هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ پنجشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۲

گيديون پريوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
از ش دور بمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 533
آفلاین
ببخشید یک سوال داشتم...
امکان داره شخصیت هایی که انتخاب میکنیم از لیست شخصیت ها نباشه و خودمون یک شخصیت جدید بسازیم؟

99% خیر

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۱۲ ۹:۴۴:۲۳

ارزشی نیمه اصیل!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۳۵ دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲

فرانک لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۴ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۱:۳۶ پنجشنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۳
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 12
آفلاین
نام : فرانک لانگ باتم
گروه : گریفندور
سپر مدافع : یوزپلنگ
نژاد : اصیل زاده
همسر عزیز : آلیس لانگ باتم
پسر قند عسل : نویل لانگ باتم
مادر گرامی : اگوستا لانگ باتم
عروس گل : هانا ابوت
معرفی نامه
گفته میشه که الیس و فرانک عضو محفل ققنوس بودند و از احترام ویژه ای برخوردار بودند ، اما متاسفانه چهار مرگ خوار به نام های بلاتریکس، لوسیوس، رودولفس و بارتی کراوچ برای به دست آوردن اطلاعات راجع به ارباب خویش ، فرانک و الیس را مورد شکنجه قرار دادند و آن دو را راهی مراقبت های دائمی سنت مانگو کردند و خودشان نیز به آزباکان منتقل شدند.
پیش بینی سیبیل تریلانی که توسط اسنیپ به اطلاع ولدرمورت رسید ناقص بود و با این که شامل هری و نویل میشد ولی در پایان هری انتخاب شد.
و اما اکنون.....
خوشبختانه آلیس شفا یافته بود و فرانک نیز دو ماه پس از وی بر اثر معجون خیلی بد مزه ای که شفادهنده ها به خوردش میدادند، شفا یافت و دوباره به دنیای جادوگری بازگشت البته لازم به ذکر است که نویل کاملا در ذهن فرانک پر رنگ شد طوری که دیگر کاملا او را می شناخت و حتی دوران کودکی او را نیز به یاد می اورد...............

تایید شد!

ویرایش شده توسط s333 در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۷ ۲۲:۰۶:۲۳
ویرایش شده توسط s333 در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۷ ۲۲:۱۳:۰۹
ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۸ ۱۰:۱۲:۰۰

some times I want to speak but I prefer to smoke......

پیام زده شده در: ۱۶:۱۸ دوشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۲

ایلیان79

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۶ شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۶:۰۴ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از شیراز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام:صاعقه
تاریخ تولد:اوایل خلقت
تحصیلات:استاد دفاع در برابر جادوی سیاه و مبارزه تن به تن و یک به چند
رنگ چشم:آبی عینکیم هستم
رنگ مو :سیاه
چوب جادو:پر ققنوس در مرکز دورش استخوان اژدها با روکش چوب سه نوبر
گروه: خودت انتخواب کن
ظاهر کلی:لاغر اندام قدرت مند
توانمندیها:بسیار سریع و قابلیت تله پورت و تله کینز بدون چوب جادو و استفاده یا تولید طوفان و رعدوبرق

حالا خوب شد

دوست عزیز شما باید اول در بازی با کلمات سپس در کارگاه نمایشنامه نویسی تایید بشید بعد از اون میتونید از لیست شخصیت ها یه شخصیت انتخاب و معرفی کنید

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۸ ۱۰:۱۸:۲۳

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

ایلیان79

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۶ شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۶:۰۴ شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۲
از شیراز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 4
آفلاین
نام: storm صاعقه
خون : اصیل
سپر: ببر
جارو : نیمبوس 2014
گروه: گریفیندور
علایق : تماشا و کنترل صاعقه (شب های طوفانی میرم بیرون هر جا رو خواستم با صاعقه پِرِس میکنم و کلی کیف میده ولی به آدما خصارت وارد نمی کنم)
خصوصیات اخلاقی : مهربان سخت گیر (روی کار های خودم) ساده دل راز دار دل رحم با وفا و دوست داشتنی شوخ طبع ولی اگر اعتمادم را نسبت به کسی از دست بدم احتمال برگشتش خیلی کمه
چوب دستی: استخوان اژدها با روکش چوب درخت
سه نوبر
خصوصیات ظاهری:رنگ چشم همرنگ صاعقه موی سیاه و کمکی هم کوتاه روزی دو ساعت جلوی آینه ام
اگر معلم درسی بشم شاگردای تنبلو می کشم فقط
شغل: فعلا هیچی ولی به زودی معلم هاگوارتز

