هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بررسی پست های خانه ی ریدل ها
پیام زده شده در: ۲۲:۵۷ سه شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
بررسی پست شماره 152 قصر مالفوی،سیریوس بلک:

سیریوس عزیز

نقل قول:
- بد بخت شديم!
سوروس اين را گفت و با عجله بيرون دويد و به همه مرگخوار هاي ديگر كه پشت در منتظر بودند گفت كه به دنبال اربابشان بروند.
- اگه ارباب از اين جا در رفته بود كه ما ميديديمش!
- خوب لابد كور شدين! بگرديد ديگه! ممكنه محفلي ها اربابو پيدا كنن.
- نگران نباش اونا اين اربابو نميشناسن!

میفهمم...میخواستین ارتباطتون با پست قبلی از بین نره.ولی اینم در نظر بگیرین که کسی که این پستو میخونه به احتمال خیلی زیاد چند ثانیه قبلش پست قبلی رو خونده.برای همین خوندن دوباره اینا میتونه خسته کننده باشه.پست قبلی ممکنه خیلی ناگهانی تموم شده باشه ولی اشکالی نداره که شما از همونجا ادامه بدین.اینجوری هیجان ماجرا هم از بین نمیره.

نقل قول:
بلاتريكس: - فكر كنم لوسيوس برگشته. همين اول كاري چقدرم خرج كرده!

این اشاره تون خیلی خوب بود.پست لوسیوسو در نظر گرفتین و خیلی خوب از ورودش به داستان استفاده کردین.

نقل قول:
چشم هايشان را تيز كردند

از صفت تیز بین برای چشم استفاده میشه ولی چشم اصولا تیز نمیشه...اون گوشه!

نقل قول:
مورفين: - ببينم اين بشه اي هم كه پشت رداي اشنيپ رو گرفته بودم توهم بود؟
آنتونين: فكر نمي كنم

سوژه خسته کننده شده بود....لرد و مرگخوارا بچه شدن و تو قصر دارن دور خودشون میچرخن...جهت خیلی خوبی که شما به سوژه دادین میتونه کاملا نجاتش بده.

ظاهر پستتون مثل همیشه کاملا مرتب و جذب کننده بود...از شکلکها خیلی خوب،به جا و به اندازه استفاده کردین.پستتون بار طنزی رو که تو چند تا از پستاتون دیده بودم نداشت ولی با این سوژه همینم خیلی خوب بود.

موفق باشید.

لوسیوس عزیز

این شاید یکی از سختترین نقدایی بود که تا حالا کردم.
زیاد با نقد برای اعضای قدیمی موافق نیستم.دلیلش این نیست که قدیمیا بدون اشکال مینویسن.بیشتر برای اینکه معتقدم بعد از یه مدتی روش اعضا تثبیت میشه و سبک خاص خودشونو پیدا میکنن.برای همین نقد تفاوتی تو نوشته هاشون ایجاد نمیکنه.مثلا خودم...سالهاست به سبک خاصی مینویسم و الان دیگه عوض کردن روشم برام خیلی سخته.به هر حال چون شما خواستین من فقط به عنوان یه خواننده عادی نظرمو مینویسیم.

مهمترین نکته ای که موقع پست زدن در نظر میگیریم احترام به سوژه تاپیکه.که نوشته مون نه به سوژه لطمه بزنه نه وقتی که لازم نیست عوضش کنه.شما موضوع جدیدی شروع کردین ولی به طرز ماهرانه ای اونو با سوژه قبلی تلفیق کردین.این کارتون خیلی جالب بود.شخصیتتونو طوری وارد داستان کردین که لطمه ای به ماجرا نزنه.

پست شما در نگاه اول خیلی جذابه.طولانی نیست.از عکس استفاده کردین.فاصله های لازم رو گذاشتین و پاراگراف بندی کردین.کاملا مرتب و منظم به نظر میرسه و همین میتونه خواننده رو جذب کنه.

نقل قول:
در همین حال ماجراهای پوشک مای بیبی در قصر مالفوی ادامه داشت

شما با وجود اینکه شخصیت جدیدی(لوسیوس)رو وارد داستان کردین و تقریبا یه موضوع و جهت دیگه به داستان داده شده با همین اشاره کوچیک احترامتونو نسبت به نویسنده و پستهای قبلی نشون دادین.گرچه لزومی هم نداشت ولی به هر حال همین اشاره شما خواننده رو آزاد گذاشته که اگه خواست موضوع قبلی رو هم ادامه بده.کارتون خیلی خوب بود.

