هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۱:۱۴ جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴

اسکورپیوس مالفویold2

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۳ جمعه ۹ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۰۵ یکشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام:کاساندرا ترلانی
گروه:اسلیترین
چوبدستی:چوب درخت آلبالو.پرققنوس.25 سانتی متر
نژاد:اصیل زاده
پاترونوس:شیر
استعداد:پیشگویی

خلاصه زندگی:

کاساندرا در یازده سالگی وارد هاگوارتز شد وکلاه گروه بندی او را به اسلیترین انداخت اگر چه او هرگز تمایلات ضد مشنگی نداشت.
او به سرعت در درس هایش پیشرفت می کرد و باعث حیرت معلمانش می شد .
توانایی جالب او برای دیدن آینده اساتیدش را به تحسین وا داشت.

او پس از فارغ التحصیلی با پسر عمویش ازدواج کرد .
استعداد خاص او گاهی موجب خشنودی در زندگی شخصی اش و گاهی او را خشمگین می ساخت.

استعداد او باعث شد به سرعت معروف شود و مردم از همه نقاط دنیا برای دیدن او می آمدند و او در حد توانش به آنها کمک می کرد وهرگز در قبال این کار پولی دریافت نمی کرد.

معروف ترین پیشگویی او ظهور مردی تاریک بود چندین سال بعد از گلرت گریندل والد ظهور خواهد کرد.

بعد از مرگش دیگر کسی استعدادش را به ارث نبرد به غیر از نوه اش سیبل تره لانی که این استعداد به طور کامل به او نرسید و او فقط در مواردی خاص می توانست پیشگویی کند.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۹ ۱۱:۳۱:۳۵

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ پنجشنبه ۸ مرداد ۱۳۹۴

آراگوگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۲ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۴:۰۸ چهارشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 8
آفلاین

سلام
من که گفتم کتابا رو نخوندم البته این دلیل نمیشه که من اشتباه بنویسم من خواستم اصلا این ایگنوتوس بشه یه چیز دیگه البته مقداری هم واقعی هست.
این از معرفی شخصیتم:
ویژگی و شخصیت فردی:
نام:ایگنوتوس
نام خوانوادگی:پورال
فرزند:فرزند سوم خانواده
گروه:راونکلاو
شخصیت اخلاقی:
مردی متواضع و عادل اما باطنی عجیب و وحشتناک.
ویزگی های جادویی:
چوب دستی:
چوب:چوب درخت بلوط
مغز:ریسه ی قلب اژدها و پر ققنوس
طول:35 سانتی متر
سپر دفاعی:
عقاب کچل آمریکایی
جارو:
نیمبوس 2002
ویژگی خاص :
داشتن شنل نامرئی کننده

خلاصه ی زندگی:
من از کودکی دنبال یافتن حیواناتی مانند اژدها و ققنوس بودم.
من از کودکی به مدرسه ای نرفتم و در زیر سایه ی خانواده جادوگری را آموختم.برادر بزرگم همیشه به من زور میگفت تا این که روزی در حالی که میخواستند مرا به جنگلی تاریک ببرند.بین دهکده و جنگل رودی بزرگ بود ما هم پلی بنا کردیم.سپس مرگ را دیدیم که از ما عصبانی بود من خواستم فرار کنم اما انگار که پا هایم را به زمین چسبانده بودند.بعد که به ما گفت شما مستحق جایزه هستید و برادر بزرگم ابر چوب دستی و و دیگر برادرم سنگ رستاخیز را خواست من هم فقط خواستم فرار کنم و شنلی خواستم که با آن نامرئی شوم.بعد هم ما رفتیم من هر روز در حال فرار بودم که روزی در عالم پیریم پسرم ناگاه بی هوش شد.
من هم گفتم حتما مرگ دارد اورا میکشد پس شنل را به او دادم و گفتم ای مرگ کجایی بیا و من را بکش.سپس او آمد و من را برد اما بدانید که من همیشه جاودانه ام.اکنون شنل هم در دست هری پاتر است.
البته باید بگویم که من بعد از اومدن لرد سیاه آرزوی مرگخوار شدن را کردم.
من در جوانی خود را جاودانه نمیودم آنهم به وسیله ی سنگ قدرت ولی برای اینکه دیگران نفهمند آن را رها کردم.

