هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "رودولف لسترنج"
پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

وندلین شگفت انگیز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۲ پنجشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ دوشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۶
از اون طرف از اون راه، رفته به خونه ی ماه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 382
آفلاین
اگه کمتر به بقیه ستاد ها تیکه مینداختی و مثل یه اوون کالدون عمه الا تربیت کرده خوب() برای جلو کشیدن خودت بقیه رو نمی کشیدی عقب، خیلی بهتر بود رودولف. خیلی.
من نمیدونم چی توی این وزارت برات مهمه که بابتش اینقدر خودت رو کوچیک میکنی. قهر، تهمت، تحقیر بقیه...به این فکر کن که بعد از انتخابات زندگی جریان داره و بعضی چیزا رو خراب کنی دیگه درست نمیشن.

خلاصه که ما ملت حق داریم جذب کسی بشیم که از بقیه منطقی تره، یا به مذاقمون جور تره. این سیستم که ته هر پست به حامیان بقیه گیر میدی، آزار دهنده ست. نکن. به من این حس دست میده که داری بهم توهین میکنی.

تصویر کوچک شده

دیدمش از این جا رفت، اون بالا بالاها رفت!

پیام زده شده در: ۱۳:۰۰ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
خب خب خب...ملت!
عرض شود که چون نمیخوام پست جداگونه بزنم،این پستم یکم طولانی میشه برای اینکه جواب دوستان رو بدم...پیشاپیش عذر تقصیر دارم!

مورگانا!
نقل قول:
1-آقای لسترنج، به شما "مرد همیشه مخالف" لقب دادن، این درسته که شما بخاطر ترس، یا به زعم خودتون"حفظ ایفا". جلوی پرورش ایده های جدید رو بگیرین؟ اصلا به نطر شما چه چیزی میتونه حافظ ایفا باشه؟ شما را جوانان و با ایده های جدیدشون چه میکنین؟ و چرا با همه چیز مخالفین؟ "مرد همیشه مخالف" براتون دوست داشتنیه؟

مخالف در مقابل اشتباه یا مرد مخالف با اشتباه رو ترجیح میدم!
همیشه صرف اینکه ایده یا حرکتی جدیده دال بر خوب بودن اون ایده یا حرکت نیست...من الان میام از پایین به بالا رولم رو برعکس مینویسم...بعد میگم حرکت و ایده ی جدیدیه...پس خوبه!
پشت ایده و یا حرکت جدید باید یه نفعی باشه...
ولی جلوی پرورش ایده های جدید رو نمیگیرم اصلا!
حافظ ایفا هم کاربران...چیزی خارج سایت نیست!
با جوانان و ایده هاشون هم کار بدی نمیکنم به مرلین!
و با همه چیز مخالف نیستم...با غلط مخالفم!
مرد همیشه مخالف با اشتباه رو میپسندم!

نقل قول:
2- بی ناموسی؟ چرا بی ناموسی؟ چه جور بی ناموسی؟ شما با این همه اشتیاق برای حفظ ایفا نمیترسین بی ناموسی منجر به ریزش کاربر بشه؟

در مورد بیناموسی نویسی بعدا مفصل در بیانه ای توضیح خواهم داد!

نقل قول:
3- قمه کش ساحره دوست آنتی ساحریالی؟ با وعده ساحره و همه جور سرویس در ستاد (که آرشیوش در چت مناظرات هست) از عنوان مشخصه که به ساحره ها نکاه ابزاری دارین. امنیت فکری. روحی و جسمی زنان در جامعه تحت نظارت شما چطور قراره که تامین بشه؟ در وهله اول، پرسش اینه که زنان از خود شما در امنیت خواهند بود؟ حالا کابینه تسبیح به دست و گونی به دوشتون پیش کش.

همونطور که امنیت فکر،روحی و جسمی مردان تامین میشه...در دولت من همه امنیت خواهند داشت به غیر از مجرمین!

نقل قول:
4-شما مرتب از طرح های قدیمی صحبت میکنین.یعنی هیچ ایده ای از خودتون ندارید؟ و متکی به افکار گذشتگان هستین؟ شالوده برنامه های شما چیه؟ مثلا برنامه های فرهنگی. ایا به هر دو بخش ایفا یکسان توجه میکنید یا چون مرگخوارید احتمال داره محفل رو کمافی السابق "نیست" فرض کنید.هرچند محفل مجبوره حتی وقتی نیست هم، باشه. این آشناست مگه نه؟

طرح فضایی میخوای زیاد دارم...ولی خب که چی؟!فقط وعده بدم؟!من از اوناش نیستم!
محفل و وضعیتش هم در حیطه کار وزارت نیست...اما هر کمکی که در حیطه وظایف وزیر باشه برای کمک به ایفا انجام میدم!

