هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۹:۵۶ پنجشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
تدریس جلسه سوم

به محض ورود دانش‌آموزان به محوطه‌ی کلاس، مو بر تنشون سیخ می‌شه! برخلاف جلسه دوم، خبری از سبدهای کوچیک و ناز و گوگولی نبود، بلکه قفس‌هایی در انواع و اقسام سایزها که با پارچه پوشیده شده بودن و صداهای خشنی ازشون بلند می‌شد جای‌جای کلاس به چشم می‌خورد.

- از رو لیستی که رو میز گذاشتم اسم خودتونو پیدا کنین و برین کنار قفسی که شماره‌ش جلوی اسمتون نوشته شده بایستین. منم اینو اینقد نیش زدم و چند تا گاز زدم تا مرد. اون آبیا جا نیشامه‌ها.

دانش‌آموزا که هنوز به این شروع‌های ناگهانی کلاس عادت نکرده بودن، نگاهی به استادشون که پیروزمندانه جانوری رو مغلوب کرده بود می‌ندازن و بعد به سمت لیست حرکت می‌کنن. بعد از چند دقیقه همه کنار قفساشون می‌ایستن.

- تو این قفسایی که می‌بینین مادر یا پدر تخمی که جلسه‌ی پیش باهاش سر و کار داشتین قرار داره. اونا از اینکه بچه‌شون رو دزدیدین خیلی عصبانی هستن و می‌خوان ازتون انتقام بگیرن!

دانش‌آموزا به سختی آب دهنشونو قورت می‌دن و وقتی دست و پاشونو پیدا می‌کنن صدای اعتراضشون بلند می‌شه.

- ولی ما ندزدیدیمش که!
- پروفسور خودتون اون تخما رو بهمون دادین!

- حرف نباشه! من برای آموزش شما اون تخما رو کش رفتم. اگه شما نبودین من هرگز مجبور به این کار نمی‌شدم. پس در واقع شما اونا رو از پدر و مادرشون جدا کردین نه من.

منطق لینی دهن همه دانش‌آموزا رو به هم می‌دوزه!

- حالا قراره جانورتون آزاد بشه و مبارزه‌ای با شما داشته باشه! به ترتیبِ شماره‌های قفستون جلو میاین. بقیه مجازن که حین مبارزه‌ی سایرین از پاپ‌کورنای تهیه شده جهت لذت بیشتر میل کنن و به تماشای این صحنه‌های خشن بپردازن.

دانش‌آموزا با نگرانی ابتدا نگاهی به پاپ‌کورن‌ها و بعد نگاهی به همدیگه می‌ندازن. شک داشتن که تو این شرایط بتونن با آسودگی چیزی بخورن!

تکالیف:
1. جانورتون چیه و چه شکلیه؟ (1 امتیاز)
2. با جانور جادوییتون مبارزه کنین! گزارشی از شرح وقایع رخ داده بین خودتون و جانورتون بدین. نتیجه‌ی مبارزه فراموش نشه! (5 امتیاز)
2. عکسی که در انتهای مبارزه از خودتون و جانورتون گرفته شده رو بکشین. (4 امتیاز)

توضیح سوال 1: توصیف شکل جانورو امتیاز کمی براش گذاشتم چون تو سوال چهار قراره نقاشیشو بکشین و تاکید می‌کنم لزومی نداره این جانور همونی باشه که تو تکلیف جلسه پیشتون از تخم در اومد! آزادین که همونو در نظر بگیرین یا جانور جدیدی خلق کنین. حتی اگه همونم در نظر گرفتین چون اینجا با نمونه‌ی بالغش مبارزه می‌کنین می‌تونه تغییراتی با حالت نوزادیش کرده باشه یا نکرده باشه. میل خودتونه!

توضیح سوال 2: اینکه خودتون شکست می‌خورین یا جانور فرقی نداره. ممکنه اونو بکشین یا فقط به دام بندازین یا زمین‌گیرش کنین یا هرچی. شایدم خودتون کشته بشین یا به دام بیفتین. هر اتفاقی که بخواین می‌تونه بیفته. مهم اینه که توضیح بدین چطور این اتفاق میفته! از ویژگی‌های منحصر به فرد خودتون و جانورتون هم در مبارزه استفاده کنین.

