هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: سال اولی ها از این طرف: کلاه گروهبندی
پیام زده شده در: ۱۸:۲۰ دوشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۵

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۴۷ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۲
آخرین ورود:
امروز ۰:۴۹:۴۶
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 798
آفلاین
نقل قول:

vizliii نوشته:
سلام کلاه عزیز:
من خیلی دوست دارم تو ریونکلاو باشم
شخصیتی شوخ - باهوش - زیبا - در عین حال حسود.
در آینده خیلی اتفاقا میفته که باعث ایجاد شخصیتم میشه
ولی هرجور خودتون صلاح میبینید
بازم فرقی نمیکنه کدوم گروه باشم هرچی شما صلاح میبینید....
با تشکر از کلاه گروهبندی

با توجه به چیزهایی که خودت گفتی و البته با توجه به چیزهایی که من ازت میبینم، واقعا که جات تو ریونکلاو هست!

بلندپروازی، پشتکار، شجاعت و فراست
در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۷ یکشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۵

هلنا ریونکلاوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۰۶ جمعه ۱۲ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۲۲:۵۸ یکشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 7
آفلاین
سلام کلاه عزیز:
من خیلی دوست دارم تو ریونکلاو باشم
شخصیتی شوخ - باهوش - زیبا - در عین حال حسود.
در آینده خیلی اتفاقا میفته که باعث ایجاد شخصیتم میشه
ولی هرجور خودتون صلاح میبینید
بازم فرقی نمیکنه کدوم گروه باشم هرچی شما صلاح میبینید....
با تشکر از کلاه گروهبندی

اسنیپ:یعنی این همه سال بزرگش کردی که آخرش قربانی بشه؟؟مثله یک خوک

پیام زده شده در: ۱۹:۴۲ شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:

setayesh.fuji@gmail.com نوشته:
سلام کلاه عزیز متاسفانه باید اعلام کنم که من هم سدرلا بلک از خاندان باستانی بلکم من با هیچ گروهی بجز هافلپاف مشکل ندارم من دختر باهوش و لجباز و اندکی شجاع هستم عاشق قدرت و هوش و شجاعت البته من معتقدم هر کس قدرت داشته باشه شجاع هم میشه پس اولویت من قدرته بعد هوش توی چند گروه بندی که قبلا داشتم با اصرار کلاه قرار بوده برم رینوکلا که من اسلیترین رو انتخاب کردم و افتادم تو گریفندور در ضمن عاشق کویدیچ هستم

درود بر تو.

فکر کنم شما اشتباهی اومدی در حال حاضر. اول برو به کارگاه نمایشنامه نویسی و مطابق یکی از تصاویر این تاپیک یه داستان بنویس. وقتی تایید شدی بیا اینجا که گروهبندی بشی.

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

آدری ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ شنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۱ جمعه ۱۶ مهر ۱۳۹۵
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین
سلام کلاه عزیز متاسفانه باید اعلام کنم که من هم سدرلا بلک از خاندان باستانی بلکم من با هیچ گروهی بجز هافلپاف مشکل ندارم من دختر باهوش و لجباز و اندکی شجاع هستم عاشق قدرت و هوش و شجاعت البته من معتقدم هر کس قدرت داشته باشه شجاع هم میشه پس اولویت من قدرته بعد هوش توی چند گروه بندی که قبلا داشتم با اصرار کلاه قرار بوده برم رینوکلا که من اسلیترین رو انتخاب کردم و افتادم تو گریفندور در ضمن عاشق کویدیچ هستم

خداحافط تا عید

پیام زده شده در: ۱۹:۵۰ جمعه ۵ شهریور ۱۳۹۵

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
بنده پسر زیرکی هستم. شاید کمی حسود. خیلی کم البته. همیشه به دوستام وفادار هستم و اون هارو ترک نمیکنم. درصورت شنیدن حرف اشتباهی خیلی عصبانی میشم.کمی هم خشنم البته این فراموش نشه! به شدت اهل مطالعه! یه کتاب 500 صفحه بهم بدین فردا تمومش میکنم. انتخاب اول و آخریم ریونکلاو ـه.

سلام پسرِ زیرک.
خعلی خرخونی، ریونکلا، نبینمت.

