هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: آموزشگاه مرگخواری
پیام زده شده در: ۳:۳۵ جمعه ۹ مهر ۱۳۹۵

بلوینا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۱ پنجشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۰ یکشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۷
از دُم سوجی پالتویی خواهم دوخت!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 52
آفلاین
_خب دهن بسته چشم و گوش باز دومین درسی که براتون در نظر گرفتیم اسمش هست "توانایی های لازمه"
که همونطور از اسمش داد میزند ,بدین معناست که مرگخوارای مفت خور ما باید حداقل یه هنری داشته باشن که حالا یک جا بدردمون بخورن.
مثلا رودولف , استعداد رودولف توی...توی...رودولف...خب شخص دیگه ایی مثال میزنیم مثلا ه...خیر هکتور هم مناسب نیست.مثل...مثل مورفین..گفتیم مورفین,مورفین چرا سر جلسه حاضر نیست؟
ناگهان درب کلاس با صدایی غیژ غیژ مانندی باز شد و مورفین تنها سرش را از لای در وارد کلاس کرد .
_ببشید اژتاد شیز ارباب ...با بشها مشغول شدیم ژمان اژ دشتمون در رفت. :worry:
_خیلی خب از اونجایی که خیلی متواضع هستیم,میبخشیمت برین اخر کلاس جفت باروفیو بشینید ولی پچ پچ نکنید.
_ششم!
لرد سیاه نگاهی به اطراف تخته انداخت.
_پس ماجیکهایمان کجان !؟
بارفیو از اخر کلاس با صدای نسبتا رسایی گفت:
_ارباب ماژیک هسته ,ماژیک!
_اینو بگیرین بندازین بیرون داره جو کلاس رو متشنج میکنه همان که خودمان گفتیم ماجیک و لا غیر,عیبی نداره از گچ استفاده میکنیم خیلی هم با کلاس تره تازه سنتی هم هست منت مشنگا هم نمیکشیم.[center]
لرد سیاه عنوان "توانایی های لازمه" را با خطی درشت در وسط تخته نوشت.
_داشتیم میگفتیم خب بله مثلا بلاتریکس تخصصش توی شکنجه دادنه افراد متفرقه اس از کوچیک گرفته تا بزرگ ولی بجز شکنجه ما باید چیز های بسیاری یادِ این بچهه بدیم که تبدیل به یک مرگخوار کامل و بی نقص بشه.
خب یکی دیگه از خصوصیات مرگخوارِ خووب رو نام ببرید ما ببینیم!
_وینکی جنِ خووب؟
_ما گفتیم مرگخوارِ خووب نه جنِ خوب وینکی!
_وینکی جنِ مرگخوارِ خووب؟
چندین دقیقه از مکالمه ی کوتاه لرد و وینکی گذشت و مرگخوارانِ حاضر در جمع همچنان پوکرفیسانه و مانند چند تسترال به اربابشون زل زده بودن,دست هیچکس بالا نرفت جز هکتور !
_ارباب ما بگیم؟
_هیچکس نبود؟
_ارباب من ...ارباب من ارباب من میدونم!
لرد سیاه که متوجه شد هیچکس جز هکتور جوابی برای سوالش ندارد به اجبار به هکتور اجازه ی صحبت داد.
_بگو ببینیم چی میخوای بگی
_معجون ساز... _معجون ساز چی؟
_منظورم اینه که ارباب یک مرگخوارِ بی نقص باید سررشته ایی از معجون سازی داشته باشه دیگه.
لینی وسط حرف هکتور پرید و گفت:
_مثل ارسینوس؟
_نخیر حشره ی مزاحم مثل خود خودم,بله تا چشمت در بیاد.
_حشره ی مزاحم خودتی پیکسی ام پیکسی تازه پیکاسو هم هستم یک نقاش فوق العاده .
_یکی این حشره رو از من دور کنه من یک رز جادوییم.
_ارباب به این رودولف یه چیزی بگین از اول کلاس گیر داده جزوه بده جزوه بده اخه من چه جزوه ایی به این هیپوگریفِ جهش یافته بدم بیخیال ما بشه؟!
_ارباب این جیب بر هنوز پاک کن منو نداده کی پاسخ گوِ ؟!
_ارباب اجازه؟مورفین داره چرت میزنه سر کلاس.
_به ژان خودم نه به ژان شینوش دروغ میگه.
_من رو چرا میکشی وسط؟
_من اعتراض دارم !
به نوبت شکایت و داد و فریاد تک تک مرگخواران بلند شد در نتیجه لرد سیاه به ناچار زمان تدریسِ درس جدید رو به فردا موکول کرد.

