هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

سامربایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۳ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۲۱ چهارشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۶
از عمت چه خبر؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نام :
سامر بای

لقب:
گویا در چت باکس عبارت غیرخلاقانه ای اتخاذ شده که در دراز مدت تغییر پیدا میکنه قطعا.

نه اونقد پیر که مث هاگرید جزوی از ملک مدرسه شده باشه و نه اونقد جوون که درخواست عضویتش تو محافل جانبی با "برو با بزرگترت بیا" از سر باز بشه.

نژاد:

انسان. اصیل زاده.

قدرت‌های ویژه:
توانایی کت واک. توانایی فخرفروشی. توانایی استعمال وید بدون نیاز به سانسور. توانایی چکش کوبیدن رو منوهای نظارت و مدیریت. تواتایی کت واک. توانایی آباد کردن تپه های کشف نشده. توانایی عارق زدن مصنوعی. توانایی کت واک. توانایی پیچیدن مو لای انگشتان در مواقع تفکر. توانایی رشد دهی گیاهان متنوع از زمین آسفالت شده حتی. توانایی کت واک. توانایی دزدی. توانایی خواندن و نوشتن و پاک کردن. توانایی پخت کاپ کیک. توانایی کت واک. توانایی گیر اوردن ملت در راهروهای خلوت. توانایی پوشیدن لباس های گشاد بدون خدشه دار شدن اعتماد به نفس. توانایی شرکت در فعالیت های تخریبی. توانایی کت واک.

پاترونوس :
کتِ واک کننده

چوبدستی :
چوب درخت بید. ریسه ی قلب گربه سیاه. ۲۸سانت

خصوصیات ظاهری :
مونثی درحال کت واک که خط عطر داره و بقیه با نگاه دنبالش میکنن. لاغر، مداد مانند در اصل. مو طلایی. چشم شهلا. به طور خلاصه ظاهرش باعث میشه بقیه ملت جلو آینه به خودشون بگن "این باطنه که مهمه"؛ البته زیر آفتاب نمی درخشه پوستش. چشاشم طلایی نیست. هرچی دم دستش بیاد که بتونه با بقیه ی دم دستی هاش ست کنه از نظر رنگی رو میپوشه.

معرفی شخصیت :
بی ثبات. انعطاف پذیر. گند دماغ. چکش دوست. بی خود خندان. کت واک. بی هدف. بی هنر. بی منطق. بی وجدان. بی تربیت. بد بد بد. بی حوصله تر از اون که براش مهم باشه امتیاز "بهترین نویسنده ی تازه وارد" رو بگیره. بدور از حواشی خارج از تاپیک های رول نویسی.

تایید شد.
خوش اومدی به ایفای نقش.

ویرایش شده توسط wtf در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۸:۲۱:۱۸
ویرایش شده توسط wtf در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۸:۳۲:۵۷
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۰:۲۵:۰۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۶ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

Zuko

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۱ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۲:۰۴ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶
از USA
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
سلام من گروه ریونکلاو را انتخاب میکنم چون من تمام خصوصیات را دارم با تشکر

مراحل ورود به ایفای نقش رو مفصلا توی پیام شخصی توضیح دادم... شما باید اول اینجا نمایشنامه ای در مورد یکی از عکسای اینجا بنویسید.
منتظرتونیم.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۰:۲۲:۳۲

ZUKO TAKARA

پیام زده شده در: ۱۵:۵۷ دوشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۶

گرگوری گویلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۵۴ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۸:۲۲ دوشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۷
از زیر سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام کلاه عزیز حالت چطوره؟

گفتی تکمیل کن ولی من میخام جایگزین کنم

نام : میرتل

لقب :میرتل گریان

نژاد: دو رگه؟ماگل زاده؟

قدرت‌های ویژه: روح :| روحه :|

پاترونوس : اگه بتوانه جادو بکنه (که غلط میکنه نتونه) خفااش!

چوبدستی : چوب ولدمورت و هری پاتر بود؟دوتا نیس سه تاس!یکیشم دست بندست!

خصوصیات ظاهری :
ی دختره مو خرگوشی با حاله ای از رنگ خاکستری(به دلیل روح بودن)

معرفی شخصیت :
گریان!نگران!دل نازک!علاقه من به معجون های پروفسور هکتور

(استاد الستوریا بم گیر داد گف اگه میخای شبیه میرتل گریان باشی برو همونو بردار)

درخواستتو توی صفحه ی تماس با ما پیگیری کن.