نقل قول:
تعداد زیادی تسترال که یک کالسکه اشرافی خفن را می کشیدن

پستتون جدیه...در این حالت استفاده از حتی یک کلمه عامیانه میتونه جو و حال و هوای پستتونو از بین ببره.مثل همین کلمه "خفن" که حالت کاملا طنز آمیز داره.

نقل قول:
که یک کالسکه اشرافی خفن را می کشیدن از فراز آسمان مقابل قصر توقف کردند

نقل قول:
چند ساحره از بالای کالسکه پایین پریدن و در حالی که پلکانی در مقابل درب اصلی کالسکه قرار میدادند شروع به تعظیم کردن کردند...

فعلهاتون با هم همخوانی نداره...کشیدن و توقف کردند....پریدن و تعظیم کردند.اگه قراره بصورت گفتاری بنویسیم باید همه فعلهامون به همون شکل نوشته بشه.

دیالوگ پستتون خیلی کمه و فضاسازی زیادی وجود داره...یعنی درست شرایطی که باید در یک پست جدی رعایت بشه.حالتها و فضا رو به خوبی توصیف کردین.خواننده خیلی راحت در جو مرموز پستتون غرق میشه.

نقل قول:
با خرابی شوفاژ ها و کودکستان خانه ریدل از قصر استفاده شده بود...

منظور احتمالا این بوده که با خرابی شوفاژهای کودکستان خانه ریدل، از قصر مالفویها به عنوان کودکستان استفاده شده بود(که البته این اتفاق نیفتاده بود!)...ولی به هر حال درک این منظور از این جمله کمی سخته.
استفاده از کلمه "شوفاژ" میتونه حس و حال جادویی خواننده رو ازبین ببره.شاید بهتر بود توجیه جادویی تری برای خراب شدن قصر پیدا میکردین!

جمله ها تون ساده،کوتاه و واضح بود.برخلاف خیلی از پستهای جدی خواننده رو به هیچ عنوان گیج نمیکرد.

نقل قول:
سخن گشود

لب به سخن گشود درستتره...چون اصولا از فعل سخن گشود استفاده نمیشه.

در پست شما شکوه و عظمت و رفتار اشرافی و غرور خاص لوسیوس مالفوی کاملا واضح و مشخصه.تصمیم کاملا درستی برای استفاده نکردن از شکلک گرفتین.همین کارتون پستتونو جذابتر کرده.

خوب بود...حتی با وجود اینکه مدتها بود نمینوشتین.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۲۲:۲۹ یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۹

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
ارباب اگه میشه پست من را هم در همان تاپیک مورد نقد سیاه خود قرار دهید.

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۱:۴۰ یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۹

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
سلام ل. ر. د

لطفا" بيا و پست لرد كوچولوي من رو نقد كن!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۸ شنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بررسی پست شماره 28 فرهنگستان خانه ریدل، برایان دامبلدور:

برایان عزیز

تقریبا تا وسط پستتون پست خودمو کپی کردین!نمیدونم این کارتون دلیل خاصی داشت یا نه ولی مسلما خواننده رو که درست چند ثانیه پیش پست قبلی رو خونده خسته میکنه.

نقل قول:
رایدل

رایدل نه...ریدل!

نقل قول:
و سپس بعد آمدن جغد های آمبریچ لرد درخواست کرد که کیا داوطلبن...

بزرگترین اشکال پستهای شما جمله بندی اشتباه و استفاده نامناسب از کلماته.همین یه جمله رو حداقل 5 بار باید خوند که منظور شما رو درک کرد.بهتره از کلماتی استفاده کنین که منظورتونو دقیق و واضح میرسونن نه اولین کلماتی که به ذهنتون خطور میکنه.جمله هایی رو که نوشتین دوباره بخونین.اینم در نظر داشته باشین که نوشتن با گفتن فرق میکنه.نوشته ما لحن نداره...حالت و تن صدا تو رسوندن منظورمون دخالتی نداره.برای همین موقع نوشتن باید دقت بیشتری بکنیم.

