هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۷:۲۹ جمعه ۱۳ آذر ۱۳۹۴

مادام پامفری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۴ دوشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۳۹۵
از ازاون دور دورا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 58
آفلاین
نام:مادام پامفری شما منو پاپی صدا کنین

گروه: راونکلاو

چوبدستی:چوب درخت اقاقیا 21سانت

ویژگی های ضاهری و اخلاقی:ممممممم خب راستش همه فکر میکنن من خیلی بداخلاقم ولی نه این جوری نیستش شما یه ماه مدرسه رو بدون من تصور کنین همیشه موهامو پشت سرم میبندم از بچگی عاشق درست کردن آدم ها بودم چون مامانمو وقتی خیلی بچه بودم از دستش دادم برای همین میخواستم به آدم های دیگه مخصوصا هم سن سال های خودم کمک کنم بد اخلاق هم نیستم فقط بیخودی خوشحال نمیشم.
فقط هم توی پزشکی استعداد داشتم.

(اگه کافی نبود بگید میام کامل تر میگم)

تایید شد. خوش اومدید به ایفای نقش.
کوتاهیش که خب... نه... بدک نیست... ولی هرچی کامل تر بهتر!

ویرایش شده توسط جسی در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۳ ۱۷:۳۴:۲۰
ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۳ ۱۹:۴۱:۲۶

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ پنجشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
نام : دراکو مالفوي
لقب : وزیر مردمی
گروه : اسلی دیگه !

توضیحات : خجالت بکش !!! اون زمانی که من وزیر مردمی این سایت بودم شما تو کوچه آب نبات چوبی میخوردید یکم تاریخ بخونید .!

علاقه مندیها : کلاه بوقی وزارت

خصوصیات بارز : پسر بابام (لوسیوس)
عشق طلسمای خفن مثل جریوس ماکسیمم ؛ عاشق کرم ریختن به دخترای گریفندوری ؛ وفاداری به استاد ارباب لرد ولدمورت کبیر خفن جیگر خودم

اون کلاه بوقی پشمالوی مزخرف رو بذار سرم برم پیش بروبچ اسلی بینم

کلید وزارت سحرو جادو هم دست هرکیه خودش ورداره بیاره بده

دراکو!چقدر از دیدنت خوشحالم!تعریفتو بسیار تو سایت شنیدم ولی...
دیر رسیدی عزیز برادر!شناسه تو رو هوا زدن و الانم فعالیت داره با این شناسه!
اگر یه شناسه دیگه برداری ممنونت میشویم!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۳ ۱۲:۳۶:۲۴

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۴

راهب چاقold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵
از آمدنم هیچ معلوم نشد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 44
آفلاین
نقل قول:
این معرفی خیلی کوتاهه... لطفا در آینده برگردید و کاملش کنید.
چشم!

نام:
راهب چاق

گروه :
هافلپاف

ویژگی های ظاهری:
راهب چاق یک روح است که اصرار دارد نمرده و فقط روحش در خواب از بدنش جدا شده،و چون هنوز جسمش خواب نیاز دارد،به جسمش برنگشته...به همین خاطر او کمی با دیگر روح ها فرق دارد و با آنکه خصوصیات روح ها را دارد،اما هنوز بعضی از خصوصیات فیزکی انسان ها هم در او است و بیشتر شبیه انسانهاست تا روح ها!به عنوان مثال او کمتر از دیگر روح ها شفاف است و بیشتر زرد رنک است و یا غذا میخورد...سر او تاس است و اولین چیزی که در او به چشم می اید،شکم برآمده اوست!

ویژگی اخلاقی:
راهب چاق همواره از فلسفه هلگا که آن را به نفع خود تغییر داده(!) پیروی میکند...او بسیار تنبل بوده و همه کارها را به بعد یا به دیگران موکول میکند...دعوا نمیکند چون حوصله اش را ندارد...در پی آشتی دادن همه است تا بلکه کمتر مشکل وجود داشته باشد تا بهتر بتواند بهتر استراحت کند!

