هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

بدون نام
2-
ايران ، سوريه ،عربستان، لبنان ،كويت امارات، بحرين، افغانستان، پاكستان، اذربايجانها ،فلسطين، تركمنستان ،قطر، تركيه،اندونزي ، الجزيره ، مراكش ، اتيوپي ، افريقاي جنوبي
3-
اسلام انسان را ازاد گذاشته و گفته حتما انسان باید تحقیق کند تا دینی را انتخاب کند ولی در آسلام گفتن که انسان باید اول دین رو انتخاب کنه بعد تحقیق کنه
1-
http://www.picture-newsletter.com/foamparty/foam-party-mvl6.jpg
http://partytentcity.com/images-ptc/20x20SRV4sidedValance2of2.jpg
http://www2.psych.purdue.edu/~mcmurphy/edies%20party.jpg

Re: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ سه شنبه ۲۴ آبان ۱۳۸۴

مایکل کرنر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۵ شنبه ۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۲۰ سه شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۳
از دفتر کارآگاهان !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 162
آفلاین
لینک عکس
-------------------------------------------------------------------------
ايران ، سوريه ،عربستان فرودي، لبنان ،كويت امارات، بحرين، افغانستان، پاكستان، اذربايجانها ،فلسطين اشغالي، تركمنستان ،قطر، ايالات متحده ي عربيه، تركيه ، ونزوعلا،اندونزي ، الجزيره ، مراكش ، اتيوپي ، افريقاي جنوبي
-------------------------------------------------------------------------
در اسلام ممکن است حق و حقوق افراد پایمال شود اما در آسلام هیچ ظلم ، ستم و آستکباری وجود ندارد.

تصویر کوچک شده

کارآگاه و بازرس ویژه
----------

بدون نام
خب از اونجايي كه من بچه ي خوبي ام توي نت دنبال اين عكسا نميرم ...متاسفم!
-----------------------------
ايران-سوريه-قطر-لبنان-مصر-عراق-فلسطين-ايالات متحده
عربي_تركيه_آذربايجان_عمان_كويت_عربستان سعودي_الجزيره_مراكش(مغرب)_سودان-ليبي-پاكستان-افغانستان-يمن-اتيوپي-افريقاي جنوبي-هند(قسمتي از آن)-کنياو...
-----------------------------
فرقش اينه كه ما ميتونيم آسلام رو تغيير بديم ولي اسلام فقط توسط مارمولاكا قابل تغييره
يه چيز ديگه هم هست...توي آسلام قرآن حميد داريم كه همش به اون اضافه ميشه و هر كي يه چي نازل ميكنه ولي توي اسلام يه قرآن مجيد(يا كريم)داريم كه از همون اول اين بوده و هست!

ویرایش شده توسط جرج دیویس در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۴ ۱۷:۲۴:۳۴

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴

رز زلرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۸ سه شنبه ۲۰ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۳۶ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 181
آفلاین
كشور هاي اسلامي : ايران مصر عربستان اتيوپي افريقاي جنوبي افغانستان پاكستان هند قطر عمان دبي تركيه اذربايجان تركمنستان و ....

تفاوت فرعي در دين آسلام حجاب واجب است اما در دين اسلام ازادي وجود داره و ميتوني روسري نپوشي
عكس رو بعدا ميذارم..

هافلپاف هرم نبض آتشين ماست در شرجي عشق و اشتياق
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام!:

هه...بنده عكس نداشته بيدم!
ولي اسم كشورهاي اسلامي رو ميدونم!ميگين نه...خودتون نيگا كنين!
ايران-لبنان-مصر-سودان-ليبي-عراق-پاكستان-عربستان-افغانستان-يمن-كويت-امارات متحده و ......

استعدادم زياده ها!نه؟

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴

گلوری گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۱ چهارشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 176
آفلاین
1--عكس يكي از پارتي هاي ماگلي(توجه كنيد!...لطفا لينك عكس رو بگذاريد و كل عكس رو اگر بگذارين امتياز كم ميشه!!!!)