نقل قول:
روفوس با حالت ترسی گفت:
-هیچ کی

این شکلکتون هیچ تناسبی با اون حالت ترس نداشت.شکلکها باید حالت شخصیتتونو دراون لحظه نشون بدن.ضمنا وقتی حالت رو خودتون توضیح دادین(ترس)دیگه اصولا نیازی به استفاده از شکلک نیست.شکلک بیشتر وقتی به درد میخوره که خواننده بدون اون نتونه حالت شخصیت رو تشخیص بده.مثلا:
روفوس گفت:
هیچ کی!(یا)

نقل قول:
تو غلط میکنی هیچ کی اصلا خودم انتخاب میکنم:

لرد اصولا اینجوری حرف نمیزنه.از فحش و اصطلاحات عامیانه استفاده نمیکنه.کلا وجود خودش اونقدر وحشتناک هست که برای ترسوندن احتیاجی به استفاده از این کلمات نداشته باشه.گاهی برای اضافه کردن طنز میتونیم از همچین اصطلاحاتی استفاده کنیم ولی باید بتونن با اون شخصیت منطبق بشن(یعنی بهش بیاد).
ضمنا این بی علامت بودن جمله هاتون خوندن و درکشونو سختتر میکنه.معلوم نیست آدم کجا باید مکث کنه،کجا جمله بعدی شروع شده.

"تو غلط میکنی هیچ کی! اصلا خودم انتخاب میکنم:"
یا
"تو غلط میکنی. هیچ کی؟! اصلا خودم انتخاب میکنم:"

اینجوری بهتر نشد؟لحن محکم و عصبانیت لرد رو هم نشون داد.

نقل قول:
-یک بار دیگه صوت بزنید من میدونم و کروشیو شما حالا برین.

1- بازم جمله غلطه.من میدونم و شما؟من میدونم و کروشیو؟بعدشم یه علامتی،چیزی لازمه که نشون بده جمله تموم شده.
2-سوتم همون بالا نوشتما!صوت اشتباهه.صوت یعنی صدا!

نقل قول:
پس میرم سر اتاقم شما هم دم در بشینین هر کی اومد پیشتون حرف نزنین بعد هم سریع میریم.

اگه اینا قرار بود دم در بشینن، با کسی هم حرف نزنن اصلا برای چی رفتن؟!سعی کنین دیگرانو بدون دلیل از داستان خارج نکنین یا در حاشیه قرار ندین.

سوژه رو خیلی خوب پیش بردین.نه خراب شده،نه بیش از حد کند یا تند جلو رفته.پستتون کوتاهه و دیالوگاتون به اندازه ای که خواننده رو سرگرم کنه زیاده! از شکلک استفاده بی جا نمیکنین(فقط به هماهنگیشون با حالت فرد دقت کنین).پستتون واضح تموم شده و نکته مبهمی برای نفر بعدی نذاشته.اینا از نکته های خوب پستتون بود.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۶:۵۴ جمعه ۲۰ فروردین ۱۳۸۹

علی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۳ پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۳:۲۴ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۲
از خانه ای متروکه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 148
آفلاین
ای لرد کبیر بی زحمت اینو نقد کنید. مرسی
فرهنگستان رایدل

باتشکر و احترام فراوان

پیام زده شده در: ۱۸:۲۹ پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۹

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بررسی پست شماره 194 زندگی به سبک سیاه، روفوس اسکریم جیور:

روفوس عزیز

سوژه خیلی خیلی بد!
همونطور که بارها گفتم بهتره برنامه های ماگلی رو وارد دنیای جادویی نکنین.اصلا جالب نیست.

ضمنا این سوژه مسابقه ای که محفلیا و مرگخوارا توش شرکت میکنن دیگه خیلی لوس و تکراری شده.طوری که به نظر میرسه مرگخوارا و محفل کاری جز شرکت در مسابقه های مختلف ندارن.مخصوصا این مورد برای دامبلدور و لرد سیاه خیلی بی مزه و غیر قابل باور شده.

این از این

نقل قول:
روفوس پس از شنيدن اين جمله بلافاصله از هوش رفت و ...

بار اول چرا از هوش نرفت؟!هضم نشده بود جمله؟!

نقل قول:
مسابقه اي با عنوان جادوگران آهنين برگزار ميشه كه توي اون قوي ترين جادوگران از لحاظ فيزيكي شركت ميكنن

قدرت فیزیکی اصولا نباید برای جادوگرا اونقدر مهم باشه که براش مسابقه هم ترتیب بدن.منطقی نیست!

از هوش رفتن روفوس اغراق آمیز و بی دلیل بود.