ویرایش شده توسط بلوینا بلک در تاریخ ۱۳۹۵/۷/۹ ۳:۳۸:۴۴

اصالت و قدرت برای لحظه اوج!
به یک باره خاموشی ما برای
دگرگونی شما...
بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد...

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
لرد که زنوفیلیوس را دیده بود که از خانه ریدل خارج میشد،به نزد مرگخواران تحت اموزش آمد و نامه را دید...پس از مطالعه نامه لرد به مرگخواران نگاهی انداخت...
_خب...مثل اینکه باید سرعت تدریس رو افزایش بدیم...بینم با مادر بچه چیکار کردین؟!
_فکر کنیم پیش رودولف باشه ارباب!
_واقعا؟! آفرین...کاردرست رو کردین...اون مادر رو باید شکنجه میکردیم و بچه رو به حال خودش گذاشت تا زیر دست نامادری و ناپدری بزرگ شه تا زندگیش سیاه باشه و...بچه کجاست راستی؟

مرگخواران نگاهی به هم انداختند...به نظر میرسید،زنوفیلیوس یا بچه را با خود برده بود و یا در درون چاه دستشویی بچه را جا گذاشته،و آن کودک درون چاه سقوط کرده بود!
_چیزه ارباب...آم...بچه نیست...یعنی رفت دیگه...فرستادیمش رفت پی بدبختی و ناپدیر و نامادری!
_هوم...خوبه...فکر کنم پس حالا برای درس دوم اماده باشین...همه نیم ساعت دیگه توی کلاس درس حاضر باشن!

نیم ساعت و چند دقیقه بعد،کلاس درس!

مرگخواران در کلاس درس نشسته و از تاخیر چند دقیقه لرد سو استفاده کرده و به مانند بچه ها مشغول بازیگوشی بودند!
_هی باکمالاته...جزوه میدی؟
_رودولف...اولا که زنت همینجاست و مبصره،دوما هنوز چیزی نوشته نشده که جزوه بدم!
_هیس...سر و صدا نکنید...ارسینوس دست به سینه بشین وگرنه جلو اسمت ضربدر میزنم!
_خب بلا،این ریگولوس پاک کن من رو پیچونده بهم نمیده!
_پاک کنش رو بده ریگولوس!
_دست من نیست به جون اربوب قسم!
_جون ارباب رو قسم نخور...هی بارفیو مگه قرر نشد وسایل ممنوعه رو نیاری تو کلاس!
_گاومیش که وسایل ممنوعه نیسته!
_روف...روف...خجالت بکش...چیکار داری میکنی زیر میز؟
_اینجا چه خبره...چرا اینقد شلوغ میکنید؟

با ورود لرد و برپا گفتن بلاتریکس،همه مرگخواران ساکت شدند...لرد در حالی که سمت تخته قدم بر میداشت ادامه داد...
_شما بدترین کلاسی هستین که من داشتم!
_
_منظورم یعنی چیزه...آم...میخواستم بگم برای درس دوم اماده هستین؟

مرگخواران اب دهانشان را به سختی قورت دادند و منتظر ادامه صحبت و تدریس اربابشان شدند...سیاه شدن و سیاه ماندن خیلی سخت بود!

پیام زده شده در: ۲۲:۱۹ یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

زنوفیلیوس لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۸:۲۰ دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
زنوفیلیوس نا امید در میان مرگخواران ایستاده بود و بچه را روی دستش بلند کرد تا بهتر در معرض دید مرگخواران قرار گیرد. بعد با صدایی که از ته چاه در می یامد که دلیل ته چاهی بودن آن کمربندی بود در جلوی دماغش جا مانده بود. فریاد زد:
- چرا این باز ونگ ونگ می کنه؟

ملت مرگخوار به زنوفیلیوس توجهی نکردند. هیچ کس هیچ گاه به زنو فیلیوس توجه نمی کرد. زنش به او توجه نکرد و غیب شد، دخترش به او توجهی نکرد و زفت عضو محفل شد، در وزارت خانه به او توجهی نشد و اخراج شد. زنو فیلیوس با بچه ای که همچنان ونگ ونگ می کرد در گوشه ای نشست.

