هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پایگاه اطلاع رسانی لیگ کوییدیچ
پیام زده شده در: ۲۲:۵۲ سه شنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
روند انجمن در ماه تیر و مرداد !

با توجه به استقبال نکردن اعضا از تشکیل تیم و یا راه انداختن تیمهای قبلی ، برای برگزاری لیگ در تابستان امسال ، هر گونه لیگ در این دو ماه قید شده کنسل بوده و برگزار نخواهد شد .

لذا برای آنکه انجمن فعالیت خود را در حد کم و محدود حفظ کند و دوستداران اندک کوییدیچ از آن بی بهره نمانند ، همان دوره ‌ی قبل این انجمن تاپیک سالن مسابقات کوییدیچ پذیرای ثبت نام علاقه مندان خواهد بود که هر هفته بین ثبت نام شدگان مسابقاتی برگزار خواهد شد .

از طرحدهندگان عزیز نیز دعوت میشود تا هرگونه طرح پیشنهادی خود را در تاپیک نظرخواهی های انجمن کوییدیچ ارسال کنند .

موفق و موید باشید .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
تغییر تاریخ :

به دلیل استقبال کم از برنامه های پیشنهادی در انجمن تابستانی کوییدیچ مهلت ثبت نامی تا تاریخ 15 تیر برای پر کردن هر یک از فرمهای منتسب به یکی از نظر سنجی های این پست و تایید آنها تمدید شد .

فرم 1 : تاپیک سازمان عقد و ثبت قرارداد بازیکنان

و یا

فرم 2 : عضویت در کوییدیچ

اگر تا تاریخ قید شده باز هم وضعیت به همین منوال پیش رود ، انجمن طبق مورد سوم نظر سنجی پیش خواهد رفت .

متشکر .

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱ ۲۳:۵۷:۴۳

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ جمعه ۲۲ خرداد ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
لیگ تابستانی !

سلام بر همگی

با توجه به اینکه من بعد از مدتی تعطیلی این انجمن دوباره برای راه اندازی آن شروع کردم . از کلیه تیمهایی که تمایل به شرکت در مسابقات این دوره تابستانی دارند تقاضا می شود تا توسط کاپیتان خود در تاپیک عضویت در کوییدیچ این مورد رو به اطلاع برسانند .

احتمالاً اگر استقبال از لیگ همانند دوره های قبل باشد بازیها به شیوه ای جدید انجام خواهد شد .
( اطلاع رسانی در اطلاعیه بعدی )

در ضمن از دوستانی که تیمی ندارند و یا اعضایی که در تیمهایی هستند که کاپیتانهای آنها در دسترس نیستند
تقاضا می شود تا در همان تاپیک خود را ثبت نام کنند تا تیمی را برای آغاز یارگیری ! به نام خود ثبت کنند .

نکته : کاپیتانها فقط حضور تیم را اعلام کنند و هیچ گونه یارگیری در این زمان لازم نمی باشد . ( فقط یک نفر کافیست )

ضمناً
کلیه رسیدگی های قبلی در مورد این انجمن در روزهای آتی انجام خواهد شد .

مرسی فریز فعلا !

ویرایش شده توسط مری فریز باود در تاریخ ۱۳۸۸/۳/۲۲ ۱۶:۴۶:۵۲

پیام زده شده در: ۱:۰۴ یکشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
مسابقه نوروزی

با توجه به آمدن ِ عید سعید نوروز در نظر گرفتم که مسابقه ای برگزار کنم که بصورت پستهای ادامه دار هست ! در صورتی که مایلید در این مسابقه شرکت کنید در سالن مسابقات کوییدیچ ثبت نام کنید .

ضمنا ، در صورتی که خواستید پستی که در مسابقه زدید و یا در سایر تاپیک های کوییدیچ نقد بشه ، در دفتر نظارت یا دفتر رسیدگی به مشکلات بازیکنان پست بزنید و لینک پست مورد نظر رو قرار بدید تا در اولین فرصت در انجمن نقد پستها نقد بشه

سالِ نوی شما مبارک !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۴۰ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
آغاز مسابقات کوییدیچ

با توجه به لغو لیگ ، برای فعالیت این انجمن ، مسابقات دو نفره کوییدیچ راه اندازی شد ! این مسابقات به این صورت هست که هر دوره 6 نفر ثبت نام میکنن ، و قرعه کشی انجام میشه و این شش نفر به سه دسته ی دو نفره تقسیم میشن و دو به دو به مسابقه میپردازن .

