هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جادوگر سال
پیام زده شده در: ۲۱:۱۶ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

لئولين  اسلایترین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۵ جمعه ۲۸ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۷:۰۸ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 27
آفلاین
رای من هم دراکو البته درسته در حال حاظر وزیر واینکه خوب منم تموم سال رو عضو نبودم اما با توجه به نحوه ی کاراش و طرز برخورد اش با بچه ها من بهش رای میدم

زنده باد لرد سياه

پیام زده شده در: ۱۷:۵۸ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

نيلوفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۱ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۳ دی ۱۳۸۸
از تالار اصلي اسليترين كنار پنجره ي غم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 191
آفلاین
خب منم به عنوان يكي از اعضاي كوچك خانواده جادوگران ميخوام بهترين رو انتخاب كنم راي من دراكو مالفوي هستش
ايشون به نظر من هم از لحاظ اخلاق و هم از لحاظ فعال بودن از همه بالاترن و يكي ديگر از دلايل انتخابم وارد بودن در كارشون هست كه افراد تازه وارد رو به خوبي راهنمايي ميكنن ومن از زحماتشون براي اين سايت قدر داني ميكنم

be chashmanat biamooz ke har kas arzeshe didan nadarad

پیام زده شده در: ۱۳:۴۷ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
اول بگم که این ایده خیلی جالبه که کارهای افراد رو در یکسال در نظر بگیریم! به نظرم اینجوری یک جمع بندی درست می شه کرد به نظر من تو این یکسال سایت بسیار فراز و نشیب داشت و روزهای سختی رو به خودش دید که افرادی بسیار در این روزهای سخت زحمت کشیدند هرچند شاید زیاد تو بحث ها و تاپیک ها و رولپلینگ نباشن ولی بسیار زحمت کشیدن
من از فروردین روع می کنم افرادی که تو دهنم در هر ماه بودن رو می گم و در آخر یکی رو انتخاب می کنم!
فروردین سال 84 فروردین بسبار خوبی بود سایت در آرامش بود و روند خوبی رو می رفت جلو هنوز امپراطور و خیلیایه دیگه بودن و بهار خوبی بود ولی تو این ماه یک شخص تو دهنم و اون اسنیپ فعلی هست که اون زمانا همزاد بود و فکر کنم تازه عضو شده بودیا من قبلا ندیده بودمش! خوب کار می کرد و لی بعد از مدتی فعالیتش بسیار کم شد

تو اردیبهشت من زیاد سایت نبودم! ولی روند خوب بود
تو خرداد باز آداس راه افتاد و ساعات خوشی تو سایت شروع شد و همه کسانی که تو اون موقع فعالیت می کردن خوب بودن!
تو تابستون فعالیت بسیار زیاد بود و من نبودم! شخص خاصی تو ذهنم نیست!
ولی تو این زمان بود که سایت روزهای سختشو می گذروند و کرام و ریموس و بقیه همه در تلاش بودن
پاییز: کل پاییز می شه گفت دوران درخشش سرژ! و همچنین دامبلدور تو این زمان خیلی زحمت می کشید و کار می کرد
زمستون: بازم من نبودم زیاد ولی خب همه خوب بودن تو این بین عمو دانگ یا دای دانگ یکیش خیلی تو ذهنم هست و همچنین ونوس با رولها و ایده ی سالازار تو یخچال!
و حالا من انتخابم سرژه چون تو مدتی که من تقریبا تو سایت بودم فعالیت مستمر شو دیدم و سرژ شخصی هست که از نظر ایده بسیار غنی هستش و بسیار جالب می نویسه هم طنز هم جدی و حتی وقتی جدی می نویسه ته مایه ی طنز داره و بسیار با سایت همراهه و با اینکه سال سرنوشت سازی در پیش رو داره سایت رو ول نمی کنه از نقدهاشم نباید گذشت که یکبار پستمو نقد کرد و حرفش منطقی بود! و کلا نقدهاشو که دیدم بسیار خوب توضیح داده و راهنمایی کرده! نظارتشم که خوبه! حقشه وب مستر بشه!

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۶:۵۹ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۲۷ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶
از زندان ازكابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
veldemort خداي جادوگر هاي زمين است

فقط سلايترين

پیام زده شده در: ۶:۵۸ جمعه ۱۲ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ شنبه ۳۰ آبان ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۶:۲۷ سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۸۶
از زندان ازكابان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
veldemort خداي جادوگر هاي زمين است

فقط سلايترين

پیام زده شده در: ۱۷:۵۹ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

شاهزاده خالص

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۵۲ سه شنبه ۱۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۵۷:۵۶ پنجشنبه ۱۰ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 460
آفلاین
میلاد گفته:
نقل قول:

رای من بدون هیچ فکر و تاملی!:امپراطور تاریکی

فکر کنم کسایی که قبل از من رای دادن عنوان تاپیک رو ندیدن که نوشته جادوگر سال!

