هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۲۰:۱۱ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
نقل قول:

ویکتور کرام نوشته:
با سلام مجدد.
من یه سوال داشتم.
حالا که شخصیت گرفتیم باید چیکار کنیم؟
میدونم بهتر بود تو پیام خصوصی میپرسیدم ولی نشد.ببخشید.

خب از سری بعد سعی کنید تو خصوصی اینارو بپرسید چون سوال پرسش اینجا درست نیست در واقع تاپیک مخصوص این کار نیست.

الان شما وارد ایفای نقش شدین یعنی میتونید در انجمن های ایفای نقش پست ارسال کنید و رول بزنید و مثل یه عضو ایفای نقش در تالار خصوصی و برنامه های سایت شرکت کنید.
چت باکس که مخصوص اعضای ایفای نقشه و در بالای صفحه برای اعضای ایفای نقش قابل مشاهده ست از دیگه قابلیت هاییه که میتونید ازش بهره ببرید.البته با ذکر این مطلب که چت باکس مکانیه برای ایفای نقش،پرورش شخصیت و ایجاد سوژه های جدید و نه مکانی برای سلام و احوال پرسی های روزانه!

در حال حاضر برنامه ی های تابستانی در سطح سایت مطرحن مثل ترم تابتستانی هاگوارتز که میتونید از شرکت در کلاس ها فعالیتتون رو اغاز کنید.

موفق باشین.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

ویکتور کرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۷ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۲:۳۲ پنجشنبه ۱ مرداد ۱۳۹۴
از تهران
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
با سلام مجدد.
من یه سوال داشتم.
حالا که شخصیت گرفتیم باید چیکار کنیم؟
میدونم بهتر بود تو پیام خصوصی میپرسیدم ولی نشد.ببخشید.

Victor Cram

پیام زده شده در: ۱۲:۰۶ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۴

ویکتور کرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تهران
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
با سلام مجدد.
من میخواستم ویکتور کرام باشم. طبق چیزی که من دیدم ایشون یه سالی میشه که فعال نیستن. بعدشم من دخترم .اشکالی داره این شخصیتو داشته باشم؟
اینم پروفایلش:
نام شخصيت انتخابي:ويكتور كرام

گروه:اسليترين

چوبدستی:چوب درخت بلوط،مغزش ريسه قلب اژدها،ساخته گريگورويچ،10 اينچ،غير انعطاف پذير

جارو:با هر جارويي زود تر از بقيه اسنيچ را ميگيرد،ولي جاروي اصلي او آذرخش است.
پاتروناس: عقاب

معرفی کوتاه:جادوگر اصيل بلغارستاني با موي تيره،چشمي سياه و پوستي روشن.ويكتور قدي بلند و بدني ورزشي دارد و كمي مغرور است.

كوييديچ:ويكتور كرام جستجوگر تيم ملي كوييديچ بلغارستان است و بهترين جستجوگر جهان.او در 18 سالگي در فينال جام جهاني كوييديچ شركت كرد و اسنيچ را زودتر از جستجوگر ايرلندي گرفت ولي ايرلند قهرمان جهان شد.

دوران جواني:ويكتور كرام در مدرسه دورمشترانگ جادو را آموخت؛جايي كه گريندلوالد (جادوگر سياه) در آن درس ميخواند.ويكتور در اين مدرسه كه به مدرسه جادوي سياه معروف است به جادوي سياه علاقه مند شد.او در ديوارهاي دورمشترانگ نماد گريندلوالد را ميكشيد كه نشان دهنده علاقه او به جادوگران سياه است. ويكتور كرام در مسابقات سه جادوگر به عنوان نماينده دورمشترانگ شركت كرد.حالا هم میخواد بیاد هاگوارتز با اجازتون.
.............................................................................................................
خودمو کشتم یکی پیدا کردم. جان من بزارین.

