هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۹:۰۴ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

لارا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۲ سه شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۵۶ چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۹
از خانه ريدلها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 202
آفلاین
پروفسور عزیزم سلام...
سوال اول:سه تفاوت اساسی فال چای با قهوه:
1- همونطور که در جلسات قبل گفته بودین فال چای باید با استکان گرفته بشه ولی فال قهوه حتما باید درفنجان سفید گرفته بشه...
2-فال قهوه دقیقتر از فال چای هست چون تفاله های چای به هر حال یه شکل خاصی دارن و زیاد خوب نقشی رو که میخوان به ما نشون نمیدن باقیمونده قهوه در ته فنجان خیلی راحت به هر شکلی در میان....
3-فال قهوه هم در فنجان ممکنه شکل بگیره هم در نعلبکی ولی فال چای فقط در استکان شکل میگیره..و فال قهوه رو باید در جهت عقربه های ساعت خوندولی فال چای این شرط رو نداره...

سوال دوم:
یک فنجان قهوه تلخ رو به دراکو خوروندم وفنجان رو روی نعلبکی برگردوندم...بعد از چند دقیقه فنجان رو برگردوندم و با دو قطر فرضی آن را به چهار قسمت تقسیم کردم واشکال و علائم ظاهر شده را در جهت عقربه های ساعت خوندم.
اول تصویر یک بادبزن
رودیدم که نشون میده دراکو به یه نفر حسادت میکنه و به همین دلیل باهاش دعوا میکنه..کنار اون یه ستاره نقش بسته بود که اینم علامت این بود که دراکو قراره در جمع بدرخشه و موفقیت کسب کنه..بالای سر طاووس یه خورشید در حال درخشیدن بود که نشاندهنده اینه که والدین دراکو از اون حمایت میکنن..در آخر هم یه طاووس دیدم که نشان میده دراکو جادوگر مغروریه....

سوال سوم:
فال قهوه عملی‌است که در آن اقدام به پیشگویی آینده‌ی فرد با تفسیر ته‌مانده‌ی قهوه‌ای که از سر وته کردن فنجانی که وی از آن نوشیده‌است در نعلبکی او می‌شود. فالگیر با چرخاندان نعلبکی کوشش به یافتن الگوهای آشنا مطابق با روحیات طرف مورد فال می‌کند. از جمله رسومی که فالگیران سعی در رعایت آن دارند خلوت و تاریک بودن مکان فالگیری است.معمولا حالت افکار و روحیه فردی که قهوه رانوشیده در ته فنجان نقش میبندد و فاگیر با استفاده از معانی اشکال نقش بسته به تشریح این نقشها میپردازد...جالب اينکه هر بار هر فنجان بردارنده حالت روحي همان لحظه است که شما داريد و بجز يک سري احتمالات ثابت که گوياي حالات و روحيات طرف است ، ميتوان براي هر نوع تصميم گيري و يا هر برنامه اي که تدوين يافته فالي گرفت و از کم و کيف آن اطلاعاتي بدست آورد....

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ یکشنبه ۲۹ آبان ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام اليكم!

تفاوت بين فال چاي و فال قهوه:

1-فال چاي در استكان گرفته مي شود ولي فال قهوه در فنجان!
2-براي فال چاي پس از خوردن آن بايد چند لحظه صبر كنيم ولي براي فال قهوه بايد چند دقيقه صبر كنيم!
3-اشكال فال چاي كاملا بستگي به تخيل و تفسير آنها بدون قانون است ولي در فال قهوه هر شكل اسم و معني خاص خودش را دارد!
4-فال قهوه را مي توان در نعلبكي گرفت ولي فال چاي را نه!