توضیح سوال 3: نتیجه‌ی مبارزه‌تون هرچی که هست، نقاشی‌ای بکشین که هم خودتون توش باشین و هم جانورتون. با تمام آسیب‌هایی که دیدین(شایدم اصلا ندیدین!) یا آسیب‌هایی که وارد کردین(شایدم اصلا وارد نکردین!). مثلا من جانورمو کشتم و پیروزمندانه بالا جسدش عکس انداختم!

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۴ ۹:۵۹:۵۹

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ چهارشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
امروز ۲۱:۵۳:۱۷
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
ریونکلاو
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 5464
آفلاین
امتیازات جلسه دوم

سوال 1 رو برخلاف بقیه سوالا یکم سختگیرانه امتیاز دادم تا تفاوتی بین کسایی که خلاقیت بیشتری از خودشون به خرج دادن با کسایی که خلاقیت کم‌تری داشتن باشه. سلیقه‌ای هم بود با اجازه‌تون.
اگه گفتین چند نفر بودین؟ 23 نفر! کمرم شکست! ولی تا باشه از این کمر شکستنا باشه.

هافلپاف: 9.6 = 10

آرتمیسیا لافکن: 2.5 + 2 + 1 + 3 = 8.5
حشرات جادویی می‌خوره؟ خب چون به فواید و خیلی جادویی بودنمون اشاره کردی می‌بخشمت. ولی بسیار مار حساسی هستن ایشون. فقط نترکن از بس می‌خورن!

ماتیلدا استیونز: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
عجب تخم سرسختی هستن ایشون! جونورتم بگیر اونور منو نبینه بخوره! + تخمت خیلی قشنگ شکست!

سدریک دیگوری: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
سلام سدریک. بیشتر به نظر میومد داری معجون می‌سازی تا این‌که تلاش کنی تخم بشکنه! ولی جالب بود که مواد ریخته شده رو نوع موجود اثر می‌ذاشت. نقاشیت عالی بود! اینقد خوب می‌کشیدی و جلسه پیش هیچی نکشیدی؟ چرا بی‌نصیبمون گذاشتی آخه؟ + من بیشتر شبیه پروانه شدم تا پیکسی. پاهام کو؟

نیمفادورا تانکس: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
اوه عجب شاخکی دارم من. خیلی خوب بود همه‌چیز!

اسلیترین: 9.3 = 9

دوریا بلک: 2.5 + 2 + 1 + 4 = 9.5
به دنیا اومدن این جونور به این همه دردسرش می‌ارزه؟ بسیار نقاشی حرفه‌ایانه‌ای بود! فقط من چرا پا ندارم؟ کی خوردش؟ تفش کن!

بلاتریکس لسترنج: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
چشمام شبیه انار شده! ولی عجب هکتاره‌ای کشیدی. از استفاده‌های ابزاری‌ای که از گویل شد ابراز خوشنودی می‌کنم.

اسکورپیوس مالفوی: 2 + 2 + 1 + 3 = 8
نوزاد رو بستی به زنجیر؟ به هر حال از جواب سوال 2 خوشم اومد.

نجینی: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
هرچی خواستم امتیاز کم کنم نتونستم. از جوابات خنده‌م گرفت! تخم متفاوتی بود و جونورشم خیلی زیادی بیش از حد خنده‌دار. =)))) خلاصه که عالی بود همه چیز!

گریفیندور: 9

سوجی: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
همه چی عالی بود! خصوصا نقاشی که حتی جزئیاتش هم فوق‌العاده بود! فقط عجب پرتقال بزرگی هستی!

سلینا ساپورثی: 2 + 1.5 + 1 + 3.5 = 8
سوال 2 چراشو نگفته بودی. سوال چهار هم نقاشی قشنگی بود، ولی منو نکشیده بودی.

فنریر گری‌بک: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
مطمئنی این موجود اصن از تخمش در میاد؟ محیط کویری برفش کجا بود؟ کله‌ی جونورت بسیار توجهمو به خودش جلب کرد. فقط اون همه فضای سفید برای چیه؟

آلکتو کرو: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
من هرچی تلاش کردم چیدمان دستام رو بفهمم موفق نشدم! یکیش قطع شده تو هواس؟ اون یکی کوتاهه؟ ایشون از کجا جذابیت ساحره‌ها رو تشخیص می‌دن؟ راستی من زیادی بزرگم یا تو زیادی کوچیکی؟

هرمیون گرنجر: 3 + 1.5 + 1 + 4 = 9.5
تخمی که کشیدی خیلی خلاقانه بود! جانورشم خیلی قشنگ بود. ولی تو سوال 2 به چرا جواب ندادی.

