هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۵:۲۶ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۱ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۵۴ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۴
از ارتش سیاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 170
آفلاین
پاتریشیا :من ...... کاش برای یه بار درس را گوش می دادی اینا قصه ی ماگل هاست خیلی می خوام ازت امتیاز کم کنم ولی کار بی رحمانه ایه پس برای بعد حواست باشه چون حال ندارم برام قصه ی ما گل ها را بیاری
سام:..........
پاتریشیا : اگه دیگه جوابی نیست من جوابه درست را بگم..

[b

پیام زده شده در: ۱۲:۰۴ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

سدريك ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ جمعه ۲۱ مهر ۱۳۸۵
از لبه ي پرتگاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 523
آفلاین
۱_نوعی قورباغه هست كه میتونه تغیر شكل بده و تبدیل به جادوگر بشه(البته در موارد بسیار كمی تبدیل به ماگل میشه)و این نوع از غورباغه ها را باید یك ماگل ببوسد تا آنها تغیر شكل دهند و به صورت انسان درآیند.
۲_این نوع قورباغه ها غذای معمولی آدمیزاد رو میخوند.
۳_اول ماگلها زیرا این قورباغه ها به دنبال یك ماگل میگردند تا آن ماگل او را ببوسد تا او به صورت یك جادوگر در بیاید.

[size=medium][color=0000FF]غم و اندوه را مي ستايم زيرا همواره همراه من بوده Ø

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین
1-فکر کنم نوعی هست که به دلیل غروری که دارن و می خوان از همه بالاتر باشن در کوهستانها هستن.اونا به دلیل سرمای کوهستان لایه ای از چیزی مانند ابریشم که یشمی خالخال پشمی است.می توان انها را مغرور ترین از نوع خودشان دانست.
2-همه چیز را می خورند ولی همانطور که بقیه گفته اند به خودشان زحمت نمی دهند بلکه برایشان می اورند.(بستگی به این دارد که گوشتخوار باشند یا علف خوار یا....)
3-به نظرم اگه خود قورباغه باعث شده باشه یا می خواسته اونو ببینن اول خودشو به ماگل ها نشون داده چون می ترسیده جادوگرها اونو اذیت کنن یا به غرورش توهین بشه.همونطور که خودتون گفتین اونا ترجیح می دن با کمتر از خودشون در بیفتن.

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۰:۱۰ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

الیور وود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ یکشنبه ۱ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
جواب 1:فکر کنم نوعی باشه که خوشتخوارند.
جواب 2: غذاشون مانند بقیه قورباغه هاست با این تفاوت که گوشت هم میخورند و زیر دستاشون براشون غذا میارن.
جواب3:فکر کنم ماگلا.چون خودشون میدنستند که جادوگرا باهوشتر از ماگلان به همین دلیل خودشون رو ماگلا نشون دادند.

كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲:۰۹ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
زاخی:ببخشید پروفسور من سوالتون رو خوب درک نکردم.جواب سوال 3 رو دوباره میدم)))))خب فکر کنم مشنگ ها.چون که این قوباغه ها سعی میکردن با کسایی در بیفتن که از خودشون کمتر هستن و چون میدونستن که ماگلها سطح فکر پایین تری دارن خودشون رو به ماگلها نشون میدادن.برای همین اولین بار ماگل ها اونارو دیدن.یعنی در اصل خود این قورباغه ها خواستن که ماگل ها اونا رو ببینن.((ببخشید طولانی شد)))

پیام زده شده در: ۲۰:۱۶ جمعه ۱۰ تیر ۱۳۸۴

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ارتش سیاه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
اقای اسمیت نمی تونم بگم جواب درسته یا نه اما سوال اخر من اینه که مشنگ ها برای اولین بار این قورباغه را دیدن یا جادوگرها چرا اگه مفهوم نیست باز هم توضیح بدم :دوشیزه دلاکور شما مشکلی ندارین؟؟؟