فال قهوه بغل دستيم!:

من يك فنجون قهوه براي بغل دستيم ريختم و بهش دادم و اونم نامردي نكرد همش رو خورد و فقط دو سه ميليمتر تهش باقي گذاشت!بعدشم من فنجون رو در يك نعلبكي برگردوندم و چند دقيقه صبر كردم بعد آن را برداشتم و اين تفسير پيدا شد:
يك موش توي فالش بود كه نشان ميدده به زودي به يك مهموني دعوت مي شه و تا دلش بخواد غيبت ميكنه!يك خط منحني هم توي فالش بود كه باعث شد بهش هشدار بدم كه دوستانش فكر خيانت كردن بهش هستند!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
_تفاوتهای فال قهوه با فال چای :
1-فال چای حتما باید در استکان گرفته بشه ولی فال قهوه در فنجان گرفته میشه
2-فال چای رو فقط با استفاده از استکان به دست میارن ولی فال قهوه هم از طریق فنجان و هم از طریق نعلبکی
3-در فال چای جهت حرکت چرخش دست برای تفسیر مهم نیست ولی در فال قهوه حرکت دست باید در جهت عقربه های ساعت باشد و بر این اساس اشکال سمت چپ سمبل تعابیر بد و زشت هستند و اشکال سمت راست تعابیر درست و نیکی هستند

_ فال فرضی بغل دستی
بعد از کلی کلنجار رفتن با جیمز بالاخره قهوه رو تا آخر خورد و من با دقت فنجان رو برگردوندم تا بتونم فال رو بگیرم .بعد از اینکه فنجان رو بلند کردم در جهت عقربه های ساعت شروع به چرخوندن کردم بگذریم که جیمز فکر میکرد کار من ابلهانه هستش ولی من بهش یادآوری کردم که اگه صاحب فال اعتقادی نداشته باشه فالش هم چپ در میاد و اینطوری به من فالگیر آسیب وارد میشه , بعدش جیمز دیگه حرفی نزد و منم به کارم مشغول شدم.اولین تصویری که در فنجون به طرز واضحی دیده میشد یک شکل هندسی بودش که من اول فکر کردم مستطیله چون با یه شکل دیگه در هم امیخته شده بودن ولی بعد از کمی چرخش دستم هر دو شکل از هم جدا شدن و بر خلاف تصور اولیه من یک مربع در کف فنجان افتاده بود که بعد از بررسی از کتاب متوجه شدم نشان سعادت و شادی هستش ,شکل دیگه ای هم که در کنارش افتاده بود یک ستاره بود که به معنی بردن در مسابقه ست پس از اینجا نتیجه میگیریم که در مسابقه بعدی کوئیدیچ ما برنده میشیم و جیمز هم خوشحال میشه.دوباره شروع به چرخاندن فنجان کردم تا اینکه نشان یک حیوان در فنجان پدیدار شد که کمی بعد از بررسیهای من شکل یک سگ مشخص شد ,فکر نمیکنم جیمز احتیاجی به تعبیر سگ داشته باشه چون خودش میدونه یعنی چی ولی بر اساس مطالب کتاب سگ به معنی دوست وفادار و صمیمی است.

_مقاله ای در رابطه با فال قهوه

برای تفسیر فال قهوه بعد از برگرداندن فنجان آن را در روبروی خود قرار میدهیم و در ذهن خود فنجان را به چهار قسمت تقسیم میکنیم و اگر فنجان دارای دسته بود , فنجان را طوری میگیریم که دسته ان در دست راست ما باشد.اشکالی که در سمت بالای فنجان قرار دارند غالبا دادرای مفاهیم مثبت و خوب و در عین حال موثر هستند و برعکس تصاویر در پایین خط معمولا بد و منفی تعبیر میشوند و تاثیری ندارند.به همان نسبت تصاویر در سمت راست و چپ فنجان یا نعلبکی در تداخل با یکدیگر و به طور زنجیره ای تعبیر میشوند یعنی معنی یک شکل با شکلی که در کنارش قرار گرفته کامل میشود و حتی ممکن است تعبیر خلاف انتظاری به دست بیاید.

