هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پستخانه ی هاگزمید(نامه سرگشاده)
پیام زده شده در: ۹:۲۲ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۵

سوسک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۲ پنجشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۰ پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۱
از چاه فاضلاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
غير رول پلينگ:
مورگان عزيز!
تا جايي كه من اطلاع دارم (شايد هم اشتباه از من باشه!) نامه سرگشاده رو به يك نفر نمي نويسن! به يك قشر مي نويسن و مشكلاتي رو بيان و حرف هاي دل خودشون رو به زبون ميارن! البته اين نامه ها در اصل مقصد مشخصي دارن (مثلا براي اعتراض به يك فرد خاص نوشته ميشن) اما به اين فرد به صورت غيرمستقيم اشاره مي كنن و از روي مشكلاتي كه در متن اشاره مي كنن بايد به اينكه اون فرد چه كسي است پر برد... . اين هم از درس زبان فارسي!
اما يك مورد رو بهت بگم! واقعا، بهترين سوژه ممكن رو براي كل كل انتخاب كردي! الله وكيلي سوژه ات حرف نداره براي كل كل! بهت تبريك ميگم!
---
با نام و ياد خدا
طرفداران غيور تيم كوييديچ دراگون
با وجود مشكلات فراوان در مسابقات كوييديچ بريتانيا، تيم دراگون تمام تلاش خود را براي ارتقاي سطح كيفي اين مسابقات انجام داده است. اميدواريم با وجود كارشكني هاي آقايان! و افرادي كه سعي دارند با بر هم زدن آرامش تيم نظم گروه را از بين ببرند بتوانيم به وظيفه ي خود در قبال اطميناني كه به ما داشته ايد عمل كنيم.
من دوست ندارم پته ي اين آقايون! رو بريزم روي آب! اين نامه سرگشاده است! اما يكي از اين آقايون! يكي از اعضاي تيم داوري است كه دوست ندارم لو اش بدم براي همين نميگم كه رئيس گروه داوري است! بعله! همين آقا! از تيم حريف پول ميگيره براي داوري به نفع اونها! خب لرد! خجالت بكش! اين كارها خوبيت نداره به خدا! آخ! گفتم لرد؟ نمي خواستم بگم منظورم لرد بلوويليچه! باز لو دادم! بعله! آخه لرد! اين كارها توي اسلام حرامه! يعني چي آخه؟ خب تو كه پول مي خواستي مي اومدي طرف ما خودمون شارژت مي كرديم خب!
استغفرالله! بعله! به هر حال؛ اي طرفداران ارزشي تيم ما، اميدواريم بتوانيم با شايستگي هر چه تمام تيم شما را سربلند كنيم!
انشاءالله،
سوسك بي همتا، بهترين، ارزشي ترين، قوي تري، خوشگل ترين، نازترين، اسلامي ترين عضو تيم!
---
ببخشيد! هنوز به اين جور كل كل كردن عادت نكردم! انشاءالله در ادامه به تقويت پست هامون خواهيم پرداخت!

پس از هجده سال حبس به سبب ارتکاب جرائم جنسی، به میان شما بازگشته‌ام...

پستخانه ی هاگزمید(نامه سرگشاده)
پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ سه شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۵

مورگان الکتوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۳ شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 620
آفلاین
خوب این تاپیک هم افتتاح شد تا جایی باشه برای کل کل!!!بله کل کل البته از نوع ایفای نقشی! اینجا شما یه نامه ی سرگشاده برای کسی که دوستش دارید(به طور مثال رودولف به لارا) و یا کسی که ازش بدتون میاد(به طور مثال لرد سیاه به دومبل ) و یا هر مورد دیگه ای می نویسید حالا این نامه می خواد ارزشی باشه یا جدی باشه یا ترکیب هر دوشون باشه یا اصلا سبک خودتون باشه
وقتی که نامه رو گذاشتید توی تاپیک فرد مقابل اگه دلش خواست جواب میده اگر هم نخواست که شما در هر صورت ابراز تنفر یا علاقه رو بهش کردید تا بقیه ببینن به طور مثال میشه توش آنیتا کفی رو ضایع کرد که اگر هم جواب نده بازم ضایع شده .شما لازم نیست به شخص مهمی نامه بنویسید مثلا لرد سیاه و یا دامبل می تونید حتی به کسانی که تازه عضو شدن هم نامه بنویسید
من یه نامه به دامبل می نویسم تا شما با طرز نامه نویسی آشنا بشید

الکتو قلمش را جوهری کرد و شروع به نوشتن کرد:
سلام بر تو ای تروریست!!
دامبل تو مگر ریاست محفل را به عهده نداشتی؟؟؟ مگه دم از عشق و علاقه نمی زدی؟؟؟مگر همین تو نبودی که ادعا می کردی خودخواه نیستی؟ اما با این وجود دست به ربودن دختر این کارآگاه بینوا زدی!!
تو باعث شدی که ققی خودش را بیچاره بدونه و دائم الخمر بشه!! از حالا به بعد به سبک نامه ی وزیر می نویسم!مگر این پتی گرو و الکتو و سایر مرگخواران نبودند که چوب دستی هاشان را بالا گرفتند و از آبروی ققی و دخترش دفاع کردند که اگر این چنین نمی کرندد معلوم نبود چه بر سر خانواده ی ققی می آمد.تو اگر سفید بودی پرورگاه آتیش نمیزدی و بچه نمی دزدیدی!!مگر همین تو نبودی که به جواتیان پیوستی و حقوق دومبلیسم را زیر پا گذاشتی و همچنین یتیمانی را به خاک خون کشیدی!! از من به تو نصیحت دختر کفی رو بهش پس بده منکه بیخودی توی امضام نذاشتم کفی دخترت رو بهت پس میدیم

الکتو با خشم پای نامه اش را امضا کرد و نامه را تا کرده و به پای جغد سیاه و بزرگی بست که روی میزش نشسته بود.

خوب دوستان اینم یه نامه ی زیبا به شخص دومبل شما می تونید نامه هاتون رو از من کوتاه تر و یا بلند تر بنویسید اما یادتون باشه اون دو خط اول و آخری رو که من نوشتم فراموش نکنید چون در واقع نویسنده و گیرنده ی نامه ها رو مشخص می کنن.

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.