هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: نحوه برخورد،فکر کردی کی هستی!؟
پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۵

کارآگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۲۶ سه شنبه ۸ اردیبهشت ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۳:۱۴ شنبه ۱۲ اسفند ۱۴۰۲
از در کنار دمبول
گروه:
کاربران عضو
پیام: 911
آفلاین
خوب خوب خوب...
من از دیشب تا حالا موظف به این شدم که برای تمامی کاربرانی که منو ادد دارن توضیح بدم چرا استعفا دادم...
یادمه که اوایل دوره ی وزارتم همون روزایی که تازه هگر قرار بود برام لیستو درست کنه من نحوه کار وزارتم در مورد دسته بندی رو توضیح دادم...
و همون طور که حدس می زدم عده ای که از مقام خودشون خبر داشتن و از روزی که پا به جادوگران گذاشتن با ارزشی بازی پارتی بازی و... کارشون جلو رفت وضعیت خودشون رو در خطر دیدن و خیلی سریع به هوچی گری پرداختند...
حدود 20 شهریور بود که خبر حرف های موتانگ به گوش من رسید که من مخالف این طرحم و بیاد همه گی مخالفت کنیم و به بقیه اعضا بگیم مخالف باشن یا یه چیزی تو این مایه و پس از اون حرف هایی در مورد این زده شد که من بر لج وزیر فعالیتم رو در تالار به اوج می رسونم...(حرف هایی در تالار اسلی)
و جوری موتانگ عزیز اسلی ها رو انگلوک کرد که مثلا در رول اصلی فعالیت نکنن...
و من این مضوع رو سر بسته به پویان گفتم...
گفتم ببین وزارت شروع نشده می خاون اعتراض الکی کنن...
همین مضوع سبب شد تا من و بادراد و فنگ عقل ها روی هم بذاریم و تصمیم قاطعی گرفتیم که قدم اول رو محکم تر بر داریم و متاسفانه هگرید لیست رو به ما نداد...
و بادراد ماشالله هزار ماشالله برای اینکه نشون بده الکی نیست وزارت و قصدمون فقط فعال کردنه روله در کمتر 3 ساعت لیست رو ساخت و تحویل من داد...
من همون شب اعضای هافلپاف رو فرستادم و رای هاشو گرفتم...
لازم به ذکر گروه ریون در جام جهانی کوییدیچ جام کوییدیچ هاگوارتز جام قهرمانی هاگوراتز و غیره برترین گروه شد و به تب من یا هر وزیر دیگه ای حساب ویژه ای رو گروه ریون باز می کرد...

خلاصه که من یه عده رو برای دسته بندی انتخاب کردم که مخالفت شد از همون اول
و باز هم اتش این مخالفت بدست موتانگ عزیز و قشر زیادی از اسلی و عده از گیرف بود...
خلاصه من اومدم به صورت رندوم یه عده از کاربران رو انتخاب کردم و گفتم اینا رای بدن...
جالبه با اینا هم مخالفت شد...چون کاربران خود خواه فقط فکر می کردن خودشون خدای رولن و خودشون باید تو دسته بندی شرکت داشته باشن...
خوشحال بودم از اینکه با دسته بندی هر چند بهم خورد تمام کاربران سایت عیار خودشون رو فهمیدن اونی که معاون لرد بود با هزارو خورده ای پست و اونی که با دو سال عضویت کلی فعالیت و زحمت
بدست کسایی که نه حذبی بودن نه ریونی بر چسب فشفشه بهشون خورد...
مانند موتانگ عزیز که جز رای خودش که جادوگر بود 6 رای دیگه اش فشفشه بود...
و اینجا بود که ولدمورت عزیز هم که دم از حمایت ما می زد به غباشون که معاونشون فشفشه از اب در اومده بر خورد...
و خلاصه اون عده ای که از اخلاق اتیشی من می ترسیدن با خود من رو به رو نشدن...
و معاون بدبخت زبون بسته منو در هفته های اخیر به توپ و تانک بستن...
در حالی که من از این قضایا خبر نداشتم تا دیروز...

