هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: میزگرد جادوگری
پیام زده شده در: ۱۵:۴۱ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۶:۰۲
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6953
آفلاین
دوستان قدیمی تازه وارد!

راه حل مشکل مشخصه.شما میتونین به سبک خودتون بنویسین ولی در حدی که به سوژه وفادار بمونین.این کاملا طبیعیه که هر چیزی یه حد و مرزی داشته باشه.ما آزادیم تا حدی که به آزادی دیگران لطمه نزنیم.
شما هم میخوایین به سبک خودتون بنویسین هم روش خودتونو اجرا کنین(سوژه ها رو هر طور که مایلین از بین ببرین).اینو نمیشه قبول کرد.شما میگین حق و حقوقی به اندازه بقیه دارین تو سایت ولی در واقع بیشتر از چیزی که ادعا میکنین میخوایین.ما گفتیم مشکلی با طرز نوشتن شما نداریم و در مقابل انتظار داریم شما هم مشکلی با سوژه هامون نداشته باشین.به همین سادگی.
من با انجمنای دیگه کاری ندارم ولی تو انجمن زیر نظر من شما اومدین وسط یه سوژه که به خوبی داشت پیش میرفت دو تا پست کاملا بی ریط زدین.من هر دو پست رو خوندم.بارها خوندم.و سعی کردم به سوژه ربطش بدم.ولی واقعا نمیشد.سوژه مرده بود.مرده رو که نمیشه زنده کرد!و وقتی من با این تجربه(نمیگم قدرت نویسندگی،میگم تجربه در جمع و جور کردن سوژه ها)نتونستم پستتونو به سوژه ربط و بعد ادامه بدم، مطمئنا نود در صد بچه های سایت هم نمیتونستن.اگه این راه و روش تعمیم پیدا کنه به همه تاپیکها که کل سایت باید تعطیل و در اختیار شما گذاشته بشه.
شما میخوایین کار آسونو خودتون بکنین(هر طور دوست دارین بنویسین)و کار سختو گذاشتین به عهده نویسنده های خوب فعلی سایت!(سوژه های مرده رو دوباره زنده کنن).اینجوری نویسنده های خوب سایت باید فعالیت عادیشونو ول کنن و بیفتن دنبال شما که پستاتونو برگردونن به روال عادی.

ما به کسایی که به موقعش برای سایت زحمت کشیدن احترام میذاریم ولی شما هم باید به کسایی که سایتو تا حالا زنده و سرپا نگه داشتن و به نظر من و خیلیای دیگه کلی پیشرفت هم کرده احترام بذارین.

ما با تازه واردا مشکلی نداشتیم و نداریم.همینطور با پستهای بد مشکلی نداریم(اگه عمدی و برای ایجاد بی نظمی زده نشده باشه).اونقدر صبر و حوصله داریم که دست تازه واردا رو بگیریم و قدم قدم ببریمشون جلو. ولی با پستهای سوژه کش واقعا مشکل داریم.

شما احتمالا میدونین ما که همینجوری یهویی نپریدیم به این مرحله.شکل فعلی سایت به تدریج شکل گرفت.با مشکلاتی که پیش اومد.با بی نظمی و به هم ریختگی تاپیکها.با سوژه هایی که شروع شده بود و چهل تا پست خورده بود و معلوم نبود سرو ته تاپیک و سوژه کجاست.کم کم به این نتیجه رسیدیم که برای ایجاد نظم و ترتیب و جلوگیری از سر در گم شدن اعضا باید سوژه بدیم و سوژه رو هر چند وقت یه بار با دادن سوژه های فرعی زنده کنیم و وقتی که سوژه توانایی جلو رفتنو نداره تمومش کنیم و بریم سراغ سوژه بعدی.اینجوری بچه ها یاد گرفتن که داستان رو طبق یه روال منطقی پیش ببرن.یاد گرفتن که هر کاری دلشون بخواد نمیتونن تو داستان بکنن.یاد گرفتن که لازم نیست خودشونو به روشهای عجیب و غریب و غیر عادی وارد داستان کنن و حتی اگه خودشون تو داستان نباشن خیلی راحت ماجرا رو ادامه میدن.برای رسیدن به اینجا زحمت کشیدیم و از جایی که بهش رسیدیم(شکل فعلی سایت)راضی هستیم.
هزاران سوژه در سایت هست که مطابق هر سلیقه ای زده میشن.علاوه بر اون تاپیکهای خاک خورده هم داریم که میتونین هر سوژه ای دوست دارین مطابق سلیقه خودتون بدین.

چاره کار لجبازی نیست.

پیام زده شده در: ۱۵:۳۵ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۵:۱۳ سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۴۰۲
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
ریگولوس عزیز شما با استناد به کدوم قسمت از پست های من گفتید با استناد به حرفهای بلیز عزیز قوانین اولیه ایفای نقش ذهنیه قوانین حاضر ذهنی نیست؟ و باز شما با استناد به کدوم قسمت از پستم گفتید که من گفتم ایفای نقش فعلی حاصل تلاش و تحقیق و این چیزاست و صددرصد پستهای الان گل و بلبله؟

قبلا هم در بحث ها به عادت بدتون اشاره کرده بودم که برای اثبات حرفاتون دست به قضاوت های یکطرفه و بزرگنمایی میزنید و احیانا صحبت هایی رو وارد بحث هاتون میکنید که ارتباطی با اصل ماجرا ندارن. اینجوری میخواین حقانیتتونو ثابت کنید؟

پیام زده شده در: ۱۴:۵۷ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
من هم با نظرِ آبر موافقم، اين بحث با پست منطقیِ ايوان كاملا" تموم شده...

نقل قول:
ولی بازم ما نیومدیم مثه شما بگیم، چقدر پستتاون مزخرفه...ما اومدیم سبک خودمون زدیم و هنوزم میگیم، شما سبک خودتون بزنید..ما سبک خودمون.

شما بهتر بود پست ايوان رو ميخوندين، بعد به اين موضوع اشاره ميكرديد! ايوان كاملا" جواب شما رو داد...

