هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: کلاس پیش گویی
پیام زده شده در: ۱۴:۵۴ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
1.مقایسه خطوط ارام و شلوغ در دست:
اگر خطوط دست بسیار باشد نشان دهنده پشت کار و فعال بودن شخص است اگر این خطوط به هم وصل باشند نشان دهنده عمر طولانی است ولی اگر خطوط در نقاطی دارای فاصله باشند نشان دهنده این است که در یک دوره از زندگی فرد بحران روحی به وجود می اید که پس از گذشت مدتی کوتاه این بحران رفع می شود

شخصیت من :
کف دست من بنفش پس ترکیبی از رنگ های ابی و قرمزه میشه نتیجه گرفت که من علاوه بر اینکه عصبی هستم دچار درگیری های ذهنی (؟؟؟؟) هم هستم . شکل دست من مربعیه پس از در هوای ازاد بودن لذت می برم ادم قوی و پر تحرکی هستم زیاد مایل به تغییر تو زندگی نیستم و با یک برنامه ریزی صحیح می تونم کارای زیادی رو انجام بدم پوست کف دستم خیلی نرمه پس ادمی هستم که زندگی رئ خیلی اسون میگیرم و یه جورایی بی خیالم خطوط دستم خیلی معلوم نیست ولی میشه گفت زیادن پس ادم فعالم این خطوط در بعضی نقاط به هم وصل نیستن پس تو یه دوره از زندگیم با بحران روحی مواجه میشم و عمرم هم خیلی زیاد نیست.

مقاله :
کف بینی یکی دیگر از شاخه های پیچیده ی پیش گویی است پیش گویی از طریق کف بینی در زمان پیش گوی معروف دورکاس الکساندر تریلانی ( جد جد پروفسور تریلانی خودمون ) توسط همین شخص ابداع شد او به طور کاملا اتفاقی توانست طول عمر یکی از شاگردان خود را با استفاده از خطوط روی دستش تخمین بزند کف بینی کار بسیار مشکلی است و هر شخصی قادر به انجام ان نیست. دورکاس تریلانی با این کشف بزرگ خود تحول شگرفی در پیش گویی به وجود اورد روحش شاد یادش گرامی باد

====================================
پروفسور این نظر لطف شماست که از ریونیا خوشتون نمیاد ولی همین مظلوم واقع شده ها هستن که اگه بخوان هیچ کس حریفشون نمیشه

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ دوشنبه ۲۱ آذر ۱۳۸۴

رز هافلپاف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۱۹ جمعه ۲۰ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۳۴ جمعه ۳۰ تیر ۱۳۸۵
از خوابگاه مختلط هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 254
آفلاین
1-دستها را از نظر خطوط شلوغ و آرام مقایسه کرده و شباهتهاو تفاوتهای آن را بنویسید.(5 امتیاز)
کسانی که دارای دستانی با خطوط شلوغ هستند دارای روحیه شاد و معمولا پرتحرک هستند کسانی که دارای دستانی با خطوط آرام هستند دارای روحیه ارام و لطیف هستند.
2-کف دستان را دیده و در مورد درسی که امروز دادم شخصیت خودتون رو توضیح دهید.(5 امتیاز)
من دارای دستانی با رنگ صورتی هستم یعنی پر انرژی و تندرست هستم یه ذره مثلث شکل هستپ یعنی بسیار نا آرام و علاقمند به ماجرا جویی هستنم دوست دارم تمام چیزها رو کشف کنم و فردی مشغول. پر انرژِی هستم و دوست دارم ازاد باشم ومسئولیت قبول کنم
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد پیدایش این نوع پیشگویی بنویسید.(5 امتیاز)
این نوع پیشگویی در زمان های قدیم از شهرت خاصی بر خوردار بود و بر روی دست انجام می شود به این صورت که اول به رنگ دست و بعد به شکل دست توجه میکنند و بعد به خطوطی که روی دست است مثلا خط عمر که نشاندهنده ی طول عمر فرد است.

