هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شهرداری هاگزمید(تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول پست قبلم:

نقل قول:
من این روندو در کلوپ تائین نکردم ولی باهاش موافقم چون تنها تاپیکی هست تو هاگزمید که حالت مسابقه ای داره و پستاش نقد میشه بالاخره باید یه تاپیک اینجوری هم وجود داشته باشه.

قرار نیست هر تاپیک همیشه فعال باشه طبیعیه بعضی وقتا از فعالیت میفته ولی ناظرا تلاششونو در جعت فعال نگه داشتن تاپیکها انجام میدن هر چند طبق گفته خود مدیرا فعال کردن انجمن وظیفه ناظر نیست و این کار صرفا از روی دلسوزی و احساس مسئولیته

قرار نیست ما به ساز ناظرا برقصیم اگر اینجا پاسخگوئیم بخاطر اینه که دوس داریم تعامل برقرار باشه،ما صحبتای شمارو میشنویم و در نظر داریم ولی تصمیم گیرنده نهائیه خودمونیم

ممنون از توجهت

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
اين تاپيك از 23 دي به بعد پستي توش نخورده بود كه البته حاكي از هيجانيه كه بر مسابقه حكم فرما بوده و نشون ميده كه اين طرح شما باعث شده تاپيك به حد قابل قبولي از فعاليت برسه و بتركونه هرچند فكر ميكنم برنده ها و نقد ها و ... به صورت زير پوستي انجام ميشه.
به هر حال به نظر من بايد قدر اون سوژه رو دونست و حداقل اجازه داد هر كس كه ميخواد ادامش بده ، نه اينكه ناظر به صورت كاملا زوري بگه حرف حرف منه و كاربر هيچ نقشي نداره من الان يه پست نوشتم و به نظرم پست جالبي هم هست اما استكبار شما باعث شده كه ندونم چي كارش كنم.
در هر حال فكر ميكنم بهتر باشه نظر كاربرارم از اين به بعد مورد حمايت خودتون قرار بدين.

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۱۹:۱۰ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بازم میگم هر پست ادامه داری در اونجا زده بشه پاک میشه،اسکاور میتونست یه سوژه بده و پستشم تک پستی میبود و من در اونصورت استقبالم میکردم اتفاقا من یه بار تو کلوپ گفتم الانم هنوز پستم هست که:

اعضا خودشون به جای ناظر سوژه بدن تا رقابت بوجود بیاد و بهترین سوژه انتخاب بشه تا به بهتر شدن روند تاپیکم کمک کنه ولی اصولا در اون تاپیک پست ادامه دار زده نمیشه اینهمه تاپیک در هاگزمید هست که ادامه دارن مثال عینیش خانه های هاگزمید.

من این روندو در کلوپ تائین نکردم ولی باهاش موافقم چون تنها تاپیکی هست تو هاگزمید که حالت مسابقه ای داره و پستاش نقد میشه بالاخره باید یه تاپیک اینجوری هم وجود داشته باشه.

من در این پست و پست قبل نظرمو گفتم اگه چارلی نظری مخالف من داشته باشه حتما میگه و جواب شمارو خواهد داد ولی تا اونجائی که من با ایشون صحبت کردم نظرامون یکیه.

موفق باشی

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۸ ۱۹:۲۰:۱۱

پیام زده شده در: ۱۷:۳۲ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

دابیold4

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۲ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۷
از اين دنيا چه ميدوني؟!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
سلام به ناظر محترم

والله من پستهاي ققنوس و اسكاور رو كه خوندم علاقه مند شدم كه ادامه اش رو بنويسم ، اما وقتي اين كارو كردم ديدم جيمز اومده و پستي مغاير با پستهاي قبلي زده بعدش هم كه شاهد دعواي ريش مرلين با مرلين در اين تاپيك بودم و خلاصه دو دل شدم پستمو بزنم يا نه و گفتم بد نباشه كه نظراتمو بگم شايد ناظر از خودش انعطاف نشون بده.

پستهاي ادامه دار ققنوس و اسكاور از لحاظ سوژه خيلي عالي بودنن حداقل منو وادار و علاقه مند كردن كه ادامشو بنويسم و به نظرم كمال نامرديه كه همچين سوژه اي در نطفه خفه بشه و تازه ناظر هم تهديد به پاك كردنشون بكنه.

خودم شخصا چندين بار به اين تاپيك رجوع كرده بودم و از روندش خوشم نيومده بود تا اينكه اين پستهاي ادامه دارو ديدم پيش خودم گفتم اي ول به ناظر انجمن ديده اينجا غير فعال شده اومده درستش كنه اما ديدم گويي شما در اين كار دخيل نبودي.

