هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: باکینگهام پلیس(قلعه مرموز لندن)
پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

ایزابلا سامربای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۹ جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۴:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
بلا به روش جومونگ واری به سارق حمله کرد.

_شونه ارباب رو میدزدی؟ بدم فنریر خودتو تبدیل به شونه کنه؟
_الان باید چی میگفتم؟
_کات.

مرگخواران به گروه فیلم برداری که از گوشه و کنار بیرون می‌آمدند نگاه کردند.

_اخه این چه وضعیه! دو تا خط دیالوگ رو نمیتونی حفظ کنی؟

ناگهان فردی ناشناس از شدت شوق مشتی به بازوی تام زد که باعث درآمدن کل دست تام شد و سپس فرد ناشناس رو به مرگخواران پوکر فیس کرد.

_بنده اصغر فرهادی هستم؛ کارگردان فیلم جدایی بیل از فلور. اجرا و هماهنگیتون عالی بود. از طرف کی اومدید؟ تهیه کننده؟

بلا به نمایندگی از مرگخواران جواب فرد ناشناس که درواقع دیگر ناشناس نبود و بلکه خیلی شناس بود را داد.

_تهیه کننده کیه دیگه؟ ما دنبال شونه اربابمونیم.

Only Hufflepuff

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ جمعه ۲۱ خرداد ۱۴۰۰

گریفیندور، مرگخواران

پیتر جونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۳ دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۹:۴۱:۵۲ پنجشنبه ۵ بهمن ۱۴۰۲
از محله ی جادوگران جوان تحت آموزش هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
گریفیندور
پیام: 234
آفلاین
خلاصه:
شونۀ موی لرد سیاه گم شده! لرد به مرگخوارا ماموریت میده تا شونه ش رو پیدا کنن و تا زمانی که پیدا نکردن به خانۀ ریدل بر نگردن. مرگخوارا یه سرقت مسلحانه میبینن و روی کمر یکی از سارقین شونه‌ای هست که خیلی شبیه شونه‌ی اربابشونه. سارقین وارد یه پاساژ شلوغ میشن و مرگخوارا برای کم کردن تعداد مشنگا آژیر خطر رو میزنن ناغافل از اینکه سارقین هم با مشنگا میان بیرون. کتی که توسط یه آرایشگر موهاش نیمه نارنجی نیمه سوخته شده و از مرگخواران جدا شده بود، موقع بیرون اومدن از پاساژ یکی از سارقین رو میبینه و میره و به مرگخوارایی که دارن توسط مدیر پاساژ برای زدن آژیر بازخواست میشن خبر میده.

-من امثال شمارو خوب میشناسم، بی‌هیچ دلیلی آژیر خطرو میزنین تا یکم سربه‌سر بقیه بذارین و احساس بامزه بودن بکنین. ولی اینجا همچین اتفاقی نمیوفته! الان به پدرومادرتـ... چرا همتون بزرگسالین؟

بلا دهنش را باز میکنه تا یه چیزی رو بگه ولی قبل از اینکه حرفی بزنه کتی به سمتشون میدوئه و توجه همه بهش جلب میشه.
-بلا! دزدا رو پیدا کردم! اون بیرونن!

مدیر پاساژ به کتی که نصف موهاش نارنجی شده بود خیره شد.
-دزد؟
و یکی از مرگخوارا که مرگخواری بود فرصت طلب سعی کرد از این موضوع استفاده کنه.
-بله بله دزد! ما پلیسای مخفی هستیم که متوجه شدیم توی پاساژتون یه سری دزد وجود دارن که اگه آژیر خطرو نمیزدیم ممکن بود به مشتریا آسیب برسونن و پاساژ رو بدنام کنن!

مدیر پاساژ به گروه عجیب غریب مرگخوارا خیره شد و خواست حرف بزنه ولی قبل از حرف زدن مرگخوارا به سمت خروجی پاساژ دویدن تا سارقا رو پیدا کنن. کتی دوباره تونست یکی از اون سارقا رو توی جمعیت مشنگا ببینه.
-اونجاست!