شما دارين توی خونتون فوتبال بازی ميكنين. سبك فوتبال شما طوريه كه توپ هاتون رو هوايی شوت ميكنيد. بايد توجه كنيد كه همين توپ ميتونه شيشه خونه همسايه رو بشكنه، پس بايد توپ هاتون رو زمينی شوت كنيد، تا به كسی آسيب وارد نشه...

اينجا هم دقيقا" همون بحثه. ايوان هم گفت، آبر هم اشاره كرد. شما اگه ميخواين سبك خودتون بنويسيد، بايد طوری باشه كه به سوژه ی اون تايپيك لطمه نزنه.

نقل قول:
شخص سارا اوانز، تمامی نوشته های منو دیدن که میگن شما کلا در همین حد ماهی مرکب می نویسید؟ و بیشتر از این بلد نیستید؟

چرا سارا اين رو ميگه؟ تا حالا فكر كردين؟

شايد نحوه ی برخورد سارا زياد منطقی به نظر نرسه، اما شما به جای اينكه بگين چرا اين رو به ما گفته، می آين اعتراض ميكنيد؟ خواهش ميكنم يكم بيشتر فكر كنيد.

الان اين جامعه مجازی، طبقِ يك اساسنامه به فعاليتش ادامه ميده. جالب هم اينجاست كه اكثر كاربرا به جز چند نفر از اين اساسنامه راضين و هيچ گله و شكايتی ندارن. آخر اين بحثا به كجا ميرسه؟...

نميخوام حرفای تكراری بزنم. خودتون هم بايد قانع شده باشين كه كل سايت، به جز شماها از اين قوانين كنونی سايت رضايت داره. پس اينكه قانون شما تو سايت عملی بشه كاملا" اشتباهه. اين رو خودتون هم قبول دارين. شما ميخواين پستای خودتون رو بزنيد، ما هم پستای خودمون رو؟ اين رو كه جوابش رو ايوان داد، آبر و من هم اشاراتی كرديم. ديگه چرا بحث ادامه پيدا كنه؟ به نظر نمياد همه چی تموم شده؟

من اگه جای شما بودم، خشانت و پافشاری ام از شما هم بيشتر بود، تا حالا قانع ميشدم. تعجب ميكنم كه انگار شما اصلا" به نظرات ديگران كاری ندارين و فقط دارين حرفِ خودتون رو ادامه ميدين...

ميتونم به جرعت بگم پست ايوان ناديده گرفته شد و هيچ جوابی بهش داده نشد...

نقل قول:
وقتی پست زدن ما کلا ضربه زدنه و تهدید برای یه انجمن، پس یعنی ما با باید اصلا پست نزنیم!!! و یا مثه شما بزنیم. حرف شما این معنی رو داره.

به مثال اول پست من رجوع كنيد. شما مجبوريد فوتبالِ زمينی بازی كنيد وگرنه شيشه همسايه ميشكنه...

شما هم مجبورين طبقِ اساسنامه ايفای نقش فعاليت كنيد، وگرنه امكان داره يه شيشه ای بشكنه...

ویرایش شده توسط كينگزلی شكلبوت در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۰ ۱۵:۰۰:۰۹

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
ریگولوس، فینیاس، ابرکسس و بقیه دوستان معترض

بعد از اون همه جریان بازم حرف خودتون رو میزنید. پست ایوان کاملا گویا بود. بالاخص اینجا :

نقل قول:
شما میگین ما بیایم سوژه ها رو خراب کنیم و بقیه که ادعای نویسندگی دارن بیان درستش کنن.این حرفتون منطقی نیست.پس منم یه بولدوزر بردارم بیام تو خیابون و هرجایی که خواستم خراب کنم بعد بگم شهرداری میاد درستش میکنه.

آخه برادر عزیز من، شما عقیدتون تو همون اسانامه ای که تنظیم کردین مشهوده، و این اساسا با سازمان فعلی رول ما مشکل داره. شما عقیده دارین باید خودتون رو داخل سوژه بکنید.

طی این فرآیند به سوژه لطمه وارد میشه، بعد میگید هرکی ادعش میشه بیاد درست کنه، در واقعا باید درست کنه. خو.ب این حرف واقعا بی منطقیه با همون استدلالی که ایوان کردن.

پست های شما پاک شد. در سه انجمن بطور عمده : شهر لندن، محفل ققنوس، قلعه هاگوارتز!

خوب بیاید واقعا دلیش رو ببینید، نه اینکه فقط حرف خوتون رو بزنید. الان عرف جامعه اینه که مردم با لباس بیرون برن، در قدیم انسان ها خودشون رو با برگ میپوشوندن. آیا شما میتونین برین الان با پوشش برگی تو خیابون بچرخید؟

خیر!

چون به ارزش ها، عرف و قوانین مصوب و یا ترویج شده جامعه صدمه وارد میشه. اما میتونین در منزل خودتون، و یا حتی با یک پوشش متعادل بین عقیده برگ پوشی و لباس داشتن در جامعه حاضر بشید. اینجا هم همونه، عرف یه سبک رول رو میطلبه، شما سبک مورد علاقتون متفاوته!

بحثی نیست، سبک رو تعدیل کنید که به هنجار های رایج آسیبی نرسه، رولتون رو بزنید ما خوشحال هم میشیم. به روند سوژه احترام بگذارید، به عقیده دیگران احترام بگذارید، تا دیگران هم به سبک شما احترام بگذارن.

من ناظر یه روزی کاربر عضو بودم مثل شما! الانم هستم فرقی نکرده به هیچ وجه، تنها افزایش یه مسوولیته و بس!
و همون مسوولیت ایجاب میکنه که من نوعی با پست کاربرانی که علی رغم اخطار های شخصی و علنی، به روند خطای خودشون ادامه دادن برخورد جدی داشته باشم.