نقل قول:
کالیدورا بلک هستم (حتما دوباره میگی وای بازم بلک چیکار کنیم دیگه خاندان پرباری هستیم) اولویت من گروه خاندانم اسلایترینه ولی اگه ظرفیت پره با گروه ریونکلاو هم مشکلی ندارم دیگه خودت صاحب اختیار ولی ترجیحا اسلایترین و ریونکلاو.

این چه وضعیه من چرا تورو فرستادم ریونکلا تو که معرفی شخصیت نکرده بودی عنتونین تو این زندگی

برای ورود به ایفای نقش لطفا مراحل زیر رو طی کن:
کارگاه نمایشنامه نویسی
گروهبندی
معرفی شخصیت

ویرایش شده توسط کلاه گروهبندی در تاریخ ۱۳۹۵/۶/۶ ۳:۱۲:۴۲

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۱۷:۵۹ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵

كاليدورا.بلك

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۳ پنجشنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۴:۵۹ شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1
آفلاین
کلاه پیر و خسته سلام و درود من بر تو باد
کالیدورا بلک هستم (حتما دوباره میگی وای بازم بلک چیکار کنیم دیگه خاندان پرباری هستیم)
اولویت من گروه خاندانم اسلایترینه ولی اگه ظرفیت پره با گروه ریونکلاو هم مشکلی ندارم دیگه خودت صاحب اختیار ولی ترجیحا اسلایترین و ریونکلاو.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵

جیسون ساموئلزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۰:۳۹ جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰
از سفر برگشتم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 234
آفلاین
سلام کلاه جان.
بنده پسر زیرکی هستم. شاید کمی حسود. خیلی کم البته. همیشه به دوستام وفادار هستم و اون هارو ترک نمیکنم. درصورت شنیدن حرف اشتباهی خیلی عصبانی میشم.کمی هم خشنم البته این فراموش نشه! به شدت اهل مطالعه! یه کتاب 500 صفحه بهم بدین فردا تمومش میکنم. انتخاب اول و آخریم ریونکلاو ـه.

Only Raven

تصویر کوچک شده

= = = = = = = =
- تو فيلما وقتي يکي از کما خارج ميشه، بازيگر زن مياد و بهش گل تقديم ميکنه. اما من...از يه خواب کوتاه بيدار شدم...ديدم دنيا به فنا رفته...و به جای گل يه دسته مرده ی مغز خوار بهم تقديم کردن.

Night Of The Living Deadpool
= = = = = = = =
من یعنی مسافرت...مسافرت یعنی من!

= = = = = = = =

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

مافلدا ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۴ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱:۱۷ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۹۶
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نقل قول:

کلاه گروهبندی نوشته:
نقل قول:
سلام کلاه گروه بندی عزیز با توجه به رولی ک نوشتم تا حدودی خودم رو توی اون معرفی کردم ، باید بگم ک من فرزند خوانده ی پاتر و گرینجر هستم(ورد فرزند خواندگی )ک بعدها توضیح خواهم داد پس در هر گروهی ک باشم فرزند خوانده انها هستم.گروه های مورد علاقه ام فقط گریفیندور یا اسلایترین ، خوشحال میشم بدونم من رو توی کدوم یک از این دو گروه قرار میدید.ترجیحم گریفیندوره(فقط میخوام بدونم میتونم نقشی جز نقش های کتاب باشم یا باید از بین اونا حتما انتخاب کنم؟) ویژگی های برجسته ی من شجاعت و کمک های پنهانی با وجود نژاد خون اشامی

نقشت باید حتما جزو نقشای کتاب باشه، یعنی شخصیتای این لیست. منتها اگر دقت بکنی، توی این لیست انقدر شخصیتای ناشناس هستن و بعضا شخصیتایی پیدا میکنی که یه اسم یا فامیلی ان فقط. و بقیشو خودت میتونی بسازی. و کاملا هم آزادی تو این مورد.

یک چیزی هم هست که بهت بگم، در واقع هر دو گروهی که اولویتت قرار دادی الان ظرفیتشون برای این دوره پره. دو تا انتخاب داری. میتونی بری به هافلپاف که یکی از بهترین گروهای اینجاست، و یا میتونی بدون گروه وارد ایفای نقش بشی و صبر کنی تا ظرفیت ها خالی بشن که من گزینه ی اول رو پیشنهاد میکنم، چون اگه بخوای طبق گزینه دوم عمل بکنی اصلا نمی ارزه که از فعالیتای بین گروهی عقب بمونی. بهرحال، هرکی یه نظری داره. انتخابتو همینجا بهم بگو.