عكس بارتي اول

2-نام كشور هايي كه دين اسلام در آنها رواج دارد.
ايران-سوريه-قتر-لبنان-مصر-عراق-فلستين-اسراييل-ايالات متحىه
عربي-

[size=small][color=FF0000]عضو افتخاری ارتش الف د

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
لينك:http://www.stage-door.org/eastside/images/Birthday-Party-1.jpg
كشور: ايران_قطر_سوريه_عراق_تركيه_آذربايجان_عمان_كويت_عربستان_مصر_الجزيره_مراكش_امارات متحده...

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ یکشنبه ۲۲ آبان ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
كشورها:
عربستان_ايران_عراق_سوريه_دوبي_قطر
لينك:
www.jimwegryn.com/Photos/Birthday%20party.jpg

ویرایش شده توسط -رونان- در تاریخ ۱۳۸۴/۸/۲۲ ۱۷:۱۱:۳۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۰۵ شنبه ۲۱ آبان ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
1--عكس يكي از پارتي هاي ماگلي(توجه كنيد!...لطفا لينك عكس رو بگذاريد و كل عكس رو اگر بگذارين امتياز كم ميشه!!!!)
عکس اول خب این یه عکسیه از یه پارتی که ملت توش بی جنبه بازی دراوردن، البته از ماگلای بیجنبه منگوله دار انتظار دیگه ای هم نمیشه داشت.
پرفسور دامبلدور : چی؟ به موگلا توهین میکنی؟ انگار داری به درس من توهین میکنی....الان که ازت 10 امتیاز رفت.....
آوریل : نه پروفسور غلط کردم، یه چیزی هم خوردم، اونا گلن، تاج سره مان.
عکس دوم اینم عکس یه مهمونی تولده که بچه هاش عینه بچه مثبتا واستادن و دست میزنن، واقعا خیلی بی بخارن اینا.
کلا میشه گقت کشورهای خاورمیانه شامل ایران، عربستان، افغانستان، پاکستان، یمن، عراق، قسمتی از ترکیه، هندوستان (بعضی نواحی آن)، کشورای دیگه ای مثل لیبی، مصر، سودان، کنیا و خیلی کشورای دیگه که اگه بخوام همشو بگم موهای همه سفید میشه و شما هم احتمالا به رحمت خدا میرین(یک اصطلاح موگلی)
3-يك تفاوت فرعي ولي مهم بين دين اسلام و آسلام:
در دین اسلام مردم رو همش به انجام کارایی مجبور میکنن و هی بهشون زور میگن و از روش استکباری که روش خیلی بدیه استفاده میکنن ولی در دین مبین ما، ما از روش آستکباری که زمین تا زیرزمین با روش استکباری تفاوت داره استفاده میکنیم.

