هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۳:۰۹ دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین

1:ادامه ی نمایشنامه رو بنویسید (نمایشنامه می تونه د ر مورد خودتون باشه و یا حتی داستانی رو که سر جلسه افتاد رو شرح بده)(11 امتیاز)

الکتو نگاه سریعی رو به اطراف کلاس انداخت و خیلی سریع توانست منبع صدا رو پیدا کند .
در گوشه ای برادر حمید عده ای از شاگردان بی تجربه رو جمع کرده بود و ظاهرا این صدا ها نیز از اونجا بلند میشد .
بلافاصله چشم برادر حمید با نگاه الکتو تلاقی کرد به همین دلیل به این حالت درومد . ناگهان جو اونجا به حالت آسلامی تغییر کرد .
الکتو : شما ها اونجا چی کار میکنید ؟
یکی از بچه ها که قیافش در هم رفته بود گفت :
- پرفسور این ....
برادر حمید حرف پسره رو قطع کرد و گفت :
- فقط کمی داشتم ارشادشون میکردم پروفسور
الکتو : خوب خوبه ، حالا بیاین در کلاس شرکت کنید !
همه بچه ها از دستور پروفسور الکتو اطاعت کردند و آروم از سر جای خودشون بلند شدند . ناگهان الکتو چشمش به همون پسره افتاد که چندی پیش میخواست حرف بزنه .
الکتو : تو چرا اینجوری راه میری ؟
پسره : گذشته ها گذشته
الکتو : هووووم چه مشکوک !
آز آن پس همه مشغول به کار و فعالیت در کلاس شدند حتی برادر حمید ( ؟؟؟ ) هم به برقک ها علاقه نشون میداد (؟؟؟) . بدین ترتیب بقیه کلاس با خوبی و خوشی سپری شد و همگی توانستند کار با برقک و توپک رو به خوبی یاد بگیرند و اتفاق خاصی هم غیر از اون یه مورد مشکوک رخ نداد .
( پایان این داستان ارزشی )

2:تصویری از توپک بکشیدو و یا پیدا کنید(4 امتیاز)

تصویر کوچک شده

3: به نظر شما تربیت توپک چه فایده ای به جز تفریح دارد؟؟(4 امتیاز)

1- توپک در اصل یه موجود زباله گرد است و چیزهای ریز را میخورد به همین دلیل حشرات خونه و آشغالهای خونه رو از روی زمین میخورد و اینگونه باعث هر چه تمیز تر شدن خانه میشود .

2- توپکها چون به محتویات درون بینی علاقه دارند به همین دلیل به خالی کردن این محتوا هم علاقه دارند و از این طریق برای کوکان سود دارند .

3- کلا باعث سرگرمی و گذراندن اوقات فراغت میشوند .

4- در بعضی از موارد خاص میتونیم از موی موجود بر روی بدن توپکها استفاده کنیم . البته در ساخت بعضی از الیافهای خاص و حتی بعضی از معجون ها .

4:به نظر شما چرا پرفسور الکتو نگران بود؟؟(1 امتیاز)

1- با زن خود دعوا کرده بود و از خونه به بیرون پرتاب شده بود .

2- سر کلاس دیر رسیده بود و به همین دلیل 10 نمره از قهرمانان اسلی کم شده بود .و اکنون قهرمانان اسلی به این حالت درامده بودند ....

3- نگران بود مبادا بچه ها از درس عقب بمونند .

4- نگران بود مبادا این درس برای بچه ها زیاد جذاب نباشد.

5- از اونجا که الکتو یک مرگخوار هست احتمالا برای جاسوسی کردن دومبول ماموریتی از طرف ارباب ولدی دارد و وظیفه دارد که به آن عمل کند .

تمام این عوامل دست به دست هم دادند تا در نتیجه الکتو نگران به نظر برسد .

5:نمایشنامه ای در مورد چگونگی تربیت جانوری دیگر ، به جز دو جانور ذکر شده بنویسید(جانور انتخابی قابل تربیت شدن باشد و همین طور این سوالی است ابتکاری و 10 امتیاز دارد)

تربیت هیپوگریف :
برای تربیت این جانور ابتدا لازم است که از راه دور به او غذا بدهیم . چون هیپوگریف وحشی معمولا به انسان اجازه نمیده که بهش نزدیک بشید .

