هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۲:۳۴ شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶

پیوزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۱ جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
طبق آخرین پست تمایل خودمو به تدریس :
موجودات جادوئی و درس فلسفه و حکمت را اعلام میدارم.
بدون سابقه نقد،
با تچکر.
باچد بلای دیجلان.

ویروسر!

آیم ناثینگ برو!

کن آی هّو ا لیدل پرّویسی پلیز؟!

عمق داره!

مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیجنگم بــــــــــــــــــرای خودم...!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
سلام.

لازم دونستم نکته‌ای رو شفاف‌سازی کنم. همون‌طور که گفته شد دو تا کلاس مقدماتی داریم که هرکدوم دو تا استاد دارن و هرکدوم از اساتید دو جلسه از چهار جلسه‌ی اون کلاس مقدماتیو تدریس می‌کنن. بنابراین برخلاف اینکه سعی کردین کلاساتون حتما متفاوت باشه، اتفاقا ترجیح ما بر اینه که کلاسای مشترک انتخاب کنین که بتونیم یه کلاسِ خاصو به دو نفر بدیم. تنها کلاسی که باید حواستون باشه مشترک نباشه، کلاسای حرفه‌ای یعنی ماگل‌شناسی، تاریخ جادوگری و معجون‌سازی هست.

بنابراین لطفا اگه چند کلاس هست که بهش علاقمندین دوباره پستت بزنین و به ترتیب اولویت همه‌شونو ذکر کنین تا بر اون اساس بتونیم در صورت صلاحدید دو نفری که کلاس مشترکی تو لیستشون هستو برای همون کلاس انتخاب کنیم. روزای هفته هم همینطوره. باز دنبال مشترکات هستیم.

گریوز
لازمه‌ی شرکت تو هاگوارتز، چه بعنوان استاد و چه بعنوان دانش‌آموز اینه که گروه‌بندی شده باشیم. بنابراین تا قبل از 15ام حتما برای گروهبندی پیش کلاه برو.

توجه: با ناظرای گروه‌های چهارگانه‌ی هاگوارتز قبلا صحبت شده و الان هم اعلام می‌کنم که لطفا تا آخر خرداد لیست تازه‌واردین گروهتون رو در بیارین و تو همین تاپیک ارسال کنین.

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۸ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

مرگخواران

دلفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۹ پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۲:۲۰ جمعه ۲۱ مهر ۱۴۰۲
از گالیون هام دستتو بکش!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
مترجم
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 233
آفلاین
من آمادگی خودم رو برای برداشتن کلاس طلسم ها و ورد های جادویی اعلام میکنم.
اگر ممکنه روز های آزاد رو در اسرع وقت متعاقبا اعلام میکنم.( یه کم در حال حاضر توی برنامه شخصیم ناهماهنگی وجود داره...)
با تشکر!
پی نوشت: اگر به هر علتی ممکن نبود من الویت دوم رو آموزش جادوی سیاه انتخاب میکنم.

ویرایش شده توسط دلفی در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۵ ۱۲:۲۵:۲۳

تصویر کوچک شده

A group doesn't exist without the leader

پیام زده شده در: ۸:۴۶ پنجشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۶

Polly-Chapman

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۴ جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
از من دور شو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
به عنوان یک گرگینه خاص که در کنگره حمایت از موجودات جادویی کولاک کردم، وظیفه خودم می دونم که کلاس مراقبت از موجودات جادویی رو بر عهده بگیر. حالا آیا وکیل... اوا ببخشید اشتباه شد! منظورم اینه که آیا موافقت می کنید؟

پ ن: از اتاق فرمان اشاره می کنن که محافظت از موجودات جادویی گرفته شده پس بی زحمت درس افسون ها رو به من بدید.

ویرایش شده توسط پالی چپمن در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۴ ۱۲:۴۲:۱۸

shine bright like a diamond!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
دیروز ۱۵:۳۸:۳۲
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
سلام! اجازه هست؟
اگر اجازه بدین خواستم کلاس تغییر شکل رو بردارم!
شنبه و یکشنبه هم برای تدریس روز خوبیه به نظرم!
تجربه نقدم نداشتم تا الان!