- همه می گن دیوونم! مگه چه ایرادی داره که یه نفر به جای اینکه آب هویج بخوره آب پیاز بخوره!

زنوف با نگاه هایی پر از خواهش به کودک نگاه می کرد و تلاش داشت که به او بفهماند باید همین حالا تمامش کند. ولی کودک بود و هنوز حرف جادوگر حالیش نمی شد.

پاتیل صبر زنوف سر آمد و جیغی شبیه به جیغ های دخترش کشید. این بار توجه تمام خانه، تمام همسایه ها، حتی توجه تسترال های خانه به زنوف جلب شد.

- چته چرا جیغ می زنی؟
- خب بچه داری هم امکانات می خواد.
- مثلا چی؟
مهلتی برای پاسخ به سوالی که پرسیده شد نماند و یک نامه جلوی پای زنوف پرتاب شد.

بسم المرلین

به استحضار می رساند مرگخوار حاضر (زنوفیلیوس لاوگود ده آبادی اصل) شما به دلیل نداشتن رفتار خشن در ماموریتی که به شما داده شد از لیست مرگخواران حذف و موظفید که خانه ریدل و زیر سایه اربابتان را ترک کنید.

با احترامات
وزارت خانه مرکزی

همه مرگخواران با نگاه های مضطرب به نامه ای که باعث شوکه ناگهانی که به زنوفیلیوس نگاه می کردند.
- چی نوشته؟
- ...
- زنوف؟
این نامه باعث شد که زنوفیلیوس جیغ زنان موی کشان ناخن بلند قد دراز از خانه ریدل خارج شود. نامه در سوژه جا ماند تا مرگخواران بدانند قرار تست چه بر سرشان نازل شود.

زیادی خوب بودن خوب نیست،
زیادی که خوب باشی دیده نمی‌شوی،
می‌شوی مثل شیشه‌ای تمیز،
کسی شیشهٔ تمیز را نمی‌بیند،
منظرهٔ بیرون را می‌بیند.!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۴۰ یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
مرگخواران خنده کنان از زنوفیلیوس دور شدند. زنوفیلیوس به آنه نگاه میکرد. چشمان زنوفیلیوس پر از اشک شدند. زنوفیلیوس نان داد. زنوفیلیوس آب داد. زنوفیلیوس خیس عرق شد. زنوفیلیوس داشت در قطرات عرق خودش غرق میشد. اما پیش از غرق شدن، او به سمت جمعیت خندان و خوشحال و قدر دنیا را دانان مرگخواران فریاد زد:
- من بچه بزرگ کردنم کجا بود آخه؟ اون بچه رو من رها کرده بودم که بره در اجتماع بزرگ شه و خودش راهشو پیدا کنه.

البته مرگخواران هم مطلقا نشنیده گرفتند. حتی لوسیوس هم به سرعت خودش را از یک گوشه ای کشید از اتاق بیرون که جلوی چشم ملت نباشد. کلا از زیر کار در رفتن از خصوصیات بارز لوسیوس مالفوی بوده، است، خواهد بود، که به آن قانون پایستگی در رفتن از زیر کار میگویند. حتی تعدادی از اساتید بسیار وظیفه شناس نیز در تلاش برای پیدا کردن یک مثال نقض در این قانون، دچار خود سوزی شده اند و به فنا رفته اند.

به هر صورت زنوفیلیوس سرنوشتش را قبول کرد و به کودک نگاه کرد. سپس اندکی نفس عمیق کشید و با استشمام بو، رنگش به آرامی به زرد، سپس سبز، بعد نارنجی، بعد بنفش و بعد قرمز تغییر یافت.
- چی خورده این بچه؟!