بعد از اینکه یه مدت مرتبا بهش غذا دادیم میبینیم که هیپوگریف یواش یواش نرم میشه و به شما اجازه میده که جلو تر بروید .

شما برای اینکه به هیپوگریف نزدیک شود چند نکته رو باید حتما رعایت کنید :
1- آروم به او نزدیک شوید .
2- سعی کنید اصلا پلک نزنید و چهره تونو معصوم نشون بدید .
3- سعی کنید نوعی رفتار کنید که به شما اعتماد کند .
4- آروم تعظیمی رو میکنید .

اگر بعد از این تعظیم هیپوگریف جواب تعظیمتونو داد شما میتوانید به او نزدیک شوید و وی را مورد عنایت ( ناز کردن ) قرار دهید . اما اگر تعظیم نکرد سریعا باید از او فاصله بگیرید .

توجه داشته باشید که هیپوگریفها موجودات بسیار مغروری هستند به همین دلیل نباید کاری کنید که از دستتون ناراحت شوند . بهتره توجه داشته باشید که پنجه هیپوگریف بسیار مرگبار است .

شما میتوانید برای این که هیپوگریف رو راضی نگه دارید پرهای او رو به آرومی نوازش دهید . البته باید شدیدا دقت کنید که این پرها کنده نشوند در اون صورت شدیدا به هیپوگریف بر میخورد .

بعد از اینکه شما هر دفعه با تعظیم جلو رفتید یواش یواش هیپوگریف به شما عادت میکند تا جایی که شما میتوانید بدون تعظیم هم به او نزدیک شوید . البته همیشه باید در مجاورت با یک هیپوگریف مواظب رفتارتون باشید تا مبادا اونو برنجونید که دیگه شرمنده اخلاق ورزشیتونم ....

بعد از تربیت هیپوگریف میتونید از او در کارهایی مثل جابه جایی و حتی بار کشی استفاده کنید .

پیام زده شده در: ۱۹:۲۶ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
پرفسور الکتو برخلاف همیشه کمی دیر سر کلاس حاضر شد به طوری که سایر دانش آموزان قبل از او در کلاس حضور داشتند
الکتو در حالی که سعی داشت با دستمال کاغذی صورتش را که خیس عرق بود پاک کند گفت: خوب بچه ها درس امروز ما تربیت جانوران تربیت شونده است
خوب شما جلسه ی قبل فهمیدید که چه جانورانی ممکنه که تربیت بشن برای همین دنبالم بیایید
همه ی بچه ها به خاطر اینکه اولین بار در ترم جدید به بیرون از کلاس م یرفتند خوشحال بودند.هدی در حالی که لبخندی معصومانه بر لب داشت بال بال زنان حرکت می کرد و کریچ هم قدم زنان حرکت می کرد و بقیه ی ملت نیز میدویدند
وقتی به بیرون از محوطه ی ساختمان هاگوارتز رسیدند پرفسور از حرکت باز ایستاد و شاگردان نیز ایستادند
پرسفور الکتو شروع به صحبت کرد:خوب بچه ها ما امروز دو نوع جانور رو که خیلی هم ساده هستند تربیت خواهیم کرد یکی توپکه و دیگری برقک
تربیت توپک خیلی ساده است شما باید اون رو به اطراف پرتاب کرده و بگیرید و همین طور بهش غذا بدید و در آخر توی اون سبد های کوچیک و گرم و نرم بذارید
تربیت برقک هم خیلی ساده است شما باید طناب قلاده اش را توی دست بگیرید و دور باغ بچرخیدو بهش غذا بدید بعد ازمدتی بهتون عادت می کنه و می تونید از طریقش اجسام براقی رو که من زیر خاک پنهان کردم پیدا کنید همگی دست به کار شید گریفی ها و هافلی ها توپ رو بردارن و اسلی ها و راونی ها هم برقک رو، اگر هم خواستید می تونید باهم عوضشون کنید نه این که به زور بگیرید
دست به کار شید
همه ی بچه ها شروع کردند به جنب وجوش و همین طور گشت و گذار هدی در حالی که توپکی به منقار گرفته بود به هوا برخاست
الکتو:هی هدویگ برگرد پایین گفتم راه برید نه پرواز کنید
و هدویگ فرود آمد و شروع به راه رفتن به همراه توپکش شد
صدای داد و فریاد دو نفر از گوشه ای به گوش میرسید