[b][size=medium][color=0000FF]توی آسمون دنیاهر کسی ستاره داره .Ú

پیام زده شده در: ۲۳:۲۸ پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۴

رگولوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ چهارشنبه ۱۸ آذر ۱۳۸۸
از Number Twelve Grimmauld Place
گروه:
کاربران عضو
پیام: 108
آفلاین
1-دستها را از نظر خطوط شلوغ و آرام مقایسه کرده و شباهتهاو تفاوتهای آن را بنویسید
خطوط دست به وسيله امواج مغز شما ايجاد مي شوند انا نقشه ضمير خوداگاه انسان هستند اين بدين معنا است كه انرزي انها در زندگي بسيار قوي مي باشد .هر چه كه خطوط كف دست بيشتر و عميق تر باشد در واقع بدين معني است كه انرژي دروني ان فرد بيشتر است .معمولا اين گونه افراددر مقابل كساني كه دستي با خطوط كمتري دارند در كارها تمركز بيشتر و با دقت بيشتري انها را انجام مي دهند البته پيشگوي در مورد اين افراد هم به مرتب سخت تر از بقيه است زيرا خطوط دست انا درهم و نا مشخص است و خوندن ان مشكل تر مي باشد . همچنين افرادي كه دست شلوغ تري دارند داراي حنب جوش و تحرك بيشتري نسبت به كساني كه دست خلوت تري دارند هستند .

2-کف دستان را دیده و در مورد درسی که امروز دادم شخصیت خودتون رو توضیح دهید.(
متاسفانه يا خوشبختانه كف دستم خيلي شلوغه هيچ كس هم تا حالا نديدم كف دستش به شلوغي من باشد . و اين بر اساس علم پيشگوي بدين مهني است كه داراي انرژي تمركز تحرك و جنب و جوش زيادي هستم . كف دستم مربعي شكل است كه نشان دهنده اي است که دوست دارم بیشتر در هوای آزاد باشم .بسیار قوی و پرتحرک هستم .زیاد مایل به تغییرات در زندگی نیستم و با یک برنامه ریزی صحیح کارهای زیادی رو انجام مي دهم .

3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد پیدایش این نوع پیشگویی بنویسید
كف بيني يكي از مهمترين و در واقع گسترده ترين شاخه پيشگوي است كه در گذشته هاي بسيار دور توسط فردي كه بعد ها مشخص شد از اجداد پروفسور تريلاني است كشف شد . در ابتدا تصور مي شد كه خطوط دست بر انسان ها تاثري نمي گذارد ولي بعدا ثابت شد اين درست نيست نه تنها تاثير مي گذارد بلكه يكي از مهمترين و شاخه هاي پيشگوي است كه حتي امواج مغز هم كنترل مي كند و پيشگويان متعددي در زمان ها گوناگون متوجه تاثير حتي سيارات هم بر خطوط كف دست شدند و از روي ان مي توانند به پيشگوي بپردازند .

Draco Dormiens Nunquam Titillandus

پیام زده شده در: ۱۳:۰۵ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
با سلام من عضو تازه وارد هستم
دستها را از نظر خطوط شلوغ و آرام مقایسه کرده و شباهتهاو تفاوتهای آن را بنویسید.(5 امتیاز
شباهتها: هر دو دقیق و تیز بین هستند
تفاوتها:
آرام: انسانهایی آرام و صبور و پر حوصله هستند. بیشتر فکر میکنند و سعی میکنند همه کارهایشان از روی فکر باشد.
شلوغ: انسانهایی شلوغ و پر انرژی و کم طاقت و زود جوش هستند و هر حرفی را میزنند و هر فکری را عملی میسازند.

