هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۸:۴۰ یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۶

ماریلینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۲۰ دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
نام:ماریلین
گروه: هافلپاف
قد:160
ویژگیه چوب دستی:اندازه اش 3/4 13کمی انعطاف پذیر ازدرخت کویچ وداخلش موی اسب تک شاخ هست😻
شکل سپرمحافظ:گربه
مشنگ زاده ام وعاشق جادوگری خیلی مهربونم ولی سریع ناراحت میشم و زودی قهرمیکنم

معرفيتون خيلى كوتاهه. لطفا يه معرفى شخصيت كامل تر بفرستيد.

فعلا تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۸ ۲۰:۵۵:۵۵
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۹ ۰:۳۶:۵۶

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ پنجشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۶

میلیسنت بگ نولد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۷ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
از اسکاندیناوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام: ميليسنت بگ نولد

گروه:ریونکلا

ویژگی های ظاهری: قد کوتاه،ریش های تمیز تراشیده شده، چشمان آبی،موهای کوتاه جوگندمی، فربه

ویژگی های اخلاقی:منطقی،عقل گرا، شجاع، مهربان ولی مغرور،

چوب دستی:سمان کوهیRowan، اینچ10/5، مغز:قلب اژدها، انعطاف پذیری:متوسط

معرفی: وزیر سابق، قبل از کورنلیوس فاج،1980-1990

تایید شد.

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۶ ۲:۵۵:۱۷

هيچگاه در دنيا خود را با ديگران مقايسه نكن! كه اگر چنين كني به خود توهين كرده اي!

پیام زده شده در: ۱۹:۳۹ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶

مارکوس فلینتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۳۱ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۴ چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اسمم مارکوس فلینته.
چوب دستیم از چوب درخت بید ساخته شده که علامت اژدهای خشمگین روش داره چونکه یکمش از دندون اژدها درست شده.یکمی از خون ارباب سایه ها توشه.پاترونوسم یک اژدهای کمودو هستش.
جارو دستیم نیمبوس 2000 هستش.
من داخل گروه اسلیتیرینم.
تقریبا اخرای نوجوانیم هستم و هیکلی بزرگ و قدی بلند و بدنی خوش فرم دارم.
خوش تیپ و خوش استایلم.
علاقه مندی هام هم یکی بسکتباله و بازیم داخلش خوبه.یکی دیگه ورزش هایی مثل بکس و کشتی کجه که از بچگی عاشقشون بودم.سبک موسیقی مورد علاقم وست کوست هیپ هاپ هستش و گنگستا رپ و از موسیقی بی کلام هم خوشم میاد.
بیشتر از تابستونو شنا توی استخر خوشم میاد و برف هم دوست دارم.
من برای هر چالشی آمادم هر دوعلی که دعوت بشم درش شرکت می کنم و تا برنده نشم ول کن نیستم.
من کاپیتان تیم کوییدیچ هستم و هیچکس نمیتونه تیم منو شکست بده.
هاگوارتز جای منه و من اینجام تا موفق بشم و بهترین جادوگر کل دوران بشم.

تایید شد.

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۱/۴ ۲۰:۴۹:۴۸

پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

فاطمه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۸ شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۴:۱۲ چهارشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام به همه جادوگران عزیز من فاطمه هستم اسمم را هرکاری کردم یه اسم خوب به ذهنم نیامد
سنم اندازه ای که اول جادوگریم
بعدددددددددد
آها
چوبدستیم از طلای سفید ساخته شده ولی سبکه
لطفا به من رای بدید من اولین بار تو مدرسه ایفای نقش کردم
لطفا به من رای بدین تورو هرکیو دوست دارید

لطفا مراحل ورود به ايفاى نقش رو طبق پيامى كه براتون فرستاده شده طى كنيد.

تاييد نشد.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۲۳:۴۹:۴۸

ف
ا
ط
ی
م
ا
😍😍😍😍😍😍😍😍

پیام زده شده در: ۱۴:۵۹ شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۷ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۴۳ شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین
نام: سوروس اسنیپ