بحث باز شده پس میگم :
ما خاطرتون نیست ریگولوس، بنده یه پست بسیار طولانی در بابا توضیح این مسائل زدم، از ابرکسس معذرت خواستم. از این دو دوستمون دیگه واکنشی ندیدیم اما شما دقایقی بعد از پست من پست زدید و ناظر رو تهدید کردید که اگه پستتون برگردونده نشه انجمن ها رو فلان و بهمان میکنید. شما اساسا در پی ایجاد اغتشاشید؟

در دروره قبلی حضور شما در این سایتف که خیلی دور هم نیست و نمیدونم چرا از بازگو کردنش سر باز میزنید، تا این حد مشکل ساز نبودید! در همین شهر لندن بسیاری از تایپیک ها رو فعال کردید. تعجب میکنم!

الان هم اومدید اینجا دوباره توجیه میکنید که چرا و چگونه باید باشه و غیره. چراب اید کار به اینجا ها بکشه آخه دوست عزیز. این بحثی که الان در جریانه آخرش به کجا خواهد رسید؟ اینکه حالا هم عقیده های ما بیان بگن فروم در اختیار شما ببوقید به همه تایپیکا با اساسنامتون؟

در پستم تو دفتر نظارت لندن هم عرض کردم، یک قدم از جایی که ایستادید برید عقب و جریان رو از دور ببینید، با انصاف نگاه کنید به این موضوع.

و آخرین نکته : اون تکه رولی که ذکر کردید رو نمیتونید مبنای سبک جدید قرار بدید بسیاری از دوستان فعلی ما در حد نویسندگان فانتزی مینویسن بالاخص در رول های جدی : لرد ولدمورت، سارا اوانز، ریتا اسکیتر، جسیکا پاتر، اینیگو ایماگو و ... . چرا از پست های این دوستان به عنوان نمونه استفاده نمیکنید؟
کما اینکه مشکل خاصی در همین تیکه ای هم که آوردید نیست، لحن گفتاری گفتاری بوده و لحن غالب هم جدی!

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
ای بابا، باز که با این پست پرسی ویزلی برگشتیم سر خونه اول!
چرا میاید هی خودتون رو برتر می دونید، بر طبق چه معیاری؟معیارتون رو بدید ما هم پستامونو بسنجیم.
به استناد به دوست مون بلیز عزیز که به قوانین اولیه سایت میگن برداشت ذهنی، و قوانین الان سایت برداشت غیر ذهنی! و 100 درصد درست و گل و بلبل که پس از سال ها تلاش و تحقیق به دست اومده،
همه اینا که پست های شما بهترینه و ماله ما باید در جا پاک بشه، برداشت ذهنی شماس.

منم الان برم همین الان،از همین تاپیک هایی که خود شما اخیرا توش پست زدی، بیارم اینجا بگم اینا به نظر من مزخرفه؟
همین تاپیک هایی که الان داره پست میخوره، به نظر شما دیالوگ نوسی نیست؟؟
آیا حق دارم با توجه به سلیقه ی شخصی خودم، بگم که اصلا و به هیچ وجه پست های شما در هالی ویزارد خنده دار نیست؟ حتی جالبم نیست؟ اگر شما این حق رو دارید که پست های ما رو در جا پاک کنید به صرف باب طبع نبودن تون، منم این حق رو به خودم میدم که پست های شما رو با هزار بدبختی بخونم و جوری که دلم میخاد ادامه بدم. مثه شما قدرت ناظری و مدیری ندارم که در جا پستتون رو پاک کنم. که وقتی هم که داشتم هیچ وقت پستی رو برای بد و مطابق سلیقه من، نبودنش پاک نکردم.

حرفای ابرکسس و فینیاس رو تایید می کنم، مخصوصا اون جایی که میگه : " ما هم از این پست ها بلد بودیم بزنیم " و من میگم الانشم بلدیم. آیا شما، و یا مثلا شخص سارا اوانز، تمامی نوشته های منو دیدن که میگن شما کلا در همین حد ماهی مرکب می نویسید؟ و بیشتر از این بلد نیستید؟
نمی دونم کجا، ولی یه جایی گفتم ( شاید تو بلیت بوده ) که پست های شما، که به نظرتون ادبی و خیلی خداس، به شدت از نظر همین عناصر داستان نویسی ایراد داره، ساختار ادبی، گفتار به شدت عامیانه در حدی که واقعا غیر قابل خوندن میکنه پستتون رو.
مثه
"دیوانه ساز انگشتان دراز و باریک و لزجشان را دور مچ های او حلقه کرده بودند ، سرمای غیر عادی ای که به خاطر حضور دیوانه ساز ها تا مغز استخوانش نفوذ کرده بود او را آزار میداد..
او نعره زد: خیلی بوق گولاخی بوقی!!! بعد هم 6 تا همر بزنید تهش.
."

الان پست های شما اینطوریه...که نه خنده داره، و نه حتی یه داستان درست حسابیه.
ولی بازم ما نیومدیم مثه شما بگیم، چقدر پستتاون مزخرفه...ما اومدیم سبک خودمون زدیم و هنوزم میگیم، شما سبک خودتون بزنید..ما سبک خودمون.
ما با سبک شما مشکلی نداریم...حاضریم پستتاتون رو بخونیم و جوری که میخایم ادامه بدیم...شما مشکل دارید با سبک نوشتن ما! چون در توانتون نیست پست رو جمع و جور کنید. وگرنه اینقدر شلوغش نمی کردید که سوژه رو شپلخ کردید.
آیا در تاپیک هایی که ما پست زدیم، و بعضی دوستان اومدند و سبک خودشون سوژه رو به نحوی شپلخ!! کردن، ما اعتراض کردیم؟ پست ندید گرفتیم؟ نه، ما با نوشتن، دوباره پست رو برگردوندیم به جریان خودمون. می تونید برید ببینید، مثلا در گورستان ریدل، نمونه ساده اش...
این که لیدی مورگانا می گن که بچه های تازه وارد قدرت ندارن پست بزنن و سوژه رو برگردون به حالت طبیعی...
این قدرت رو کی و کجا باید پیدا کنن؟
وقتی عضو تازه وارد جرات پست زدن نداره، چطوری بیاد یاد بگیره پست زدن رو؟
توی تالار های خصوصی که هیچی، توی عمومی هم بیچاره یه پست بد بزنه، یا میشه ارزشی، یا اخطار میگیره، یا پستش پاک میشه و یا ندید.
اگر شما، شمای کاربر قدیمی و مدعی، بیاید پست طرف رو به نحوی جمع و جور کنید، طرف هم شجاعت پست زدن پیدا می کنه، هم یاد میگیره که چطوری باید سوژه رو جمع و جور کنه و چطوری پست بزنه.
این در مورد پیش بردن سوژه
یه مورد دیگه هم دوستان همش میگن من، مثلا ریگولوس، نیام خودمو بیارم تو پست.
مثلا اگر من با شناسه ریگولوس، در ادامه ی سوژه شما، بیام فینیاس رو بیارم توی داستان، مشکلی نیست؟
اگر هست، پس یعنی اول سوژه همه شماها می دونید کیا قراره بیان دیگه؟
احتمالا به زودی اینطوری میشه
سوژه جدید:
با شرکت: اصغر و اکبر.
این موضوع رو هم لطفا روشن کنید.

