هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۳:۲۷ چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵

کریستین الکساندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۳:۰۶ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 44
آفلاین
سلام اگه شما
صلاح میدونین ک تو گروه هافیل عضو بشم حرفی ندارم برام فرق زیادی نداره ک تو کدوم گروه باشم البته بجز ریونکلاو اگه گروهمو تغییر دادین لطفا دلیلشو بگین ک چرا هافیل بهتر بود ممنون.نقل قول:

کلاه گروهبندی نوشته:
@piss_oghlan

نقل قول:
سلام توضیحات هر چهار گروه مطالعه کردم و دو گروه اسلیترین و گریفیندور مورد تاییدم بوده خودت هرکدومو صلاح دونستی بفرست.
.
برام فرقی نمیکنه اصیل زاده صدام کنن یا قند زاده ، یا تحت فرمان چ کسی قرار بگیرم فقط دوس ندارم کسی بهم دستور بده یا مزاحم کارم بشه خودمم کار ب کار کسی ندارم فقط
میخوام تنهایی ب چیزایی ک تو هردو جادوی سفیدو سیاه هست برسم :؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:

توی هافل میتونی خیلی موفق باشی...ولی خب باید بری به...گریفندور!

مرحله بعد: معرفی شخصیت.

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۸:۰۳ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 792
آفلاین
@piss_oghlan

نقل قول:
سلام توضیحات هر چهار گروه مطالعه کردم و دو گروه اسلیترین و گریفیندور مورد تاییدم بوده خودت هرکدومو صلاح دونستی بفرست.
.
برام فرقی نمیکنه اصیل زاده صدام کنن یا قند زاده ، یا تحت فرمان چ کسی قرار بگیرم فقط دوس ندارم کسی بهم دستور بده یا مزاحم کارم بشه خودمم کار ب کار کسی ندارم فقط
میخوام تنهایی ب چیزایی ک تو هردو جادوی سفیدو سیاه هست برسم :؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:؛:

توی هافل میتونی خیلی موفق باشی...ولی خب باید بری به...گریفندور!

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ سه شنبه ۶ مهر ۱۳۹۵

کریستین الکساندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۰ جمعه ۲ مهر ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۳:۰۶ چهارشنبه ۷ تیر ۱۳۹۶
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 44
آفلاین
.

ویرایش شده توسط @piss_oghlan در تاریخ ۱۳۹۵/۷/۶ ۱۶:۲۹:۲۳
دلیل ویرایش: اصلاح چند واژه

°♤Piss♡çoçuk♤°

پیام زده شده در: ۲۰:۴۴ سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
Molly

نقل قول:
مرسی که حواست هست کلاه جان ، من خوندمشون کامل و فکر میکنم که شرایطم از هر نظر به اسلی میخوره تمام خونوادم هم توی اسلی بودن ممنون میشم منو بفرستی اونجا با تدبیر خودت البته!

متاسفانه ظرفیت گروه اسلیترین پر شده...بهتره اگه بعد از اسلیترین که اولویت اولت بود،گروه دیگه ای رو به عنوان اولویت دومت معرفی کنی تا من علاقه خودت رو هم درنظر بگیرم!منتظر هستم!

nevisasly

نقل قول:
سلام کلاه من یه اصیل زادمو مار زبان از بودن کنار ماگل ها متنفرم و به نظرم هاگوارتز فقط جای اصیل زاده هاس قسم خوردم که به لرد سیاه وفادار بمونم همیشه دنیال قدرتم و شخصیت سیاهی دارم میخوام قدرتمندتر بشم و دوست دارم که وارد اسلیترین بشم| نظرت چیه؟؟

فعلا نمیتونم گروهی بفرستمت چون قدم اول برای گروه بندی شدن اینه که بری کارگاه نمایشنامه نویسی و مطابق یکی از تصاویر این تاپیک یه داستان بنویس. وقتی تایید شدی بیا اینجا که گروهبندی بشی.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۹ سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵

nevisasly

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۸ سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۰:۵۴ چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵
از دخمه اسلیترین
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین

سلام کلاه
من یه اصیل زادمو مار زبان
از بودن کنار ماگل ها متنفرم و به نظرم هاگوارتز فقط جای اصیل زاده هاس
قسم خوردم که به لرد سیاه وفادار بمونم
همیشه دنیال قدرتم و شخصیت سیاهی دارم
میخوام قدرتمندتر بشم و دوست دارم که وارد اسلیترین بشم|
نظرت چیه؟؟

پیام زده شده در: ۲۱:۳۲ دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

Molly

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۷ یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
مرسی که حواست هست کلاه جان ، من خوندمشون کامل و فکر میکنم که شرایطم از هر نظر به اسلی میخوره
تمام خونوادم هم توی اسلی بودن
ممنون میشم منو بفرستی اونجا با تدبیر خودت البته!