نه هیچ ایرادی نداره.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط MAKIMA در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳۱ ۱۳:۳۹:۱۹
ویرایش شده توسط MAKIMA در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳۱ ۱۳:۴۲:۲۴
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳۱ ۱۴:۲۳:۴۶

Victor Cram

پیام زده شده در: ۲۲:۵۱ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۵
از (او) تا (او) با (او)...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 204
آفلاین
برای بار سوم سلام!
به دلیل گرفتن نامی که از قبل انتخاب شده بود من مجبور شدم دوباره نامم را عوض کنم.
مشخصات جدید:
نام:آیلین پرنس (کاپیتان تیم تیله تف کنی هاگوارتز در زمان قدیم – مادر سوروس اسنیپ)
شهرت:دیاگنس
خون:اصیل زاده
گروه:اسلایترین
تاریخ تولد:ماه می،مصادف با روز تولد ملکه مورگانا
خصوصیات ظاحری:شنل بلند سیاه،لباس مخصوص اسلایترین.
رنگ مو:قهوه تیره
رنگ چشم:ابی مایل به مشکی
مهارت ها:ساخت افسون،معجون سازی،اساطیر شناسی جادویی،کوییدیچ،تیله،ذهن خوانی.
پاتروناس:رامورا(نوعی ماهی بزرگ درخشان با نیروی شگفت انگیز)((برای اطلاعات بیشتر به کتاب جانوران شگفت انگیز وزیستگاهشان مراجعه کنید))
جارو:ساعقه سیاه(جدید ترین نوع جارو)
خصوصیات اخلاقی:بسیار باهوش وزیرک.پرجنب وجوش،معمولا ساکت،خستگی ناپذیر،مغرور،عاشق رنگ های تیره و سرد،عاشق سرما.عاشق کوییدیچ.
چوبدستی:چوبدستی:30 سانت،چوب صنوبر و با مغز ریسه قلب اژدهای بلند شاخ رومانیایی.
توضیحات:شاهزاده ایلین یا به عبارتی ایلین اسنیپ،از دانش اموزان عضو در ورزش های جادویی در هاگوارتز بود.وی به دلیل مهارت در تیله تف کنی به شاهزاده ایلین معروف شد.وی درکوییدیچ نیز فعالیت هایی داشت.شاهزاده ایلین سرانجام بامشنگی به نام توبیاس اسنیپ ازدواج کرد و حاصل ازدواج انها معجون ساز معروف و مرد بزرگی به نام سیوروس اسنیپ بود.

مادر؟!سلامی چو بوی...اهم!

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳۰ ۲۳:۰۵:۱۷

پیام زده شده در: ۲۱:۵۷ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

نجینیold1

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۷ پنجشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۴
از قصر باشکوه ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3
آفلاین
نام : نجینی
نام خانوادگی : ریدل
تولد : 17 اکتبر 1964
زندگی نامه : دختر عزیز کرده ی لردسیاه است که بعد از مرگ مادرش در هنگام زایمان ، با پدرش لرد سیاه زندگی می کند . از همان دوران کودکی عزیز کرده ی پدرش بود و تمامی مرگ خوار ها به مانند شاهزادگان با او رفتار می کردند .به کمک پدر خود جانور نمایی را در 10 سالگی یاد گرفت و از آن پس تعداد انگشت شماری او را با چهره ی اصلی خود مشاهده کردند. او پس از ناپدید شدن پدر عزیزش ،در غم از دست دادن او ، با خود پیمان بست که تا ابد به شکل انسانیش باز نگردد، ولی با بازگشت دوباره ی لرد سیاه ، پیمان خود را شکست و به شکل انسانیش بازگشت .
گروه در هاگوارتز : اسلایترین
چوبدست : چوب درخت اقاقیا و مغز پر هما (پرنده ای شکاری و صد البته جادویی )
جارو :آذرخش 2000
ظاهر : چهره ی انسانی : موهای بلوند و صاف که بسیار بلند است . چشم هایی قرمز و خوف انگیز . مژه هایی پر پشت و بلند ، بینی ی قلمی و باریک ، لب هایی نازک و قرمز ، قد بلند و اندامی کشیده و لاغر چهره ی مارگونه : چشم های قرمز ، فلس های سبز پر رنگ و کم رنگ ، طول 4 متر
اخلاق : بسیار بسیار مغرور ، زود عصبانی می شود و نسبت به تمام مسایل به جز پدرش بی اعتنا است .
.....................................................................................................................................
طبق چیزی که من دیدم شناسه ی نجینی از تاریخ 1394 / 1 / 4 دیگه فعالیت نداشتن که بیشتر از یک ماه میشه . آیا من میتونم این نقش رو بردارم ؟