نقل قول:
5- شما در مقابل کوچکترین بحران وزارتی تون که رد صلاحیت شدن بوو، واکنش بسیار شدیدی داشتید و به افسردگی کشیده شده و شروع به معجون نوشی کردین. این ملت چطور می تونه در مقابل بحران های بزرگتر به خویشتن داری شما اطمینان داشته باشه؟ چطور می تونین برای مردم تکیه گاه باشین؟ عزاداری عمکنی راه می ندازین و همه رو به نوشیدنی مهمان کنید؟

بحران شدید تر مثل چی؟!خشک سالی؟!جنگ؟!قحطی؟!
اگه مشکلی پیش بیاد که از توانم خارجه،خب خارجه دیگه!
هرچند رودولف رودولفه!

نقل قول:
6- فقط ساحره ها؟ ما موجودات دیگه ای هم در دنیای جادویی مون داریم. حشرات، اجنه، اژدها و امثالهم. برای اونا چه تصمیمی دارین؟

گفتم...کل جامعه جادوگری که حشرات و اجنه و اژداها هم جزو اوناست...همه مهمن!

مرسی که سوال میپرسین تا مردم بهتر بتونن افکارم رو بشناسن!

بلک!
بازم میگم...اینکه مردم رو تو بیخبری بذاریم و بعد اگه چیزی گفتن بزنیم تو سرش که حرف نزن...تو خبر نداری،تقصیر ماست...نه اونی که خبر نداره!
دیگه ننه من غریبم بازی و کولی بازی نداره که آی خدا...ما چقدر مظلومیم!
مسئولیت گرفتیم پاش وایمیسیم!

نقل قول:
ضمن موفقیت برای شما در انتخابات پیش رو، نظر شخصی من، اینه که با توجه به وضعیت جدیدی که در انتخابات امسال داریم و دسترسی ها ارتقا پیدا کرده، رودولف لسترنج مناسب این منسب، نیست.

ممنون...نظر شخصی همه مهترمه!
امیدوارم شما هم معیار های خوبی داشته باشین برای انخاب کاندیدای موزد نظر از بین بقیه و هویجوری هردنبیل انتخاب نکنیم!

بازم خیلی ممنون که اومدی!

رونالد ویزلی!
نقل قول:
1-شما علاقه ی بسیاری به قمه های خود دارید و همان طور که د راموزشگاه مرگخواری امده و هچنین خودتان در همین ستاد قید کرده اید متهم به قطع و شکاندن انگشتان افرادی به دلیل عدم کنترل بر روی قمه های خود هستید....اکنون پرسش این است که شما با رسیدن به مقام وزارت قمه هایتان را کنار می گذارید ؟در غیر این صورت ما چگونه جان و انگشتان خود و فرزندانمان را به شما بسپاریم؟

رودولف بی قمه یه رودولف مرده است!
قمه نداشتن رودولف مثل اینه که آدم سر نداشته باشه...غیر ممکنه!
بله...بسپارین...این قمه انگشتان دشمنان رو قطع میکنه...فرزندان شما دشمن هستن؟!

نقل قول:
2-شما همواره در نوشتههایتان مردم را از خود می ترسانید و عادت به ایجاد رعب و وحشت در میان مردم را دارید پس مردم چگونه می توانند به شما نزدیک شده و جز طرفداران شما باشند؟

اگه کسی کار اشتباهی نکرده باشه نباس بترسه!

نقل قول:
3-با توجه به سوال بالا ایا وزارتی خودرایانه نخواهید داشت؟

نه...اصلا و ابدا خود رایانه نخواهیم بود...اینو بهتون قول میدم!

نقل قول:
4-شما علاقه ی خاصی به ساحرگان دارید ایا این عاملی نیست که شما را کنترل کنند ؟به علاوه با توجه به نظام آسلامی جامعه چگونه با ساحرگان ارتباط برقرار میکنید؟مگر این خلاف عرف و قوانین نیست؟

رودولف همه رو کنترل میکنه...کسی نمیتونه رودولف رو کنترل کنه...در ضمن مرلین تا 40تاش رو حلال کرده!

