هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شهرداری هاگزمید(تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۱۲:۱۵ دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۶

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
من داخل تالار خصوصيمون يك مسابقه برگذار كردم كه هر ماهي يك بار برگذار مي شه مي خواستم اگر مي شه جايزه نفر اول رو انتخاب يك موجود جادويي از مغازه بذارم و خودم آماده كنم و بهش بدم .

آلفرد عزیز.
ما توی این انجمن چه کمکی می تونیم بهت بکنیم؟!اصلا منظور و مفهوم پستت رو نفهمیدم!

چیزی که مد نظر شماس فکر کنم این تاپیک توی دیاگون باشه: فروشگاه موجودات جادوئی

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۷ ۱۷:۳۰:۱۸
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۷ ۱۸:۴۴:۰۳
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۷ ۱۸:۵۴:۰۵

پیام زده شده در: ۱۷:۱۸ جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۸۶

آقای الیوندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۰
از دستت عصبانیم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 266
آفلاین
سلام خدمت ناظزین محترم

من می خواستم یه تاپیک باز کنم با عنوان چوبدستی سازی الیواندر-شعبۀ هاگزمید. مجوز میدید یا نه؟

سلام،دقیقا مشابه همین تاپیکی که شما مدنظرته در دیاگون وجود داره: مغازه الیواندر و لزومی نداره دوباره در هاگزمید هم ایجاد بشه،موفق باشی

شما درست می گید اما فکر نمی کنید شعبه ی هاگزمیدش با شعبه ی دیاگونش کمی فرق داشته باشه و بتونه سوژۀ بیشتری رو جذب کنه؟

این جا یه دنیای مجازیه!فکر نمی کنم شعبه برای مغازه ها خیلی مفهوم داشته باشه.به جای زدن یه تاپیک دیگه می تونی به ناظرین دیاگون پیشنهاد یه سوژه جدید برای همون تاپیک بدی.
موفق باشی

ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۷ ۱۷:۲۲:۰۵
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۷ ۱۹:۴۳:۴۱
ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۷ ۱۹:۵۳:۰۵
ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۸ ۸:۳۱:۵۹
ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۸ ۸:۳۵:۵۵
ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۸ ۸:۵۷:۳۷

چوبدستی ساز معروف
چوب می خوای؟
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۵۶ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
سلام خدمت همه جادوگران و ساحره های محترم!
طبق مشورت من و دالاهوف عزیز ، ما توافق کردیم با این که اسکاور عزیز بدون این که هیچ اطلاعی به ناظرین بده سوژه ی اونجا رو عوض کرده ( نمی دونم این کار موردی داره و خلاف قوانینه یا نه، اما بهتره برای تغییر موضوع یه تاپیک حتما با ناظرینش مشورت کنید، همون کاری که آلبوس پاتر و ... برای فعال کردن تاپیک های هاگزمید کردن)اما مهم ترین اهداف ما از برگزاری مسابقه کلوپ جادوگران تنها فعال شدن هاگزمید بوده.حال به خاطر این که سوژه اسکاور مورد پسند اعضای سایت قرار گرفته ،به مدت چند وقت این تاپیک به صورت رول کارش رو ادامه می ده اما اگر بیشتر از یک یا دو هفته کسی توش پست نزنه دوباره روال قدیمی اش رو از سر می گیره.پست جیمز پاتر رو هم در نظر نگیرید.
با تشکر از همگی.

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۵۸ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
ناظرین در این مورد مشورت میکنن نتیجش اینجا به سمع و نظر همه میرسه

شهرداری هاگزمید(تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۰:۱۵ جمعه ۱۹ بهمن ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
از نظر بنده که تو امر نظارت به هر حال یک مقداری بودم و این حرفا و البته با استناد به قوانینی واضح سایت و قوانین نانوشته ی رول و قوانین نانوشته ی نظارت، شما هیچگونه حقی بابت پاک کردن پست من یا بقیه ی افرادی که پست ادامه دار میزنن نداری!(نکته: این مسئله شامل پست های خارج از چارچوب قوانین(مثلاً پستی که توش فحش و توهین داره) نمیشه و من منظورم پست های داخل قوانینیه که ما زدیم!)

پس لطفاً الکی و بدون استناد به قانون نداشته تهدید نکنید.

امیدوارم این مسئله صورت نگیره چون من مجبور میشم از شما به مدیران شکایت بکنم و مطمئنم که شما کارت بر اساس قانون نیست.

حالا اگه دوست داری بزن پاک کن دوست نداری هم پاک نکن!
با تشکر!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
درسته بر همه واضح و مبرهنه که کلوپ توش سوژه داده می‌شد یه جدی یه طنز و اعضا بر اساسش پست می‌زدن و نقد می‌شد؟(نمی‌دونم می‌شد یا نه).

ولی این تاپیک از تاریخی که دابی ذکر کرد(23 دی) پست نخورده، و بر همه واضح و مبرهنه که چندین و چند بار قبلا توی تاپیک‌هایی که یه مدت فعالیتشون خوابیده، یکی اومده یه تغییری داده و دوباره یه تکونی به تاپیک داده.

