هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: کلاس «ماگل شناسی»
پیام زده شده در: ۱:۰۸ جمعه ۲۹ مرداد ۱۴۰۰

محفل ققنوس

یوآن آبرکرومبی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۸ جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۳:۱۳:۱۲
از اکسیژن به دی‌اکسید کربن!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 436
آفلاین
امتیازات جلسه‌ی دوم

ریونکلاو: 8.8

آمانو یوتاکا: 8
آلانیس شپلی: 8
آنتونی گلدشتاین: 8
آلنیس اورموند: 10
دیزی کران: 10

گریفیندور: 9.3

کتی بل: 8
آستریکس: 10
ارکوارت راکارو: 10

هافلپاف: 10

سدریک دیگوری: 10

اسلیترین: 10

اسکورپیوس مالفوی: 10
بلاتریکس لسترنج: 10
هکتور دگورث گرنجر: 10
آلبوس سوروس پاتر: 10

If you smell what THE RASOO is cooking!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۲ پنجشنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۰

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
سلام پروفسور!

۱- چندتا از سبک های موسیقی رو نام ببرید و درموردشون توضیح بدین.

اولین سبک موسیقی‌ای که من ازش خوشم میاد، سبک «فحش و فحش‌کشی‌» هست که شاید بقیه به عنوان دیس و دیس‌بک هم شنیده باشن که اصلا مهم نیست.

در این سبک، خواننده‌هایی که استعدادشون بلد بودن فحش‌های خفنه یک‌هو بی هیچ دلیلی به یه خواننده‌ی دیگه در قالب آهنگ فحش می‌دن. اون خواننده‌هه هم که اصلا با مقوله‌ی «آینه آینه» یا «جواب ابلهان خاموشی‌ست» آشنایی ندارن کلی خودشونو اذیت می‌کنن که فحش‌های بهتر و قشنگ‌تری در زمان کمتر و با سرعت بیشتر به یارو برگردونن.

سبک بعدی، سبک «جوری بخون که هیچکس نفهمه چی می‌گی» هستش. این سبک به این شکله که شما وقتی انتخابش می‌کنی باید با انواع و اقسام روش‌ها سعی کنی خواننده اصلا نفهمه چی می‌گی و همزمان کلی هم فن داشته باشی. روش‌هایی مثل عربده کشی، صدای موزیک پس زمینه‌ بالا و صدای خواننده کم، و از این دست کارها. خواننده‌هایی که در این دسته قرار دارن توی شونزده سالگی شکست عشقی عمیقی خوردن و در همون زمان هم تصمیم گرفتن وارد عرصه‌ی خوانندگی بشن.

۲- موزیک های سابلیمینال چه خواصی دارن که مشنگا زیاد بهشون گوش میدن؟

خب، بعضی از مشنگا زیادی تنبلن و خودشون نمی‌تونن با میل خودشون یه کاری رو انجام بدن و میان از این آهنگا گوش می‌دن که مجبورشون کنه. در واقع می‌شه گفت این آهنگا مثل محرک عمل می‌کنن؛ محرک خواب، محرک بیداری، محرک درس خوندن، محرک آرامش و این‌جور چیزا.

۳- چرا تعداد خواننده های مشنگ عینو باکتری درحال تکثیره؟

چون این خواننده‌ها یه سری دوستان و اطرافیان دارن که می‌خوان اونا رو دست بندازن. به این شکل که توی مهمونی‌های مشنگی و جمع‌های دوستانه به طرف می‌گن یه دهن بخون و وقتی می‌خونه بهش می‌گن وااااای چه صدایی داری تو باید خواننده باشی! و این می‌شه که اینا هم جرئت پیدا می‌کنن و فکر می‌کنن واقعا صداشون خوبه و می‌رن خواننده می‌شن.

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۰:۴۲ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۰

اركوارت راكارو

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۴ سه شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲:۱۶ پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۴۰۲
از سی سی جی!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 128
آفلاین
کنیچیوا سنسه!

1- چندتا از سبک‌های موسیقی رو نام ببرین و در موردشون توضیح بدین. (5)

آهنگ های شکست عشقی: این آهنگ ها همونطور که از اسمشون مشخصه، واسه وقتایی هستش که در عشق شکست می خوری. مثلا به یک ساحره زیبا گفتی که بیا بریم خونه من، یه طوطی دارم که حرف می زنه، بعد اون ساحره زیبا هم نه گذاشته و نه برداشته و یه چک محکم خوابونده تو گوشت؛ در حالی که تو راست می گفتی و قصدت فقط پز دادن بوده. در اینجا تو شکست عشقی خوردی و کلا خوندن و شاعریت گل می کنه و بوم! می شی یه خواننده با ده میلیون یه تنظیم کننده ای که چند کاره ست رو پیدا می کنی تا جفنگیاتت رو تبدیل به آهنگ کنه!