از ایوان هم متشکرم، ولی موضوع اعمال نظر شخصی ناظرین باید مشخص بشه.
و این که نوع رول زنی ضربه وارد نکنه به تاپیک و سوژه هم جوابش همینایی که تا حالا من و دوستان گفتند.
تا وقتی ازاد گذاشته نشه سبک نوشتن، همین مشکلا هست. و شما هم دارید میگید سبک ما بنیوسید...علنا نمی گید..ولی همین که ضربه نزنید! یعنی همین.
وقتی پست زدن ما کلا ضربه زدنه و تهدید برای یه انجمن، پس یعنی ما با باید اصلا پست نزنیم!!! و یا مثه شما بزنیم.
حرف شما این معنی رو داره.

مرسی از مرلین عزیز.

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

پیام زده شده در: ۲:۳۵ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
بگمن که داشت با جارو پرواز میکرد ناگهان اتفاقی دوباره وارد سالن میزگرد شد و دید دعوا هنوز ادامه داره! لودو حرف های فرمانده مارکوس رو شنید اما چون به زبان پری ها بود چیزی ازش نفهمید سپس یک مترجم از جیبش درآورد و گفت: هر چی این گفت برام ترجمه کن! پس از شنیدن حرف های فرمانده چشمانش به حالت تبدیل شد و چکشی درآورد و با آن بر سر مجری که تازه میخواست صحبت کند زد. میکروفون افتاد و او از جارو پیاده شد و آن را برداشت و چکشش را در جیبش گذاشت.
ناگهان یک بوقی بوق صفت به او گفت: بوقی چرا خالی میبندی؟ توی جیب جارو و مترجم و چکش همه با هم جا میشه؟
لودو با عصبانیت گفت: بوقی تو جیب مشنگا جا نمیشه نه جیب من که با طلسم گنجایششو افزایش دادم.
بوقی سر جایش نشست و سپس لودو میکروفون را گرفت و به دهانش چسباند و در آخر پس از "فوت" ها و "یک دوسه آزمایش میکنیم" ها ی گوش کر کن بالاخره شروع به صحبت کرد:

مثل این که شما صحبت های قبلی من رو نشنیدید. حالا اونا محض بوق زنی بود ولی این دفعه راجع به پست پرسی و جواب هاش بوق میزنم
اولن که من با خوندن پست های هالی ویزارد تره ور و پرسی یک ساعتی نیم روی زمین غلط میزنم و بعدشم پس از زدن پستش تو هالی ویزارد ملت تا یه ساعت توی چت باکس راجع به اون حرف میزدن و میخندیدن اما من با خوندن دو تا از پست های کرام لبخند که نزدم هیچ گریه هم کردم اونم های های
پس نتیجه میشه که سلیقه ی شما قدیمی ها فرق داره.

نکته ی بعدی اینه که پرسی گفت شما توپ غل میدادید ما فوتبال بازی میکنیم، به شما برخورد. حالا اصلا برعکس در نظر بگیرید یعنی شما قبلا این جا جام جهانی بازی میکردید ما توپو با دستمون راه میبریم!
حالا که شما بعد از چند سال اومدید باز هم قضیه همونه! فرقی نداره!
الان بیست نفر دارن توپ رو تو دستشون میگیرند و راه میرند. فکر می کنم اینو قبول داشته باشید. نمیشه ما توپ راه ببریم و شما برای فینال جام جهانی این جا تمرین کنید. کار هر دو به هم میخوره. پس شما یا میتونید به ما فوتبال یاد بدید یا این که یک گوشه فوتبال بازی کنید چون کمترید نه این که کارتون پیشرفته نیست.

شما میتونید توی یه انجمن یا چند تاپیک خاص که با ناظرانش هماهنگ کردید فوتبال بازی کنید، شاید ما هم باد گرفتیم اونوقت همه فوتبال بازی کردیم.
شما نمیتونید بگید چون این جا رو ما ساختیم شما نمیتونید این جا کاری بکنید.
شما گفتید که ما توی تاپیکا به سبک خودمون بنویسیم و شما سبک خودمون. خوب هردو گروه کار همدیگر رو خراب میکنیم!

مسئله دیگر این که اگر با این که ناظر میتواند پست ها را پاک کند مشکل دارید مسئله جداست و باید در جای دیگر حل شود و با مدیران صحبت شود که ناظر تا چه حد اختیار دارد.
و البته این که اگر شما پست 5 خطی بزنید که فوتبال نباشد و توپ قل دادن باشد ناظری که فهم داشته باشد پست شا را پاک نمیکند و اصلا خیلی از اعضای خوب سایت پست هایی که میزنند کوتاه است(مثل دایی مونتی)
حالا دوباره بیاید این جا همون حرف ها رو تکرار کنید.

لودو که گشنه شده بود از همون جیبش یه اجاق گاز درمیاره و یه زود پز هم در میاره و میذاره روشو میگه:

اولا چون این تاپیک روله و شما رول نمینویسین بحثو به نحوه برخورد منتقل کنید. دوما چون میدونم شما بوقیا این کارو نمیکنین همین جا میمونم تا حرفاتونو بشنوم و جواب بدم.