بله می تونید.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳۰ ۲۲:۱۱:۲۹

همه می خوان .........
دنیا رو تغییر بدن ،........
ولی ...........
نمی دونن .........
تنها چیزی که باید تغییر کنه ..........
افکارشونه ..........
اریکا جین ریدل

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
باسلام مجدد.
در ابتدا به خاطر معرفی شخصیت نااگاهانه خودم از شما عذر میخوام.
این معرفی،معرفی دقیق وکامل و قانونی(طبق قوانین سایت)شخصیت منه.

نام:آلتیدا (یکی از ساحره های افسانه های بیدل آوازه خوان که برای شستن تن خود در "چشمه خوشبختی" داوطلب شده بود)
شهرت:دیاگنس
گروه:اسلیترین
ویژگی های ظاحری:پیراهنی اشرافی و بلند ودنباله دار اما ساده به رنگ ابی بسیارتیره،شنل بلند سیاه رنگ،موهای قهوه ای سوخته و چشمانی ابی رنگ.
ویژگی های شخصیتی:مهربان و یاری رساننده،زیرک و مغرور،ماهر،سخت کوش وبسیار سرسخت.(هیچگاه تسلیم نمیشوم).امیدواری دهنده،شخصیت شفا بخش.
چوبدستی:30 سانت،چوب صنوبر،مغز:موی اسب بالدار وریسه قلب اژدهای بلند شاخ رومانیایی.
جارو:ساعقه سیاه.
معرفی:((قسمتی از داستان بیدل قصه گو)):
خورشید به بالای سرشان رسیده بود کم کم به طرف افق دور دست میرفت وهمه دلسرد شده بودند.اما التیدا سریع تر وسخت تر از بقیه حرکت کرد وانها راتشویق کرد تابااینکه حتی ذره ای از تپه جادویی بالا نمیرفتند مانند او حرکت کنند ودر حالی که عرقش رااز پیشانی پاک میکرد فریاد زد:
(شجاع باشید دوستان!،وتسلیم نشید!)
به محض انکه قطرات درخشان عرق او از پیشانی اش به زمین برخورد کرد،نوشته ای که درجلویشان حک شده بود ناپدید شد وانها بار دیگر توانستند بالا بروند.انها که از رفع شدن مانع دوم خوشحال شده بودند،با تمام سرعت به بالای تپه حرکت کردند،تاانکه بلاخره فواره چشمه را دیدند که درکنار گل ها ودرختان مانند بلوری میدرخشید.

متاسفانه این شخصیت گرفته شده و در حال حاضر تو بخش ایفا فعالن.من لیست رو به تدریج و بعد از ورود چند عضو جدید به روز میکنم تا زیاد ویرایش نشه و الان اون لیست هنوز به روز نشده از ده روز پیش.
لطفا شخصیت دیگه ای انتخاب و معرفی کنید.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳۰ ۱۶:۲۲:۲۳

پیام زده شده در: ۱۴:۳۱ سه شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۴

ویکتور کرام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تهران
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
ببخشید میشه لیست شخصیتای اسلیترین رو که هنوز انتخاب نشدن بدین. اونجا اینقدر در هم بر همه که شخصیتارو نمیشه پیدا کرد.اگه میشه یکمم بهتر کنین اون لیستو. مثلا شخصیتارو با رنگ گروهشون بنویسین.