گروه: اسلایترین

چوبدستی: نامعلوم

سپرمدافع: آهو

زندگی نامه:
سِوِروس اسنیپ (به انگلیسی: Severus Snape) از شخصیت‌های تخیلی در داستان‌های هری پاتراست. پروفسور سوروس اسنیپ (۱۹۹۸–۱۹۶۰) ابتدا استاد درس معجون‌سازی (۱۹۹۶–۱۹۸۱) بوده‌است و سپس سمت تدریس درس دفاع در برابر جادوی سیاه (۱۹۹۷–۱۹۹۶) را در مدرسه هاگوارتز عهده‌دار شد و در نهایت به مقام مدیریت هاگوارتز (۱۹۹۸–۱۹۹۷) رسید. وی عهده‌دار یک نقش بسیار مهم، پر خطر و پنهانی در جنگ علیه لرد ولدمورت بود. اسنیپ به طور نیمه‌اصیل از مادری جادوگر به نامآیلین پرنس و پدری مشنگ و غیر جادوگر به نام توبیاس اسنیپ زاده شد. علی‌رغم وجود قدرت و ماهیت جادوگری در خانواده اسنیپ، آنها در منطقه‌ای مشنگ‌نشین و غیر جادوگر به نام بن‌بست اسپینر زندگی می‌کرده‌اند، جایی که در مجاورت و همسایگی خانه خانواده اونز بود. سوروس اسنیپ به لطف این همسایگی در سن ۹ سالگی با دو فرزند خانواده اونز، یعنی لی‌لی (مادر هری پاتر) و پتونیاآشنا شد و احساس عمیقی از علاقه به لی‌لی اونز را در خود درک نمود و از این رو با لی‌لی و خواهرش پتونیا دوست صمیمی شد. وی در سال ۱۹۷۱ اولین سال تحصیلی خود را در هاگوارتز آغاز نمود و در گروه اسلیترین قرار گرفت. سوروس خیلی زود دشمنی خود را با جیمز پاتر (پدر هری پاتر) وسیریوس بلک بروز داد و از این جهت نیز همواره قربانی زورگویی و شیطنت‌های پاتر و بلک در محیط هاگوارتز می‌شد. اسنیپ در جوانی گرایش و علاقه خویش را به جادوهای سیاه نشان داد و به برتری خون خالص مادری خود در گروه اسلیترین در برابر عشق و دوستی به لی‌لی اونز تأکید زیادی داشت؛ چرا که لی‌لی یک مشنگ‌زاده بود و از اصالت جادوگری برخوردار نبوده‌است. این موضوع رابطه دوستانه سوروس اسنیپ و لی‌لی وانز را در تنگنا قرار داد. اسنیپ پس از اتمام و ترک مدرسه به همراه عده زیادی از همکلاسی‌ها و دوستان اسلیترینی خود وارد جمع مرگ‌خواران شد و به آنها پیوست.خیلی زود و مدت کمی قبل از کشته شدن لی‌لی اونز و جیمز پاتر بدست لرد ولدمورت، اسنیپ موضع خود را تغییر داد و به سمت عضویت درمحفل ققنوس گام برداشت و در جنگ جادوگری دوم از اعضای مهم و اصلی محفل ققنوس بود. وی با وجود ترس زیاد در نهایت موفق شد از تحقیقات لرد ولدمورت در رابطه با موضوع وفاداری خود جلوگیری کند. بر خلاف عقیده بسیاری دیگر در مورد اعتماد به او، آلبوس دامبلدور بنا بر دلایل و حقایقی به اسنیپ اعتماد کامل داشت که این دلایل میان آن دو تا زمان مرگشان پایدار ماند. طبق مرگ وی، این دلیل همان عشق و علاقه وی به لی‌لی اونز بوده که موجب تغییر موضع او شده تا به دامبلدور بپیوندد و گامی در راستای مقابله در برابر لرد ولدمورت بردارد. ارتباط بین سوروس اسنیپ و آلبوس دامبلدور نوع عجیب و خاصی از وفاداری بوده است؛ تا جایی که اسنیپ حاضر به پذیرش کشتن دامبلدور به درخواست و نظر خود دامبلدور شد. پیش از کشته شدن دامبلدور، اسنیپ به او قول داد تا دانش آموزان هاگوارتز را در برابر مرگخواران محافظت کند چون مرگخواران احتمالاً همان‌طور که وزارت جادوگری را در دست خواهند گرفت، هاگوارتز را نیز بدست خواهند گرفت. بعدها اسنیپ در نبرد هاگوارتز دخالت کوتاهی داشت اما به عقیده لرد ولدمورت، اسنیپ به طور ناخواسته ارباب ابرچوبدستی شده بود و در نهایت بدست لرد ولدمورت به قتل رسید که در حقیقت عقیده او دربارهٔ اسنیپ کاملاً اشتباه بود. پس از مرگ او، هری پاتر او را به درستی شناخت و مطمئن شد که تندیس سوروس اسنیپ همانند یک قهرمان برای همیشه در هاگوارتز باقی خواهد ماند.

تایید شد.

