هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: اساتید و شاگردان نمونه هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۲:۵۸ سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
میتونم یه چیز بگم ؟
این کارت خیلی کار قشنگی هست که بهترينها رو انتخاب کنید اما راهش به نظر من اشتباهه .
1- مدرسه از پنج شش ماه قبل شروع شده و هر کس که رای میده مسلما اون موقع رو یادش نمیاد و میخواد بر اساس همین یک هفته اخر که دوباره شروع شده نظر بده و در واقع نظرش سطحی و محدود به یک دوره دو هفته ای میشه !! قبول کنید کسی بر اساس چهار ماه قبل رای نمیده و الان رو میبینه ... بچه ها رو باید شناخته باشید .
2- شاید یکی تو همه کلاسا بوده اما چرت و پرت زده اما یکی توی نصف کلاسا رفته و کل امتیاز رو هم گرفته و در نگاه اول همه اول فرد اول رو انتخاب میکنند چون همه جا بوده اما توی همه کلاسا دار حد زياد کردن پست شرکت کرده و فقط تو هر کلاس یکی از سوالات رو جوا داده اما نفر دوم نصف کلاسا رو رفته اما برای هر کدوم یک ساعت وقت گذاشته تا جواب بده و در نگاه اول حق دومی ضایع میشه چون همه اولی رو به خاطر زياد بودن انتخاب میکنند .
3- هر کس سعی میکنه از گروه خودش انتخاب کنه و این چیزی نیست که بشه کتمان کرد ! اخرش بشماريد ببینید چند نفر هستند که این کارو نکردند ! این رای گیری باز هم باند بازی میشه و بهتره از اینجا جلوش رو بگیرید .
4- کسی که تو یک گروه هست اگر وقت بکنه و به کلاسا بره مسلما اولویت مطالعه نظرات بقیه رو به هم گروهاش میده و شاید بقیه بچه ها رو اهمیت نده و در نتیجه نمیتونه الان فرد برتر رو انتخاب کنه و بازم حق بقیه ضایع میشه .

بازم میگم ایده ، ایده خوب و جالبی هست اما بهتره از یک راه دیگه این کار رو انجام بدید .
ببینید تاپیک شرح امتیازات که هست !! ببینید چه کسایی بیشترين امتیاز رو اوردن ... این جوری همه مشکلات حل میشه !! مثل این میمونه که بعد از امتحانات ترم ، مدرسه ها توجهی به معدل بچه ها نکنند و بیان رای گیری بذارن که کی رو باید شاگرد اول کرد ! خودتون هم اینو میپسندید که بیشترین امتیاز رو اوردید امکا چون بقیه بهتون رای ندادن جزو افراد برتر نشدید ؟!
تاپیک شرح امتیازات هست و بهتره که از روی اون در مورد بهترين دانش آموز تصمیم گیری بشه ... ما میخوایم کسی رو که از ابتدا فرد موفق و فعالی بوده رو انتخاب کنیم و مسلما این بهترين راه هست ! همه امتیازات هم اونجا ذکر شده دیگه !!
اگر کوييرل جان وقت نمیکنه بذار یکی دیگه این جمع بندی رو انجام بده ولی نذاريد حق بچه ها ضایع بشه ... اگر خواستی من این کارو میکنم و مجموع نمرات هر کس رو میدم اما نذاريد تلاش اون افراد بی نتیجه بمونه ! به عنوان یک کارنامه هم میتونید اعلام کنید .
بچه ها تو کلاسها شرکت کردند و حالا با دادن نمره کلشون در واقع کارنامشون رو دادید و کسایی که بیشترين امتیاز رو اوردن افراد برتر میشند .
این نظرم در مورد اساتید نیست و فقط شاگردان رو میگم !!
تا کار اینجا جدی شروع نشده بهتره تصمیم گیری کنید .
اگر حرف بدی میزنم بذاريد ادامه پیدا کنه ... چیزی که به ذهن خودم رسید رو اعلام کردم !
کوييرل جان فکر نمیکنی این جوری بهتر باشه ؟؟