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ دوشنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۴

دراکو مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۶ چهارشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۶ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1028
آفلاین
1- سه تفاوت اساسی فال چای با قهوه را بنویسید؟
فال قهوه در فنجان باید فقط انجام بشه و اگر در استکان باشه خوب کار نمیکنه ولی فال چای برعکس اونه و باید در استکان باشه !
2- فال قهوه به مراتب از فال چای دقیق تر هستش البته نحوه گرفتن و دیدن تصاویر در اون سختره و برای همینه که اگر کسی در گرفتن فال چای ضعف داشته باشه در فال قهوه هم نمیتونه خوب فال بگیره .
3- در فال قهوه ما ممکنه که دو تصویر رو ببینیم و این نکته ای هست که اهمیت زیادی داره که در فال قهوه تمام تصاویری که دیده میشن برای توضیح یک مطلب هستن و دست به دست هم میدن تا یک پیشگویی انجام بشه ! به فرض دیدن دو عکس از جنگل و یک حیوان معمولترین مثال هست که اکثرا در کلاسها بهش اشاره میشه و حکایت از خطر مواجه شدن در جنگل با حیوانی رو داره اما در فال چای اگر این دو تصویر رو در ته استکان ببینیم دو پیشگویی جدا از هم هستن و ربطی به همدیگه ندارن و هر تصوير رو بایستی جداگانه تفسیر کرد و پیشگویی مربوط به هر کدام رو گفت !

2- -یک فال قهوه برای بغل دستیتون الان بگیرید و معنی تصاویر رو از داخل کتاب پیدا کنید.
من برای پنسی جونم یه فال گرفتم و توش یه ساعت شماطه دار رو دیدم که داشت به سرعت حرکت میکرد و به کتاب مراجعه کردم و دیدم که معنیش اینه که یک حادثه در کمین اونه و چیز دیگه ای که دیدم عکس یه چوب دستی بود که نوری قرمز رو داشت بیرون میداد و این دو رو کلی گشتم تا ارتباطش رو پیدا کنم و فکر میکنم که این حادثه با چوب دستی براش اتفاق میوفته و یه چیز مبهمی به شکل یه پسر کوتاه قد هم بود که البته به شکل خودم بود و بهش نگفتم که من بودم و فکر میکنم من خودم یه بلایی سرش بیارم ! ( خواهشا ً پروفسور بهش نگیا ! )
در ضمن لارا برات دارم عزيزم ! این همه خصوصیات ما بود دیگه !!! دارم واست !

نحوه گرفتن فال قهوه :
در اين فال كسي كه فال مي گيرد بايد تمام تمركز خود را روي شخصي كه فال خطاب به او است بيندازد.پس از اينكه چاي را در فنجان سفید رنگی ريختند و شخص آن را خورد بايد به مدت پنج الي ده دقيقه
فنجان را به صورت برعكس بر روي يك نعلبكي قرار داد تا تفاله ها فرم قطعي خود را بگيرند.در اين فال هيچ شكل و تعبير خاصي وجود ندارد و شخص فال گيرنده بايد از روي اصطلاحات و حدس فال را تعريف كند .
در این فال که به مراتب از فال چای سختتر هست بایستی از قدرت تخیل خوبی برخوردار باشیم و فنجان رو قبل از فالگیری مهم جوری که نشکنه به زمین بزنیم و این کار از ابتدا معمول بوده و گفته میشه که باعث میشه شکلها کیفیت بهتری پیدا کنن .

وزیر مردمی اورجینال اسبق

تک درختم سوخت ، پس بذار جنگل بسوزه

پیام زده شده در: ۱۸:۲۱ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

اما رابینسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۰ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۴ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
سلام.
پروفسور عزیز میخواستم در کلاس هاتون شرکت کنم.
اجازه دارم؟
کمی از ترم عقب افتادم.
اگر لطف کنید و اجازه بدید...
ممنون میشم تو کلاساتون شرکت کنم.