چوبدستی:
راهب چاق شاید تنها روحی یا روح مانندی باشد که چوبدستی حمل میکند!

جارو:
او توانیایی شناور شدن در هوا را دارد اما حالِ استفاده از آن را ندارد!

معرفی کوتاه:
راهب چاق در اوایل ساخت هاگوارتز وارد این مدرسه شد و وارد گروه هلگا هافلپاف که در آن زمان زنده بود،شد. سپس بعد از فارق التحصیلی به جهانگردی روی آورد...و بعد از چند سال به شکل روح به هاگوارتز برگشت...هیچکس نمیداند که او چرا و چگونه مرده است و یا اصلا مرده یا به قول راهب به خواب رفته است!او با همان حضور روح مانندش در هاگوارتز ماند و تا حالا هم به عنوان شبح هافلپاف در قلعه حضور دارد!

انجام شد خیکی!
در ضمن فارغ التحصیل درسته بی سواد!چندبار باید اینو بهت گوشزد کنم؟200 بار از روش بنویس!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۱۱ ۲۳:۲۹:۳۶

وقتی رو سرت این همه منقار سیاهست...مشکلات تورو میبره کنار دیوار
گاردتتو باز کن تا قوی تر بشی...بدون همه تاریکی ها یه جور فریبندگی ست

پیام زده شده در: ۱۸:۲۵ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
اگه میشه... دیگه خودتون میدونید!

نام: اورلا کوییرک

گروه: ریونکلاو

القاب: عقاب، کاراگاه تیزپرواز، عقاب تیزپرواز، بانوی تیزپرواز

چوبدستی: چوب درخت افرا، پر ققنوس، بیست و پنج سانتی متر، انعطاف پذیر و بسیار قدرتمند مخصوصا برای دفاع دربرابر جادوی سیاه

ویژگی های ظاهری:
پوستی سفید و روشن، موهای سیاه و بلند با حالتی صاف و لخت، چشمانی آبی و زیبا و قدی بلند. معمولا لباس هایش تیره است و شنلی به رنگ سرمه ای می پوشد. همیشه دستکش هایی بلند و متناسب با لباسش در دستانش است که فقط در مواقع خاص آن‌ها درمی‌آورد.

ویژگی های اخلاقی:
دختری مهربان، شجاع، درس خوان و باهوش، ماهر در اجرای ورد ها و افسون های دفاعی و همین طور ماهر در پرواز. طرفدار صلح است. در مبارزه رقیب ندارد. همیشه به جبهه سفید وفادار بوده. برای دوستانش هر کاری می کند. هیچ گاه تسلیم نمیشود.

زندگی خلاصه:
اورلا در بچگی پدر و مادرش را از دست داد و نزد پیرزن فشفشه بداخلاقی به نام خانم سارنک زندگی کرد. او در سن یازده سالگی به هاگوارتز رفت و کلاه گروهبندی به خاطر هوش بسیار زیادش ریونکلاو را برایش مناسب دانست.
دورانی که در هاگوارتز گذارند مانند هر بچه ای که نزد یک فشفشه بزرگ شده باشد، عالی بود و از تک تک لحظه هایش لذت می برد.
اورلا معمولا برای امتحانات درس نمیخواند ولی به دلیل دقت در کلاس و همچین هوش باور نکردنی اش نمرات بسیار عالی را کسب میکرد.
او در هاگوارتز وارد تیم کوییدیچ ریونکلاو شد و توانست به عنوان یک مهاجم در آن جا بدرخشد. از افتخارات او در دوران تحصیلش میتوان به "کسب نمره عالی در تمامی دروس امتحان سمج" و "درست کردن پاترونوس در سال دوم" اشاره کرد.
او پس از فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز شغل کاراگاهی را انتخاب کرد و در آنجا هم موفقیت های بسیاری را کسب کرد. از طریق وزارت خانه با آرتور ویزلی آشنا شد و پس از مدتی عضو محفل ققنوس شد.
اورلا در جنگ هاگوارتز حضور داشت و در آن جنگ به شدت مجروح شد که البته با درمان بیمارستان سنت مانگو زنده ماند ولی هنوز در بعضی مواقع درد آن زخم ها او را آزار می دهد.
او به دلیل مشغله های بسیار زیادش، تنها زندگی میکند و البته به دلیل کار های زیاد اداره کاراگاهان معمولا در خانه حضور ندارد.