2-کف دستان را دیده و در مورد درسی که امروز دادم شخصیت خودتون رو توضیح دهید.(5 امتیاز
صورتی:پر انرژی و تندرست
مدور:خواهان دوستان زیاد در زندگی هستم.از مهمانی ها و کمک به دیگران لذت میبرم.معمولا این افراد ,افرادی با فکر هستم اما خیلی زود کسل میشوم.
سخت (زبر):این افراد پر انرژی و مصمم هستم

3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد پیدایش این نوع پیشگویی بنویسید.(5 امتیاز
این پیشگویی از زمانهای دور به مارسیده. برای انجام این پیشگویی ما باید تمام قوانین آنرا حفظ باشیم. قوانین بسیار پیچیده ای دارد و باید ترکیب آنها را نیز بلد باشیم. تقریبا پس از 1 قرن از کشف جادو، این پیشگویی نیز به همت استا "اندرو تریلاونی" از اجداد پروفسور تریلاونی کشف و قوانین آن در 37 جلد تالیف شد!!!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۵ یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امتیازات جلسه هفتم کلاس پیشگویی

اما رابینسون:13 امتیاز (10 امتیاز به سوال اول و سوم و 3 امتیاز برای سوال دوم)
لیلی اوانز:12 امتیاز (10 امتیاز برای سوال اول و دوم و 2 امتیاز برای مقاله)
دویل:15 امتیاز
رز هافلپاف:13 امتیاز (به سوال اول و سوم هر کدوم 4 امتیاز و به سوال دوم 5 امتیاز)
رگولوس بلک:15 امتیاز
آنیتا دامبلدور:13 امتیاز (10 امتیاز به سوال اول و سوم و 3 امتیاز به سوال دوم)

گریفیندور: 40
هافلپاف: 26
راونکلاو: 15

جلسه هشتم:کف بینی 2

بعد از پایان تعطیلات هاگوارتز دوبار باز شد.تمامی بچه ها بعد از استراحت به مدرسه بازگشتند تا دوباره در کنار هم فعالیت کنند.گروهی از دانش آموزان علاوه بر شرکت در کلاسها به بازی کوییدیچ نیز پرداخته بودند و آنروز زمین بازی بسیار شلوع تر از همیشه بنظر میرسید.
پروفسور کوییرل بعد از پایان انتخابات وزیر دوباره به تدریس روی آورده شاید در این حیطه بیشتر از پیش موفق بشه.
با اینکه هنوز تا پایان زمستان یک ماه باقی مانده بود اما هوا تقریبا گرم بود آفتاب درست در وسط آسمون بود و بچه ها آرام آرام از راهرو ها به سمت کلاس پیشگویی در حرکت بودند.
کوییرل لباس سرتاسر سبزش را که مخصوص کلاس پیشگویی بود مثل همیشه به تن داشت و با تومارهایه تکالیف بچه ها وارد کلاس شد.آخرین نفر نیز از نردبان نقره ای کلاس بالا آمد و بر جای خودش نشست.
کوییرل:سلام امروز هشتمین جلسه از کلاس رو با هم آغاز میکنیم .قبل از تعطیلات در رابطه با کف بینی صحبت کردیم و قرار بر این شد که در جلسه آینده نیز به ادامه این مبحث برسیم.در جلسه گذشته در مورد رنگ, شکل و جنس دستها صبحت کردیم و امروز تصمیم دارم به بر آمدیگها و خطوط درس برسیم.

