هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۵:۱۷ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

ریونکلاو

مارکوس بلبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۵ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 20
آفلاین
من تازه وارد نیستم خب!

(نمیدونستم چطور بگم که اسپم نشه!!!)

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۵ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

Polly-Chapman

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۴ جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
از من دور شو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 202
آفلاین
نقل قول:
سلام! پورفسور چپمن هستند؟میتونم بیام تو؟ خدمت رسیدم ببینم ایا برای تکلیف اینجانب در درس طلسم ها که پایین ترین نمره کلاس رو گرفتم یا یکی مونده به پایین ترین و نمره خیلی کمی گرفتم امکان تجدید نظر هست؟ چون فکر کنم استحقاق خییییییلی بیشتر از این رو داشت.حالا نوشته شکسپیر نبود رول ولی دیگه 21؟ اگر هم امکانش نیست که هیچی!مارکوس هیچوقت دیده نشده و عادت داره!

مارکوس عزیز!

هر کی شرایطی داره و به نظر من که استاد درس طلسم ها و ورد ها بودم، رولی که شما نوشتید این شرایط رو نداشت. اشکالی هایی که شما داشتید سبب کم شدن نمره تون بودن، نه این که هیچ کس مارکوس رو نمی بینه!

پیشنهاد من به شما اینه که بیشتر فعالیت کنید و درخواست نقد بدید تا اشکالاتون رفع بشه. و یه چیز دیگه من اجازه ندارم پست تازه وارد ها رو نقد کنم. نمرات هم در تابلوی شنی امتیازات قابل مشاهده ست.(اینو با همه بودم! یک بار همیشه!)

shine bright like a diamond!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۲۶ جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶

ریونکلاو

مارکوس بلبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۲ دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۰۵ دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 20
آفلاین
سلام!
پورفسور چپمن هستند؟میتونم بیام تو؟
خدمت رسیدم ببینم ایا برای تکلیف اینجانب در درس طلسم ها که پایین ترین نمره کلاس رو گرفتم یا یکی مونده به پایین ترین و نمره خیلی کمی گرفتم امکان تجدید نظر هست؟
چون فکر کنم استحقاق خییییییلی بیشتر از این رو داشت.حالا نوشته شکسپیر نبود رول ولی دیگه 21؟
اگر هم امکانش نیست که هیچی!مارکوس هیچوقت دیده نشده و عادت داره!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۶ چهارشنبه ۱ دی ۱۳۹۵
آخرین ورود:
امروز ۱۵:۳۸:۳۲
از من فاصله بگیر! نمیخوام ریختتو ببینم.
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 539
آفلاین
نقل قول:

رز زلر نوشته:
با سلام!

اعتراضی داشتم به نمره ی موجودات جادویی سامر بای. اول اینکه تاخیر بابت صحبت به خودش بود که تا امروز آنلاین نشد و دو اینکه می دونم احتمال بازگشت این دو نمره به هافل پایینه ولی از اونجایی که هدف ما و شما و اصل هاگوارتز روی آموزشه، لازم دیدم اینو بگم حتما.

نمره های کسر شده به دلیل زیر بود:
نقل قول:

سامربای: ۲۸ امتیاز
فکر نمیکنم مرگ پوشه بیاد و همدست انسان ها بشه. کمی هم اشکالات نگارشی داشتی که امیدوارم بهتر بشه!

رول ایشون جدی باشه و من قبول دارم که در یه رول جدی می بایست منطق حفظ شه ولی منطقی این وسط به اون شکل زیر سوال نرفته! ما توی کتاب دیوانه ساز داشتیم که به خاطر منافع به جادوگر ها کار می کردند و یا گابلین و جن های مختلفی که توی بانگ گرینگوتز بودن. این یعنی همدست بودن موجودات و انسان ها دور از انتظار نیس! این جا دنیای جادوییه!

حتی به نظر من این قضیه باید امتیاز مثبت می گرفت برای خلاقیت! کسی از این زاویه بهش نگاه نکرده بود و واقعا چیز جدیدی بین همه رول هایی بود که خوندم. و اینکه پروفسور توربین به طور واضح گفتن فضا سازی و شخصیت پردازی مد نظره که این دوتا خوب انجام شده بود.

و مسئله ی دیگه راجب اشکال نگارشی بود که من به نظرم چیزی نیومد. ممنون می شم بیاین روشنم کنین.

این شاید دو نمره باشه ولی برای تازه واردی که میاد و با ذوق می نویسه و می بینه سر چنین چیز ریزی ازش 2 نمره کم می شه یک دافعه ی شدید از کل سایته. پست های من و حتی خود پروفسور یا خیلی های دیگه پر از اشکال های به این ریزیه. گیر دادن به این نوع اشکالات ریز و ذره بینی اونم برای تازه واردین که این ترم اول هاگوارتز شون و احتمالا اولین تجربه شونه درست نیس.

بازم تاکید می کنم بحث نمره این وسط نیست. بحث اصل قضیه س و تاثیری که می ذاره.

