هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بررسی پست های خانه ی ریدل ها
پیام زده شده در: ۱۳:۴۷ شنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۰

آندرومدا بلک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۸ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۸
از ماست که بر ماست...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 252
آفلاین
این پست من هم نقد کنید .
شما توی درخواست مرگخوار شدنم گفتید که رول هام خوبه اما من میخوام بهتر بشه .
راستی من همون باسیلیسکم !!!!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۴ چهارشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۱۸:۳۱
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6946
آفلاین
بررسی پست شماره 92 برج وحشت، پرسیوال دامبلدور:

نوه؟!!

نقل قول:
- مرخصید...

لرد سیاه با صدای بی روحش این را گفت.مرگخواران از اتاق بیرون رفتند و او دوباره تنها شد.

شروعتون کمی ناگهانی بود.لحن جمله پایانی پست قبلی طوری بود که خواننده انتظار داشت سخنرانی لرد ادامه پیدا کنه.اون سکوت و نگاه یه تهدید بود...ولی همین حالتش هم بد نبود.

نقل قول:
اشتیاق قدم نهادن دوباره بر روی سنگفرش سرسرای ورودی، او را از خود بی خود کرده بود.

یاد آوری خاطرات گذشته برای لرد و همچینین احساسات متناقضی که داشت زیبا و قابل درک بود.هیجان لرد رو به خوبی به خواننده منتقل کردین.

نقل قول:
انحنای ظریفی در کنج دهان بی لب لرد پدیدار شد....شاید نشانه ی یک لبخند بود....اتفاقی که سالیان سال روی نداده بود.

توصیف زیبایی بود.اینکه لرد اوج احساساتش رو فقط با یه چیزی شبیه لبخند نشون بده.

نقل قول:
اما ابری از ترس جلوی آن خاطرات شیرینش را گرفت.

نگاه های مرموز چشمانی آبی را به خوبی بر یاد داشت

این قسمت هم خیلی خوب بود...جهش ناگهانی از خاطرات شیرین لرد به چشمان دامبلدور.استفاده از صفت "مرموز" برای چشمان دامبلدور.چشمان دامبلدور همیشه نماد مهر و محبت و عشق و صمیمیت بوده، ولی اینکه همین چشمها برای لرد مرموز باشن جالب و مبتکرانه بود.

خاطرات لرد رو زیبا نوشتین.از توصیفات و جملات تاثیر گذاری استفاده کردین.ولی زیادی طولش دادین.خواننده از مرور کش دار این خاطرات که بیشترشون براش تکراری هم هستن خسته میشه.

اون جریان مبهم عشق هم جالب بود.اینکه زیاد دربارش توضیح ندادین کار درستی بود.البته به نظر من بهتره اینو عشق تصور نکنیم.چون یکی از ویژگیهای بارز لرد اینه که هرگز با عشق سرو کار نداشته.این میتونه یه جور کشش و علاقه عجیب و غریب باشه.

نقل قول:
باز این ها به زور بر لشکر اعصابش هجوم می آوردند:

در پست جدی بشدت روی انتخاب کلمات دقت کنین.اینجا "این ها" با کل متن و همین جمله تون خیلی ناهماهنگه و اثرش رو از بین میبره.

باز بعضی جاها علامت گذاری آخر جمله ها فراموش شده.

پست شما در ادامه پست قبلی شروع شده...در ادامه کم کم تبدیل به یک پست تکی شده و در پایان دوباره به اصل ماجرا پیوند خورده.اینکه روند ماجرا رو به هم نزدین حرکت خوبی بود.ولی اون قسمت متمایل به تک پستیش خواننده رو خسته و از ماجرا دور میکنه.در بعضی قسمتها جمله هاتون کمی کلیشه ای و شعار آمیز شده بود.به نظر من بهتره کمی ساده تر بنویسین. .با وجود همه اینها پست خوبی بود.

موفق باشید.

نقل قول:
ارباب! نقد می کنین ؟

نخیر...بررسی میکنیم!

بررسی پست شماره 41 سرزمین سیاهی ، رز ویزلی:

شروع جالب و جذب کننده ای داشتین.ولی اون کلمه "یارانه" یه کم توی ذوق میزنه."قبض برق" و "اداره پست" بد نیستن ولی اون یارانه کمی کارو خراب کرده.زیادی حالت ماگلانه داره!

نقل قول:
لرد سیاه به دفترش هجوم برد و مشغول قدم زدن شد.