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۸:۱۸ چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

پرسیوال گریوزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۷ یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۷:۴۱ جمعه ۲۳ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 91
آفلاین
به عنوان یک غیر منتقد مایل به تدریس به عنوان استاد درس دفاع دربرابر جادوی سیاه هستم. دوشنبه ها و سه شنبه ها برام بهترین زمان محسوب میشن. همچنین ترجیح میدم تدریس دو جلسه ی پایانی کلاس با من باشه.
قبل از شروع کلاس ها هم جهت انتقال به یکی از گروه های چهارگانه، با مدیریت سایت هماهنگ خواهم کرد.

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۱۶ دوشنبه ۱ خرداد ۱۳۹۶

پیوزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۱ جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
هرهرهر کرکرکر!

من عادت دارم یوهویی میام، درم نمیزنم!
من به عنوان یک عضو 4 ساله! یک روح! یک فرد مومن و نماظ خون!
به عنوان یک ارشد! به عنوان یک کشکک!
علاقه شدیدی به تدریس خصوصی...( دقت کنین خصوصی! ) پولم میگیرم! (نگاه نکن اثیرم میشی!)
کلاس آشنایی با موجودات جادویی دارا میباشم!
دارای مدارک ذیل:
یک جلد کلام الله مجید،
یک آینه و شمعدان
و مهریه لازم به ذکر به ارزش 1397 سکه
میباشم!

صرفا میخوام بگم که بنده تجربه کمی در نقد دارم، درواقع مهلتش پیش نیومد!
روز انتخابیم هم ترجیجا 5 شنبه بهتره واسم!

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۹۶/۳/۱ ۲:۲۹:۱۰

ویروسر!

آیم ناثینگ برو!

کن آی هّو ا لیدل پرّویسی پلیز؟!

عمق داره!

مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیجنگم بــــــــــــــــــرای خودم...!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۲ یکشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
با توجه به پست آخر تاپیک تابلوی اعلانات، اعضای تازه وارد یا کم تجربه در نقد، از امروز تا 15ام خرداد ماه فرصت دارن که برای در دست گرفتن مسئولیت دو جلسه تدریسِ کلاس های مقدماتی اینجا اعلام آمادگی کنن تا چهار نفر از بینشون برای تدریس انتخاب بشن.

داوطلبین به جز سه کلاس معجون سازی، ماگل شناسی و تاریخ جادوگری، از بین بقیه ی کلاس ها اولویت های خودشون و همین طور روز انتخابیشون از هفته برای تدریس رو هم اعلام کنن.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۴:۳۳ جمعه ۶ اسفند ۱۳۹۵

فنگold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۳۶ جمعه ۶ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۱۸ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۸
از سگدونی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 103
آفلاین
واق واق ! (لن! )

نقل قول:

براین اساس صحبتی که شد این بود که همین چند استادی بودن موجب گیج شدن تازه‌وارد می‌شه چون مثلا چهار استاد کلاس ایکس، چهار سبک مختلف دارن که از توش هیچ چیز مشترکی در نمیاد که بتونن به تازه‌وارد آموزش بدن. مثلا در مورد نقد گفته می‌شه از اشخاص مختلف نقد نخواین، ایکس یه چیز می‌گه که ایگرگ تو نقدش میاد اونو نقض می‌کنه و تازه‌وارد بدتر گیج می‌شه که خب الان پس چی بهتره؟ چی کار کنم؟ و داشتن تنها یک جلسه برای هر استاد، فرصت کافی برای آموزش به کسایی که سبکشو می‌پسندن نمی‌ده و استاد ممکنه سعی کنه تو همون تک جلسه هرچی تو چنته داره بریزه بیرون و تازه‌وارد از خیل عظیم آموزش‌های جدید کف می‌کنه و غرق می‌شه.

اشتباه متوجه شدین. تیم اساتید وقتی اسم تیم گرفت دیگه عملکردش سرخود نمیشه. در پست های قبل تر توضیح دادم که یکی از اون چهار نفر مسئول درس هست و قرار بر این بوده (در پیام شخصی اغلب مطرحش کردم این قسمتشو) که قبل از شروع ترم، با حضور من و سه نفر دیگه از تیم همون درس جلسه ای تشکیل بدیم و نقشه و اهداف و طرح کلی هر درس رو بریزیم با هم و هماهنگ مشخص باشه که هر استادی قراره چی رو جا بندازه بین اعضا - صرف نظر از سبک نویسندگی و سلایق شخصی. در نتیجه فرض کن به عمومی ترین شکل ممکن فقط برای یک درس بخوای در نظر بگیری، ممکنه جلسه اول به طور هدفمند تکالیف درخواستی اون درس مشخص بیشتر در راستای شخصیت پردازی باشه، جلسه دوم فضاسازی، جلسه بعد دیالوگ و غیره. همینطور در تاپیک های دیگه خیلی موارد دیگه ممکنه کار بشه. همچنان که در جلسات سمینار و کارگاه و اردو هم میشه موارد دیگه رو کار کرد. این پیچیده ست و برای هر تیم علمی بظور جداگانه ای طرح میشه و ربطی به بقیه دروس هم نداره.