[b

كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۶ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۳۶ پنجشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۵
از قدح انديشه دومبول!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 837
آفلاین
زاخی:پروفسور من بگم؟؟؟
پروفسور:بگو.
زاخی:1)بله گونه ی دیگری هم موجوده که سعی میکنه در بالاترین جای ممکن هر منطقه قرار بگیره.این نوع از بقیه مغرور تره و برای همین دوست داره بالاتر از همه قرار بگیره.این گونه رو میشه در کوهستانها زیاد یدا کرد.در ضمن همیشه به آسمان نگاه میکنند.چون بیشتر این جانداران همون طور که گفتم در کوهستان زندگی میکنن برای همین پوستی ضخیم دارند که در صورت پاره کردن قسمت رویی پوست اونا در زیر پوستشون یک لایه گوشتی مانند دارند که کاملا غیر قابل نفوذ هست.بیشتر توضیح بدم؟؟؟
2)این جاندار مانند تمام قوباغه ها حشرات رو میخوره.ولی با یک تفاوت که دیگران(قورباغه های دیگر و زیر دستش.)براش غذا میارن.در بعضی مواقع که حشرات پیدا نمیشوند از گیاهها استفاده میکنند.ولی مهم اینه که زیر دستاش براش چی پیدا کنند.چون خودش برای پیدا کردن غذا نمیره برای همین ممکنه زیر دستاش و قورباغه های دیگر غذای بدی براش بیارن.
3)مشنگها.در داستانهای اونا در مورد قورباغه هایی که حرف میزنند زیاد نوشته شده مانند پری ها.تا اونجا که به یاد دارم داستان بند انگشتی در همین مورد بود.ماگلهایی که این قورباغه رو پیدا کردن فکر کردن که دچار توهم شده اند و در بعضی مواقع سعی داشتند اونها رو از بین ببرن ولی بقیه قورباغه هایی که از شاهزاده فرمان میگرفتن به اونها حمله کردند.
=========================
ببخشید که زیاد توضیح دادم حوصلتون سر رفت.D:

پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ارتش سیاه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
پاتریشیا : بر می گرده طرف ساتانیکا... نه نه باید بگم اشتباهه و خواهش می کنم باید بیشتر سر کلاسم تلاش کنی تا ازت امتیاز کم نکنم.... نفر بعدی که می خواد جواب بده................(حیوان هاتون را اسم بنویسید و بدید به من......
پس سوالاتون:
1_گونه شاهزاده ی قورباغه ها ایا گونه ی دیگری هم هست؟؟؟؟؟؟

2_غذای این گونه جانوران؟؟؟؟

3_( یه سوال جدید :) جادوگران اول شاهزاده ی قورباغه ها را یافتند یا مشنگ ها چرا؟

[b

پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

ساتانيكا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 105
آفلاین
ساتانيكا:پرفسور اول بايد ازتون عذر خواهي كنم بعدشم بايد بگم كه يك نوع ديگه هم هست كه بيشتر دوست داره ر مناطقه حاره اي زندگي كنه و پوستش قهوهاي و سبزه اما اين نوع پوستش با اير قورباغه ها فرق داره و يكم حالت مخملي داره و چشم هاشم قرمزه و البته اين قورباغه يك كار ديگه هم ميتنه بكنه و اون پرواز البته پرواز واقعي كه نه اما پرشهاي بلندي كه تقريبا تا نزديكي 5 متر هم گاهي ميرسه. درست گفتم پرفسور ....؟؟
پرفسور:.........