این حالت کمی عجیب و غیر قابل تصور بود.احتمالا منظورتون این بود که لرد به سرعت به اتاقش برمیگرده و با استرس و نگرانی شروع به قدم زدن میکنه.متاسفانه کلمات زیاد خوب منظورتونو نرسوندن.

نقل قول:
لرد سیاه فریاد زد:

- کیه... کیه...در میزنه؟؟ درو با لنگر می زنه؟

مواظب طنز پستتون باشین.شخصیت لرد در هیچ حالتی چنین دیالوگی رو قبول نمیکنه.شخصیتهای مختلف نقاط ضعفی دارن که میشه از اونا برای طنز امیز کردنشون استفاده کرد.

مثلا این قسمت خیلی خوب بود:
نقل قول:
لرد سیاه مطمئن بود که اگر به دنبال اهالی خانه ی ریدل برود بی شک دیوار سد ترک خورده و همه زیر آب فرو می روند. پس انگشتش را درون سوراخ دیوار کرد تا ملت آسیب نبینند.

تنها اشکالش این بود که فاعلش لرد بود!اگه برای هر شخصیت دیگه ای نوشته میشد جالبتر از آب در میومد.

سوژه درست کردن سد کمی ماگلی بود.اگه میتونستین کمی بیشتر با دنیای جادویی تلفیقش کنین بهتر میشد.مثلا طلسم یا جادوی خاصی در کار بود.
ولی به همین شکل هم جای کار داره.به خوبی میشه این سوژه رو با حفظ عناصر جادویی ادامه داد.موضوع جدیدی بود.خلاقیت شما قابل توجهه.

خوب بود.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ سه شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
ارباب!
نقد می کنین ؟

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۲۲:۳۱ دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۰

پرسیوال دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۱ چهارشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۹:۵۱ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از این همه ریش خسته شدم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 317
آفلاین
تام عزیزم

سلام

خوبی نوه ی خوبم؟

یه زحمت برات دارم

این پست سخیف بابابزرگ رو برام نقد میکنی عزیزم؟

دستت درد نکنه

الهی پیر شی بابا!

پیرم و گاهی دلم یاد جوانی می کند....
تو روح هرکی بد برداشت کنه

دامبلدور
یک دامبلدور
یک دامبلدور دیگر
من یک دامبلدور دیگر هستم
پیر آزرده دلی در انتظار بوسه ای از اعماق ته قلب

پیام زده شده در: ۲۰:۴۲ چهارشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
آقای الیواندر

ارباب هم قدرت رو تحسین میکنن.

بررسی پست شماره 208 خاطرات مرگخواران، آقای الیواندر:

پستتون نسبتا طولانیه که این مورد در پستهای تکی نقطه ضعف محسوب نمیشه.ظاهر مرتب پستتون میتونه خواننده رو جذب کنه.جمله های درست و کاملتون هم به این جذابیت کمک میکنه.

نقل قول:
باد به آرامی گونه های فرو رفته ی پیرمرد را نوازش میکرد.سال ها بود که در این مغازه به مردم عجیب و غریب چوبدستی های عجیب و غریب تر میفروخت اما این دفعه با دفعه های قبل خیلی فرق داشت...

شروع خیلی خوبی داشتین.با وجود اینکه در همین خط اول همه میفهمن که شخصیت مورد اشاره شما الیواندره، شروعتون مرموز و زیباست.خواننده کنجکاو میشه که ادامه پست رو بخونه که بفهمه چرا این بار با دفعه های قبل فرق میکرد!

نقل قول:
صدای زنگ بالای در چرت الیواندر رو پراند.الیواندر با بی حالی به پسری رنگ پریده خیره شد که میشود گفت خوش تیپ بود.البته اگر آن پوزخند وحشیانه را گوشه لبش پاک میکردند.

"پاک کردن" اینجا زیاد مناسب نبود.چون از فعل "پاک کردن" برای چیزای مادی استفاده میشه.بهتر بود از "حذف کردن" استفاده میکردین. مخصوصا در پستهای جدی به انتخاب کلمات و صفتها و افعال درست بیشتر باید دقت کرد.

شخصیت تام ریدل کودک رو خیلی خوب از آب در آوردین.عالی بود.یه کودک نیمه دیوانه تشنه قدرت.

