هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۶:۴۲ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶

هلن داولیشold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۶ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۰:۱۰ سه شنبه ۹ آبان ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 6
آفلاین
سلام کلاه
اومدم که من رو توی گروه مناسبم قرار بدی
از نظر خودم روحیه خیلی بالایی دارم.عاشق کارهای گروهی هستم.همفکری گروهی رو هم دوست دارم.ضریب هوشی من 205 هستش و علاقه زیادی به کوییدچ دارم.گروه مورد علاقه من هم گریفیندوره و خواهش میکنم من رو توی گروه دلخواهم قرار بدین تا بدرخشم ممنون میشم که گروهم رو بهم بگی
متشکرم

ویرایش شده توسط سلسیا در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۹ ۱۷:۴۵:۲۰

raven queen

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۸:۰۳ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
* تـوجــه *

به اطلاع کلیه تازه واردانی که قصد ورود به ایفای نقش را دارند می رسانیم که ظرفیت گروه اسلیترین تا اطلاع ثانوی پر بوده و ازین پس هرکس به این تاپیک مراجعه می کند، باید انتخابش از گروه گریفیندور، هافلپاف و ریونکلاو باشد.

نکته: کسانی که تا بدین لحظه کلاه گروهبندی آن ها را اسلیترینی خوانده اما وارد ایفای نقش نشده اند، جایگاه خود در گروه اسلیترین را از دست داده و باید مجددا گروهبندی شوند.

توجه: برای اطلاع از چگونگیِ وضعیت گروه‌های چهارگانه هاگوارتز در سایت جادوگران، به تاپیک معرفی گروه های چهارگانه هاگوارتز(مخصوص تازه واردها) مراجعه کنید.

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۶/۲/۵ ۱۹:۵۶:۴۶

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۰ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

Umbra نوشته:
ای کلاه!
خوب الان نمیدونم چی بگم:|
حالا...
تام ریدل فقط بخاطر اینکه تنها بود شد لرد ولدمورت.بنظرم اون چون هیچکس دوستش نداشت میخواست کل دنیا رو فتح کنه.آدمای تنها بد نیستن بلکه آدمای اطرافشون بدن.‌کی گفته یه آدم آروم نیازی به دوست داشتن نداره؟آدمای آروم به کشف شدن نیاز دارن.تام ریدل،سیروس بلک و حتی دراکو!تام اگه دوست داشته میشد اینکارها رو نمیکرد.من خودم تنهام.یعنی تنها نیستم!خانوادمو دارم.ولی کسی رو جز خانوادم ندارم.منم بعضی وقتا که خیلی تنهام فکرای احمقانه به سرم میزنه.اسلیترین گروه آدمای تنهاست.اونایی کا تنهان اما آرزوهای خیلی خیلی بزرگی دارند و اگه کسی دوستشون داشته باشه میتونه اونا رو به عاشق ترین فرد بکنه!اگه بخوام از بین آدم خیلی بد و خوب بی نقش انتخاب کنم خیلی بد رو انتخاب میکنم.هیچکس خوب بی نقص نیست و اگر هم باشه من حالم بهم میخوره!از آدمایی که همه فقط به اونا اهمیت میدن متنفرم!از اینکه تو همه کارا عالی باشن و همه تحسینشون کنن متنفرم!دلم میخواد خفشون کنم:|
من دلم میخواد اسلیترین بیوفتم چون جای آدمای تنهاست همینو بست:|پس باید منو تو اون بندازی همینکه گفتم:| ای خدااااااا از آدمای خوب متنفرم اینیاثخییاقاثحثنستث

درود بر تو فرزند.

چه ذهن شلوغ و در هم ریخته‌ای داری.
البته گروه اسلیترین فقط مختص آدم‌های تنها نیست. لااقل گروه اسلیترین داخل سایت نیست. حتی کلی تفاوت داره با گروه اسلیترینِ داخل کتاب. با اینحال امیدوارم که در اسلیترین حسابی شکوفا بشی و به موفقیت برسی.

مرحله بعد: انتخاب یک شخصیت از لیست شخصیت‌ها و معرفی اون در تاپیک معرفی شخصیت!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۰ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶

آدلاید مورتونold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۹ جمعه ۲۰ اسفند ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۷ جمعه ۲۶ خرداد ۱۳۹۶
از سرزمین تاریکی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
ای کلاه!
خوب الان نمیدونم چی بگم:|
حالا...
تام ریدل فقط بخاطر اینکه تنها بود شد لرد ولدمورت.بنظرم اون چون هیچکس دوستش نداشت میخواست کل دنیا رو فتح کنه.آدمای تنها بد نیستن بلکه آدمای اطرافشون بدن.‌کی گفته یه آدم آروم نیازی به دوست داشتن نداره؟آدمای آروم به کشف شدن نیاز دارن.تام ریدل،سیروس بلک و حتی دراکو!تام اگه دوست داشته میشد اینکارها رو نمیکرد.من خودم تنهام.یعنی تنها نیستم!خانوادمو دارم.ولی کسی رو جز خانوادم ندارم.منم بعضی وقتا که خیلی تنهام فکرای احمقانه به سرم میزنه.اسلیترین گروه آدمای تنهاست.اونایی کا تنهان اما آرزوهای خیلی خیلی بزرگی دارند و اگه کسی دوستشون داشته باشه میتونه اونا رو به عاشق ترین فرد بکنه!اگه بخوام از بین آدم خیلی بد و خوب بی نقش انتخاب کنم خیلی بد رو انتخاب میکنم.هیچکس خوب بی نقص نیست و اگر هم باشه من حالم بهم میخوره!از آدمایی که همه فقط به اونا اهمیت میدن متنفرم!از اینکه تو همه کارا عالی باشن و همه تحسینشون کنن متنفرم!دلم میخواد خفشون کنم:|
من دلم میخواد اسلیترین بیوفتم چون جای آدمای تنهاست همینو بست:|پس باید منو تو اون بندازی همینکه گفتم:| ای خدااااااا از آدمای خوب متنفرم اینیاثخییاقاثحثنستث

Lora:you had a nightmare
Logan:do you have nightmares?
Lora:People hurt me
Logan:mine are different.I hurt people...
LOGAN MOVIE 2017
(XMEN)

پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

erfan_potter نوشته:
سلام کلاه گروه بندی
من آدمی هستم ک جز خودم و قدرت خودم هیچ چیزی رو در اولویت قرار نمیدم . برای رسیدن به خاستم هر چیزی رو فدا میکنم و از سد همه چیز میگذرم . علاقه ی شدید قلبی من اسلیترینه و امیدوارم تو این گروه من رو قرار بدی

درود بر تو فرزند.

یعنی الان برای رسیدن به قدرت حاضری من رو هم نصف... اوه... حاضری ظاهراً... بنابراین برو به اسلیترین!

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۸ ۱۸:۵۴:۲۸
ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۸ ۱۹:۰۴:۰۱

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۸ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۵ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۱ چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام کلاه گروه بندی
من آدمی هستم ک جز خودم و قدرت خودم هیچ چیزی رو در اولویت قرار نمیدم . برای رسیدن به خاستم هر چیزی رو فدا میکنم و از سد همه چیز میگذرم . علاقه ی شدید قلبی من اسلیترینه و امیدوارم تو این گروه من رو قرار بدی

پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

آستوريا نوشته:
اى پير ترين كلاه

من يك اصيل زاده ام...و... چي...؟ نه...! اصلا دورگه نيستم.. كي گفته؟... نه كاملا اصيل زاده ام.
براى رسيدن به چيزي كه ميخوام ، هر مانعى سر راهم باشه برميدارم و از فدا كردن هيچ چيزي دريغ نميكنم، اما وقتى بهش ميرسم، ديگه جذابيتى نداره و بايد بهترش رو بدست بيارم...
از هيچي نميترسم..چي...از مرگ...؟ نه بابا كلاه، مرگ كه ترس نداره...!
كافيست ديگر...گروهمان را بده بريم.

درود بر تو ای اصیل زاده که اصلاً هم دورگه نمی‌باشی.

با این خصوصیاتی که من در تو می‌بینم، به نظرم میتونی در گروه اسلیترین خوش بدرخشی!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۴:۲۵ سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶

آستوریا گرینگرس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۴ چهارشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۹:۳۴ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
از زير سايه ى ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 240
آفلاین
اى پير ترين كلاه

من يك اصيل زاده ام...و... چي...؟ نه...! اصلا دورگه نيستم.. كي گفته؟... نه كاملا اصيل زاده ام.
براى رسيدن به چيزي كه ميخوام ، هر مانعى سر راهم باشه برميدارم و از فدا كردن هيچ چيزي دريغ نميكنم، اما وقتى بهش ميرسم، ديگه جذابيتى نداره و بايد بهترش رو بدست بيارم...
از هيچي نميترسم..چي...از مرگ...؟ نه بابا كلاه، مرگ كه ترس نداره...!
كافيست ديگر...گروهمان را بده بريم.

پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

PercivalGraves نوشته:
سلام! میشه "فعلأ" هیچ گروهی نرم؟! چپ چپ نگام نکن!!

علت چیست؟
مشکلی نیست. میتونی بدون گروه وارد ایفای نقش بشی. ولی داشتن گروه خصوصی مزایایی داره که اینطوری از دستش میدی. مثلا از راهنمایی ها و فعالیت های درون گروهی که به پیشرفت کمک زیادی میکنن محروم میشی.

اما اگه اینطور میخوای جلوتو نمیگیرم. میتونی هر سوال و کمکی داشتی از جادوکاران ویزنگاموت یعنی هکتور دگورث گرنجر، تد ریموس لوپین و ویولت بودلر بپرسی.

