدیم.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۱۲ ۲۱:۵۲:۵۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.