ممنون از نظراتت.حرفات کاملا صحیحه .من خودم این موضوع رو میدونم من فقط این رای گیری رو برای انتخاب اساتید و شاگردان از نظر خودشون قرار دادم این بحث شرح امتیازات موضوعش کاملا جداست و با این قاتی نمیشه.من تو تمام کلاسها حضو دارم و افراد رو میشناسم مطمئن باش روی هر رای گیری در صورت تایید فکر خواهد شد.در مورد این شرح امتیازات خوشحال میشم اگه اسامی و امتیازات هر دانش آموز رو دربیاری تا به عنوان دانش آموز برتر معرفی بشه.متاسفانه خودم در حال حاضر فرصتشو ندارم.موفق باشی

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴

پيتر پتي گرو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۲۵ جمعه ۲ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۴۵ شنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۵
از بالاي ديوار آخري!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 303
آفلاین
بهترين دانش آموز: رومسا
به نظرم فعاليت خيلي خوبي داشته. هم به موقع كارهاش رو تحويل داده و هم در انجام اونها تلاش زيادي به كار برده.

بهترين معلم: آوريل
با وجود اينكه دو تا كلاس رو اداره مي كنه ولي كارش در هر دوي اونها خوب بوده.تا جايي هم كه من ذهنم ياري مي كنه تدريس هاش خوب و جذاب بودن!!

[b][size=large][color=003300][font=Georgia]و ازش پرسيدم كه:خ

اساتید و شاگردان نمونه هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۲:۳۰ سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۲ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۶ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
از درون مغاک!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1130
آفلاین
خب میبینم که بالاخره این کار صورت گرفت و خوشحالم و رای هام به صورت زیره:

بهترین استاد: پروفسور کوییرل
دلیل: همین که یک استاد بدون تاخیر و مشکل سر جلسات کلاسهاش ظاهر بشه نشون دهنده نظم و انضباط ایشونه و در ضمن در حال حاضر نیز با مدیریت خوب خودشون مارا مستفیض نموده اند

بهترین شاگرد مدرسه: هلگا هافلپاف
دلیل: هلگا در زمانی که خود بنده مدیریت مدرسه رو بر عهده داشتم واقعا فعال بود و این رو همه ی کادر مدرسه و دانش آموزان میدونستند که دانش آموز واقعا عالی ای بود که البته بنده متاسف شدم وقتی که براش مشکلی پیش اومد و نتونست دیگه مثل قبل ادامه بده.ولی مطمئنم اگر مشکلی براش پیش نمیومد مثل همیشه سرحال و قبراق به کارش ادامه میداد.به هرحال از زحماتش در اون دوران تشکر میکنم.

**آلبوس دامبلدور**

شناسه ی جدید: اسکاور

پیام زده شده در: ۱۲:۱۹ سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
فعالترین و بهترین استاد: پرفسور کوییرل

فعالترین و بهترین دانش آموز: بلیز زابینی

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

اساتید نمونه هاگوارتز
پیام زده شده در: ۱۲:۱۳ سه شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
اساتید و شاگردان نمونه هاگوارتز تصویر کوچک شده

با توجه به پیشنهاداتی که تعدادی از اساتید و همچنین دانش آموزان دادند تصمیم گرفیتم تاپیکی با عنوان اساتید و شاگردان نمونه در هاگوارتز رو ایجاد کنیم تا اساتید و دانش آموزان رای خودشون رو به اونها بدن.
این تاپیک نظر سنجی نخواهد داشت و فقط دانش آموزان و اساتید سابق و فعلی هاگوارتز اجازه پست زدن در این تاپیک را دارند.در صورتیکه عضو مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز نیستید در این رای گیری شرکت نکنید چون علاوه بر اینکه رای شما باطل اعلام خواهد شد پست شما نیز پاک میشود.
این رای گیری برای ترم پاییز و زمستان امسال خواهد بود و تا 27 اسفند باز است.بعد از رای گیری و اعلام نتایج به گروهای سه اساتید برتر و سه دانش آموز برتر از ده تا 30 امتیاز تعلق خواهد گرفت.
لطفا به صرف اینکه در چه گروهی هستید به اساتید و شاگردان رای ندهید و از روی فعالیت آنها را انتخاب کنید.
با تشکر مدیریت هاگوارتز

ویرایش شده توسط پرفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۸۵/۶/۱۸ ۱۸:۵۲:۵۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.