ویرایش شده توسط گرگوری گویل در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۹ ۱۶:۰۵:۴۱
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۲۰ ۰:۲۳:۰۷

"تنها ارباب است که میماند"

پیام زده شده در: ۱۳:۰۸ یکشنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۶

ایزابل مک‌دوگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۳ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۳:۰۴ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷
از دنیای جادویی ذهن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام شخصيت : ایزابل مک دوگال

گروه : ریونکلاو

نژاد: اصیل زاده

ویژگی های ظاهری و اخلاقی: ایزابل دختر خیلییییی درسخونیه و اگه شما اونو تنها ببینید با خودتون میگید وااای دختره بیچاره حتما افسردگی داره که انقدر آرومه ولی اگه یه بار دیگه اونو کنار دوستاش ببینید قطعا حرف قبلیتون پس میگیرید چون اون دختریه که در تنهایی فوق العاده ارومه و سرش تو کتاباشه ولی با دوستاش....

دختری با موهایی قهوه ای تیره و چشمهای سبز عسلی پوست گندمی لب های نازک و قد بلند و هیکل متناسب

چوبدستی:پر مرغ آمین و تاندوم پای اژدها به طول 30 cm

جارو: نیمبوس 2017

محل زندگی: لندن

پاترونس: غزال

معرفی کوتاه: ایزابل یه دختر اصیل از خانواده پولداراست که پروفسور کوییدل پدرناتنی اوست. ایزابل هنگام همکاری کوییدل با ولدمورت (سنگ قدرت)10سال داشت و سال بعد به هاگوارتز رفت.
وقتی ایزابل به هاگوارتز رفت هیچ دوستی نداشت چون همه فکر میکردند که او هم مانند پدرش است. ایزابل به شدت از این قضیه رنج میبرد و خجالت میکشید تا اینکه بعد از گذشت نصفی از سال با نجات دادن جان یکی از همگروهی هاش با معجونی بسیار قدیمی ثابت کرد مانند پدرش نیست.
بعد از اون ماجرا بین ایزابل و هرمیون جدال سختی در کلاسها پیش میمود چون هر دو سعی داشتند درسشان از دیگری بهتر باشد اگرچه هرمیون و ایزابل دختران مهربانی بودند ولی هرگز با هم کنار نمیامند . ایزابل در طول دوران تحصیل خود بسیار سعی کرد وارد گروه هرمیون و هری و رون بشه ولی موفق نمیشد چون هرمیون اصلا از او خوشش نمیومدو هر وقت که ایزابل جلو آیینه نفاق انگیز می ایستاد خود را در کنار گروه آن ها میدید ولی این اتفاق هرگز نیفتاد. ایزابل در جنگ با ولدمورت نیز شرکت داشت و بعد فارغ التحصیل شدن به کار در اداره اسرار پرداخت.

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۸ ۱۵:۲۳:۰۶

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ جمعه ۱۶ تیر ۱۳۹۶

مینروا مک‌گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷
از کنار گوشیم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 43
آفلاین
لطفا جایگزین شود.

نام : مینروا مک گونگال

شغل : استاد تغییر شکل و مدیر فعلی هاگوارتز

متولد :4 اکتبر 1935 (12 مهر 1314)

گروه: گریفیندور

مدرسه: هاگوارتز

نژاد: دو رگه

قدرت‌های ویژه: جانور نما (تبدیل به گربه‌ای قهوه‌ای می‌شود)

پاترونوس : گربه خط دار

چوبدستی : به طول 24سانتی مترو 13 میلی متر، ازجنس چوب صنوبر ومغز ریسه قلب اژدها
دفتر: طبقه اول، بالای راه پله، انتهای راهرو

خصوصیات ظاهری :

رنگ مو: مشکی
رنگ چشم: سبز

معرفی شخصیت :مینروا ساحره ای فوق العاده بود او قدرت و استعداد خاصی در تغییر شکل داشت، دوئل کننده قوی ای بود و مهارت خاصی در ساخت سپر مدافع داشت ، مخالف سر سخت جادوی سیاه بود و در دفاع از آن زبر دست بود. شخصیتی بسیار جدی و در عین حال مهربان و دلسوز داشت. در کار خود بسیار سر سخت بود و برای اطرافیانش در عین سر سختی مهربان و حامی ای محکم بود.

