هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: بررسی پست های خانه ی ریدل ها
پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
امروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
بررسی پست شماره 156 قصر مالفوی،ایگور کارکاروف:

ایگور عزیز
این پست خیلی طولانی بود.برای جلوگیری از خطرات احتمالی(!) پست جدید زدم.نقد درخواست قبلیتون تو پست قبلیه.

سوژه جدید دادن کار آسونی نیست.تو پست اول سوژه هم دست ما زیاد باز نیست.چون باید سوژه ای رو که میخوایین واضح و مشخص توضیح بدیم.

تو نقد پست قبلیتون گفتم که ظاهر پستای شما خیلی شلوغ و بی نظمه.الان این پستتونو ببینین.چقدر منظم و مرتب شده.اصلا آدم تشویق میشه بخوندش.در این مورد پیشرفتتون عالی بود.فقط همون نکته ای که گفتم وجود داره.اونم اینه که وقتی زمان و مکانی تعیین میکنین مثل: "در همان لحظه-زیر زمین محفل:" یه فاصله بالا و پایینش بذارین که قاطی بقیه نوشته نشه.

نقل قول:
اجداد مالفوی ها در حال ساخت قصر خانواده ی خود بودند.این خبر به گوش آلبوس دامبلدور رسید و باعث نگرانی آن شد.

یه کم زیادی و بدون دلیل به گذشته نرفتین؟اجداد مالفوی و دامبلدور؟؟!بابا مگه دامبلدور چند سالشه؟!بهتر بود مستقیم اشاره میکردین که مثلا پدر مالفوی یا حداکثر پدربزرگش...ضمنا آلبوس "آن" نیست.باید از "او" استفاده کنین.

نقل قول:
ناگهان جیمز سکوت را شکست و گفت:

جیمزم که هست!جیمز تو گذشته چیکار میکنه؟!درباره این زمانا بیشتر دقت کنین.میتونستین سوژه تونو کمی تغییر بدین که این مشکلات پیش نیاد.مثلا محفلیا از وجود قصر نگران و ناراحت میشدن و با زمان برگردان میرفتن به گذشته که جلوی ساخته شدنشو بگیرن...یا تو همین زمان حال تصمیم میگرفتن یه جوری خرابش کنن.

سوژه ای که دادین مربوط به گذشته قصر مالفویه و میتونه جالب باشه.مخصوصا با توجه به اینکه محفلم وارد ماجرا کردین.

نقل قول:
(این نقشه در پست های بعدی در زمان آینده اتفاق میافتد)

وقتی سوژه جدیدی میدین اصلا درست نیست مسیرشو تعیین کنین.شما باید سوژه رو بدین و همه چی رو بذارین به عهده کسایی که ادامه میدن.

نقل قول:
3روز بعد- محفل ققنوس:

سه روز بعد از چی؟!زمان پست قبلیتون گذشته بود نه یه زمان خاص.برای همین اصلا لازم نبود بگین سه روز بعد.فقط کافی بود بنویسین محفل ققنوس...یامثلا سه روز بعد از ساخته شدن قصر مالفویها.

نقل قول:
آلبوس نگاهی تعجب آمیزی به سیریوس انداخت و گفت:

این کارتونم عالی بود.دیگه از دیالوگای بی مورد و پشت سر هم استفاده نکردین.حالتها و شخص گوینده رو هم به بهترین شکل ممکن مشخص کردین.

نقل قول:
در حالی که جیمز و سیریوس پنهانی مشغول حرف زدن بودن ناگهان وسط حرف سیریوس سر و کله ی لینی پیدا شد و تمام حرف ها و ماجرا را متوجه شد. لینی تصمیم گرفت تا تمام ماجرا را برای آلبوس توضیح دهد ولی سیریوس جلوی او را گرفت

شما گاهی مرتکب این اشتباه میشین که یه قسمت ماجرا رو خیلی سریع توضیح میدین.ولی این گاهی میتونه گیج کننده باشه.اشکالی نداشت اگه کمی پستتون طولانی تر میشد.بهتر بود این قسمتو به جای توضیح اجرا میکردین.یعنی سیریوس و جیمز شروع به حرف زدن میکردن و لینی سر میرسید و بقیه ماجرا...

نقل قول:
آلبوس دامبلدور با عصبانیت بالای سر جیمز و سیریوس آمد و گفت:
-ای پسران ...(سانسور)،چرا به من دروغ گفتین ؟ دیگه از چشم من افتادین،قصر مالفوی ها ساخته شده و شماها ...

