هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: مدیریت جلسات حضوری سایت (غیر رسمی)
پیام زده شده در: ۲۱:۲۷ دوشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

- عمو پرسی اومده !
- چی چی آورده ؟
- میتینگ و مرلین !
- با صدای چی ؟
- با صدای دامبلدور !
- جیغ ... داد ... وای ... فرار کنید !

عمو پرسی : برای تنوع بچه ها برای امتحان ها ، قبل از تاسوعا و عاشورای حسینی ، در این ماه حرام ، برای همه بچه های تهرانی میتینگی در نظر گرفته شده !

ملت شهرستانی : ای میتینگ حرومتون

عمو پرسی : درباره مکان و زمان ! باید بگم که ، این میتینگ کاملا استاندارد هست وضعیتش ، یعنی مکانش رستوران مقابل پارک ساعی ( طرف ولیعصر ) رستوران باران ، و زمانش هم ساعت 3 ! بعد از ظهر پنجشنبه همین هفته هست ! هر کسی که مایل باشه میتونه شرکت کنه و بیاد اون مکان ، خودمون هستیم و ملت رو راهنمایی میکنیم ! البته احتمالا داخل رستوران نمیریم ، چون ناهار ساعت 3 توی رده کلاس ما نیست

لودو : یعنی دامبلدور اون جا ها نیست ؟

عمو پرسی : نه عسل ، اونجا ماندانگاس و من به نمایندگیش ایفای نقش میکنیم

عمو پرسی : ببینید ، این یکی از خفنز ترین میتینگ های مد نظر ما هست که در اون اهداف شومی برای هاگوارتز ، محفل ققنوس ، کوییدیچ و پرفسور کوییرل ریخته میشود

مرلین مک کینن : یعنی با کوییرلم شوخی میکنیم ؟

عمو پرسی : نه باب ... طبق بیانیه وزارت سحر و جادو که بزودی ارسال میشود ، خندیدن به ریش و شوخی کردن بصورت برای تمامی عمامه داران حرام میباشد ... البته به دلیل وجود بوی پیاز و این موارد برای عمامه کوییرل ، خندیدن بصورت از نظر ما بدون مانع میباشد

استوند داولیش : یعنی منم میتونم بیام بخندیم ؟

عمو پرسی : بخندی ؟ ... هه هه ؟ ... مرض ! بوقی دیگه اینجا کیک نیست که مثل تولد هی بخوای از همه جاش عکس بگیری گالریو خز کنی بره پی کارش که ! ... البته از عکاسانی مثل تو دعوت به عمل میاد ... تمامی تصاویر گرفته شده ، توسط عکاسان ، به نشانی آلبوس دامبلدور فقید و در عین حال حاضر ارسال میشود البته به شرطی که سوژه عکسشون آرشام و دانگ باشن

سالازار اسلیترین : ببینم عله ، تدریس دیده تحت نظر دامبلدور هم میاد ؟

عمو پرسی : عزیز عمو ، با اینکه به تو هیچ ربطی نداره ، ولی از ایشون دعوت به عمل میاد که حضور به هم برسونن و در صورتی که در تهران به سر ببرن ، تشریف میارن ... لازم به ذکره که همه طرفداران مدیریت به همراه عله ، میتونن بصورت به ریش همه اونهایی که شناسشون بسته شده بخندند !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۰:۳۱ چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۶

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
ناظر این انجمن خودش مدیر انجمنه

من تمام پستها رو خوندم و از نظر من خیلی مهم نبود که حتما این پستها پاک بشه. اگه قرار بود پستی پاک بشه که نشده و نمیشه پستهای بعد از گزارش متینگ خصوصی! پرسی ویزلی بود.

همونطور که قبلا هم تذکر دادم لطفا فقط گزارش های متینگ غیر رسمی گزارش داده بشه نه چیز دیگه.