آهنگ های قری: این آهنگ ها کلا جنبه شادی و درآوردن حرکات موزون دارن و معمولا جاهای دیگه کاربرد ندارن. انرژی بعضی از این آهنگ ها انقدر زیاده که مورد داشتیم طرف کل مجلس نشسته بوده موزش رو می خورده، همین که آهنگ پخش می شه تا تموم شدن آهنگ سر جاش نمی شینه.
البته این آهنگ ها در راه شمال هم کاربرد وافری دارن و دیده شده که مسافران لب دریا، با شلوارک و جوج و بومرنگی که جلسه پیش اشاره شد، دارن بندری می زنن!
در برخی موارد نادر هم این نوع آهنگ ها در پلی لیست روزانه افراد (بدون در نظر گرفتن پارتی کن ها) دیده می شه که، البته بعد از پلی شدن در کنار افراد دیگه به شدت از سمت صاحبشون، انکار می شن!

آهنگ های هد بنگی: این آهنگ ها به "متال" هم معروف هستن. با توجه به چیز های که من شندیده م ساز های این سبک بسیار گوش خراش اند و اینکه وقتی وارد آهنگ بشی خارج شدنت با مرلینه ؛ انقدر هد بنگ می زنی تا وقتی که گردنت از جا دربیاد.
برخی معتقد هستن این آهنگ ها رو با باور به اینکه " انقدر می نوازیم تا اهریمن ظهور کند" می سازن ولی بنده به شخصه باور نمی کنم، چون یه بزرگی می گفت: "رئیس متال های جهران رو گرفته بودن این بچه انقدر بچه گلی بود که همون موقع آزادش کردن." البته بعضی ها هم می گن چون به هر حال رئیس بوده دیگه اگه نگه ش می داشتن یه نفر پیدا می شد و با قمه شر به پا می کرد!

خلاصه کلام مشنگ ها موجودات عجیبی هستن که حتی آهنگاشونم عجیبن!

2- موزیک‌های سابلیمینال چه خواصی دارن که مشنگا زیاد بهشون گوش میدن؟ (3)

نداشتن اوقات فراغت مناسب: خب عین ما جادوگر ها دستشون باز نیست! من خودم زمانی در بین مشنگ ها بودم باورتون نمی شه هی بیست و چهاری رنگ عوض می کردن و پلی لیست های عجیب غریب داشتن، مثلا یهو آهنگ "هد بنگی" که اشاره کردم قبل تر، تبدیل می شد به آهنگ شکست عشقی!
کلا فازشون معلوم نیست.

حوصله مدیتیش ندارن: بعله به جای مدیتیش از این آهنگا گوش می دن و فاز عرفانی می گیرن؛ اما نمی دونن تن سالم در مراقبه سالم است!

چون افسرده هستند: می خوان با این آهنگ ها به حال و هوای افسردگی شون کمک کنن اما سخت در اشتباهن! به جای این کارا باید بیان پیش من تا لوزالعمده شون رو در بیارم و بفروشم و خونشون رو هم بدم به جیسون کن! مطمئن باشید این راه درمان تضمینی افسردگیه! باید به روانپزشک مراجعه کنند!

3- چرا تعداد خواننده‌های مشنگ عینهو باکتری در حال تکثیره؟ (2)

مشخصه!
اختلاف بین والدین و فرزندان!
چون بنده بارها دیده م که هر کی با پدر و مادرش قهر می کنه می ره خواننده می شه! البته دلیل های دیگه هم مثل: چک خوردن از ساحره زیبا (مثالی که بالاتر اشاره کردم بهش)، خراب کردن آزمون کلم چی و کنکور، احساس شاخ بودن، معروف شدن با چند جفتک انداختن و فاز دنسر و خواننده برداشتن و ...
البته دلایل خیلی گسترده ای داره ولی نذارین بحثو بازش کنم، چون شر می شه!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

12345678912

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۹ شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۷:۵۱ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۲
از خونه کله زخمی...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
سلام پروفسور!
ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
1)
1- آهنگ های دیسی: در این سبک از آهنگ ها، هدف خواننده ها صرفا جلب توجه است؛ درست مثل دوئل جادوگری! در این سبک دو خواننده سعی در تحقیر هم دارند و هوادار های این دو خواننده برای اثبات نظرشان به طرف مقابل همدیگر را مورد عنایت قرار می دهند! امیدواریم این سبک در جامعه جادوگری رواج پیدا نکند، چون امکان دیس دادن دامبلدور با آهنگ: (الو ولدی چطوری ناهارا چی میخوری؟) وجود دارد. باید عرض کنم که لرد هم جواب این دیس را نمیدهند و مرگخوار ها با استفاده از ترک قبلی لرد ( یا مرلین مباد آنکه صدا معتبر شود) جنگ جدیدی را در دنیای جادوگری شروع میکنند.