با تشکر:)

خب اول سلام!
اول از همه میخوام ازتون بپرسم که خودتون اومدین یا سامربای گفته که بیاین؟
اگر مورد اول باشه پس حتما اطلاع ندارید.
قبل از اعلام نتایج یه بحثی توی چت باکس به وجود دباره همین چیزی که خود شما میگین!
بعد من رفتم توی پیام شخصی و به صورت مفصل براش ایراداتشو گفتم (توجه داشته باشین که ۲۴ ساعت از نوشتن رولش گذشته بود و امکان ویرایش وجود نداشت) و بهشون گفتم به این دلیل و این دلیل میخوام به شما ۲۷ بدم! با دلایلی که گفتم به این نمره راضی شدن! حالا بعدش هم دوباره که رولشو خوندم متوجه شدم که شاید نمره ۲۸ براش مناسب تر باشه!
در هر حالت پیام شخصی هاش هم هست! میتونم ایراداتشو کاملا براتون بازگویی کنم!

قهر،قهر،قهر تا روز قیامت!

پیام زده شده در: ۱۸:۳۱ شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶

هافلپاف، محفل ققنوس

رز زلر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۹ پنجشنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱:۳۱ دوشنبه ۲۹ آبان ۱۴۰۲
از رنجی خسته ام که از آن من نیست!
گروه:
ایفای نقش
محفل ققنوس
هافلپاف
مترجم
کاربران عضو
پیام: 1125
آفلاین
با سلام!

اعتراضی داشتم به نمره ی موجودات جادویی سامر بای. اول اینکه تاخیر بابت صحبت به خودش بود که تا امروز آنلاین نشد و دو اینکه می دونم احتمال بازگشت این دو نمره به هافل پایینه ولی از اونجایی که هدف ما و شما و اصل هاگوارتز روی آموزشه، لازم دیدم اینو بگم حتما.

نمره های کسر شده به دلیل زیر بود:
نقل قول:

سامربای: ۲۸ امتیاز
فکر نمیکنم مرگ پوشه بیاد و همدست انسان ها بشه. کمی هم اشکالات نگارشی داشتی که امیدوارم بهتر بشه!

رول ایشون جدی باشه و من قبول دارم که در یه رول جدی می بایست منطق حفظ شه ولی منطقی این وسط به اون شکل زیر سوال نرفته! ما توی کتاب دیوانه ساز داشتیم که به خاطر منافع به جادوگر ها کار می کردند و یا گابلین و جن های مختلفی که توی بانگ گرینگوتز بودن. این یعنی همدست بودن موجودات و انسان ها دور از انتظار نیس! این جا دنیای جادوییه!

حتی به نظر من این قضیه باید امتیاز مثبت می گرفت برای خلاقیت! کسی از این زاویه بهش نگاه نکرده بود و واقعا چیز جدیدی بین همه رول هایی بود که خوندم. و اینکه پروفسور توربین به طور واضح گفتن فضا سازی و شخصیت پردازی مد نظره که این دوتا خوب انجام شده بود.

و مسئله ی دیگه راجب اشکال نگارشی بود که من به نظرم چیزی نیومد. ممنون می شم بیاین روشنم کنین.

این شاید دو نمره باشه ولی برای تازه واردی که میاد و با ذوق می نویسه و می بینه سر چنین چیز ریزی ازش 2 نمره کم می شه یک دافعه ی شدید از کل سایته. پست های من و حتی خود پروفسور یا خیلی های دیگه پر از اشکال های به این ریزیه. گیر دادن به این نوع اشکالات ریز و ذره بینی اونم برای تازه واردین که این ترم اول هاگوارتز شون و احتمالا اولین تجربه شونه درست نیس.

بازم تاکید می کنم بحث نمره این وسط نیست. بحث اصل قضیه س و تاثیری که می ذاره.

با تشکر:)

با صحبت هایی که قبل از زدن پست با سامر کردم " راضی نشده " ولی به نظرش به هم زدن این قضایا سودی نداشت و برای همین پیگیر اعتراضات نشد.

ویرایش شده توسط رز زلر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۳۱ ۱۹:۳۵:۱۱
ویرایش شده توسط رز زلر در تاریخ ۱۳۹۶/۴/۳۱ ۱۹:۳۵:۵۳

پیام زده شده در: ۱:۲۰ پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
آفلاین
مینروا مک گونگال:

سلام!
خب اول اینو مطمئن باش من بخاطر این نمره کم نکردم!
اگر اینو به من بگن میگم چه دلیل غیر موجهی!
اون ۱ امتیازی که کم کردم و ۲۹ دادم بخاطر اینکه گاهن فعل ها رو جا به جا کردین!
جملانتون نا مفهوم نشدن ولی از نظر نگارشی صحیح نیست!
اینم یدونه مثال:
نقل قول:
پس خمیازه ای کشید و شروع کرد به خواندن ادامه کتابش.