سپس زیر گازو روشن میکنه و یه صندلی هم از همون جیب در میاره و روش میشینه.

ویرایش شده توسط لودو بگمن  در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۰ ۲:۵۵:۳۱

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۰۸ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
امروز ۱:۴۰:۴۶
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
پیام: 1504
آفلاین
اولا تعجب میکنم چرا از دست همدیگه عصبانی میشن دوستان.یه بحثیه که هرکسی میاد نظرش رو میده.عصبانیت دیگه برای چی؟

ببینید دوستان،قدیم یه نوع شیوه رول زنی وجود داشت که همه به اون شیوه رول میزدن.بعد این شیوه ذره ذره عوض شد تا به شکل امروزیش رسید.در اون دوره همه افراد اون شیوه رو قبول داشتن و در این دوره بیشتر افراد این شیوه رول نویسی رو.

رول نویسی در طول زمان متحول شده و تکامل پیدا کرده و تغییر کرده تا به چیزی که الان هست رسیده.برای همین با رول نویسی قدیمی تفاوت داره.دیگه اون شیوه قدیمی کاربرد نداره بین عموم کاربران.

حالا منظور من از این حرف چیه.ببینید اغلب اعضای سایت یه طور رول میزنن،شما هم یه جور.ما بحثمون سر این نیست که کی چطوری رول میزنه.موضوع اصلی اینه که شیوه های مختلف رول زدن به سوژه ها و تاپیک ها و انجمن ها ضربه وارد نکنه.

به طور مثال فرض کنیم توی یه تاپیک یه سوژه در حال جریانه.ملت هم دارن توش پست میزنن.بعد شما میخواین توی اون تاپیک به سبک خودتون پست بزنین.اشکالی نداره.به سبک خودتون پست بزنین ولی به این نکات توجه کنین.پست شما به سبک مورد علاقه خودتون باشه ولی به تاپیک ضربه نزنه.سوژه رو از بین نبره.سوژه رو زیر و رو نکنه.اتفاقات و شخصیت ها رو همین طوری بدون دلیل و منطق وارد سوژه نکنه.سوژه رو جلو ببره بدون اینکه خرابش کنه.

یه سوژه داده شده.شما و بقیه توش پست بزنین.اشکال نداره سبک رول زدنتون متفاوت باشه.مهم اینه که پست کسی سوژه رو از بین نبره و شهیدش نکنه.

شما میگین ما بیایم سوژه ها رو خراب کنیم و بقیه که ادعای نویسندگی دارن بیان درستش کنن.این حرفتون منطقی نیست.پس منم یه بولدوزر بردارم بیام تو خیابون و هرجایی که خواستم خراب کنم بعد بگم شهرداری میاد درستش میکنه.

بحث توی مدل های مختلف رول زدن نیست.شما اصلا دوست داری تمام پستت دیالوگ باشه.اشکالی نداره.ولی توی اون پستت سوژه تاپیک رو جلو ببر.درست مثل بقیه.
چون اساسا سبک رول متفاوت داشتن با خراب کردن روند سوژه و تاپیک فرق میکنه.همین کار دوم بود که باعث جبهه گیری علیه تون شد متاسفانه.

برای همین مطمئن باشید اگه رول هاتون اون طوری که گفتم باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد و این بحث های اینطوری هم راه نمیوفته.
اینجا یه جامعه مجازیه.اگه هممون به یه اصل معتقد باشیم میتونیم با مرام ها و مسلک های مختلف توش در کنار هم بدون جر و بحث فعالیت کنیم.

اون اصل مشترک هم احترام به سوژه ها و تاپیک ها و انجمن ها و نوع فعالیت درون اونهاست.
موفق باشین.

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱۰ ۰:۱۲:۱۳

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۲۲:۵۴ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

فینیاس نایگلوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۰ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۲:۲۳ یکشنبه ۹ دی ۱۳۹۷
از بروبچز چه خبر؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 32
آفلاین
فینیاس خیلی عصبانی در حالی که از عصبانیت کبود شده و کلی یادداشت دستشه میاد میکروفن روی میز رو برمی‌داره و ایستاده شروع به صحبت می‌کنه:

عزیزان! برادران! خواهران! مردم! کاربران! خواهش می‌کنم یه کم دقت کنین من دارم چی می‌گم بعدش اظهارنظر کنین. ما که شرکت تعاونی نیستیم به صورتی گروهی بهمون جواب می‌دین. درسته با هم آشنا هستیم ولی فکر می‌کنم مشخصه که به صورت جداگانه مشغول به اعتراض هستیم.

من خودم رو تکرار می‌کنم و باز هم می‌گم من "مشکلی با ایفای نقش شما ندارم" مشکل من با "نحوه اعمال قوانین ایفای نقش" و "برخوردها" هست.

آقای برادر کوچکتر بنده آقای پرسی ویزلی عزیز شما می‌فرمایید ما با دست توپ قل می‌دادیم و الان شما فوتبال بازی می‌کنید. عجب! این تواضع شما واقعاً برای همه ما الگویی هست. خصوصاً که ما رو هم دعوت کردید با شما توپ بزنیم. جداً چقدر شما نازنینین حیف ما که شما رو درک نمی‌کنیم. در هر صورت هر که را بهره کاری ساختند.

ظاهراً که شما عزیزان با این همه عرق ریختن آبرکسس، فلیچ و ریگولوس باز هم معتقدید سیستم فعلی گل و بلبل هست چرا که داخل سیستم فعلی به خودتون خوش می‌گذره. بقیه هم که مهم نیستن. این علف‌های هرز رو باید چید. بله آقا! ماکیاول هم با شما هم عقیده بود فقط اون مرحوم فک نمی‌کرد فن سایت هری پاتر با حدود 25 نفر عضو فعال از فرمول‌های یک جامعه 30 میلیونی بتونه بهره بگیره!