کاری که شما ازم میخواین غیر ممکنه تقریبا.
در طول این همه سال کاربرای زیادی اومدن که شناسه های اسلیترینی برداشتن و بعد گروهاشونو با همون شناسه ها عوض کردن یا بستن و کسای دیگه ای شناسه های اون هارو برداشتن.و حتی هنوزم عده ی زیادی از ایشون تو سایت هستن که گهگداری سر می زنن.ضمن اینکه من همیشه مدیر و ناظر بخش ورودی ایفای نقش نبودم و در مورد این لیست اطلاعات دقیقی نمی تونم بهتون بدم.

ولی می تونید از بین شخصیت هایی انتخاب کنید که گروهشون تو کتاب مشخص نبوده باشه و برای اسلیترین معرفی کنید.
همینطور قادرین از بین شخصیت هایی که یک ماه یا بیشتره که دارنده ش در ایفای نقش پست نزده انتخاب و معرفی کنید.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳۰ ۱۷:۱۱:۴۹
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۳۰ ۱۷:۳۱:۲۳

Victor Cram

پیام زده شده در: ۲۰:۲۶ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

ایگنوتیوس پورال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۷ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۲۲:۴۳ دوشنبه ۵ مرداد ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام:ایگنوتیوس
تاریخ تولد:نامعلوم
جنس:مرد
سال:فارغ التحصیل
رنگ چشم:فندقی
گروه:اسلایترین
مو:ژولیده به رنگ سیاه
ظاهر کلی:چهارشانه و قد بلند
نام کامل:ایگنوتیوس سالازار پاورل
کویدیچ:نامعلوم
چوب جادو:از جنس درخت بید کتک زن هسته ریسه ی قلب اژدها دوازده اینچ انعطاف پذیر
دسته جارو:نیمبوس ۲۰۰۰
علاقه ها:اختراع چیزهای جادویی که در تاریخ ماندگار شوند مانند یادگاران مرگ
توانمندیها:اجرای طلسم های پیچیده

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۲۹ ۲۰:۵۶:۱۲

پیام زده شده در: ۱۷:۲۳ دوشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۴

آیلین پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با سلام.من عضو جدید هستم.همه تلاشمو میکنم.
نام:لیلی فلورنس رزالین جولیا نیمفا ریدل
معروف به:دیاگنس
خون جادوگری:اصیل زاده
شخصیت جادوگر مورد علاقه: تام ماروولو ریدل(جوان)،سوروس اسنیپ
گروه مورد علاقه:اسلایترین،راونکلا
نوع جادوگری:جادو های باستانی،سیاه و سفید
رنگ مورد علاقه:ابی اسمانی،توسی،لاجوردی،ارغوانی
مهارت ها:ساخت افسون،فن فیکشن نویسی،جانور شناسی جادویی،اساطیر شناسی جادویی،معجون شناسی.
چوبدستی:30 سانت،چوب صنوبر و با مغز ریسه قلب اژدهای بلند شاخ رومانیایی.
جانور مورد علاقه جادویی:اسب بالدار ابراکسان،ورور جادو(نوعی پرنده)،تکشاخ واژدها
پاتروناس:رامورا(نوعی ماهی بزرگ درخشان با نیروی شگفت انگیز)((برای اطلاعات بیشتر به کتاب جانوران شگفت انگیز وزیستگاهشان مراجعه کنید))
جارو:آذرخش2014
جانور مورد علاقه(طبیعی):عقاب،شانه به سر،اهو وتمامی گربه سانان(شیر،پلنگ و...)
شخصیت:مرموز،وفادار وگاهی حیله گر.ازدروغ بیزارم.باهوش،زیرک و سریع.ارام بودن را دوست ندارم.ماجراجو.از یکنواختی بیذارم.ادم تخیلاتی هستم.عاشق جادو هستم.اموختن علم را وظیفه خود میدانم.عاشق نوشتن داستان های جادویی هستم.نور ماه تاثیر شگفت انگیزی بر من میگذارد.سرما را بیشتر از گرما دوست دارم و شب را از روز بیشتر.