به عنوان يك عضو تازه وارد درخواست دارم اجازه داده بشه كه پستهاي ققنوس و اسكاور ادامه داده بشن.

در كمال تشكر

A man is talking to God.

The man: "God, how long is a million years?"
God: "To me, it's about a minute."
The man: "God, how much is a million dollars?"
God: "To me it's a penny."
The man: "God, may I have a penny?"
God: "Wait a minute." .

پیام زده شده در: ۲:۳۳ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اول اینکه لطفا لحن حرف زدنتو اصلاح کنید،با یه ناظر اینجا صحبت نمیکنی در پست قبل گفتم نظر هر دو ناظر بوده،بازم این لحنو ادامه بدی پستات پاک و به مدیرا اطلاع داده میشه

1)در مورد کلوپ هم اصلا قبل از اینکه من ناظر هاگزمید بشم چارلی عزیز روالشو اینجوری پیش میبرد که سوژه میداد و اونجا پستای تکی فرستاده میشد و حاللت مسابقه و نقده

2)اینجا سایت اختصاصی شما نیس که بگی زمان ما فلان بود بعد از زمان شما تشخیص ناظران بعد از شما اینطور بوده که روالش اینجوری پیش بره منم موافق نیستم پستاش ادامه دار باشه چون با همین روند فعلیش اتفاقا خیلی خوب جواب میده و فعاله بازم میگم اونجا تاپیک اختصاصی شما نیس

3)این بحث به منزله اخطاره و اینه که شما فهمیدی نباید اونجا پست ادامه دار زد، اگه من یا چارلی پست ادامه دار دیگه ای اونجا ببینینم بدون معطلی پاک میشه

4)اتفاقا جیمز بطور درست و طبق روال تاپیک پست زده و پستای شما و ققنوس خلافه و باعث خراب شدن اونجا میشه

موفق باشی

شهرداری هاگزمید(تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۲:۲۱ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
مای فیوریت!

خیلی ببخشید ولی من تا اونجا که یادمه این تاپیک حدود سه چهار سال پیش باز شده بود(همون زمانایی که من تازه فعال شده بودم) و از همون زمان هم ادامه دار بود!

اولاً که شما هیچ حقی ندارید بابت این که پست من یا پست ققنوس رو به دلیل ادامه دار بودن پستامون پاک کنید(حالا به دلایل دیگه رو نمیدونم!) و دوماً این نشون از ضعف نظارته که میذاره هر کسی بیاد پست های بقیه رو خراب بکنه...

این باعث میشه من و امثال من دیگه نیایم تو این انجمن پست بزنیم چون ناظرش حتی با کسایی که پست های ادامه دار رو ادامه نمیدن برخورد نمیکنه چه برسه به اینکه به مدیران معرفیشون بکنه!

مسلماً تاپیکی مثل "کلوپ جادوگران" که تاپیک معروفی بوده در زمان ما نباید این شکلی تغییر بکنه....مثل این میمونه که مثلاً شما بیای بگی توی تاپیک "خوابگاه مدیران" باید تک پستی بزنین!!...خب این خیلی مسخرست!

شما عوض اینکه یه کاری بکنی تاپیک های انجمن زیر دستت فعال بشن دقیقاً داری برعکسش رو انجام میدی...درسته شما اختیار انجمن زیر دستت رو داری ولی وقتی کارت رو به نحو احنست انجام ندی خب فایده نداره...این شکلی من دیگه نمیام اونجا پست بزنم!

لطفاً یه رسیدگی بکنین در این مورد و اگر میشه بذارین تاپیک به حالت قبل برگردونده بشه...همون چیزی که در اصل بوده...یه تاپیک برای رول ادامه دار...ممنون میشم اگر این کارو بکنید.

منتظر جواب میمونم!

ویرایش:
من الان پست های قبلی اون تاپیک رو دیدم و خب دقیقاً متوجه نشدم از چه پستی او تاپیک "تک پستی" شده ولی فکر میکنم تو صفحه های سوم چهارم به این طرف این شکلی شده...یعنی توی بیست سی تا پست آخر...