2- آهنگ های حماسی: اصولا خواننده در این سبک سعی در اغراق درباره ی کشورش دارد و تلاش میکند تا از بدی های کشورش نگوید و کشورش را یک عدد کشور تر و تمیز نشان دهد. لازم به ذکر است که بازار این گونه آهنگ ها در زمان برگزاری مسابقات کوییدیچ بسیار گرم می شود.

3- آهنگ های دیش دیری دیدین: این آهنگ ها صرفا در مراسمات عروسی و شادی قابل استفاده اند و به غیر از تحریک قِر دان شما خاصیت دیگری ندارند!

4- آهنگ های بیس دار: این نوع آهنگ ها بین جوانان ماگل بسیار پرطرفدار است. آنها با جاروهای پرنده خودشان که نمیپرند و به آنها ماشین میگویند این آهنگ ها را پخش میکنند. البته برای پخش کردن این آهنگ ها آنها چیزهایی به نم باند و سیستم به ماشین خودشان اضافه میکنند تا خیابان ها را بلرزانند و دختران ماگل را جذب خودشان کنند.

2)
1- معتقدند که باعث ایجاد آرامش نداشته شان میشود.
2- پول اضافی دارند.
3- چون نوه برادر شوهر زن دایی همسایه شان این آهنگ ها را گوش میدهند آنها نیز باید گوش دهند.
4- از مغز کافی برخوردار نیستند.

3)
ماگل ها ( مخصوصا ماگل های نوجوان) بیشتر از حد ممکن با پدر و مادرشان قهر میکنند و به محض قهر کردن و با تصور اینکه صدایشان خیلی خوب است می روند و خواننده می شوند! البته حمام هم در این رشد باکتری وار تاثیر زیادی داشته اند.

EVEN IN DEATH MAY I BE TRIUMPHANT

پیام زده شده در: ۱۵:۳۰ سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۰

ریونکلاو، مرگخواران

دیزی کران

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۹ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۵۹:۱۶
از کنار خیابون رد شو. ಠ_ಠ
گروه:
مرگخوار
ریونکلاو
کاربران عضو
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 231
آفلاین

باسلام

آهنگ های سلامی: در این نوع آهنگ فرد خواننده شاد شنگول به دوستش،یار قدیمی، یار جدیدش، اوزرا خانم(اوضرا خانم،اوظرا خانم هرکدوم درسته شما همون رو قبول کنید)،گذشته و آینده سلام می کنه!

آهنگ های خداحافظی: این دسته از آهنگ ها ادامه آهنگ های سلامیه! شخص شخیص خواننده بعد از دعوا با دوستش،یار قدیمی، یار جدیدش، اوزرا خانم(اوضرا خانم،اوظرا خانم هرکدوم درسته شما همون رو قبول کنید)،گذشته و آینده خداحافظی میکنه؛ خوبیه ی این دسته اینکه شما در طی فاصله ای که بین پخش دو ترک هست، میتونی به این فکر کنی که خواننده چطور قرار خداحافظی کنه.

آهنگ های مناسبتی: از اسمشون معلومه دیگه!

آهنگ های رقابتی: خوانندگان این دسته اصلا همیشه با هم رقابت دو حنجره دارن. در این نوع مسابقات کسی برندست که در یک دقیقه الی بیشتر بتونه کلمات بیشتری رو بگه! از امتیازات تشویقی این دسته اینکه خواننده خودش رو وارد دنیای حواشی کنه و سر تیتر خبر ها بشه.

آهنگ های پدری: به قول پدر گرامی این دسته پر از معناست و از هر چی تو گوش میدی بهتره! خوانندگان این دسته یا نمیرن مدرسه تا روز آخر یا سر زنگ هندسه میگن این حرفا بسه! کلا تو کار شاخ بودن بودنند، بندگان روونا. جالبیه این دسته اینکه اگه شما هم مثل خواننده به پدر بگی" منم نمیخوام برم مدرسه تا روز آخر"، نتیجه چیزی جز هفت شبانه روز ظرف شستن نیست!

آهنگ های خواهر برادری: این دسته مربوط به پلی لیست خواهران یا برادران گرامی میشه؛ طبق فرموده های آنها گوش دادن به این آهنگ ها هنوز برای من زود و من باید برم اردک تک تک، تک تک اردک گوش بدم.