صمیمی ترین دوستش در تمام زندگی آلبوس دامبلدور بود که برای او ارزش و احترام خاصی قائل بود، همچنین با پامونا اسپراوت همکلاس و همکارش رابطه ای بسیار نزدیک و دوستانه داشت.

ریشه شناسی نام او که مینروا در رُم، الهه دانش و جنگ است، نامی شایسته برای شخصیت مینروا مک گونگال می باشد. همچنین معنی لغتی مینروا در انگلیسی به معنای خردمند است.

مک گونگال هم نام مردی از اسکاتلند در افسانه های انگلیسی است، به نام ویلیام توپز مک گونگال که بعد ها این نام در انگلیس هم وارد شده است. احتمال بسیار زیاد رولینگ برای اثبات اسکاتلندی بودن مینروا مک گونگال این نام خانوادگی را برای او برگزیده است.

او از اولین کسانی بود که عضو محفل ققنوس گشت و فداکاری های زیادی را در زمان بازگشت ولدمورت برای دانش آموزان هاگوارتز انجام داد. در سال 1995 در سال تحصیلی پنجم هری پاتر او به شدت در مقابل کارهای پلید آمبریج ایستادگی می کرد در حدی که افراد آمبریج مجبور به حمله به او شدند، به قدری جراحت برداشت که مدتی او را در بیمارستان سنت مانگو بستری کردند.

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۶ ۱۶:۱۱:۴۹

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

تصویر کوچک شده

#اتحاد_گریف

پیام زده شده در: ۱۱:۲۲ پنجشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۶

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۳۶:۳۲
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 705
آفلاین
جادوگری از دوردست، جادوگری با ریشی سپید و لباسی سیاه، نماینده ی هر دو جبهه ی جادوگری، بنیان گذار جادوگری نوین، محقق و تاریخ نگار، دست های پشت پرده ی حکومت انگلستان، جادوگرِ پیامبر یا پیامبرِ جادوگر!

اینها القابی هستند برای یک فرد، کسی که تمام حکومت انگلستان است در زمانی که تمام راه های ارتباطی مردم را تحت نظر ندارد! او مرلین است، بزرگترین جادوگر باستانی!

من، مرلین جادوگر، کسی که تمام جادوگران به اقصی نقاط لباس ها و اعضای بدن وی قسم یاد میکنند، بار دیگر برگشته ام تا در خدمت جامعه ی جادوگری باشم، با چوب جادوگری جدیدی با طول 35 سانتی متر و از چوب عصایی که در دستم میگیرم؛ پیرتر از همیشه، خسته تر از قبل ولی با تجربه تر از گذشته و قوی تر از تمام دوران هایی که زندگی کرده ام! قامت خمیده و سن زیادم هرگز نتوانستند جلوی مرا برای نشان دادن قدرت بیکرانی که جادو برای ما فراهم می آورد را بگیرند!

از مزایای کهولت سن، خوش اخلاقی ای ست که خواسته و ناخواسته در انسان بوجود می آورد و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم، تا زمانی که خواسته هایتان معقول باشد مرا خندان خواهید دید!

به من نگاه کنید! چه میبینید؟ ریشی سپید! لباسی سیاه! من پیامبرم، پس بدانید که هر دو جبهه باید از من بترسند و شاید سفید ها اندکی بیشتر!

من آمده ام تا یاد بدهم، تا یاد بگیرم، تا بکشم و کشته نشوم، آمده ام که نسلی جدید را در کنارتان بسازم و بدانید و آگاه باشید که در برابر دشمنان سخت و بی رحم خواهم بود و شاید در میان دوستان نیز همچنین! کسی را یارای مقابله با من نیست که من خود جادویی هستم که از ذهن و قلب و دستانتان میگذرد. پس مراقب باشید که نعمتی خطرناک در حال پیشروی به سمت دنیای جادوگری ست و بستگی به شما دارد که از آن چگونه بهره مند شوید!

من، مخترع جادوی نوین و مغز متفکر جادوگری و پیامبر شما، در گروه گریفیندور خواهم بود!