برادر من!تو ویرایش قبلی عرض کردم این شخصیت گرفته شده.اینم پست معرفی شخصیت ایشونه.پس در حال حاضر شما باید یه شخصیت دیگه غیر از ایگنوتیوس بردارید.

ویرایش شده توسط Ignotus در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۸ ۱۹:۴۵:۳۳
ویرایش شده توسط Ignotus در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۹ ۰:۴۸:۴۴
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۹ ۰:۵۱:۴۵
ویرایش شده توسط Ignotus در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۹ ۰:۵۲:۳۲
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۹ ۹:۰۴:۵۵
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۹ ۱۲:۳۴:۰۶

I AM LORD VOLDEMORT
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۲۰ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴

تد تانکس old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۶ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۱:۳۰ پنجشنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵
از میدان گریمولد خونه شماره 12
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 48
آفلاین
نام:تد تانکس
گروه:گریفندور
چوبدستی:چوب درخت گردو.پرققنوس.20سانتی متر.انعطاف ناپذیر و سخت
جارو:نیمبوس دو هزار و یک
ویژگی های ظاهری:قد بلند. کمی چاق .مو های بلوند
ویژگی های اخلاقی:شجاع.صبور.کمی خجالتی
نژاد:مشنگ زاده
پاترونوس:گرگ
خلاصه زندگی:
در سن یازده سالگی وارد هاگوارتز شد وکلاه گروه بندی او را به گریفندور انداخت .
بسیار از تماشای کوییدیچ لذت می برد و بیشتر وقت آزادش را در کتابخانه می گذراند.

پس از پایان تحصیل به استخدام وزارت سحر و جادو سازمان حمل نقل جادویی بخش اداره رمزتاز درامد وسه سال بعد با اندرومادا بلک ازدواج کرد در نتیجه همسرش از خاندان اصیل بلک طرد شد اما هیچ شکایتی نکرد دو سال بعد از ازدواج صاحب تنها فرزند خود یعنی نیمفادورا شدند .
پس از اوج گیری لرد سیاه تاسیسس کمیته ثبت نام مشنگ زاده ها تد از دست مرگخواران فرار کرد و در حین سفر با گریپهوک و دین توماس همسفر شد و چند ماه بعد در یک درگیری با مرگخواران شجاعانه جنگید ولی دین و گریپهوک اسیر شدند.
خود او نیز بعد از کشتن دو مرگ خوار و زخمی کردن سه تا از انان به قتل رسید

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط Anakin در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۷ ۹:۱۸:۰۶
ویرایش شده توسط Anakin در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۷ ۱۳:۴۱:۰۱
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۷ ۱۸:۱۷:۰۵

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ سه شنبه ۶ مرداد ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
نام: اورلا کویرک
گروه: ریونکلاو
نژاد: اصیل زاده
چوبدستی: چوب درخت یاس کبود، پر ققنوس، بیست و پنج سانتی متر، بسیار قدرتمند مخصوصا برای دفاع دربرابر جادوی سیاه
جارو: آذرخش
پاترونوس: عقاب
ویژگی های ظاهری:
پوستی سفید و روشن، موهای سیاه و بلند با حالتی صاف و لخت، چشمانی آبی و زیبا و قدی بلند
ویژگی های اخلاقی:
دختری مهربان، شجاع، درس خوان و باهوش، ماهر در اجرای ورد ها و افسون های دفاعی و همین طور ماهر در پرواز
زندگی خلاصه:
اورلا در بچگی پدر و مادرش را از دست داد و نزد پیرزن فشفه بداخلاقی زندگی کرد. او در سن یازده سالگی به هاگوارتز رفت و کلاه گروهبندی ریونکلاو را برایش مناسب دانست.
در سال دوم تحصیلش، به تیم کوییدیچ گروهش محلق شد و نقش مهمی از خودش را نشان داد. همین طور در سال دوم توانست پاترونوس را اجرا کند که به شکل یک عقاب بود، این عملکرد باعث تحسین استادان و همین طور دانش آموزان شد.
اورلا در سال سوم با آمدن هری در تیم کوییدیچ گریفیندور از تیم کنار کشید. البته او در همان سال یک جارو خرید و با آن در زمان های آزادش تمرین میکرد. البته دلیل ترک کردن تیم گروهش، فشار درس هایش بود چون او در این سه سال شاگرد اول بود.
در سال چهارم او از معدود نفراتی بود که به هری شک نداشت و میدانست او وارث اسلایترین نیست.
اورلا در امتحان سمج 12 درسش را عالی گرفت.
او در سال هفتم وارد ارتش دامبلدور شد و به دلیل اجرای عالی افسون های دفاعی و همین طور پاترونوس در آنجا درخشید. اورلا در همان سال به دلیل نابود شدن جاروی قبلیش یک جاروی آذرخش خرید و از آن به خوبی استفاده کرد.
او پس از فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز شغل کاراگاهی را انتخاب کرد و در آنجا هم موفق شد. از طریق وزارت خانه با آرتور ویزلی آشنا شد و پس از مدتی عضو محفل ققنوس شد.
اورلا در جنگ هاگوارتز حضور داشت و در آن جنگ به شدت مجروح شد که البته با درمان بیمارستان سنت مانگو زنده ماند.
اورلا به دلیل سختی شغلش تنها زندگی کرد ولی خانه اش در کنار خانه هری و جینی بود و به آنها کمک میکرد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
این رو جایگزین کنید و لطفا فامیلی رو هم به شناسه نمایشی اضافه کنید