از اون سوء همون طور که خیلی وقت با یه اشتباه کوچیک شاید تو این سایت به من یا شاید خیلی های دیگه خرده گرفته شد...
برای اینکه بادراد تو کار جام آتش بی نظمی انجام نشه یه اعتراض به استرجس عزیز کرد...
و دلیلشم این بود که من با شناختی که از پرفسور کوییرل داشتم و تهدیدی که قبل از جام آتش مارو کرد که چه می دونم یه ویرایش اشتباه یه حذف اشتباه و چه می دونم یه اشتباه در هاگوارتز ما رو به فنا میده من به بادراد گفتم تو جام آتش حواست رو سخت جم کن و با هر بی نظمی بی دقتی و تاخیر سخت برخورد کن...
اونم به این دلیل بود چون از فشاری که پرفوسور کوییرل ممکن بود رو ما بذاره نگران بودم...
و ایشونم با استر برخورد کردن تا بدونن کار شوخی بر دار نیست اگه قول دادی پس کافی نت هم رفتی سر قولت وایستا...

خلاصه در اون سمت آتیش بیار معرکه بیل ویزلی عزیز بود که به گیرفی های عزیز گفت چرا اعتراض نمی کنین...(اعتراض ب اینکه چرا معاون من سارتجس رو توبیخ کرده)
کاری که یعنی وادار به اغتشاشه...از اعتراض کردن به وزیر لذت می برن...

در حالی که اتفاقی که تو تالار ما افتاد چه درست و چه غلط که اعتراضات به پرفسور کوییرل داشت به نحوه برخورد کشیده می شد جلوی کشیده شدن به نحوه برخورد گرفته شد...
و خلاصه مضوع در خود تالار حل شد...
اما در ظاهر حل شد چون پرفسور کوییرل تالار ما رو خونده بود و موجبات عصبانیتش برانگیخته شده بود و این سبب شده بد تا ولدمورت مارو تهدید به بسته شدن تالارمون کنه...

خلاصه وضعیت به صورتی بغرنج داشت پیش می رفت معاون بنده به کل کنار کشید و چند روزه نمیاد چون جدا ادم هایی بی انصاف هر جوری تونستن این بدبخت رو تحت فشار گذاشتن...

ولدمورت عزیز سر قضیه معاونش یه طرف به ما فشار آورد
کوییرل سر مشکلش برای جام آتش
موتانگ و اسلی ها یه طرف و حرف چه می دونم فعالیت های مخفیانه طرف دیگر
و بحث کودتا تحریک بیل به گروهش برای اعتراض در طرف های دیگر...
موجبات این قضایا رو برانگیخت ...
و خلاصه من شک نداشتم وزارت تا 2 هفته دیگه با وضعیتی رو به رو بود که فکر کنم ولدمورت و بیل ویزلی به سر دستگی و اعضای گیرف و اسلی پشت سرشون برای کودتا صف آرایی می کردن...
در این اوضاع با مشاهده بچه بازی های این ملت بنده قصد به استعفا گرفتم...
چون من قرار نیست سایت رو بخورم پولی هم برای فعالیتی که کردم نمیدن...
گروه وزارت بهترین لیست شخصیت ها رو درست کرد سوتی های مدیران انجمن در لیست رو پیدا کرد...
و طرح های مناسبی برای فعال شدن رولی که وزیر اسبق و دیگر کاربران دم از مردگیش می زنن داشت...
متاسفانه افکار بچگانه یا به قول وزیر اسبق اسم من باعث شد تا تمامی این ماجراها دست به دست هم بدن که به جای اینکه بیبنن من چه کاری دارم برای رول می کنم به فکر این بودن که زودتر بنده گورم رو گم کنم...
منم برای این کار نمی کردم که اخرش فحش بشنوم...یا جلوی کودتاهایی رو بگیرم که خوب با وجود کسایی مثل فنگ سرژ و برادر حمید معلوم بود نهایتش اینه که یه عده در پست زدن کم میارن و میذارن و می رن و کارشون جز ائتلاف وقت برای وزات خونه نیست...