ممنون

پیام زده شده در: ۱۸:۵۰ سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۶

سر بارون خون آلود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۷ جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۵۷ سه شنبه ۱۳ فروردین ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 139
آفلاین
نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
سلام

تا جايي كه من يادمه ،‌اگر دو نفري هم ميتينگي تشكيل ميشد ،‌ اينجا اعلام ميكردن و گزارش ميدادن !‌ در هر صورت اعضاي سايت بودن و مربوط به سايت بود !‌

آقای خوشتیپ
وقتی یه "مدیرسایت" میگه که میتینگای خصوصی نباید در اینجا درج بشه...در نتیجه نباید درج بشه و یکی به دو کردن نداره
در اینجا وقتی گزارش نوشته میشه که به میتینگ در همین تاپیک اعلام بشه و ورود عموم آزاد باشه

همه میتینگها غیر رسمی هستن به جز میتینگ "جشن تولد سایت" و یا میتینگی که توسط مدیران سایت "رسمی" اعلام بشه

به عنوان مدیر سایت هم باید بگم در اینجا ناظر مسئوله که گزارش میتینگ آقایان رو پاک نکرده و این یک نقطه منفی در کار ناظره(قابل توجه مدیران انجمن)
-------------------------
هر جلسه چهار نفره ای متینگ سایت نیست و هر فعالیتی که توسط اعضا انجام میشه و مدیران آن را تایید نکرده باشند به سایت مربوط نیست

ویرایش شده توسط سر بارون خون آلود در تاریخ ۱۳۸۶/۹/۲۰ ۱۸:۵۳:۴۶

و ما بر می گردیم تا درس عبرتی باشد برای کسانی که بر نمی گردند!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ سه شنبه ۲۰ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

تا جايي كه من يادمه ،‌اگر دو نفري هم ميتينگي تشكيل ميشد ،‌ اينجا اعلام ميكردن و گزارش ميدادن !‌ در هر صورت اعضاي سايت بودن و مربوط به سايت بود !‌

پیام زده شده در: ۲۳:۵۵ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶

ریونکلاو

راجر دیویس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۳ سه شنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۳۵:۵۹ پنجشنبه ۲ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
ریونکلاو
پیام: 1220
آفلاین
تا جایی که من یادمه میتنیگایی که جمعیتشون کم بود رو اعلام نمی‌کردن!

(همون گزارش میتینگ!)

!

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

به لی :
پست آرشام رو بخون

به آرشام :
گفتم که حوصله گزارش نداشتم ، خوده میتینگ ترغیب به اینکارم کرد ... چی ؟ گزارش ننویسیم ؟ سوتفاهم پیش میاد ؟ کی براش سوتفاهم پیش اومده بگه ببینم ما گنده ایم باب

ولی در مورد زمان میتینگ درسته ، زمانه میتینگ مشخص نبود ، خود منو ساعت 11 صبح جمعه زنگ زدن گفتن ما تو خیابونیم پاشو بیا میتینگه

پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ دوشنبه ۱۹ آذر ۱۳۸۶

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
نقل قول:
سلام. آقای دانیال و آرش و سورنا و کمیل. میشه از این به بعد من و نپیچونین؟ نا سلامتی سورنا جان ما تقریبا هم محلی هستیم. خونمونم که به جای میتینگتون نزدیک هستش. تازه من نگفته بودم اگه هستش به منم خبر بدین؟ خوبه به همتون گفتم قبلا. اگرم نمیخواین ما بیایم بگین دیگه چرا میپیچونین؟ به هر حال ما همتون رو دوست داریم.

هوم...قرار نبود آرش گزارش میتینگ بنویسه...نمیدونم چرا جدیدا قصد رهپیمایی بر اعصاب مرا داره.
پرسی جون،قطعا نباید این میتینگ گزارش داده میشد.چون میبینی که،سو تفاهم به وجود میاد.

ببین فراز جان،همون طور که شاهدیم،فاج و سالازار و احسان نیز نبودند.به سینا هم ساعت دوازده شب اطلاع داده شد(دوازده شب چهارشنبه).اصلا شک داشتیم به سینا بگیم یا نه.چون ممکن بود این جوری فکر کنه که دلیل تاخیر در اطلاع رسانی ما اینه که میخوایم بپیچونیمش...ولی خدا رو شکر سینا جز در موارد خاص،عینک بدبینی روی چشمش نیست.