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۳۰ ۱۵:۱۳:۰۹

پیام زده شده در: ۱۱:۰۱ جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶

همیش فراتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۰ سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۶ دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹
از مشخص نیست !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 60
آفلاین
سلام به همه گریفندوری های عزیز.
من همیش فراتر هستم
چوب دستیم از چوب درخت گردو ساخته شده و روش مار های در هم تنیده رو حکاکی کردن جالبه بدونین که یه قطره از خون ارباب سایه ها هم داخل چوبمه و مقدار خیلی نا چیزی شاخ اژدها
پاترونوسم یه بز کوهی که شنل مجنون گرا ها رو پوشیده (مثل خودم شجاعه)
جاروم هم نیمبوس ۲۰۰۰
و داخل گروه گریفندورم

سنمم خوب یه خورده دیر وارد هاگوارتز شدم
از اسم معلومه پسرم دیگه توضیح نداره
یه پسره نسبتاً قد بلندم با مو های پر کلاغی نه بدن هیکلی و چهار‌شونه دارم نه یه هیکل ریزه
هیکلم متوسط به بالا
چشمام قهوه‌ای
خوشتیپ هم هستم (نه خیلی)
دماغم الا توی سن بلوغ یه کم گنده شده
فقطم روی دماغم جوش میزنه خوش بختانه چشم‌ های تیزی دارم
علاقه مندی امو بگم .....باش
خوب‌من از رنگ قرمز و زرد خوشم میاد از یخچاله( هوی مگه میخوای جهیزیه بخری )ببخشید
خوب از موسیقی بی کلام خوشم میاد از همه بیشتر پیانو و گیتار از پرش از ارتفاع هم خوشم میاد و توی دروازه‌بانی هم مهارت دارم،خیلی فرزم
بعد از روزای برفی و سرد هم خوشم میاد
و ازهمه بیشتر عاشق دوئلم و دوست داشتم عضو یه گروه مثل محفل بشم‌ و کارای خطری بکنم
درود بر دامبلدور
داستان زندگیم
من وقتی 2 ساله بودم همسایه هری پاتر بودم شب تولد 2 سالگیم ارباب سایه ها به خونه هری حمله کرد خوب مسلمه دیگه خودتون میدونید چه اتفاقی افتاد.ما بعد از اون اتفاق از اون کوچه رفتیم و باز وقتی من بزرگتر شدم
فهمیدم که با هری همسایه هستم و این شانس منه چه قد با حال و الان هم گریفندوری شدم دیگه همه چی تکمیله

تاييد شد!
خوش اومدين.

لطفا بعد از ويرايش ناظر، به هيچ عنوان پستتون رو ويرايش نكنين!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۱:۵۴:۵۴
ویرایش شده توسط SILENTSHADOW در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۱:۵۵:۳۰
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۹ ۱۱:۵۹:۵۴

پیام زده شده در: ۷:۱۳ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۶

دافنه گرینگرسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۲ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۳:۰۸ سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷
از ى جاى دور
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بنام مرلین و با اجازه‌ی اقای ارباب

نام و نام خانوادگی : دافنه گرینگرس
نژاد : البته ک اصیلیم ما
گروه : اسلیترین
مدل جارو : نیمبوس 206
چوب‌دستی : چوب درخت فندق، زهر باسیلیکس، با قدرتی بی‌نظیر.
پاتروناس : جاینت

ویژگی‌های ظاهری :
قد بلندم با موای طلایی،چش ابی،دماغم تو بازی کویدیچ شکست واسه همین یکوچولو از حالت عملی درومده.خیلی خوش پوش و مرتب.

ویژگی‌های اخلاقی :
مغرورم اما با هم گروهیام مهربون و خوش‌برخوردم. میل شدیدی ب انجام کارای خطرناک دارم. عاشق لرد ولدمورتم و دوس دارم عضو مرگ خوارا بشم

توضیحات اضافه :
خواهرم استوریا عروس خونواده‌ی مالفویه. عضو دارودسته‌ی پانسی اینام. درسم خوبه و با گرنجر رقابت دارم و چنتا ازمون رو باهم بودیم .بگم ک عاشق معجون سازیم و شیفته‌ی اخلاق و چش و ابروی اسنیپم
_راستی من پارسال نقش پانسی پارکینسون رو داشتم اما بخاطر کنکورم نتونستم ادامه بدم و بمونم :(
الانم رفدم تحقیق دیدم کسی این نقشو نداره پس لطفن اوکی کنین ک برم ایفای نقش بنموعم

اعضایی که قبلا وارد ایفای نقش شده اند نیازی به گذروندن مراحل ورود به ایفای نقش ندارند و میتونن با ارسال بلیت از طریق شناسه ی قبلی شون یا دادن لینک اون، فقط معرفی شخصیت کنند.
خوش بازگشتید. تایید شد.