خواص قرص خواب آور و صرفه جویی:
مشنگان گرامی وقتی دیدن قرص های خواب آور عوارض داره ، به سابلیمینال روی آوردند. این مورد مثل قبلی عوارض نداشت و ختی شما حس می کردید آدم خاصی هستید. از طرفی در هزینه ها هم صرف جویی میشد چرا که هزینه بابت خرید قرص و.... نمی دادند.

سر نرفتن حوصله مشنگ ها:
چندی از مشنگا که حوصلشون سر رفته بود با تکیه بر دانش تخیل و با ادعا بر اینکه من با فلان سابلیمینال تونستم روحم بفرستم جایی که دوست دارم؛ مکتب " هشتگ شیفتینگ" رو در فضای مجازی راه انداختند. از قضا مشنگ های زود باور طبق توصیه های بقیه ستاره وار روی زمین خوابیدن و سعی کردن روحشون رو ببرن اونجایی جایی که دوست دارند.در ادامه مکتب های" هشتگ زیبایی پوست، هشتگ لغو کلاس آنلاین و...." هم اختراع شد و دیگه خیلی کم حوصله ملت سر می رفت.

پارتیشون !
همه چیز زیر سر پارتیشونه.
هر مشنگی دوست داره مشهور و معروف بشه. مشنگا هم که سو استفاده گر، از هر فرصتی استفاده میکنند تا مشهور بشن، حتی زیر دوش آب!
از اونجایی که زیر دوش از جاهایی که آدم تنهاست و چیزی به اسم خجالت وجود نداره. ملت میزنن زیر آواز و فضای کوچک حموم رو کنسرت صد هزار نفره حساب می کنند. محبوب هزار نفر بودنم که چیز کمی نیست:)
ملت که به اینجا می رسند، دوان دوان میرن سمت پارتیشون و پارتی با دستگاه صدا رو صاف میکنه و ترک خواننده رو همراه "هشتگ صدای نسل جوان" راهی بازار میکنه.

تصویر کوچک شده

بیکار ترین مرگخوار اربــــــــــــــاب

~ only Raven ~

پیام زده شده در: ۱۰:۳۵ دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۰

گریفیندور

آستریکس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۱۹ شنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱۶:۱۰:۲۰ سه شنبه ۷ فروردین ۱۴۰۳
از شبانگاه توی سایه ها.
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گریفیندور
پیام: 275
آفلاین

خب من دوتا از سبکی که زیاد توجهم رو جلب کرده رو خدمتتون اوردم هرکدوم با توضیحات جامع.

اولین سبکی که من رو به خودش جذب کرد سبک عربده کشی بود. البته مشنگا به اسم متال صداش میزنند ولی خب ما ماگل نیستیم ، ما پیشرفته تریم. حالا این سبک به این صورت که گلوتونو صاف میکنید. نفس عمیق می کشین و بعد از اینکه مقداری اب جوش رو خشتک شلوارتون ریختین هرچه زور بازو دارین عربده کشی میکنین. در ادامه برای بیان کلمات نیز همانطور که گفتم کلمات رو از گلو و به شکل یک عربده کش مریض و روانی خارج میکنید. به این صورت شما یک هنرمند در سبک عربده کشی شناخته می شوید. البته هنرمندان این سبک ظاهر های عجیب و متفاوت و خاص خودشون رو دارن بطوری که اکثرا لباس های پاره پوره یا صورت های گریم شده ترسناک ، موهای بلند و ریش های دراز جوری که با ارایشگاه دشمنی خونی دارند رو دارا هستند.
ولی در عوض نوع رقص این موسیقی خیلی راحت و جالبه جوری که چشماتو میبندی ، دستاتو میبری بالا و سرت رو محکم با ریتم اهنگ بالا پایین میکنی. به همین سادگی و خوشمزگی.