انجام شد.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۸ ۲۰:۱۳:۴۸

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۲ شنبه ۷ آذر ۱۳۹۴

راهب چاقold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۰:۲۹ دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۵
از آمدنم هیچ معلوم نشد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 44
آفلاین
مثل اینکه شخصیت هلگا هافلپاف گرفته شده...پس من شخصیت راهب چاق رو میخوام

نام:راهب چاق

گروه :هافلپاف

ویژگی های ظاهری:بارزترین ویژگی او شکم جلو آمده اوست

ویژگی اخلاقی:مهربون،متواضع،صبور،با پشتکار و...

چوبدستی:چوب درخت راش،مغزش پر ققنوس

جارو:رعد

معرفی کوتاه:روح سرگردان خوابگاه هافلپاف است

این معرفی خیلی کوتاهه... لطفا در آینده برگردید و کاملش کنید.
تایید شد. به ایفای نقش خوش اومدید.

ویرایش شده توسط yorg در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۸ ۰:۳۵:۵۸
ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۸ ۲۰:۰۸:۳۰

وقتی رو سرت این همه منقار سیاهست...مشکلات تورو میبره کنار دیوار
گاردتتو باز کن تا قوی تر بشی...بدون همه تاریکی ها یه جور فریبندگی ست

پیام زده شده در: ۱۸:۲۶ جمعه ۶ آذر ۱۳۹۴

بارنی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۴ آذر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۰:۴۹ یکشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۴
از از نمره 8 به بالا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5
آفلاین
نام و نام خانوادگی: بارنی هستم... بارنی ویزلی.

سن: خانوم های محترمی که منو میبینن همه متفق القول میگن که من نمی تونه بیشتر از 28 سالم باشه.

محل سکونت: خب من مدتی توی یه خونه ی شاهکار توی نیویورک زندگی می کردم، اما حالا بهم گفتن بیام این محله ی جادوگران رو هم یه سری بزنم.

تحصیلات: از اونجایی که من خیلی شاهکارم، نیازی به تموم کردن هاگوارتز نداشتم. خودم کتاب هایی به نام هایی Brotherhood Roles و PlayBook تألیف کردم! یه سری کتاب افسا... صبر کن براش... نه ای! افسانه ای!

علاقمندی ها: خانم هایی با نمره ی بالاتر از 8 از 10. چون قطعاً یه 10 نمی تونه با یه 7 یا 6 باشه. همینطور به همه ی کت شلوار ها و کروات ها و پاپیون های قشنگم علاقه ی خاصی دارم!

ظاهر: مهم ترین چیز که بارنی همیشه با اون شناخته میشه، کت و شلوار های شاهکارش ـه! به عقیده ی من کت و شلوار میتونه شما رو یه آدم شاهکار بکنه! درست مثل من! البته نه دقیقاً مثل من... یه چیزی توی همین مایه ها. از طرفی، موهای کوتاه و طلایی رنگم و عینک آفتابی ای گرون قیمت ـم ظاهرم رو خیلی خیلی بیشتر افسانه ای می کنه.