ویرایش شده توسط zzgolo در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۷:۱۶:۰۸
ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ ۱۵:۰۰:۲۵

پیام زده شده در: ۱:۳۳ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

theboywholived

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۳ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۰۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶
از tehran
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نام:هری پاتر

متولد: ۳۱ ژوئیهٔ ۱۹۸0
فرزند لیلی و جیمز پاتر
پسر خوانده سیریوس بلک
همسر جینورا ویزلی
حیوان خانگی:هدویگ جغد سفید
جارو:اذرخش
چوبدستی:27/5سانتی با مغذ پر ققنوس و لنگه چوبدستی ولدمورت
گروه:یک گریفندوری واقعی
سپر مدافع:گوزن شاخدار

کسی که البوس دامبلدور بهش اعتماد کرد-کسی که اسنیپ دوستش داشت-شکست لرد سیاه ولدمورت و پایان دهنده دوران سیاهی به کمک محفل ققنوس وهاگوارتز ودوستانش -دارنده سنگ زندگی مجدد و ابر چوبدستی-رئیس ارتش دامبلدور - جستجوگر و کاپیتان تیم کوییدیچ گریفیندور-دوستان رونالد ویزلی و هرماینی گرینجر-مار زبان

ظاهر:بسیار شبیه به پدر خود جیمز پاتر و چشمان مادرش لیلی و زخمی روی پیشانی که از نوزادی هری و به وسیله ولدمورت ایجاد گردیده و عینک گرد هری تکمیل کننده ظاهر اوست

"پسری که زنده ماند"

این شخصیت جزو شخصیت های خاصه و فقط به اعضای قدیمی ای که تایید صلاحیت شده باشن، داده میشه.
شما میتونید شخصیت دیگه ای از لیست شخصیت ها انتخاب و معرفی کنید.
تایید نشد.

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ۱۴:۱۳:۴۱

پیام زده شده در: ۰:۲۹ پنجشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۶

بوزو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۶ یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۰۸ شنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۰
از بچه ها شنیدم شاخ شدی
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
شناسه‌ی بوزو

نام:بوز

نام خانوادگي:و

گروه: گریفندور

چوب:سپيدار نوجوان

مغز چوب: دم بوز

پاترونوس: بوز

تيكه كلام: باز بوزيدى؟

مقدار تكلم ساعتى: 85 ساعت در روز سوخن ميگويد و ميبوزد

او در خانواده بوزينه اى در ايالات بوزينگان منهتن به وجود خارجى آمد! با آنكه از كودكى اطرافش بوز ماده زياد بود، ولى هميشه دونبال دوختر همسايه اقدس خانم ميگشت. بعد از 10 يرز زندگى شير تو شير و پاكتى نامه اى شيرى بر وى نازل شد و به مدرسه هاجوارتز مونتقل شود. او بيسيار بيسيار به كسب عيلمو دانيش علاقه داشت، ولى دورى او از اقدس خانم روحياتى او را موريد حملات قرار داد.

او پس از اينكه به عروسى اقدس خانوم دعوت شود و ديد كه اقدس خانوم اون مرتيكه كچل را بوزيد ديوانه شود و تركى تحصيل نومود. او براى سال هاى مديدى هركى ميديد بوز ميكرد، به طورى كه لقبش را ابتدا گوزاشتند مرد بوزى!

او سال ها بعد نه تنها بوز ميكرد بلكه بوز نيز ميزد كه اورا زان پس بوزو شناختند! او هم اكنون يه بوزمَنِ مووفق در عرصه بوزيدن است و هى ميبوزد! او كيلاس هاى رايگانى براى علاقمندگان به بوز ترتيب داده است كه چندان آسيب به جزعيات نميريساند!

شيناسه قبلي پيوز

تایید شد.

ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱:۴۶:۴۷
ویرایش شده توسط ریتا اسکیتر در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۲۳ ۱۷:۱۶:۲۹

حوریامو تو خواب ببینی بچه پررو!

قدیمامون این بودیم.
تصویر کوچک شده

حالا شدیم سلطون!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۶

لاتیشا رندل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۴ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۳۹ پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
از مرگ
گروه:
کاربران عضو
پیام: 34
آفلاین
ولی تو اون لیست لاتیشا رندل بود که.

ويرايش شد!

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ ۰:۰۹:۳۳

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.