هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: شهرداری هاگزمید(تعامل با ناظران)
پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ پنجشنبه ۲۰ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
بعد از صحبت با چارلی نتیجه این شد که کما فی السابق همچنان برای زدن تاپیک مجوز لازمه.

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
برای بار سوم عرض میکنم(چکش):

من از 10 ام تا حالا صبر کردم تصورم هم این بود که با پست تو سوژه تمام شده س خواستم تاپیک از فعالیت نیفته سوژه جدید دادم.

در موارد مشابه هم بستگی به تشخیص ناظر داره

پیام زده شده در: ۱۰:۵۷ شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
بنظر من مساله اینقدر حاد نبود که پستت پاک بشه،ایگور عزیز اگه به درست پیش رفتن روند اون تاپیک علاقه داشتی میتونستی با توجه به شرایطی که از خودت گفتی اصلا پست نزنی یا بعد از اینکه متوجه شدی اونجا هالی ویزارد نیست!پستتو پاک میکردی.

من نگفتم پستم بد بود و سوژه شهيد شده بود.گفتم يه مقدار حس هالي ويزارد داشتم اونو نوشتم به همين خاطر بهش نزديك شد ولي نفر بعدي ميتونست سوژه منو ادامه بده.ولي همينطور كه فنگ گفت سوژه از پست هاي قبلي شهيد شده بود و من هم فقط نقش يه ادامه دهنده رو داشتم.

ولي كلا خب با نظر فنگ موافقم..سوژه درجا ميزد.ولي به نظرم بعد از 4 روز پست نخوردن سوژه عوض بشه يه كار عجيبه از ناظري كه به فكر انجمنشه.نميدونم!

در ضمن بهتره اين بحث ادامه پيدا نكنه ديگه.چون سوژه جديد وارد شده و دو نفر هم ادامه دادنش.نميشه كاريش كرد.من اينا رو گفتم براي موارد مشابه ديگه.

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
در مورد اینکه ایگور گفته: نقل قول:
شما ميتونستي پست من رو پاك بكني

بنظر من مساله اینقدر حاد نبود که پستت پاک بشه،ایگور عزیز اگه به درست پیش رفتن روند اون تاپیک علاقه داشتی میتونستی با توجه به شرایطی که از خودت گفتی اصلا پست نزنی یا بعد از اینکه متوجه شدی اونجا هالی ویزارد نیست!پستتو پاک میکردی.
این هم که چرا سوژه جدید دادم در پست قبل توضیح دادم:من از 10 ام تا حالا صبر کردم تصورم هم این بود که با پست تو سوژه تمام شده س خواستم تاپیک از فعالیت نیفته سوژه جدید دادم.
از طرفی اگه پست قبلمو بخونی میبینی قبل از صحبت شما اشاره شده که الان فصل امتحاناس!

موفق باشید

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶

فنگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۸ شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۴ شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۰
از ساختمان مركزي حذب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 147
آفلاین
اهم با عرض پوزش من فقط اومدم يه چيزي بگم در اين رابطه و برم به نظر من سوژه قبلي شهيد شد و كلا ربطي هم به پست ايگور نداشت...شما پستاي قبل از ايگور رو هم بخونيد داشت درجا ميزد يعني چيزه خاصي نداشت در واقع سوژه بيشتر تموم و متوقف شده بود تا اينكه شهيد بشه(كه البته جفتش يكيه)
در كل به نظر من اگه اون پستا حتي از پست قبل از ايگور هم ميخواست ادامه پيدا كنه زياد جالب نميشدن...من خودم ميخواستم پست بزنم يه چيزيم نوشتم ولي هرچي سبك سنگين كردم ديدم به درد نميخوره.
در هر حال هرجور صلاح ديد شماست به نظرم حرفتون منطقيه نبايد سوژه عوض ميشد اونم تو اين فصل كه كلا تاپيكا ميخوابه ولي چون من همچين ذهنيتي داشتم بد نديدم اين سوژه جديد رو ادامه بدم كه جاي كار هم داره فعلا
با تشكر ويژه از ناظران فعال و گولاخ سايت وزين جادوگران و دست اندركاران و عوامل پشت صحنه

روزی از من پرسید : بزرگترین آرزویت چیست ؟
گفتم : تحقق یافتن آرزوی تو ….
اما افسوس …. هرگز ندانستم آرزوی او جدایی از من بود !

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
تصورم این بود که چون پست ایگور در سطح پستای قبل نیست و بر عکس اونا که هم به مسائل سایت پرداختند هم سعی کردن یه رول خوب بنویسن تماما سیاسی شده! و شبیه دفاعیه س سوژه شهید شده.

