هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: جدیدترین کلیپ ها از فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ (قسمت اوَل و دوَم)
پیام زده شده در: ۱۶:۱۲ دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۹

پویا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۹ دوشنبه ۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۴۲ یکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۱
از Unknown
گروه:
کاربران عضو
پیام: 33
آفلاین
نقل قول:
اینیگو ایماگو نوشته:
اما یه ویدیوی دیگه هست که سه نفر با دو مرگخوار توی کافه دوئل میکنن. اونو لینک دادم به یاهو موویز. اون موقع یه یوتیوب داشت و یه یاهو موویز. فرداش لیکی گذاشت برای مشاهده و دانلود توی گالریش که اونم اچ دی نیست. خوبه ولی در کل. اینو گیر بیاری اینجا بذار ممنونت میشیم.

اینم از ویدیوی درخواستی شما، علی جان...
نبرد هری، رون و هرماینی با مرگخواران در کافه
در این کلیپ هری، رون و هرماینی را در کافه ای در لندن می بینید که دو مرگخوار وارد می شوند و سعی در حمله به آنها می کنند. خوشبختانه، هری یک قدم از آنها جلوتر است!
(این کلیپ از بالاترین کیفیت ممکن یعنی کیفیت Full HD برخوردار است)

تصویر کوچک شده

دانلود کلیپ:
The Trio battle Death Eaters in Cafe

--------------------------

ضمناً از این به بعد هر کسی کلیپ خاصَی رو در نظر داشت، می تونه لینکشو با پیام شخصی برای من ارسال کنه تا اونو با بالاترین کیفیت منتشر شده در این تاپیک برای دانلود قرار بدم...

از اونجایی که من وقت محدودی برای فعَالیَت در این سایت دارم، میزان فعَالیَت من در این تاپیک بستگی به میزان استقبال اعضای دیگه از این تاپیک داره...

موفَق باشید...
پویا

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

جدیدترین کلیپ ها از فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ (قسمت اوَل و دوَم)
پیام زده شده در: ۱۳:۳۵ دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۹

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
خیلی کار خوبی کردی که این تاپیکو ایجاد کردی. دستت درد نکنه. ویدیوی هفت پاتر رو لیکی هم گذاشته بود (هم برای مشاهده و هم برای دانلودش) من الانم نسخه اولشو از یوتیوب گرفتم اما اچ دی نیست. کیفیتش خوبه اما اچ دی نیست واقعا. این تک ویدیو رو روی سایت قرار ندادم چون توی اون روز در حقیقت همون یک ویدیو بود و به اصطلاح خبر جون داری (به قول مدیران) ازش در نمی اومد. توی خبر آخری یه ویدیوی 10 دقیقه از کانال آر تی فور به یوتیوب لینک دادم که شامل پشت صحنه ها و مصاحبه و هفت پاتر هم می شد.
اما یه ویدیوی دیگه هست که سه نفر با دو مرگخوار توی کافه دوئل میکنن. اونو لینک دادم به یاهو موویز. اون موقع یه یوتیوب داشت و یه یاهو موویز. فرداش لیکی گذاشت برای مشاهده و دانلود توی گالریش که اونم اچ دی نیست. خوبه ولی در کل. اینو گیر بیاری اینجا بذار ممنونت میشیم. من دسترسی ویرایش ندارم که خبرها رو آپدیت کنم با عنوان"آپدیت". اما اگه مدیر خبر این زحمتو بکش شما هم سهیم هستی در به روز رسانی مدیا. در مورد تی وی اسپات ها هم کیفیت هایی که واسه دانلود گذاشتیم همون کیفیت اصلی انتشار WB هستن توی رسانه ها. دانلود و مشاهده شون هم اصن برنامه نمیخواد. به غیر از دو مورد که از روی صفحه تلویزیون ضبط شدن. یکیشون توی خبر آخری هست. (یکی از اون 4 ویدیو).

جادوگران در حقیقت گاهی زودتر خبرها رو از ماگل نت و لیکلی کالدرون منتشر میکنم (گاهی). چون منبع رو از اسنیچ میگیره که سریع تره و لیکلی و ماگل چند ساعت بعد اونا رو میذارن(نه همیشه). اما چون خبرها اینجا به تایید مدیر نیاز داره قراری گیریش روی سایت هم زمان با لیکی میشه گاهی. بازم میگم گاهی (خیلی کم) این سرعت پیش میاد و اسنیچ هم ویدیوها رو لینک میکنه به یویتیوب و منم از اونجا میذارم برخی از این لینک های که اشاره کردی ف.ی.ل.ت.ر شدن. معمولا لینک های باز رو میذاریم غیر از سه چهار موردی که اتفاق افتاد. بازم ممنونم که کیفیت بالاشو میذاری اینجا.

من پیشنهاد میکنم مدیر خبر آپدیت مدیا رو برای خبرهایی ویدیویی از اینجا بگیرین و ایشون رو سهیم کنه توی خبر. مرسی.

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۹/۸/۱۷ ۱۳:۴۱:۰۹

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

Re: جدیدترین کلیپ ها از فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ (قسمت اوَل و دوَم)
پیام زده شده در: ۱۱:۵۶ دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۹

پویا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Unknown
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
مودی چشم باباقوری 7 پاتر را به وجود می آورد
در این کلیپ یک و نیم دقیقه ای می بینید:
چشم باباقوری نقشه ی هفت پاتر را توضیح می دهد، هری مخالفت می کند و شما می بینید که همه ی آنها چطور به هری تبدیل می شوند...
(این کلیپ از کیفیت عالی HD برخوردار است)

تصویر کوچک شده

دانلود کلیپ:
Mad-Eye Creates the Seven Potters

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

جدیدترین کلیپ ها از فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ (قسمت اوَل و دوَم)
پیام زده شده در: ۱۱:۲۵ دوشنبه ۱۷ آبان ۱۳۸۹

پویا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از Unknown
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
من در این تاپیک از این به بعد جدیدترین ویدیوهای مرتبط با فیلم هری پاتر و یادگاران مرگ (قسمت اوَل و دوَم) را قرار حواهم داد...
از اون جایی که خیلی از لینک هایی که در بخش اخبار قرار می گیرند، منتهی به سایت های ف-ی-ل-ت-ر شده (به ویژه Y-o-u-T-u-b-e) هستند و همچنین بعضی لینک ها هم تنها برای مشاهده می باشند و برای دانلود، احتیاج به برنامه های خاصَی دارند، من اون ویدیوها رو با بهترین کیفیت ممکن براتون آپلود کرده و لینک اون ها رو در این تاپیک قرار خواهم داد تا بقیَه ی طرفداران ایرانی هری پاتر هم بتونن از این هیجانی که برای اکران فیلم ها وجود داره، لذَت کامل رو ببرن...

منتظر ویدیوها باشید...

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.