هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۸:۱۷ دوشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۴

مری دورکینز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۶ یکشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۵۳ سه شنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۲
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5
آفلاین
نام شخصيت انتخابي:
مری دورکینز
گروه :
ریونکلاو
ویژگی های ظاهری : 
رنگ مو :طلایی
رنگ چشم:آبی تیره (خیلی خوفناک)
رنگ پوست:روشن
قد167
بیشتر لباس های مشکی میپوشه گاهی هم آبی که باعث میشه( خیلی خوفناک تر به نظر بیاد) چیزه یعنی خیلی زیبا تر به نظر بیاد
ویژگی های اخلاقی:دختری باهوش درسخوان و البته شجاع
باهوشیش همه جا زبانزد همه است
اخلاقش آرام و بسیار مهربان و انعطاف پذیر است

چوبدستی:چوب درخت خوشبختی مغز دم تک شاخ انعطاف پذیر
جارو: 
نیمبوس 2016(هنوز تو بازار لندن نیومده من از ایران گرفتم)
معرفی کوتاه:
مری دورکینز دخترزیبایی است که همراه با خانواده اش در لندن زندگی میکند مادر و پدرش هر دو ماگل هستند و شغلشان دندان پزشکی است.
مری 12 ساله همچنین خبرنگار جوان افتخاری یکی از اخبار های ماگلی هم هست که در این کار بسیار موفق است مری ساحره ای باهوش و درسخوان است که کلاه گروهبندی او را بسته به همین ویژگی هایش به ریونکلا فرستاد

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدید.

ویرایش شده توسط minah در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۷ ۱۸:۲۳:۲۸
ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۷ ۱۸:۵۴:۴۴

پیام زده شده در: ۰:۱۴ جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴

بارتیموس کراوچ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۱ دوشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱:۵۵ پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 11
آفلاین
نام شخصيت انتخابي:
بارتیموس کراوچ
گروه :
ریونکلاو
ویژگی های ظاهری و اخلاقی:
خوشتیپ و فوق العاده، شوخ و جدی، اصلا یه وضعی
چوبدستی:
از این چوب خوبای فرآوری شده ی افرا
جارو:
جاروی دو سر گیردار و یه سر آزاد خاردار
معرفی کوتاه:
همون طور که می دونین رییس سازمان همکاری های بین المللی بوده، از این خفن مفن ها بوده که کاندید وزیر سحر و جادو هم شده، یعنی بدجور خرش بورو داشته.
حالا من اینجا میام ارتباطات اجتماعی و شوخ طبعی و مدیریت رو میکس می کنم و جناب بارتیموس کراوچی می سازم که انشاالله ریونکلاو پرچمش بره بالا، بریم واسه رقابت سالم

یعنی پدره دیگه؟!ببینم شما همونی نیستین که اگر دامبلدور نبود میخواستین بدون محاکمه منو بفرستین آزکابان؟یه چیزایی یادم میاد!
حله تایید شد.ولکام بک!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۴ ۱۶:۰۶:۰۰

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
جایگزین شود لطفا!

نام: اورلا کوییرک

گروه: ریونکلاو

نژاد: اصیل زاده

چوبدستی: چوب درخت افرا، پر ققنوس، بیست و پنج سانتی متر، انعطاف پذیر و بسیار قدرتمند مخصوصا برای دفاع دربرابر جادوی سیاه

ویژگی های ظاهری:
پوستی سفید و روشن، موهای سیاه و بلند با حالتی صاف و لخت، چشمانی آبی و زیبا و قدی بلند. معمولا لباس هایش تیره است و شنلی به رنگ سرمه ای می پوشد. همیشه دستکش هایی بلند و متناسب با لباسش در دستانش است که فقط در مواقع خاص آن‌ها درمی‌آورد.

ویژگی های اخلاقی:
دختری مهربان، شجاع، درس خوان و باهوش، ماهر در اجرای ورد ها و افسون های دفاعی و همین طور ماهر در پرواز. طرفدار صلح است. در مبارزه رقیب ندارد. همیشه به جبهه سفید وفادار بوده. برای دوستانش هر کاری می کند. هیچ گاه تسلیم نمیشود.