انجام شد.

ویرایش شده توسط اورلا در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۶ ۱۳:۴۴:۲۲
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۶ ۱۵:۰۷:۱۱

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۵۸ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

اورلا کوییرکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۰۸ جمعه ۲۳ شهریور ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 477
آفلاین
نام: اورلا کویرک
گروه: ریونکلاو
نژاد: اصیل زاده
چوبدستی: چوب درخت یاس کبود، پر ققنوس، بیست و پنج سانتی متر، بسیار قدرتمند مخصوصا برای دفاع دربرابر جادوی سیاه
جارو: آذرخش
پاترونوس: عقاب
ویژگی های ظاهری:
پوستی سفید و روشن، موهای سیاه و بلند با حالتی صاف و لخت، چشمانی سیاه و زیبا و قدی بلند
ویژگی های اخلاقی:
دختری مهربان، شجاع، درس خوان و باهوش، ماهر در اجرای ورد ها و افسون های دفاعی و همین طور ماهر در پرواز
زندگی خلاصه:
او در بچگی پدر و مادرش را از دست داد و نزد پیرزن فشفه بداخلاقی زندگی کرد. اورلا در سن یازده سالگی به هاگوارتز رفت و کلاه گروهبندی ریونکلاو را برای او مناسب دانست.
در سال دوم تحصیلش، به تیم کوییدیچ گروهش محلق شد و نقش مهمی از خودش را نشان داد. همین طور در سال دوم توانست پاترونوس را اجرا کند که به شکل یک عقاب بود، این عملکرد باعث تحسین استادان و همین طور دانش آموزان شد.
اورلا در سال سوم با آمدن هری در تیم کوییدیچ گریفیندور از تیم کنار کشید. البته او در همان سال یک جارو خرید و با آن در زمان های آزادش تمرین میکرد. البته دلیل ترک کردن تیم گروهش، فشار درس هایش بود چون او در این سه سال شاگرد اول بود.
در سال چهارم او از معدود نفراتی بود که به هری شک نداشت و میدانست او وارث اسلایترین نیست.
اورلا در امتحان سمج 12 درسش را عالی گرفت.
او در سال هفتم وارد ارتش دامبلدور شد و به دلیل اجرای عالی افسون های دفاعی و همین طور پاترونوس در آنجا درخشید. اورلا در همان سال به دلیل نابود شدن جاروی قبلیش یک جاروی آذرخش خرید و از آن به خوبی استفاده کرد.
او پس از فارغ التحصیل شدن از هاگوارتز شغل کاراگاهی را انتخاب کرد و در آنجا هم موفق شد. از طریق وزارت خانه با آرتور ویزلی آشنا شد و پس از مدتی عضو محفل ققنوس شد.
اورلا در جنگ هاگوارتز حضور داشت و در آن جنگ به شدت مجروح شد که البته با درمان بیمارستان سنت مانگو زنده ماند.
اورلا به دلیل سختی شغلش تنها زندگی کرد ولی خانه اش در کنار خانه هری و جینی بود و به آنها کمک میکرد.
او در 27 سالگی در یک ماموریت به شدت مجروح و بالاخره کشته شد.