نقل قول:
سلام کلاه گروه بندی عزیز من goldengir هستم راستش من عاشق گروه گیریفیندورم و می خواستم اگه شده التماس کنم که برم توی گروه گریفیندور ولی وقتی که یکی از پست های شما را خواندم که نوشته بودید همه ی گروه ها خوبن من تصمیم خودم رو عوض کردم و حالا دوست دارم برم تو ریونکلاو. اگه می شه منو توی این گروه بزارید .ممنون

چره انقد تو نازی عخه بشر، به این کلاه پیر منوی مدیریتم اگه بدن هیشکی اندازه تو حرفشو جدی نمیگیره. بله، همه ی گروها خوبن هنوزم میگم، و وارد جو سایت که بشی میبینی اون گروهایی که اصلا فکرشونم نمیکردی یه طوری جو و فضاشون خوبه که اصن فکرشم نمیکنی.

برو به...

ریونکلا!

مرحله ی بعد: معرفی شخصیت

من به گروه مورد نظر شما میرم بعد از خالی شدن ظرفیت در صورت تمایل به گروه گریفیندور میرم.الان هر گروهی ک شما بگید من میرم
ممنونم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

کلاه گروهبندی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
سلام کلاه گروه بندی عزیز با توجه به رولی ک نوشتم تا حدودی خودم رو توی اون معرفی کردم ، باید بگم ک من فرزند خوانده ی پاتر و گرینجر هستم(ورد فرزند خواندگی )ک بعدها توضیح خواهم داد پس در هر گروهی ک باشم فرزند خوانده انها هستم.گروه های مورد علاقه ام فقط گریفیندور یا اسلایترین ، خوشحال میشم بدونم من رو توی کدوم یک از این دو گروه قرار میدید.ترجیحم گریفیندوره(فقط میخوام بدونم میتونم نقشی جز نقش های کتاب باشم یا باید از بین اونا حتما انتخاب کنم؟) ویژگی های برجسته ی من شجاعت و کمک های پنهانی با وجود نژاد خون اشامی

نقشت باید حتما جزو نقشای کتاب باشه، یعنی شخصیتای این لیست. منتها اگر دقت بکنی، توی این لیست انقدر شخصیتای ناشناس هستن و بعضا شخصیتایی پیدا میکنی که یه اسم یا فامیلی ان فقط. و بقیشو خودت میتونی بسازی. و کاملا هم آزادی تو این مورد.

یک چیزی هم هست که بهت بگم، در واقع هر دو گروهی که اولویتت قرار دادی الان ظرفیتشون برای این دوره پره. دو تا انتخاب داری. میتونی بری به هافلپاف که یکی از بهترین گروهای اینجاست، و یا میتونی بدون گروه وارد ایفای نقش بشی و صبر کنی تا ظرفیت ها خالی بشن که من گزینه ی اول رو پیشنهاد میکنم، چون اگه بخوای طبق گزینه دوم عمل بکنی اصلا نمی ارزه که از فعالیتای بین گروهی عقب بمونی. بهرحال، هرکی یه نظری داره. انتخابتو همینجا بهم بگو.

نقل قول:
سلام کلاه گروه بندی عزیز من goldengir هستم راستش من عاشق گروه گیریفیندورم و می خواستم اگه شده التماس کنم که برم توی گروه گریفیندور ولی وقتی که یکی از پست های شما را خواندم که نوشته بودید همه ی گروه ها خوبن من تصمیم خودم رو عوض کردم و حالا دوست دارم برم تو ریونکلاو. اگه می شه منو توی این گروه بزارید .ممنون

چره انقد تو نازی عخه بشر، به این کلاه پیر منوی مدیریتم اگه بدن هیشکی اندازه تو حرفشو جدی نمیگیره. بله، همه ی گروها خوبن هنوزم میگم، و وارد جو سایت که بشی میبینی اون گروهایی که اصلا فکرشونم نمیکردی یه طوری جو و فضاشون خوبه که اصن فکرشم نمیکنی.

برو به...

ریونکلا!

مرحله ی بعد: معرفی شخصیت

در کنار هم
هاگوارتز را می سازند!

پیام زده شده در: ۸:۵۴ شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۵

goldengirl

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۷ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۸:۱۳ یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 4
آفلاین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.