دوباره پرسی عزیز:

برادر جان من خوشبختانه (خدا را شکر) هیچ وقت سمتی توی این سایت نداشتم. سابقه فعالیت من رو کسانی که من رو خوب بشناسند می‌دونن به پرشین‌ویزارد و اولین دامبلدور این‌جا منتهی میشه.( یادم نیست شاید یه مدت ناظر جایی هم این‌جا بودم دروغ چرا)

به هر حال یکی از دلایلی که من همون موقع رفتم و یه سایت هری پاتری دیگه زدم (که زیاد عمر نکرد به دلیل مشکلات مالی) این بود که تنوع سلیقه ایجاد بشه و فضا رقابتی بشه و از این حالت دگم ِ سفت ِ‌ بتن‌ریزی شده خارج بشه. اون موقع تازه اصلاً قابل مقایسه نبود و من الان می‌بینم در مقایسه با الان چقدر من بیش از اندازه سخت‌گیر بودم!

بگذریم...

پرسی عزیز شما که حق آب و گل و 4000 اندی پست دارید و واسه فانتون از زندگیتون می‌زنین (که جداً عجیب هست!) و به قول معروف پیر ِ سایت محسوب مي‌شید بفرمایید به من بگید که الان چطوری از این جلوتر می‌خوایید پیشرفت کنید؟

یا شایدم که تعریف پیشرفت شما یعنی دیکتاتوری‌تر شدن سیستم مدیریتتون. از این لحاظ مسلماً خیلی خوب پیشرفت کردید و من به عنوان یک شهروند درجه چند این جامعه به شمای مسئول می‌گم که ایول آقا شما خیلی کارتون درسته و خوب سرکوب می‌کنید!

عزیز دل برادر! شما این‌جا دارید مسابقه داستان‌نویسی برگزار مي‌کنید؟ خیر
دارید کلاس داستان‌نویسی برگزار می‌کنید؟ خیر
بهتون دارن پول می‌دن این قوانین رو اعمال کنید؟ خیر
کسی مجبورتون کرده این قوانین رو اعمال کنید؟ خیر
این قوانین رو کسی غیر از خود شما ایجاد کرده؟‌ خیر

پس چه نفعی براتون داره این سیستم رو دو دستی چسبیدین؟! غیر از این که نمی‌خوایین بپذیرین همه مثل شما فوتبال بازی نمی‌کنن؟ و همه تعریف‌های انتزاعی شما رو قبول ندارن؟ خود گوگول هم بیاد این‌جا از داستان کوتاه برای من بگه شاید من خوشم نیاد و قبولش نکنم! اون وقت شما این‌قدر مطمئن طوری درباره قوانین و راهکاری ایفای نقشتون صحبت می‌کنین انگار 10 تا پیپر چاپ شده توی دیلی‌تایجست دارید!

اول بپذیرین همه مثل شما فکر نمی‌کنن و شاید اون چیزی که شما پایه‌گذاری کردین درست نیست بعد شاید بتونیم با هم صحبت کنیم.

کماکان چیزی که من می‌بینم اینه که جناب پرسی و دوستانشون در کمیته اجرایی این سایت بلندگو گرفتن از بالای منبر مشغول داد زدن سر ما هستن و تازه این وسط قصد دلجویی از ما رو هم دارن!

تو رو به الله قسم این‌قدر آدم رو یاد شرایط فعلی [...] نندازید! آدم وحشت می‌کنه همه جا کنترل... همه‌جا قوانین بی‌سر و ته اجباری! دِ آخه این‌جا تفریحه، فن سایته! این همه مکانیزم دفاعی برای چیه؟ از حقوق ماهیانتون که مثل ما کارمندای بدبخت نمی‌زنن! یه کم دندون روی جگر بذارید شاید که این خوب بودن ذات تغییر که می‌گن دروغ نباشه.

حالا هی همین‌طور فله‌ای پاک کنین. هی تذکر بدین. هی مسخره کنین. هی در نقش برادربزرگ و پدربزرگ مهربان تذکرهای دوستانه بدین و فضا رو مثلاً تلطیف کنید.

به خدا بیشتر از پنج بار سعی کردم براتون توضیح بدم مشکل این‌جا چیه. از برنامه‌های صدا و سیما هم بیشتر حرصم دادید!

معذرت خواهی مي‌کنم اگه به کسی توهینی شد. خیلی داغ بودم.

ویرایش شده توسط فینیاس نایگلوس بلک در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۹ ۲۳:۰۶:۱۷

usquequaque putus

ارزشی پیر و قرقرو

تصویر کوچک شده

[b][size=medium][color=0000FF]حزب ارزشی‌ها؛ ق

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

ابرکسس مالفویold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۲ یکشنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۵۲ دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۰
از The House Jack Built
گروه:
کاربران عضو
پیام: 84
آفلاین
ببین پرسی جون! اینکه صرفا اولین چهارتا پست دیالوگ نویسی ای که دیدی رو میای نقل قول میکنی و بعد میگی خوب نیست خب زحمت میکشی واقعا! میرفتی ییهو از سال 82 نقل قول میکردی که پستای یه خطی میزدیم و میرفتیم تو کتاب فروشی پست میزدیم "کتاب علی بابا رو داری؟" بعد صاحب کتابخونه میومد پست میزد "آری... دارم"

این تیکه اول یه پست قدیمی خود منه که الان واقعا به نظرم جالب نیس ولی به هر حال مال همون سال 83 هستش! توی تاپیک قدح اندیشه 2 که نمیدونم مال کجا بوده و اینا!

نقل قول:
عصر یک روز سرد زمستانی بود که آقای لاکهارت همانند روزهای دیگر با شاخه ای گل در دستانش به خانه می آمد و منتظر همسرش بود تا در را برایش باز کند. مدتی گذشت و آقای لاکهارت که دید خبری از همسرش نیست، فریاد زد:
- عیال… همسر گلم… بیا درو باز کن دیگه!
خانم لاکهارت که به سختی صدایش در می آمد جواب داد:
- جاسم... کجایی بابا؟ بدو بیا که بچه هه داره از راه میرسه...
هنوز حرف خانم لاکهارت تمام نشده بود که آقای لاکهارت به در تنه ای زد و آن را شکست، عجولانه وارد خانه شد و تلفن را برداشت.
- الو... الو... آمبولانس داری آقا؟
صدای همسرش را که میگفت «آی کیو! هنوز شماره رو نگرفتی» به وضوح میشنید، اما اصلا به آن توجه نمیکرد.