نقل قول:

البته طبق دومین پستی که زدی گویا قرار نیست هیچ نقد کوتاه یا توضیحی در رابطه با اینکه دانش‌آموز چرا این امتیازو گرفته رخ بده... که همینجا اعتراض خودم رو وارد می‌کنم. فکر می‌کنم بهتره اشکال تازه‌وارد گفته بشه تا بتونه جبرانش کنه و هردفعه هر جلسه همون اشکالو تکرار نکنه و همون امتیاز بد تکراری رو بگیره. و البته در صورت همین ایجاد نقد کوتاه یا توضیح در مورد اشکالات فرد، این مورد گیج شدن تازه‌وارد که پاراگراف بالا گفتم بوجود میاد. اگه هم قرار نیست آموزشی از این طریق رخ بده و اساتید یه نمره خام می‌دن و می‌رن، خب فکر می‌کنم نگرانی در مورد مشکل بالا برطرف می‌شه ولی از هدف آموزش دور می‌شیم.

باز هم اشتباه متوجه شدی. من در جواب به اونهایی که کمبود وقت رو در پاسخ به درخواست تدریس گفته بودند بهم، گفتم که اگه اینقدر براشون سخته که آنلاین بشهن و تکالیف رو بخونن و جمع تفریق کنن و غیره، ما حاضریم براشون فرم های آنلاین آماده کنیم و تکالیف رو هم میدیم براشون پرینت شده ببرن دم منزل یا دفتر کار. . منظور این بود که استاد اگه گرفتاره، تک تک فیلدهای از قبل آماده میزنیم با اسم دانش آموزا، امتیاز رو عددشو فقط وارد کنه. مدیریت مدرسه خودش منتقل میکنه داخل تابلوی اعلانات. اما نقد بحثش جداست. ارائه نقد اجباری یا بر حسب درخواست توسط تیم های علمی و مسئول هر درس بطور جداگانه میتونه بررسی بشه قبل از شروع ترم. در مورد گروه های هاگوارتز و سهمیه های گروهبندی هم چون جاش اینجا نیست نظری نمیدم. دیوان و ویزن امثال اینا دارید همونجا میشه بحث و کار کنید روی این قضیه.

----------

پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ پنجشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۵

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
سلام.

منم از طرف قشر حشرات جامعه دخول می‌فرمایم و به جمع سگ و گیاه موجود در دفتر می‌پیوندم.

من خودم اون اول که این طرحو خوندم کلی خوشم اومد، بخصوص برای اساتید که اصن حالی به حولی می‌شه براشون. اما خب اینکه افراد زیادی رو نیاز داره انکار ناپذیره.

طی صحبت‌هایی که من داشتم، مشکلاتی به گوشم خورد که خودم متوجهشون نشدم و گفتم انتقال بدم. مسائلی که رز گفتو چه مثبتاش چه منفیاش قبول دارم و دوباره تکرار نمی‌کنم، که البته همین‌جا جا داره بگم اگه نتونیم تعداد مناسبی تازه‌وارد داشته باشیم کلا هاگوارتز باید خیلی سبک باشه. درگیر کننده نباشه که اعضارو از ایفای نقش اصلی دور نکنه. اما چیز دیگه‌ای که می‌خوام بگم همین چند استادی در یک کلاسه. برای اساتید خوبه، چون فقط یه جلسه درگیر می‌شن و مشکل کمبود وقتو حل می‌کنه. اما نکته‌ای که وجود داره در مورد تازه‌وارداس.