درباره اخلاق و رفتار شخصیتها خیلی دقت کنین.این آلبوسی که دارین دربارش حرف میزنین آلبوس دامبلدور کتابه.آلبوس کتاب هرگز فحش نمیداد.تحت هیچ شرایطی دعوا نمیکرد و به کسی نمیگفت به خاطر انجام ندادن ماموریت از چشمش افتاده.اینا بیشتر شبیه حرفای ولدمورتن.ضمن اینکه موضوع کمی مبهم شده.رفتار محفلیا هم کمی عجیب بود.که اصلا جیمز و سیریوس درباره چی حرف میزدن و چی رو به لینی گفتن و چرا و چی رو از دامبلدور پنهان میکردن!اینارو باید دقیقتر و کاملتر توضیح میدادین.

نقل قول:
روز ها گذشت و آلبوس عصابی تر میشد و خانواده ی قصر مالفوی کارهایی را انجام میداد که محفل را به خطر مینداخت.

اون بالا هم گفتم که آلبوس اصولا عصبانی نمیشه!قسمت دومم از اون جاهاییه که سریع رد شدین.خانواده مالفوی چه کارایی رو انجام میداد که محفل به خطر میفتاد؟مثلا میتونستین تو یه توضیح کوتاه بگین که مرگخوارا تو قصر مالفوی برای نابودی محفل نقشه میکشیدن یا مثلا از امکانات قصر برای مبارزه با محفل استفاده میکردن.یه توضیح مشخص تر باید داده میشد.

نقل قول:
همچنین محفلی ها جنگ های با مالفوی ها صورت میدادند اما...(دیگه خودتون میدونید چی میشه)

این قسمت کلا اضافه بود.اون توضیح تو پرانتزم همینطور.شما خاطره تعریف نمیکنین که دارین با خواننده حرف میزنین.شما باید ماجرا رو توضیح بدین.

نقل قول:
بعد از گذشت سال ها جیمز،سیریوس و لینی برای خوشحال کردن آلبوس تصمیم گرفتند که لوسیوس مالفوی را گروگان بگیرند. به همین دلیل دست به کار شدند و به قصر مالفوی ها یواشکی وارد شدند ...

من یکی سرگیجه گرفتم!!!کی چرا به کجا وارد شد؟یه کم سرعتتونو کم کنین!سوژه که کلا عوض شد!!!پس اون همه توضیح درباره ساخته شدن قصر مالفوی برای چی بود؟سوژه شما فقط همین دو خط آخره.اصلا لازم نبود خودتونو خسته کنین و به گذشته برین.سوژه شما گروگان گرفتن لوسیوسه و ربطی به ساخته شدن قصر نداره.
ضمنا اون "بعد از گذشت سالها"خیلی عجیب بود!یعنی آلبوس با سیریوس دعوا کرد و سیریوس بعد از گذشت سالها تصمیم گرفت خوشحالش کنه؟!!!من واقعا نمیدونم چه دلیلی داشت که خواستین به گذشته برین و بعد سالها بگذره.کلا نباید زمان عوض میشد.سوژه شما مال زمان حاله.توضیحات بیشترو براتون پیام شخصی میکنم چون هی داره به طول این پست اضافه میشه!!

نقل قول:
به همین دلیل دست به کار شدند و به قصر مالفوی ها یواشکی وارد شدند ...

اینجا هم از اون جاهایی بود که سریع رد شدین.این دو تا چطوری وارد شدن؟همین وارد شدنشون میتونست سوژه جالب و جذابی باشه.اینجوری خیلی حیف شده.

مهمترین اشکال شما اشکالات جمله بندیتون بود.جمله هایی که واقعا هیچی نمیشد ازشون فهمید.چند بار باید میخوندیم و کلی تحلیل میکردیم که میفهمیدیم منظور شما چی بوده.سوژه خراب کردن،بی نظم نوشتن،علامت نذاشت و همه اینا در درجه دوم بودن.مهمترین و اصلیترین اشکال شما همون جمله های نامفهوم بود که منم چون نمیدونستم علتش چیه نمیتونستم راه حلی براش ارائه کنم.خیلی خوشحالم که میبینم جمله هاتون خیلی واضحتر و معنی دارتر از قبل شدن.یکی دو تا اشکال داشتن ولی پیشرفتتون در این مورد اونقدر زیاد بود که حتی لزومی نداره به اونا اشاره کنم.

علامتگذاریتون خیلی خوب بود.چه تو این پست و چه تو پست قبلی.این نکته رو تو پستای بعدیتونم فراموش نکنین.پستاتون خیلی خوانا تر و واضحتر و با مفهومتر شده.