نقل قول:
5-شما در ابتدا برای وزارت در خواست داده و رد صلاحیت شدید چگونه شد که شما دوباره در خواست بررسی صلاحیت دادید و چگونه اها شما را پذیرفتند؟ایا این شایعه درست است که می گویند شما با قمه هایتان مسئولین ویزن را تهدید کرده اید؟

نه...با قمه زیاد تهدید نکردم...بیشتر با "شیر" تهدیدشون کردم!

جناب ویزلی...خیلی خوبه که میایین سوال میپرسین...واقعا من خوشحال میشم و ازتون به شدت متشکرم!

اینکه با من مخالفت و یا سوال میشه دلیلش اینه که یه برنامه دارم،یه ایده دارم و یه شخصیت...طبیعتا بودن اینا مخالفت و سوال بر می انگیزه!
توی بقیه ستادها...ملت همینجوری میان،چیزی نمیبینن که باهاش مخالفت یا سوال...یه اعلام حمایت میکنن میرم!
من واقعا خرسندم از این موضوع که چالش میکنیم با هم!

به من رای بدین!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
از
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
مستر لسترنج:

سوالاتی می باشد که اگر به انها پاسخ دهید ما را خرسند کرده اید...

1-شما علاقه ی بسیاری به قمه های خود دارید و همان طور که دراموزشگاه مرگخواری امده و هچنین خودتان در همین ستاد قید کرده اید متهم به قطع و شکاندن انگشتان افرادی به دلیل عدم کنترل بر روی قمه های خود هستید....اکنون پرسش این است که شما با رسیدن به مقام وزارت قمه هایتان را کنار می گذارید ؟در غیر این صورت ما چگونه جان و انگشتان خود و فرزندانمان را به شما بسپاریم؟

2-شما همواره در نوشته هایتان مردم را از خود می ترسانید و عادت به ایجاد رعب و وحشت در میان مردم را دارید پس مردم چگونه می توانند به شما نزدیک شده و جز طرفداران شما باشند؟

3-با توجه به سوال بالا ایا وزارتی خودرایانه نخواهید داشت؟

4-شما علاقه ی خاصی به ساحرگان دارید ایا این عاملی نیست که شما را کنترل کنند ؟به علاوه با توجه به نظام آسلامی جامعه چگونه با ساحرگان ارتباط برقرار میکنید؟مگر این خلاف عرف و قوانین نیست؟

5-شما در ابتدا برای وزارت در خواست داده و رد صلاحیت شدید چگونه شد که شما دوباره در خواست بررسی صلاحیت دادید و چگونه انها شما را پذیرفتند؟ایا این شایعه درست است که می گویند شما با قمه هایتان مسئولین ویزن را تهدید کرده اید؟

با ارزوی موفقیت برای شما ...
امیدورام که پاسخگو سوالات فوق باشید ...
باتشکر...
تصویر کوچک شده

ویرایش شده توسط رون ویزلی در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۹ ۱۴:۱۱:۱۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۲۱ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:
قسمت عمده ای از انتقاداتم هم سر مدیرت ایفا بود و نه وزارت...این رو یادت باشه!

منم بیشتر منظورم به مدیریت ایفا بود.

نقل قول:
فکر کنم یکی از ضعف های دولت و مدیرت شما اطلاع رسانی ضعیف بوده...برای همین من و خیلی ها اطلاع نداشتم از خیلی چیزا....علم غیب که نداشتم...قضاوت هم کردم و باید هم قضاوت میکردم...غیر اینه؟!آخرش همه مون قضاوت میشیم!

این کاملا غلطه برادره من! این منطق رو اصلا قبول ندارم که چون اطلاع نداشتی باید قضاوت می کردی!

حالا شما قضاوت می کنی، توی چت باکس با هم بحث می کنیم، جوابتم میدم، بازم قانع نمیشی! باز میگی مدیریت به فکر نیست و از این وصله ها می چسبونی به ما! هنوز هاگ شروع نشده، هنوز زمانش نرسیده شما از این دست انتقادات استفاده می کنی بدون اینکه بدونی ما داریم چیکار می کنیم. اینا چیزایی نیست که بیام بگم آی ملت بند اول هاگ رو نوشتیم، بند دوم رو نوشتیم!