ارادتمند-ساتانيكا ملوني

پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ پنجشنبه ۹ تیر ۱۳۸۴

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ارتش سیاه
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
جلسه ی دوم:

اهم ....اهم: پاتریشیا که وسط کلاس وایساده با این کار باعث می شه همه به طرفش برگردن
پاتریشیا : دوشیزه ساتانیکا من مجبورم از شما 5 امتیاز کم کنم چون سر کلاس من با اقای اسمیت جر و بحث کردی و انگار من این وسط توپکم.....
ساتانیکا : پروفسور........!!
پاتریشیا: ببخشید ما امروز خیلی کار داریم حد اقل اگر در این پستت سوالی داشتی مشکلی نبود اما تو همین طوری اومدی این حرف را زدی خوب خوب اول باید به سوال دوشیزه دلاکور پاسخ بدم در باره ی شاهزاده ی قور باغه ها من نمی دونم چه طور شما از این حیوان به عنوان حیوان خانگی استفاده می کنید؟ چون این حیوان به علت غروری که داره حاضر نیست با جادوگر ها که از خودش برترن رابطه بر قرار کنه.........
این حیوان مثل تک شاخ و پری نقش به سزایی در افسانه های مشنگ ها داره اما مثل همیشه بی سر و ته مثلا این شاه قور باغه ها به علت غرورش می خواد با یه دختر زیبا ازدواج کنه اما این کاملا اشتباهه چون همان طور که گفتم به خاطر غرورش این قور باغه سعی می کنه تا حد امکان از کسایی که از خودش برترن دوری کنه...... از خصوصیات بعضی از این قورباغه ها قدرت تکلمه و به همین خاطر این گونه قور باغه هایی که قدرت تکلم دارن فوق العاده مغرور می شن و خودشون را شاهزاده ی دیگر قور باغه های عادی می دونند من یک دونه از این نوع قور باغه هایی که می تونن حرف بزنن را اوردم اما باید شما ساکت باشی د تا این قور باغه ناراحت نشه که از خودش بهتر هم هست خوب وقتی دره جعبه را باز کردم شلوغ نکنید تا من اروم حرف بزنم........خوبه 1،2،3 الوهومورا.........هیششششش نگاهش کنید چه با غرور سرش را بالا گرفته با اینکه در بین قورباغه هاش نیست باز هم حالت شاهانه ی خودش را داره........

تصویر کوچک شده

هی دیدید چشم هایش را بست نمی خواد قبول کنه که ما از اون بهتریم خوب حالا که در جعبه را بستم می تونین بیاین جلو تا بقیه ی درس را بگم......... این قور باغه به دلایل متفاوت بر دیگر قورباغه ها حکومت می کنن مثلا این قورباغه قدرت تکلم داشت اما مثلا این یکی برین عقب.............الوهومورا..... این یکی به علته رنگشه (مسی ) ببینینش این نوع خیلی کمیاب تره.......
همگی:
پاتریشیا : از ماده ای که این قورباغه از خودش ترشح می کنه یک سری معجون فراموشی می سواختن اما حالا دیگه افسون فراموشی جایه این معجون را گرفته به قورباغه نگاه کنید برای جلوه ی خودش هر چیز مسی رنگی را دور خودش جمع کرده این وسایل را معمولا زیر دستانش براش جمع میکنن من هر کاری کردم نتونسم این وسایر را ازش جدا کنم..........

تصویر کوچک شده

خوب یه مدل دیگه که به علت پوستش در خطر انقراضه رنگ طلایی اونم تمام وسایل طلایی از جمله پول مشنگی گالیون و..... اینا دورش بود به احتمال زیاد قورباغه ها از مسافرا اینا راکش می رفتن....الوهومورا.......
همگی:

تصویر کوچک شده

تک شاخ دیگه وقت نمیشه اگه خواستین جلسه ی دیگه سوال هاتون:

1_ غیر از این سه گونه شاهزاده ی قورباغه ها ایا گونه ی دیگری هم هست؟؟؟؟؟؟

2_غذتی این گونه جانوران؟؟؟؟

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0
برای جلسه ی دیگه حیوونتون را بدبد ....... و مرسی از دوسیزه دلاکور : اگر قورباغه ی شما حرف نمی زنه به احتمال زیاد به علت رفت امد زیاد با انسان ها این بلا سرش اومده به احتمال زیاد اون الان خیلی ناراحته..........
فلور:
پاتریشیا : اما شاید هم یه مشکل دیگه باشه اما تا بچه ها سوال ها را جواب ندن نمی تونم بگم..........

[b

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.