قدرت فقط 13 و عشق فقط 3 و نفرت فقط 23

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امتیازات جلسه چهارم کلاس پیشگویی تا بدین لحظه

لارا لسترانج:15 امتیاز
هلگا هافلپاف:9 امتیاز(5 امتیاز به سوال اول و 4 امتیاز به سوال دوم مقالم که نداشتی)
لیلی اوانز:14 امتیاز (سگ نشان دهنده علامت شومه هم هست که اینو ننوشته بودی)
دراکو مالفوی:13 امتیاز (10 امتیاز بخاطر سوال اول و سوم و 3 امتیاز بخاطر سوال دوم)

گریفیندور: 14
هافلپاف: 9
اسلیترین: 28

تمامی دانش آموزانی که هنوز فرصت نکردند در کلاس پیشگویی شرکت کنند میتوانند تکالیفشان را تا آخر شنبه شب تحویل دهند

اما جان باعث خوشحالیمه.بفرمایین

پیام زده شده در: ۲۰:۱۴ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

اما رابینسون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۰ دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۰۴ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۸۵
از خوابگاه دختران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 102
آفلاین
جواب سول1:
فال قهوه را باید حتما در فنجان سفید گرفت و اشکال را در جهت عقربه ها ی ساعت خواند ولی چای لازم نیست و باید در استکان گرفته شود.
جواب سوال دو"
یک فنجان سفید قهوه ی تلخ را به طرف فرانک بردم تا بخورد.
وفتی خورد گذاشتم تا اشکال صورت بگیرند و در جهت عقربه های ساعت آن ها را دیدم.
اولین تصویر یک مربع بود به معنای شرر عشق دومی یک دهان به معنای باز شدن نگفته ها
سوال سه:
فال قهوه را باید فقط در فنجان گرفت و از نوع سفیدش چون بهتر دیده بشه و همچنین باید از قهوه ی تلخ استفاده کنیم.همه ی اشکال را باید در جهت عقربه های ساعت خواند و فال قهوه دقیق تر از فال چایی است.

قدرت فقط 13 و عشق فقط 3 و نفرت فقط 23

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ چهارشنبه ۲ آذر ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
تفاوت دو فال:
در فال چاي ما با استفاده از تفاله ها فال مي گيريم ولي تو فال قهوه از خالي شدن مايع اصلي قهوه و ته مانده ها استفاده مي كنيم...

فال بغل دستي: ( خوب اين من در آورديه ديگه نه؟)
اسم بغل دستي: كريچر
ابتدا مقداري قهوه مي ريزيم و مي ديم بغل دستيمون بنوشه... به عبارتي يه قهوه مي زنه تو رگ!! بعد مي گه: به به...
هوكي: چي چي رو به به بابا فنجون رو بده من!!
كريچر كه چشماش رو بسته بود باز مي كنه و با عصبانيت مي گه: اه... زدي تو حالم ديگه...!! داشتم حذ مي كردم ها!!!
هوكي: باشه فردا بيا واست يه سطل قهوه مي دم... حالا مگه نمي بيني استاد گفته فال بگيرين؟
كريچر فنجون رو مي ده به من و من اونو چپه مي كنم مي ذارم تو نعلبكي...
2 دقيقه و 41 ثانيه( دقت كنيد...2 دقيقه و 41 ثانيه!) مي شينيم و هم ديگه رو تماشا مي كنيم!!
بعد من فنجون رو برمي دارم و نعلبكي رو كه كمي توش قهوه بود مي دم دست كريچر كه بخوره...
در حالي كه كريچر به به مي كنه منم به دقت هي فنجون رو اين ور اون ور مي كنم تا يه شكلي ببينم... آهان... بالا خره وقتي با زاويه‌ 147 درجه تسبت به ميز گردمون يه تصوير مبهم پديدار مي شه... چند بار چشامو تنگ و باريك مي كنم تا بالاخره يه شكل باحال و درست و حسابي پيدا مي شه:
خط منحني!! يعني دوستان نامناسب و دسيسه؟ نه!! و چند بار فنجون سفيد رو مي چرخونم و متوجه مي شو شمشير بوده يعني اميدواري و خبر هاي غير منتظره و نفس راحتي مي كشم!! مي بينين چه دوست خوبي هستم؟؟

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱:۴۴ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امتیازات جلسه چهارم کلاس پیشگویی:

اما رابینسون:10 امتیاز (3 امتیاز سوال اول چهار امتیاز سوال دوم 3 امتیاز مقاله)
هوکی:8 امتیاز (3 امتیاز برای سوال اول و 5 امتیاز برای سوالل دوم مقاله نداشتین)