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۵ ۱۲:۳۸:۲۷

پیام زده شده در: ۲۳:۵۰ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

تینا گلدشتاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 6
آفلاین
**لطفا جایگزین بشه**
=============

نام : تینا گلداشتاین

گروه: هافلپاف

نژاد: دورگه

شغل: کارمند کنگرهٔ جادویی ایالات متحدهٔ آمریکا (ماکوزا)

پاترونوس: شیطان جهنده

چوبدستی: چوب درخت لیمو و مغز پر مرغ طوفان 13 اینچ

ویژگی اخلاقی:

اعتقاد داره که همیشه حق برنده ست، حساسه و اگر کسی باهاش موافقت نکنه، کمی لجباز میشه. زیاد خشن نیست اما موقع عصبانیت، هیچ چیز جلو دارش نیست. با خواهرش کویینی رابطه نزدیکی داره و خیلی به قانون و اجرای درستش اهمیت میده.

ویژگی ظاهری:

موهای چتری سیاه رنگ که با چشمای سیاهش همخونی زیبایی دارن. هیکل و قد متوسطی داره؛ سفید پوسته و رنگ چهره ش کمی به زردی میزنه. معمولا یه بارونی طوسی میپوشه و غالبا کلاهش رو هم میذاره. من رو مشاهده کنید!

انجام شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۵ ۱۲:۳۸:۲۱

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

تینا گلدشتاین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۶ دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 6
آفلاین
نام: پورپنتینا گلد اشتاین

گروه: هافلپاف

پاترونوس: سگ خالدار

چوبدستی: چوب درخت و مغز پر مرغ طوفان 13 اینچ

معرفی کوتاه:
ساحره‌ای منطقی و معقول که کارمند کنگرهٔ جادویی ایالات متحدهٔ آمریکا (ماکوزا) است و همیشه دوست دارد طرف حق را بگیرد. او قبلاً کارآگاه بوده اما حالا به دفتری بسیار پایین‌تر از حد مهارتش تنزل رتبه یافته است.کارمندی پرتلاش در کنگره‌ ی جادویی ایالات متحده آمریکا که با نیوت ملاقات می کند. او اعتقاد دارد باید برای چیزی که درست است جنگید. به جهت اعتقاداتش، او را به اداره ای پایین تر از سطح مهارت هایش منتقل کردند.

خانواده:
کویینی گلدشتاین: خواهر

بعدا میتونی برگردی و معرفی شخصیتت رو تکمیل کنی...
خوش اومدی.
تایید شد!

ویرایش شده توسط هانا در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۸:۵۶:۵۳
ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۸:۵۸:۳۴

پیام زده شده در: ۱۴:۱۵ چهارشنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۶

تریسی اورسونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۴ دوشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ چهارشنبه ۱۱ مرداد ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
نام: تریسی (ملقب به تریس )

نام خانوادگی: اورسون

گروه: گریفیندور

نژاد: ساحره ای با خانواده ی اصیل زاده

چوبدستی: چوب درخت سرو و ریسه ی قلب اژدها

ظاهر: چشم و ابرو مشکی.با موهای مشکی که تا شونه س، قد 170 پوست سفید رنگ پریده. تیپ اسپرت.

سپر مدافع: اسب

جارو: آذرخش

اخلاق: بسیار آدم رک و راستگو.همچنین خسته و علاقه شدیدی هم به تکنولوژی مشنگ ها و کارهاشون داره... و خب... در کل بیشتر مشنگ بازی در میاره تا جادوگر بازی!

تایید شد.

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۴ ۱۶:۱۰:۴۵

پیام زده شده در: ۱۱:۱۳ سه شنبه ۱۳ تیر ۱۳۹۶

اوناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۰ یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۹:۴۶ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
خب سلام
اسمم اونا
گروه گریفیندور
سن 15
موها زرد چشم ابی قد متوسط 169. لاغر. پوست سفید.
ادم خونگرم و مهربون. دارای دلی عجیب به نام دل شیر😆
عاشق دوستان و خانواده
پاترنوس:ققنوس
جنس چوبدستی: پر دم ققنوس. اندازه 27cm انعطاف بالا
خلاصه زندگی نامه: در یک روز سرد زمستانی در خانواده ای مشنگ چشم به جهان گشود. دوران بچگی را به دنبال چیز های عجیب و غریب سپری کرد تا الان که اینجاست. عاشق کوییدیچ.
جاروشم:نیمبوس 2017(چیه الان 2017ایم دیگه😌)

معرفی شخصیتت یه کمی کوتاهه. لطفا بعدا برگرد و تکمیلش کن.
تایید شد.
خوش اومدی.

ویرایش شده توسط رز ویزلی در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۱۳ ۱۴:۴۷:۱۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.