1:ادامه ی نمایشنامه رو بنویسید (نمایشنامه می تونه د ر مورد خودتون باشه و یا حتی داستانی رو که سر جلسه افتاد رو شرح بده)(11 امتیاز)
2:تصویری از توپک بکشیدو و یا پیدا کنید(4 امتیاز)
3: به نظر شما تربیت توپک چه فایده ای به جز تفریح دارد؟؟(4 امتیاز)
4:به نظر شما چرا پرفسور الکتو نگران بود؟؟(1 امتیاز)
5:نمایشنامه ای در مورد چگونگی تربیت جانوری دیگر ، به جز دو جانور ذکر شده بنویسید(جانور انتخابی قابل تربیت شدن باشد و همین طور این سوالی است ابتکاری و 10 امتیاز دارد)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۴۲ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۵

ادوارد جکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۹ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۰۴ سه شنبه ۶ شهریور ۱۳۸۶
از وسط سبيلاي هوريس كنار نيكي پلنگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 356
آفلاین
:نورممد در این تصور است که می تواند جانوری مهاجر را رام کند ، او را متقاعد کنید که این کار بسی احماقنه است ( با نمایشنامه جواب دهید و در ضمن یان سوال 10 نمره دارد)

نور ممد يه خانواده ايال بار داره بنابرين شما ميتونيد با خريد يه كيلو ميوه دو كيلو گوشت و كمي مرغ يكي دو پاي بلدرچين و .. او را راضي بفرماييد

2:طبق قاعده ی داده شده،2 جانور نام ببرید که قابل تربیت شدن باشد نام برید( 5 نمره)

گوسفند بز
اين دو جانور خيلي نجيبند چون از بدو تولد رام شده اند بنابرين

3:مقاله ای در مورد جانوران تربیت شونده ( درس امروز بنوسید)و حداقل 7 مثال ذکر کرده و بگویید این مثال ها را از روی چه قاعده ای به دست اوردید(منظور از قاعده همان سه قاعده ای ایست که نام برده شد و در ضمن این سوال 15 امتیاز داره)

جانواران را ميشه به سه دسته تقسيم كرد:چندشيان ترسناكيان لذتيان
جانوران چندشيان خيلي بد هستند و البته خيلي ها عقيده دارند جزو ترسناكيان هستند سوسك يكي از چندشيان كه هر كس ازش ميترسه ميگه كه:منو ترس من فقط چندشم ميشه

ترسناكيان:اين جانوران بسيار خوفناكند كه نمونه بارز انها سوسك است سوسك را بزرگان عقيده دارند عضو چندشيان است چون هر كي از ان چندشش ميشود ميگويد :منو چندش من فقط يك كم ترسيدم

لذتيان:نمونه بارزشان سوسكه كه بعضي ها ميخورند عينه پاپيون
اما سه جانور با ادب:
1.دايي ناطر
2.دادكان
3.علي دايي(جانواري كه خيلي وفاداره و عمر طولاني داره)
4.سوسك
5.اسب
6.ادم
7.خروس

روح جنمار قديم ميكند:

[url=http://ww

پیام زده شده در: ۰:۵۰ یکشنبه ۱ مرداد ۱۳۸۵

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
نورممد در این تصور است که می تواند جانوری مهاجر را رام کند ، او را متقاعد کنید که این کار بسی احماقنه است ( با نمایشنامه جواب دهید و در ضمن یان سوال 10 نمره دارد)

نورممد جان...اين كار تو خيلي احمقانست ، دست از رام كردن اون جونور بردار بيا اين شكلات رو بگير...

نورممد:الهي شكرا ، اند السوژه موجود في الرول و الايول اخي...