زنوفیلیوس برای نجات جانِ عزیزِ خودش از خفه شدن، به سرعت کمربندش را بست به دور بینی اش. سپس با دهان خود نفسی از سر آسودگی کشید.
بعد از آنهم در حالی که میکوشید با یک دست کودک را با بیشترین فاصله از خودش روی هوا نگه دارد، به سمت مرلینگاه خانه ریدل رفت.

داخل مرلینگاه، زنوفیلیوس کودک را روی یک میز گذاشت. سپس در حالی که میزان محکم بودن کمربند به دور بینی اش را امتحان میکرد، شروع کرد به باز کردن پوشک کودک... به محض باز شدن پوشک، بو، همچون ماری سبز رنگ و طویل از میان در مرلینگاه خارج شد. از میان پله ها و سالن خانه ریدل گذشت، سپس وارد حیاط شد. البته گیاهان و گل های موجود در حیاط هم نتوانستند بو را تحمل کنند و همگی سکته ناقص زدند و رفتند به دنیای پس از مرگ. خود بو هم افسرده شد و رفت خانه سالمندان خود را بستری کرد.

در همین مدت زنوفیلیوس نیز موفق شد پوشک کودک را عوض کند. البته به این صورت که پوشک را روی سر کودک بست و سایر لباس هارا هم موفق شد در چشم و چال وی فرو کند.
- خب، زیادم بد نیست. امیدوار شدم به خودم!
- وننننننننننننگ... ونگگگگگگگگگ!
- دوباره نه!

زنوفیلیوس کودک را زد زیر بغل خود و رفت به سوی مرگخواران.

پیام زده شده در: ۱۳:۱۴ پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵

زنوفیلیوس لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۸:۲۰ دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
همه مرگخواران به دنبال کسی بودند که بتوانند بچه را در آعوش او بگذارند. همه ی چشم ها گشت به دنبال مرگخواری که فرزندی داشته باشد. تنها در این جمع خشن تنها زنو فیلیوس و لوسیوس بودند که فرزندانی داشتند.آن هم چه فرزندانی!
همه با چشم به دنبال لوسیوس و زنوف می گشتند. در آخر زنو فیلیوس و لوسیوس را روی مبل وسط خانه ریدل پیدا کردند که با حالت معصومانه ای در کنار هم خوابیده بودند.
-چقدر شبیهن!
-اوهوم.تصویر کوچک شده

-میگم نکنه این دو تا باهم برادرن؟تصویر کوچک شده

- نه بابا.تصویر کوچک شده

- اصلا هم شبیه هم نیستن!تصویر کوچک شده

- چرا هستن دقت کن.تصویر کوچک شده

مرگخواران هم چنان در حال بحث درمورد شباهت زنو فیلیوس بودند. که وینکی مرگخوار خوب و عالی با سطل آب نجینی بالای سر آنها ظاهر شد.
-وینکی مرگخوار خوب. وینکی دوست نداشت که توی امتحان رد شد.تصویر کوچک شده

پایان جمله وینکی همانا و خالی کردن سطل آب روی سر لوسیوس و زنوف همانا...

-اَ.... این وحشی بازیاتون چیه؟
-وینکی جن خونگی خوب.تصویر کوچک شده

لینی هم که فرصت را غنیمت شمرد بچه ی جیغ جیغوی بو گندو را به دست لوسیوس سپرد و گفت:
-اینجا هیشکی به جز تو و زنوف تجربه بچه داری نداره.تصویر کوچک شده

-یعنی چی؟تصویر کوچک شده

- یعنی اینکه مراقبت از بچه دست تو رو می بوسه.تصویر کوچک شده

- بابا من خودم بزرگ شدن دراکو رو ندیدم. من دیگه ازم گذشته زنوف خیلی بهتر بچه داری می کنه. تربیت کردن بچه من اصلا خوب نیست الان دراکو قاتل و جانی شده !تصویر کوچک شده

با حذف شدن لوسیوس از گزینه های روی میز همه ی اذهان به سمت زنوف کشیده شد. زنوف همچنان روی مبل در حال دیدن خواب هشتمین پادشاه بود، که وینکی جن همیشه حاضر در صحنه و مسلسل به دست انفجاری عظیم به پا کرد. فایده ای نداشت. بیدار کردن زنوف کار هیچ بنی بشری روی زمین نبود. هر کدام راهکاری به خرج می دادند ولی فایده ای نداشت و درانتها هر کدام در گوشه ای به انتظار بیدار شدن زنوف نشستن، که حتی با عربده های بچه ، معجون انفجار هکتور و... از خواب بیدار نشده بود.