لحن شخصیتهاتون بعضی جاها زیادی کتابی شده.ولی این مورد اصلا توی ذوق نمیزنه.این لحن چه برای الیواندر و چه برای تام ریدل کاملا قابل قبول و باور پذیره.

از هیچ شکلکی استفاده نکردین.کار خیلی خوبی انجام دادین.هر نوع شکلکی میتونست پست شما رو خراب کنه.پست شما باید اون حالت مرموز و سرد و گزنده خودش رو تا اخر حفظ میکرد...که به کمک لحن سرد و بی احساس شما موفق به انجام این کار شده.

دست روی قسمتی از کتاب گذاشتین که همه ازش اطلاع دارن ولی تا حالا ندیدم کسی بهش پرداخته باشه.این نشون دهنده خلاقیت شماست.

نقل قول:
پیرمرد با ترس و لرز چوبدستی را در دستان سرد پسرک قرار داد.نوری خیره کننده فضا را روشن کرد.
الیواندر با وحشتی آمیخته با تحسین فریاد زد: همینه...خودشه.

الیواندر برای اولین بار توانست شادی را در چشمان کودک ببیند.

حالتها و احساسات رو خیلی خوب نشون دادین.بدون هیچ شکلک یا حرف زایدی...خواننده ترس و نگرانی مبهم الیواندر رو کاملا حس میکنه.خشونت غیر عادی پسر بچه رو هم همینطور.

نقل قول:
آن روز نمیدانستم که به چه کسی چوبدستی فروختم اما حالا فکر کردن به آن شخص مو بر تنم راست میکند
او همان لرد سیاهی بود. لردی که روزی از گفتن نامش نفرت داشت!

آخر پست شما یه حالت غافلگیر کننده داشت.جایی بود که خواننده با هویت پسر بچه آشنا میشد...به نظر من اگه این قسمت رو بصورت خاطره و از زبان اول شخص تعریف نمیکردین تاثیر گذارتر میشد.مثلا وقتی پسر بچه قصد خروج از مغازه رو داشت الیواندر اسمشو ازش میپرسید و با جواب پسر بچه پست تموم میشد.یا همین چیزی که شما نوشتین بصورت سوم شخص نوشته میشد:
آن روز نمیدانست که به چه کسی چوبدستی فروخته بود ... اما حالا، فکر کردن به آن شخص مو بر تنش راست میکند...

مخصوصا این جمله آخر کمی ناجور شده:

نقل قول:
او همان لرد سیاهی بود. لردی که روزی از گفتن نامش نفرت داشت!

روزی از گفتن نامش نفرت داشت؟یعنی الان دیگه نفرت نداره؟

آخر پست با تغییرات کوچیکی میتونست بهتر بشه ولی به همین صورت هم بد نیست.

شما از اعضایی نیستین که اهمیتی به شخصیتی که انتخاب کردن نمیدن و کار خودشونو میکنن.شما به ایفای نقش درستتون اهمیت میدین .و این جای تقدیر و تحسین داره.

پستتون واقعا خوب بود.

موفق باشید.

جرج عزیز

نقد یک پست رو به هیچ عنوان از دو نقد کننده درخواست نکنین.علاوه بر اینکه این میتونه نقد کننده رو ناراحت کنه، ممکنه نظر دو نفر کاملا با هم متفاوت باشه و این بجز گیج کردن شما کار دیگه ای انجام نمیده.شما نقد پستهاتون رو فقط از نویسنده ای که نوشته هاش و یا نقدهاشو قبول دارین درخواست کنین.محفل الان ناظر نداره.اگه داشت اونا هم سریع به درخواستها رسیدگی میکردن.

پست شما هم مثل پست الیواندر که پستشو بالا نقد کردم طولانیه.ولی همونطور که گفتم این مورد یک نکته منفی محسوب نمیشه.چون در پست تکی شما مجبورین ماجرا رو برای خواننده روشن کنین و به نتیجه ای که میخوایین برسونین.ولی در تاپیکهای ادامه دار دقت کنین که پستتون زیاد طولانی نشه، مگه اینکه قصد داشته باشین ماجرا رو به جای خاصی برسونین.

نقل قول:
رهبر محفل بالای میز بلند آشپزخانه

نشسته بود.فکر می کرد و آرام بود،
اما این آرامش به هیچ وجه در چهره ی دیگر اعضا دیده نمی شد،همه یک چیز را می دانستند،محفل داشت برای انجام سخترین ماموریتش آماده می شد.همه در سکوت به هم نگاه

می کردند،

این فاصله های بی دلیل خواننده رو خسته میکنه.جایی که لزومی نداره سر خط برین این کارو نکنین.