توی این مسابقه شما به مدت سه هفته و خورده‌ای کسی شرکت نکرده بود. پس به نظرم مشکلی تو این نیست که یکی بیاد یه سوژه ادامه‌دار بده.
اگه من جای شما بودم( که نیستم درست ولی نظر من و پیشنهاد من اینه) اگه می‌خواستم مسابقمو ادامه بدم و به تاپیک احتیاج داشتم و از فعالیت فعلیش تا وقتی که سوژه تموم نشه راضی نبودم، میومدم یه جوری می‌گفتم زودتر سر و ته سوژه رو لطفا هم بیارید تا تاپیک به روال قبلش برگرده.
نمیومدم بگم من پاک می‌کنم هر کی پست بزنه.

وقتی شما تهدید به پاک کردن می‌کنی و "باید" توی کار میاری، کارت باید وجهه قانونی داشته باشه وگرنه قابل شکایت کردنه و اگه شکایتی بشه اگه وجهه قانونی نداشته باشه شما مقصری.

شما "باید" توی کار آوردی، من می‌خوام بدونم بر اساس چه قانونی بوده. مسئله‌ای نیست، من تضمینی از شما برای پاک شدن یا نشدن پستی که معلوم نیست بزنم یا نه نمی‌خوام،‌ من می‌خوام بفهمم حق زدن اون پستو دارم یا نه. اگه بفهمم که حقشو دارم، می‌زنم و وقتی پاک شد می‌برم پیش مسئولان سایت( با توجه به قوانین انجمن، مدیران و گردانندگان مسئولن و اسمی از ناظرین برده نشده) و اونجا مشکلمو حل می‌کنم( بر اساس قوانین مکتوب و قابل استناد).

توجه شما رو به این تیکه جلب می‌کنم و خواهش می‌کنم بهش جواب بدید:
نقل قول:
دالاهوف عزیز می‌شه اون قسمتی از قوانین رو که توش نوشته ناظر تعیین می‌کنه یه تاپیک ادامه داره یا نه رو نقل قول کنی؟

و لطفا اون قانونی رو که به شما این حق رو می‌ده که بگی "اگه من یا چارلی پست ادامه دار دیگه ای اونجا ببینینم بدون معطلی پاک میشه" رو هم نقل قول کن.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۲۳:۳۳ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من هرگز نميخواستم اينجا پست بزنم!

ولي براي تفهيم بهتره موضوع بايد بگم كه دالاهوف جان در اشتباه هستي.

هر عضوي حق داره هر تاپيكي دلش ميخواد(تو بخش رول پليينگ)رول بزنه و شما حق نداري پستشو پاك كني..شما نميتوني براي يه تاپيك ممنوعيت ايجاد كني كه ملت چجوري پست بزنن،هر كسي دوست داره يه جوري كه دلش ميخواد و حال ميكنه باهاش رول بزنه..يكي ادامه دار،يكي تكي مثلا!

در ضمن به نظرم اگر سعي كني در مورد فرق انجمن رول و غير رول بيشتر فكر كني بهتره!وقتي شما پستي رو اونجا پاك ميكني خيلي فرق داره با پستي كه ميخواي تو رول پاك كني و اصلا با دلايل مشابه نميتوني اين حركت رو بكني..در واقع كارت اشتباه ميشه.اين رو به عنوان يه ناظري دارم بهت ميگم كه،انجمن هري پاتري سايت رو به همراه انجمن رول مدتها نظارت كردم و فرقشون روخيلي خوب ميدونم!

همين!ممنون.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۰۱ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
یکی از وظایف ناظر در فروم تحت نظرش رسیدگی به درست پیش رفتن روند تاپیکهاس و اینکه هر تاپیک طبق روال پیش بره شما باید بدونی که در بعضی تاپیکها مشخصا پستها ادامه دارن و در بعضی دیگر تکی دیگه بر همه واضح و مبرهنه که روال در کلوپ چگونه است شما میتونی پست بزنی ولی من هیچ تضمینی نمیکنم که بعد از مشورت با چارلی پستت پاک نشه من مستقل عمل نمیکنم در این مورد نظر هر دو ناظر اعمال میشه

موفق باشی

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
خیلی ببخشید دخالت می‌کنم. تصمیم داشتم با کله پست ققنوس رو ادامه بدم یه سفر یه روزه برام پیش اومد نتونستم.

اگه این مسئله حل شه تصمیم دارم ادامه‌ای بر پست ققنوس یا دابی یا هرکی آخرین پست اون تاپیک رو بزنه، بزنم.

دالاهوف عزیز می‌شه اون قسمتی از قوانین رو که توش نوشته ناظر تعیین می‌کنه یه تاپیک ادامه داره یا نه رو نقل قول کنی؟

و لطفا اون قانونی رو که به شما این حق رو می‌ده که بگی "اگه من یا چارلی پست ادامه دار دیگه ای اونجا ببینینم بدون معطلی پاک میشه" رو هم نقل قول کن.

اگه جوابی برا اینا نگیرم فکر کنم حق داشته باشم برم پست ققنوس رو ادامه بدم.

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۲۲:۲۰ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
وظيفه ناظر فعال نگه داشتن انجمن نيست اما وظيفش جلوگيري از فعاليت انجمن هم نيست اون تاپيك با اون سوژه داشت خوب پيش ميرفت و شما مثل يه سد جلوشو گرفتي.

در كل به عقيده من اينجا يه سايتيه كه اعضا دارن ادارش ميكنن و تصميمي كه براي اعضا گرفته ميشه بايد خودشونم درش دخيل باشن.

ویرایش شده توسط دابی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۸ ۲۲:۲۲:۳۸

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.