در حقیقت هیچ چیز میتینگ مشخص نبود.
محسن ساعت هشت صبح جمعه به من اس ام اس زد و پرسید:«قضیه ی میتینگ امروز چیه؟..کنسل نشد؟..بارون رو دیدی؟»

قرار بود بریم دربند.مثل اینکه توی همون روز،راه دربند به دلیل بارش باران شدید،بسته شده
کلا اگر قصد دریای مازندران کنیم،خشکسالی شدت میگیره و با کویر مازندران روبرو میشویم.

هوم....اول رفتیم پاساژ قائم..بعدش رفتیم تندیس..بعدش گیم نت..بعدش هم یه کبابی بود که به ظاهر درپیت میومد،ولی غذاش بد نبود.
قصد داریم یه جایگزین مناسب برای بانی چاو پیدا کنیم

هوم...ولی انصافا خوش گذشت.برای اولین بار لارتن رو دیدیم و خیلی از دیدنش خوشحال شدیم.یکی از افرادی بود که به شدت مشتاق دیدارش بودم.
از این به بعد باید همه ی میتینگ ها رو بیاد...این میتینگ حکم پاگشا رو داشت

لارتن و پرسی نشون دادند که استعداد فوق العاده ای در کانتر دارند
بنده به عنوان نازک نارنجی ترین فرد حاضر در میتینگ،به شدت سرما خوردم...الان دارم اموکسی سیلین میخورم.
عکس انداختن رو هم خز کردیم.ملت سوژه میدادند،بقیه هم در نهایت پایه بودن،سوژه ها رو اجرا میکردند.
یه گشت موتوری اومد:«این یه عکستون رو هم گرفتید،وسایلتون رو جمع کنید،برید بیرون...خوش اومدید»

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۲۰:۲۵ یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۶

لی جردن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۱ شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۱۷ چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶
از fozool sanj
گروه:
کاربران عضو
پیام: 280
آفلاین
سلام. آقای دانیال و آرش و سورنا و کمیل. میشه از این به بعد من و نپیچونین؟ نا سلامتی سورنا جان ما تقریبا هم محلی هستیم. خونمونم که به جای میتینگتون نزدیک هستش. تازه من نگفته بودم اگه هستش به منم خبر بدین؟ خوبه به همتون گفتم قبلا. اگرم نمیخواین ما بیایم بگین دیگه چرا میپیچونین؟ به هر حال ما همتون رو دوست داریم.

همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای بد به سرت میزنه.
همه ی بدبختیا از اونجایی شروع میشه که فکرای خوب از سرت پر میزنه

پیام زده شده در: ۶:۳۵ یکشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

گزارش میتینگ جمعه 17 آذر

به این خاطر که زمان و مکان این میتینگ نامناسب بود ، اینکه اعضای سایت بخوان حضور داشته باشند ، غیر ممکن بود و این یکی از دلایلی بود که این میتینگ در سایت اعلام نشد ! ساعت 10 صبح جمعه در میدان قدس تجریش ، زیر مانیتور اصلی و باران شدید !

ساعت 9 روبروی برج گلدیس آریاشهر با ایگور کارکاروف قرار داشتم که با هم بریم ، بالاخره سوار ماشین شدم و حدود نیم ساعت بعد به تجریش رسیدیم . بالاخره بعد از صحبت با یه همشهری عزیز که در حد حذب بیناموسی درباره این ملت و دولت صحبت میکرد ، رفتیم میدون قدس و از اونجایی که جای مناسبی نبود زیر این چترهای پلیس کنار خیابون وایستادیم . ایگور به مرلین مک کینن زنگ زد که ببینه کجا هستن و اینا که متوجه شدیم ، مثل بوق اون طرف پشت تیزر تبلیغاتی هستن ... آرشام ، مرلین مک کینن و لارتن کرپسلی بودن که بعد از سلام و احوال پرسی و این حرفا مجبور به پناه گرفتن زیر یه مغازه همه کاره ! شدیم و جناب وزیر سیریوس بلک هم تشریف آوردن و بعد از چند دقیقه هم ماندانگاس فلچر جمع ما رو تکمیل کرد .

