هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: آیا جادو و جادوگری وجود دارد؟
پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴

سدریک ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۴ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۱۲ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴
از من كه زنده نيستم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
نقل قول:

هديه پاتر نوشته:
آقاي سدريك ديگوري منظور منو خوب فهميدين ولي آخرشو نه منظور من اين بود كه پسرا هر كار دلشون مي خواد مي كنن بعد هم با چاپلوسي و گفتن حرفاي شيرين اونا رو جادو و خر مي كنن

هوم............من فكر ميكردم دخترا پسرا رو جادو ميكنن(البته با نظر شما!)اما مث اينكه بر عكسشو ميگي

اين را از من داشته باشيد :
بودن يا نبودن مساله اين نيست ! مساله اين است :چگونه بودن

پیام زده شده در: ۱۲:۰۵ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴

هديه پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۹ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۵ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۴
از نا كجا آباد البته همراه دني
گروه:
کاربران عضو
پیام: 126
آفلاین
آقاي سدريك ديگوري منظور منو خوب فهميدين ولي آخرشو نه منظور من اين بود كه پسرا هر كار دلشون مي خواد مي كنن بعد هم با چاپلوسي و گفتن حرفاي شيرين اونا رو جادو و خر مي كنن

بياين هافلپاف

پیام زده شده در: ۱۱:۵۷ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴

سدریک ديگوري

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۴ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۱۲ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴
از من كه زنده نيستم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
نقل قول:

هديه پاتر نوشته:
من كه صد در صد اطمينان دارم كه جادو و جادوگري وجود داره ولي نمي تونم بگم براي اين كه بلافاصله شناسم پاك ميشه اينم يكي
از عيب هاي اين سايته ولي همه ي دخترا مي دونن كه هم جادوگر وجود داره هم جادوگري اينطور نيست؟

من مطمءن نيستم منظورتو درست فهميده باشم ولي جذبه ي دخترا براي پسرا غريزيه و ربطي به جادو نداره.....مگر با معجون عشق!!!!

اين را از من داشته باشيد :
بودن يا نبودن مساله اين نيست ! مساله اين است :چگونه بودن

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ شنبه ۲۱ خرداد ۱۳۸۴

هديه پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۵۹ چهارشنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲:۳۵ چهارشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۴
از نا كجا آباد البته همراه دني
گروه:
کاربران عضو
پیام: 126
آفلاین
من كه صد در صد اطمينان دارم كه جادو و جادوگري وجود داره ولي نمي تونم بگم براي اين كه بلافاصله شناسم پاك ميشه اينم يكي
از عيب هاي اين سايته ولي همه ي دخترا مي دونن كه هم جادوگر وجود داره هم جادوگري اينطور نيست؟

بدون نام
جادو و جادو گری وجود داره چون شخصا تجربه چند جادوی سیاه رو در عالم واقعیت داشتم، دقیقا همون هایی رو که کتاب آسمانی وجودشون رو تأیید کرده !
و داستانی هست که درستی یا نادرستی اش مشخص نیست: ( گویند در شرق، در گذشته فرشتگان کلمات جادویی به زمین آوردند . این کار بدین صورت انجام میگرفت که کلمات بر روی وسیله که شبیه گردونه بود ظاهر میشد و مردم با استفاده از نوعی خمیر آن را، به قولی کپی می کردند و ... ادامه ماجرا )
البته قبلا عرض شد که شاید این تاریخ زایده تخیل آدمی باشه !
و اما در این که جادوگری به وسیله فرشتگان ( شر یا خیر و یا هر دو ! ) به ارض نازنین ما نزول فرموده شکی نیست و البته بسیاری از اشخاص که به قول معروف دارای تحصیلات و فرهنگ متعالی و بالا هستن، این مسائل رو باور ندارن .
و هستند افرادی که به نیروهای فرا طبیعی ایمان دارن که باعث میشه، با دید متفاوتی به این مسئله توجه کنند .
وهمون طور که از داستان مرلین بزرگ اطلاع دارید، طبیعت نیز این جادوگر رو کمک کرده واین در نمای فلسفی می تونه بار معنایی زیادی داشته باشه .

پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۸۴

آموس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۵۳ جمعه ۱۲ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۰۷ دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۸۵
از Hogwarts
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
درود!!!