ما از این پستا هم بلد بودیم بزنیم! و با اینکه مال صد سال پیشه بازم دیالوگ نویسی خالی نیست!

احساس نکنین دقیقا تا زمانی که شما وارد سایت شدی همه فقط دیالوگ نویسی میکردن بعد ییهو شما اومدی و سایتو گلستان کردی! اینی که مثال زدم مال 83 بود، سال 85 و 86 اینا هم همه، همه جوره توی سایت رول میزدن و رول سایت به اندازه ی کافی قوی بود که اگه این جمله ی "و دیوانه ساز انگشتان دراز و باریک و لزجشان را دور مچ های او حلقه کرده بودند ، سرمای غیر عادی ای که به خاطر حضور دیوانه ساز ها تا مغز استخوانش نفوذ کرده بود او را آزار میداد ..." رو با زمان برگردان یکی برمیگردوند به زمان اون موقع، همه دهنشون باز نمونه که خدای من! عجب رول پیشرفته و قوی ای! ما باید بریم خجالت بکشیم!

اینکه شما پست های مارو ناقص میدونین و پست های خودتون رو خدا نظر لطفتونه! ولی ما هم پستای شما رو سرکاری و شدیدا حوصله سر بر میدونیم! و از پستای خودمون که خلاصه و راحته لذت میبریم! یاد بگیرین که به نظر بقیه احترام بذارین! یکی میشینه جومونگ نیگا میکنه و لذت میبره یکی هم جومونگ میبینه حالش به هم میخوره!

اینکه ما نمیاییم پست مفصل بزنیم مطمئن باشین دلیلش این نیست که بلد نیستیم! من اگه بخوام داستان مفصل بخونم و برم توی فضا قرار بگیرم و اینجورچیزا میرم کتاب یه نویسنده ی درست حسابی رو میخونم نمیام جادوگران!

نقل قول:
هر کاربری ولو تازه وارد میدونه که وسط تاپیکِ رول ، پستِ غیر رول نمیزنن و بحث نمیکنن !

ولی هنوز خیلی از اعضای قدیمی هم اینو نمیدونن! جمله هایی مثل اینکه نفر بعدی لطفا اینجوری ادامه بده! یا من از ناظر خواهش میکنم اینجارو جارو کنه! یا ببخشید من یه هفته نبودم و اینجور چیزا که وسط پست های رول الان پره هم مطمئنا جاش وسط پست رول نیست! یا حتی همین عبارت های شروع سوژه و پایان سوژه!

نقل قول:
شما با همکاری دیگران یه سوژه رو پیش میبرین

با همکاری دیگران سوژه رو پیش بردن اینه که کسی که پست میزنه به نفر بعدیش بگه چی بزنه؟ یا یکی بیاد بگه پست فلانی رو پاک کنین چون من میخواستم سوژه ای که دادم اینطوری ادامه پیدا کنه که اکبر موتور بخره و توی پست فلانی مرتضی آب هویج خورده! به خاطر همین حتما باید پاک شه!

نقل قول:
شما میتونید توی ده خط بهترین پستِ رول رو بنویسید !

ولی ناظر ییهو میاد زیر پست مارو ویرایش میکنه که پستتون 8 خط بود و به خاطر همین تا شب پاک میشه!

نقل قول:
این پست شاید اون موقع خیلی خوب بوده باشه و ملت بگن ایول به فیلمسازیش ! ولی الان این پست زده بشه ، در جا پاک میشه ! چرا ؟ چون دیالوگ نویسیه ! چون هیچ جذابیتی نداره !

واقعا روت میشه یه همچین حرفی بزنی؟ این پست شاید برای شما جذابیت نداره ولی شاید برای ده نفر دیگه خیلی از بهترین پست شما هم جذاب تر باشه! شما کی هستی که چون یه پست به نظرت جالب نیس بزنی پاکش کنی؟ اگه اینجوریه به نظر منم همه پستای شما باید پاک شه چون به نظرم اصلا جذابیتی ندارن! و حتی اگه یه جایی اون وسط مسطا جذابیت داشته باشه من که حال ندارم بخونمشون!

نقل قول:
مثل این میمونه که شما قبلا توی پارک میشستین توپ رو قل میدادین برای هم ، بعد رفتین و بعد از چند سال برگشتین ، حالا بچه ها بزرگتر شدن و پیشرفت کردن و به جای قل دادنِ توپ دارن فوتبال بازی میکنن

خدای بزرگ رول نویسی! گفتم مثالم زدم واست! خیلی قبل از اینکه شما املای درست کلمه ی "پست" رو یاد بگیری اینجا پستای خیلی کامل تر و بهتر از این پستای الان شما میزدن ملت و اینکه اومدی دو تا پست دیالوگ نویسی مثال زدی دلیل نمیشه که ملت قبلا توپ قل میدادن الان شما اومدی آب و هوا تفسیر میکنی شدی کاکرو!

داستان نویسی تکنولوژی جدید نیست که فکر میکنین اومدین اختراعش کردین و در زمان های قدیم همه ازش بی بهره بودن! الان اومدین کتابو کپی میکنین و سعی میکنین جمله هاتون مثل کتاب باشه فکر میکنین شاهکاره واقعا؟

نقل قول:
دوست عزیز ، قوانین برای همه یکسانه و باید همه رعایت کنن ! منم اگر بیام تو انجمنی که حتی خودمم ناظرشم دیالوگ نویسی کنم ، ناظر همکارم میاد پستم رو پاک میکنه و میگه دیگه اینطوری پست نزنم ! این فقط مختص شما و اعضای تازه وارد نیست

دوست عزیز تر! این قانونی که میفرمایین رو میشه یه لینک ازش به من نشون بدین؟ این قوانینی که میگین همش فرمایشیه! هیچ ارزشی نداره تا وقتی فقط بین خودتون سینه به سینه نقل میشه! یه قانون مکتوب به من نشون بدین که توش نوشته شده باشه اگه پستتون دیالوگ نویسی باشه باید پاک بشه یا اگه پستتون کوتاه باشه باید پاک بشه! و قانونشم توسط یه مدیری یا یه کسی که یه کاره ی درست حسابی ای تو سایت باشه نوشته شده باشه!