خوشحالم سایت مارو برای فعالیت انتخاب کردین.

با این وجود معرفی شخصیت مستلزم طی کردن یه مراحلیه که به ترتیب براتون می ذارم در ادامه:

1- نوشتن یک رول در کارگاه نمایشنامه نویسی بر اساس اخرین تصویر.

2- گروهبندی

3- معرفی شخصیت از داخل این لیست در همین تاپیک.

دقیت کنید شخصیت های ساختگی تایید نمیشن پس فقط شخصیت های رو معرفی کنید که در کتاب حضور داشتن.مثلا این شخصیت شما قابل تایید نیست.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط nimfa در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۲۹ ۱۷:۲۸:۴۷
ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۲۹ ۲۰:۲۲:۵۷

eileen prince

آسایش دوگیتی،تفسیر این دو حرف است: بادوستان مروت،با دشمنان مدارا.

باسیلیسک سواران:باسیلیسک ها می ایند!

And if we should die tonight
Then we should all die together
Raise a glass of wine
... for the last time

Now I see fire
Inside the mountain
I see fire
Burning the trees
And I see fire
Hollowing souls
I see fire
Blood in the breeze
...And I hope that you remember me

پیام زده شده در: ۱۹:۴۷ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۴

ورونیکا اسمتلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۳ چهارشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۱:۵۵ دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰
از خودشون گفتن ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 200
آفلاین
نام: ورنیکا اسمتلی

شهرت: شنل قرمزی

گروه: اسلیترین.

چوبدستی: صد و هشتاد و سه سانتی با مغزی مربا و کلوچه و از جنس چوب درخت گیلاس.

علاقه مندی ها: سبدم. شنلم. گرگ ها. کلوچه و شیرینی جات. مامان بزرگم. خیلی چیزهای دیگه.

ظاهر:شنلی قرمز بر دوش.سبدی در دست. لباس های قشنگی بر تن.

اخلاقیات: با اراده است و خیلی دوست دارد که بالاخره به خونه مادر بزرگش برسه و همینطور هم از انجام دادن آزمایشات مختلف روی گرگ ها لذت می بره و گاهی هم ناخون های دست و پای اون ها رو از بیخ می کنه شایدم بعضی از انگشتای اضافی شون رو اره کنه که خوشتیپ تر به نظر بیان. تو سبدش هم همیشی یه چند صد لیتر واسه تجزیه کردن نمونه های آزمایشگاهی اش داره. از واکنش افراد به آمپول هوا هم لذت می بره. جانور نمای گرگ هم هستش(با گرگینه فرق داره!) جدای از این ها بهترین و بزرگترین تفریحش پرورش گیاه است.گیاه های آدام خوار، گیاه های اسید پاش و بمب افکن و همینطور هم درخت پاستیل. چندین جایزه پرورش گیاه هم گرفته.

پاترونوس: کلم پرنده

جارو: چه جوری دلتون می آد یه درخت رو جارو کنید! من به دلیل مخالفت هیچ جارویی استفاده نمی کنم.

ببخشید. من یه کمی حافظه ام ضعیفه و درست یادم نمی اومد.

+ من نمی تونم آواتارم رو عوض کنم. حتی از آواتار های پیشفرض هم نمی تونم استفاده کنم.

تایید شد.
به ایفای نقش خوش اومدین.

در مورد اوارتار هم محدودیت حجمی و طول و عرضی وجود داره.باید به اندازه ای که ازتون خواسته شده عکس بذارید.اگر بزرگتره می تونید تو برنامه پینت در حد و اندازه خواسته شده درش بیارید ولی اگر کوچیکتره من توصیه نمیکنم بزرگترش کنید چون بی کیفیت میشه عکستون.

ویرایش شده توسط سیوروس اسنیپ در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۲۸ ۲۱:۲۰:۵۰

be happy

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.