هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶

سوروس اسنیپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۰ پنجشنبه ۷ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۴۸ جمعه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 94
آفلاین
دوستانی که میگن سایت تا بعد فیلما فقط پا بر جا میمونه من فکر میکنم خیلی بیشتر طول بکشه چون به مرور زمان افراد جدید جایگزین میشن و قدیمیا میرن.بر عکس دوستانی که فکر می کنن با تموم شدن فیلم ها جادوگران هم تموم میشه من فکر میکنم جادوگران خیلی بیشتر بمونه البته این رو هم قبول دارم که سایت کمی فعالیت هاش کمتر میشه .

تصویر کوچک شده

Re: آينده ي سايت جادوگران؟؟( همه ميدانيم كه سرانجام روزي هري پاتر به پايان ميرسد)
پیام زده شده در: ۱۰:۳۷ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۱ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶
از همون شهري كه پشت درياهاست فقط يك قايق بايد بسازين!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 115
آفلاین
مطمئن باشين اين سايت با اين عضوهاي گيرش اصلا از بين نميره!ممكنه خبرا همچين راكد بمونه !اگه رولينگم فراموش بشه اين سايت همين جوري فراموش نميشه!

آخرين برگ سفر نامه ي باران اين است -------كه زمين چركين است
((شفيعي كدكني))

پیام زده شده در: ۱۰:۱۷ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶

هپزيبا اسميتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۸ چهارشنبه ۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۵۱ چهارشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۸۸
از از جهندم سياه همسادتونم نمي شناسي؟؟؟؟؟؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 998
آفلاین
يكم آينده نگر باشين موضوع سر بعد از ساخته شدن حتي فيلم هفتمه
بابا اين سري كه بچه ها الان دارن مي گيرن اون موقع هم ايشالله ول كن معامله نيستن اما بايد يه تغييراتي تو قسمت مثلا اخبار بديم و انجمن هاي جديد ايجاد كنيم
اگر هم هري نمرد شرط مي بندم صد تا داستان ادامه مياد خدمتتون

پنهان شده ام

پشت ابر چشمهايم...

باران در اتاق من است...

خالي هاي اتاقم را

از تصوير زنده ي نامش پر مي كن

پیام زده شده در: ۱۰:۰۳ دوشنبه ۱۸ تیر ۱۳۸۶

آماندا لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ چهارشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۵۷ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
اوووووووووووووووووووووه !!! این سایت حالا حالا ها در خدمت من و بقیه هستش ! هنوز کو تا رولینگ کتاب هفت رو تموم کنه . کو تا کتابش تو ایران ترجمه بشه ! هنوز هم فیلم 5 و 6 ساخته نشده . تازه فیلم 7 هم باید ساخته بشه ! همینا یه چندین و چند سالی طول میکشه ! تازه وقتی کتابا تموم بشن مگه نسل جادوگرا منقرض میشه ؟ این سایت باید بمونه و به جادوگرا رو سیراب کنه ! بر و بچ نترسید . من اینو که سایت تا حذاقل 10 سال دیگه دووم بیاره رو تضمین میکنم !!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۵ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
ميدونين درسته كه خيليها از جادوگران به عنوان منبع خبري در باره هري پاتر استفاده ميكنند و درواقع به خاطر قسمتهايي مثل گالري و اخبار و اين جور چيزها به سايت سر ميزنن ولي من فكر ميكنم كه افراد خيلي خيلي بيشتري توي سايت عضون كه به خاطر فضاي اينجا،به خاطر دوستاشون و به خاطر اين ميان كه در تاپيكهاي مختلف رول بزنن و فعاليت كنن!...شايد اگر داستان هري پاتر تموم بشه قسمتهاي خبري كمي ضعيفتر كار كنند ولي حداقل موضوعات تاپيكهاي ايفاي نقش درسته كه توسط شخصيتهاي هري پاتري ولي روي داستان كتابهاي رولينگ نميچرخند بلكه اين خود بچه ها هستند كه موضوعات سايت رو ميسازن و بنابراين به نظر من تا وقتي كه افرادي هستند كه اينجا رو دوست دارن و بهش اهميت ميدن محاله كه جادوگران نابود بشه!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۱:۵۴ شنبه ۹ تیر ۱۳۸۶

فلورین فورتسکوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۰ سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳ دوشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۰
از بستنی فروشی کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 86
آفلاین
به نظر من حالا تا سه چهار سال ديگه دوام مي ياريم. آخه چند هفته ديگه كتاب هفت مياد ولي حالا تازه دو سه سال مي خوايم در مورد اون كتاب بحث كنيم بعد مي خواد فيلم 6 و 7 بياد بيرون واسه اونم چهار پنج سالي مي ذاريم پس حالا حالا ها در خدمتيم.