برآمدیگیها:
بر روی کف دستها برآمدیگیهایی وجود داره که کف بینان به آنها کوه میگویند.هریک از این کوهها از ویژگی یکی از سیارات منظومه شمسی برخوردار است.بر روی دست هشت کوه قرار دارد که تعدادش در افراد مختلف است بعضی ها کمتر و تعداد ی هم بیشتر.هر چه تعداد کوها بر روی دست کمتر باشد بهتره. دلیل این رو شما ها باید بگید
خطوطها:
خطوط بر روی دست هر چه عمیقتر باشد قدرت بیشتری به شما میدهد.خطوط باریک نشان دهنده قدرت کم شما میباشد.هر خط بر روی دست معنی خاصی دارد مثلا خط زمین که بشکل نیم دایره و در اطراف شست شما قرار دارد نشان دهنده طول عمر است و به خط زندگی معروف است و یا خط زحل که در وسط دست قرار گرفته به معنی تلاش است.کلا چهارده نوع خط داریم که من اونها رو نام میبرم:
خط زمین - خورشید - آب - عطارد - آتش - زهره - هوا - ماه - اتصال - مریخ - مشتری - نپتون - زحل - ایکاروس

تمرین:
1-دلیل اینکه هر چه تعداد کوهها بر روی دست کمتر باشد چیست؟(5 امتیاز)
2-پنج مورد از انوع خط ها را بنویسید نشان دهنده چیست؟
(5 امتیاز)
3-مقاله ای حداقل سه خطی در رابطه با کوهها و خطوط بنویسید.(5 امتیاز)

پیام زده شده در: ۱۹:۴۵ یکشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
دلیل اینکه هر چه تعداد کوهها بر روی دست کمتر باشد چیست؟(5 امتیاز)
کوههای موجود بر روی کف دست، هرچه کمتر باشند، بهتر است، چرا که کوه ها نشان دهنده ی حوادث ناگوار و اخلاق بد می باشند. اگه کمتر از 8 تا باشه، فرد خیلی خوشبخته. اگه 8 تا باشه، زندگی خوبی داره و اگه بیش ار 8 تا باشه، واقعا فرد بدبختیه. کوهای روی دست، در میزان شانس افراد هم نقش دارند، به این صورت که هرچه کوه های مرکز دست بیشتر باشد، فرد بدشانس تر و اگر کم باش یا نداشته باشد، فرد بسیار خوش شانس است.

2-پنج مورد از انوع خط ها را بنویسید نشان دهنده چیست؟5 امتیاز
خط زمین: نشان دهنده ی طول عمر
خط زحل: تلاش
آب: روان بودن زندگی
آتش: مشکلات طاقت فرسای زندگی
هوا: میزان دمدمی مزاج بودن
خورشید: میزان راهنمایی های مفیدی که در زندگی میشویم
ماه: احتمالا یکی از اجداد ما گرگینه بود.

3-مقاله ای حداقل سه خطی در رابطه با کوهها و خطوط بنویسید.(5 امتیاز
هر کوهی بوسیله ی خطوطی احاطه شده است که به نوع همان کوه ارتباط دارد. مثلا خط زمین، کوه زندگی را محاط کرده است که در نتیجه به هم مربوط میشوند. به غیر از کوه زندگی، بقیه ی کوه ها با حداقل دو خط محاط شده اند. خط ها ارتباط دهنده ی کوه ها با هم هستند چرا که هر خط به طریقی دو کوه را محاط میکند. و اینگونه هر کوه، با کوه دیگر رابطه دارد و به خاطر همین هم اسم آنها اسامی منظومه شمسی است چون پشت سر همند و خط ها نیز به همان نامها موسومند. هر چه ارتباط کوها ها و خطها با هم بیشتر باشد، فرد زندگی آرام تری را خواهد گذراند.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۱:۵۳ دوشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۴

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ج1-

هر قدر که کوهها بر روی دست یک شخص کمتر باشد بهتر است چرا که کوهها فقط حوادث بعد و ناگوار را نشان میدهند و به جرات میتونم بگم که کوهها تعیین کننده سرنوشت یک فرد در آینده میباشد .
بنا به تعریف بالا میتوان اینطور نتیجه گرفت که کسانی که تعداد کوههای روی دستشان کمتر از عدد هشت است همواره زندگیه کم حادثه و بدون دردسری را پشت سر میگذراند .
کسانی که تعداد کوههای یشان هشت است در اکثریت به سر میبرند و همواره زندگیشان نه میشه گفت پر حادثه است و نه کم حادثه .
اما کسانی که تعداد کوههای یشان بیشتر از هشت است زندگی همواره پر حادثه ای رو دارند .
آمار گیری ها نشان میدهد که کسانی که تعداد کوههای روی دستشان کم باشد نسبت به کسانی که تعداد کوههای روی دستشان زیاد باشد شانس بیشتری برای زندگی دارند و میانگین طول عمرشان نیز بیشتر است .