نقل قول:
سرانجام روفوس پس از چند دقيقه بي هوشي ، به هوش آمد و چشمهايش را باز كرد

دوبار از کلمه هوش استفاده کردین.این کار زیبایی جمله تونو از بین میبره.میتونستین بنویسین بعد از چند دقیقه به هوش آمد یا چشمهایش را باز کرد.

دیالوگها و فضاسازیتون به اندازه کافی خوب بود.آخر پستتونم سوژه مورد نظرتونو به خوبی به کسی که میخواد ادامه بده منتقل کردین(که لرد قصد تقلب داره)ولی همونطور که گفتم سوژه تکراری و غیرمنطقی باعث شده پستتون با وجود خوب بودن ارزشی رو که باید، نداشته باشه.
وقتی میخوایین سوژه جدید بدین سعی کنین تا جاییکه ممکنه به دنیای هری پاتر و جادو مربوط باشه،برنامه ها و سریالای ماگلی رو وارد سوژه ها نکنین(مگه اینکه بشه با جادو هماهنگشون کرد یا واقعا جالب و جذاب باشن)،از دادن سوژه های تکراری با کمی تغییر هم خودداری کنین.

پستتون خوب بود.سوژه نه!

بررسی پست شماره 195 زندگی به سبک سیاه، دلورس آمبریج:

دلورس عزیز

ویژگی خوب و مهمی که پستای شما داره سرگرم کننده بودنشونه.ممکنه پستتون(این پست نه،کلا میگم) داستانو حتی یک قدم هم جلو نبره،ممکنه همش از دیالوگ تشکیل شده باشه ولی همین دیالوگهای ساده رو طوری مینویسین که خواننده بدون خستگی تا آخر پستو میخونه.

در نگاه اول شکلکای پستتون زیاد به نظر میرسه ولی بعد از خوندن پست متوجه میشیم که همشون در جاهای لازم بکار رفتن.خیلی خوب با شکلکها احساسات شخصیتها رو به خواننده منتقل کردین.

طنز پستتون ملایم و قشنگه.مخصوصا قسمتی که مرگخوارا میخوان لردو ثبت نام کنن!

نقل قول:
در همین حال دامبل به همراه جیمز بود.

جمله ناقصه...مثلا میتونست اینجوری باشه:در همین حال دامبلدور به همراه جیمز وارد دفتر ثبت نام شدند.

دامبلدورتون کمی با دامبلی که ما میشناسیم فرق داشت.دامبلدور کتاب با اون آرامش و صبر اعصاب خردکنش کجا و دامبل خشمگین و عجول پست شما کجا!
جیمزتونم کمی تا قسمتی شیطانی بود!جیمز کلا شخصیت شیطون و پرتحرکیه ولی اینکه بلافاصله به فکر تقلب بیفتن کمی با سفیدی و محفلی بودنشون تضاد داره.سعی کنین جبهه شخصیتها رو تو داستان حفظ کنین.سفیدا سفید باشن.خوب و مهربون و درستکار و وفادار....

داستانو خوب پیش بردین.

خوب بود.

موفق باشید.

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ پنجشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۹

دلورس آمبریج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۸ سه شنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۰۰ دوشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۹
از وزارت سحر و جادو !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
ارباب ! نقد کنین لطفا !

پست 195

زندگی از بودن آغاز میشود و تا شدن ادامه می یابد . . .[i][b][size=large][font=Arial]پ

پیام زده شده در: ۱۵:۲۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۸۹

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
يا لرد

نقد

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ شنبه ۷ فروردین ۱۳۸۹

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
يا لرد !
نقد

یا روفوس

فقط پستهای انجمن خانه ریدل اینجا نقد میشه.منم اینجا به عنوان ناظر انجمن نقد میکنم.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۹/۱/۸ ۱۶:۱۱:۲۹

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

پیام زده شده در: ۱۸:۳۹ شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
بررسی پست شماره 25 فرهنگستان ریدل، دلورس آمبریج:

دلورس عزیز

دو پست آخر شما نسبت به پستهای اولتون پیشرفت خیلی زیادی داشتن.

تا اوسط پست لودو میخواد یه جمله بگه ولی نمیتونه!اصولا باید خیلی خسته کننده باشه.ولی نیست.چون به طرز جالبی این موضوع رو مطرح کردین.برای همین خواننده اصلا خسته نمیشه.