خب مشكلي نيست اين مساله!

من چون خيلي وقت بود رول ننوشته بودم،يه مقدار به مشكل بر خوردم و سيستم رول ادامه دار رو با هالي ويزارد اشتباه گرفتم كه بعد از صحبت با دوستان،اصلاح شدم

شما ميتونستي پست من رو پاك بكني،نيازي نبود داستان كل تاپيك رو عوض بكني.واقعا اين مشكل با اين حركت حل نميشد!؟همينطور كه قبلا هم پستي از من تو خانه هاي هاگزميد رو پاك كرديد.

در ضمن 3 روز پست نخوردن يه تاپيك تو فصل امتحانات يه امر كاملا عاديه!نبايد سريع واكنش نشون داد.

بازم ممنون !

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۶/۱۰/۱۴ ۲۱:۳۰:۵۲

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۲۱ جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بعد از سلام و احوالپرسی
در مورد خوابگاه:پست ایگور در 10 دی یعنی چهار روز پیش زده شده اتفاقا من صبر کردم ببینم سوژه ادامه پیدا میکنه یا نه که فعالیتی ندیدم،از طرفی تصورم این بود که چون پست ایگور در سطح پستای قبل نیست و بر عکس اونا که هم به مسائل سایت پرداختند هم سعی کردن یه رول خوب بنویسن تماما سیاسی شده! و شبیه دفاعیه س سوژه شهید شده.
تصمیمم بخاطر اینکه دیدم به این تاپیک توجه شده و مواردی که در بالا گفتم این شد که سوژه جدید بدم تا تاپیک دوباره نخوابه.

در مورد خاک خوردن بقیه تاپیکها:در سه دسته جارو،اتوبوس شوالیه،فروشگاه زونکو،پستخانه هاگزمید،بخصوص کلوپ جادوگران و تاپیکهای دیگر سوژه داده شده منتها اکثرن فعالیتشون به پای خوابگاه نرسیده و اینم در نظر بگیر که نه فقط تو هاگزمید که بیشتر قسمتای سایت فعالیت اعضا بدلیل فصل امتحانا کم شده.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نقل قول:
من به عنوان يه كاربر به اين امر شكايت دارم :HAMMER: و فكر كنم درست نباشه سوژه يه تاپيك فعال و زرتي عوض كرد ، شما سوژه هاتونو بريزيد توي تاپيكهاي غير فعال غير بهتره اين انجمن هم تاپيك غير فعال كم نداره.

بله درسته..منم موافقم!

در كل فكر كنم وقتي يه سوژه پر طرفدار هست و ملت ميتونن ادامه بدن و كيف كنن نيازي نيست كه سوژه عوض بشه.در كل اين سوژه جذاب بود كه تمام ملت رو جذب كرده بود به خودش.من فكر ميكنم اين كار اشتباه بود.

باز نظر،نظر خود ناظر هست!

پ.ن.يه نكته اي اين وسط هست.ريشه ي كلمه ناظر از نظر هست.در واقع ناظر اسم فاعل نظر،به معناي بيننده ميشه!ميخواستم بگم كه اين كلماتي كه با لفظي اشتباه به زبون مياريم رو دقت كنيد.

ممنون از شهرداران هاگزميد !

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۱۹ جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶

حسن مصطفیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۹:۵۳ چهارشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۷
از درگاهان قشم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 41
آفلاین
سلام انتوني چطوري خوبي؟!

اقا ما يه پست نوشته بوديم تو خوابگاه ادامه پست ايگور بعد به علت مشكلات يه يه روزي نتونستم ان شم پستمو بزنم امروز اومدم ميبينم سوژه عوض شده.

من به عنوان يه كاربر به اين امر شكايت دارم :HAMMER: و فكر كنم درست نباشه سوژه يه تاپيك فعال و زرتي عوض كرد ، شما سوژه هاتونو بريزيد توي تاپيكهاي غير فعال غير بهتره اين انجمن هم تاپيك غير فعال كم نداره.

پیام زده شده در: ۱۷:۵۶ جمعه ۱۴ دی ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
تا اطلاع ثانوی برای زدن تاپیک مجوز نیاز نیست

البته اگر نظر شخصی منو بخواین قبل از زدن تاپیک اگه با ناظر مشورت بشه تا تاپیکی که زدنش توجیهی نداره زده نشه کار خوبی انجام شده.
موفق باشید

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.