سارق تا گروهشون رو دید کتی رو از بینشون شناخت و سعی کرد فرار کنه ولی ایوان یکی از دست‌های استخونیش رو به سمت سارق پرت کرد و سارق روی زمین افتاد. مرگخوارا با لبخند بالای سر سارق زمین‌گیر ایستادن.
-گیرش انداختیم.

پیام زده شده در: ۹:۲۰ پنجشنبه ۶ خرداد ۱۴۰۰

لوسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۶ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۲:۱۶ دوشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 252
آفلاین
فلش بک(ادامه ی صحبت آلبوس)
دزد ها برگشتن و به کتی نگاه کردن.
کتی ای که نصف موهاش سوخته و تو هوا بود و نصف دیگش نارنجی.
کتی ای که موجود عجیبی رو دور گردنش پیچیده بود.
کتی ای که چشم هاش از حدقه بیرون زده بود و با حالتی دیوانه وار به دزد ها نگاه میکرد.
ظاهر کتی کلا از هر نظر شکل دیوونه ها بود.
دزد ها-
کتی-

-هی با شما هستم! به نام قانون ایست!

دزدها با شنیدن نام قانون،دوپا داشتن دوپای دیگه هم قرض گرفتن و با تمام قدرت دوییدن بدبختا فکر کردن بودن الان یه ارتش پلیس میوفته دنبالشون!
پایان فلش بک
(اونطرف پاساژ سمت بلا اینا)
کتی به سمت بلا میدوئه و در حالی که نفس نفس میزنه جیغ میزنه
-بلاااااا!

بلا و مرگخواران برمیگردن و به کتی نگاه میکنن...
کتی ای که...که... شکل ویزلی ها شد بود!

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ دوشنبه ۳ خرداد ۱۴۰۰

12345678912

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
آن طرف پاساژ در آرایشگاه...
- خب عزیزم. اول باید موهاتو بشورم.
- ببینین خانوم من سریع باید برم...
- میری عزیزم. خب سرتو بزار اینجا! آفرین!
لیندا با آرامش و وسواس خاصی موی کتی را می شست و چیزهایی با خود زمزمه میکرد.
- بابت تمام این کارا ازت پول میگیرم. اندازه تک تک تار های موت باید پول بدی. خب عزیزم! بیا سرتو با حوله خشک کن و بعدش اونجا بشین.
کتی سعی کرد هرچه سریعتر موهای خود را خشک کند که ایمکار باعث شد دسته ای از موهایش کنده شوند!
- وااای عزیزم! داری چیکار میکنی؟ بیا اینجا.
لیندا موهای کتی را بست و گیره هایی در به آن بست.
- خب عزیزم! رنگ نارنجی واقعا به موهات میان!
- چـــــــــــــــی؟ نارنجی؟ ببین خانم اصلا فکرشم نکن که این کار رو با موهای عزیز و نازنین من انجام بدی!
- این کار هیچ آسیبی به موهات نمی زنه عزیزم! بیا اینجا! بیاا!
لیندا شروع کرد به رنگ کردن موی کتی. کتی زیاد از این کار مطمئن نبود. اما خب! خودش هم بدش نمی آمد که ظاهری جدید را امتحان کند.
ووووووووووووویییییییییییییییییییییییییییی!ویووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو!
- این صدای چیه؟
- ای وای! کمک! زلزله! آتشفشان! سونامی! الان غرق می شیم! داریم میمیریم! باید سریع تر بریم بیرون عزیزم!
لیندا دست کتی را که نصف موهایش رنگی بود را گرفت و با خود به بیرون کشاند. آن دو درحال خروج از پتساژ بودند که کتی متوجه چیزی شد! کتی یکی از دزدان را دید! در آن شلوغی کسی حواسش به کتی نبود که دستش را در ردایش برد و لیندا را بیهوش کرد.
- هی شماها! وایسیین!

EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT

پیام زده شده در: ۱۶:۰۳ شنبه ۱ خرداد ۱۴۰۰

رکسان ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۰ جمعه ۲۰ فروردین ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۷:۱۱ یکشنبه ۶ تیر ۱۴۰۰
از قلعه هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 31
آفلاین
-باید آژیر خطر رو فعال کنیم! اینجوری همه میرن بیرون!
-ایده ی تام یک... کسی نبود؟ پس ایده ی تام تصویب شد! آژیر خطر رو فعال می کنیم!

بلا آنقدر از رد شدن ایده ی گابریل خوشحال بود که متوجه نشد منظور تام از "همه" همه ی جمعیت بود، یعنی حتی دزد ها.

-خب گابریل تو برو آژیر خطر رو بزن ما هم میریم دنبال دزد ها!
- چیییییییی؟؟؟؟ من عمرا دستمو به اون آژیر خطر کثیف که همه بهش دست میزنن نمیزنم فکر کردی!

نزدیک بود بلا از کوره در بره که گابریل گفت
-باشه بابا میرم.فقط الکلمو بده!
-نسوزونی آژیر رو ها!
گابریل رفت و چندی نگذشت که آژیر به صدا در اومد
همه ی مردم ماگل بیرون دوییدن
پاساژ سوت و کور شد.....

-پس این دزد ها کوشن؟؟؟؟
-بلا...... فکر کنم با مردم ماگل رفتن بیرون

-چییییی؟؟ واییییییییییی زنگ خطر رو که زدیم اونها هم رفتن!!!!
کدوم تسترالی گفت که زنگ خطر رو بزنیم هاااا؟؟؟؟؟

حالا توی این هاگیر واگیر مدیر پاساژ پیداش شد!
-که شما زنگ خطر رو زدین اره؟

𝓗𝓪𝓹𝓹𝓲𝓷𝓮𝓼𝓼,𝓬𝓪𝓷 𝓫𝓮 𝓯𝓸𝓾𝓷𝓭 𝓮𝓿𝓮𝓷 𝓲𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓭𝓪𝓻𝓴𝓮𝓼𝓽 𝓸𝓯 𝓽𝓲𝓶𝓮𝓼, 𝓲𝓯 𝓸𝓷𝓮 𝓸𝓷𝓵𝔂 𝓻𝓮𝓶𝓮𝓶𝓫𝓮𝓻𝓼 𝓽𝓸 𝓽𝓾𝓻𝓷 𝓸𝓷 𝓽𝓱𝓮 𝓵𝓲𝓰𝓱𝓽 ✨

پیام زده شده در: ۱۱:۰۸ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۸ جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۲۳ شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
از ویزلی آباد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
در همان زمانی که کتی بل زیر دست آرایشگر با سشوار و تافت و اسپری هایی که یکی پس از دیگری به طرف موهایش می رفتند دست و پنجه نرم می کرد، ملت مرگخوار با سردرگمی بین جمعیت پاساژ دنبال دزد ها می گشتند. سر و صدا و شلوغی پاساژ به قدری زیاد بود که آنها هنوز متوجه غیبت کتی نشده بودند.

بلاتریکس که از آمدن به پاساژ پشیمان شده بود، با صدایی نه چندان بلند فکر می کرد:
-اه این مشنگا چه مغازه های مزخرفی دارن. نباید می اومدیم اینجا. اصلا باید بیخیال شونه ارباب می شدیم و یه شونه ی دیگه براشون پیدا می کردیم‌. چی؟! بیخیال شونه ی ارباب بشیم؟! چه افکار پلیدانه ای! چه خبیثانه! چه خودخواهانه...