ج2-

خورشید : این خط در بین انگشت سوم و چهارم ما قرار دارد و معمولا از حوادث ناگوار خبر میدهد .
عطارد : این خط بر روی انگشت کوچیکه ما قرار دارد و باز هم ما را از بعضی از حوادث با خبر میکند با این تفاوت که اغلب این حوادث حوادث شیرین و خوب و اتفاقات خوشایند میباشد .
کره زمین : خطی است نیم دایره ای شکل که در اطراف شصت ما قرار دارد و نشان دهنده طول عمر میباشد .
خط زحل : بر وسط دست قرار دارد و نشان دهنده تلاش میباشد .
خط نپتون : شاید از بهترین خطهای روی دست همین خط نپتون است و نشان دهنده خوش شانسی میباشد و معمولا شکلی هلالی دارد و این خط پایین کف دست موجود میباشد .

ج3-

کوهها :
بر روی دست هر انسان برامدگی هایی وجود دارد که پیشگویان و کف بینان آنها را کوه مینامند . هر انسان به طور میانگین هشت کوه بر روی دستش وجود دارد اما اگر بخواهیم کوهها را تک تک مورد بررسی قرار دهیم میبینیم که تعداد این کوهها در اشخاص مختلف متفاوت میباشد .
هر یک از این کوههای ویژگیهای یکی از سیارات منظومه شمسی را دارا میباشند .
از نظر پیشگویان و کف بینان هر چقدر تعداد این کوهها کمتر باشد بهتر است زیرا این کوهها تنها خبر دهنده حوادث ناگوار میباشند.

خطوط :

بر روی دستان ما خطوطی دیده میشود .
هر چقدر که این خطوط عمیق تر باشند قدرت بیشتری به ما میدهند و برعکس هر چقدر که این خطوط سطحی باشند قدرت کمتر قدرت کمتری به ما میدهند .
هر کدوم از این خطوط ها بر روی دست معنی خاصی را دارند !
مثلا به عنوان مثال خط زمین که به شکل نیم دایره ای است و در اطراف شصت قرار دارد و نشان دهنده طول عمر میباشد و یا زحل که که در وسط دست مشاهده میشود نشان دهنده تلاش میباشد .

اسامی کامل خطوط عبارتند از :

خط زمین - خورشید - آب - عطارد - آتش - زهره - هوا - ماه - اتصال - مریخ - مشتری - نپتون - زحل - ایکاروس

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
تمرین:
دلیل اینکه هر چه تعداد کوهها بر روی دست کمتر باشد چیست؟(5 امتیاز)
به دو دلیل این کوهها نشانه های خوبی نیستند:
1- کوهها نشانه سختی های زندگی هستند. نشانه ناهمواری های پیش رو که در تقدیر هر انسان نوشته شده اند.
2- این کوهها نشانه دوریها و جداییهایی است که در زندگی انسان پیش خواهد آمد
---------------------------------------------------------------
پنج مورد از انوع خط ها را بنویسید نشان دهنده چیست؟
(5 امتیاز)
خط عمر: نشان دهنده طول مدت عمر و سلامت شخص است. اگر این خط شکسته باشد نشان دهنده تصادف یا واقعه بد دیگری از این نوع است.
خط فکر: در بالای خط عمر هست و هر چه مستقیم تر باشد نشان دهنده قدرت بالای فکر است
خط قلب: در بالای خط فکر است. از زیر انگشت اشاره یا انگشت وسطی شروع شده و تا حاشیه دست ادامه دارد.
خط تقدیر: از پایین دست شروع شده و ممکن است به چپ یا راست منحرف شود یا مستقیم باشه. اگر مستقیم باشد و به خط عمر نیز متصل باشد نشانه تقدیر روشن و شانس زیاد است.
خط ازدواج ممکن است یک یا چند خط کوتاه باشد زیر انگشت کوچیک و حاشیه دست. هر چه به انگشت کوچک نزدیک تر باشد نشانه ازدواج زودتر است. بد به حال اونایی که خطش شکسته باشه.