توانمندی ها: استفاده از صاعقه و طوفان
و جادوی رعدو برق و طوفان بدون چوب دستی
خوب شد

ویرایش دو پست قبل رو بخون

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۶ ۱۰:۱۵:۰۹
ویرایش شده توسط ایلیان79 در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۶ ۱۵:۲۹:۳۰
ویرایش شده توسط ایلیان79 در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۶ ۱۵:۳۵:۵۸
ویرایش شده توسط ایلیان79 در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۶ ۱۵:۳۷:۴۲

ilia isa stormer

زنده باد گریفیندور
زنده باد هاگوارتز

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۲

هرپوی کثیف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۳ یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲۰:۳۴ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 6
آفلاین
نام : هرپوی کثیف
گروه : زمان ما از این بچه بازیا نبود
چیزهایی که از این شخصیت می دونیم: هرپو از اولین جاودگران سیاه بوده. در یونان زندگی می کرده . مار زبان بوده. اولین کسیه که یه باسیلیسک درست کرده و پرورش داده. می گن اولین کسی بوده که جان پیچ درست کرده و احتمالاً خودش هم بنیان گذار ِ جان پیچ درست کنی بوده . طلسم های زیادی هم خودش درست کرده. هیچ اطلاعی از مردنش یا نابود شدن جان پیچهاش در دست نیست. کلا چیز ِ دیگه ای هم ازش نیست.
.............................................................
بعد از چند قرن یک تیم باستان شناسی موفق شد در یکی از خرابه های یونان یکی از جان پیچ های مرا پیدا کند. یک ماه طول کشید تا بتوانم یکی از آنها را تحت کنترل در بیاورم. در طی این یک ماه تیم برای نمایش اشیاء پیدا شده به لندن سفر کرد.
من الان در لندن هستم ، در بدن یک زن باستان شناس(وقتی می گم زن باستان شناس یه زن ِ پیر ِ خسته رو متصور نشید لطفاً .تامب رایدر رو به خاطر بیارید یا یه چیزی تو اون مایه ها )
هرپو الان توی لندن سرگردونه و حتی چوب دستی هم نداره و هیچ کس هم اونو نمی شناسه. اون دنبال ِ اینه که قدرتشو دوباره به دست بیاره .

تایید شد!
چون گروه مشخص نکردی به دلیل مارزبان بودن این شخصیت گذاشتمت تو اسلایترین

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۶ ۱۰:۱۴:۳۰

پیام زده شده در: ۲۱:۰۱ جمعه ۴ بهمن ۱۳۹۲

گيديون پريوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ پنجشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۲:۵۳ چهارشنبه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹
از ش دور بمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 533
آفلاین
- نام : رامین
2- سن: 14
3- تاریخ تولد: 1999/11/16
4- جنس: مرد
5- سال : سال سوم هاگوارتز
6- رنگ چشم: آبی
7- گروه : گریفیندور
8- مو : سیاه و پرپشت
9- ظاهر کلی : چشمانی آبی ، موهای سیاه پر کلاغی ، لاغر ،
10- نام کامل: رامین دامبلدور
11- کویدیچ : جستجو گر تیم گریفیندور
12- چوب جادو : چوب درخت راش ، هستشم ریسه قلب اژدها ، انعطاف پذیر ؛ 10 اینچ
13- دسته جارو : قطعا آذرخش
14- علاقه ها: کویدیچ و دفاع در برابر جادوی سیاه
15 - توانمندیها : بدون چوبدستی جادو کردن..... قوی در درس دفاع در برابر جادوی سیاه و معجون سازی
معرفي كوتاه: پسر ابرفورث دامبلدور برادر آلبوس دامبلدور هستم..... یک گریفیندوری شجاع و بی نظیر در اجرای جادو......در درسها هم موفق و شاگرد اول هاگواتز هستم.....سال سوم ......