قانع شد

2:طبق قاعده ی داده شده،2 جانور نام ببرید که قابل تربیت شدن باشد نام برید( 5 نمره)

با توجه به قواعد:
ميمون
خر
دو موجودي هستند كه هم از هوش بالاي برخوردارند هم وحشي نيستند هم اون مورد سومي
بيشتر موجودات جهان با ارفاق ميشود تربيتشان كرد غير از كريچر

3:مقاله ای در مورد جانوران تربیت شونده ( درس امروز بنوسید)و حداقل 7 مثال ذکر کرده و بگویید این مثال ها را از روی چه قاعده ای به دست اوردید(منظور از قاعده همان سه قاعده ای ایست که نام برده شد و در ضمن این سوال 15 امتیاز داره)

دو نوع جنو داريم: 1- جانور بي تربيت 2-جانور با تربيت

جانوران در زمان تولد همگي بيتربيت هستند ، مثلا همه ، لحظه اي كه از شكم مادرشان زائيده ميشوند ، صورت پدرشان را مورد عنايت مايع جات بدن خود ميكنند! يا مثلا تا چند روز اول دست در بيني خود ميكنند!

ولي بعد از چند مدت اگر جانور در خوانواده خوب و اصيلي بزرگ شود تبديل به جانور باتربيت ميشود ولي اگر در خوانواده نا مناسب و بي ادب تربيت شود ، بي تربيت بار ميايد و تبديل به معضل اجتماع ميشود! البته دقت كرده ايد كه خود جانور مقصر نيست بلكه خوانواده مقصر است(البته ممكن هست جانوري حتي خوانواده هم نداشته باشد) !!

جانور هاي باتربيت شناخته شده:

انسان(داراي محل زندگي مشخص)
ميمون هاي تربيت شده(اعمال خشن ندارد)
سوسك(هوش بينهايت بالا)
نژاد ايراني گژ دم مجارستاني(اعمال وحشيانه ندارد)
برانكو(هوش خيلي بالا)
باك بيك(مدير هست)
انسان-ميمون(داراي محل زندگي مشخص و اعمال وحشيانه ندارد)
هدويك(هوش بالا)
گرگينه(اعمال وحشيانه ندارد)

پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

آناکین  استبنز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۲۳ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۸۵
از زیر سایه ی ارباب لرد ولدومرت کبیر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 329
آفلاین
:نورممد در این تصور است که می تواند جانوری مهاجر را رام کند ، او را متقاعد کنید که این کار بسی احماقنه است ( با نمایشنامه جواب دهید و در ضمن یان سوال 10 نمره دارد)

نور ممد کنار موجودی بس ارزشی و دراز ایستاده است . موجدی سبز رنگ با چشمانی کشنده
آن موجود هنوز متوجه حضور نور ممد نگردیده است نور ممد از سمت دم در حال نزدیک شدن به سر جانور است
در این لحظه کسی از پشت نور ممد را صدا میکند
بسیار اهسته
نور ممد بر میگردد و به سمت فرد صدا کننده میرود
آن فرد ابتدا نورمدد را گرفته بعد اورا با زور با خود به سمت مخالف جهت کله یآن موجود میبرد
ابتدا سعی میکند هر طور که شده نور مدد رااز دیدی رس موجود دور کند
مکان: مکانی دنج
آن فرد ابتدا نور ممد را به کتاب خانه برده یه فروند کتاب هری پاتر و تالار اسرار به او داده و او را مجبور به خواندن آن کتاب میکند تا شاید بعد از خواندن کتاب از سرنوشت خانوم نوریس عبرت گرفته به دنبال باسیلیکس نرود

:طبق قاعده ی داده شده،2 جانور نام ببرید که قابل تربیت شدن باشد نام برید( 5 نمره)

1تورستال: اگر به خوبی تربیت شود قابلیت خوبی برای استفاده در سیستم حمل و نقل عموم دارد

2 های مرکب: اگر به خوبی تربیت شود قابلیت تولید جوهر مورد نیاز یک سال هاگواتز را در 1 روز دارد