یه کلام میگم ما کار خودمونو بلدیم، شما باز ادامه میدی، باز مسخره می کنی، باز حرف خودتو می زنی! بسه دیگه!

من نمی دونم شما تجربه مدیریتی داشتی جایی یا نه، ولی مدیریت، وضعیت خاص خودشو داره. توضیحش هم فایده نداره، باید مدیر بشی تجربه کنی تا بفهمی من چی میگم.

در هر صورت، ملت خودشون بحث های مارو توی چت باکس دیدن، هم حرف های منو خوندن هم حرفای شما، خودشون قضاوت می کنن.

ضمن موفقیت برای شما در انتخابات پیش رو، نظر شخصی من، اینه که با توجه به وضعیت جدیدی که در انتخابات امسال داریم و دسترسی ها ارتقا پیدا کرده، رودولف لسترنج مناسب این منسب، نیست.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۱۸ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

مورگانا لی فای old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۷:۵۵ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
از من دور شو جادوگر!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 403
آفلاین
از آنجایی که به همه ستادها سر میزد، بودنش در ستاد انتخابات مردی که به ساحره دوست شهرت داشت هم، عجیب به نظر نمیرسید.بخاطر نقاب طلایی اش نخست شناخته نشد . ولی پس یکی دوبار برخورد، ساحره ها از مسیر مورگانایی که با تاسف برایشان سر تکان می داد، فاصله گرفتند، نوشیدنی عسلی را که به او تعارف کرده بودند ، مودبانه و با یک شاخه گل رز طلایی رد کرد. خوش نداشت مدیون غذا و نوشیدنی شود. هرچند که متلعق به رودولف باشد.
برای او که با حامیان اندکش صحبت می کرد، موقرانه سری تکان داد و پس از گذاشتن برگه سوالاتش روی میز، راه خروج از ستاد را پیش گرفت.

نقل قول:
1-آقای لسترنج، به شما "مرد همیشه مخالف" لقب دادن، این درسته که شما بخاطر ترس، یا به زعم خودتون"حفظ ایفا". جلوی پرورش ایده های جدید رو بگیرین؟ اصلا به نطر شما چه چیزی میتونه حافظ ایفا باشه؟ شما را جوانان و با ایده های جدیدشون چه میکنین؟ و چرا با همه چیز مخالفین؟ "مرد همیشه مخالف" براتون دوست داشتنیه؟
2- بی ناموسی؟ چرا بی ناموسی؟ چه جور بی ناموسی؟ شما با این همه اشتیاق برای حفظ ایفا نمیترسین بی ناموسی منجر به ریزش کاربر بشه؟
3- قمه کش ساحره دوست آنتی ساحریالی؟ با وعده ساحره و همه جور سرویس در ستاد (که آرشیوش در چت مناظرات هست) از عنوان مشخصه که به ساحره ها نکاه ابزاری دارین. امنیت فکری. روحی و جسمی زنان در جامعه تحت نظارت شما چطور قراره که تامین بشه؟ در وهله اول، پرسش اینه که زنان از خود شما در امنیت خواهند بود؟ حالا کابینه تسبیح به دست و گونی به دوشتون پیش کش.
4-شما مرتب از طرح های قدیمی صحبت میکنین.یعنی هیچ ایده ای از خودتون ندارید؟ و متکی به افکار گذشتگان هستین؟ شالوده برنامه های شما چیه؟ مثلا برنامه های فرهنگی. ایا به هر دو بخش ایفا یکسان توجه میکنید یا چون مرگخوارید احتمال داره محفل رو کمافی السابق "نیست" فرض کنید.هرچند محفل مجبوره حتی وقتی نیست هم، باشه. این آشناست مگه نه؟
5- شما در مقابل کوچکترین بحران وزارتی تون که رد صلاحیت شدن بوو، واکنش بسیار شدیدی داشتید و به افسردگی کشیده شده و شروع به معجون نوشی کردین. این ملت چطور می تونه در مقابل بحران های بزرگتر به خویشتن داری شما اطمینان داشته باشه؟ چطور می تونین برای مردم تکیه گاه باشین؟ عزاداری عمکنی راه می ندازین و همه رو به نوشیدنی مهمان کنید؟
6- فقط ساحره ها؟ ما موجودات دیگه ای هم در دنیای جادویی مون داریم. حشرات، اجنه، اژدها و امثالهم. برای اونا چه تصمیمی دارین؟

تصویر کوچک شده

?How long will you have me in your memory
Always

Перерыв сердца людей. Осколки может сделать вас ударить ...
Кинжал в сердце иногда ... иногда ... иногда горло вашим отношениям веревки!
Святые люди ... черные или белые ... не сломать чью-то сердце.