خیلی ممنون از پستاتون.خیلی نظر های خوبی دادین.من در هر صورت می گم وجود داره.ولی دنیای جادوگرها مثل دنیای ما نیست.تقریبا ما مثل داخل کتاب هری پاتر مشنگ حساب میشیم.این قضیه هم شده مثل وجود نداشتن جن که دیدید وجود داره.

من جوونیام این خوش تیپی بودم.
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
مطمعن باش که " اون جادوگرای فرعون همین شعبده بازهای معمولی " نبودن .... چون اونا جوری جادو می کردن که همه باورشون میشده ( همه که خنگ نبودن ؟؟؟؟ )
----
تازه اگر هم شعبده باز بودن ، شما میتونین داستان مرلین مرحوم رو منکر بشین ؟ اگه منکر بشین که واجب الحرب شده اید!!!!!!!!

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۸۴

برتی بات

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۱ شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۴ جمعه ۹ تیر ۱۳۸۵
از اعماق شهر لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 203
آفلاین
اون چیزی که شما می گید فکر نمی کنم جزو جادو باشه.یه جور به قول خودت خلسه ی معنویه.
همون طوری که نمی شه اسم یوگا یا هیپنوتیزم رو جادو گذاشت.
در ضمن شما از کجا می دونید که اون جادوگرای فرعون همین شعبده بازهای معمولی نبودن؟

جلد هفتم کتابهای هری پاتر:"هری پاتر و چهل دزد بغداد."

پیام زده شده در: ۱۲:۲۱ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۸۴

شاهزادۀ دورگه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۱۷ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 187
آفلاین
نقل قول:

برتي بات(White man) نوشته:
معذرت می خوام...اما اونی که توی قرآن بهش اشاره شده ، جادوگری نیست ،بلکه معجزه ست و کار من وشما نیست ،کار پیامبراست.
و اما در مورد احضار جن و روح . مگه جن و روح ها علافن که ما هر وقت دلمون خواست بشون بگیم :آقا روحه لطفا تشریف بیارید اینجا.
من به کل منکر وجود این چیزا نمی شم ،راستش من اصلا اونقدری نیستم که بخوام چیزی رو رد یا تایید کنم ،ولی می دونم که اگر هم وجود داشته باشن علاف ما نیستن.

پس لطفا با دلیل و مدرک صحبت کنید و کلماتی مثل: من قبول ندارم، نیست و... این حرفها رو تو پستاتون ننویسید!

البته جادو و جادوگری رو نمی شه در شاخۀ یک علم خلاصه کرد ولی بهترین اونا اکنکار است که نمی شه گفت اون هم جزء جادوگری چون می شه گفت بیشتر یک خلسۀ معنوی تا جادو و جمبل شما می توانید با اکنکار:

وارد جهانهای معنوی شوید، به بیماران شفا دهید، به جهانهای بی شماری که اطراف ما است سفر کنید، از قدرت های که در این دنیا قادر به انجام انها نیستید استفاده کنید و... قبلا من چنین تاپیکی زده بودم و در ان اموزش هم گذاشته بودم ولی بدلیل اینکه بدون مجوز بود پاک شد

Head of Detection and Confiscation of Counterfeit Pants Office
Emperor's Spokesman

پیام زده شده در: ۱۲:۱۷ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۸۴

زاخاریاس اسمیت(old)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۶:۴۷ دوشنبه ۹ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۰۱ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶
از نميگم تا تو خماري بموني ...!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
نقل قول:

برتي بات(White man) نوشته:
معذرت می خوام...اما اونی که توی قرآن بهش اشاره شده ، جادوگری نیست ،بلکه معجزه ست و کار من وشما نیست ،کار پیامبراست.
و اما در مورد احضار جن و روح . مگه جن و روح ها علافن که ما هر وقت دلمون خواست بشون بگیم :آقا روحه لطفا تشریف بیارید اینجا.
من به کل منکر وجود این چیزا نمی شم ،راستش من اصلا اونقدری نیستم که بخوام چیزی رو رد یا تایید کنم ،ولی می دونم که اگر هم وجود داشته باشن علاف ما نیستن.

ما که بحثمون سر الاف بودن جادوگرا نیست
تو قرآن آمده که فرعون جادوگرانی را برای مقابله با موسی ( ع ) آورده بوده .... پس قران گفته که جادو وجود داره ولی اون رو نهی کرده

--------> ما میگیم که جادو وجود داره . اگه میتونین مثال نقض بیارین

كسي كه كوههاي شامخ را زير پا ميگذارد ، به همه شدايد اعم از شوخي و جدي ميخندد .

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.