زندگی خلاصه:
اورلا در بچگی پدر و مادرش را از دست داد و نزد پیرزن فشفشه بداخلاقی به نام خانم سارنک زندگی کرد. او در سن یازده سالگی به هاگوارتز رفت و کلاه گروهبندی به خاطر هوشش ریونکلاو را برایش مناسب دانست.
در سال دوم تحصیلش، به تیم کوییدیچ گروهش محلق شد و به عنوان یک مهاجم در تیم عالی بود. همین طور در سال دوم توانست پاترونوس را اجرا کند که به شکل یک ققنوس بود، این عملکرد باعث تحسین استادان و همین طور دانش آموزان شد.
اورلا در سال سوم با آمدن هری در تیم کوییدیچ گریفیندور از تیم کنار کشید. البته دلیل اصلی جدایی او از تیم، فشار درس هایش بود چون او در این سه سال شاگرد اول بود. او در همان سال یک جارو خرید و با آن در زمان های آزادش تمرین کرد.
در سال چهارم او از معدود نفراتی بود که به هری شک نداشت و میدانست او وارث اسلایترین نیست.
اورلا در امتحان سمج 12 درسش را عالی گرفت.
او در سال هفتم وارد ارتش دامبلدور شد و به دلیل اجرای عالی افسون های دفاعی و همین طور پاترونوس در آنجا درخشید. اورلا در همان سال به دلیل نابود شدن جاروی قبلیش یک جاروی آذرخش خرید و از آن به خوبی استفاده کرد.
او پس از فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز شغل کاراگاهی را انتخاب کرد و در آنجا هم موفق شد. از طریق وزارت خانه با آرتور ویزلی آشنا شد و پس از مدتی عضو محفل ققنوس شد.
اورلا در جنگ هاگوارتز حضور داشت و در آن جنگ به شدت مجروح شد که البته با درمان بیمارستان سنت مانگو زنده ماند ولی هنوز در بعضی مواقع درد آن زخم ها او را آزار می دهد.
او به دلیل سختی شغلش تنها زندگی کرد ولی خانه اش در کنار خانه هری و جینی بود و به آنها کمک میکرد.

انجام شد.

ویرایش شده توسط اورلا کوییرک در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۳ ۲۰:۴۹:۰۱
ویرایش شده توسط اورلا کوییرک در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۳ ۲۰:۴۹:۴۶
ویرایش شده توسط اورلا کوییرک در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۳ ۲۱:۰۳:۴۸
ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲۳ ۲۱:۰۴:۲۴

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۰۲ سه شنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۴

باتیلدا بگشاتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۶ دوشنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۴۱ یکشنبه ۵ دی ۱۳۹۵
از گودریک هالو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام: باتیلدا بگشات

نژاد: اصیل غلیظ

چوب دستی: عصای موسی ( دزدی، بدون مجوز)

گروه: اسلیترین

ظاهر: قامتی بلند ( انسان های قدیمی قد بلند تر از انسان های این دوره هستن) استوار، چهره ای نه چندان جذاب, بینی ای که نیوری جاذبه ی زمین در گذر سال ها تاثیر زیادی روش گذاشته و به شدت پایین افتاده، خط و خطوط های بیش از حد روی کمی صورتشو ترسناک جلوه میده.

توضیحات دیگر: هیچ کس نمیدونه باتیلدا کی متولد شده، فقط میدونن کسی رو نمیشناسن که قبل تر از اون متولد شده باشه. باتیلدا به زندگی عشق می ورزه و هر لحظه ی زندگیش رو با شادی و نشاط دختری 16 ساله میگذرونه.هر چند وقت یه بار حافظه ی کوتاه مدتش به چالش کشیده میشه. حتی اگر در اوج صحبت هایی که با هیجان همراهه, ممکن است به طور ناگهانی به خواب فروبره، در اکثر جمع ها به دنبال فرصت میگرده تا خاطرات دوران گشته اش رو تعریف کنه، که البته کم کسی پیدا میشه از صحبتاش لذت ببره. در سراتاسر راهروهای خانه اش تابلو های زن زیبایی دیده میشه که به ادعای خودش، عکس جوونیاشه!
تو بحر قضیه های روز و مشکلات دیگران و اخبارهای سیاسی نمیره ... ذهنش پره از سکانس های بی شماری ( با اجازه معلم ریاضی) حتی بی نهایتی از روزهای گذشته از زندگی اش!