اینو جواب نمیدم

استاد جان اگه نمره کم نمیکنی اینو میگم
ببخشید که دخالت کردم ها ولی شما که بالا یه مقاله داده بودی باور کن آدم برای نوشتن دو تا مقاله تقریبا با یک سوژه به مشکل میخوره
شما هم که 25 نمره از درس رو برای این دو تا مقاله گذاشتی
درخواست دارم از جلسه یبعد رعایت حال ما رو هم بکن
با تشکر
(نزنی برای این چند خط مثل بعضی ها نمره کم کنی ها)

پیام زده شده در: ۲۰:۱۰ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین

نورمدد ميره كنار اژدها واي ميسته و ميگه:
عزيزم بيا جلو ميخوام قاقا ليلي بدم بهت...
اژدها بر ميگرده و دماغ به دماغ واي ميسته رو به نور مدد
نور مدد فاصله ميگيره و ميگه :
شبها مسواك بزن بابا
اژده ها ميخوره توي ذقش و دهنش رو باز ميكنه كه نورممد رو بخوره...
يكدفعه ما پيدامون ميشه...
يك چوب ميزاريم توي دهن اژدها و ميگيم تكون نخور گنده بك!!!
نور ممد ميگه:
جانم كاري داشتي دهنشو باز كرده بود غذا بدم بهش!!!
من ميزنم توي گوشش ميگم...ببين نور محمد جان اين دندونارو نگاه كن...نور محمد ميره توي دندونا!!!
و ميگه:
چيه مگه؟
ما:ببين اين دوندونا غذاش شمايي برادر!!
نور محمد عصباني ميشه و ميزنه توي گوش اژده ها و ميگه:
حيف من كه براي تو غذا آوردم...چوبرو از توي هن اژدها بر ميداره و ميبفته دنبالش

برقك:اگر او را تربيت كنيد به راحتي تمام شما رو به گنج هاي زير زميني ميرسونه

توپك:اگر تريبيت بشه به راحتي ميشه باهاش بازي كرد...

ببينيد ما يك سري جانور داريم كه به راحتي تربيت ميشن و يك دسته ديگه داريم كه توسط جادوگران حرفه اي بايد تربيت بشن و كاري نيست كه به دست ما انجام بشه
جانوراني كه به راحتي تربيت ميشوند...هم دو دسته هستند يك سري تربيت شده ي خدايي و يك سري بايد تربيت شوند...
7 تا مثال:

1-تيبو
2-پنج پا
3-باسيليسك
4-اوكمي
5-آل
6-آكرومانتيولا
7-شيردال

ببينيد اينا جانوراني هستند كه مفقط به دست جادوگران حرفه اي و متخصص تربيت ميشن....

و حالا جانوراني كه به راحتي رام ميشن...
1.توپك
2.پرپرك
3.برقك
4.پري
5.چترك
6.جن خاكي
7.چيزپرفل