براین اساس صحبتی که شد این بود که همین چند استادی بودن موجب گیج شدن تازه‌وارد می‌شه چون مثلا چهار استاد کلاس ایکس، چهار سبک مختلف دارن که از توش هیچ چیز مشترکی در نمیاد که بتونن به تازه‌وارد آموزش بدن. مثلا در مورد نقد گفته می‌شه از اشخاص مختلف نقد نخواین، ایکس یه چیز می‌گه که ایگرگ تو نقدش میاد اونو نقض می‌کنه و تازه‌وارد بدتر گیج می‌شه که خب الان پس چی بهتره؟ چی کار کنم؟ و داشتن تنها یک جلسه برای هر استاد، فرصت کافی برای آموزش به کسایی که سبکشو می‌پسندن نمی‌ده و استاد ممکنه سعی کنه تو همون تک جلسه هرچی تو چنته داره بریزه بیرون و تازه‌وارد از خیل عظیم آموزش‌های جدید کف می‌کنه و غرق می‌شه.

البته طبق دومین پستی که زدی گویا قرار نیست هیچ نقد کوتاه یا توضیحی در رابطه با اینکه دانش‌آموز چرا این امتیازو گرفته رخ بده... که همینجا اعتراض خودم رو وارد می‌کنم. فکر می‌کنم بهتره اشکال تازه‌وارد گفته بشه تا بتونه جبرانش کنه و هردفعه هر جلسه همون اشکالو تکرار نکنه و همون امتیاز بد تکراری رو بگیره. و البته در صورت همین ایجاد نقد کوتاه یا توضیح در مورد اشکالات فرد، این مورد گیج شدن تازه‌وارد که پاراگراف بالا گفتم بوجود میاد. اگه هم قرار نیست آموزشی از این طریق رخ بده و اساتید یه نمره خام می‌دن و می‌رن، خب فکر می‌کنم نگرانی در مورد مشکل بالا برطرف می‌شه ولی از هدف آموزش دور می‌شیم.

یه پیشنهاد... شخصا نظرم اینه که به جای اینکه سه گروهک برتر انتخاب شن و هرکدوم یه امتیاز جداگانه‌ای اضافه بر امتیاز خودشون بگیرن، این امتیاز جداگونه به این شکل باشه که کلا یه درصدی از امتیاز کل هر گروهک رو محاسبه کرد و به گروه تک‌تک اعضای همون گروهک داد. اینطوری تمام گروهکا، چه گروهکی که قرار بوده آخر شه و چه گروهکی که قرار بوده اول شه، یه درصدی از امتیاز کل گروهک رو علاوه بر امتیاز شخصیشون برای گروه هاگوارتزشون می‌گیرن.

در مورد سهمیه و اینا که هر سه گروه به جز هافل رو به چالش کشیدی... من بعنوان یه ریونکلاوی کاملا می‌پذیرم که نسبت به هافلپاف عضو بیشتری داشتیم (البته به جز دوره‌هایی که ناظران هافل با پخ ملت رو به گروهشون دعوت می‌کردن و ناظران ما نه. در این راستا شاهدم چطور دوستی که با زحمت به سایت کشونده شد، با تنها یک پخ از هافل چطور نظرش دگرگون شد رفت هافل )، اما اما اما هرگز نمی‌پذیرم که برابر یا حتی نزدیک به گریفیندور و اسلیترین عضو داشتیم. اگه این چند سال(دقیقا از اسفند 92) که سعی شد ورودی‌های هر چهار گروه برابر باشن ما به خاطر عنصر هوشی که رولینگ چسبوند بهمون تونستیم فاصله بگیریم از هافل و الان نمی‌تونیم هم تراز با هافل قرار بگیریم، درست، اما هم تراز با اسلی و گریف هم نمی‌تونیم باشیم. انصافا ما تو ریون با چنگ و دندون...
(شاید توزیع برابر عضو بین چهار گروه این تصورو بوجود بیاره که پس همه گروها از جمله هافل بعد از سه سال که "تقریبا" توزیع برابر انجام می‌شد باید الان خوش و خرم می‌بودن، ولی باید بگم خیلی از تازه‌واردین وارد ایفا می‌شن، اما به خاطر تصور فرشته‌مانندی که از گریف و اسلی بواسطه‌ی کتاب دارن، از گروه ریون یا هافلشون ناامید می‌شن و دیگه به خودشون حتی زحمت لاگین کردن تو سایتم نمی‌دن که حالا تو بتونی جذبشون کنی! این مورد برای گروه گریف و اسلی هم به شکل دیگه‌ای می‌تونه رخ بده که توجه شمارو به مطلب 3 پست 27 شورای ایفای نقش جلب می‌کنم.)

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۵ ۱۶:۵۲:۴۴
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۵/۱۲/۵ ۱۷:۱۳:۰۸

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.