بلاتریکس همانطور با خودش کلنجار می رفت و می خواست کروشیویی نثار خود کند که ناگهان یکی از مرگخوار ها رشته ی افکارش را پاره کرد.
-اووم... بلا... می دونی چیه...
-حرفتو بزن!
-خب... چیزه... ما الان نزدیک دو ساعته که داریم توی پاساژ می گردیم ولی هیچ اثری از دزدا پیدا نکردیم، بهتر نیست یه فکر اساسی بکنیم و انقدر بی هدف توی پاساژ نگردیم؟
-خب می گی چیکار کنیم؟ تو ایده ی بهتری داری؟

مرگخوار مذکور همینطور این پا و آن می کرد و در فکر بود چه جوابی بدهد، که پیتر نجاتش داد.
-من دارم! من یه ایده دارم!
-خب تو بگو. چیکار کنیم؟
-باید اینجا رو یکم خلوت تر کنیم!

ملت مرگخوار طی یک حرکت جمعی، با قیافه هایی که داد می زدند:« نه بابااا چشم بسته غیب گفتی!» لحظاتی چند، پیتر را پوکر فیس نگاه کردند و سپس سر بحث اصلی خود بازگشتند.
-تکرار می کنم، کسی ایده ای نداره؟
-می شه مهلت بدین یه کم فکر کنیم؟
-فکر کنین! سریع تر! نباید بیشتر از این ارباب رو منتظر بذاریم.

و ملت مرگخوار شروع به فکر کردن کردند. بلاتریکس نیز در این فاصله کوتاه، یک میز مزایده بر پا کرد و حال مرگخوارانی که فکر کردنشان زودتر تمام شده بود، به پای میز می آمدند و ایده ی خود را به مزایده می گذاشتند.

-خب به نظر من بهترین راه اینه که تعدادی از ماگلا رو بخوریم تا جمعیت کمتر بشه.
-خب کسی ایده ی بهتری نداره؟ ایده ی ایوا یک... ایده ی ایوا دو... ایده ی ایوا...
-با ماگلای اضافی معجون ضد ماگل درست کنیم!
-ایده ی هکتور یک... ایده ی هکتور دو... ایده ی هکتور سه... خب کسی نبود؟
-به جمعیت الکل بزنیم تا محو بشن! تازه اینجوری کرونا هم نمی گیرن!

بلاتریکس لحظه ای مکث کرد. خواست کروشیویی حواله ی گابریل کند اما به موقع جلوی خودش را گرفت. به هر حال این هم ایده بود دیگر! عجیب تر از معجون ضد ماگل و ماگل خواری که نبود!
-ایده ی گابریل یک... ایده ی گابریل دو... ایده ی گابریل سه...

بلاتریکس کم کم داشت می ترسید. چرا کسی ایده ای نداشت؟ یعنی ایده ی گابریل باید در مزایده برنده می شد؟ نه! بلا چنین اجازه ای نمی داد!
-ایده ی گابریل چهار... ایده ی گابریل پنج... ایده ی گابریل شش... ایده ی گابریل هفت... ایده ی گابریل هشت...

بالاخره!

-باید آژیر خطر رو فعال کنیم! اینجوری همه میرن بیرون!
-ایده ی تام یک... کسی نبود؟ پس ایده ی تام تصویب شد! آژیر خطر رو فعال می کنیم!

بلا آنقدر از رد شدن ایده ی گابریل خوشحال بود که متوجه نشد منظور تام از "همه" همه ی جمعیت بود، یعنی حتی دزد ها.

پیام زده شده در: ۱۲:۰۷ پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

12345678912

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
لیندا کتی را دنبال خودش کشاند و کشاند، در راه آرایشگاه کتی داد و فریاد میکرد و کمک میخواست، اما مردم ماگل توجهی به او نمیکردند.
- بیا عزیزم! رسیدم.
نگاه کتی به آرایشگاه بزرگی که در مقابل چشمانش بود افتاد. با چشمانی که تعجب از آنها بیرون میپاشید به در بزرگ و صورتی رنگ آرایشگاه نگاه میکرد که صدایی او را به خود آورد.
- خب عزیزم! اینجا سالن آرایش منه. همونطور که از قیافت معلومه خانم متشخصی هستی!
- خب در واقع...
- نمیخواد عزیزم. لازم نیست توضیح بدی! لطفا اون شالگردنت رو بده به من؟ راستی جنسش چیه؟
کتی اولین حیوانی را که به ذهنش رسید را گفت.
- خرس!
- خرس؟! چه جنس عجیببی.
لیندا درحالی که دست هایش را بهم میمالید با خود چیزهایی زمزمه میکرد.
- هممم. پوست خرسه. حتما مشتری پولداریه. باید تا جایی که میشه ازش پول بگیرم.
-خب عزیزم! بیا بشین اینجا.
سپس کتی را عزیزم عزیزم گویان به طرف صندلی کشاند.

EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT

پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

ایزابلا سامربای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۹ جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۴:۳۰ چهارشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 17
آفلاین
_این کار رو داریم. جواهر دوزی شده. بسیار شیک و زیبا.

کتی به لباس رو به رویش که درواقع صد و بیستمین لباسی بود که در این یک ساعت میدید نگاه کرد و سعی کرد عیبی پیدا کند.

_رنگش رو دوست ندارم.
_رنگ های مختلفی داره خانم.

کتی بغض کرد.

_من نخوام لباس بخرم باید کدوم بنده مرلینی رو ببینم؟

ناگهان سر کله "بنده مرلینی" از ناکجا اباد پیدا شد.

_من رو باید ببینیدخانم.
لیندا تبر هستم؛ متخصص میکاپ و عمل های زیبایی.
مطمئن باید در ارایشگاه ما لباسی در کار نیست.

کتی نگاهی به زن رو به رویش و سپس به فروشنده لباس کرد.

_ترجیح میدم لباس بخرم.

ولی برای این حرف دیر شده بود ؛ لیندا یقه کتی را گرفته بود و به سمت ارایشگاهش میرفت!
اخرین حرف کتی توی مغازه اکو شد.
_مگه پاساژ ارایشگاه داشت؟

Only Hufflepuff

پیام زده شده در: ۱۰:۳۹ چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۰

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۸ جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۲۳:۲۳ شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰
از ویزلی آباد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 55
آفلاین
-خب مثل اینکه رفتن توی پاساژ.

بلاتریکس این را گفت و راه افتاد به سمت پاساژ. اما چند قدم بیشتر دور نشده بود برگشت ودید مرگخوار ها هنوز سر جایشان ایستاده اند.
-چرا وایسادین منو نیگا می کنین؟ بیاین دیگه! باید زودتر بریم دنبالشون.

اما مرگخوار ها چنین قصدی نداشتند.

-اووم بلا میدونی چیه، من اصلا چیزای خوبی درباره ی پاساژ های ماگلا نشنیدم. به نظر نمیرسه که جای زیاد خوبی باشه. بعدم اینکه، قاقارو به جاهای شلوغ حساسیت داره پس شما ها برین تو من همینجا منتظر می مونم.

-آره، آره! منم با کتی موافقم! به نظر نمیاد رفتن توی پاساژ به این شلوغی کار درستی باشه. تازه من همین الان یادم افتاد که یکی از معجونامو گذاشتم روی پاتیل و باید برم زیرشو کم کنم. شما ها برین دنبال دزدا، منم خودمو بهتون می رسونم.

-راستش منم یه چند تا پاستل و مداد رنگی سفارش دادم که امروز باید برم بگیرمشون...

مرگخواران یکی یکی داشتند بهانه جور می کردن تا از آنجا جیم شوند که بلاخره بلاتریکس از کوره در رفت، چند قدمی را که رفته بود برگشت و شروع کرد به داد زدن.
-هی! شما ها چتون شده؟! ما همین الانشم کلی دیر کردیم، باید سریعتر شونه ارباب رو برگردونیم بهش. تا سه می شمرم، باید همتون دنبال من بیاین. هر کسیم بخواد از زیر کار در بره با من طرفه!