لطفا به مراحل ورود به ایفای نقش دقت کنید:

1. ارسال پست کوتاه (داستانک) در بازی با کلمات مطابق با کلمات داده شده
2. پس از تایید در بازی با کلمات، ارسال رول (نمایشنامه) مطابق با آخرین تصویر داده شده در کارگاه نمایشنامه نویسی
3. پس از مشاهده تایید در ویرایش پست شما در کارگاه (بعد از گذشت 1 روز)، مراجعه به لیست شخصیت ها و انتخاب یکی از شخصیت های گرفته نشده هری پاتری
4. معرفی شخصیت انتخابی در تاپیک شخصیت خودتون رو معرفی کنید با فرم معمول داده شده برای معرفی شخصیت

موفق باشید

تایید نشد!

ویرایش شده توسط دلوروس آمبریج در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۵ ۱۲:۵۰:۳۸
ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۶ ۱۲:۳۱:۱۱

ارزشی نیمه اصیل!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۴ یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۲

هرماینی گرنجر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۱ جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۲:۵۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
از دره ی گودریک
گروه:
کاربران عضو
پیام: 96
آفلاین
نام: هرماینی جین گرنجر (بعد از تاهل ویزلی)
گروه: گریفیندور از بدو تاریخ
ویژگی ها: دختری زیبا با چشم ها و موهای قهوه ای ، قد 175 سانت و به روایتی 168 . خوش اخلاق ، وفادار با وقار ، هوش و پشتکار وصف ناشدنی که در تاریخ تکرار نخواهد شد! خب لوس بازی تموم شده خودمونی تر حرف می زنم انسان زاده ام (مشنگ زاده خودتی نژاد پرست) .
چوبدستیم دوازده و سه چهارم اینچه از جنس درخت مو و ریشه ی قلب اژدها.
جارو هم دارم ، سامسونگ نیمبوس 2014 ! سفارشی کره!
سپر مدافعم سگ آبیه (جی کی رولینگ عاشق این موجوده)
بوگارتم هم خانم مک گوناگاله که میگه نتونستم تو امتحان قبول بشم البته ایشون رو خیلی دوس دارم.
من هرماینی جین گرنجر هستم ، متولد 1979 در انگلیس، انسان زاده هستم ولی از وقتی که وارد هاگوارتز شدم زندگیم تغییر کرد ، زیاد توضیح نمیدم. بهترین دوستم هری بوده و هست و همسر عزیزم !!!! رون ویزلی هست . اسم بچه های شیطون و نا خلفم هم رز و هوگو هستش.
عضو محفل ققنوسم، رئیس سازمان اجرای قوانین جادویی ( این سمت جدیدمه قبلنا تو سازمان ساماندهی و نظارت بر امور موجودات جادویی کار میکردم)
نزاد پرستی اصیل زادگان رو ریشه کن و قوانین را هم تغییر دادم تا چشم بعضیا در بیاد.
زیادتر از کمالاتم نمی گم مغزت سوت میکشه

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۱ ۹:۵۲:۲۵

پارسال ایفای نقش هرماینی گرنجر بودم!! بیکارم کردن !!بـــــــیکار!!
(البته از بروبچ جادوگران متشکرم چون واقعا زمان برای ایفای نقش نداشتم، رول نباید بیکار بمونه)

تصویر کوچک شده

به توئیترم هم سری بزنید!!
https://twitter.com/hamed__n

پیام زده شده در: ۱۶:۳۴ دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

آپولین دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۸ جمعه ۲۹ آذر ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۹:۲۱ دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 69
آفلاین
آپولین دلاکور٬ در سال 1899میلادی در فرانسه ازمادری پریزاد و پدری جادوگر به دنیا امد. وی دارای هوش سرشاری بود به طوری که تا 4 سالگی قادر به حرف زدن نبود!!!
وی در سن 11 سالگی به آکادمی علوم جادویی بوباتون راه یافت ومقاطع آن را ( که معمولا در 7 سال طی میشود) در 11 سال طی کرد و به همین دلیل موفق به دریافت عنوان دانش آموز کند ذهن شد!!!