گریفیندور: 10
اسلیترین: 8

پروفسور کوییرل در حالی که بنظر غمگین میرسه از نردبان نقره ایه کلاس پیشگویی بالا میاد .تمامی بچه ها در کلاس جمع شده بودند و با دیدن کوییرل ساکت میشن و با تعجب بهش میپرسن.کوییرل اینبار برعکس جلسات قبل لباشی سرتا سر سیاه به تن داره و در حالی که با دستمالی اشکهایه روی صورتش رو پاک میکنه به سمت میزش حرکت میکنه.بچه ها با نگاهی متعجب اونو تا میز اساتید دنبال میکنن.اما که کنجکاو شده بود تا جریان رو بدونه دستش رو بلند میکنه و میگه:
-اجازه پروفسور چرا سیاه پوشیدین؟
کوییرل با گفتن کلمه آهی میگه:مگه نمیدونی سه روز عزایه عمومی اعلام شدهه بخاطر رفتن سرژ
یکی از شاگردان:
بچه ها:آخر کلاس وایسا کارت داریم
پروفسور کوییرل به لیست درسیش یه نگاهی میکنه و میگه:خب همونطور که حتما همتون میدونین امروز میخواییم در مورد پیشگویی از رویه تعبیره خواب صحبت کنید

جلسه پنجم کلاس پیشگویی:تعبیر خواب
خواب‌هايي كه مي‌بينيم بازتاب حالات روحي، دغدغه‌ها و ضمير ناخودآگاه ماست. تعبير كنندگان خواب و یا پیشگویان بر اساس نشانه‌هايي كه بعد از بيداري به ياد مي‌مانند نتيجه‌گيري‌هاي جالبي از وضعيت روحي و جسمي فرد بيان مي‌كنند.برای تعبیر خواب فقط احتیاج به مقداری قدرت فکر دارین که من مطمئنم همتون دیگه این قدرت رو پیدا کردین که از روی احساساتون بتونین پیشگویی کنین.خب برای مثال من دیشب خواب یه دستبند رو دیدم کسی میدونه تعبیرش چی میشه؟
لارا به سرعت دستشو میبره بالا .کوییرل به بقیه بچه ها نگاهی میکنه و با کمال خوشحالی میبینه که اکثر بچه ها دستاشون بالاست
کوییرل:خب تو بگو لارا
لارا:اگر در خواب‌، النگو يا دستبندي‌ به‌ دست‌ داشته‌ باشيد، يا اگر به‌ عنوان‌ هديه‌، آنها را دريافت‌ نماييد،چنين‌ خوابي‌ دلالت‌ دارد بر خوشبختي‌،ازدواج‌ . اگر در خوابتان‌، النگو يا دستبندتان‌ را گم‌ كنيد، يعني‌ در زندگي‌واقعي‌، با مشكلات‌ و دردسرهاي‌ متعدد آزار دهنده‌ ای مواجه‌ مي‌شويد. اگر در خواب‌،النگو يا دستبندي‌ پيدا كنيد، يعني‌ بخت‌ و اقبال‌ بلند و شانس‌ خوبي‌ داريد و به‌ زودي‌ زود، به‌ ثروتي‌هنگفت‌، دست‌ پيدا خواهيد كرد.
کوییرل:عالی بود ده امتیاز برای اسلیترین.دیدین خیلی راحته فقط به تمرکز احتیاج دارین و قدرت خلاقیت البته ما در این مورد کتابهایه زیادی داریم که من ترجیح میدم بجایه خوندن اونها از اطلاعاتی که در همون لحظه به ذهنتون میرسه کمک بگیرین.سعی کنین خوب تمرین کنین چون جلسه بعد یکی از مشکل ترین درسهامون رو که پیشگوییه از رویه گوی بلورینه رو میخوام درس بدم .

تمرین:
1-این خوابها رو تعبیر کنید:
اسكلت‌ -طاووس- درياچه
2-از امروز تا جلسه بعد هرشب تمام خوابهاتونو تعبیر کنید البته سه مورد کافیه که برای من بنویسید.(5 امتیاز)
3-یه مقاله حداقل سه خطی در مورد پیشگویی از روی خواب برام بیارید.