تصویر کوچک شده

[b][size=medium][

پیام زده شده در: ۲۳:۴۰ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵

آلبوس پرسیوال ولفریک  دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۵ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۴:۰۹ جمعه ۱۲ بهمن ۱۳۸۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 281
آفلاین
مسلما نظر هری پاتر عزیز درست است.(پاچه خواری تا چه حد)ولی جدای از درصد و احتمال و آما و ارقام چیز دیگری است که من را برای ورود به سایت نیز تشویق کرد.فکر می کنید افرادی که به صورت دائمی عضو سایت شده اند و به صورت اعضای تثبیت شده درآمده اند , به چه هدفی در این سایت مانده اند؟مطمئنا همگی آنها همانند ما مشغله بسیار از قبیل کنکور, دانشگاه, امتحنات و غیره دارند ولی باز هم در بحبوحه امتحانات با عشق به سایت می آیند و پست می نوازند.دقیقا دلیل باقی ماندن سایت نیز همین است:با عشق به سایت می آیند.
کسانی که از این سایت به عناون یک ممنبع خبری و یا یک تفریح کوتاه مدت نگاه می کنند, مسلما یکی دو ماه پس از انتشار سایت, از سایت خواهند رفت و آنرا تنها خواهند گذاشت.غافل از اینکه سایت تنها نیست چون بود یا نبود سایت به آنها بستگی ندارد بلکه به افرادی بستگی دارد که با عشق به سایت می آیند به افرادی بستگی دارد که به قول خودشان منتظرند تا کنکور خود را بدهند و آن وقت سایت را بترکانند.این افراد, به مانند خون جاری در انسان هستند.پس تا زمانی که دلیل اصلی آاز سایت, پرطرفدار بودن آن و باقی ماندن آن یعنی عشق به هری پاتر و به سایت از بین نرود, سایت نیز پایانی نخواهد داشت.
در ضمن به نظر من چون پس از انتشار کتاب هفت, افراد بی دقت و بی علاقه از سایت می روند, سطح سایت به طور کلی به مراتب بالاتر خواهد رفت و به شدت پیشرفت چشمگیری در زمینه ایفای نقش خواهد داشت.
با احترام.

پیام زده شده در: ۱۰:۰۳ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
فروم شش درصد آمار نیست رول ده درصده ولی فروم حدود 20 30 درصد آمار سایتو داره چون برای همه بازه

این سایت فارغ از دید و جهت گیری شخصی یه نفر چه مدیر چه غیره قرار داره و بزرگتر از اونه که یه مدیر بتونه توش اثر بزاره و به هیچ وجه قابل توقف نیست مگه از نظر فنی و مالی و به هیچ عنوان بازدید کنندگان چه یه سال چه ده سال بعد از آخرین کتاب کمتر نخواهند شد بلکه صد در صد هر روز بیشتر خواهد شد. دلایلم رو در این پرسش همگانی نوشته بودم:
http://www.jadoogaran.org/modules/smartfaq/faq.php?faqid=464

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۹:۲۲ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

کرام سابق

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۳ دوشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۵۰ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از هاگوارتز..تالار اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 901
آفلاین
نقل قول:

امپراطور تاریکی نوشته:
با توجه به دید و جهت‌گیری مدیران سایت در "آخرین الویت" قرار دادن محلی که بیشترین بازخورد محسوس کاربران رو به صورت واضح داره و با توجه به قضیه‌ی مشهور آمار 6٪ درصدی افق فعالیت این سایت رو نهایتاً 2 الی 4 سال بعد از چاپ کتاب هفت می‌بینم.

ما یک هدف کوتاه مدت داریم و یک هدف دراز مدت

هدف کوتاه مدتمون تا انتشار کتاب هفتمه و اهداف دراز مدتمون برای زمان بعد از اون قرار داره

1-تا زمان انتشار کتاب هفت و اکران فیلم پنجم :اخبار مقالات و گالری از اولویت بیشتری برخورداره...چون اهمیت این عنواین بر هیچ کسی پوشیده نیست

2- بعد از تاریخ مذکور: ایفای نقش اولویت بیشتری رو در پی میگیره....ما قصد داریم به مانند طرفداران ارباب حلقه ها در خارج از کشور عمل کنیم که هنوز بر سر کتاب بحثهایی میکنن و البته هنوز ازایفای نقش برخوردار هستن واز آن لذت میبرند

به گفته رولینگ بعد از کتاب هفتم هم میشود روی مسائلی بحث کرد پس بحثای کتاب کاملا تموم نمیشه و میشه رو اونا بحث کرد
پس جادوگران ماندگار خواهد بود..انشاالله

ویرایش شده توسط بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۵/۱۲/۸ ۹:۵۲:۱۱

کرام اسبق!

قدرت منتقل شد!

پیام زده شده در: ۰:۵۰ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
با توجه به این‌که فروم 6 درصد آمار کل سایت هست و در قسمت‌های "وحی منزل" محسوب نمی‌شه من تمام حرف‌های قبلی خودم رو که در تاپیک‌های مشابه با این زدم پس می‌گیرم.

من می‌گفتم: <<‌رول‌پلینگ یک حرکت خود جوشه و اصولاً هیچ‌ربطی به هری پاتر نداره! همین الانم کلی ریشه‌ی فرهنگ داخلی و ایرونی و بومی داره و کل هری پاتر جاشنی، محرک و بهانشه و اکثر بچه‌ها از رول‌پلینگ با هم آشنایی‌هایی نزدیک‌تری پیدا کردند و در داخل همین رول‌پلینگ کلی جنبش‌های کوچیک مختلف با کلی اسم‌های مختلف راه افتاده و باز هم از داخل همین رول‌پلینگ کلی از فعالان سایت کشف شدند. پس حتا کتاب‌ها هم تموم بشه "هری‌پاتر ِ جادوگران" تا هر وقت سایت وجود فیزیکی داشته باشد ادامه خواهد داشت>>

خب الان این حرف بالام رو که قبلاً مي‌گفتم رد می‌کنم و می‌گم: <<با توجه به دید و جهت‌گیری مدیران سایت در "آخرین الویت" قرار دادن محلی که بیشترین بازخورد محسوس کاربران رو به صورت واضح داره و با توجه به قضیه‌ی مشهور آمار 6٪ درصدی افق فعالیت این سایت رو نهایتاً 2 الی 4 سال بعد از چاپ کتاب هفت می‌بینم.

در پایان هم باید بگم زوپیس قهرمانه...

!ASLAMIOUS Baby!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.