شناسه قبلی
خواهشا اگه قبول شد شناسه نمایشیم اورلا باشه

تایید شد.
به ایفای نقش مجددا خوش اومدین.
بعدا اگر خواستین اینجا پست بزنید نام فامیلی اضافه بشه.

ویرایش شده توسط اورلا در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۵ ۲۲:۱۵:۰۹
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۵ ۲۲:۴۶:۴۵

خودم، آخرین چیزی بودم که برایم باقی می‌ماند تصویر کوچک شده

Onlyتصویر کوچک شدهaven
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۳۹ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

لیلی اونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۵ یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۵ جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸
از "همون جایی که همه هستن"
گروه:
کاربران عضو
پیام: 21
آفلاین
سلام...
من میخواستم که لیلی اوانز باشم واینکه ایشون یک سال هست که در سایت فعالیتی نداشتن :worry:

نام: لیلی اوانز

رنگ چشم:سبز روشن و به شکل الماس

رنگ مو:قرمز تیره و بلند

خون :مشنگ زاده

همسر:جیمز پاتر که هر دو به دست لرد ولدمورت کشته شدند

مدرسه:هاگوارتز

گروه:گریفندور

امتیازات:سرپرست دختران در سال هفتم.

چوبدستی:از جنس چوب بید ، 21 سانتی متر ، مناسب برای سحر و افسون

توضیحات زندگی: در هاگوارتز، لی لی با جیمز پاتر آشنا شد، یک دانش آموز بسیار محبوب و بااستعداد که همه فکر می کردند «خیلی بانمک» است، البته بجز لی لی که فکر می کرد خیلی از خود راضی ست و از رفتار او در قبال اسنیپ متنفر بود. جیمز در پایان سال پنجم کاملا شیفته لی لی شده بود، ولی بالاخره در سال هفتم با درست کردن رفتارش توانست او را راضی کند که با او بیرون برود.
لیلی و جیمز بعد از تمام شدن تحصیلاتشان در هاگوارتز ازدواج کردند و به همراه سه نفر از نزدیکترین دوستان جیمز: سیریوس بلک،ریموس لوپین، و پیتر پتی گرو به محفل ققنوس پیوستند. لی لی و جیمز در نبرد اول با ولده مورت در میان وفادارترین هواداران دامبلدور بودند، تا جایی که شخصا سه بار با ولده مورت روبرو و هر بار، گرچه به سختی، موفق به فرار شدن
اون ها با اینکه مشکلات زیادی داشتند و داعما در حال فرار بودن در ان دوران صاحب پسری به اسم هری شدند.
درسال تولد هری پیشگویی در حضور البوس دامبلدور از تولد پسری خبر میداد که لرد ولدمورت را شکست میدهد،و هری یکی از ان دو پسر جادوگری بود که شرایط با او جور در می امد، اسنیپ این خبر را به لرد ولدمورت داد ،و او اینچنین گفت که این پسر تا بچه است باید کشته شود.
با خیانت پیتر پتی گرو لرد ولدمورت به گودریکز رفت و لیلی و جیمز به دست او کشته شدند اما هری زنده ماند و لرد سیاه بخشی از قدرتش را از دست داد.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۵ ۱۵:۲۲:۲۹

تصویر کوچک شده

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی !!!‏
برای عشق !!!!‏
برای گریفیندور ‏.