لیزا چارکس: 3 + 1.5 + 1 + 4 = 9.5
چرای سوال 2 رو نگفتی. من شبیه غولی شدم که می‌خواد تخمه‌ رو درسته بخوره.

آرتور ویزلی: 3 + 1.5 + 1 + 4 = 9.5
اول به سوال 1، 2.5 داده بودم. ولی بعد که نقاشیو دیدم 3 کردم! چون منفجر شد خوشم اومد. نقاشیت خیلی قشنگ و با جزئیات بود.

آلیشیا اسپینت: 2.5 + 1.5 + 0.5 + 2 = 6.5
من نه خودمو دیدم و نه جونورتو. چرا؟ نکنه کور شدم؟

رون ویزلی: 2 + 2 + 1 + 3 = 8
سلام رون. جونورت خورد منو؟ بعد مگه تخمه اون قلبه نبود؟ منم که ده برابرش سایز داشتم، چی شد یهو جونوره اینقد بزرگ از آب در اومد و منو یه لقمه چپ کرد؟ راستش یخورده نفهمیدم چی شد! اگه جایی اشتباه کردم و لازم می‌دونی توضیح بده تا امتیازو تصحیح کنم. » رفع شد!
شکل جانور هم مهم بود ولی برام جالب بود که درجا منو خورد.

ریونکلاو: 9.2 = 9

لاتیشا رندل: 2.5 + 1.5 + 1 + 3 = 8
تخمی که کشیدی بسیار خلاقانه بود اما شکل جانورش یکم گنگ بود. من چقد گوگولیم.

پنه‌لوپه کلیرواتر: 3 + 2 + 1 + 3.5 = 9.5
شاخکای من کو؟ کی گشنه‌ش بود خوردش؟ جونورت داره چشمک می‌زنه؟

لادیسلاو زاموژسلی: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
آدم زورش میاد به این خلاقیت امتیاز نده!

یوآن بمپتون: 2 + 2 + 1 + 3 = 8
که آلمان ببازه هان؟ می‌خوام صد سال سیاه اون جونور به دنیا نیاد خب. می‌خواستم چون چرای سوال 2 رو نگفتی کم کنم، ولی خب نتونستم! ولی یه "کوفت" غلیظ حین شنیدن اون وویس نثارت کردم. پس بقیه اعضای بدن جونورت کو؟ فقط افتخار دیدن انگشت پای ایشونو داشتیم؟

تری بوت: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
سوال 2 رو باید امتیاز کم می‌کردم، ولی جالب نوشته بودی نتونستم کم کنم. مورچه‌ی بسیار خماری از آب در اومده.

لایتینا فاست: 3 + 2 + 1 + 4 = 10
از همه چی خوشم اومد! موجود جالبی هم بود. =)))

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۴ ۱۳:۱۶:۰۲
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۴ ۱۳:۲۶:۳۱

🙋‍♀️ فقط اربـاااااااب! 🙋‍♀️

فقط بلده بشینه یه جا، بدون این‌که بدونه چرا!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

ریونکلاو، مرگخواران

لایتینا فاست

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۳ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۲۷:۲۴
از زیر بزرگترین سایه‌ جهان، سایه ارباب
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ریونکلاو
ایفای نقش
گردانندگان سایت
پیام: 375
آفلاین
1. تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز)

پروفسور تخم من خیلی بزرگ بود! خیلی خیلی بزرگ حتی. بعد رفتم درباره‌ش تحقیق کردم فهمیدم خیلی تخم نازکیه و هر آن با هر حرکت من ممکنه بشکنه. بعد به خاطر همین خیلی با احتیاط باهاش رفتار میکردم. یه روز میخواستم که داشتم برا خودم هد میزدم، وسط آهنگ گوش کردنام چن تا دست هم زدم. دست که زدم یهو تخمه شروع کرد به جیغ زدن! انقدر بلند جیغ زد که پوسته‌ش شکست و خورد خاکشیر شد. پودر تخم تو هوا پخش شد حتی! بعد از توش یه موجود به شدت کوچیکی بیرون اومد، که در نهایت فهمیدم این موجود انقدر لوسه که صدای دست زدن من اذیتش کرده و جیغ زده و تخم شکسته!