خلاصه دلایل استعفا بیان شد تا در مسنجر به کسی جواب ندم
با تشکر کیفسون

[size=large][color=FF0099]كتاب خاطرات من از ققنوس:[/colo

پیام زده شده در: ۲:۳۵ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۵

مازيار پاكدامن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۷ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱:۰۶ شنبه ۶ بهمن ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 202
آفلاین
من تازه واردم
به من يه تالار گفت و گو معرفي كنين و بگين چطور مي تونم فعاليتم رو بيشتر كنم يا چميدونم عضو انجمن هاتون بشم يا رول پلينگ باشم و از اين جور كشك و ماست ها
راهنمايي دقيق باشه
متشكرم
استاد ارد

شما باید ابتدا به لیست شخصیت ها بروی و یکی از شخصیت های گرفته نشده را انتخاب کنی. بعد به تاپیک شخصیت خودتون را معرفی کنید
و یک گروه را انتخاب کنید و عضو آن شوید تا به تالار خصوصی آن گروه وارد شوید.همچنین می توانید در ایفای نقش هم شرکت کنید.اگر دوست دارید در بحث های هری پاتری شرکت کنید که تالار اصلی و اسرار در خدمت شماست
ایگور کارکاروف

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۲۵ ۸:۵۸:۵۳

بسیاری از زندگان، سزاوار مرگ هستند، همان‌گونه که بسیاری از درگذشتگان، سزاوار زندگی؛ آیا میتوان زندگی را به آنان برگرداند؟ پس برای گرفتن جان دیگران، شتاب نکنیم!

گاندالف خاکستری

پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

خوب منم طی حمایت از برادر عزیز بیل و دیگر بچه های گریفندور باید بگم که به نظر من کاره بادراد اشتباه بود و در واقع نمیدونم به شخصه احساس میکنم بادراد اخلاقش عوض شد و خلق و خوش مشکل پیدا کرده این ربطی به حرفایی که زده نداره این توضیحی درباره خلقشه .
مورده دیگه : باید بگم که استرجس پادمور فعالیت های زیادی توی جادوگران کرده همینطور گریفندور پس اعضای گریفندور ساکت نمیشن که به خاطر یه مشکل که ناخواسته بود یکی از کارکنان وزارت خانه هر چی از دهنش در میاد به ایشون بگه .

شاید الان بپرسید : بیچاره مگه چی گفت ؟ همون یه حرفی که زد بد تر از هزار تا داد و بیدا و نا سزا بود . استرجس خیلی فعالیت توی گریف داره و سرشم خیلی شلوغه به خاطر یه کمی تاخیر در زدن پست یا تاپیک نباید مواخذه بشه .
بشخصه به جناب وزیر توصیه میکنم بیشتر کارکنانش رو بشناسه و تذکرات لازمه برای ارتباط با دیگران رو بیشتر توضیح بده .
البته بادراد هم خیلی فعالیت کرده . و با اون شناختی که ازش دارم مطمئنا فشار کاری باعث شده به استرجس این رو بگه ولی تقاضا دارم ملایم تر و بهتره رفتار بشه .

مخصوصا با کسانی که به نوعی جادوگران رو سر افراز کردن.

با تشکر
پرسی ویزلی

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۵

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
جناب بادراد::

من با بیل ویزلی موافقم

من خودم نیز از این که اون جواب یه سری چیز ها رو نداده بود ناراحت شد ولی وقتی نیومد با بدخلقی یا به قول بیل ادبیات توپخونه ای بهش بگم. در هر صورت اگر قرار باشه که تا آدم یه خورده دیر پست زد و یا مشکلی براش پیش اومد توبیخ بشه خیلی بده. خواهشاً دیگه اینجوری صحبت نکن ویلا پیش مدیر ازت شکایت می کنم.
تازه شما می تونستی ازش بپرسی چرا نیومده. اگه دلیل نداشت توی تاپیک آبروشو می بردی و توبیخش می کردی. ناظری رو که بیشترین فعالیت رو داره نباید باهاش به خاطر 3 یا 4 روز دیر پست زدن این طوری برخورد بشه