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
شناسه ی قبلی

تایید شد.ولکام بک!

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۱۴ ۷:۲۶:۵۶

عزرائیل vs عمه باتی
Loading...

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ یکشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۴

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱۶:۵۹:۰۸
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
جایگزین شه لطفــــــــا!

نام: یوآن "د فاکس" آبرکرومبی! [هرکی سرکش نذاره، ظلم کرده در حق این بچه و در نتیجه، تستراله!]
القاب: چکش نارنجی، روبهک فریبا، دوغ واکر، اسپیدی، نارنجک، نارنگی، پرتقال، لیمو، لیمو شیرین، خریداریم!
نژاد: سگ سانـ.. عه.. چیزه.. مشنگ زاده! مشنگ زاده!
گروه: یه ساعت فسفر و CPU و GPU و مادربورد و حتی گیم پد! سرش سوزوند این کلاه گروهبندی بدبختمون تا بالاخره فهمید که.. گریفیندوریته!
چوبدستی: داره! مدل بالا و رو بورس هم هس! اما نیاز نداره بهش و نمیارتش با خودش! طرف تا نگاش با نگاه "ظاهرا" معصومانه این بچه تلاقی میکنه، اصن بیخیال دوئل میشه! و این بچه هم از فرصت استفاده میکنه و با فنون کششی خاص خودش، طرف رو به غلط کردن میندازه!

ظاهریـــــــــاش:

من میگم، شما هم رو کاغذ بکشین، ترجیحا با مداد رنگی دوازده تایی! .. امم.. تقریبا نحیف و لاغر اندامه، یه دم کوچولوی روباه داره به دلایل ژنتیکی و پالمرژورانتیکی، همیشه تی-شرت با مارک "آبرکرومبی و فیچ" و شلوار جین میپوشه، قدش حول و حوش ۱۷۰ ایناس، صورتش عین توپ تنیس دقیقا گرده، سفید پوسته اما نژاد پرست نیس، موهای نارنجی آتشین متمایل به قهوه ایش همیشه فشن زده متعادل و غیر سوسولیانه س، دماغش انگار عمل کرده س اما بچه سوسول نیست و قطعا عمل نکرده، چشای آبیش یه حالت جکی چانی دارن و ضمنا لنز نذاشته، پشت لبش سبز نشده و غلط کرده هم بخواد بشه، ابروهاش در اغلب مواقع یه حالت "الان حالتو میگیرم" دارن، فکش هم به دلیل کمبود ننه وراج بودنش، حالت مطلوب و استانداردی رو داره! همینا دیگه! خب دیگه! یالا! ببینم نقاشیا رو!

اخلاقیــــــــــاش:

پسر بچه ای که علیرغم مظلومانه بودن قیافش، خیلیم شوخ و بدجنس و جاه طلب میزنه لامصب! و به طرز وحشتناکی مغرور و خودخواه تشریف داره! اصن اند غروره این بوقیکه!
طول و عرض و ارتفاع، و در کل ابعاد جثه ش، جوریه که در دسته فوق فرز ها قرار میگیره و با این ویژگیش، میتونه حسابی شما رو حین تعقیب کردنش کلافه و شگفت زده کنه! کلا آدم هفت خطیه توی این شرایط!
کلاه گروهبندی سر تعیین گروهش، ماراتن فکری طولانی ای رو طی کرد، چون این بچه تمامی ویژگیهای چهارتا گروه رو تقریبا بصورت مخلوط داره، و در آخر هم وقتی کلاه بخاطر مغرور بودن بیش از حدش، میخواست بفرستتش اسلیترین، یوآن هم دست به کار شد و با استفاده از علم بالای تکنولوژیکی و دیجیتالیش، هک کرد مغز این کلاه رو که باعث شد مستقیما شوت شه به میز گریفیندور!
در اکثر مواقع ریلکس و بی خطره و حتی وقتی که عصبانی میشه، به راحتی قابل کنترله! البته پیشنهاد میشه درست و صحیح کنترل شه، چون در غیر اینصورت، دو دنده به فنا رفته خواهید داشت به لطف ضربات کشنده و جودویی آرنجش!
به هیچ وجه آدم اجتماعی ای نیس و در اغلب مواقع، کاراش رو بصورت انفرادی انجام میده! مگه اینکه یه رفیق مچ و فیت گیرش بیاد که در اینصورت، شدیدا اون روی همیشه پنهان اجتماعی بودنش، پدیدار میشه!
سالهای سال، یه شلغم پلاستیکی با عنوان "شلغم شانس" داشته که البته جدیدا با بالا رفتن سطح فکری و اعتقادیش، از این خرافات روی برگردونده و اون شلغم رو با یه پرتاب سه امتیازی، انداخته توی سطل آشغال!
علاقه شدیدی به موسیقی داره و زندگیش به "دو ره می فا سو لا سی" وابسته س و یه ساز دهنی هم همیشه با خودش همراه داره!
ساخته و پرداخته شده برای انجام حرکات خطرناک و خطیر و خطور! از جمله اسکیت سواری در اتوبانهای سریع السیر، روی پشت بوم ها و بالای ساختمونها! کلا ژانگولرمن تشریف داره!

توضیحات کوتاه:

یوآن آبرکرومبی، یه نوجوون شرور مشنگ زاده و مقیم شهر منچستره که در سن ۱۳ سالگی، اعضای خونواده ش رو کلهم اجمعین و اجمعات، به دلیل مصرف فجیع دخانیات از دست داد خوشبختانه، و در سن ۱۷ سالگی هم با نمرات متوسط از هاگوارتز فارغ التحصیل شد! البته اون معتقده که اشخاصی که با نمرات عالی فارغ التحصیل میشن، فقط توی درس و کتاب و مدرسه موفق هستن و توی موانع و چالش های حقیقی زندگی، یه روز یه جا، کم میارن!
با اینکه کلا بی جبهه س، اما به دلیل علاقه شدیدش به دوغ پاستوریزه عالیس، اخیرا به محفل ققنوس و سرچشمه روشنایی و سفیدی پیوسته تا در کنار بقیه محفلیون، یه حال اساسی بده به جبهه سیاهی و جراثیمش، و مشت محکمی بکوبه به زیر فک این جبهه! این سایه ناخوشی و گمراهی! این تاریکی! این آمریکای جادویی ظالم!

انجام شد روبهک مکار!

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۱۲ ۱۷:۴۳:۳۰

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۱۵:۴۲ شنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۴

زنوفیلیوس لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۶ سه شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۸:۲۰ دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
نام شخصیت :

زنو فیلیوس لاوگود

گروه:

ریونکلاو

قد:

195

وضعیت خون:

خالص

ویژگی ظاهری:

موهایی بلند و به رنگ روشن و دارای یک چشم که انحراف داره...

ویژگی های اخلاقی:

عقاید خاص خودشو داره و روی دخترش لونا خیلی حساسه! تقریبا دو روعه و از این دسته ادمای هرجا باد بیاده.زنوفیلیوس از غریبه ها می ترسه.

چوب دستی:link

معرفی کوتاه:

سردبیر مجله طفره زن,با تنها دخترم تو همون خونه هه که عین رخ هستش زندگی خوبی رومیگذرونم وکلی گل وگیاه برا بازسازی همون نیم تاجه پرورش دادم.

شناسه قبلی: هلنا ریونکلاو.

تایید شد.
ولکام بک!