من نمیدونم کسی کمکتون کرده،راهنمایی تون کردن یا خودتون تونستین این اشکالاتو رفع کنین.ولی برای اولین بار میتونم بگم پیشرفت کردین.همه مشکلات حل نشده.پست شما هنوز خیلی اشکال داره که باید برطرف بشن.ولی واقعا پیشرفتتون قابل توجه بود.

دو پستی که الان نقد کردم نسبت به پستای قبلیتون خیلی خیلی بهتر بودن.
پیام شخصی درباره توضیحات اضافی رو هم فرستادم.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۳:۵۹ جمعه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بررسی پست شماره 35 فرهنگستان ریدل،ایگور کارکاروف:

ایگور عزیز

شما گفتین پستای قبلی رو ول کنم ولی حالا که درخواسته رو دادین بهتره نقد کنم.شاید کمکی کنه.

در نگاه اول ظاهر پست خودتونو میتونین با پستای دیگه مقایسه کنین.البته این ملاک دقیق و همیشگی نیست ولی در مورد پستای شما تا حالا همیشه این نکته ثابت بوده که ظاهر پستتون چشم خواننده رو خسته میکنه.به شدت شلوغ و بی نظم به نظر میرسه.علتشم دیالوگای کوتاه و پشت سر هم و شکلاکای زیاده.مخصوصا شکلکهای متحرک.شکلکهایی که حرکت میکنن مثل همین چکشه یا شکلک جیغ تمرکز خواننده رو کاملا به هم میزنن.بهتره بیشتر از یکی دو بار اونم در جاهایی که لازمه ازشون استفاده نکنین.

نقل قول:
دی:

این اصطلاح جالب و بامزه ای نسیت به نظر من.بهتره اگه لازمه از شکلک اصلی استفاده کنین.

نقل قول:
ادامه سوژه:

این کارم لازم نبود بکنین.اونم دو خط بعد از شروع پست.گرچه اشکال مهمی نیست ولی بهتره انجام نشه.

یه نکته جالب دیدم!!!آخر جمله ها نقطه گذاشتین!!من واقعا احساساتی شدم!بعد از پونصد تذکر بالاخره موفق شدم!حالا نقطه که هیچ از علامتای دیگه هم استفاده کردین!من متعجب و بسیار خوشحال شدم.
حالا که شروع به استفاده از علامتا کردین میتونیم بریم مرحله بعدی و درباره درست و غلط بودنشون بحث کنیم.

نقل قول:
-خوب راستش منم میخوام بیام،میذاری بیام روونا جون ؟
-آقارو باش،خب اینو از اول میگفتی . مارو باش الاف کی هستیم -یعنی میذاری بیام روونا جون ؟
-خب آره میذارم اما به شرطی که بچه خوبی باشی !؟
-باشــــه

اینجور دیالوگا(گفتگوها) هیچ کمکی به پست نمیکنن.فقط طولانی تر و در بیشتر مواقع بی مزه شون میکنن.اینجور صحبتا و جمله ها رو بهختره کلا حذف کنین.ضمن اینکه دقیقا معلوم نشده کیه که داره حرف میزنه!احتمالا لودو بوده ولی به هر حال لازم نبود اینقدر کش داده میشد.میتونستین با یه جمله بگین که لودو هم همراهشون رفت.

نقل قول:
20 دقیقه بعد . پیش ارباب:

این زمانا و مکانا رو با بزرگ کردن فونت، خوب از بقیه نوشته تفکیک(جداسازی)کردین.ولی یه فاصله بین خط قبل و بعدشم بذارین که نوشته ها نرن تو هم.

قسمت مربوط به توی قطار خوب بود.البته وقتی میگم خوب بود شما رو با خودتون مقایسه میکنم.نمیخوام فکر کنین این خوب بود یعنی کامل و بی نقص بود.

نقل قول:
پس چرا قطار وایستاد !؟
-نمیدونم!چرا اینطوری شد ؟!
-داره چه اتفاقی میوفته ؟
ناگهان صدای چیغی آمد:

وای خـــــدای مـــــن

سوژه رو خوب پیش بردین.خراب نشده.بیش از حد جلو نرفته.این آخرشم یه سوژه کوچولوی فرعی دادین.گرچه آخرش کمی مبهم تموم شد و ممکنه کسی که میخواد ادامه بده دقیقا متوجه نشه چه اتفاقی افتاده ولی در واقع کار خوبی کردین.قطارو متوقف کردین و دلیل توقفشو گذاشتین به عهده نفر بعدی.