اينا به دست ما به راحتي كنترل ميشن

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین
صبح یک روز دل انگیر از خواب بلند شدم و رفتم تا تو حیاط نرمش کنم
همینط ور که تو حیاط راه میرفتم نور ممد رو دیدم که اونم داشت نرمش میکرد , بهش گفتم نور ممد بیا با هم نرمش کنیم اونم گفت باشه کریچ مایه ی افتخارمه که با تو همراه باشم
هنوز دو دور دور حیاط نزده بودیم که نور ممد خسته شد و رفت طرف یک تخته سنگ تا روش بشینه بهش گفتم چی شد نوری خسته شدی؟ گفت اره میخوام یک نفس تازه کنم
در همین حال که یک ابولهل جلوی نور ممد ظاهر شد
ابولهل:نوری اگه میخوای اینجا بشینی باید به سوال من جواب درست بدی اگرم اشتباه گفتی چون بچه بامرامی هستی و من زیاد حال کشتن ندارم و از همه مهمتر رفیق کریچ هستی کارت ندارم و فقط نمیتونی رو سنگ بشینی
نور ممد که وقتی خسته میه قاطی میکنه گفت برو عمو من خودم لاط هاگوارتزم تو داریبرای من تعیین تکلیف میکنی؟
ابولهل که تا حالا کسی رو ندیده بود که این طوری باهاش صحبت کنه یک لحظه هنگ کرد ولی زود خودش رو جمع کرد و گفت سوال اینه من خطرناک ترم یا یک اژدهای افغانی
من که میدونستم اژدهای افغانی خطرناک تره اومد بهش برسونم ولی نور ممد محلت نداد و گفت اینجا منم که سوال میکنم اگه راست میگی به سوال من جواب بده من خفن ترم یا جاسم اگه جواب دادی میزارم بری اگه نه باید یک دور به من کولی بدی
خداییش سوال سختی کرده بود منم جوابش رو نمیدونستم چه برسه به ابول
ابول که خیلی تعجب کرده بود همین ور خیره به نور ممد نگاه میکرد بعد یک مدت نور ممد گفت وقتت تمومه الان باید به من کولی بدی , من دیدم این نوری خیلی داره تند میره و هر آن ممکنه توسط ابول به هلاکت برسه دستش رو کشیدم گفتم بریم من بهت کولی میدم , اما نور ممد ول کن نبود و خودش رو خلاص کرد و رفت رو گردن ابول نشست و هی هی گفت
من دیدم این عقل تو کلش نیست بی خیالش شدم رفتم جاسم رو پیدا کنم تا بقیه ی روزم رو با اون ورزش کنم . نیم ساعت بعد که برگشتم انتظار داشتم جسد نور ممد رو ببینم ولی دیدم ابول در حالی که نور ممد پشتشه داره دور زمین میگرده
تا اخر شب ممد پشت ابول بود و فکر کنم یک صد دوری دور حیاط زدن
( خیلی مزخرف بود میدونم ولی سوالت سخت بود نوری متقاعد نمیشه وگر نه معروف نمیشد)

جانوران جادویی اغلب رام نشدنی و خطرناک هستند اما تعداد معدودی از انها وجود دارد که یا ذاتا رام هستند و یا پتانسیل رام شدن را دارند از جانوران ذاتا رام میتوان به ققنوس و از جانورانی که پتانسیل رام شدن را دارند میتوان به هیپوگریف اشاره کرد
البته این توضیح در مورد جانوران جادوییست چرا که در غیراین صورت ما جانوران رام شدنی و نشدنی ماگل نیز داریم که در دنیای جادویی زندگی میکنند
ققنوس و تسترال و هیپوگریف و جغدها و و تک شاخ ها همگی از جانوران رام شدنی هستند چرا که همگی محل زندگی مشخص دارند و کمابیش از هوش بالایی برخوردارند

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین

-"به به...سلام جناب نور ممد...چه خبر؟"
نور ممد که انگار تمرکز روی بمب هسته ای رو از دست داده باشه ،جیغ میزنه:
-"اه...تمرکزم رو بهم زدی...این ساحره ها همیشه مایه دردسرن!"
من که بدجوری بهم بر خورده بود،موهایم را به عقب دادم و با اخمهای درهم کشیده از انجا دور شدم.
چند لحظه بعد:
-"من واسه چی رفته بودم پیش این جادوگره؟اخ خدای من!این که یکی از تکالیف بود!"
من با سرعت تمام بطرف نور ممد برگشتم که داشت سعی میکرد به یک موجود وحشی نزدیک بشه.
آیدی فریاد زنان جلو می امد .نورممد هم که سخت مشغول کارش بود،کمرش رو راست کرد تا هوایی بخوره و دوباره ادامه بده ولی...با دیدن آمن که با آن هیجان و سرعت بطرفش میدویدم،میخ و بعد از جند لحظه فرفره شد و بدو که رفتیم!
اخرش نفهمیدم به چه دلیلی انطور پا به فرار گذاشت.یا فکر کرد که زلزله شده و یا اینکه ترسید بهش بخورم و ...آسلامیوس!بهر حال با اینکار نورممد کاملا قانع شد و دیگه سراغ اون حیوون مهاجر نرفت تا او رو رام کنه!