بی هدف و اینا به سمت یه سری از این مجتمع های خرید و اینا رفتیم ، از جمله مجتمع تندیس که از طبقه مورد علاقمون یعنی -2 هم دیدن کردیم . البته یه نکته جالب و انحرافی که مجتمع تندیس داره این هست که هیچ بخشش نظم خاصی نداره ! هفته پیش یکی از درهاش رو که باز کردم ، پشتش سرویس بهداشتی بود و حالا آشپزخونه !( ) و بالاخره بعد از نگاه چپ چپ آشپزها اومدم بیرون و شروع به چرخیدن بصورت ... کردیم .

بعد هم به سمت یکی از بازارهای تجریش رفتیم و بهترین کاری که توی این هوای سرد میشد کرد این بود که بریم گیم نت ، روی این ملتو کم کنیم بازی ای که مد نظر ملت بود کانتر بود ! ( ورژن 1.21 ) ... البته من و لارتن اولین باری بود که این بازی رو تجربه میکردیم که خوب لارتن از خجالتشون در اومد ! البته بازی سختی بود ، کما اینکه از بچه های فعال منکرات قزوین توی بازی شرکت میکردند ، اصلا نمیفهمیدی که چطوری جلو که هیچی ، بیشتر پشتت ( ) سبز میشن !

بالاخره بعد از تموم شدن بازی ، رفتیم که غذا بخوریم توی یه کبابی ! ملت چیزایی که میخواستن گرفتن و غذا رو خوردیم . نکاته جالبه کبابی ، اولا نوشابه هاش بود که به وضوح صادره از قزوین روش به چشم میخورد و باعث میشد که بچه ها با رغبت بیشتری ازش استفاده کنند . دوم اینکه قاب عکسی که روی دیوار نصب شده بود و تصویری از یه ملت توی یه زور خونه بود که پشت به پشت هم به صورت بس برهنه نشسته بودند ، موقعیت مناسب نبود وگرنه حتما یه عکس برای حذب بیناموسی ازش گرفته میشد

بعد هم به سمت یه پارک رفتیم و فرصت مناسبی برای ملت خز و خیل بود که عکس بگیرن و ارزشی در بیارن که در آخر با هشدار یه پلیس : کیف و لباساتونو بردارید برید ! مواجه شدیم و مجبور به پراکنده شدن ، شدیم .

نکات جالب میتینگ :
1- آشپزخونه به جای سرویس بهداشتی در تندیس !
2- نوشابه قزوین !
3- عکس بیناموسی زورمندان در زورخونه !
4- بحث هایی که درباره حذب بیناموسی و بیناموسی نویسی با سیریوس صورت گرفت .
5- پیامی که در روی یکی از دیواره های اتوبوس توسط شهروندان دستکاری شده بود و پیام : مسافر گرامی ، لطفا از دادن جدا خودداری شود ! نمایش داده میشد
6- سیریوس عزیز انقدر رفتار دوستانه و خوبی داشت که انگار یکی از اعضای تازه وارد و صمیمی سایت بود و اگر یکی از اعضای سایت که اطلاعی از رول پلیینگ نداشت توی این میتینگ بود به هیچ وجه متوجه نمیشد ، که وزیر اعظم هستش

ملت :
سیریوس بلک ( سینا )
آرشام ( مسعود )
ماندانگاس فلچر ( کمیل )
لارتن کرپسلی ( محسن )
ایگور کارکاروف ( سورنا )
مرلین مک کینن ( دانیال )
پرسی ویزلی ( آرش )

* با وجود نبودن پتانسیل برای نوشتن خود میتینگ منو مجبور به نوشتن گزارشی از خودش کرد !

پیام زده شده در: ۰:۱۲ چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۶

دارک لرد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۱ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱:۳۷ دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۱
از پیش دافای ارزشی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 821
آفلاین
ای بابا چه پیچیده! زننده‌ی پست شماره‌ی 143 و اینا چیه! چه نظارت خشنی! دو تا رِفیق قدیمی می‌خواستن با هم حال و احوال کنن کوییریل جان زدی نیست و نابود کردی! به هر حال اینم اگه خواستی بزن بره فقط علی خودت یا یکی بگه که چی گفته بودی به من که ترکیده و دوباره:

خیلی نامردین من رو دعوت نکردین!

!ASLAMIOUS Baby!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.