طی سنین 22 تا 29 سالگی(7 سال) وی به حرفه ی شریف بیکاری اشتغال داشت٬اما در سنین 29 تا32 سالگی (مجموعا 3 سال) وی به دنبال کار مناسب گشت. اما چون طی این 3سال حتی یک کار مناسب نیز پیدا نکرد.تصمیم گرفت تا نزد مادرش به فراگیری کاری های برجسته ای چون آشپزی بپردازد. اما از آن جا که وی هیچگاه آشپز قابلی نبود آشپزخانه را به آتش کشید و به دنبال آن پدر و مادرش نیز در آتش سوختند و جان به جان آفرین تسلیم کردند.

پس از مرگ والدین ثروت قابل توجهی به او رسید .و او تصمیم گرفت که این پول را خرج سفر های تفریحی کند٬ و به دنبال آن 15 سال در سفر بود و تمامی نقاط جهان را گشت.
در سن 46 سالگی پول های وی تمام شد و او مجبور شد برای ادامه زندگی با یک شاهزاده آفریقایی زندگی کند. اما زندگی آن ها دوامی نداشت و پس از 5 سال به دلیل قتل شوهر به دست آپولین از هم پاشیده شد.

آپولین در آستانه 51 سالگی از أفریقا به کشورش فرانسه برگشت و شروع به فروش غذاهای خانگی (که خودش پخته بود) کرد. اما به دلیل آشپزی خوب او قریب به 200 نفر بر اثر مسمومیت جان خود را از دست دادند.به دلیل این قتل عام بی رحمانه پلیس فرانسه آپولین را دستگیر کرد و او به مدت 20 سال تا71 سالگی( 1970) در زندان به سر برد . سرانجام وی با تلاش های شبانه روزی موفق به فرار از زندان شد و با استفاده از جادوی پزیزادی که در وجودش بود خود را به شکل یک دوشیزه جوان در آورد و موفق به ازدواج گردید .زندگی مشترک آپولین و شوهرش تا 5 سال بدون بچه دار شدن ادامه پیدا کرد.

در روزی از روزها أپولین در جوی آب کودک ناخواسته ای را مشاهده کرد . وی این کودک را به خانه برد و نام اورا فلور گذاشت.15سال پس از یافتن فلور آپولین به طور بیعی باردار شد( در سن 91 سالگی).

در همان سال شوهرش به سن واقعی او پی برد و توسط مادر مرلین نیامرزش تشویق به طلاق شد.آپولین نیز به جرم خیانت شوهرش را به همراه کل ایل و تبار شوهرش با اجرای طلسمی پیچیده راهی تیمارستان کرد.

مرگ:

در روزی از روزها چارلی ویزلی(از نوادگان توحید ظفر پور) شخصی را اسپمر خواند.در پی آن لرد ولدمورت پیش بینی بارش سنگ کرد. وآپولین ه لحضه به لحضه ی بارش را گزارش میکردخود زیر یک سنگ یک تنی رفت ودر مکان مقدس چت باکس به آن دنیا شتافت.
پس از مرگ وی موجی از شادی در چهره ی دختر خوانده اش (فلور) و لرد ولدمورت پدیدار گشت. اما این شادی دیری نپایید زیرا که اکنون روح آپولین به سایت برگشته و در پی ازدواج دوازدهم خود است . همچنین وی با کمک دوست عزیزش آیلین پرنس در کوچه ی دیاگون به فروش جواهرات میپردازد.