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
خب ... اول از همه از آقای ویزلی به خاطر تلنگرشون ممنونم ... که منو یه جورایی به خودم آورد !!
و بعد باید خدمتتون عرض کنم که ، یه صحبتایی هست که باید اینجا گفته بشه !
در مورد استرجس عزیز ، باید بگم که خود ایشون ، توی مسنجر برای من شرح دادن که گفتگوشون با بادراد ، در مورد وظیفه ایشون در مرحله دوم جام آتش چی بوده .
اولا که بادراد همون روز به استرجس اعلام کرد که باید برای شب یه تاپیک با یه سوژه بزنی برای مرحله دوم .
همین که آدم از صبح تا شب بخواد یه پست خوب برای یه مسابقه با کیفیت بالا جور کنه ، زحمت می خواد و کار می بره ... به شخصه اگه من داور بودم ، حداقل دو روز وقت می خواستم تا روی پستم کار کنم تا بتونم به اندازه کافی سوژه رو پرورش بدم و سوژه پخته ای رو در اختیار شرکت کنندگان قرار بدم .

در مورد ادامش ، باید بگم ، اونطوری که من می دونم ، استرجس به بادراد گفته که من باید با بلیز مشورت کنم ... و به گفته استرجس ، بلیز رو اون روز ندیده ! ... پس اینم می تونه دلیلی بر پست نزدن ایشون باشه .
برای توجیه این مطلب مثالی میارم ... کارکنان وزارت ، برای تهیه کردن لیست شخصیتها و امتیاز دادن به اعضای ایفای نقش ، منتظر هاگرید بودن تا لیست شخصیتهای به روز شده رو بهشون تحویل بده ... یعنی یه جورایی حتما باید هاگرید لیست رو تحویل می داد تا اونا شروع می کردن ... و چون هاگرید لیست رو نداد پس اونا دیر شروع کردن !
حالا هم استرجس به بادراد گفته بود که من باید با بلیز مشورت کنم ، یعنی بدون مشورت اون شروع نخواهم کرد ... و چون بلیز رو ندیده ، کاملا منطقیه که ایشون پستی نزنه .
و در ضمن ، فکر نکنم یک روز تاخیر در مسابقه ، باعث بشه که با یه داور که اتفاقا از اعضای خیلی خوب و قدیمی و زحمتکش سایت هم هست ، اینطوری برخورد بشه ! ... و از صحبتهای خصوصیش توی مسنجر هم ، استفاده نابجا بشه !

من اگه می خواستم این مورد رو قضاوت کنم ، رای به این می دادم که روز دیگه ای هم به استرجس فرصت داده بشه تا بتونه وظیفشو به نحو احسنت انجام بده !
بادراد عزیز ، در یک روز اگه جایی مهمون باشی و یه نفر رو که باید باهاش مشورت کنی ، نبینی و هاردت هم مشکل داشته باشه ، تقریبا امکانش صفره که بخوای کاری با بازده خوب تحویل بدی !

من این کار استرجس رو ستایش می کنم که برای کیفیت مسابقه احترام قائل بود و برای انجام وظیفه ، یک پست ماستمالی شده و بی کیفیت رو آماده نکرد !

به بادراد حق می دم که ناراحت بشه ، ولی از نظر من آقای پادمور شایسته این برخورد نبود ... به خصوص در این مورد !

دیگه عرضی نیست ... موفق باشید .

اين رويه غلط است!!!
پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۵

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
جناب بادراد:

1- پست شما ويرايش شد. استفاده و نقل قول از مطالب مسنجر يا پيام شخصي به هيج عنوان مناسب و مجاز نيست. مسنجر يا پيام شخصي جاي حرفهاي خصوصي هست و قرار نيست حرفهاي مسنجر در فروم مطرح بشه يا معيار درستي يا نادرستي كار كسي قرار بگيرن.

2-
نقل قول:

استرجس پادمور نوشته:
در آخر هم ميگم كه مشكل خبر نميكنه ... براي منم مشكل پيش اومد...اگر براي شما مشكلي پيش بياد ...بعد يكي بياد بگه كم كاري ناراحت نميشي!!!