-هِـــــــــی .تصویر کوچک شده

زنوفیلیوسی که با صدای انفجار از خواب بیدار نشده بود با یکی هی از خواب بیدار شده بود و این باعث تعجب همه شده بود.
-چی شده؟ حمله کردن؟تصویر کوچک شده

زنوف کاری که همیشه در زمانی که باید از خودش دفاع می کرد انجام داد. کمربندش را کشید و منتظر ماند تا به او حمله کنند.
-بیاید جلو نامردا... بیاید دیگه ... از مادر زاده نشده کسی بخواد به زنوف حمله کنه...تصویر کوچک شده

بلاتکریس که تمام مدت فقط نظارت کننده ماجرا بود زنوف را روی مبل پرت کرد و فریاد زد:
-ببین احمق ِ روانی کل این مدت رو خواب بودی. جریمتم اینه که از این بچه دوست داشتنی مراقبت کنی. یعنی این دستور اربابه

زنو فیلیوس : تصویر کوچک شده

بلاتکریس:
مرگخواران:تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط زنو فیلیوس لاوگود در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۱۸ ۱۴:۴۸:۱۸

زیادی خوب بودن خوب نیست،
زیادی که خوب باشی دیده نمی‌شوی،
می‌شوی مثل شیشه‌ای تمیز،
کسی شیشهٔ تمیز را نمی‌بیند،
منظرهٔ بیرون را می‌بیند.!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۴ پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۵

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
خلاصه: وزارتخونه تصمیم می گیره میزان سیاهی مرگخوار ها رو بسنجه و در نتیجه این کار لرد تصمیم می گیره به مرگخواراش مجددا سیاه بودن رو آموزش بده.
برای این امر لرد ولدمورت زن و بچه ی یک مرد که توسط او کشته شده بود را اورده بود و برای امتحان از مرگخواران خواسته بود تا برای آن دو تن (مادر و فرزند) تصمیم بگیرند...

------------

کودک که حالا توسط بلاتریکس سیر شده بود،لبنخندی بر لبانش نقش بست و با مهربانی به بلاتریکس نگاه کرد...بلاتریکس هم در میان بهت مرگخواران لبخندی تحویل کودک داد و گفت:
_آخه...چقدر این بچه نازه!
_بلاتریکس؟خودتی؟
_معلومه خودمم...حالا یکی اون چوبدستیم رو بده یه طلسم شکنجه به این بچه بزنم!
_آها...حالا خودت شدی!
_اره دیگه...کودکان با شکم پر بیشتر دردشون میاد!

مرگخواران پوکرفیس وار،نگاهی به هم انداختند...بلاخره لاکرتیا بلک با تردید مرگخواران را کنار زد و رو به بلاتریکس گفت:
_میگم...آم...بلا؟بعد غذا دادن به بچه نباس که کریشیو زد بهش...باید اروغش رو گرفت؟
_چی؟
_آره دیگه...قرار شد که بچه رو نکشیم . بهش اموزش سیاهی بدیم تا بزرگ که شد مرگخوار بشه...و مادرش رو قرار شد...قرار شد مادرش رو چیکار کنیم؟

لاکرتیا نگاهی به دور و اطرافش کرد ولی مادر کودک را ندید...برای همین با لحنی پرسشگرایانه از دیگر مرگخوار ها پرسید:
_میگما...مادر این بچه رو قرار شد چیکار کنیم؟
_قرار شد به عقد رودولف درش بیاریم...خب چیه؟چرا اینجوری نگاش میکنی...این خودش بزرگترین شکنجه برای اون مادر هست!
_اصلا مادر بچه رو حالا پیدا کنیم،بعدا تصمیم بگیریم چیکارش کنیم!
_رودولف رو یکی ببینه کجاس،مادر بچه خود به خود پیدا میشه!