که بهتر بود نوشته بشه:
پس خمیازه ای کشید و شروع به خواندن ادامه کتابش کرد.
یا
پس خمیازه ای کشید و خواندن ادامه کتابش را شروع کرد.

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶

مینروا مک‌گونگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۴ دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۳:۵۲ سه شنبه ۹ مرداد ۱۳۹۷
از کنار گوشیم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 43
آفلاین
با عرض سلام و خسته نباشید.

من در مورد نمره و البته نقد پروفسور تورپین یک مقداری اعتراض دارم... جدای اینکه ایشون اصلا نباید تازه واردهارو نقد میکردن.
من مشکلم اینجاست که خیلی از شخصیت های دیگه هم هستن که ما فقط از یک دوره خاص زندگیشون اطلاعات داریم. ولی میان و راجع به دوره های دیگه هم مینویسن و شخصیتشونم جا میفته و شناخته میشه. من به همین خاطر اعتراض دارم نسبت به این موضوع که پروفسور گرفتن دوره "جوونی مینروا رو تصوری نداشتن ازش". من دقیقا این رول رو از جوونی مینروا نوشتم که تصور داشته باشن ایشون خب!

با تشکر بابت رسیدگی.

قدم قدم تا روشنایی، از شمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر !
میجنگیم تا آخرین نفس !!
میجنگیم برای پیروزی !!!
برای عـشـــق !!!!
برای گـریـفـیندور !!!!!

تصویر کوچک شده

#اتحاد_گریف

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
نقل قول:
آرتور ویزلی

جواب شمارو توی پیام شخصی دادم نکنه ارسال نشده؟
الان دوباره ارسال میکنم!

پیام شخصی دومتون هم ارسال نشد.
ممنون میشم همینجا جواب بدید.

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۸ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶

ریونکلاو، مرگخواران

لیسا تورپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مرگخوار
آفلاین
نقل قول:

ریتا اسکیتر نوشته:
ریتا جن معتـ... اهم!

من به نمره ی موجودات اعتراض دارم خلاصه.

نقل قول:
ریتا اسکیتر: ۲۸ امتیاز
رول شما هم قشنگ بود ولی زیاد صحنه سازی نداشت. نگفته بودین که الان کجان. توی جنگلن وسط خیابونن؟ جاییه که هم مشنگا تردد میکنن و هم جادوگرا؟ ولی محتوای پستت و دیده نشدن مرگ پوشه برای مشنگا خلاقانه بود. آفرین.

1. طبق نظرات کارشناسانه ی واصله، پست مذکور صحنه سازی کم نداره.

2. گفته شده مشخص نیست فضای پست کجا اتفاق افتاده...

نقل قول:
ریتا اسکیتر، در ابعادی غیر انسانی، پشت بوته ها پناه گرفته بود تا کسی اونو نبینه.

نقل قول:
مرگ پوشه لابلای درختا پناه گرفته بود تا هر چهارتا به خواب برن، بعد بره سر وقتشون.

من از شما می پرسم، بوته و درخت کجا میرویه؟

3. پرسیده شده آیا جاییه که هم مشنگا تردد میکنن هم جادوگرا؟

یک. وقتی هری، هرمیون و رون هاگوارتز رو ول کردن، سعی میکردن نزدیک جایی که ماگل ها زندگی میکردن کمپ بزنن که برای غذا و آب مشکلی نداشته باشن؛ پس رد شدن ماگل ها از اون اطراف چیز عجیبی نبوده.

دو. حتی اگه نزدیک شهرم نباشه، آیا شما بعضی اوقات دست خانوم بچه ها () رو نمیگیرین برید خارج شهر؟ تفریح؟ گشت و گذار؟

سه. بعضی از شغل های مشنگی وجود داره (مثل جنگل بانی) که افراد شاغل به اون باید برن جنگل رو ببانن! شاید دو مشنگ مذکور به این شغل شریف مشغول بودن خب! ما چه میدونیم؟

نمره منو پس بدین!

خب ببخشید بخاطر اینکه ندیدم! فکر کردم مال قبلنه!

یک:
خب من نمیخوام به کارشناسان ایراد بگیرم ولی منه تازه وارد اینجوری میگم! حالا شایدم مشکل از منه تازه وارد بوده باشه!

دو:
بوته و درخت دم در خونه ما هم هست! ولی بهتر نبود اشاره میکردی که رفتن جنگلی جایی؟

سه:
اومدیم و من کتاب هفتو نخونده بودم! آیا علم غیب دارم؟ خب بنویس فرزندم بنویس! نترس بنویس!

آرتور ویزلی

جواب شمارو توی پیام شخصی دادم نکنه ارسال نشده؟
الان دوباره ارسال میکنم!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۸ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
سلام پروفسور تورپین.
شما توی نقد رول من و امتیازدهی تو کلاس موجودات گفتید که رولم نا مفهوم بوده. ممنون میشم توضیح بدید که کجای رولم مورد داشته.

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.