پیام زده شده در: ۳:۲۹ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
بلک!

نقل قول:
بله... جالبه که شما دم از این می زنی که تا توی موقعیت قرار نگیری نمی تونی چیزی رو پیش بینی کنی، و مسلما نمی تونی قضاوت کنی. ولی شخص شما بار ها و بار ها با اینکه از خیلی مسائل اطلاعات و آگاهی نداشتی مارو ماخذه و در واقع قضاوت کردی!

خلط مبحث نکن!(خلط رو اینجوری مینویسن؟!)
ببین...انتقاد لازمه...ولی من همینجوری الکی که بهتون انتقاد نمیکردم...من با دولت شما مشکلی نداشتم ابدا....هم تو و هم سیوروس از دوستای من هستن خارج از ایفا دیگه...اگه مشکلی میدیدم میگفتم این مشکله و اگه کار خوبی میدیدم حمایت میکردم ازتون...هیچی مطلق نیست...نه حمایت مطلق کردم ازتون و نه مخالفت مطلق...درسته!
قسمت عمده ای از انتقاداتم هم سر مدیرت ایفا بود و نه وزارت...این رو یادت باشه!

اما در مورد قضاوت و مواخذه و اطلاع نداشتن...فکر کنم یکی از ضعف های دولت و مدیرت شما اطلاع رسانی ضعیف بوده...برای همین من و خیلی ها اطلاع نداشتم از خیلی چیزا....علم غیب که نداشتم...قضاوت هم کردم و باید هم قضاوت میکردم...غیر اینه؟!آخرش همه مون قضاوت میشیم!
اینکه به یکی نگیم چی شده و بعد اگه پرسید چرا اینجوری شده بگیم تو نمیدونی پس حرف نزن،مشکل اون شخص نیست...مشکل ماییم که نگفتیم چی شده بهش!

خوشحالم که میایی یه چالش میکشی من رو و دیالوگ میکنیم...کاش همه این کار رو بکنن به جای اینکه برن یه ستاد بدون اطلاع از برنامه های کاندیدا(خیلی مواقع به دلیل تینکه کلا برنامه ای نیست!) و صرفا به دلیل گروه یا جبهه شون حمایت کنن!

پیام زده شده در: ۲:۴۱ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:

در ضمن من ترجیح میدم روی هوا حرف نزنم...من طبیعتا خیلی از شرایط رو نمیدونم تا توی اون فضا قرار نگیرم نمیتون درک کنم موقعیت رو!
پس تا وقتی به منصب وزارت و اون فضا و موقعیت قرار نگرفته باشم،طبیعتا خیلی از چیزا رو درک نمیکنم و نمیتونم پیش بینی هم بکنم...این طرحایی که میدم رو اطمینان بالای 75% دارم از قابلیت اجرایی شدنش...و خیلی چیزا رو هم اطمینان 50% درصدی ندارم...نمیتونم یه قول بدم بعد که وزیر شد بگم اخ!ببخشید...شرایطش فراهم نیست و من نمیدونستم وضع اینطوره...گرفتی چی میگم؟!

بله... جالبه که شما دم از این می زنی که تا توی موقعیت قرار نگیری نمی تونی چیزی رو پیش بینی کنی، و مسلما نمی تونی قضاوت کنی. ولی شخص شما بار ها و بار ها با اینکه از خیلی مسائل اطلاعات و آگاهی نداشتی مارو ماخذه و در واقع قضاوت کردی!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۳۶ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
سیریوس بلک!

نقل قول:
تا دیروز می گفتن طرح های ما از پیش شکست خورده است، الان به جای اینکه خلاقیت به خرج بدن میان همونارو پیگیری می کنن!

من همیشه از طرح مجلس،آزکابان و معجون راستی حمایت کردم....خودت هم شاهدی!

صد در صد وزارت سابق هم نقاط قوت و و طیبعتا نقاط ضعف داشت!

من همونطور که از آزکابان و معجون راستی و مجلس حمایت کردم،از دستگیری پاتر یا بحث کودتا که خدا رو شکر خیلی زود جمع شد انتقاد کردم!