2. غذای مناسب حیوون شما در دوران طفولیت چیه؟ چرا؟ (2 امتیاز)

والا این موجود کوچیک ما، همون طور که لوس و غرغرو هست، بد غذام هست. پروفسور هیچی نمیخوره یعنی! ولی بعد من دیدم یه چیزی رو سرشه مثل تاج انار خودمونه. بعد همون لحظه تو ذهنم یه جرقه زد که تخم شم یه دایره های منظمی روش داشت که مثل دونه های انار بودن.
و بله حدسم درست بود و این موجوده انار میخوره! و خوبیشم اینه که هر وعده غذاییش یه دونـه اناره! یعنی یه انار کامل، چندماه غذاشو تامین میکنه.

3. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی مشخص باشه. معیار مقایسه رو من بذارین. یعنی سایز تخم رو در حالتی که کنار یه پیکسی قرار گرفته مشخص کنین.

پروفسور اینجاش!
بعد تازه فهمیدم چرا انقدر تخمش بزرگه به خاطر اینه که موجوده راحت باشه توی تخمش و آزادی داشته باشه. حتی اون سوراخ سوراخ های دایره شکل روی تخم هم توری دارن تا هم پشه ها اذیتش نکنن هم این که موجوده بتونه بیرونو ببینه و حوصلش سر نره!
یعنی میخوام بگم در این حد لوس.

ویرایش شده توسط لایتینا فاست در تاریخ ۱۳۹۷/۵/۱ ۲۲:۳۴:۴۰

The MUSIC is making me growing
The only thing that keeps me awake is me knowing
There's no one here to break me or bring me down

Onlyتصویر کوچک شدهaven

پیام زده شده در: ۷:۴۹ دوشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۷

تری  بوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۵ یکشنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۲ چهارشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 474
آفلاین
1. تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز)

استاد این ستاره ها رو می بینین روی پوست تخم؟ آب دهنتون باید بریزه روی اینا و بعد از گذشت چند ثانیه تخم به آرامی ترک می خوره.

حالا احتمالا از خودتون می پرسید اینو از کجا کشف کردم! چی؟! مهم نیست براتون؟

ولی خب من میگم!

داستان از این قراره که توی تالار ریون همه از جمله خود شما میزان علاقه ی من به شکلاتو می دونین. وقتی این تخمو دستم گرفتم یکم اون طرف تر لایتینا داشت شکلاتشو باز می کرد، منم از صدای پوسته ی شکلاتش به وجد اومدم!

فَوقع ما وقع....

هنوز نفهمیدم غذاش چیه، لب به هیچی نمیزنه. ولی از وقتی از تخم بیرون اومده همینطور داره چپ چپ به شما نگاه می کنه.

کسی میدونه معنی این نگاه چیه؟

3. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی مشخص باشه. معیار مقایسه رو من بذارین. یعنی سایز تخم رو در حالتی که کنار یه پیکسی قرار گرفته مشخص کنین.

اینجا

Only Raven!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

رون ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۳ پنجشنبه ۶ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ چهارشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۱
از میتوکندری به راکیزه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 129
آفلاین
سلام بر پروفسور وارنر!

شرایط که چه عرض کنم ... چند تا تاپیک دنباله دار زمان میبره تا تخممون شکسته بشه و حیوونش بیرون بیاد. این تخم با صبر کردن یا ضربه زدن و یا حتی با پرت کردنش از بالاترین نقطه بالاترین طبقه بالاترین ساختمان بالاترین قله بالاترین کشور هم نمیشکنه. نمیدونید چه سختی هایی کشیدم.