دیالوگاتون خوبه.همونطور که قبلا گفتم تو پست طنز احتیاج به فضا سازی زیادی نداریم ولی اینکه پست از دیالوگ تشکیل شده باشه میتونه حواس خواننده رو پرت کنه و یه جورایی تمرکزشو به هم بزنه.گاهی هم لازمه به محیط اطراف،احساسات شخصیتها یا کارایی که میکنن بپردازین ولی نذارین این فضاسازی طنز پستتونو از بین ببره.این حالتها و توضیح در و دیوار هم میتونه طنز آمیز باشه.چون حیفه که طنز ملایمی که تو پست شما جریان داره از بین بره.

سوژه رو خیلی خوب پیش بردین و یه جهت منطقی بهش دادین.آمبریج رو خیلی خوب و به موقع وارد ماجرا کردین.وجودش میتونه کاملا به درد بخوره.

شکلکها و علامتگذاریتون کاملا به اندازه و بجا بود.بعضی از جمله ها بولد(ضخیم)شدن.خیلی خوب حس عصبانی بودن و فریاد زدن شخصیتها رو به خواننده منتقل کردین.

خوب بود.

موفق باشید.

بررسی پست شماره 26 خانه ریدل،برایان دامبلدور:

برایان عزیز

نقل قول:
لرد پستش کوتاه سوژه هم کم پیش بردم

خیلی خوشحالم از اینکه نقد قبلی رو خوندین و بهش توجه کردین.ولی یه نکته مهم.جمله هاتونو قورت ندین!مثلا همین بالایی:

لرد پستش کوتاه سوژه هم کم پیش بردم----»لرد، پستش کوتاهه و سوژه رو هم کم پیش بردم.
جمله بندی درست و علامتگذاری(در همون حد ابتدایی)خیلی بیشتر به درک جمله هاتون کمک میکنه.

و اما پست:

پست شما در همون نگاه اول میتونه خواننده رو از خوندن پست منصرف کنه.دلیلش شلوغی بیش از حد،شکلک زیاد،دیالوگهای کوتاه و پشت سر هم و بی نظمی ظاهری پسته.
این نکته ها رو رعایت کنین که خواننده ترغیب به خوندن بشه.یه پست اگه عالی هم باشه وقتی کسی با دیدنش علاقمند به خوندنش نشه ارزشی نداره.

یه توصیه کوچیکم دارم که به سلیقه خودتون بستگی داره.به نظر من بهتره اول و آخر پستتون چیزی ننویسین.جمله هایی مثل"ادامه بدین" و "ادامه سوژه" بجز خراب کردن چهره پست شما کار دیگه ای نمیکنن.کسی که میخونه میدونه این ادامه سوژه اس و باید این پست رو ادامه بده.

نقل قول:
بعد از اینکه روفوس پیشنهادشو به لرد داد لرد گفت:

این دفعه ارتباطتونو با پست قبلی قطع نکردین.این خیلی خوبه.

نقطه آخر جمله به هیچ عنوان فراموش نشه.وقتی آخر جمله نقطه نذارین جمله هاتون به نظر ناقص میان و خواننده رو کلافه میکنن.

نقل قول:
-باشه ولی ایرانسلم شارژ نداره لرد میشه موبایلتونو بدین
- بیا.
-مرسی. اینم شمارش تو جیبمه هفته پیش بهم داد

تاجاییکه ممکنه از اضافه کردن دیالوگهای اضافی که نه طنز خاصی دارن نه به پیشرفت داستان یا جالبتر شدن پست کمک میکنن خودداری کنین.مثل همین بالاییا.همینطور اصطلاحات و وسایل ماگلی(مشنگی).سعی کنین این وسایلو وارد داستان نکنین.مگه اینکه واقعا جالب باشه.از همون وسایل ارتباطی کتاب مثل جغد و پاتروناس استفاده کنین.

خیلی از شکلکاتون اضافین.مثلا تو مکالمه تلفنی آمبریج و روفوس.

با وجود جالب نبودن مکالمه تلفنی، کروشیوی آخر لرد جالب بود.

نقل قول:
-لرد خوبی؟

درمورد لحن حرف زدن ملت(چه مرگخوارا چه بقیه)با لرد دقت کنین.کسی جرات نمیکنه با این صمیمیت به لرد بگه "لرد خوبی؟"

سوژه رو خوب پیش بردین.مثل دفعه قبل عجله نکردین و قدم قدم پیش رفتین و به سوژه وفادار موندین.این کارتون خیلی خوب بود.اشکالات فراوان جمله بندی که تو پست قبلیتون دیدم اینجا وجود نداشت.این یعنی پیشرفت خیلی خوبی داشتین.

موفق باشید.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.