دومین سبکی که باهاش مواجه شدم مشنگ ها هیپ هاپ صداش میزدند اولش من با هاپ هاپ سگ های خیابونی اشتباه گرفتم ولی شما نگیرین. این فرق داره. من اسمشو گذاشتم سبک سیب زمینی سرخ شده!
شاید تعجب کنید ولی وقتی برای اولین بار این نوع آهنگ هارو شنیدم اینطوری بود که خواننده اول یک نفس عمیق می کشید و بعد بدون مکث هرچی از دهنش در میومد رو رگباری میگفت. انگار که یک سیب زمینی داغ پریده تو دهنش و نمیتونه دهنشو ببنده! حالا اکثرا هم چون مکث نکنن و تو پیدا کردن کلمه بعدی جا نمونن از فحش های ریز و درشت استفاده می کنند. یجورایی فحش دادن و استفاده کردن از کلمات بد تو این سبک از آهنگ ها مثل زدن سس کچاپ به همون سیب زمینی داغه که پریده تو دهنشون، به فکر خودشون خفن میکنه اهنگ رو.
حالا در نحوه رقص و ظاهر هنرمندان این سبک باید خدمتتون عرض کنیم که رقص خیلی ساده تری نسبت به سبک قبلی دارند. اینطوریه که شما رو مبل راحتی ولو میشین ، کاملا بی ادبانه پاهاتون دراز میکنین ، با شلوار گشاد که تا زانو هاتون کشیدین پایین ، تی شرت دراز که تا زانو هاتون پایین اومده و عینک دودی روی چشماتون که اصلا هیچ استفاده ای نداره و صرفا برای گنگ بودن شماست ، با یکی از دستاتون گردنبند خیلی گنده طلا یا نقره که روی گردنتون هست رو میگیرین و با دست دیگرتون جوری که انگار فرمون خودرو مشنگی تو دست گرفتین و میخواید بچرخونیدش اول چند دور به چپ و سپس چند دور به راست می چرخونید. خیلی شیک و مجلسی.
البته الان که فکر میکنم قبلیه ساده تر بود این یکی تنقلات و خرج زیاد داره!

تقلب! اقا خواصی جز تقلب نداره! چطور یعنی؟! یعنی اینکه همانطور که جلسه قبلی اشاره کردم مشنگا برای دور زدن قانون طبیعت و پر کردن ضعف مشنگ بودنشون دست به یک سری تقلب هایی زدند که این هم یکی از آنهاست.
طبق تحقیقات من متوجه شدم مشنگا برای عوض کردن هرچیزی که نیاز به قدرت جادو داره از موزیک سابلیمینال استفاده می کنند. مثلا عوض کردن رنگ سفیدی چشم از سفید به زرد قناری مایل به روغن نباتی ، گیر ندادن والدین به آنها ، موافق بودن والدین به رفت و امد با دوز پسرا یا دوز دختراشون ، قبول شدن تو چنکور تضمینی. نازل شدن باران پول های کلان از آسمون! بوجود اومدن سیکس پک ها! و...
این ها چندین مورد از تقلب هایی که مشنگا با استفاده از سابلیمینال ها هر روز انجام میدن هستند و من شدیدا درخواست رسیدگی وزارت سحر و جادو به این مسائل هستم!

3- چرا تعداد خواننده‌ های مشنگ عینهو باکتری در حال تکثیره؟ (2)

فقط یک دلیل داره اقا! حمام های انفرادی!
با توجه به تحقیقات من و البته دید زدن هایی که با مجوز وزارت سحر جادو انجام دادم فهمیدم مشنگ ها بلافاصله وقتی به حموم میرن بخاطر نوع ساختار دیوار های حموم صداشون برای خودشون خوش میاد و در جا شروع با آواز خوانی با سبک های عجیب خودشون می کنند. تازه تو بعضی از دید زدن هامم رویت شد که برای خودشون فیگور هم میگیرن انگار که تو کنسرت مشنگی واقعی هستن و از لوازم حموم هم برای خودشون دمودستگاه کنسرت درست میکنند.
حالا راه حل : تنها راه حلی که به ذهن من رسید این بود که مشنگ ها بجای تکی حمام کردن از حمام های عمومی یا حداقل دو نفری استفاده کنند. چون قطعا در حضور یک مشنگ دیگه خجالت زده شده و نمی خونند. اگه هم خوندن مشنگ دومی یکی میزنه پس کلش میگه : حاجی بیا پایین سرمون درد گرفت.

Love Me Or Hate Me. You're Gonna
Watch Me•♤

پیام زده شده در: ۱:۲۱ شنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۰

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۷:۴۶:۴۷ پنجشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ناظر انجمن
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
1- چندتا از سبک‌های موسیقی رو نام ببرین و در موردشون توضیح بدین.

دگورسیسیم:
توی این سبک از موسیقی تمامی آهنگ ها با صدای ویب زده میشه و نت ها بر پایه ویبراسیون شناخته میشن. مثلا ویب وی ویب وییب ویییییییییب یک شاهکار موسیقیه که ممکن نیست بشه مثلش رو پیدا کنید.
پاتیلیسم:
تو این سبک ساز اصلی ته پاتیه. ساز دوم هم ضربه های ملاقه به پاتیله. با انواع پاتیل ها و بسته به معجونی که توشون قرار داره میشه انواع موسیقی های جذاب و حتی مخصوص شکنجه رو تولید کرد.
سبک معجونیان:
تو این سبک ابزار لازم یک عدد فرد دست و پا بسته، یک شیشه معجون و یک عدد قیفه. دهن فرد رو به اندازه عرض شونه هاش باز میکنیم، قیف رو تو حلقومش میذاریم و معجون رو میریزیم تو حلقومش. بدین ترتیب شاهد نوای موسیقی دلنشینی از اون فرد هستیم.

