هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر نظارت انجمن
پیام زده شده در: ۱۸:۵۷ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
سلام.

در مورد پست آخر پاپا حرفی نیست. ینی تاییده! پست سوم ما نباس محسوب شه. ضمنا با توجه به این که با این شرایط داوری مجدد تاثیری نداره درخواستمون رو پس میگیرم.

اما در مورد بازی با کیوسی مجددا تاکید میکنم اگرچه استدلال شما کاملا صحیحه، چون قبل بازی به ما اینطور ابلاغ شد که فقط گالیون از دست میدیم و ما هم با این فرض شرکت کردیم، این که الان تصمیم عوض شه و چمیدونم امتیاز کسر شه یا کلا هر تصمیم دیگه ای ناحقه.

با تچکر.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۱ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

پاپاتونده old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 61
آفلاین
خب من پست تدی رو خوندم و یه قانون جدید به چشمم خورد! ویرایش بعد ساعت قانونی. ببینید من دیدم پست لودو تا ساعت 3 نصفه شب واسه بازی با ما تکمیل نبود. کمی ناراحت شدم که اینطوری بردن شایسته ی تیم خوب ما نیست! گفتم خب این بازی که گذشت، ما هم بردیم! بعد دیروز دیدم که به پستش امتیاز دهی شده و بازم ما بردیم با اینکه اعضا باز هم بهم اعتراض کردن که آقا به پست آخر چرا امتیازش داده شده. من هم گفتم بچه ها این قضیه اوضاع لیگ رو ملتهب تر می کنه تنها اما زمانی که اعتراض لودو رو توی کمیته انضباطی دیدم. گفتم اعتراضم رو اینجا اعلام کنم که واسه اون هم یه جریمه ای در نظر بگیرین!

1.من به شدت با جریمه ی نقدی مخالفم!

2. باز هم تصمیم به مدیریته!

با تشکر!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
درود

اول یه نکته ی خیلی مهم هست و واتس دت؟
اینه که لودو قبل شروع بازی اومد اینجا و پست زد و شرایطش رو توضیح داد. منم همون قبل شروع بازی یه چیزی مشخص کردم و گفتم اگه کسی مخالفه بیاد بگه. چیزی که توی ذهن من بود این بود که اگه کسی مخالفتی داشته باشه قبل از این که پست های بازی زده بشه میاد مطرح می کنه.
ولی مسافرت رو نمی تونم خیلی قبول کنم ازت. تو خودت توی بازی 2 تا پست زدی به این بالا بلندی.
واقعاً یعنی زدن یه پست 2 خطی اینجا اینقدر سخت بوده؟

اگه طبق قانون بخوایم رفتار کنیم که چیزی که مشخص شده و کسی بهش اعتراض نکرده اعمال شده و تموم شده رفته پی کارش.
آما من خودمم قبول دارم کم شدن 20 گالیون خیلی تأثیر ایجاد نمی کنه.

در ضمن در مورد اون کشکی که گفتی؛ الان هفته ی آخر احتمالاً یه سری از تیم ها موفق میشن که ورزشگاه بخرن. همین ورزشگاه می تونه خیلی تأثیر گزار باشه. اگه اشتباه نکنم توی 2 یا 3 تا از مسابقات اختلاف امتیاز نزدیک 2 امتیاز بوده. حالا اینجا اگه تیم بازنده ورزشگاه داشت، نتیجه بازی تغییر می کرد و 2 امتیاز هم به دست می آوُرد.
پس همچین کشک کشکم نیست.
در ضمن این گالیون ها برای فصول بعدی هم قابل استفاده ـس.
دلیل نمیشه چیزی که نبوده الانم نباشه. مثل اون یارو نباشیم که بش گفتن بابات مرده. گفت امکان نداره، تا حالا سابقه نداشته!

مطمئناً شما هم اگه مشکلی براتون پیش بیاد و قبلش بیاید اطلاع بدید، مطمئن باشید فدراسیون کوییدیچ حداکثر همکاری رو باهاتون می کنه.

حالا نظر من اینه که گالیون کم شده از ترنس بشه 40 گالیون و این پول به تیم مقابل واریز بشه. اینجوری نه سیخ می سوزه نه کباب.

پیام زده شده در: ۷:۰۱ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
بچه‌ها گس وات! منم با حرف پاپا کاملا موافقم!

ببینین.. من از لیگ امسال راضیم.. چون تیمهای خوب و زیادی شرکت کردن و همه هم دارن تلاششون رو میکنن که بمونن و خیلیم عالیه.. همه لیگا باید همینطوری باشه.. مسئله هم برد و باخت و قهرمانی نیست.. بچه که نیستیم خیر سرمون!