در همین حین بود که ناگهان کودکی که حالا آروغش گرفته شده بود و در دستان لاکرتیا بود،شروع به گریه کردن کرد!
_وععععععععع....وعععععععععع!
_چشه این بچه داره گریه میکنه؟
_با توجه به این بویی که اینجا پیچیده فکر کنم یکی باید قبول زحمت کنه،بچه رو عوض کنه!

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵

گیبنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۵ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۲ سه شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱
از زیر سایه ی هلگا به زیر سایه ی ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 255
آفلاین
مرگخوار گمنامی جلو امد و رو به بچه گفت:
-بچه؟ بچه! اولین چیزی که باید بدونی... اینه که... هووووووی بچه هوی گوش میدی اصن؟

بچه صورتش رو اونطرف کرد و هر چه مرگخوار بلند تر داد زد بچه بیشتر بی اعتنایی کرد. لرد چوبدستی پر ابهتش را سمت مرگخوار مدرس گرفت و رو به بچه داد زد:
-باز چی شده؟ این اذیتت کرده؟ بگو بزنیم پاتیلش کنیم بدیم دست هکتور توش معجون درست کنه!

بچه نگاهی به لرد کرد و با چشمانی معصوم گفت:
-من... من گوشنمه. خیلی هم گوشنمه. با شمک خالی که نمیشه شیزی یاد گرفت.

لرد مدتی طول کشید تا قضیه را درک کند. گشنگی؟ گشنگی دیگر چه بود؟ لرد انقدر سیاه و خبیث بود که کوچیکترین احساسی نداشت و خب گشنگی هم یک حس بود. لرد رو به نزدیک ترین مرگخوار کرد و گفت:
-تو!
-من ارباب؟
-نه پشت سریت ردیف اخر چسبیده به دیوار.
-

مرگخواران کمی تکان خوردند تا ببینند لرد چه کسی را برای دستور والایش انتخاب کرده.
-من ارباب؟
-اره. تو رودولف. سریع این بچرو ببر این حس گشنگی رو ازش دور کن و پیش ما بیارش. هنوز خیلی چیز ها باید یاد بگیره.

رودولف به پیش امد و تعظیمی کرد اما از شانس بد، هر چه در جیبش بود سر خورد و جلوی پای لرد ریخت.
-رودولف! اینا چیه ریختی به درگاه ما؟ بذار ببینیم... .

لرد دانه دانه عکس های سانسور نشده ساحره ها از زیر نظر گذراند. حالت صورت لرد در هنگام دیدن عکس ها"،،،،،،"
-عه! رودولف تو هنوز اینجایی؟ مگه بهت دستور ندادیم، سریع انجام بده!

رودولف هم با صورت غمگین بچه را زیر بغل زد و به سمت میز ناهار خوری رفت. بچه را روی صندلی گذاشت و گفت:
-همینجا بشین برم یه چیزی پیدا کنم بیارم بخوری.

تا رودولف برای پیدا کردن غذا برود مرگخوارانی که دور تر از لرد بودند به سمت بچه امدند و اورا نگاه کردند.
-وای چه گوگولیه!
-چه نازه! قاقالی میخوای؟
-

که رودولف سر رسید و مرگخواران را از کنار بچه کنار زد.
-بیا بخور!
-نمیتورم! از اینا دوس ندالم!
-د میگم بخور بچه! الان باید برید چیز یاد بگیری. بخور.

از رودولف اصرار و از بچه انکار. رودولف هم عصبانی شد کارد کوچکی از جیب لباس خواب تنش که اتفاقا جلو باز هم بود دراورد و به سمت بچه گرفت. همین حرکت کافی بود که تمام مرگخواران حاضر در ان اتاق نچ نچی کنند و نگاه تاسف باری را تحویل رودولف دهند.

-آییییی مااامااان!

اشتباه نکنید این صدای بچه نبود بلکه صدای رودولف بود که در اثر سوختی از جای زخمی که بلاتریکس روی پای چپش انداخت فریاد زد و به بغل باروفیو پرت شد.