خب من اعتراضی به این مطلب ندارم!...اشکالی نداره یه مدت یه تاپیک "تک پستی" بشه ولی حالا که موقعیتش هست بهتره دوباره به همون حالت قبل برگردونده بشه...چون پتانسیل رول ادامه دار رو داره!
این همه تاپیک برای "تک پستی" پست زدن...چرا آخه باید این تاپیکی که قدمت داره تو سایت و کلی خاطره توش هست رو خراب بکنین؟

من درخواست میکنم که انعطاف این تاپیک رو بیشتر بکنین و یه طوری بشه که پست های ادامه دار هم توش خورده بشه...اصلاً اشکالی نداره وقتی یه تاپیک پست نمیخوره یه نفر بیاد یه "تک پستی" بزنه!...چه اشکالی داره؟...ولی اینکه شما وسط پست های ادامه دار ما بیای یه دفعه مثلاً تک پست بزنی یعنی خراب کردن رول های ادامه دار و فکر میکنم عرف رو رعایت نکردین!

امیدوارم یه جواب قانع کننده بهم بدین مگرنه خیلی دوست دارم این مسئله رو از طریق مدیران پیگیری بکنم و ببینم که واقعاً از جهت قانونهای سایت این مسئله چه شکلیه؟...یه سایت کامیونتی برای یه چنین مسئله ای چه جوابی داره؟...خیلی دوست دارم از مدیر اول سایت بپرسم ولی فعلاً منتظر جواب شما میمونم شاید جواب شما بتونه منو راضی بکنه...

در هر صورت من درخواستمو دادم و اگر درخواستمو اجرا بکنین ممنون میشم

ویرایش شده توسط اسکاور در تاریخ ۱۳۸۶/۱۱/۱۸ ۲:۳۰:۳۴

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۰:۵۸ پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
سلام

در کلوپ جادوگران پستای دنباله دار نوشته نمیشن در اونجا پستای تکی فرستاده میشه مثل پست جیمز هری پاتر،ناظرین حداکثر کاری که میتونن بکنن اینه که پستای شما و ققنوس پاک نشه و نادیده گرفته بشه.

پ.ن:این پست با مشورت هر دو ناظر فرستاده شده

شهرداری هاگزمید(تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۲۰:۵۶ چهارشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۶

اسکاور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۶ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۱۷ یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹
از کارخانه ی دستمال سازی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 387
آفلاین
سلام بر مسئولین!

آقا من به واقع جدیداً بیشتر مواقع به صورت ==> میشم تو سایت جادوگران چون چیزای عجیب و غریب زیاد میبینم!

واسه همین اومدم حداقل یکیشو تذکر بدم و اونم اینه که پست "جیمز هری پاتر" تو تاپیک "کلوپ جادوگران" باید پاک بشه چون پست قبلی رو ادامه نداده و تاپیکم غیر فعال نبوده که بگیم ایشون خواسته تاپیک رو فعال کنه!...پس لطفاً پستشو پاک کنید زودتر یه تذکرم بهش بدین که واسه دفعه ی بعد از این کارا نکنه!(نکته: یعنی تذکر بدین که به مدیران معرفیش میکنین!...کلاً اینجور موارد باید سخت برخورد بشه چون خرابکاریه!)

با تعجب و تشکر و...قدرتونو میدونیم!...فعلا!

[url=http://godfathers2.persiangig.com/hammers/Pro

پیام زده شده در: ۲۰:۰۶ جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
تاپیک جشن پاترو من خوندم ارتباطی با اینجا نداره و البته این قابلیتو نداره که بصورت مغازه درش بیاری تا توی هاگزمید فعالیت کنه،من نظرم اینه به مطالب اشتراکی مراجعه کنی.
موفق باشی

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ جمعه ۲۸ دی ۱۳۸۶

نیکلاس   فلامل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۰۴ شنبه ۲۲ دی ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۳۸ جمعه ۲۷ اسفند ۱۳۸۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
دوستان مدتیه صاحب خونه جوابمون کرده میخواستیم نقل مکان کنیم هاگزمید گفتم به شهر داری اطلاع بدم .
در ضمن من میخوام اگه اجازه بدین یه مغازه واسه بازی باز کنم تو این دهکده به اسم کلوپ جشن پاتر (البته این بازی فعلا زیر نظر وزارت خونه در جریانه ولی اگه اجازه بدین بیارمش اینجا)
در ضمن چون احوالات این جانب با حقوق بازنشستگی جور در نمیاد میخواستم یه دکه باز کنم که راز طول عمرمو توش بگم(این پرنلم هر چی سنش میره بالا بخور تر میشه دارم گالیون گالیون میریزم تو شکمش)

شناسه ، شناسه ، شناسه.

هنگامی که به دنبال من آمدی تا تو را برای خودم انتخاب کنم ، حس خوبی نداشتم ، اما به خاطر خودت ، انتخابت

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.