نقل قول:
باران نم نم داشت شروع می شد،اعضای گروهی که خود را مدافعین پاکی می دانستند دور میزی در عمارت اربابی بلک دور هم جمع شده بودند،رهبر محفل بالای میز بلند آشپزخانه
نشسته بود.فکر می کرد و آرام بود،
اما این آرامش به هیچ وجه در چهره ی دیگر اعضا دیده نمی شد،همه یک چیز را می دانستند،محفل داشت برای انجام سخترین ماموریتش آماده می شد.همه در سکوت به هم نگاه
می کردند،هنگامی که باران شدت گرفت و صدای رعد و برق از بیرون شنیده شد،آلبوس دامبلدور از جایش بلند شد و تمام نگاه ها به سمت او برگشت

شروع خوبی داشتین.توضیحاتتون برای درک جو و فضای پست و حالت و احساسات شخصیتها کاملا کافی بود.

نقل قول:
_ اما من نمی خواهم الکی جان کسی را از بین ببرم،هر آن کس که نیست همین الان بگوید،چون وقتی حرکت کنیم دیگر برای پشیمانی دیر است...خب،کسی هست؟

مفهوم جمله و منظور شما خوب، و برای آلبوس دامبلدور کاملا مناسبه.ولی لحن بیانش باعث شده نتونه به خوبی منظور شما رو برسونه.یه حالت طنز آمیز توش ایجاد شده.اگه قصد داشتین جمله رو به حالت نوشتاری بنویسین باید در انتخاب کلمات بیشتر دقت میکردین:
_ اما من نمی خواهم بی دلیل جان کسی را به خطر بیندازم،هر آن کس که مایل به همراهی با من نیست همین الان بگوید(یا اعلام کند یا ابراز کند)،چون وقتی حرکت کنیم دیگر برای پشیمانی دیر است...خب،کسی هست؟

اینجوری بهتر شد.

حالت مرموزی که برای دامبلدور توصیف کردین جالب بود.دامبلدور کتاب هم چنین اخلاقی داشت که تا واقعا مجبور نمیشد چیزی رو برای کسی توضیح نمیداد.دیالوگهای دامبلدور هم کاملا مطابق با شخصیتش بود.

نقل قول:
من نمی خواستم تو را وارد کاری کنم که به تو هیچ ربطی ندارد،اما ناگزیرم،چون تو صاحبان آن دو شئ دیگر را می شناسی،به هر حال چه تو بیایی چه نیایی من و بقیه مرگخواران تا ده روز دیگر به خلیج مکزیک می رویم،اما نه برای تسلیم شدن،برای نبرد!!!

کمک خواستن ولدمورت از دامبلدور تحت هیچ شرایطی منطقی و قابل باور نیست.ولی این جمله آخرتون باعث شده پستتون اون حالت بی منطقی رو پیدا نکنه.لرد ولدمورت پست شما طوری نامه رو نوشته که انگار کمک نمیخواد و اصلا براش مهم نیست که دامبلدور همراهش بره یا نه...خوشبختانه دلیل خوبی برای همراهی دامبلدور ارائه کردین.

نقل قول:
اما قبل از آنکه بتواند حرفش را تمام کند،تمام اعضای محفل یه پا خاستند و با این حرکت اعلام آمادگی کردند.اشک در چشمان جادوگر پیر حلقه زد سرش را پایین انداخت،

آه...این محفلی ها!!

نقل قول:
و آسمان پر شد از دشمنانی که همه برای نابودی دشمنی مشترک گرد هم آمده بودند...
مرگ!!!

پایان خیلی خوبی بود...یه پایان که در واقع پایان هم نبود ولی خیلی تاثیر گذار و زیبا بود.

سوژه ساده و در عین حال پیچیده ای رو برای نوشتن انتخاب کردین.ولی به خوبی از عهده نوشتنش بر اومدین.کارتون خوب بود.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ سه شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۰

جرج.ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۲۵ یکشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۱:۵۳ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۱
از یه جایی که اصلا انتظارشو نداری!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
آقای ولدمورت سلام علیکم!