تیبو ،جن خاکی و تک شاخ

وزارت جادو حیوانات و جانداران جادویی را به پنج دسته تقسیم کرده است:

1)جاندارانی که بسیار خطرناک هستند و حتی توسط جادوگران حرفه ای هم قابل رام شدن نیستند و به انها اسیب می رسانند.مثل:اژدهای شاخدم مجارستانی،آکرومانتیولا
2)خطرناک که جادوگران حرفه ای و با تجربه توانایی رام کردن انها را دارندمثل:اسب بالدار،اوکمی و...
3)قابل رام شدن توسط جادوگران کاردان مثل:افعی آبی و مکلد مالاکلا و...
4)این جانوران اصلا خطرناک نیستند و اهلی میشوند.مثل:دیریکال و پری و...
5)این جانوران در واقع کسل کننده و خستگی برانگیزند مثل:
چترک،کرم فلوبر و ...

دیگه دلیلش رو باید از وزارت پرسید.
ولی جانورانی مانند جغد که بدلیل اینکه اعمال وحشیانه انجام نمیده،ققنوس که هوش بالایی داره و سعی بر انجام عمل خطرناک نداره و یا گربه که سعی بر اعمال وحشیانه نداره کاملا مشخصه.

با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

پیام زده شده در: ۱۳:۱۳ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
نورممد در این تصور است که می تواند جانوری مهاجر را رام کند ، او را متقاعد کنید که این کار بسی احماقنه است
هگر : ای مستعد من من با این هیکل نمی تونم اینو رام کنم حالا تو فسقلی میخوای اینو رام کنی ! یا ریش مرلین !
نور ممد : این که چیزی نیست من اجدها تو گسرمون رام میکنم اینا کاره ریز ممده حالا کار داشت من اومدم جاش !
هگر : ای بابا خودت میدونی واسه ده امتیاز ما داریم خودمونو جر میدیم این میخواد یه حیوونو رام کنه دیگه چیکار دارید ولی پسره خوب نمیتونی اینو رام کنی نگاه کن من که به اژدها میگم ناز ولی دندون های اینو نگاه کن : وای چه نازه بیا این 1000 گالیونو بگیر بده من خودم رامش میکنم
نور ممد : حالا چون تو میگی باشه

10 دقیقه بعد
هگرید : آخ واخ مردم نه آخ ول کن نه آخ اوه ووف

جغد : به راحتی رام میشود و نامه ها را به این طرف و اون طرف میبرد و خیلی حال میده محانی ام کار میکنه !

هیپو گریف : هیپو گریف جزو حیواناتی است که رام میشود و در صورت رام شدن میتوان از آن به عنوان اسب پرنده استفاده کرد

سوال سوم :
جغد : سعی بر اعمال وحشیانه ندارد
تکشاخ : هوش زیاد و همچنان وحشیانه عمل نمیکند
گربه : خانگی و هوش بالا
ققنوس : دارای هوش بسیار بالا است
هیپو گریف : هوش بالا
ماهی اژدها : محل زندگی مشخص
موش : سعی بر اعمال وحشیانه ندارد
وزغ : باز هم سعی بر اعمال وحشیانه ندارد

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۵

اکتاویوس پیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۰ پنجشنبه ۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۴۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
از از یه جهنم دره ای میام دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 283
آفلاین
1.نور ممد در این تصور است که می تواند جانوری مهاجر را رام کند، اورا متقاعد کنید که این کار بسی احمقانه است(با نمایشنامه جواب دهید و در ضمن این سوال 10 نمره دارد)