من تو پست اولم هم گفتم، اعتراض به نتیجه و امتیاز بازی نیست.. اما دانگ بیا صادق باشیم. جریمه‌ی نقدی! عملا کشکه به دو دلیل:

۱. بودجه‌ی تیمها و قیمت بازیکن‌ها خیلی وقته درست حسابی آپدیت نشده و خیلی وقته کسی کاری به این کارا نداره. این مال زمانی بود که واقعا موقع تشکیل تیم‌ها، کاپیتانا بر اساس بودجه ی تیم بازیکن میخریدن، استادیوم میخریدن، پول بین تیمها جابجا میشد! ولی نمیدونم آخرین باری که این سیستم اجرا شده واسه کیه و دو سه لیگ قبلی خبری نبوده.

۲. اول فصل یه سری قانون نوشتی، قبل از هر بازی هم مینویسی که بازی تیم بوق و ممدآباد.. لطفا قوانین رو به دقت بخونین و فلان. خب این قانون وضعش مشخصه در مورد تعداد شرکت کننده، بعد مشکل ترنس پیش اومد و کمبود بازیکن و راه حلی که گفتی. یه پیشنهاد که نه حق تیمی که زحمت کشیده و با حداقل امکانات شرکت کرده پایمال نشه و هم تیم مقابل که سر قوانین مونده. درست مث وقتی که تیمی بعد از مهلت قانونی مسابقه پست بزنه یا پستشو ویرایش کنه، ازش امتیاز کم میشه.. نمیدونم چقدر ولی مثلا بگیم ده درصد امتیاز اون پستو از دست میده.. همچین کاری رو هم وقتی تیمی کمتر از حداقل بازیکناش شرکت میکنن انجام بدی. وگرنه ممکنه بعدا منم انتظار داشته باشم چون همه سفرن، مثلا فقط جیمز رو بفرستم بازی و خودش یه نفره پست بزنه و تیمم امتیاز کامل بگیره! خیلیم راحت‌تره اینطوری چون لازم نیست با سه نفر دیگه خودشو هماهنگ کنه!

بهر حال کیو.سی. ارزشی ترجیحش اینه که همه ی تیمها با هر شرایطی دارن تو لیگ بمونن ولی همینطور که مثلا تو هاگ یا هر جا که رقابتی هست، قوانین مشخصه.. اینجا هم یه قانون مشخص داشته باشیم و جریمه‌ی تخطی از اون قانون برای همه‌ی تیم‌ها عادلانه باشه!

همینا خلاصه!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۸ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
درود بر همگان

به نظر من همتون حق دارید، در نتیجه چیزی که اهمیت پیدا می کنه عملکردتون با سر کیسه ـست.

ببینید دوستان، حرف تدی به نظر من کاملاً درسته، هرچند نمیشه بگیم ترنس کلاً کار گروهی نداشته. ولی خب، کیه که قبول نداشته باشه هماهنگ شدن 4 نفر خیلی سخت تر از 2 نفره.

از طرف دیگه، ترنس توی این بازی فوق العاده بود. انصافاً پست دوم لودو قشنگ ترین پستی بود که من توی این سایت خونده بودم و اگه می تونستم 500 امتیاز هم بهش می دادم.

از طرفی هم مشکل از طرف کاپیتان نبوده و واقعاً این مشکلیه که برای هر کدوم از این 5 تیم امکان اتفاق افتادنش بود.

با این اوصاف به نظرم واقعاً نامردیه اگه بخوایم امتیاز ازشون کم کنیم و ارزش کارشون رو زیر سوال ببریم. در نتیجه من با کم کردن امتیاز مخالفم.
به نظر من بهترین جریمه همون کم کردن پول ـه. چون واقعاً توی 2 هفته پایانی پول ها هم خیلی مهم میشن. البته خودمم موافقم که 20 گالیون ممکنه کم باشه ولی خب هیشکی هیچ نظری نداد و رئیس فدراسیون کوییدیچ که با حفظ سمت مدیر هاگ و سرپرست موقت وزارتخونه هم هست رو جادوگر حساب نکرد.

در ضمن با پست پاپا هم به شدت موافقم.
حالا نظراتتون رو بگید اگه پیشنهادی دارید.