صادقانه میگم با خوندن پست قبلیتون بشدت ناامید شده بودم.ولی این یکی واقعا امیدوار کننده بود.همینطور پیش برین خیلی زود پیشرفت میکنن.

نسبت به پستای قبلیتون بهتر بود.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۹

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
ببخشيد زحمت داديما ارباب

خدمت ارباب

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۸ سه شنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۹

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
اولین درخواست نقد سال 89 ...

ارباب پلیز !

نقد

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۹:۳۵ دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۹

ایگور کارکاروف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۱ پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۲:۲۱ شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۹
از تالار خصوصی اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 84
آفلاین
باسلام خدمت شما لرد عزیز.لرد تاحالا هرچی پست از من نقد کردین ول کنید.
این پست رو نقد کنید که یه ذره براش زحمت کشیدم و تمرین کردم:
پست قصر خانواده مالفوی
باتشکر

*We Love Slyterin*

* We Love Order Phoenix*

I am Igor Karkaroff

[url=ht

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۸۹

ایگور کارکاروف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۱ پنجشنبه ۱ بهمن ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۲:۲۱ شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۸۹
از تالار خصوصی اسلیترین
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 84
آفلاین
لرد کبیر بی زحمت اینو نقد کنید:
فرهنگستان

*We Love Slyterin*

* We Love Order Phoenix*

I am Igor Karkaroff

[url=ht

پیام زده شده در: ۰:۲۴ دوشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بررسی پست شماره 286 کافه تفریحات سیاه،دلورس آمبریج:

دلورس عزیز

نقل قول:
لرد : ارباب هم از خوشحالی مرگخوارش خوشحاله ! فقط برای این که ارباب به محیط های شاد عادت نداره و ممکنه خوشحالی رو دلش بزنه ، کروشیو بلاتریکس ! کروشیو ایوان ! آفرین ! من به همتون افتخار میکنم . مخصوصا خود تو آنتونین . کروشیو آنتونین !

این سوم شخص حرف زدن لرد به نظر من خیلی جالبه.یکی از مشخصه ها و خصوصیات منحصر بفرد لرد سیاهه که کمتر پیش میاد کسی تو پستاش رعایت کنه.شما این کارو کردین.این دقتتون خیلی خوبه.
با استفاده زیاد از نفرینهای ممنوعه زیاد موافق نیستم چون معتقدم اینجوری ابهت و ارزششون از بین میره.ولی اینجا موقعیت خاصی بود و لرد هیجانزده شده بود.برای همین اشکالی نداشت.

نقل قول:
در همین لحظه بلاتریکس گفت : آخ ! ارباب ممنون از کروشیو تون . به نظرم دیگه بریم کیک آنتونی جون رو بیاریم !

در مقابل کروشیو بلا میگه آخ ممنون؟!...این کمی رایج شده تو ایفای نقش.ولی اصلا جالب و درست نیست.درد و عذاب طلسم کروشیو غیر قابل تحمله.بهتره این حالتش حفظ بشه.
ضمنا لحن حرف زدن بلای پستتون هم به شخصیتش نمیاد.مخصوصا عبارت "آنتونی جون"...بلاتریکس خشونت و عشق رو با هم داره.ولی هر دو رو در حد افراط!خیلی راحت میتونه طنز آمیز حرف بزنه و رفتار کنه ولی اینکه اینجوری شخصی مثل آنتونین رو "جون" خطاب کنه کمی غیر عادیه.

نقل قول:
که بلاتریکس در حالی که تولدت مبارک میخواند وارد شد .

اون توضیحی که گفتم دیالوگ به شخصیت بلا نمیاد شامل اینجا نمیشه.این قسمت به نظر من خیلی هم بامزه شده.بلا شخصیت پر سوژه ایه ولی باید خیلی دقت کنین که چطوری ازش استفاده میکنین.

نقل قول:
جیمز که ترسیده بود من و من کنان جواب داد :
- ببببخشید ، خاله بلا ! تتتقصیر من نبود ! عمو دامبل گفت که بیام افسون انفجاری روی کیک دایی آنتونی کار بذارم !

اینجا هم کارتون عالی بود.جیمز یه بچس...ار بچگیش خیلی خوب استفاده کردین.مخصوصا اعترافش...خیلی معصومانه بود.

نقل قول:
سپس برگشت و به جیمز گفت : خاله جون ، تو خودتو ناراحت نکن . آفرین بچه ی خوب ! حالا برو پیش عمو دامبل و بهش بگو کاری که میخواسته رو کردی ! منم اینجا یه کار خصوصی با کیک تدی جون دارم . . . !