آقا من یه پست توی محفل زدم که بیشتر به اونجا مربوط میشه،اما چون تو یه قسمتایی ازش درمورد مرگخوارانه می خواستم

ببینم اگه میشه نقدش کنین. البته من دوست داشتم تو محفل نقد بشه اما چون تعریف نقد شمارو شنیده بودم و در ضمن می

دونم اگر الان درخواست نقد شدن بدم سال دیگه نقد میشه پس من اونو توی قسمت خاطرات مرگخواران زدم اما هیچ ربطی به

خاطره نداره چون که بقیه تاپیکای خانه ریدل در حال جلو بردن یک سوژه خاص بودن، گفتم که یهو نپرم وسطو بخاطر همینم

تو قسمت خاطرات زدم.

با نهایت احترام جرج ویزلی.

یه بزرگی(فرد یا جرج ویزلی) میگه:بخند تا دنیا بروت بخنده!([color=006600][font=Arial]صبر �

پیام زده شده در: ۱۹:۰۶ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
با سلام به لرد عزیز

همون طور که میدونید بنده همیشه قدرت رو تحسین میکنم(چه سیاه باشه چه سفید)

از نقد استادانتون متشکر

میخواستم اینم بنقدین...

ببخشید زحمت دادما !!

با تشکر

آرکوس الیواندر

پیام زده شده در: ۱۱:۰۵ دوشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بررسی پست شماره 321 کافه تفریحات سیاه، آقای الیواندر:

نقل قول:
***رلستی خودمم میدونم یه کم دیالوگ هام زیاد شده و فضا سازی کمه...با این حال این جزو پست های خوبم نبود ولی تنها پستی بود که تو انجمن مرگ خوار ها زدم)

معیار خاصی برای این مورد وجود نداره.یعنی اصولا نمیشه فقط با نگاه کردن به یه پست گفت که دیالوگش زیاده و فضاسازیش کم،یا برعکس.ممکنه یه پست خیلی خوب و کامل فقط از دیالوگ تشکیل شده باشه.نوع پست رو هم باید درنظر گرفت.مثلا پست طنز معمولا احتیاج به فضاسازی زیادی نداره.پست شما هم همین حالت رو داشت.میشه گفت اصلا به فضاسازی احتیاج نداشت.

پست قبلی با یه سوال تموم شده.گرچه من زیاد موافق این کار نیستم ولی به هرحال برای اینکه ارتباط خواننده با پست قبلی قطع نشه بهتربود به سوال جواب میدادین.حتی اگه شده یه جواب سرسری.مخصوصا با توجه به اینکه سوال از طرف لوسیوس مطرح شده بود و پست شما هم با همین شخصیت شروع میشه.

از دیالوگهای پشت سر هم استفاده کردین.این کارتون حالت سرگرم کننده ای به پست میده و باعث میشه خواننده از خوندنش خسته نشه.فقط مواظب باشین که زیاده روی نکنین که گوینده ها و مخاطب ها لابلای دیالوگهاتون گم نشن!

نقل قول:
-مثلا چی بگم؟؟؟ بگم خیلی کودنی؟ بگم تا کلاس دوم بیشتر.....

نقل قول:
نارسیا با خشم به خودش گفت : پیر باباته بی شعور!

نقل قول:
نه احمق...باید ادای شوهر های بد رو دراری. خنگ بازیم در نیاری. و البته زیاده رویم نکنی

چه در حالت عصبانیت و چه شوخی و هر حالت دیگه ای، ویژگیهای اصلی شخصیتتونو حفظ کنین.شخصیت نارسیسا شخصیت نسبتا سنگینیه که همچین دیالوگهایی باهاش همخوانی نداره.خواننده در اوج طنز هم نمیتونه باور کنه که نارسیسا با این لحن حرف بزنه.اینجا سوژه ایجاب میکرد که نارسیسا از همسرش بد بگه...ولی میتونست این کارو به روش خودش و با لحن مخصوص خودش انجام بده.

نقل قول:
نه احمق...باید ادای شوهر های بد رو دراری. خنگ بازیم در نیاری. و البته زیاده رویم نکنی

قسمت آخر پستتون خیلی خوب بود.تکلیف نفر بعدی رو به خوبی روشن کردین و هیچ نکته ای رو ابهام آمیز باقی نذاشتین.