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
آرتور.ویزلی

نقل قول:
سلام کلاه عزیز.من خیلی خیلی خیلی دوست دارم که آرتور ویزلی باشم و یه مرد واقعی هیچ وقت خانوادشو تنها نمیزاره و حواسش به همسر و فرزنداش هست و مراقبشونه به همین خاطر من باید برم گروه گریفندور .لطفا منو بفرست اون گروه که پیش خانوادم باشم .

اوه...بازم ویزلی؟!...گریفندور!

Molly

نقل قول:
سلام من خیلی بدجنسم. خیلی سیاهم. خیلی دارکم. اونایی که در مورد مالی گفتم رو فراموش کنید من ازگریفیندور متنفرم گریفیندوریا فکر میکنن شجاعن ولی این حماقته که بی گدار به آب بزنی. ریونی ها خیال میکنن خیلی باهوشن اما اونی باهوشه که اهداف بزرگ توی سرش داشته باشه. هافلپاف هم که اصلا حرفی در موردش ندارم به لرد سیاه و نژاد اصیلم افتخار میکنم و از بچگی دوست داشتم مرگخوار باشم . منو بفرست اسلیترین. این یه دستوره.

دستور؟به کلاه؟مثل اینکه پدر مادرت خیلی لیلی به لالات گذاشتن تو خونه که فکر میکنی میتونی به کلاه پیری مثل من دستور بدی...اینجا رو ببین و بخون...و بعد دوباره بیا و بهم بگو علاقه داری که به کجا بری،ولی یادت باشه که من شما رو به گروهی که واقعا بهشون متعلقین میفرستم و نه گروه مورد علاقه!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

Molly

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۷ یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
سلام من خیلی بدجنسم.
خیلی سیاهم. خیلی دارکم. اونایی که در مورد مالی گفتم رو فراموش کنید من ازگریفیندور متنفرم گریفیندوریا فکر میکنن شجاعن ولی این حماقته که بی گدار به آب بزنی. ریونی ها خیال میکنن خیلی باهوشن اما اونی باهوشه که اهداف بزرگ توی سرش داشته باشه. هافلپاف هم که اصلا حرفی در موردش ندارم به لرد سیاه و نژاد اصیلم افتخار میکنم و از بچگی دوست داشتم مرگخوار باشم . منو بفرست اسلیترین. این یه دستوره.

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
Gavner

نقل قول:
سلام کلاه عزیز😊 من دختر نترس و جسوری هستم. خیلی وقتا با اینکه می دونم حرف زدنم برام دردسرساز می شه ولی با این حال محکم و قاطعانه حرفم رو می زنم. اصلا اهمیتی به اصالت نمی دم و برعکس عاشق مشنگا و کمک کردن بهشون هستم. شخصیت مهربونی دارم و خیلی خیلی خیلی دوست دارم که به گریفندور برم و با شجاعتی که در خودم می بینم فکر می کنم لیاقتش رو دارم‌ که توی گروه مردان شجاع باشم. همون گروهی که سیریوسِ عزیزم هم توش بود💜

مواظب باش دختر...فرق جسارت و حماقت زیاد نیست...ولی این درسته که تو متعلق هستی به...گریفندور!

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۶ یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۷ مهر ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 6
آفلاین
سلام کلاه عزیز.من خیلی خیلی خیلی دوست دارم که آرتور ویزلی باشم و یه مرد واقعی هیچ وقت خانوادشو تنها نمیزاره و حواسش به همسر و فرزنداش هست و مراقبشونه به همین خاطر من باید برم گروه گریفندور .لطفا منو بفرست اون گروه که پیش خانوادم باشم .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.