ببینم شما بهتر از امپراطور هم مگه نویسنده دیدین تو سایت؟(البته خب بلاتریکس(سارا) و گیلیدی هم جاشون محفوظه)

فعالیت مدیریتی و همچنین رول پلیینگ حاجی که حرف نداشته و جای هیچ حرفی رو باقی نمیگذاره.(یه سوال:ببینم حاجی شما کامپیوترت رو با خودت همه جا میبردی؟!)

سوژه سازی هم که کاملا مشخصه...حرف نداشت!
به نظر من اگر از اسفند سال قبل بررسی کنیم دوران اوج نویسندگی حاجی زمان قبل از ولدمورت شدن مرلین بود و البته در زمان ولدمورت شدن مرلین هم فعالیت های واقعا خوبی رو داشت که قابل تقدیره واقعا)(اصلا وقتی حاجی مینوشت مگه امکان داشت کسی نره و پستش رو نخونه؟)

خب پس من به نظرتون باید به کی رای بدم؟
اصلا من چرا دارم اینقدر حرف میزنم....

یک کلام ختم کلام...رای من:امپراطور تاریکی!

منم با اين حرف كاملاَ موافقم

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

hadi

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۲۹ پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۱۰ یکشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۸۷
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 56
آفلاین
من كه پروفسور كوييرل رو انتخاب ميكنم.چون كه به هر حال هم فعال هستند و هم نوآوري به خرج مي دهند.

به وبلاگم سر بزنيد.نظر يادتون نره!
هري پاتر و قبرستان جادوگران

جادوگر سال
پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

مایک لوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۸ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۴۳ سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۵
از هاگزمید
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 545
آفلاین
خب من اصولا به کرام استاد و وب مستر به عنوان جادوگر سال اعتقاد داشتم... چون ایشون علاوه بر کار سنگین وب مستری و مدیریت باز هم در سایت فعالیت عالی داشتند اما یه مدتی است که ایشون رو در باب این فعالیت ها ندیدم...

بنابراین پرفسور کوییرل...چون مثل کرام که در سابق فعالیت داشت ایشون هم مدیر انجمن ها هستند ولی باز هم خیلی به سایت سر می زنند و فعالیتشون بالا است....
این فعالیت از فروردین 84 تا به حال همچنان ادامه دارد....نزدیک به یک سال فعالیت عالی ......

پس کوییرل

[img]http://www.filelodge.com/files/room24/643657/ImageUTYU.GIF[/im

پیام زده شده در: ۱۴:۵۳ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

دانيل رادكليف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۱۷ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۶ پنجشنبه ۱۶ شهریور ۱۳۸۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 5
آفلاین
آقاي كوييرل رو انتخاب مي كنم.گر چه خيلي وقت نيست فغاليت هايم رو توي سايت شروع كردم و جز مافلدا كس ديگه اي رو نمي شناسم ولي به آقاي پروفسور كوييرل راي خود را اعلام مي كنم و چون شنيدم فعاليت بالايي دارن بهتره يه نام بهتر و خوش نام تري مثل : روفوس اسكريمور را براي خود انتخاب كنند.
درضمن يكي به من بگه چه جوري مقاله تو سايت بذارم ؟
دانيل رادكليف

پیام زده شده در: ۱۰:۵۲ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
خب بعد از مقداری تفحص و تفکر در باب اینکه جادوگر سال که می تواند باشد به این نتیجه رسیدم که شایستگی این عنوان را برای دو نفر میتوان در نظر گرفت !!!( جو ادبیات )

خب ..به نظر من هم پروفسور کوییریل میتونه این جادوگر ( ساحره) باشه و هم برادر وزیر ,دراکو مالفوی ولی با توجه به اینکه برادر دراکو یک کلاه بوقی بالای سرش داره پس دیگه نمیخواد یک اسب هم بالای سرش بذاره و نتیجه اینکه بهتره این اسبه برسه به پروفسور خودمون

در مورد علتش هم اینکه خب پروفسور دقیقا و تحقیقا یک سال فعالیت مفید برای سایت داشته و از همان زمانی که عضوی عادی بیش نبود بسیار فعالیت های مفید و مثبت انجام میداد ..کمی بعد که ناظر شد این فعالیت ها چشم گیرتر شد چون روش های جدید و خوبی رو در فروم های زیر دستش پیاده میکرد و بعد از چند صباحی که وارد مافیای پشت پرده گشته و به خوابگاه مدیران دخول پیدا کرد باز هم کارهای زیادی انجام داده پس آخرش اینکه

با تشکر از وزیر دارای کلاه این نشان رو متعلق به پروفسور کوییریل میدونم

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.