طرح خلاقنه هم چی میخوای مثلا؟!تاپیک جدید بزنیم تلنبار بشه رو شونصد تاپیک قبلی؟!
در ضمن من ترجیح میدم روی هوا حرف نزنم...من طبیعتا خیلی از شرایط رو نمیدونم تا توی اون فضا قرار نگیرم نمیتون درک کنم موقعیت رو!
پس تا وقتی به منصب وزارت و اون فضا و موقعیت قرار نگرفته باشم،طبیعتا خیلی از چیزا رو درک نمیکنم و نمیتونم پیش بینی هم بکنم...این طرحایی که میدم رو اطمینان بالای 75% دارم از قابلیت اجرایی شدنش...و خیلی چیزا رو هم اطمینان 50% درصدی ندارم...نمیتونم یه قول بدم بعد که وزیر شد بگم اخ!ببخشید...شرایطش فراهم نیست و من نمیدونستم وضع اینطوره...گرفتی چی میگم؟!

منطق از خصوصیات آن بزرگوار(خودم رو میگم) بود!

پیام زده شده در: ۲:۲۴ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
تا دیروز می گفتن طرح های ما از پیش شکست خورده است، الان به جای اینکه خلاقیت به خرج بدن میان همونارو پیگیری می کنن!

خوبه والا!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۴۴ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
آفلاین
بیانه شماره دو رودولف لسترنج

بسم الارباب و مرگخوران!

امت شریف جادوگری...مفتخرم که در این مقطع حساس کنونی(!) بیانیه دومم رو صادر کرده و به استحضار شما برسانم!

امت!همونطور که قول دادم و رودولف کسی نیست که زیر قولش بزنه،اسامی تنی چند از اعضای تیمم و اگه مرلین بخواد،اعضای کابینه دولت بعدی رو خدمتتون اعلام میکنم!
اما قبل از این امر باید بگم که بعضی از این اشخاص از اول اینطور نبودند...یعنی من اشخاص دیگه ای رو هماهنگ کرده بودم که با تایید نشدن صلاحیت من جذب دیگر کاندیداها شدند و بعد از تایید صلاحیت من ترجیح دادن نباشن درکنار من!
یکی دو نفر هم مثل رییس دادگاه حاضر نشد که اسمش اعلام بشه قبل از انتخابات!

به هر حال فعلا به غیر از رییس دادگاه که این طرح رو پیگیری خواهد کرد و قرار شد اسمش رو نگم(ولی آدمش هست یعنی!) معاون اول و رییس آزکابان احتمالی هم رو اکنون میتونم اعلام کنم!

مفتخرم که بگم برای معاون اولی ،مدیر سابق و همچنین وزیر سابق،یکی از قدیمی ترین اعضای سایت و از بهترین نویسنده های سایت، کسی که چندین مسئولیت مهم رو در این سایت داشته و از همه مهمتر یکی از مرگخواران وفادار لرد سیاه،جناب لودو بگمن رو معرفی کنم که برای این این پست درنظر دارم!
داخل پرانتز این نکته رو بگم که ممکنه،یا بهتره بگم مطمئنا خیلی ها با لودو بگمن مشکل دارند...ولی حتی اونها نمیتونن توانایی های لودو رو زیر سوال ببرن...امیدوارم بودنش کنار من که یک ساله عوض سایت هستم، به من کمک کنه!

اما برای پست ریاست زندان،یکی از مشتی ترین و با استعداد ترین تازه واردها رو درنظر دارم که هبچ کس در مرامش نمیتونه شک کنه...باافتخار اعلام میکنم برای این پست تراورز رو نظر دارم...امیدوارم این کاربر هم در آینده در صورت اعتماد شما به من،به بهترین شکل ممکن از عهده آزکابان بربیاد!

در مورد باقی پست ها هم در بیانیه های بعدی اسامیشون رو برای مسئولیت اون انجمن یا هر پست دیگه اعلام میکنم...به هر حال من برنامه دارم...باید کسایی رو پیدا کنیم که با برنامه هامون بسازه!

در پایان ذکر این نکته لازم است که در مورد سوتفاهمی که صورت گرفته(بیناموسی نویسی)کاملا توضیح داده خواهد شد در بیانیه های بعدی تا اگر کج فهمی هایی در این مورد وجود داره،برطرف بشه!

رودولف لسترنج!

مرسی نارسی!
(چه خوش اهنگ!)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۰-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.