اول: رفتم پیش هاگرید و بعد از دادن وعده غذایی یک هفته هاگوارتزم و با کلی خواهش و التماس و ... ، تونستم ازش یه صفحه راهنمایی بگیرم.
دوم: بنا بر راهنمایی های بدتر از مکر و فریب هاگرید، به تنهایی به اعماق جنگل ممنوعه رفتم و یه گیاه نایاب رو در اعماق تاریک جنگل و در حضور موجوداتی همچون فنریر و امثال اون، با زور شمشیر کمک شنل هری بدست آوردم.
.
.
.
بیست و سوم: به برگه ای که هاگرید برام بدون غلط املایی نوشته بود نگاه کردم و طبق اون برای گرفتن یک معجون به یه ساختمونی رسیدم که طبقه اول پر از گرگینه بود و طبقه دوم مملو از اسید و طبقه سوم پر از تمساح و ... وقتی که بعد از دو سال به طبقه آخر رسیدم دیدم که هیچی نیست ... به برگه نگاه کردم و دیدم که نوشته خیلی آدم شوخ طبیعیه و اون معجون فقط در اورست پیدا میشه.
.
.
.
نود و نه: دیگه رسیده بودم آخر صفحه ... با خوشحالی رفتم اون کار رو هم انجام بدم که دیدم نوشته که باید هر چی از سرتاسر کهکشان جمع کردم با هم قاطی کنم و بزنم به پوست تخم ... در اینصورت شاید تا صد سال بعد حیوون این تخم بیرون بیاد.

حالا هم دنبال یه وقت مشاوره با اسلاگهورن هستم تا بهم بگه چطوری با کشتن هاگرید، واسه خودم هورکراکس بسازم.

از اونجایی که در قسمت قبلی متوجه شدین که این حیوون تا چه حد میتونه مهم باشه، پس باید کلی بهش رسیدگی بشه تا بتونه بازدهی لازم رو داشته باشه.
یک عدد میز طویل پر از غذای هاگوارتز که هر چیزی بصورت نامحدود در اون یافت میشه رو براش با بهترین کیفیت آماده میکنیم ولی میز و غذا ها رو میندازیم توی طبقه آخر همون ساختمونی که هاگرید از روی شوخ طبعی بهمون نشون داد. حالا شاید بپرسین که چرا؟ خب معلومه ... بچه باید تربیت شه ... بچه باید بفهمه چه سختی هایی براش تحمل شده ... باید بفهمه زندگی سخته ... اگه هم دوست نداشت میتونه لینی یا گشنه پلو با خورشت دل ضعفه بخوره.

پروفسور ... ما سر کلاس هنر خودمون رو به تشنج میزنیم تا دبیر یه خورده دلش بسوزه بخاطر نیاوردن تکلیف زیر 10 نده ... البته هیچوقت جواب نمیداد ... بخاطر همین زدیم به طور غیر مستقیم پاش رو شکستیم ... اون هم دیگه سر کلاس مون نیومد ( این موضوع واقعیت دارد ) ... گفتم در جریان باشید .

مگه حتما باید تخم بزرگ باشه تا حیوونش بزرگ دربیاد؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۱۸ یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

آلیشیا اسپینت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۰ جمعه ۱۱ تیر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۰:۲۲ شنبه ۲۶ شهریور ۱۴۰۱
از روی جارو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 140
آفلاین

1.تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز)

مار من تو یه عالمه یخ تو قطب متولد میشه .
اینطور که باید تخم را درون اب های یخ قطب وزیر برف ویخ قرار داد .به مدت سه ماه باید در آن محل قرار بگیره.تا شفق قطبی شروع بشه

هنگامی که شفق قطبی شروع بشه ونور های سبز ان از یخ ها عبور کند.وارد اب یخ بشه کم کم تخم شروع به ترک خوردن میکنه وهنگامی که شفق قطبی تموم بشه مار از تخم بیرون می اید.

این مار به دلیل اینکه در برف ویخ متولد شده وهنگام تولدش شفق قطبی هست رنگی مخلوم از آبی یخی و سبز داره وبسیار قدرتمند است.

این حیون در طفولیت یخ میخورد وهمین جور جانور رای ریز وگوشتی که دردریاها وجود دارد.ودر برخی مواقع جبلک های سبز

http://s9.picofile.com/file/8332455668/Untitled.png

تا عشق و امید است چه باک از بوسه ی دیوانه ساز

پیام زده شده در: ۰:۴۳ یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

نجینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۸ دوشنبه ۸ آبان ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۲۰:۲۳:۱۰ دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 264
آفلاین

به شرط چاقو!
یعنی با نوک چاقو یک تلنگر کوچیک بهش میزنیم و قاچ میشه. اینکه فصل تابستون باشه هم مهمه.