پیام زده شده در: ۱۹:۳۳ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

پاپاتونده old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ شنبه ۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۶:۰۳ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 61
آفلاین
با سلام

من پست لودو بگمن رو اینجا دیدم و نادیده گرفتم. دلایل خودم رو هم داشتم. ببینید به نظر من موندن یه تیم به اعتلای لیگ کمک می کنه. از اونجایی که قهرمانی برام مهم نیست و اساسا بهش فکر نمی کنم، حذف یک تیم به پیکره ی تیمم ضربه می زنه. چون ما چالش های کمتری رو تجربه می کنیم با تیم های کمتر!

قوانین حد و مرز مشخصی رو تعیین می کنه و همه ی ما مشکلات شخصی خاص خودمون رو داریم. من خودم به شخصه یکبار قوانین رو زیر پا گذاشتم برای عضویت در این لیگ پس قوانین وحی منزل نیستن اما احترام به اونها مهم هستند.

من فکر می کنم باقی موندن یک تیم در رقابت ها مشخصا مهم تر از قهرمانیه خودمونه اما تدی حرفی که زد، ناگهان منو به فکر فرو برد. کار تیمی خیلی مهمه و با کم کردن 20 گالیون حق ضایع شده از تیمی که با برنامه ریزی تیمی و سختی هاش برای مسابقه دادن بر نمی گرده.

من اون روز برای ارتقا سطح لیگ اعتراضی نکردم و امروز هم انتظار ندارم که امتیاز تیم ترنسیلوانیا ازش گرفته بشه اما حداقل در صورت بوجود اومدن مشکل مشابه برای بقیه ی تیم ها به نظرم همچین گذشتی صورت بگیره. برای تیمی هم که این شرایط ندارن یه جور امتیاز ویژه بذارین نمی دونم دقیقا چی ولی یه جور امتیاز ویژه!

حذف یک تیم اتفاق مهمیه! من حاضر نیستم حتی به قیمت قهرمانیمون این اتفاق بیفته! عرض دیگری نیست. با تشکر از توجهتون!

پیام زده شده در: ۰:۴۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
سلام.

برخلاف تدی من اون همیشه معترضه میباشم خواستم بگم اولا خود من هیچ علاقه ای نداشتم دو تا پست بنویسم جای یکی در حالی که نت نداشتم و کیبرد هم نداشتم و شرایط دوشواری داشتم که ویولتتون میدونه احتمالا. مجبور شدم برای حفظ تیم توی رقابت ها این کارو بکنم و این ها. به هر حال هر تیمی مرارت های خودشو کشیده و این تلاش ها قابل تحسینه ...
اما در مورد قانون. کاملا با تدی موافقم. پست منم دقیقا همین بود که طبق قانون ما نمیتونیم مسابقه بدیم و اگر امکان ذره ای عدول از قانون در عوض مقداری جریمه وجود نداره بگین که ما خودمون بکشیم کنار. به هر حال با نظر ناظر و عدم مخالفت هیچ یک از اعضای تیم ها قرار بر این شد که ما با کسر 20 گالیون با دو بازیکن این بازی رو پشت سر بگذاریم.
درخواست ما قبل از پست کاپیتان کیوسی ارزشی مطرح شد و هر چهار بازیکن که کاپیتان هم شاملشون میشه بعد از این درخواست پست زدن و هیچ عکس العملی نشون ندادن و مخالفتی ابراز نکردن. که اگر میکردن من هم با اون شرایط دوشواری وخت نمیذاشتم وسط انتخاب رشته کردن دو تا پست طویل بنویسم برای بازی و همونطور که تو پست قبل گفتم از مسابقات کنار میکشیدیم خیلی راحت. همونطور که باز گفته بودم با یک تیم کمتر شانس قهرمانی همه بیشتر میشه!
با این تفاسیر دیگه فکر نمیکنم الان بعد از مشخص شدن نتیجه اعتراض به این مورد وارد باشه!
با این که درک میکنم این که به تیم دو نفره باختین شاید به نوعی ناحقی باشه ولی با توجه به صحبت های بالا نادیده گرفتن پست های تیم ما هم خیلی حق نیست.
از بازی بعد که ما تکمیلیم و این موارد پیش نمیاد ولی امیدوارم دوستان پیش از مشخص شدن نتایج و پیش از این که جواز پست زنی به تیم ها صادر شه و وخت و انرژیشون رو صرف نوشتن پستی بکنن تکلیف رو مشخص کنن که در حق هیچکس اجحاف نشه.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۹ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
درود مجدد

ببینین وسط مسافرت آدم مجبور به چه کارایی میشه!