اکتاویوس داشت از هاگزمید به سمت هاگوارتز برمیگشت.تو راه همان طور که داشت حرکت میکرد چشمش به یه ادمی افتاد که داشت با یه چیزی توی قفس سرو کله میزد.اکتاویوس به طرف نزدیک شد و گفت:سلام همشهری!مشکلی داری؟اون تو چیه؟
طرف:سلام!اسم من نور ممده!میخوام اون حیوون رو رام کنم.ولی نمیدونم چرا هی جفتک میندازه؟
اکتاویوس:اسم منم اکتاست!حالا چه حیوونی هست؟
نور ممد:خب یه نیزله!ولی نمیدونم چرا با من دوست نداره رفیق بشه؟فکر کنم از یه چیزی ناراحته!
اکتاویوس به قفس نزدیکتر شد وگفت:خب بذار یه نگاهی بهش بندازم!معمولا یه نیزل با همه رفیق میشه!
ولی یکدفعه خودشو به 3 متر عقب تر پرت کرد.اکتاویوس همون طور که نفس نفس میزد گفت:دیوونه شدی!اونکه یه شیمره!اونو از کجا اوردی؟
نور ممد:نه!اون یه نیزله!اونو از یه تاجر یونانی خریدم!خیلی حیوون جذابیه!حالا هم درشو باز میکنم تا باهاش بیشتر اشنا شی!
اکتاویوس فریاد زد:نه!این کارو نکن!
ولی دیر شده بود. و نور ممد در قفس رو باز کرد و اون حیوون که به طور حتم شیمربود از قفس بیرون پرید.
نورممد به شیمر گفت:اسم اون اقا اکتاست!اون فکر میکنه تو حیوون خطرناکی هستی!برو بهش نشون بده که چقدر مهربونی!برو لیسش بزن و دمی واسش تکون بده!
اکتاویوس که داشت از حال میرفت به نظرش رسید که شیمر داره از نور ممد پیروی و اطاعت میکنه.چون به طرف اکتاویوس برگشت و دندونای تیزش رو واسش به نمایش گذاشت.اکتاویوس به خودش گفت:عجب غلطی کردم!بالاخره این فضولی کار دستم داد.
اکتاویوس سریع بلند شد و با تمام توانش به سمت هاگوارتز دوید.نور ممد که این صحنه رو دید رو به شیمر گفت:برو نیزل کوچولو!بهش ثابت کن که تو حیوون خوبی هستی!
و شیمر هم به دنبال اکتاویوس حرکت کرد!

2:طبق قاعده داده شده،دو جانور را نام ببرید که قابل تربیت شدن باشد نام ببرید (5 نمره)

هیپوگریف،نیزل

3:مقاله ای در مورد جانوران تربیت شده(درس امروز بنویسید) حداقل 6 مثال ذکر کرده و بگویید این مثال ها رو از چه قاعده ای بدست اوردید(منظور از قاعده همان 3 قاعده ایست که نام برده شده و در ضمن این سوال 15 امتیاز داره)

الف)کاکلی که محافظ اسب هاست و در انگلیس و ایرلند جنوبی یافت میشه.این جانور هم دارای محل زندگی هم هوش و ذکاوت و هم اینکه وحشی نیست.
ب)هیپوگریف که حیوان مفیدی هست و در انگلیس و بریتانیا یافت میشه.دارای هوش بالا .و میتونه در بیشتر جاها زندگی کنه.چه در یه اتاق کوچک و تاریک و چه در جنگل(بر اساس کتاب های 3 و 5)
پ)مرغک زرین که در قدیم در بازی کوییدیچ استفاده میشد و در همه جا یافت میشه.این حیوان وحشی نیست.
ت)نیزل که راهنمای جادوگرانی است که راهشان را گم کردن.این حیوان از هوش و ذکاوت بالایی برخورداره و وحشی هم نیست.
ث)توپک که یکی از محبوب ترین جانوران دست اموز خانگیست و موجود مطیع و ارامیست که میتوان ان را در اغوش گرفت.این حیوان وحشی نیست و محل زندگی معینی دارد.
ج)برقک که مهارت خاصی در پیدا کردن اجسام براق دارد و جادوگران از انها برای پیدا کردن گنج استفاده میکنن.این جانور از اون 3 قاعده فقط دارای محل زندگی است و دو ویژگی دیگر را ندارد.اون هم به این دلیل که اون در مکانهایی که زمینش از خاکه بهتر میتونه زندگی که تاجاهایی که سنگه.چون عادت دارد مدام زمین رو بکنه.

توجه!!!!!!
نام گروه من ریونکلاوست و اسمم هم اکتاویوس پیر.یادت نره توشرح امتیازات بنویسی!امیدوارم مثل دفعه قبل که یادت رفت و ننوشتی نباشه!

یک زن چیزی ج

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.