دسترسی شما به گروه ریونکلاو داده شد.
تایید شد. به ایفای نقش خوش اومدید.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۹/۶ ۱۹:۲۱:۴۸

پیام زده شده در: ۱۵:۵۰ جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴

دای لوولین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۳ چهارشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲:۲۹ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 292
آفلاین
نام: دای لوولین
لقب: دای خطرناک
گروه: راونکلاو
چوب: چوب درخت یاس کبود، 20 سانت، موی تک شاخ نر.
سپر مدافع: گرگ
ویژگی های ظاهری: موهای قهوه ای کوتاه و چشم های قهوه ای، بدنی ورزیده دارد ودارای قدی بلند است.بیشتر اوقات اخم کوچکی هم بر چهره دارد. همچون دیگر خون آشامان اثری از زخم های مختلف بر بدن او دیده نمیشود چون معمولا آن ها را با جادو از بین می برد.بر خلاف لباس هایش که همیشه مثل ماگل ها است بر کمربندش دو سلاح اصلی او همیشه دیده می شود: چوبدستی و شمشیرش. که ناهماهنگی جالبی را ایجاد می کند.
ویژگی های اخلاقی: معمولا بی حوصله است. زیاد به مردم عادی اهمیتی نمی دهد. روی قبیله اش (قبیله خون آشام ها) خیلی حساس است و هیچ شوخی و توهینی را در این مورد قبول نمیکند.
جارو: جارو دای اکنون در سالن افتخارات تیم « تیرکمان کارفیلی» نگاه داری می شود.
معرفی کوتاه: دای در یک خانواده اصیل به دنیا آمد. مادرش راونکلاوی و پدرش اسلیترینی بود. در 11 سالگی مثل دیگر کودکان جادوگران به هاگوارتز رفت و کلاه گروهبندی او را به راونکلاو فرستاد. او در سال دومش به عنوان مدافع به تیم کوییدیچ روانکلاو پیوست. در سن 16 سالگی پدرش توسط یک شبح واره به قتل رسید و او برای انتقام گرفتن یک خون آشام شد. و دیگر هرگز به هاگوارتز برنگشت. پس از 3 سال زندگی در دنیای خون اشامان دوباره به دنیای جادوگران بازگشت. و یک بازیکن کوییدیچ حرفه ای شد. دو سال بعد به طور رسمی به تیم « تیرکمان کارفیلی» پیوست. او در طی این سال افتخارات زیادی برای تیمش به ارمغان اورد. دای با استفاده از قدرت های خون اشامی اش تبدیل به سریعترین و جسور ترین مدافع قرن شد، و لقب دای خطرناک را گرفت. 10 سال بعد از بازگشتش به دنیای جادوگران او وانمود کرد که در میکونوس یونان طعمه یک شیمر شده است و دوباره به دنیای خون آشامان بازگشت و انتقام پدرش را گرفت. او اکنون یکی از ژنرال های خون آشامان است.
هر ساله در طی لیگ کوییدیچ به بازیکنی که خطرناک ترین و جسورانه ترین حرکات را به نمایش بگذارد لقب دای خطرناک اعطا می شود.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدید.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۲۲ ۱۷:۳۲:۳۱

این بدترین شکنجه دنیاس، اینکه صبر کنی و بدونی هیچ کاری از دستت ساخته نیست.

the hunger game | 2012 | Gary Ross

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۰۲ جمعه ۲۲ آبان ۱۳۹۴

لیزت دولاپین old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۸ پنجشنبه ۹ مهر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ شنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۴
از لحجم نخند
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 16
آفلاین
به نام خدا

نام: لیزت دولاپین
خون : اصیل زاده
شهرت : جلاد سیاه
چوب : چوب درخت البالو
ویژگی ها :
یک تبر بزرگ دارد و عاشق گردن زدن هر موجود زنده ای هست . از تفریحاتش گردن زدن موجودات و جمع اوری سر انها برای کلکسیون می باشد.
هر جور سلاح سردی رو دوست دارد و به شدت عاشق گردن زدن و خون و خونریزی هست . تیرش رو خیلی دوس داره و همیشه کنارش هست .
همیشه در حالت خشن به سر میبره و کمتر کسی در حالت ارامش دیدتش.با اینکه بیشتر اوقات با تبرش سر میزنه اما از هر کونه سلاح سرد دیگه هم در مصارف مختلف مانند کندن پوست جانوران ، کندن ناخن ، مو ، در اوردن اعضا داخلی بدن و ......استفاده میکنه
از اینکه بهش بگن کوچولو ، نازی ، چقدر این بهت میاد، ....یا هر چیزی که بهش لحساس ضعف بده متنفره و خب البته هر کس هم اینارو بهش گفته الان تو کلکسیون سرهاش قرار داره.
فرانسوی هستش و لیز صداش میکنن . جانور نماییش هم کلاغ سیاه هست . به خاطر فرانسوی بودنش در تلفظ بعضی از کلمات مشکل داره و از این که وقتی چیزرو اشتباه میگه کسی بهش لبخند بزنه به شدت عصبانی میشه و سر اون فرد به کلکسیون سر هاش اضافه میشه.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدید.