من نمي دونم اين پست در مورد چي بوده يا چه اتفاقي افتاده. اما مشكل براي همه پيش مياد. همون طوري كه وزير مشكل شخصي داره، خيلي كم آن ميشه و نمي‌تونه به كاراي وزارت برسه، بقيه اعضا هم ممكنه براشون مشكل پيش بياد و به كاري كه قول دادن نرسن. علاوه بر اين، استرجس پادمور يكي از فعال‌ترين اعضا و از ناظرهاي خوب سايت هست. تا اونجايي كه ديده شده كارهاش رو درست و به وقت انجام ميده. بنابراين وقتي ميگه براش مشكل پيش اومده، جاي اين داره كه حرفش باور بشه نه اينكه با ادبيات توپخونه‌اي به حرفش جواب داده بشه و توبيخ بشه.

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
آقای استرجس پادمور !

یا مسئولیست قبول نکنین ، یا اگر مسئولیتی رو قبول کردین باید بهش عمل کنین و کم کاری توی این کار نباید بدون نتیجه بمونه .

مطمئن باشین از روی دشمنی و غرض ورزی نبوده . هر تاخیری یه دلیل داره و اگر تاخیر بدون دلیل باشه ، برای هیچ کس قابل قبول نخواهد بود .

به هر حال ، اون دلیل تاخیر ایجاد شده بود که اعلام کردم . و باید عواقب کاری که قبول کردی ولی انجام ندادن رو بپذیری .

در هر صورت ، بار دیگر از تاخیر ایجاد شده عذرخواهی می کنم و بدونین که درستش اینه که کار عقب افتاده رو دلیل رو هم گفت تا بعدا کسی سوال براش پیش نیاد .

موفق باشین و پاینده

ویرایش شده توسط بیل ویزلی در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۲۳ ۱۷:۰۱:۵۳

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۱۰:۵۵ یکشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به نام دوست

نقل قول:

بادراد ريشو نوشته:
مرحله ای که به دلیل سهل انگاری استرجس پادمور دیر برگذار شد

اين موضوع بايد كاملا روشن بشه...
آقاي بادراد...من اون روز در مسنجر به شما گفتم بقيه داورها كجان گفتي نيستن...اين به من مربوط نميشه...گفتي مرحله دوم رو بزن گفتم بايد روش فكر كنم...و در آخر هم به شما گفتم كه من بايد با بليز زابيني مشورت كنم...
بايد بگم كه در طي اين دو روز بنده بليز زابيني رو نديدم...اين يك دليل ... دوم هم خود شما ديشب مشاهده كرديد ... پروفسور كوييرل و چند نفر ديگه هم اطلاع دارن...بنده هاردم در حال سوختن هستش...هر از گاهي شديدا اذيت ميكنه...بنده ديروز داشتم امتيازهاي جام آتش رو ميدادم كه هاردم مشكل ايجاد كرد و مجبور شدم سيستم رو خاموش كنم خود شما هم شاهد بوديد...
از بحث مرحله دوم دور نشيم...بنده گفتم جايي ميرم و شب بر ميگردم و روش فكر ميكنم...خودم سوژه اي پيدا نكردم كه مناسب مرحله ي دوم باشه بليز رو هم پيدا نكردم!!!!!!!
اينو هم بگم شما گفتي من دارم ميرم سر درس...آقاي بادراد فقط شما درس نداري كه همه اينجا درس دارن و هر از گاهي مشكلي براشون پيش مياد ... پس نبايد اينو از چشم من ميديدي!!!

در آخر هم ميگم كه مشكل خبر نميكنه ... براي منم مشكل پيش اومد...اگر براي شما مشكلي پيش بياد ...بعد يكي بياد بگه كم كاري ناراحت نميشي!!!