نقل قول:
وقتی لوسیوس از اول تا آخر داستانو براش تعریف کرد داشت از خنده ریسه میرفت که لوسیوس با عصبانی گفت:

وقتی یک حالت رو در قالب کلمات بیان کردین دیگه لازم نیست ازشکلک استفاده کنین.شکلک جایی کاربرد داره که حالتها رو نتونین فقط با کلمات و جمله ها بیان کنین...یا نشون دادن اونا با شکلک جالبتر باشه.تعداد شکلکهای پست شما زیاده...ولی تا جایی که دیدم ازشون خوب و بجا استفاده کردین.مثلا این یکی:
نقل قول:
- نه نه نه....اینا رو نگیا.... برو بگو که ...........

ظاهر پستتون بد نبود.علامتهای آخر جمله ها رو فراموش نکنین.

مدت زیادی نیست که عضو ایفای نقش شدین.با توجه به این موضوع ، خوب بود.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۱:۴۵ یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰

آقای اولیواندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۷ پنجشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۶:۰۸ شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۳
از رائیل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 227
آفلاین
سلام لرد نازنین....سیاه ترین روی زمین

لطف کن یه نقدم رو این بزن.(شماره 321)

دستت هم درد نکنه

***رلستی خودمم میدونم یه کم دیالوگ هام زیاد شده و فضا سازی کمه...با این حال این جزو پست های خوبم نبود ولی تنها پستی بود که تو انجمن مرگ خوار ها زدم)

بازم ممنون

پیام زده شده در: ۱:۱۷ یکشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۰

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بررسی پست شماره 615 دژ مرگ، پرسیوال دامبلدور:

نقل قول:
اگر آن لحظه رنگی به صورت بلا مانده بود آن مقدار هم از چهره اش پا به فرار گذاشت.

شروع خوبی داشتین.پست قبلی دو تکه شده بود.شما میتونستین هر کدوم از قسمتها رو که مایلین ادامه بدین.شما قسمت مربوط به بلاتریکس رو انتخاب کردین.و به نظر من انتخاب درستی بود.

نقل قول:
طلسم بدون چوبدستی گریندل والد بدون هیچ تلاشی به آسانی مانع از غیب شدن او شد....

گاهی از جمله های زیبایی استفاده میکنین.وقتی اجازه نمیدین این جمله ها بیش از حد طولانی بشن به جذابیت پستتون کمک میکنن.مثل همین مورد.البته ما معمولا سعی میکنیم مطالب اساسی و پایه ای کتاب رو عوض نکنیم.مثلا اجرای طلسم بدون چوب دستی کمی اغراق آمیزه.حالا چون جادوگر مورد نظر گریندل والد بود میشه تا حدودی چشم پوشی کرد.ولی تا جاییکه ممکنه سعی کنین این مسائل رو رعایت کنین.

باز بعضی جاها آخر جمله هاتون علامت نداره.این نکته کوچیک ولی مهمیه.اینجوری جمله هاتون ناقص به نظر میرسه.

نقل قول:
به به به.....آفرین....آفرین....اون ارباب احمقتون هنوز چفت شدگی رو بهتون یاد نداده؟دختر نادون...فکر کردی میتونی بزرگترین جادوکار سیاه در تمام اعصار رو سر کار بذاری؟ شماها و اربابتون هنوز کوچیکید که بخواید در مقابل من بایستید سبک مغز ها!

دیالوگهای مغرورانه گریندل والد خوب بودن.گرچه باز کمی در این مورد هم اغراق شده بود.گریندل والد جادوگر بزرگی بود.ولی نه به بزرگی لرد سیاه یا آلبوس دامبلدور....با این همه دیالوگهای تمسخر آمیز گریندل والد جالب بودن.

گروگان گرفتن مرگخواران ایده خوبی برای ادامه سوژه بود.گرچه آخرش کمی مبهم بود.ویکتور یه مرگخوار بود.اگه اشتباه نکرده باشم در پست شما یکی از اعضای ارتش گریندل والد شده بود که زیاد منطقی نیست.جمع و جور کردن این سوژه به این صورت کمی سخت میشه.بهتر بود از اعضای ناشناخته برای ارتش گریندل والد استفاده میکردین.

فاصله های بی دلیل...چیزی که در پستهای قبلی شما شدیدا توی ذوق خواننده میزد.اینجا کمتر شده ولی هنوز وجود داره.جایی که لازم نیست برین سر خط این کارو نکنین.ظاهر پستو به هم میریزه.

از عکس العملهای غیر عادی و جمله های گیج کننده در این پستتون خبری نبود.
پیشرفت خوبی داشتین.

موفق باشید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.