3-مقاله ای حداقل سه خطی در رابطه با کوهها و خطوط بنویسید.(5 امتیاز)

مقاله در مورد ستاره ها بر روی دست

هر جا خطهای اصلی کف دست با خطهای فرعی تلاقی کنند شکل ستاره بوجود می آید. شکل ستاره نشانه اتفاقات بزرگ در زندگیه. یعنی اگر برای مثال روی روی خط تقدیر باشد نشانه یک اتفاق بزرگ است که زندگی انسان را تغییر میدهد. یا اگر بر روی خط قلب باشد نشان دهنده یک شوک عشقی ناگهانی می باشد. اگر بر روی خط عمر باشد نشان دهنده یک واقعه مانند مرگ یکی از نزدیکان هست

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
امتیازات جلسه هشتم کلاس پیشگویی

آنیتا دامبلدور:15 امتیاز
بلیز زابینی:13 امتیاز(10 امتیاز به سوال اول و دوم و 3 امتیاز به مقاله)
بیل ویزلی:13 امتیاز (10 امتیاز برای سوال اول و مقاله و سه امتیاز برای سوال دوم)

گریفیندور: 13
هافلپاف: 15
اسلایترین: 13

جلسه نهم:ستارگان
روزهای آخر فصل زمستان فرا رسیده بود.هوا کاملا آفتابی و آسمان آبی بود.زمستان امسال در هاگوارتز بسیار کوتاه بود و هوا به سرعت گرم شد.با اینکه هنوز تا فصل بهار سه هفته باقی مانده اما جوانه های سبز رو میشد بر روی درختان دید.
ساعت دیواری بزرگی که روی دیوار کلاس پیشگویی بود ساعت یک را نشان میداد اما هنوز از کوییرل خبری نبود.تعدادی از بچه ها که دیگه خسته شده بودند از کلاس خارج شدند تا در کلاس دیگری شرکت کنند.
بلیز:ای بابا این مثلا مدیره ها یه ذره هم وقت شناس نیست حیف وقت منم میرم
بیل ردای بلیز رو از پشت میکشه و اونو میشونه سره جاش و میگه:اگه تو هم بری که دیگه کسی نمیمونه وایسا الان میاد
حدود دوساعت بعد کوییرل با ظاهری آشفته وارد کلاس میشه.کلاس تقریبا خالی بود .تعدادی از بچه ها خواب بودند و تعدادی هم در حال گفتگو
آنیتا:استاد چرا اینقدر دیر کردید ما امروز کلاس پروازم داریما
کوییرل لباسهاشو مرتب میکنه و به اخم میگه:ده امتیاز از هافلپاف بخاطر سوال بیجاش کم میشه
آنیا:اوا استاد منکه چیزی....
کوییرل:ده امتیاز دیگم کم شد کسی سوال نداره؟
بیل: سلام پروفسور خوبی؟
کوییرل:
کوییرل تکالیف جلسه پیش رو بدست بچه ها میده و به سمت نقشه ای که بر روی دیواره حرکت میکنه:خب امروز همونطور که میدونید میخوایم پیشگویی از روی ستارگان رو به شما یاد بدم.امروز جلسه نهمه و جلسه دیگه اگه بچه هایه خوبی باشین چند تا فال قشنگبهتون یاد میدم