2- موزیک‌های سابلیمینال چه خواصی دارن که مشنگا زیاد بهشون گوش میدن؟

از خواص اصلی این نوع موسیقی به هیجان آوردن ملت برای وقتیه که قراره با تگ کردن دوهزار و پونصد و بیست و سه نفر یک شانس در قرعه کشی پاتیل طلایی به دست بیارن. هر چی ریتم تند تری داشته باشه سرعت دست در تگ کردن کل خاندان فرد بیشتر میشه.
ضمن اینکه این موسیقی باعث ملاقات اعضای خانواده بعد از پنجاه و شیش سال میشه. و افراد خانواده که تا به حال همدیگه رو ندیدن زیر پست مسابقه بعد از سال ها از حال هم با خبر میشن.
حتی دیده شده خواهر و برادر گمشده رو هم به هم رسونده.

3- چرا تعداد خواننده‌های مشنگ عینهو باکتری در حال تکثیره؟

داستان از اونجایی شروع میشه که خواننده مذکور توی حموم در حالی که با دستش حباب درست میکنه میزنه زیر آواز و صداش اکو میشه و خودش حسابی از صدای خودش خوشش میاد. خانواده هم برای اینکه صدای غار غار آواز فرد مورد نظر رو نشنون حسابی از جنس صدا و تحریر های فرد تعریف میکنن.
فرد مورد نظر هم که همه این حرف ها باورش شده بعد از خروج از خونه مستقیم به استودیوی موسیقی میره و این چنین میشه که روزی یه دونه خواننده تحویل جامعه میشه.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ جمعه ۲۲ مرداد ۱۴۰۰

ویزنگاموت، مرگخواران

بلاتریکس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۵ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶
آخرین ورود:
۱:۴۴:۵۴ یکشنبه ۱ بهمن ۱۴۰۲
از زير سايه لرد سياه
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 828
آفلاین

سبک اول: این چیه گوش میدی؟
این سبک خوراک رودولف‌ها می‌باشد.
تنها کافیست سیم رابط را از او گرفته، به گوشی خود متصل کنید. قبل از آنکه اصلا نوازنده نواختن را شروع کند، رودولف این عبارت را توی صورتتان می‌کوبد! اصلا هم مهم نیست که خواننده کیست و چی تلاوت می‌کند!
جدا از رودولف‌ها، در سفرهای دسته جمعی مشنگی به شمال نیز این سبک به جد به چشم می‌خورد و همیشه شخصی که مسئولیت خطیر موزیک را متقبل شده، با این سوال، مواخذه می‌شود.

سبک دوم: قطعش کن سرم رفت!
این سبک مختص مادران و پدران است. مفهومی ترین موسیقی عصر جدید را هم که پلی کنید، با این عبارت رو به رو می‌شوید. اصلا هم مهم نیست که خواننده مورد علاقه خودشان خیلی جدی می‌خواند: امشب دل من هوس رطب کرده، عاشق شده از عشق تو تب کرده!
مهم این است که آنها خوبند و اینها بد!

سبک سوم: من سیستم دارم!
این سبک معمولا در یک پراید کف خواب سفید دیده می‌شود که راننده هزینه کرده، سیستم روی ماشین بسته و تاوان هزینه‌ای که کرده را در ترافیک ها و یا در کوچه ها، ساعت دوازده شب به بعد، از گوش شهروندان با چیپ ترین موزیک های ممکن می‌گیرد.

خواص زیبایی، افزایش قد، جذب ثروت و... !
یک بنده سالازاری روزی روزگاری کشف کرد که بعضی موزیک‌ها‌ در ضمیرناخودآگاه مردم تاثیر بسزایی دارند. می‌توانند موجب آرامش و یا استرس و از این قبیل احساسات در افراد شوند. که خب راست می‌گفت. اما به محض اینکه این مطالعه‌اش را ثبت کرد، با رشته موزیک‌هایی رو به رو شد که با ادعای خاصیت افزایش قد، کاهش وزن، جذب ثروت، بستن زبان مادر شوهر و ... وارد بازار شدند. مشنگ ها هم که منتظر فرصت برای به دست آوردن این چیزها بدون تلاش برای آن‌ها.

دلیل مشخص است: یو‌ دونت نو می، دونت اور تینک، تینک یو نو می!
بدن را الکی نساخته اند که. هزینه کرده اند... عمل بینی خود خدادتومان هزینه بر می‌دارد. پس می‌خوانند که کلیپ بدهند و هزینه‌ای که کرده‌اند را در تخم چشم مخاطب فرو کنند.