انجام شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۱/۶ ۱۲:۳۲:۱۶

تصویر کوچک شده

Re: شخصیت خودتون رو معرفی کنید
پیام زده شده در: ۱۵:۳۸ دوشنبه ۲۳ دی ۱۳۹۲

جان داولیش

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۰ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
۱۶:۰۰ یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳
از جنگل های نزدیک هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
نام : جان داولیش

ویژگی های ظاهری و ... شخصیت :

مردی خشن با موهای کوتاه و زبر و خاکستری تصویر کرده است رنگ چشم هم سبز

گروه : گریفندور

چوب جادو :

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

اندازه : 1/5 در 12

چوب : گرودی سیاه

هسته : اژدها

انعطاف پذیری : سفت و محکم

دسته جارو : جاروی 2014

علایق : معجون سازی و گیاهان جادویی

توانمندی ها : معجون سازی و شناخت گیاهان و کارآگاهی

شغل : کارآگاه وزارتخانه

تایید شد!

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۲۴ ۹:۴۸:۴۱

you shall not pass ! :D

پیام زده شده در: ۱۷:۴۰ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲

اسلیترین، مرگخواران

مرلین کبیر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۴۸ دوشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۲
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۳۲
از دین و ایمون خبری نیست
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
اسلیترین
مرگخوار
پیام: 705
آفلاین
جادوگری از دوردست، جادوگری با ریشی سپید و لباسی سیاه، نماینده ی هر دو جبهه ی جادوگری، بنیان گذار جادوگری نوین، محقق و تاریخ نگار، دست های پشت پرده ی حکومت انگلستان، جادوگرِ پیامبر یا پیامبرِ جادوگر!

اینها القابی هستند برای یک فرد، کسی که تمام حکومت انگلستان است در زمانی که تمام راه های ارتباطی مردم را تحت نظر ندارد! او مرلین است، بزرگترین جادوگر باستانی!

من، مرلین جادوگر، کسی که تمام جادوگران به اقصی نقاط لباس ها و اعضای بدن وی قسم یاد میکنند، بار دیگر برگشته ام تا در خدمت جامعه ی جادوگری باشم، با چوب جادوگری جدیدی با طول 35 سانتی متر و از چوب عصایی که در دستم میگیرم؛ پیرتر از همیشه، خسته تر از قبل ولی با تجربه تر از گذشته و قوی تر از تمام دوران هایی که زندگی کرده ام! قامت خمیده و سن زیادم هرگز نتوانستند جلوی مرا برای نشان دادن قدرت بیکرانی که جادو برای ما فراهم می آورد را بگیرند!

از مزایای کهولت سن، خوش اخلاقی ای ست که خواسته و ناخواسته در انسان بوجود می آورد و من نیز از این قاعده مستثنی نیستم، تا زمانی که خواسته هایتان معقول باشد مرا خندان خواهید دید!

به من نگاه کنید! چه میبینید؟ ریشی سپید! لباسی سیاه! من پیامبرم، پس بدانید که هر دو جبهه باید از من بترسند و شاید سفید ها اندکی بیشتر!

من آمده ام تا یاد بدهم، تا یاد بگیرم، تا بکشم و کشته نشوم، آمده ام که نسلی جدید را در کنارتان بسازم و بدانید و آگاه باشید که در برابر دشمنان سخت و بی رحم خواهم بود و شاید در میان دوستان نیز همچنین! کسی را یارای مقابله با من نیست که من خود جادویی هستم که از ذهن و قلب و دستانتان میگذرد. پس مراقب باشید که نعمتی خطرناک در حال پیشروی به سمت دنیای جادوگری ست و بستگی به شما دارد که از آن چگونه بهره مند شوید!

من، مخترع جادوی نوین و مغز متفکر جادوگری و پیامبر شما، در گروه ریونکلاو خواهم بود!

------------------------------------------
آخرین مرلین به شهادت لیست شخصیت ها ایشون بودند که خیلی وقته نیومدن، پس قانونا مرلین مال من میشه دیگه؟ مگه نه؟

شما هنوز در مراحل ایفای نقش تایید نشدید ولی فعلا شما رو وارد ایفای نقش کردم. در صورتیکه مدیر ایفای نقش پست های شما رو تایید نکنه شما موظفید مجددا در اون تاپیک ها شرکت کنید.

ویرایش شده توسط پروفسور کويیرل در تاریخ ۱۳۹۲/۱۰/۱۸ ۱۰:۲۹:۲۴

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.