دوستان عزیز، آقایون محترم
من اعتراضی به امتیازهای تک افراد ندارم و ممنون از دانگ عزیز به خاطر نوشتن مواردی که امتیاز از اونجا کم شده.
باور کنین من از اون بچه‌های همیشه معترض نیستم ولی وظیفه‌ام به عنوان نماینده‌ی کیوسی حکم میکنه اینجا باشم. اعتراض من به معنی و مفهوم تیمه. من مشکل لودو رو کاملا درک میکنم، واسه ما بارها تو لیگهای مختلف این مشکل پیش اومده که همزمان همه‌ اعضای تیم غیبشون زده و با حداقل امکانات بازی کنیم اما الان من احساس میکنم تیم ما عملا به یک نفر باخته واسه همین میگم به معنی تیم اعتراض دارم.
تیم ترنس سه تا پست زده که دو تاشو لودو نوشته و تیم کیو.سی. ۴ تا پست از هر ۴ بازیکن. بازم میگم مشکل من ۲ بزرگتر از ۴ نیست، مسئله اینه که بچه‌های کیوسی تو بدترین شرایط تو بازی شرکت کردن تا مفهمون تیم زیر سوال نره، هم جیمز و هم ویولت اصلا تو موقعیتی نبودن که بخوان بنویسین ولی با این همه زحمت کشیدن، وقت گذاشتن و پستاشون رو نوشتن و من نمیتونم اینو نادیده بگیرم.

بهرحال پیش بینی میکنم که بی فایده است این حرفا الان و احتمالا جواب میشنوم که چرا زودتر اعتراض نکردی که خب جوابم اینه که من چند روزه سفرم و هنوزم سفرم ادامه داره و فرصت شرکت تو بحث نداشتم.

ولی لطفا برای آینده، ۲۰ گالیون کسر از بودجه‌‌ی یه تیم، حق تیمی که با همه‌ی اعضاش شرکت میکنه رو پس نمیده و رو همون قانون سه بازیک حداقل که اول لیگ اعلام شد بمونید!

ممنون

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۳

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
از اونجایی که آرمان خرس های تنبل کوییدیچ برای کوییدیچه، رای بنده ممتنع می باشد و صلاح انجمن خویش ناظران دانند.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۱۰:۴۰ جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
به تدی و رکسان و بقیه کاپیتان ها

ببینید دوستان، من از این که گفتم بارم بندی نداشته باشه داوری، یه هدفی داشتم. اونم این بود که بعضی وقت ها، ممکنه یه پست، از نظر فنی و نگارشی و... خیلی بالا نباشه، ولی اینقدر قشنگ سوژه پیش رفته باشه که من ِ داور، میام یه امتیاز ویژه برای این روند داستان در نظر میگیرم و حتی چند تا اشکال نگارشی و املایی رو رد میشم از روش.
دقیقاً مثل پست ویکتوریا توی همین بازی. پست ویکتوریا مشکلات کمی نداشت، ولی روند داستان و روایت ـش اینقدر قشنگ بود که من بعد از جیمز بالاترین امتیاز رو بهش بدم.
اینجوری من فکر می کنم حق بیشتر به حق دار می رسه. خودمم کاملاً موافق این راه هستم.

یه نمومه ی مشابه همون دانش آموز برتر هفته هاگوارتز ـه که اساتید اعلام می کنند. شاید روزی که قوانین هاگ زده شد، خیلیا اومدن و گفتن چرا بالاترین نمره ها رو انتخاب نمی کنی برای بهترین دانش آموز؟ ولی همون طور که الان مشخص شد، خیلی وقتا استاد ها کسی رو معرفی می کنن که بهترین نمره رو نگرفته.

تدی و رکسان که نظراتشون رو دادن، از بقیه کاپیتان ها هم درخواست می کنم بیان و نظرشون رو بگن.

به لودو

همونطور که می دونی، طبق قانون، حداقل بازیکنی که باید توی یه مسابقه شرکت کنه 3 نفره. اما کاملاً قبول دارم خیلی نا حق ـه که یه تیمی که بالاخره توی بازی شرکت کرده و بازی رو تموم کرده هیچ امتیازی بهش داده نشه. از طرف دیگه همون طور که اشاره کردی قانون باید اجرا بشه و اگه اجرا نشه حداقل ـش اینه که جریمه ای داشته باشه.
من پیشنهادم اینه که هر مسابقه ای که با کمتر از 3 نفر شرکت کردین، امتیاز دهی بشه و معمولی پیش بره، در آخر مسابقه به عنوان جریمه 20 گالیون ازتون کسر بشه.

اگه کسی مخالفتی داره اعلام کنه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.