ویرایش شده توسط مادام-ماکسيم در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۱۱ ۱۵:۵۵:۴۷
ویرایش شده توسط مادام-ماکسيم در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۱۱ ۱۶:۲۱:۴۶
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۱۱ ۱۷:۴۳:۲۱

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۷ جمعه ۳ مهر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۰:۲۵ شنبه ۹ تیر ۱۳۹۷
از زیر چتر حمایتی رودولف!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
نام : باب اگدن
وضعیت خون : ماگل (خون فاسد یا گند زاده )
گروه : مطمعنا اسلیترینی نبوده
چوب : چوب درخت گوجه فرنگی

کلا یک بار وارد داستان شد که مورفین هم از خجالتش تو همو ن یکبار در اومد و یک عمل جراحی فوق زیبایی رو دماغش پیاده کرد (با طلسمی کاری کرد که از بینی اگدن چیزی شبیه چرک بیاید) از کارکنان وزارت جادو بود که برای احضار مورفین گانت (دایی ولد مورت) بخاطر طلسم کردن تام ریدل(بابای ولدمورت) به خانه گانت ها رفت و با برخورد بد مورفین مواجه شد
مروپ (مامان ولدمورت) رو از دست بابا و داداش دیوانش نجات میده (بخاطر اینکه مروپ عاشق تام شده بود که ماگل هم بود باباش و برادرش که اخرین بازمانده های سالازار اسلیترین بزرگ بودند بهش حمله میکنن )
همین دیگه

همین؟فقط همین؟ببینم شما الان دقیقا تو خونه من چیکار میکنید؟!و دیگه اینکه پس چرا گروهتونو ننوشین؟من مجبورم برم یقه کلاهو بگیرم بگه شما رو کجا انداخته!

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۷ ۱۷:۴۶:۵۱

چه جالب

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ پنجشنبه ۲ مهر ۱۳۹۴

فیلیوس فلیت ویکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۸
از پیش اربابم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
لطفا جایگزین کنین. پیشاپیش مرسی.

نام: فیلیوس فیلت‌ویک / Filius Flitwick
استاد درس ورد ها و طلسم های جادوگری / رئیس گروه ریونکلاو

گروه: ریونکلاو.

سپرمدافع: هیچ ظاهری نداره! نور خیره کننده آبی رنگیه که به عنوان یکی از اولین پاترونوس های غیر مادی شناخته شده!

ویژگی های ظاهری:
« قدم خیلیم نرماله، ببینین 97 سانتی متر شدم. این بقین که دیلاقن. اصلنم بهشون حسودیم نمیشه.   موهامم خیلی خوشگل و خوش فرمه.   خیلیم خوشگلم. خیلیم جوونم، مگه چقدر سن دارم؟ ها؟! »

زندگینامه:
«تو 11 اکتبر تو یه خونواده اصیل به دنیا اومدم. البته جدم گوبلین بود که حالا گم شده! جادو رو تو مدرسه جادوگری هاگوارتز یاد گرفتم. و امتحانات سمج یا owl رو خیلی خوب تموم کردم. همچنین با رتبه بسیار بالایی در حالی که چندین سال بهترین دانش آموز شده بودم از مدرسه فارغ التحصیل شدم.
به سرعت برای یادگیری علوم جدید، به وزارتخونه رفتم و دوئل رو یاد گرفتم و به عنوان استاد دوئل مشهور شدم.
به هاگوارتز برگشتم و به عنوان استاد درس طلسم ها فعالیتم رو شروع کردم. وقتی ارباب به قدرت رسید بهش پیوستم و تا آخر عمر بهش وفادارم. تو جنگ هاگوارتز هم در مقابل محفلیا ایستادم. الانم که در به در دنبال جد گوبلینمم. »

انجام شد.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۷/۲ ۲۲:۴۳:۴۷

Only Raven

پیام زده شده در: ۲۱:۵۹ سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴

دادلی دروسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴
از ن رو من سوراخ کردم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1
آفلاین
نام : دادلی دورسلی، ملقب به دی بزرگ!

گروه : هافلپاف (اگه می‌شه، اگه نه که بفرستینمون همون ریونکلا.)

نژاد : مشنگ خودتی! من دی بزرگم! نژادم تو تموم دنیا منحصر به فرده! مامانم می‌گه!

سن : چمیدونم عاقو. الان دیه علی‌القاعده باس اندازه خر سن داشته باشه!

قد :

چوب دستی : عصای معرسه‌ی اسملتینگز!