به ناظرین انجمن لندن هم که ادعا داشتن من قوانین خاصی رو نقض کردم گفتم لینک قانونی رو که میگین نقض کردم بهم بدین! هیچ جوابی نگرفتم!

نقل قول:
این حرف از شمایی که اینجا فعالیت میکردی و مسئولیت داشتی بعیده ! مدیر نقشی نداره تو ایفای نقش که بخواد دخالت کنه ...

پس مدیر ایفای نقش چیه که دارین؟ و منم دقیقا گفتم مدیر نباید توی روند ایفای نقش یعنی سوژه و اینجورچیزا دخالت کنه! ولی دخالت مدیر با این چیزی که شما فکر میکنین خیلی فرق داره!

فک میکنین ناظری که مدیر بالا سرش نباشه روش زیاد نمیشه؟ ناظر باید از این بترسه که دست از پا خطا کنه اخطار میگیره و اگه مثلا دوبار اخطار بگیره نظارت ازش گرفته میشه! وگرنه همینجوری میشه که الان شده دیگه! ناظر هر کاری بخواد واسه خودش میکنه و سر و کله ی انواع و اقسام قانون های عجیب غریب غیر مکتوب و غیر قابل استناد توی سایت پیدا میشه!

ویرایش:
شدیدا از مرلین جان ممنونم!

و لودو جان این پستتو مگه یه دور قبلا نزده بودی؟

ویرایش شده توسط ابرکسس مالفوی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۹ ۲۱:۲۹:۱۹

تصویر کوچک شده

[b][s

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ دوشنبه ۹ شهریور ۱۳۸۸

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
در همین هنگام لودو وارد استودیو شد و در حالی که چکش را در دست گرفته بود و همر میزد بر سر همه و گاهی هم بوق میزد پرید وسط و میکروفون را گرفت و پس از زدن چند بوق و چند بار کوبیدن چکش روی سر هوکی کچل، چند بار برای امتحان چنان فوتی در میکروفون کرد که گوش همه کر شد و گفت: یک دو سه امتحان میکنیم! و سپس در عرض پنج دقیقه با حرکات نمایشی دستش را در دماغش کرد. پس از یک ساعت علاف کردن همه با کارهای بوقانه در حالی که چکش را دائماً میکوبید گفت:

همه پستیدن گفتم ما هم یه بوق بزنیم دور هم بخندیم بریم
منم طرف بوقی ها

آقایان ارزشی(از بی لباس تا خوش لباس و ژیگول ) شما میگید این کاری که ما میکنیم ایفای نقش نیست و داستان نویسی مشترک و دسته جمعیه، حرفتون درست. شما دوست دارین ایفای نقش کنید و ایفای نقشو زدن پستای یه خطی مانند (ریگولوس وارد کافه شد و یک چایی نخود سفارش داد) یا 5 خطی که تو اون 5 خط خودتونو وارد کنید و با یقیه حرف بزنید یا ماسک پرسی جلوی صورتتون بگیرید، میدونید. اینم درست(البته تعریف ایفای نقش دقیقا این نیست ولی فرض کنیم که همین باشه)
خوب الان اکثریت اعضا که توی ایفای نقش هستند روش فعلی رو قبول دارن. شما که اقلیت هستید نمیتونید ما رو مجبور کنید و بگید "ایفای نقش فقط همینه و شما باید این جوری عمل کنید"
اکثریت اعضا ایفای نقش اون مدلی شما رو به این جا رسوندن و اگه اینو بهتر نمیدونستن این کارو نمیکردن. پس اعضا اینو پیشرفت و شما پسرفت میدونید. حالا شما میتونید خودتون توی چند تا تاپیک یا انجمن خصوصی (این روزا مدیرا دست به انجمن خصوصیشون خوبه میتونید انجمن خصوصی بگیرید ) این کارو بکنید. اما بقیه ملت دوست ندارن وسط داستان اشتراکیشون یکی ایفای نقش کنه. و ناظرا هم به نمایندگی ملت که از نظر شما سلیقشون در حد بوق نوزده بیست و یکه و معنی ایفای نقشو نمیدونن پستای ایفای نقشو ندید میگیرن تا کاربران از نظر شما بوقی که از شما بیشترن کارشونو بکنن.
شما هم چون کم ترید ایفای نقشتونو منحصر به چند تاپیک بکنید. چون اقلیت هستید و همیشه اکثریت میتونه بدون دیکتاتوریت حکم کنه.
حالا اگه مدتی بعد از این که شما ایفای نقش کردید ممکنه ملت ببینن اون بهتره و شما اکثریت بشید. اون وقت همه ایفای نقش میکنید و اقلیت هم میره تو چند تا تاپیک یا یه انجمن(لطفا دیکتاتور نباشید و انجمن رو بدید) داستان اشتراکی مینویسه.

لودو چکش رو میده دست راست و میکروفون رو میده دست چپ و همچنان در حال چکش زدن ادامه میده:

شما آقایون غیر ارزشی(اعم از طولشی و مدیر و ناظر و بوقی )

همونطور که گفتم از این جهت که فعالیت شما به داستان اشتراکی نویسی شبیه تره به این ارزشی ها بگید که قبول، ما داستان نویسی میکنیم و ایفای نقش نیست! تا اینام ماهی مرکبشونو بزارن رو کولشونو برن تو تاپیکای خودشون. و یا کمی فعالیتتونو به ایفای نقش نزدیک کنید تا قضیه حل شه.

لودو که در تمام مدت صحبتش چکش میزد بر سر هوکی دستش خسته شد و چکش را انداخت. سپس از جیب شنلش جاروی آذرخش 2011 اش را در آورد و سوار شد و در حالی که بدون چکش هم تیک داشت و دستش چکش میزد برای همه دست تکان داد و خارج شد.

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.