بعد از ورود به ایفای نقش، انجمن ویزنگاموت که برای پرورش تازه واردان هست رو فراموش نکن.

نقل قول:

iamviolet نوشته:
وای سلام کلاه تایید شدم و هیچی نمیتونست روزمو از بی اعصابی در بیاره!
خب از خودم بگم که یه دختره بی اعصابم بیشتر اوقات و نمیتونم جلو عصبانیتمو بگیرم و اصلا منظم نیستم ولی سعیمو میکنم! عاشق هیجانم و ماجراجویی سرم درد میکنه واسه اینکارا خلاصه خیلی مهربونم حالا نگی خودشیفتم ولی شخصیتمه و عاشق بچه هام از اسلیترین هم بدم میاد میخوام برم گرینفندور این اولویته و بعدی هافلپاف!

با چیزایی که گفتی حتم دارم تو گروه هافلپاف میتونی به اونچه که میخوای برسی.

نقل قول:

Arampa نوشته:
سلام کلاه پیر!
من یه آدم بلند پروازم، دوست دارم همیشه حرف خودمو به کرسی بنشونم عاشق اینم که همیشه تو هر کاری بهترین و بالاترین باشم ولی دوست ندارم خیلی واسه بالا رفتن جون بکنم و تلاش کنم...
بگی نگی یکمم مغرورم. هوشم معمولیه و شجاع نیستم. دوست ندارم به غیر از اسلیترین هیچ گروهی برم.
عاشق گروه اسلیترینم♡
خوااااهش میکنم منو بنداز اسلیترین چون من هیچ جا نمیتونم به اندازه گروه اسلیترین خودم باشم و توی بقیه گروها معذب میشم.
امیدوارم بیفتم اسلیترین♡

خب... در واقع منم فکر میکنم بهتره که بری به اسلیترین.

نقل قول:

mehdi.sh نوشته:
سلام کلاه جون.ببین من هر طوری حساب کردم فقط اسلیترین میخورم از اونجایی که سه تا گروه دیگه مخالف اسلیترینن پس انتخاب دومی ندارم میدونی ما خاصیم و اصلیلم با هرکسی دم خور نیستیم و قهرمان هم میشیم.من ادمیم که با هرکسی رفت و امد ندارم و فقط ادمای اصیل پس ازت میخوام که گروه اسلاترین رو بریا من انتخاب کنی میدونم که بهترین انتخاب ممکن روبرام میکنی به ذکاوتت ایمان دارم. در ضمن از گروه هاپلهاف و ریونکلاو که اصلا به تیپم نمیخوره ازگریفیندور هم البت به اعضا بر نخوره ولی خوب خشم نمیاد میدونی خیلی مثبتن و عادی و منم یکم دمدمی مزاجججج.دوستدارم بازم ازت خواهش میکنم اسلیترین ببخشید یکم خودخواه بودم ولی خوب جزوی از شخصیتم دیگههه و ادم باید به خودشناسی برسه تا بدونه چی برشا خوب یا بد!!!ولی خوب بعد از اسلاترین میتونم گریفیندور رو به خودم بقبولونم

سه گروه دیگه مخالف اسلیترین هستن؟ فکر میکنم بهتره راجع به گروه های سایت اطلاعات بیشتری بدست بیاری و ازت میخوام بیوگرافی گروه های چهارگانه رو بخونی.
با این وجود منم گروه اسلیترین رو برات مناسب میدونم. پس برو به اسلیترین.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۷:۳۹ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۶

مرلین کبیرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۲ یکشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۵:۱۹ جمعه ۱۱ فروردین ۱۳۹۶
از خوزستان.بندر امام خمینی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
سلام کلاه جون.ببین من هر طوری حساب کردم فقط اسلیترین میخورم از اونجایی که سه تا گروه دیگه مخالف اسلیترینن پس انتخاب دومی ندارم میدونی ما خاصیم و اصلیلم با هرکسی دم خور نیستیم و قهرمان هم میشیم.من ادمیم که با هرکسی رفت و امد ندارم و فقط ادمای اصیل پس ازت میخوام که گروه اسلاترین رو بریا من انتخاب کنی میدونم که بهترین انتخاب ممکن روبرام میکنی به ذکاوتت ایمان دارم. در ضمن از گروه هاپلهاف و ریونکلاو که اصلا به تیپم نمیخوره ازگریفیندور هم البت به اعضا بر نخوره ولی خوب خشم نمیاد میدونی خیلی مثبتن و عادی و منم یکم دمدمی مزاجججج.دوستدارم بازم ازت خواهش میکنم اسلیترین ببخشید یکم خودخواه بودم ولی خوب جزوی از شخصیتم دیگههه و ادم باید به خودشناسی برسه تا بدونه چی برشا خوب یا بد!!!ولی خوب بعد از اسلاترین میتونم گریفیندور رو به خودم بقبولونم

ویرایش شده توسط mehdi.sh در تاریخ ۱۳۹۶/۱/۷ ۱۷:۴۴:۲۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.