ستاره شناسی:
ستاره شناسی علمی هست که ما از طریق اون از رویدادها و وقایع آینده باخبر میشیم.البته نه آینده خیلی زود بلکه حوادثی که شاید سالها و یا قرنهای بعد اتفاق بیفته.کسی درستی این نوع پیشگویی رو نمیدونه چون تا بحال امکان نداشته زمانی که کسی از روی ستارگان پیبشگویی رو انجام میده تا زمان به وقوع پیوستنش زنده مونده باشه.
اکثر کسانی که پیشگویی میکنند افرادی هستند که اولا داری این قدرت هستن و به خوبی با علم نجوم آشنایی دارن و یا کسانی هستن که تمام پیشگویی ها رو پله پله یاد گرفتن و در آخر تونستند علم ستاره شناسی رو هم یاد بگیرند.
برای پیشگویی از روی ستارگان باید آسمان رو بشناسید طریقه حرکت ستارگان و حتی نام ستارگان رو باید بدانید.ما 12 ماه داریم که هر کدوم به یکی از سیارت مربوط میشن مثل ماه آذر که سیاره اون مشتریه.میخوام برای جلسه بعد نحوه پیشگوییتون رو برام بنویسید.من پیشنهاد میکنم برای اینکه با ستارگان بیشتر آشنا بشید یه سری به کلاس اختر و نجوم فیزیک که توسط پروفسور ویزلی تدریس میشه بزنید تا اونجا بیشتر با این علم آشنا بشید.یادتون نره برای پیشگویی باید به جای زمین در آسمان زندگی کنید.

تمرین:
1-پیشگویی از روی ستارگان چه تفاوتی با دیگر پیشگویی ها داره؟(5 امتیاز)
2-از روی ستارگان چند سال آینده رو برای خودتون پیشگویی کنید و یا یکی از حوادثی که سالها و یا قرنها بعد اتفاق می افته رو بنویسید.(5 امتیاز)
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد علم ستاره شناسی و پیشگویی از روی ستارگان بنویسید.(5 امتیاز)

پیام زده شده در: ۱۵:۲۹ یکشنبه ۷ اسفند ۱۳۸۴

دزيره

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ پنجشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۲۲ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 201
آفلاین
1-پیشگویی از روی ستارگان چه تفاوتی با دیگر پیشگویی ها داره؟(5 امتیاز)
2-از روی ستارگان چند سال آینده رو برای خودتون پیشگویی کنید و یا یکی از حوادثی که سالها و یا قرنها بعد اتفاق می افته رو بنویسید.(5 امتیاز)
3-مقاله ای حداقل سه خطی در مورد علم ستاره شناسی و پیشگویی از روی ستارگان بنویسید.(5 امتیاز)

جواب ها:
1_ما به طوره کل چند نوع پیشگویی داریم..مثل فاله ورق های جادویی ستاره گان..صورته فلکی و ...ولی اینها فرق های زیادی دارن..پیشگویی از طریق ستارگان میتونه محل وقوع پیوستن اتفاقات و طالع اشخاص رو تایین کنه...

2_طالع من تا 10 ساله آینده:
من تا 10 ساله آینده برام خوشی ها و ناراحتی های زیادی در پیش خواهد بود...من ازدواج خواهم کرد ولی به دلیل مشکلاته روانیه من تلاق خواهم گرفت..من در عشق چیروز نخواهم بود ولی در کار چرا...

3_علم ستاره شناسی علمی بسیار وسیع بوده و در قرون پیش مورد استفاده ی مشنگ ها نیز قرار میگرفته...فال گیر ها و عجوزه های( جز خودم البته)بسیاری..از این طریق مشنگ ها را گول میزده و انها را بد بخت مینمودند...آنها از طریق مقداره نور و جای قرار گرفتنه ستارگان..طالع فرد را مشخص میکردند

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.