تعبیر خواب
پیام زده شده در: ۱۵:۳۷ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴

ایواناold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۰ جمعه ۳۱ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از تالار خصوصی گریفیندور!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 246
آفلاین
تمرین:
1-این خوابها رو تعبیر کنید:
اسكلت‌ -طاووس- درياچه
2-از امروز تا جلسه بعد هرشب تمام خوابهاتونو تعبیر کنید البته سه مورد کافیه که برای من بنویسید.(5 امتیاز)
3-یه مقاله حداقل سه خطی در مورد پیشگویی از روی خواب برام بیارید.

تعبیر خواب:

1 _ طاووس: آیا طاووس‌ در خوابتان‌ زيبا ومغرور ولي‌ بي‌تكلف‌ و فروتن‌ است‌؟در اینصورت ارتباط شما و یکی از آشنایان و یا عزیزانتان وارد مرحله جدیدی خواهد شد!آ يا با سر وصدا در حال‌ نمايش‌ دادن‌ و به‌ رخ‌ كشيدن‌زيباييش‌ به‌ همه‌ مشتاقان‌ و دوستدارانش است‌؟ در اینصورت باید مراقب رفتار خود باشید!غرور تا حدی شایسته و قابل تحسین است اما افراط در آن به هیچ وجه پسندیده نیست!!

2_دریاچه:آب‌ به‌ هر شكلي‌ در خواب‌، روي‌ هم‌ رفته‌، نشان‌ دهنده‌عواطف‌، احساسات‌ و ضمير ناخودآگاه‌ ما است‌. دركتابهاي‌ قديمي‌ تعبير خواب‌ آمده‌ است‌ كه‌ درياچه‌ درارتباط با احساسات‌ عاشقانه‌ و رومانتيك‌ ما مي‌باشد.اگر در خوابتان‌ درياچه‌ آرامي‌ را مشاهده‌ كرديد، قطعازندگي‌ احساسي‌ و عشقي‌ تان‌ از آن‌ چنان‌ شكل‌ خوبي‌برخوردار است‌ كه‌ احساس‌ امنيت‌ مي‌كنيد. آب‌ طوفاني‌در خواب‌ به‌ معناي‌ آماده‌ شدن‌ براي‌ پيمودن‌ مسيري‌پر دست‌ انداز، ناهموار و پر فراز و نشيب‌ است‌، اگرهيولايي‌ را در آب‌ ببينيد، بدان‌ معنا است‌ كه‌ شايدضمير ناخودآگاهتان‌ قصد دارد به‌ شما بگويد كه‌ دررابطه‌ با موضوع‌ و مشكلي‌ ناديده‌ در حال‌ مبارزه‌ ورقابت‌ هستيد.

3_ اسکلت:اگر در خوابتان‌، یک اسکلت پيدا كنيد، يعني‌ قصد داريد يك‌ پروژه‌ سرهم‌ بندي‌ شده‌ را سر وسامان‌ دهيد.اگر یک اسکلت شکسته پیدا کنید يعني‌ در حال‌ تحليل‌رفتن‌ يا مأيوس‌ شدن‌ هستيد. اگر در خواب‌، تکه ای استخوان ببینید يعني‌ تبديل‌ به‌ بزرگترين‌ و بدترين‌دشمن‌ خودتان‌ شده‌ايد.

مقاله در مورد تعبیر خواب:

خواب‌هايي كه مي‌بينيم بازتاب حالات روحي، دغدغه‌ها و ضمير ناخودآگاه ماست. تعبير كنندگان خواب بر اساس نشانه‌هايي كه بعد از بيداري به ياد مي‌مانند نتيجه‌گيري‌هاي جالبي از وضعيت روحی و جسمي فرد بيان مي‌كنند.
تعبیر خواب و یا پیشگویی از روی خواب یکی از مهمترین اصول پیشگویی است که میتواند بر اساس خوابهای ما آینده را پیشگویی کند.

ببخشید مقاله ام یکم کم شد!سوال دو رو هم سه روز دیگه جواب میدم!

!!Let's rock 'n' ROLE

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.