ویرایش شده توسط 123امیر در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۲۲ ۱۰:۰۹:۱۸
ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۲۲ ۱۱:۳۵:۳۲

اگه به لحجم بخندی با تبغم نصفت میکنم

پیام زده شده در: ۱۷:۰۹ شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴

برایان دامبلدور old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۴ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۰:۴۷ دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴
از دره گودریک
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 94
آفلاین
لطفا جایگزین شود!

نام: برایان دامبلدور

گروه: گریفندور

چوبدستی: زمان من چوبدستی به شکل امروزی نبود که! با عصام جادو می کنم.

سپر مدافع: جغد

جارو: اختراع نشده بود!

ظاهر:پیرمردی قد بلند، با مو هایی بلند و سفید و ریشی بسیار بسیار بلند!

رفتار: خیلی حرف نمی زنه، زود عصبی میشه، مهربونه، شجاعه و در کل اگه عصبانی نشه، بچه باحالیه!

زندگی نامه:
برایان در یازده سالگی وارد هاگوارتز شد و کلاه اونو به گریفندور انداخت.

پس از پایان تحصیل ، شغل کاراگاهی را انتخاب کرد و مشغول کار شد.

بعد از بازنشستگی، رفت هاگزهد کار کرد ولی چون خیلی پیر بود اونجا هم نتونست دوام بیاره!

اخیرا پنج بار عمل قلب باز کرده توی سنت مانگو، چهار بار سکته زده و حتی یک بار هم مرده!

ولی مرلین راضی نمی شه جون اش رو بگیره که! میگه: حیفه! بذارین این موجود نازنین زندگی کنه!

انجام شد.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱۶ ۲۱:۴۱:۰۵

آخرین دشمنی که نابود می شود؛ مرگ است.

تصویر کوچک شده

کاراگاه برایان دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۳:۵۲ جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴

پیوزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۱ جمعه ۱۵ آبان ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
اوا من اومدم که

یک عدد دیوانه ی روانی روح مانند بدبخت بیچاره با نام:پیوز!

نوع بدن: روح!

چوب:درخت کاج با مغز گردو :|

گروه:گرفیندور!!!

زندگی: من نمیگما، اینا میگن، یه عدد دیوانه ی روانی داشت تو راهروی هاگ راه میرفت، خبر دادن بش بابات دار فانی رو وداع گفت، برگشت گفت دار فانی دیه چه داریه؟ بهش گفتن ینی رخت از این دنیا بربست، برگشت گفت این دیه چه جور رختیه؟ بهش گفتن "الاغ، بابای خرت مرد" و آنجا بود که سخن بزرگان را به جای آورد "خر من که بابا نداشت!"

بعد که به این نتیجه رسید که باباش به فنا رفته شروع کرد به روانپریش بازی! میگن دیوانه شده بود! والا بعد یه روز اومد یکیو از ساختمون بندازه خودش افتاد، مرد! اون یه شبحه که روزون شب در خوابگاها میپلکه!

شناسه ی قبلی فردی بیلیوسی ویزلیوهیه!

تایید شد.
به ایفای نقش خوش برگشتید.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۸/۱۵ ۱۳:۵۷:۳۳

ویروسر!

آیم ناثینگ برو!

کن آی هّو ا لیدل پرّویسی پلیز؟!

عمق داره!

مــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــیجنگم بــــــــــــــــــرای خودم...!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.