I was and am the Dark Lord's most loyal servant
I learned the Dark Arts from him

پیام زده شده در: ۱۸:۰۷ پنجشنبه ۲۱ مرداد ۱۴۰۰

هافلپاف، مرگخواران

سدریک دیگوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۳ دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۱۱:۳۵
از خواب بیدارم نکن!
گروه:
مرگخوار
ناظر انجمن
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
گردانندگان سایت
پیام: 699
آفلاین

مشنگ‌ها یه سبک از موسیقی دارن که بهش میگن سبک busy. اینطوریه که خواننده‌هاش همیشه سرشون شلوغه و عجله دارن، یا زیر گاز خونه‌شونو خاموش نکردن؛ بخاطر همینم آهنگشونو تند تند و خیلی سریع می‌خونن که بدوئن برن برسن به کارشون یا قبل از اینکه خونه‌شون منفجر شه، زیر گازو خاموش کنن.
البته بعضیاشون هم از قصد گازو روشن می‌ذارن که مشغول بنظر برسن و قشنگ‌تر بتونن برن تو حس و با سرعت آهنگشونو بخونن؛ حرفه‌ای‌ترها هفت هشت تا اجاق گاز خریدن گذاشتن تو خونه‌شون و موقعی که میان بیرون همه‌شونو روشن می‌ذارن و بعد، با سرعتی می‌خونن که آدم حتی یه کلمه‌شم متوجه نمیشه. ولی مبتدیا به یکی دوتا اکتفا می‌کنن و سرعت آهنگ خوندشونم در حدیه که حداقل میشه یه چندتا کلمه از آهنگشونو فهمید.
این سبک طرفدارای خاص خودشو داره.

یه سبک دیگه هم هست به اسم کرای۳. توی این سبک خواننده همیشه درحال گریه و زاری و التماس به عالم و آدمه. روش کارشونم اینطوریه که با یه نفر دوست میشن، بعد از یه مدت ازش جدا میشن که قشنگ حس سرخوردگی و سرافکندگی و بدبختی بره تو وجودشون و بعد که افسرده شدن، سریع چندتا آهنگ میدن بیرون.

آخرین سبکی هم که می‌خوام درموردش حرف بزنم، اسم خاصی نداره چون فراتر از حد درک و فهم و شعور انسانه، و توش سوالات بنیادینی حول محور بشریت و خلقت و زمین و زمان پرسیده میشه. به اینصورت که خواننده طرف مقابلشو یهو خفت می‌کنه و ازش می‌پرسه چرا می‌چرخه زمین؟ یا مثلا چرا خورشید می‌تابه؟ و اینقدر این سوالات رو تکرار می‌کنه تا آهنگ تموم بشه و شنونده با مغزی از دست رفته، آهنگ بعدیو پلی کنه.

2-موزیک‌های سابلیمینال چه خواصی دارن که مشنگا زیاد بهشون گوش میدن؟ (3)

بعضی وقتا باعث میشن آدم تو ذهنش بره تو دنیای موازی و از اونجایی که اکثرا تو این دنیا به هیچ دردی نمی‌خورن، اونور میشن یه آدم به درد بخور و فعال. و بخاطر همینم حس خوبی بهشون دست میده که حداقل برای یه مدت کوتاهی یکم مفید باشن.

یکی دیگه از خواصشونم میشه به این اشاره کرد که روی بعضی از افراد بجای اینکه اثر خواب‌آور داشته باشه، انرژی‌زاست. یعنی شما اگه این موسیقی رو برای کسی پخش کنی که بدنش انرژی‌پذیریِ بالایی داره و بخش هیجان‌انگیز آهنگ رو جذب می‌کنه نه قسمت خواب‌آورش رو، می‌تونه بلند شه و تا زمانی که موسیقی تو گوشش در حال پخشه، هر کاری بگی برات انجام بده. خستگی‌ناپذیره به عبارتی و ضمن اینکه خودش از این میزان انرژی لذت می‌بره، میشه بعنوان حمال هم به کارش گرفت.

یه عده هستن که وقتی یادشون میره گازشونو خاموش کنن، یهو این حس بهشون دست میده که خواننده‌ی ذاتی هستن و اگه سریع وارد این حرفه نشن، استعدادشون حیف میشه و از دست میرن.
و چون روزانه دو وعده ناهار و شام و مقادیر زیادی معجون درست می‌کنن و بعدشم احتمال اینکه از خونه دربیان بیرون زیاده، زیاد پیش میاد که گاز زیر پاتیلشونو فراموش کنن ببندن و بعد از یه مدت، توهم خودخواننده‌بینی پیدا می‌کنن و می‌پرن تو دسته‌ی اول.