پیام زده شده در: ۰:۰۱ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴

گبریل دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۴۲ شنبه ۲۰ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۷:۵۹ یکشنبه ۸ تیر ۱۳۹۹
از محبت خار ها گل می شود
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
من یه چکاپ کردم این شخصیت ور نداشته بودن ان شا الله که درست چکاپ کردم

نام شخصیت : گبریل دلاکور
گونه :دو رگه (نصف انسان نصف پری زاد)
گروه: اسلیترین( شاید هیچ مدرکی برای اسلیترینی یا حتی هاگوارتزی بودنش نباش اما هیچ مدرکیه م واسه اسلیترینی نبودن یا هاگوارتزی نبودنشم نیست:دی)

خوصوصیات ظاهری:
رنگ چشم: آبی تیره
رنگ مو: طلایی مایل به سفید (نقرفام ,شیری)
مدل مو:صاف
رنگ پوست: سفید

چوب دستی:
طول:25 سانت و 5 میلیمتر و 55 میکرومتر 555 نانو متر
مغز :موی پریزاد پیوند زده شد با دم تک شاخ
جنس:چوب درخت بلوط سفید

زندگی نامه : گبریل خواهر کوچک تر فلور و دختر اپولین که در شهر پاریس چشم به جهان گشود. همانند خواهرش او نیز یک نیمه انسان و یک نیمه پری زاد است در 8 سالگی با خواهرش برای تماشای جام اتش به هاگوارتز امد و بعد از ان به پاریس باز گشته و از مدرسش به هاگوارتز انتقالی گرفته و طی عملیاتی عجیب در اسلیترین افتاد و پس از تحصیلات عالیه به پاریس بازگشته تا استعدادش را در وطنش خرج کند او الان 18 سال سن و 169 سانت قد دارد و در مجمع داروسازان جادویی پاریس مشغول به کار است

خصوصیات اخلاقی: دستور شکن ، پر انرژی، حرف گوش نکن، از دیوار صاف بالا برو، کمی تا حدودی حسود، کمی تا مقداری قدرت طلب و سایر موارد

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط semetra در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۵ ۰:۰۸:۱۴
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۵ ۱۵:۱۹:۵۷

[Steve Jobs]
Ooh, everybody knows Windows bit off apple

[Bill Gates]
I tripled the profits on a PC

[Steve Jobs]
All the people with the power to create use an apple!

[Bill Gates]
And people with jobs use a PC

[Steve Jobs]
You know I bet they made this beat on an apple

[Bill Gates]
Nope, Fruity Loops, PC

[Steve Jobs]
You will never, ever catch a virus on an apple

[Bill Gates]
Well you could still afford a doctor if you bought a PC

پیام زده شده در: ۱۸:۱۸ یکشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
نقل قول:

hestia.j نوشته:
من اعتراض دارم
من ریونکلاو میخوام

دوست عزیز پست شما اسمپه.این تاپیک مختص کساییه که شخصیت معرفی میکنن.از زدن پستایی که ارتباطی به کار این تاپیک ندارن خودداری کنید و هر وقت قصد داشتین شخصیت معرفی کنید و وارد ایفای نقش بشید اونوقت اعتراض کنید.هرچند گروهبندی دست کلاهه و تصمیماتش غیرقابل اعتراضه.
پست شما ظرف 24 ساعت آینده پاک میشه.سوال دیگه ای در این زمینه بود پیام شخصی کنید.

پیام زده شده در: ۲۱:۵۵ شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
نقل قول:

کتی بل نوشته:
سلام
ببخشید اگه من بخوام این ایفای نقشمو یعنی کتی رو عوض کنم میشه؟
بعد اگه اون نقشه تو ریونکلاو باشه چی؟

درستش این هست این سوالات رو از طریق ارسال پیام خصوصی بپرسید چون تاپیک برای چنین پست هایی ایجاد نشده اما چون تصور میکنم ممکنه سوال برخی از عزیزان هم باشه استثنائا اینجا پاسخ میدم.

اگر میخواین شناسه دیگه ای بردارید اول از همه باید بلیت بزنید از این قسمت و درخواست بستن شناسه فعلی رو بکنید و بعد از این که شناسه بسته شد با اکانت جدیدی در همین تاپیک شخصیت جدید خودتون رو معرفی میکنید با قرار دادن لینک قبلی.گروهش رو هم قادرید عوض کنید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۵/۳ ۲۲:۰۴:۵۹

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۴

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۶ یکشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۴ جمعه ۱۳ شهریور ۱۳۹۴
از اردوگاه تیم کلاغ زاغی منتروز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 20
آفلاین
سلام
ببخشید اگه من بخوام این ایفای نقشمو یعنی کتی رو عوض کنم میشه؟
بعد اگه اون نقشه تو ریونکلاو باشه چی؟

تصویر کوچک شده

امضا کتی بل

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.