[size=small]جادوگران برای همÙ

جلسه دوم
پیام زده شده در: ۰:۲۴ شنبه ۱۴ آبان ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
~~~~~~~~~~~جلسه دوم~~~~~~~~~~~
پروفسور دامبلدور با سرعت وارد كلاس ميشه...مثل جلسه قبل وسايل ماگليش رو به همراه داره.
"سلام به همگي!....خب بچه ها!سريع وسايلاتون رو بزارين رو ميز كه امروز زياد وقت نداريم.من بايد كلاس رو 5 دقيقه زودتر تعطيل كنم"
دامبلدور با نگاههاي متفكر بچه ها مواجه ميشه
"خب...راستش با جناب وزير قرار دارم...خب اول از همه بايد جواب سوالاتي رو كه جلسه قبل دادم رو براتون بگم"
"خب در مورد سوال اول كه گفته بوديم«چه كلماتي در سير به وجود اومدن كلمه ماگل نقش دارن» خب ازتون خواسته بودم خودتون چند كلمه رو حدس بزنين.متاسفانه در جوابهايي كه بهم داده بودين ديدم كه بعضيا همون كلماتي رو كه من گفته بودم رو دوباره تكرار كرده بودن و به عبارت ديگه سوالمو متوجه نشده بودن....من گفته بودم كه به غير از اونايي كه گفتم....حالا مهم نيست.در بين كلماتي كه شماها حدس زده بودين فقط يك كلمه رو كاملا درست نوشته بودين كه در مقاله آوريل عزيزم! بود كه ازشون نهايت تشكر رو دارم.همون طور كه آوريل نوشته بود كلمات منگوله در اين سير سعودي مؤثر بودن....البته چون اين سوال حدسي بود از ارزش بقيه چيزي كم نميشه و از بقيه هم تشكر ميكنم"
"و اما در مورد سوال دوم....همون طور كه چندي نفري اين سوال رو جواب دادن مبصر نميتونه امتياز كم كنه بلكه به طور غير مستقيم اين كارو انجام ميده....يعني با گزارش به دبيران"
"همين جا دو تا نكته رو بهتون بگم!....اگه دوست دارين بنويسين.ماگل ها به پروفسور ما ميگن دبير،معلم و يا sir يا همون آقا.....نكته دوم اينه كه اونا به جاي امتياز گروهي امتيازات يا نمرات انفرادي دارن و گروهي نمراتشون حساب نميشه.زياد وارد اين بحث نميشيم.انشاالله اگر وقت شد حتما در اين مورد بحث ميكنيم...خب اين از اين دو نكته!"
"خب بريم سراغ درس جلسه دوم"
دامبلدور دستاشو به هم سايش ميده تا كمي گرم بشه و بعد...
"خب امروز ميخوايم در مورد دين ماگل ها حرف بزنيم.براي اينكه بهتر متوجه بشين با دين خودمون آسلام مقايسش ميكنيم.در ضمن توجه كنين كه اين درس با درس تاريخ جادوگري كمي در ارتباطه."
"ماگل ها اديان مختلفي دارن و مثل ما تك ديني نيستن.اين اديان عبارتند از....."دامبلدور به بچه ها نگاه ميكنه و بعد...
"من پيشنهاد ميكنم اين چيزايي رو كه ميگم بنويسين!...داشتم ميگفتم.اينم اديان عبارتند از:مسيحيت-يهوديت-زرتشتي-كليمي و از همه مهمتر اسلام!!!"
"بقيه دينا همشون كشكه!(با عرض معذرت از دوستاني كه دينهاي ديگه دارن!درسه ديگه!)ميريم سراغ اسلام.اين دين مانند دين ما آسلام است فقط با تفاوت هاي كوچكي كه ميگم شما مينويسين.
خب بنويسين.....1-كتاب مقدسي به نام**قرآن** كه مردم از آن كمك ميگيرند.2-عذاداري ها و مهماني ها و همچنين پارتي ها!2-افرادي به نام مارمولك! كه مردم را گول ميزنند و مردم بايد دقت بكنند كه در دين اسلام گول آنها را نخورند(در اين قسمت به علت اطلاع رساني ضعيف كشور ايران دامبلدور چون فيلم مارمولك رو ديده بود اشتباه كرده و ما در همين جا از همه شما پوزش ميخواهيم!)
همون طور كه ميدونيد ما در نيمون چيزي به نام عذاداري نداريم و همش بيجامه يا پيژامه پارتيه!
در مورد سومين فرق هم يه عكس براتون آوردم كه چهره ي يكي از همين مارمولك ها و ويژگيهاي ظاهريشون رو ميبينيد:
تصویر کوچک شده

دامبلدور به ساعت ماگليش نگاه ميكنه و ....
""خب من ديگه وقتي برام نمونده و بايد هر چه سريعتر برم.فقط اينو بگم كه براي جلسه بعد تمرينات آخر درس دوم رو مينويسين و به من تحول ميدين....خسته نباشيد!""
-----------------------------------------------------------------------
تمرينات آخر درس دوم:
--------------------------
1-عكس يكي از پارتي هاي ماگلي(توجه كنيد!...لطفا لينك عكس رو بگذاريد و كل عكس رو اگر بگذارين امتياز كم ميشه!!!!)
3-يك تفاوت فرعي ولي مهم بين دين اسلام و آسلام

در مجموع برلي پاسخ به سوالات به هر نفر 15 امتياز تعلق ميگيره!
--------------------------------------------------------------------------

شناسه ی جدید: اسکاور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.