برای سبک‌های دیگه‌ی خوانندگی هم عوامل دیگه‌ای وجود داره که خب ما به مهمترینشون که بیشترین میزان تولید خواننده رو داره پرداختیم.

فقط ارباب!
هستم...ولی خستم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۱۸ سه شنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۰

اسلیترین، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

اسکورپیوس مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۱ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱۲:۱۹:۳۱ جمعه ۳ فروردین ۱۴۰۳
از دست حسودا و بدخواها!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ایفای نقش
ناظر انجمن
پیام: 216
آفلاین

سبک ندای اسمانی! تو این سبک انگار که به ادم القا شده باشه شروع می کنه به اهنگ ساختن و خواندن اون! تو این سبک فرد تلاش می‌کنه قافیه بده به جمله و اکثر مواقع چیزی خوبی ازش در نمیاد! ولی فردی که اونو ساخته و خونده به اهنگش افتخار می‌کنه و قربونش صدقه هوشش می‌ره و خودشو به خاطر اهنگی که ساخته تحسین می‌کنه!
برای مثال!
بیا شلوار منو بپوش که فردا از دره بیفتی و دیگه نشی باهوش!

یه نمونه اش همینه!

و یه سوال پیش میاد که چرا فردی که به خودش افتخار می‌کنه هیچ وقت شعرش رو فاش نمیکنه؟

سبک دوم اواز و مخلوط در مرلینگاه هست! تو این سبک فرد به محض ورود به جایی مثل حموم و مرلینگاه به صورت خودکار شروع می‌کنه به اواز خواندن و اینقدر ادامه میده که دیگه صداش در نمی یاد! و حتی دیده شده این کار تو دستشویی هم رایجه! این نوع از سبک قبلی هم چرت تر و اعصاب خورد کن تر هست و فرد ریسمون ته و اغاز اهنگ ها رو با هم مخلوط می‌ کنه و اصن یه محصول جدید ارائه میده!

سبک بعدی گلوله ی بدون صداست! شما بعد گوش کردن اهنگ نمی دونید از کجا خوردید و بعد مدتی متوجه می شید تو اون اهنگ تمام جد و ابادت مورد عنایت قرار گرفتن و دیگه کاری از دستت بر نمی یاد!
و نکته جالبش اینه اگه بتونی هم اعتراض کنی کاری از دستت بر نمی یاد و به نداشتن درک و فهم متهم میشی! در صورتی موضوع بر عکسه و شعور خوانندگان هم برعکسه!

سبک بعدی و اخری معجزه انسانی لقب داره! تو این سبک پدر و مادر ادم یه اهنگی گوش می دن که تسترال موقع خوردن غذا اون صدا رو از خودش در میاره! تو این سبک خوانندگان اهنگا هاشون به طور معجزه آسایی در بین والدین طرفدار داره و ادم باید بسازه دیگه!

شاید مهم ترین خواصش همون نوع صدا باشه! اینی که معلومه این هست که صدا در خاطر ادم بیش تر از تصویر به یاد می مونه و این فرصت رو به بعضی ها داده که بتونن ذهنیت ادم رو در مورد بعضی چیز ها تغییر بدن...
سوال در مورد خواص بود! یکی از خواصش قالب کردن اون به عنوان یه اهنگ معروف و پر طرفدار به فرد هست! همه مردم ماگل و یا حتی جادوگران همگی از مد و چیز های پر طرفدار خوششون میاد و این فرصت رو به فرصت طلب ها میده!
دسترسی پذیر بودشه! این اهنگا امکان روبرو شدن باهاشون از بقیه اهنگ ها بیشتره! و از دست ها در امان هستن!

و حتی شاید به جای اهنگ مرض این ماگل هاست که برن دنبال این چیزا و برای خودشون دردسر درست کنند!
صد رحمت به هری پاتر!

چون مرض دارن و دلشون میخواد خواننده بشن!

بعضی ها به خطر محبوبیت! بعضی ها به خاطر چشم و هم چشمی! بعضی دیگر از فقر و گرسنگی! بعضی از روی علاقه و ابراز کردن احساساتشون به همدیگه! بعضی برای نشون دادن کمالات! بعضی ابراز وجود و جلب توجه!
هر کس بخاطر یه موضوعی قصد خواننده شدن داره و این باعث گسترش سریعشون شده!

و حتی بعضی ها بی دلیل و از سر دلخوشی خواننده میشن!

ویرایش شده توسط اسکورپیوس مالفوی در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۹ ۲۲:۲۷:۴۳
ویرایش شده توسط اسکورپیوس مالفوی در تاریخ ۱۴۰۰/۵/۱۹ ۲۲:۳۴:۳۰

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.