بلاتریکس نفسش را بیرون داد. ان هم چه نفسی! انقدر داغ و جوش بود که بخار از دهانش بیرون می امد ان هم در وسط تابستان.
-خجالت نمیکشی؟ مردیکه ی گنده. چرا جلوی بچه چاقو میکشی!؟ نمیدونی تو روحیه ی بچه اثر منفی میذاره؟

باروفیو هم رودولف را به پایین پرت کرد.
-بیا پایین! کمر وزیره به درد میندازی؟ بدم توره زندانی کنن؟ د بیا پایین ره!

بلاتریکس قاشق را توی بشقاب کرد و به سمت دهان بچه گرفت.
-باز کن. بازکن. داره هواپیما میاد.
-هااااام!

بقیه مرگخواران:

ویرایش شده توسط گیبن در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۷ ۲۳:۵۱:۵۳
ویرایش شده توسط گیبن در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۷ ۲۳:۵۲:۲۹

هافلپافی خندان
تصویر کوچک شده

دنیا چو حباب است ولکن چه حباب؟! نه بر سر آب، بلکه بر روی سراب.
آن هم چه سرابی، که بینند به خواب آن خواب چه خواب؟ خواب بد مست خراب.

پیام زده شده در: ۹:۴۵ شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱۳:۱۳:۵۴
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 541
آفلاین
- کدوم بچه؟
- همیـ... کی بچه رو برداشت؟
- کی مامان بچه هه رو برداشت؟
- رودولف!

همه افراد حاضر با گردش چند ده درجه ای سرهایشان، بچه مذکور را دیدند. روی سه پایه ای نشانده شده و در مقابلش مردی با کلاه بلند و بینی ای عقابی به او خیره شده بود.

- اهم... زاموژسلی، داری چی کار می کنی؟
- اربابا، بر چشمان این طفل خیره گشتیم تا سیاهی را از چشمان این جانب... خب دیگر، گمان می کنیم خواندن کافی باشد. هنگام آزمون رسیده!

سپس مرد بلند کلاه با گام هایی بلند سریع رفت و سریع آمد؛ کاغذ و قلمی نیز، در دستش. مرد کاغذ و قلمی را که آورده بود در دستان کودک گذاشت و گفت:
- بنویسید، قسطنطنیه! استعجال کن طفل!

بچه نگاهی به زاموژسلی که به اخم و تخم به او خیره شده بود، انداخت. نگاهی به لرد و مرگخواران که به او زل زده بودند انداخت. نگاهی به مامان ماگل که داشت در سر و صورت رودولف می کوبید انداخت. فشار نگاه ها تن نحیف او را به لرزه در آوردند و ...

- خیــــــــر!

این فریاد متعلق به زاموژسلی بود که با دیدن آن صحنه زانو هایش سست شده و دو زانو روی زمین افتاد.
- طـ... طفلک ملعون! آه ای ماــ خیر، ققنوس درون آستین! ای ناجوانمرد! ای اسید پاش بر کاغذکان!

و سپس غش کرد. دنگ که دینگ بود، گوشه ردای او را گرفت و از صحنه خارجش کرد.

- خب، بچه که پیدا شد. یک نفر دیگه یک کار سیاه بهش یاد بده و... یه نفر هم این کاغذ رو ببره بیرون.

بچه خیلی زود نشان داده بود که پتانسیل سیاهی را دارد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۴ شنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۵

آریانا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۸:۳۸ سه شنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 371
آفلاین
با گذشتن از مرحله ى" با اين بچه و مادرش چى کار مى کرديد" داى با ناراحتى از اينکه چرا سوال به او نرسيده، لگدى به ديوار زد. با توجه به قانون سوم نيوتن، ديوار هم لگدى به داى زد.

داى: پاااااام!
ديوار:

داى ناراحتي مرحله ي اول را فراموش كرد و پايش را چسبيد. داى از روى ناراحتى خون جلوى چشمانش را گرفت و خواست تا خون ديوار را بمکد. اما خب ديوار خون نداشت. ديوار فوقش موش داشت و موش هم گوش داشت.

اما خب عصبانيت داى فروکش نکرد. داى بايد از ديوار انتقام مى گرفت. داى بايد عقده ى درونش را خالى مى کرد. به همين علت چکش بزرگى را برداشت و شروع به خراب کردن ديوار کرد.