جارو : نــــــــــــــــه!! من ترس از ارتفاع دارم! مامـــــــــــــــــــــان! بهش بگو نکنـــــــــــــــــه!

ویژگی های ظاهری : من دُم خوکی ندارم! من دُم خوکی‌مو عمل کردم! من شبیه خوک نیستم! مامــــــــــــــان! بهشون بگو من دُم خوکی ندارم!

ویژگی اخلاقی : تافی دوس دارم. با عصام هم می‌زنم تو سر همه‌تون! از گریپ‌فروت هم متنفرم! رژیم هم نیستم!

زندگی نامه :
از دی بزرگ می‌خواید زندگی‌نامه بگه؟! از دی بزرگ!؟ مامــــــــــــــــــــــــــــــان! اینا از دی بزرگ زندگی‌نامه می‌خوان! من دی بزرگم! بچه‌ی پتونیا و ورنون. بابام خرپوله. خودمم می‌رفتم اسملتینگز. تا این که هری بم گفت عمّه‌بادی. منم قاطی کردم با عصام زدم تو سرش، یهو تبدیل شد به دابی. دابی هم تبدیل شد به هری. بعد هری مث‌که یه جایی اون وسطا مُرده، هنو کسی نفهمیده. دابی هم شده پسر برگزیده. ینی در واقع دابی زده لردتون رو کشته! چیز.. از بحث منحرف نشیم!
بعد مدیر دورمشترانگ اومد گف بیا پیش خودمون. استعداد داره ازت چلپ چولوپ می‌پاچه! منم رفتم دورمشترانگ. خعلی هم خفن شدم. هیشکی هم هیچ‌وخ نفهمید. فقط..

مامانم هر روز برام گریپ‌فروت می‌فرسته.

چیز. آقا! جهت ثبت در تاریخ!
من ویولت بولدوزرم. هماهنگه. صوبت کردیم. در وا کنین بیایم تو!

بنفش!

اینهمه تو سایت بودی هنوز نمیدونی با تغییر شناسه میتونی گروهو خودت انتخاب کنی؟الان کدوم؟زدی گروه: هافل ولی برم ریون اگر شد؟اقلا یه شخصیت انتخاب میکردی که به ریون بیاد.الان با چه رویی میخوای بفرستمت ریونکلا؟آیا اعضای ریون با مشاهده ت در این هیبت منو نفرین نمیکنن؟بوق بر تو!

تایید شد.بیا تو!

ویرایش شده توسط دی.بزرگ در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۳۱ ۲۲:۰۵:۳۶
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۳۱ ۲۲:۳۲:۰۲

پیام زده شده در: ۱۶:۰۷ سه شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۴

مایکل کرنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۵ پنجشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۳۵ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶
از کرج...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 92
آفلاین
نام : مایکل کرنر
گروه : ریونکلاو
نژاد : نیمه خالص (دورگه)
قد : 156
چوب دستی : چوب گردو،پر ققنوس،سی سانتی متر و مناسب برای دوئل های سنگین
جارو : نیمبوس2000
پاترونوس : سنجاب
ویژگی های ظاهری : موی بلند و سیاه،چشمان قهوه ای مایل به مشکی،قد متناسب و پوست سفید
ویژگی اخلاقی : باهوش،شوخ،همیشه سرحال و کنجکاو...
عضویت در : محفل ققنوس
زندگی نامه :
مایکل کرنر همزمان با هری پاتر وارد هاگوارتز شد و کلاه گروهبندی بخواطر هوش سرشارش او را به ریونکلا فرستاد. او در هاگوارتز دوستان زیادی پیدا کرد ولی بهترین دوستای او تری بوت و آنتنی گلدشتاین بودند. او در سال پنجم تحصیلی خود به ارتش دامبلدور پیوست. او در سال پنجم با جینی ویزلی و چو چانگ آشنا شد. او در سال هفتم یکی از بهترین اعضای ارتش دامبلدور شد. مایکل در درس های دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی استعداد خاصی داشت. مایکل در بچگی کتاب های زیادی مینوشت و به کوئیدیچ علاقه مند بود

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدید.

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۶/۳۱ ۱۶:۳۴:۱۲

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.