هندونه!
چون در رگ‌های حیوون من آب‌هندونه جریان دارد.
اصلا به همین دلیل اسم‌ش هم ملونا هست. که از واژه‌ی WaterMelon گرفته شده.

[لینک نقاشی]

تصویر کوچک شده

"...And you, my friend, must stay close"

for you
"ما از رگِ دُم بهت نزديکتريم."

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

نیمفادورا تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۵۲ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 114
آفلاین
سوال اول:
موجودی که داخل تخم گلکسی رنگ جلوی من است، عاشق فضا، و به عبارت دیگری فضایی است.
او دور سرش حلقه ای درست مانند حلقه ی سیاره ی مشتری دارد. و به دلیل رنگ گلکسی زیبایش او را موجود گلکسی و در بعضی نقاط او را گلکسی برفی می خوانند.

اگر او بخواهد از تخم بیرون برود، حلقه ی دور سرش را لمس می کند، و برای مرکز هوا فضا پیامی می فرستد، و آنها اورا از تخم بیرون می آوردند.( هیچکس هیچوقت ندیده است چطور)

سوال دوم:
غذای گلکسی برفی، سنگ خورد شده ی سیاره ارونوروس 714 به همراه گدازه ی خورشید است. چون سنگ سیاره ی ارونوروس حاوی ویتامین uxq است که برای نوزاد ها مناسب است.
طرز تهیه:
مقداری سنگ خورد شده ی سیاره ارونورس 714 را در آب جوش می ریزیم و حل می کنیم سپس با گدازه ی خورشید میکس می‌کنیم، و میل می فرماییم.

سوال سوم:
نقاشی من

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۵۱ شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

اسكورپيوس مالفوىold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۴ چهارشنبه ۸ فروردین ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۱۹:۴۴ دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 24
آفلاین
۱. تحت چه شرایطی تخمی که به شما داده شده شکسته می‌شه و حیوون داخلش به دنیا میاد؟ (3 امتیاز) تحت شرایطی که غذایی رو که درون تخم وجود داره بخوره و مواد مورد نیاز بدنش تامین بشه وقتی که تخمی که من برداشتم شکست و حیوون بیرون اومد متوجه مایع سفیدی شدم که فکر میکنم غذایی بود که تمام این مدت در تخمش از اون تغذیه کرده بود.
2. غذای مناسب حیوون شما در دوران طفولیت چیه؟ چرا؟ (2 امتیاز)وقتی که حیوون به دنیا اومد متوجه دندون های نیش بسیار تیزش شدم و یک ساعت بعد هم دندون هاش رو توی دستم فرو کرد و میخواست خونمو بخوره اما جلوشو گرفتم واسه همین من عقیده دارم که حیوون من خون خواره برای همین الان بستمش به زنجیر.
3. نقاشی‌ای از تخمتون در حالتی که هنوز نشکسته (1 امتیاز)، و در حالتی که شکسته شده و جانورتون به دنیا اومده بکشین. (4 امتیاز) حتما باید سایز تخمتون تو نقاشی مشخص باشه. معیار مقایسه رو من بذارین.  یعنی سایز تخم رو در حالتی که کنار یه پیکسی قرار گرفته مشخص کنین.
عکس تخم قبل از شکستن
عکس تخم بعد از شکستن
تحقیق من تموم شد پروفسور امیدوارم نمره ی کاملو بگیرم.

اصالت و قدرت برای لحظه اوج ! به یک باره خاموشی ما برای دگرگونی شما ...

بهتر است به یک باره خاموش شد تا ذره ذره محو شد ...

Only slytherin

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ جمعه ۲۹ تیر ۱۳۹۷

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین

تحت هر شرایطی! اصا براش مهم نیست. البته بستگی به کسی که صاحب اون تخم هست هم داره. مثلا من این تخم رو خریدم و الان نیاز دارم به موجود درونش. در همون لحظس که به دنیا میاد. ولی در شرایطی که صاحبی نداره، خودش هر وقت بخواد به دنیا میاد.

همه چی می خوره ولی غذای اصلیش ترس اطرافیانشه. البته نگاه به ظاهرش نکنید. اینا بزرگ که بشن تشکیل خانواده هم میدن.

اینم از ممد

ویرایش شده توسط آرتور ویزلی در تاریخ ۱۳۹۷/۴/۲۹ ۱۷:۴۴:۴۱

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.