سوژه رو خیلی خوب پیش بردین.چیزی که تو ذهن من بود دقیقا همین بود.البته اگه جهت دیگه ای بهش داده میشدم مهم نبود ولی به نظر منم این بهترین انتخاب بود.

شکلکاتون بجا و به اندازه بود.اشکالای پستای قبلیتونو اصلاح میکنین.همین نشون میده نقدا رو میخونین و بهشون توجه میکنین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۹/۲/۱۳ ۰:۳۰:۰۳

پیام زده شده در: ۱۳:۳۸ یکشنبه ۱۲ اردیبهشت ۱۳۸۹

دلورس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۸ سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۹
از وزارت سحر و جادو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
ارباب ، هزاران درود ! لطفا نقد کنین !

پست 286 ، کافه تفریحات سیاه

بازم درود !

زندگی از بودن آغاز میشود و تا شدن ادامه می یابد . . .[i][b][size=large][font=Arial]پ

پیام زده شده در: ۲۰:۰۱ دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بررسی پست شماره 34 فرهنگستان ریدل،دلورس آمبریج:

دلورس عزیز

نقل قول:
- آ آ آ آ . . . آپچی ! باب مردیم انقدر اینجا گرد و خاک هست !
- انقدر سرفه نکن . یه خرده خس و خاشاکه دیگه ! اگه اعتراض داری خودت گردگیری کن .
لودو عطسه ی دیگری کرد و به روفوس چشم غره رفت .

پستتونو با دو تا دیالوگ شروع کردین که گوینده هاشونم مشخص نیستن.ایده خیلی خوبی برای جذب خوانندس.خواننده با خوندن دیالوگا ناخودآگاه کنجکاو میشه و بقیه پستو میخونه.اینکه تو خط بعدیش دو طرف رو مشخص کردین هم کار درست و بجایی بود.قسمت اول پستتون کلا تاثیری تو ماجرا نداشت ولی برای آشنایی خواننده با جو و حال و هوای فعلی فرهنگستان و روفوس لازم بود.

نقل قول:
هرچند ارباب و بلاتریکس کارای غیر فرهنگی میکردن

پست شما به دلیل داشتن فاصله های لازم و علامتگذاری کافی و مناسب مثل همیشه خیلی خوانا و مرتبه ولی یکی دو تا شکل بیشتر میتونست به انتقال حس و حال شخصیتها به خواننده کمک کنه.مثلا تو همون دیالوگای اول پست.

پستتونو بی خودی شلوغش نکردین.یه راست رفتین سراغ سوژه و خیلی شفاف و روشن اونو توضیح دادین.ایده مسابقه رو که دیدم به نظرم خیلی تکراری اومد.ولی بقیه شو که خوندم متوجه شدم این مسابقه با قبلیا فرق میکنه.سوژه خوب و جدیدی دادین.

نقل قول:
- خودشه ! من به افغانستان میرم و در بین کودکان جادوگر بدبخت افغانی فرهنگ رو رواج میدم !

اینکه تعیین کردین نفر بعدی کجا باید بره و چیکار باید بکنه نکته مثبتیه.چون اگه معین نمیکردین ممکن بود کسی حوصله یا حتی شجاعت جهت دادن به سوژه شما رو پیدا نمیکرد.با این همه استفاده از کشور افغانستان(یا هر کشور دیگه ای) در اینجا به نظر من مناسب نبود.میتونستین از یه کشور خیالی استفاده کنین.یه اسم تخیلی روش میذاشتین و ملتو میفرستادین اونجا.

برخلاف خیلی از نویسنده ها اصراری برای وارد کردن خودتون به ماجرا ندارین.اینم نکته خیلی مثبته و مهارت شما رو نشون میده.

از طنزی که معمولا تو پستای شما وجود داره خبری نبود ولی این کاملا قابل چشم پوشیه. چون این پست سوژه دهنده بود و مهمترین وظیفش تعیین سوژه و توضیح درباره اون بود که وظیفشو هم به خوبی انجام داده.

خوب بود.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۹/۲/۶ ۲۰:۰۴:۳۷
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۹/۲/۱۳ ۰:۲۷:۳۱

پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۹

دلورس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۸ سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۹
از وزارت سحر و جادو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
ارباب ، درود !

زحمت نشه یه وقت ، نقد کنین لطفا !

پست شماره 34 .

ممنون .

زندگی از بودن آغاز میشود و تا شدن ادامه می یابد . . .[i][b][size=large][font=Arial]پ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.