ممنون
استرجس پادمور

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۲۳ ۱۰:۵۸:۲۹
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۲۳ ۱۱:۰۰:۲۰
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۵/۷/۲۳ ۱۱:۳۰:۵۱

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۵

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۰۲ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ سه شنبه ۲ بهمن ۱۳۸۶
از کنار شومینه(!!!)
گروه:
کاربران عضو
پیام: 182
آفلاین
نقل قول:
ببين بادراد در مورد اون ماموريت اخير و اينكه تو به خاطر اينكه من پست ميزدم نميتونستي پست بزني بايد بگم كه اولا تو اصلا من وقتي در مسنجر ازت ميپرسيدم موضوع دامبل يا خانوائه يا ائامه پستا در سنت مانگو چيه ميگفتي اصلا نميدونم موضوع چيه پس ربطي به پستاي من نداشته

لا اقل نقل قول می کنی ، درست نقل قول کن دوست عزیز . هر چند که ربطی به موضوعات این جا نداره !
دیگه داره این موضوع زیاد کش پیدا می کنه .
تو اومدی به من گفتی موضوع دامبل و خانواده چیه !؟ ( دقت کن ، اون تاپیک رو پرسیدی )
منم گفتم نمی دونم ، من با اون جا که کاری نداشتم ، من توی سنت مانگو پست زدم . این قدر پستاش ارزشیه که حال خوندنش رو ندارم !

یه مقایسه ی کوچولو با حرف خودت بکن ، بعد بیا این طوری نقل قول کن !

نقل قول:
از اون گذشته من فقط يه پست كاملا بيخود و ارزشي از تو در مامويت ديدم كه اونم اومدي انكينو به طرز ‍اصغر اقا بقال سر كوچه ما كشتي و رفتي همين والسلام بعدمدر تنها پستي ه من ازت ديدم يعني در سنت مانگو من قبل از پست تو فقط يه پست زده بودم و اونم اولين پست بعد ارباب بود كه خيلي خلاصه مفيد بود و همينطور جدي كه اناكينم گفت پستت خيلي خوب بود و از اين هم گذشته تو چند تا پست بعد من زدي كه بايد ادامه پست بچه هاي ديگه را ميدادي نه من!تو اول برو يه بار پستا رو كامل بخون بعدم بفهم موضوع چيه و از اون گذشته وقتي تو مسنجر بهت ميگم چرا اناكينو كشتي يه ديليل منطقي بيار و نگو دلم خواست بعد بيا افاضات بفرما جناب مستطاب افتاد؟اگه نيفتاده هنوز انشالله دفه بعد كه اومدم كافي نت جا ميندازم برات!

یک ، با بقال سر کوچه تون حرف نمیزنی ! درست صحبت کن تا باهات درست صحبت بشه !

دو ، آقا پست های من ارزشی و بی خود ! صبر کن تا رنک ریون بیاد بیرون ، یه مقایسه کنیم رنکامون رو !

سه ، این واقعا ضعف حساب میشه . دارین از سوژه ی شبیه سازی دامبلدور استفاده می کنین ، یعنی دارین شبیه سازی می کنین ، ولی نمی تونین یه ذره فکر کنین که همین شبیه سازی رو میشه برای اناکین انجام داد و اون رو زنده کرد .
کسی که با یه پست به بن بست بخوره ، از نظر من ماگل هم زیادشه !

چهار ، من وقتی روی یه سوژه کار می کنم و در موردش می نویسم ، از جهات مختلف نگاش می کنم و به اون فکر می کنم .
اگر می خواستم آناکین رو بکشم و به برگشتش فکر نکنم ، مطمئن باش هیچ وقت اون پست رو نمیزدم .

پنج ، اگر می خواستم آناکین رو بکشم و خودم برش گردونم ، خیلی مسخره میشد . پس این کار رو به عهده ی ذهن شما گذاشتم که یه راه برای برگردوندن آناکین پیدا کنین .

شش ، توی این سایت توی خیلی از تاپیک ها و توی خیلی از پست ها افراد مختلفی کشته شدن . از گیلیدی سایت گرفته تا سدریک دیگوری سابق و فنگ حال !
ولی همه شون به بهترین نحو که فکرش هم سخته برگشتن و به کارشون ادامه دادن !

هفت ، همین بالایی ها !

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

حالا نوبت لوسیوسه !