و این چنین شد که ملت مرگخوار بر خلاف میلشان وارد پاساژ شدند و سعی کردند از میان افرادی که عربده می کشیدند"بدو بدو اینور بازار" ، "حراج همه اجناس تا نود درصد داخل مغازه" و "بدو بدو حراجش کردم" ، دزد ها را پیدا کنند.
مرگخواران همینطور بین جمعیت را می گشتند بلکه اثری از آثار دزدان پیدا کنند، که ناگهان "مردی تابلوی حراج به دست" جلوی کتی را گرفت نگاهی به لباس های کتی(جلیقه ی ضد گلوله ای که از روی ردای چهار سایز بزرگتر از خودش پوشیده و قاقارویی که به عنوان شال گردن دور گردنش پیچیده بود) انداخت و گفت:
-به به! چه خانم خوش سلیقه و خوش لباسی! مطمئنم خانم باسلیقه ای مثل شما جنس های مغازه ی مارو می پسنده!
-ولی من...
-ولی نداره که! شما بیاین یه سر مغازه ی ما رو ببینین، مطمئنم دست خالی برنمی گردین!
-اما...
-ای بابا! گفتم که! ولی و اما و اگر نداره! شما بیاین یه سر جنسای مارو ببینین، اصل ترکن، خودم با این دستام رفتم از ترکیه آوردمشون! مطمئنم ازشون خوشتون میاد!

و دیگر منتظر جواب نماند، دست کتی را گرفت و به سمت مغازه اش برد.
کتی همانطور که داشت روی زمین کشیده می شد داد زد:
-کمک! من نمی خوام لباس بخرم! یکی نجاتم بده!

اما میان هیاهوی پاساژ کسی صدایش را نشنید.

پیام زده شده در: ۶:۲۳ یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰

مرگخواران

تام جاگسن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۱ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۲:۳۸:۱۷ دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲
از تسترال جماعت فقط تفش به ما رسید.
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 643
آفلاین
خلاصه: شونۀ موی لرد سیاه گم شده! لرد به مرگخوارا ماموریت میده تا شونه ش رو پیدا کنن و تا زمانی که پیدا نکردن به خانۀ ریدل بر نگردن. مرگخوارا تصمیم میگیرن عضو دایره پلیس که تجربه این مسائل رو دارن بشن و با خوردنِ رئیس پلیس توسط فنریر به این هدف می‌رسن.
حالا شاهدِ یه سرقت مسلحانه بودن که روی کمرِ یکی از سارقین شونه‌ای شبیه به شونۀ اربابشون وجود داشته و بچۀ رابستن هم به یکی از اون دزدا آویزوون شده.

- به نامِ قانون، ایست!
- این دزدایِ بی‌کلاس اگه قانون حالیشون بود دزدی می‌کردن؟
- به من چه من تو تلویزیون مشنگا دیدم اینارو می‌گن.

ماکسیم و جاگسن در هنگامِ تعقیبِ سارقینِ "بلا چاو" گو هم دست از بحث کردن بر نمی‌داشتند.

- جاگسن و ماکسیم! جمع کنین خودتونو! رودولف، هدفمون اون دزدان نه مشتریِ مانتوفروشی!

بلا همزمان با این سخنان، سعی کرد یقۀ رودولف را بگیرد و به مسیر برش گرداند که با توجه به لخت بودنِ همیشگی رودولف، قطعاً موفق نشد. پس به چشم‌غره بسنده کرد و بی‌شک، کارساز بود.
ادامه داد.
- اگه هماهنگ عمل کنیم راحت می‌تونیم بگیریمشون. آخه کجا رو دارن که بخوان در برن؟!
- رفتن اون تو!

با دیدنِ بیلبوردِ مجتمع تازه تاسیسِ لندن‌سنتر و سازۀ عظیمِ پیشِ رویشان، بلاتریکس جوابش را گرفت.
حال باید دنبالِ دزدِ شانه‌دار و حاملِ بچۀ گروهِ سارقین، در مجتمع تجاری‌ای پر از مشتری و مکان برای مخفی شدن، می‌گشتند!

آروم آقا! دست و پام ریخت!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.