به این صورت که سوژه ای به هر دسته داده میشه ، و اون دو نفر باید با استفاده از اون سوژه رول بنویسن و بعد داوری صورت میگیره و فرد برتر معرفی میشه و امتیازی بهشون تعلق میگیره .

ضمنا تمام مسابقات به این صورت نیست ، به دو دسته سوژه ای داده میشه که بایستی در تاپیک های رول این انجمن و یا سایر انجمن های رول اون رو انجام بدن ، البته سوژه ی کوییدیچی !

از حالا میتونید در سالن مسابقات ثبت نام کنید . هر زمان تعداد ثبت نام شده ها به شش نفر رسید ، دور اول مسابقات شروع میشه و بعد از پایان دور اول ، مجددا ثبت نام انجام میشه .

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
بزودی مسابقات فردی و گروهی در سالن مسابقات برگزار میشود !

منتظر باشید ...

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۲ ۰:۵۸:۵۵

پیام زده شده در: ۲۰:۳۷ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
لغو لیگ !

خب ، از اونجایی که همه ی تیم ها و ملت طبق ِ گفتشون ، الان حوصله ی شرکت کردن ندارن !! و قول ِ تابستان رو دادن ، تصمیم گرفتم لیگ پنجم رو تابستان برگزار کنم . چون دقیقا برگزاریش در حال حاضر با دو سه تیم ، فقط باعث میشه سوژه باشگاه ها و وقت ِ داوری به هدر بره ! برگزاری لیگ کوچیک و اینها هم فایده ای نداره .

در نتیجه تصمیم گرفتم برای اینکه این انجمن نخوابه توی این مدت رول نویسی داشته باشیم و بابت ِ هر رولی که میخوره یه مقداره معینی به ثروت تیم ها اضافه بشه که اگر فعالیت تیم ها خوب باشه ، هر کدوم برای تابستان میتونن حتی ورزشگاه هم بخرن !

از الان تمام پست های رولی که توی این انجمن بخوره ، ویرایش میشن و امتیازی بهشون تعلق میگیره و برای تابستون همه این امتیازات جمع میشن و به ثروت تیم ها اضافه میشن . از هر پیشنهادی در مورده تاپیک های رول هم استقبال میشه .

* لطفا ناظرین انجمن ، این مدت وجوده ورزشگاه ها توی انجمنشون رو تحمل کنن .

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
خب الان کاپیتان ها چی شدن !؟

خوب شد گفتم که تا 1 اسفند اطلاع بدن کاپیتان ها ! برای همه هم که پیام شخصی فرستاده شده ! یعنی یه پست زدن توی اینجا خیلی سخته ؟! بعد چطور ملت انتظار دارن کیفیت کوییدیچ بالا باشه و بعد هم اعتراض میکنن ؟! نکنه فکر میکنید میخواید برای من بازی کنید ؟!!

هوم ، تا اعلام نکنن تیما ، من نمیتونم برنامه ریزی ای رو اعلام کنم ! واقعا خسته نباشید همگی !!

پیام زده شده در: ۱۶:۴۱ پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره چهارم لیگ پنجم

از تمامی بازیکنان و کاپیتان ها درخواست میشه که قوانین کوییدیچ رو کاملا مطالعه کنند تا به مشکلی برنخورند ! از جمله ی مهمترین ِ این قوانین این هست که تیمی که دارای سه بازیکن باشه ، میتونه تشکیل بشه و در مسابقات شرکت کنه ! یعنی تیمی که سه بازیکن داره میتونه توی لیگ شرکت کنه ! نیازی به تکمیل بودن ِ تیم نیست !

ضمنا ، لطفا هر گونه مشکل و یا سوالی دارید ، در دفتر مشکلات بازیکنان مطرح کنید تا هم سریعتر جوابتون رو بگیرید و هم اینکه اگر شخص ِ دیگه ای اون سوال رو داشت به نتیجه برسه !