در مورد ِ مورد ِ اول که گفتی :
منظورت اینه که بین هر درجه ی ماگل و فشفشه و جادوگر هم درجاتی وجود داشته باشه !؟
این کار از یه نظر خوبه و اونم اینه که این طور دلخوری ها پیش نمیاد .
ولی یه مشکلی داره . ما می خواستیم از این دسته بندی این استفاده رو بکنیم که بیایم تاپیک های رول پلینگ رو هم دسته بندی کنیم .
یعنی بگیم این تاپیک ها مخصوص افراد جادوگره . اینا مخصوص فشفشه ها و الخ !
این یه خوبی داره ! با ورونیکا ادونکور که صحبت می کردم ، یه مشکلی که داشت این بود که چون سبکش جدی نویسیه ، نمی تونه بین یه مشت پست های طنز مرگ خواری ( به نظرم ارزشی بیشتر بهش می خوره ) پست جدی بزنه .
راستم میگه . پست ها اگر بدون رابطه با هم باشن ، هیچ قشنگ و زیبایی ای (!) ندارن .
این طور دسته بندی باعث میشه که مثلا افرادی که جادوگرن ، یه سری تاپیک رو به بالاترین سطح خودش می رسونن . طوری که اون تاپیک تمام پست ها و تمام موضوعات داخلش ، پر میشه از سوژه های ناب و پست های قشنگ .
که هر کدومش یه نکته و یه زیبای خاصی برای خودش داره . و آموزنده س !

خب این دست بندی هر چی بیشتر بشه یعنی به دسته های بیشتری تقسیم بشه ، مشکل برای دسته بندی تاپیک ها به وجود میاد و یه سری مشکل از اول و همین بحث ها الی آخر !

در مورد ِ مورد ِ دوم !:

شما منظورت امتیازیه که بهت داده شده !؟ یعنی همون فشفشه و جادوگر و ماگلی که به اعضا دادیم !؟

خب یه موضوع تازه بود و من خیلی خوشحالم یه حرف تازه توی این تاپیک دیدم و خوب و خوشگل بود

جوابش اینه که شما اگر نگاه درستی به تاپیک لیست شخصیت ها انداخته بودین ، می دیدین که زیرش نوشته امتیاز ماه مهر !
این یعنی چی !؟
این یعنی این که هر گروه توی اون ماه مشخص ، چه تعداد اعضای جادوگرش و چه تعداد ماگل و غیره ش پست زدن و این اعضایی که پست زدن ، چه امتیازی نسبت به پستاشون کسب کردن !

بله ، در این صورت اگر این اشخاص پست نزنن ، مطمئنن از گروه خودشون امتیاز کم می کنن .
این امتیازهایی که جمع می کنن ، توی امتیاز ماهیانه ی گروه شون تاثیر مستقیم داره .
امیدوارم منظورم رو رسونده باشم .
موفق باشین . خیلی خیلی خیلی حال کردم با پستت ، بازم بیا اینورا ! بازم از این پستا بزن

در آخر یه :bigkiss: توووپ واسه ی ارباب ولدی خودم

فقط حذب ، فقط سرژ !

پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ شنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۵