ديوار در عرض چند ثانيه فرو ريخت و به چند بچه ديوار تبديل شد. داى نفس نفس زنان چکش را زمين انداخت، لاله را روى شانه اش صاف کرد.
- لاله ديدى حسابش رو رسيدم؟ ببين اينم يه لگد به بچه ش.

داى پايش را بالا برد و محکم به يک بچه ديوار کوبيد. طبق قانون سوم نيوتن بچه ديوار هم يکى به پاى داى کوبيد.

داى: پااااام. تو هم؟
بچه ديوار:

داى با چکش روى بچه ى ديوار کوبيد و نابودش کرد. چند بار هم محکم رويش پريد و يه ليوان آب هم روش. سپس درحالى که يک دستش به پايش بود به سمت اربابش رفت.
- ارباب!
- داى ديوار کلاس مبارک ما رو خراب کردى؟ بزنيم لاله ت رو خراب کنيم؟
- ارباب اين ديواره ديوار عادى نبود. با ما کل انداخته بود.
- ديوار کلاس ارباب بزرگى مثل مائه داى! عادى خودتى!
- ارباب ما نمى دونيم اينجا چه فضاسازى اى انجام بديم. واسه اينكه پر از ديالوگ نشه حرف اصلي مون رو مى زنيم زودتر.

داى نگاهى به ديوار خراب مى اندازد تا کمى فضاسازى بيافريند. سپس به سمت اربابش باز مى گردد. ولدمورت هم نگاهى به سمت ديوار خراب مى اندازد و به فضاسازى مى افزايد و بعد به سمت داى برمى گردد. بعد هر دو به سمت ديوار خراب نگاهى مى اندازند و بعد به سمت هم برمى گردند.

- ارباب ما ديوار رو خراب کرديم چون تو سوال قبلى به ما فرصت نرسيد. مى شه مرگخوارا صف ببندن تا ايندفعه به همه نوبت برسه؟
- داي ما با تو ابدا موافق نيستيم. نظر ما اينه که مرگخوارانمون صف ببندن تا به همه نوبت برسه.
-
- اونجورى به ما زل نزن. همه وايسن تو صف و به اين بچه يه حرکت سياهانه ياد بدن.

Do you hate people
I don't hate them...I just feel better when they're not around

پیام زده شده در: ۰:۲۱ پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۵

لوک چالدرتون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۸ جمعه ۱۸ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۶:۵۶ چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶
از منم خفن تر مگه وجود داره؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 103
آفلاین
رودولف بچه را بلند كرد.
- چيزه بچه جون، ام... تو دختري؟

لرد كه پس از سال ها متوجه شد حس بويايي اش را باز يافته، بسي سرخوش از زمين برخاست و فرمود: رودولف، اي مرگخوار پتياره ي من، عباتو جمع كن. نمي خواد پوشكشو عوض كني. مي ديم پوشك عوض كنان خانه ي ريدل اين كارو بكنن!
- نه ارباب. مي خواستيم جنسيتشو تشخيص-

لرد يك "خفه شوليارموس" به رودولف زد و گفت: اين بچه از همه ي شما بيشتر سياهه. ننگ بر شما.
- اما اربوب، ما كه خيلي شوما رو دوست داريم!
- چشمان همايونيمان روشن!
- اوا ارباب... خاك عالم!

لرد سرش را به پايين انداخت. انقدر نوميد شده بود كه اگر معجون هكتوري برايش مي رسيد، دولپي مي خوردتش. بايد سطح درس ها را پايين مي برد.
- سطح دومتون شروع مي شه. شما نگران كننده اين اما اين جا شما قرار نيست نمره دهي بشين. فقط قراره ياد بگيرين سياهي واقعي چيجوريه... و براي اين كار، هركدومتون يك كار سياه به اين بچه ياد بدين تا ببينيم تعريفتون از سياهي چيه. فقط يادتون باشه... ما داريم نگاه مي كنيم. ما هميشه نگاه مي كنيم!

مرگخواران به هم نگاه كردند و لرزيدند.

ویرایش شده توسط لوک چالدرتون در تاریخ ۱۳۹۵/۵/۱۴ ۰:۲۷:۱۲

روایت است لوک آنقدر خفن است که نیاز به امضا ندارد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.