مهمترین قوانین لیگ عبارتند از :
نقل قول:
2- هر تیم یک نمایشنامه مشترک می نویسه و بازیکنان اون تیم باید تنها نمایشنامه هم تیمی خودشون رو ادامه بدن . برای مثال : بازیکن a1 از تیم A نمایشنامه اول رو برای تیم خودش می نویسه و بازیکن a2 ، هم تیمی اون باید تنها پست بازیکن a1 رو ادامه بده . در تیم B ، بازیکن b1 برای تیم B نمایشنامه می نویسه و بازیکن b2 ، هم تیمی اون باید نمایشنامه بازیکن b1 رو ادامه بده . در آخر هر تیم یک نمایشنامه مشترک داره و تعیین تیم برنده از روی نمایشنامه تیمهاست.

3- كل تعداد نمايشنامه هاي هر تيم حداقل بايد 3 باشد و همچنين حداقل دو بازيكن بايد در بازي شركت كنند. در غير اينصورت درصد زيادي از امتياز گروهي كسر خواهد شد.

4- هر بازیکن در مسابقه اجازه زدن 2 پست رو داره . البته کاپیتانها می تونن 3 پست بزنن ، این قانون برای اینکه کاپیتانها درصورت بوجود اومدن مشکل و یا عدم حضور بازیکنان تیمش ، خودش بتونه نمایشنامه تیمش را تمام کند

لطفا بدون اطلاع وارد لیگ نشید !

پیام زده شده در: ۱۵:۴۴ چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
اطلاعیه شماره سه لیگ پنجم

بعد از کلی زحمت و تحقیق و درد سر ، اسامی کاپیتان های تیم های کوییدیچ پیدا شد و برای همه پیام شخصی ای در مورد اطلاعیه شماره دو فرستاده شد !

در صورتی که کاپیتان تیمی تا 27 بهمن ماه موافقتش با حضور در لیگ پنجم رو اعلام نکرد ، اعضای ایفای نقش میتونن اون تیم رو خریداری کنند ! و در صورتی که نه موافقت از سوی کاپیتان صورت گرفت و نه شخصی برای خریداری اون تیم پا پیش گذاشت ، همونطور که گفته شد ، موجودی تیم به صندوق رفاه ریخته شده و تیم منحل میشه کاملا !

کاپیتان قاچقاریک : ندارد !

کاپیتان ریش سفیدان: آرشام

کاپیتان آجاس: ایگور کارکاروف

کاپیتان ترنسیلوانیا : چو چانگ

کاپیتان پاورداس: اسکاور

بوق 1960: ندارد !

کاپیتان پوپیتر: ندارد !

کاپیتان لیان شامپو : ندارد !

کاپیتان گروه فمن: ندارد !

کاپیتان آزکابان: ندارد !

کاپیتان رئال بلغارستان: ندارد !

کاپیتان جاودانه سازها : ندارد !

کاپیتان اسمارت : ندارد !

کاپیتان دراگون : ندارد !

کاپیتان گریف یونایتد: ندارد !

کاپیتان بلغارستان: ندارد !

کاپیتان حذم تار کبود: آوریل

کاپیتان جومالی یونایتد: جوزف ورانسکی

کاپیتان آرمادیلو :لودو بگمن

کاپیتان تیزپروازان: ندارد !

کاپیتان چیورون: مگورین

کاپیتان هلیوپس : هوکی

کاپیتان گرین فایر : آقای الیواندر

کاپیتان پالمري دراگونز : مرلین مک کینن

کاپیتان هدنور : لیلی لونا پاتر

کاپیتان منتخب اسلیترین : مورگان الکتو

کاپیتان گانگستر یونایتد : پیوز

کاپیتان بی نوایان : هوکی

کاپیتان پروتاگونیست: استرجس پادمور

کاپیتان عقاب های زوپس : بادراد ریشو

توجه : در صورتی که شما کاپیتان تیمی هستید و نام شما درج نشده و یا اشتباه درج شده ، در دفتر رسیدگی به مشکلات اطلاع دهید !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.