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
سلام به همه اول يه چيزائي بگم كه ربطي به موضوع نداره يكي دو جاي ديگه هم گفتم ولي به نظرم بايد اينجا هم بگم براي رفع شبهه از اذهان عمومي راستش من امتحان اخر قلم چيم را خراب كردم يعني همين كه ديروز يعني جمعه بود
و به همين خاطر و از اونجائي كه پيش رياضي هستم و سد كنكور كه شونصد برابر حاصل جمع به توان n قد ماكسيم و هاگريد ميباشد در روبرويم رار دارد ميزان فعالتهايم به 3-4 ساعت در هفته اونم در كافي نت محدود ميشود چون ديگه خودتون واقفيد كه اگه كسي يه با جادوگران اشنا بشه مگه اينكه بعد از وفاتش تونه دل بكنه منم به همين خاطر رفتم در يك اقدام انتحاري زدم مانيتورم را اصلا فروختم كه ديگه خيالم راحت شه و ديگه فعاليتم اگه قرار باشه يه روزي مثل قبل باه اون روز روز بعد كنكوره.
ميدونم خيلياتون الان ميگيد چه ربطي به ما داره يا اصلا رفتي برو ديگه بر نگردي واي دوستان از گل بهترم بايد ميگفتم اينا رو شما ببخشيد.دلم براي همه هم بدون استثنا و تك تك(يا لپ لپ)تنگ ميشه تازه شانس اورديد الان كافي نتم وگرنه بايد يه متن شونصد صفحه اي را در اين جا ميديديد و اما:
در مورد اون ليست شخصيتها و بحثاي پيرامونش اول بگم كه حرف خيلي دارم ولي به همون دليل بوئن در كافي نت نمتونم همه يا حتي نصف يا حتي نف نصفش را بگم فقط بايد بگم:واقعا اين ققنوسي كه من ديدم خيلي بهتر از اون ققنوسي است كه قبلا ديده بودم خيلي متين حرف ميزنه بزنم به ميز اين كافينته ماشالله خدا براي نوه نتيجه هاش نگهش داره ولي جالبي انجاست كه شاه(وزير_ققنوس)بخشيده وزير(معاون ققنوس_بادراد ريشو)نبخشيده ببين بادراد در مورد اون ماموريت اخير و اينكه تو به خاطر اينكه من پست ميزدم نميتونستي پست بزني بايد بگم كه اولا تو اصلا من وقتي در مسنجر ازت ميپرسيدم موضوع دامبل يا خانوائه يا ائامه پستا در سنت مانگو چيه ميگفتي اصلا نميدونم موضوع چيه پس ربطي به پستاي من نداشته از اون گذشته من فقط يه پست كاملا بيخود و ارزشي از تو در مامويت ديدم كه اونم اومدي انكينو به طرز ‍اصغر اقا بقال سر كوچه ما كشتي و رفتي همين والسلام بعدمدر تنها پستي ه من ازت ديدم يعني در سنت مانگو من قبل از پست تو فقط يه پست زده بودم و اونم اولين پست بعد ارباب بود كه خيلي خلاصه مفيد بود و همينطور جدي كه اناكينم گفت پستت خيلي خوب بود و از اين هم گذشته تو چند تا پست بعد من زدي كه بايد ادامه پست بچه هاي ديگه را ميدادي نه من!تو اول برو يه بار پستا رو كامل بخون بعدم بفهم موضوع چيه و از اون گذشته وقتي تو مسنجر بهت ميگم چرا اناكينو كشتي يه ديليل منطقي بيار و نگو دلم خواست بعد بيا افاضات بفرما جناب مستطاب افتاد؟اگه نيفتاده هنوز انشالله دفه بعد كه اومدم كافي نت جا ميندازم برات!دوباره داره زياد ميشه صحبتام منم ميخوام يه جوري نشه كه اين كافي نتم بشه مثل خونه و صبح تا شب بيام جادوگران و برگردم سر جاي اولا راستي يه چيز ديگه اربابم لب كلامو گفته و به من گفته بود در پستاي قبل كه ديگه به اين طرح اعتراض نكن و بزاريد اجرا شه اگه نتيجش بد بود خود مديرا جلوشو ميگيرن با اينكه هنوزم سر حرفم مبني بر اشكالات بسيار زياد و نامفيد بودن طرح هستم ديگه چيزي نميگم.در اخر اينكه دلم براي تك تكتون چه بادراد چه بعضي گريفيا كه زياد رابطه جالبي نداشتيم و چه مرگخواراي جگر چه ارباب قلوه چه بيل ويزلي دل چه مديراياي شيردون و كلا همه كاربراي دل و جيگر و قلوه و...(له پاچه فروشي باز كرديم)تنگ ميشه شدم مثل كسي كه ميره مثلا دانشگاه يه شهر ديگه و ماه به ماه بايد بياد به خانوادش سر بزنه.يه بار ديگه ميگم ميدونم خيلي از حرفام زياد به اينجا مرتبط نبود ولي بزاريد بمونه به اون بحثاي يه شب تا صبحم با البوس در كه مربوط به اينجا ميشد دوست داشتم اينا رو ميگفتم!
هر چي ميخواي كم بنويسي مگه ميشه اي خدا من چه كنم ولي بايد تا بعد كنكور صبر كنم.
والسلام يه اميد براي كمپلت جادوگران اونم اينكه هميشه دنيا باشه به كام.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.